Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Manis teiktais bija piebilde pie Viganta atzinja - ka leets liizings nekad leets nebuus ...

Tevi var pievilinaat ar leetiem liizinga maksaajumiem, bet pliks paliksi maksaajot paareejaas lietas. Un te - servisa apkopju izmaksas pie diilera nav taa lielaakaa izmaksu dalja.

Labam un daargam auto bez liizinga maksaajumiem buus daudz citu izmaksu.

Bet attieciibaa uz superpuper piedaavaajumiem uz 7 gadiem panemt OP liizingaa autinju... taa ir tiiraa izgeerbsaana..

Kurs tad par 7500 EUR pirks 116 BMW baazes versijaa peec 7 gadiem ekspluataacijas pa Latvijas celiem? Pie masiinas saakotneejaas cenas 21000 EUR? Ok, iespeejams ar BMW tas fokuss arii izies.. bet ar Ford Mondeo, Ford Focus vai Citroen C4? Atlikusii veertiiba 30-35% peec 7 gadiem?

Un kurs no mums tos 7 gadus brauks ar vienu un to pasu auto?

Ja gribeesi atbriivoties no taa, tad pirms tam jaaizlasa liizinga liigums, kur buus teikts, ka ja veelies auto atgriezt - luudzu, liizings to realizee peec TIRGUS veertiibas, kas jau peec 3 gadiem buus 50% no saakotneejaas cenas.. bet peec liiguma grafika - tam atlikusii veertiiba buus 65%-70%... taatad lai atkratiitos no autinja - "Laimiigajam" iipasniekam buus japiemaksaa liizingam starpiiba.

To knifu jau neviens pirceejam nestaasta... Pasi uzzinaas, kad pienaaks laiks.

To es teicu arii taa deelj, ka uz leeto liziingu nevajag uzkerties... 5 gadu liizings ir lielaakais termins uz kuru var parakstiities. Bet optimaalais ir 3 gadi.

PT Cruiser patiesaam ir laba masiina, iipasi diizelis... bet daarga

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ei tu nost! kaa var shitaa visas izmaksas reekjinaat. es nebrinos ka jus braucat ar visadiem hjundajiem un matrixiem. perfekts kapeikdraateetaaju auto...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: PTCruiser

Piekrītu - parādos līst iekšā vajag ar prātu.

Par Matrix... Cik ilgā laikā atmaksāsies dīzeļa iegāde, salīdzinot ar 1,6 litru benzīnnieku? Cenu starpība ir 2090 eiro jeb 1463 lati benzīnniekam par labu. Pie tagadējām degvielas cenām degvielas izmaksas uz 100 km benzīnniekam sanāk 8 x 0,652 = Ls 5,22 , bet dīzelim 5,4 x 0,624 = Ls 3,37. Starpība - Ls 1,85 uz 100 km. Tātad dīzelis atmaksāsies pēc 79 tūkstošiem nobrauktu km.

Nesaku... dīzelis un benzīns cenās līdzīgi un ekonomijas nav nemaz tik liela... + apkopes maksā dārgāk = es teiktu ka atmaksājas pēc vairāk kā 100 000 km...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ei tu nost! kaa var shitaa visas izmaksas reekjinaat. es nebrinos ka jus braucat ar visadiem hjundajiem un matrixiem. perfekts kapeikdraateetaaju auto...

Dzīve ir sarežģīta... un kam ir ko skaitīt tas skaita... kam nav ko skaitīt tas te forumā citu par visādiem -pi'seejiem un -drā'tētājiem saukā! Skauž, ka nevari jaunu auto sev paņemt??

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

PTCruiser rakstīja: Tas, kuram nebūtu žēl 100 EUR klāt samaksāt par labu auto, var aiziet uz BM auto un parēķināt jaunā 116 BMW izmaksas. Pliko autiņu, par kuru "laipnākais pārdevējs pilsētā" pateica: dzinējs - 1.6, kondishak un vairs nekaa", un tipa ko tu te zvanies pusdesmitos no rīta, par 159 LVL. Bez pirmās iemaksas un KASKO dāvānā - laba narkotika. Naakamajaa gadaa naaksies pasam maksaat 800 EUR kasko, 40 LVL OCTA... un tad veel pa starpam, atcereeties, ka gada nobraukums nedriikst paarsniegt 10000km (tipa brauksana tikai pa Riigu), un veel - samaksaat 150 Ls par obligaato apkopi... Un ja tomeer auto nepatiks - tad ilgi spriest - a kaads es biju mudaks, ka nepadomaaju - a kaa es to auto paardosu un kur nemt piki - segt liigumsodu liizingam...

Laikam tas ir taa veerts - samaksaat vairaak un braukt sodien kaa karalim, kaa jau iistam "bumerim" pienaakaas.. A taalaaK?

Nesapratu.. Kāds hundajam vs honda, vai meriva vs frv sakars

ar bm & unilīzings slīpeno akciju ??

Kā mans boss saka - Viņiem viss ir pie kājas... tik un tā tie mārketinga menedžeri un unilīzinga kredītspeciālisti tur pēc 7 gadiem vairs nestrādās = šiem galvenais ir šodien noairēt pēc iespējas vairāk!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Vigants rakstīja: ... un nākamais solis ir brīvo līdzekļu uzkrājums un investēšana.... un pēc tam - miljonārs!

Un kur stumsi to miljonu? Visu mūžu būsi rēķinājis kaut ko,taupījis,ekonomējis...tātad-čikājies vien. Un beigu beigās-MILJONĀRS!!!! Jēga kāda?

Nevis čikājies bet - Apdomīgi dzīvojis!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Interesanti apreekjini Bet nu shitaa skaitiit katru santiimu tak laiku ar panjem

Atkārtoju - UZskaitu visus izdevumus... un tas man ne tikai atmaksājas, bet arī sniedz sirdsmieru, jo vienmēr kontrolē savu finansu situāciju!

Par to es daudz varētu stāstīt, bet šeit laikam auditorija ir balta pūkaina un ar ragiem... Mēee

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja: ei tu nost! kaa var shitaa visas izmaksas reekjinaat. es nebrinos ka jus braucat ar visadiem hjundajiem un matrixiem. perfekts kapeikdraateetaaju auto...

Dzīve ir sarežģīta... un kam ir ko skaitīt tas skaita... kam nav ko skaitīt tas te forumā citu par visādiem -pi'seejiem un -drā'tētājiem saukā! Skauž, ka nevari jaunu auto sev paņemt??

tu laikam joko panjemt varu, bet tad bus tapat ka edzulim jaiet uz agenskalnu pari tiltam ar kajam pec kodiena, jo nav naudas taxim

a tas ko es gribu maksa kadas 3X vairak nekaa tads shirpatreba matrix, taka atslaabsti, tu tadu ari noteikti nevaretu pavilkt. es nekad nepirkshu nekadu matrix jau huidaivediiigo. nekad!

ps. un nerekjinu es tapec ka tas ir mulkjigi.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

You can like the life you live, but you can live the life you like! (Chicago)

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: You can like the life you live, but you can live the life you like! (Chicago)

kamoon. ja tavas prasibas pret auto aprobezhojas tikai ar jauns, pec iespejas letaks, brauc uz priekshu, tad tas ir nozheelojami...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja: You can like the life you live, but you can live the life you like! (Chicago)

kamoon. ja tavas prasibas pret auto aprobezhojas tikai ar jauns, pec iespejas letaks, brauc uz priekshu, tad tas ir nozheelojami...

Nevajag lekt augstāk par savām iespējām. Kad varēšu atļauties (neiztērējot vairāk kā 25% no ienākumiem) sev citu (tādu kādu vēlos) tad droši vien automašīnu nomainīšu.

Neviens jau NESAKA, ka Matrix ir labākais auto pasaulē ar vislabāko dinamiku, komfortu un dizainu... bet Latvija vidējā cilvēciņa apstākļiem un ienākumu līmenim, manuprāt, tas ir viens no atbisltošākajiem auto.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja: You can like the life you live, but you can live the life you like! (Chicago)

kamoon. ja tavas prasibas pret auto aprobezhojas tikai ar jauns, pec iespejas letaks, brauc uz priekshu, tad tas ir nozheelojami...

Nevajag lekt augstāk par savām iespējām. Kad varēšu atļauties (neiztērējot vairāk kā 25% no ienākumiem) sev citu (tādu kādu vēlos) tad droši vien automašīnu nomainīšu.

Neviens jau NESAKA, ka Matrix ir labākais auto pasaulē ar vislabāko dinamiku, komfortu un dizainu... bet Latvija vidējā cilvēciņa apstākļiem un ienākumu līmenim, manuprāt, tas ir viens no atbisltošākajiem auto.

Skaidrs ir viens, pēc visa šitā pentera, ja matriksam kāds

kasjaks ar būs, Tu noteikti šeit to neteiksi.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja: You can like the life you live, but you can live the life you like! (Chicago)

kamoon. ja tavas prasibas pret auto aprobezhojas tikai ar jauns, pec iespejas letaks, brauc uz priekshu, tad tas ir nozheelojami...

Nevajag lekt augstāk par savām iespējām. Kad varēšu atļauties (neiztērējot vairāk kā 25% no ienākumiem) sev citu (tādu kādu vēlos) tad droši vien automašīnu nomainīšu.

Neviens jau NESAKA, ka Matrix ir labākais auto pasaulē ar vislabāko dinamiku, komfortu un dizainu... bet Latvija vidējā cilvēciņa apstākļiem un ienākumu līmenim, manuprāt, tas ir viens no atbisltošākajiem auto.

Skaidrs ir viens, pēc visa šitā pentera, ja matriksam kāds

kasjaks ar būs, Tu noteikti šeit to neteiksi.

Kāpēc domā, ka neteikšu. Man nevienam nekas nav jāpierāda... es tikai dalos savā pieredzē. Ja būs arī negatīva - padalīšos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

PTCruiser rakstīja:

Kurs tad par 7500 EUR pirks 116 BMW baazes versijaa peec 7 gadiem ekspluataacijas pa Latvijas celiem? Pie masiinas saakotneejaas cenas 21000 EUR?

.............. TIRGUS veertiibas, kas jau peec 3 gadiem buus 50% no saakotneejaas cenas..

pilns iauto ir ar topikiem, kur ar putām uz lūpām tiek apgalvots, ka bēmēvē vērtības samazinājums esot niecīgs

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

PTCruiser rakstīja:

Kurs tad par 7500 EUR pirks 116 BMW baazes versijaa peec 7 gadiem ekspluataacijas pa Latvijas celiem? Pie masiinas saakotneejaas cenas 21000 EUR?

.............. TIRGUS veertiibas, kas jau peec 3 gadiem buus 50% no saakotneejaas cenas..

pilns iauto ir ar topikiem, kur ar putām uz lūpām tiek apgalvots, ka bēmēvē vērtības samazinājums esot niecīgs

saliidzinot ar citiem taa arii ir

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Lielākai daļai cilvēku neinteresē tādas lietas kā

- cik auto ZS

- kā viņš vadās sānslīdē

- no kādas ādas viņam sēdekļi

- cik kārtas krāsas

Bet viņus interesē

- cik ēd degvielu

- cik maksā apkopes

- cik ir mēneša maksājums

Un galvenais, lai uz servisu nav jābrauc biežāk par 2 rezēm gadā, jo pašiem riebj kautko darīt un servisu cilvēki arī riebj.

Un šie 80 % pasaules iedzīvotāju izvēlas - JAUNUS Getz, Fiat, VW polo, opel u.t.t.

Un teikt , ka viņi ir stulbi ir pilnīgi nepareizi

Man liekas lielākais stulbums - 10 gadīgs subars - bez dizaina, bez salona, bez skaņas izolācijas, dārgs remontā vienvārd sakot mēsls pilnīgs

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Lielākai daļai cilvēku neinteresē tādas lietas kā

- cik auto ZS

- kā viņš vadās sānslīdē

- no kādas ādas viņam sēdekļi

- cik kārtas krāsas

Bet viņus interesē

- cik ēd degvielu

- cik maksā apkopes

- cik ir mēneša maksājums

Un galvenais, lai uz servisu nav jābrauc biežāk par 2 rezēm gadā, jo pašiem riebj kautko darīt un servisu cilvēki arī riebj.

Un šie 80 % pasaules iedzīvotāju izvēlas - JAUNUS Getz, Fiat, VW polo, opel u.t.t.

Un teikt , ka viņi ir stulbi ir pilnīgi nepareizi

Man liekas lielākais stulbums - 10 gadīgs subars - bez dizaina, bez salona, bez skaņas izolācijas, dārgs remontā vienvārd sakot mēsls pilnīgs

Perfect!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Pirmais rakstīja:

PTCruiser rakstīja:

Kurs tad par 7500 EUR pirks 116 BMW baazes versijaa peec 7 gadiem ekspluataacijas pa Latvijas celiem? Pie masiinas saakotneejaas cenas 21000 EUR?

.............. TIRGUS veertiibas, kas jau peec 3 gadiem buus 50% no saakotneejaas cenas..

pilns iauto ir ar topikiem, kur ar putām uz lūpām tiek apgalvots, ka bēmēvē vērtības samazinājums esot niecīgs

saliidzinot ar citiem taa arii ir

parēķinam uz pirkstiem

jauns knapākais bēmēvēmaksā 21 000 eiriku - reku eksperta viedoklis, ka pēc 3 gadiem būs 50%, tas nôzīmē 10 000 eiro vērtības kritumu pirmajos 3 gados....

ņemam guidaju, kas maksā 10 000 eiro jauns, braucam 3 gadus un nododam tolmetā - sanāk vēl varka

bet reāli pēc 3 gadiem (šodien 2003 gada gecs) gecu pārdod par 6500 jevrikiem (kurš gan viņus pērk)

tā ir tā pati 50% vērtība, ka bēmēvē

p.n.

un cik no šitiem iauto tirsējiem paši ir nopirkuši JAUNU bēmēvē?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Lielākai daļai cilvēku neinteresē tādas lietas kā

- cik auto ZS

- kā viņš vadās sānslīdē

- no kādas ādas viņam sēdekļi

- cik kārtas krāsas

Bet viņus interesē

- cik ēd degvielu

- cik maksā apkopes

- cik ir mēneša maksājums

Un galvenais, lai uz servisu nav jābrauc biežāk par 2 rezēm gadā, jo pašiem riebj kautko darīt un servisu cilvēki arī riebj.

Un šie 80 % pasaules iedzīvotāju izvēlas - JAUNUS Getz, Fiat, VW polo, opel u.t.t.

Un teikt , ka viņi ir stulbi ir pilnīgi nepareizi

Man liekas lielākais stulbums - 10 gadīgs subars - bez dizaina, bez salona, bez skaņas izolācijas, dārgs remontā vienvārd sakot mēsls pilnīgs

dargs remontaa??? haha. var redzet ka tu neko nerubii. vinsh ir ljoti leets remontaa, jo remonti tur nekaadi nav. es starp citu shitos getzus un hjundajus nepielidzinu savam subaram. cilveks ar geztu nekad nebrauks tur un taa kaa es. tapec man ari tads getz nahren nav vajadziigs un noteikti tadam getz ipashniekam tads subars nahren nav vajadzigs.

ps. 10gadiga alfa gan nav mesls jaaajaaa...

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Blee, beidzat tak cepties, katram savs, ja man buutu jaabraukaa pa pilseetu un nebuutu jaavadaa rati, siikais, jaavelk piekabe utt., tad ar voyageri nebraukaatu bet ar kaadu golfam liidziigu radiijumu Tad arii vareetu jaunu atljauties

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

arba rakstīja: Lielākai daļai cilvēku neinteresē tādas lietas kā

- cik auto ZS

- kā viņš vadās sānslīdē

- no kādas ādas viņam sēdekļi

- cik kārtas krāsas

Bet viņus interesē

- cik ēd degvielu

- cik maksā apkopes

- cik ir mēneša maksājums

Un galvenais, lai uz servisu nav jābrauc biežāk par 2 rezēm gadā, jo pašiem riebj kautko darīt un servisu cilvēki arī riebj.

Un šie 80 % pasaules iedzīvotāju izvēlas - JAUNUS Getz, Fiat, VW polo, opel u.t.t.

Un teikt , ka viņi ir stulbi ir pilnīgi nepareizi

Man liekas lielākais stulbums - 10 gadīgs subars - bez dizaina, bez salona, bez skaņas izolācijas, dārgs remontā vienvārd sakot mēsls pilnīgs

Perfect!

perfect bus tad kad juus ziema ar saviem bezpiedzinjas suudiem staaveesiet ieputinaati pagalmaa bet es braukshu garaam un par jums visiem njirgaashos. vot tad gan buus perfect!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

nomiks rakstīja:

arba rakstīja: Lielākai daļai cilvēku neinteresē tādas lietas kā

- cik auto ZS

- kā viņš vadās sānslīdē

- no kādas ādas viņam sēdekļi

- cik kārtas krāsas

Bet viņus interesē

- cik ēd degvielu

- cik maksā apkopes

- cik ir mēneša maksājums

Un galvenais, lai uz servisu nav jābrauc biežāk par 2 rezēm gadā, jo pašiem riebj kautko darīt un servisu cilvēki arī riebj.

Un šie 80 % pasaules iedzīvotāju izvēlas - JAUNUS Getz, Fiat, VW polo, opel u.t.t.

Un teikt , ka viņi ir stulbi ir pilnīgi nepareizi

Man liekas lielākais stulbums - 10 gadīgs subars - bez dizaina, bez salona, bez skaņas izolācijas, dārgs remontā vienvārd sakot mēsls pilnīgs

Perfect!

perfect bus tad kad juus ziema ar saviem bezpiedzinjas suudiem staaveesiet ieputinaati pagalmaa bet es braukshu garaam un par jums visiem njirgaashos. vot tad gan buus perfect!

man jājautā kāda locekļa pēc tev vasarā pa asfaltu vajag pastāvīgo pilnpiedziņu????

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Lai garaaks loceklis piknikaa braucot

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

shearer rakstīja:

nomiks rakstīja:

arba rakstīja: Lielākai daļai cilvēku neinteresē tādas lietas kā

- cik auto ZS

- kā viņš vadās sānslīdē

- no kādas ādas viņam sēdekļi

- cik kārtas krāsas

Bet viņus interesē

- cik ēd degvielu

- cik maksā apkopes

- cik ir mēneša maksājums

Un galvenais, lai uz servisu nav jābrauc biežāk par 2 rezēm gadā, jo pašiem riebj kautko darīt un servisu cilvēki arī riebj.

Un šie 80 % pasaules iedzīvotāju izvēlas - JAUNUS Getz, Fiat, VW polo, opel u.t.t.

Un teikt , ka viņi ir stulbi ir pilnīgi nepareizi

Man liekas lielākais stulbums - 10 gadīgs subars - bez dizaina, bez salona, bez skaņas izolācijas, dārgs remontā vienvārd sakot mēsls pilnīgs

Perfect!

perfect bus tad kad juus ziema ar saviem bezpiedzinjas suudiem staaveesiet ieputinaati pagalmaa bet es braukshu garaam un par jums visiem njirgaashos. vot tad gan buus perfect!

man jājautā kāda locekļa pēc tev vasarā pa asfaltu vajag pastāvīgo pilnpiedziņu????

man nevajag! bet man vajag kad nebraucu pa pilsetu. butu ideali ja varetu atslegt, diemzhel imprezam tadas fichas nav. kaukadiem vecajiem subariem liekas ka bija atsledzama pilnpiedzinja. norauj klokji un tev griezhas tikai 1 ritenis

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Lai garaaks loceklis piknikaa braucot

ne.dirs, es dzivoju mezhaa, pac zini...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti