Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Tad kad mainīsi savam brīnumam pakaļējo stiklu, ātrumkārbu, kādu lampu vai spārnu parunāsim par cenām.

Atkātoju 10 gadīgs subars ir auto , ar vienu pielietojumu, paredzēts TIKAI atvilkšanai pa s..... ceļiem, neko citu ar viņu darīt nevar.

Pie tam tavam nemaz nav motora

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Tad kad mainīsi savam brīnumam pakaļējo stiklu, ātrumkārbu, kādu lampu vai spārnu parunāsim par cenām.

Atkātoju 10 gadīgs subars ir auto , ar vienu pielietojumu, paredzēts TIKAI atvilkšanai pa s..... ceļiem, neko citu ar viņu darīt nevar.

Pie tam tavam nemaz nav motora

tak neko tur nekas nemaksaa!!! tikpat cik jebkuram audi. nesmu dzirdejis par nomirushu mehanisko atrumkarbu bezturbo imprezai. stiklu pakaljejo var dabut reklmama.lv par grashiem. priekshejais lukturis piemeram JAUNS depo razhojums maksa 35ls. baigi daargi. noteikti ka getzam un matrixam ir leetaak.

par pielietojumu jaa, man tieshi tam arii auto bija vajadzigs tapec ari nopirku to subaru. ar ko vinsh ir sliktaks par 3sho golfu vai audi B4? es domaju ka tika labaaks!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: perfect bus tad kad juus ziema ar saviem bezpiedzinjas suudiem staaveesiet ieputinaati pagalmaa bet es braukshu garaam un par jums visiem njirgaashos. vot tad gan buus perfect!

Nez kāpēc 4 ziemas esmu veiksmīgi nobraukājis ar 1988.gadā ražotu Toyota Corolla (liftback), kurai bija parastā priekšpiedziņa un kura turklāt bija ļoti zema. Tāpat pēdējās divas ziemas ļoti veiksmīgi nobraukāju arī ar savu C3. Nevinu reizi nebiju grāvi ieputināts. Ja domā ar galvu un nepārvērtē sava auto spējas, tad arī ziemā nesagādā pilnīgi nekādas problēmas standarta mazās klases auto ar priekšējo piedziņu.

Skaidrs, ka dziļi mežā, pa grāvjiem un kalnos ar C3 es nebraucu, jo man tas nav nepieciešams. Arī pēc eglītes ziemā vairs nebraucu, jo es kā praktiskas dabas cilvēks esmu konstatējis, ka labāk ir iegādāties sassodīti dārgo importēto egli, kurai skujas tik pat kā nebirst prakstiski visu ziemu. Turklāt var jau arī dažreiz pastaigāt kājām, ja gribi ziemā baudīt burvīgo balti apsnigušo mežu.

Arī pagalmā nekad neesmu bijis ieputināts, jo ziemā vienmēr pa rokai ir nolikta lāpsta. Varu teikt tikai vienu, ka no kupenām C3 velk ārā daudz labāk nekā mans iepriekšējais auto - Corolla. Bet tas jau ir arī lielā apmērā atkarīgs tieši no riepām, ar kurām konrkētais auto ir aprīkots.

Ar Picasso diemžēl ziemas burvību pilnībā šoziem izbaudīt nesanāca, jo to iegādājos tikai 15.martā. Bet mazdrusciņs pa sniegiem braukt sanāca un varu droši teikt, ka no kupenās Picasso patiešām nebaidās!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba: bet vispar man prikolii tas ka piemeram es redzu lielu pljavu un pljavas viduu ir diikjis. es gribu nokljut lidz tam dikjim un man nav jauztraucas par nolauztiem plastmasiem, norautam benzina caurulem, sasistu karteri vai norautu izpuuteeju. nemaz nerunajot par nogrimshanu 10cm dziljaa pelkjee...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

shearer rakstīja: perfect bus tad kad juus ziema ar saviem bezpiedzinjas suudiem staaveesiet ieputinaati pagalmaa bet es braukshu garaam un par jums visiem njirgaashos. vot tad gan buus perfect!

Nez kāpēc 4 ziemas esmu veiksmīgi nobraukājis ar 1988.gadā ražotu Toyota Corolla (liftback), kurai bija parastā priekšpiedziņa un kura turklāt bija ļoti zema. Tāpat pēdējās divas ziemas ļoti veiksmīgi nobraukāju arī ar savu C3. Nevinu reizi nebiju grāvi ieputināts. Ja domā ar galvu un nepārvērtē sava auto spējas, tad arī ziemā nesagādā pilnīgi nekādas problēmas standarta mazās klases auto ar priekšējo piedziņu.

Skaidrs, ka dziļi mežā, pa grāvjiem un kalnos ar C3 es nebraucu, jo man tas nav nepieciešams. Arī pēc eglītes ziemā vairs nebraucu, jo es kā praktiskas dabas cilvēks esmu konstatējis, ka labāk ir iegādāties sassodīti dārgo importēto egli, kurai skujas tik pat kā nebirst prakstiski visu ziemu. Turklāt var jau arī dažreiz pastaigāt kājām, ja gribi ziemā baudīt burvīgo balti apsnigušo mežu.

Arī pagalmā nekad neesmu bijis ieputināts, jo ziemā vienmēr pa rokai ir nolikta lāpsta. Varu teikt tikai vienu, ka no kupenām C3 velk ārā daudz labāk nekā mans iepriekšējais auto - Corolla. Bet tas jau ir arī lielā apmērā atkarīgs tieši no riepām, ar kurām konrkētais auto ir aprīkots.

Ar Picasso diemžēl ziemas burvību pilnībā šoziem izbaudīt nesanāca, jo to iegādājos tikai 15.martā. Bet mazdrusciņs pa sniegiem braukt sanāca un varu droši teikt, ka no kupenās Picasso patiešām nebaidās!

akdievs. pastasti man vel kautko. staigat kajam, tur kur var izbraukt, vadat lidzi lapstu utt... superiigi!!! aizbrauc uz mezhu kur nav gajis skjuris un tad parunasim cik tu busi veiksmigs. es pagajusho ziemu ar savu astru jau izbaudiju shitos priekus, man pietika.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

nomiks rakstīja:

arba rakstīja: Lielākai daļai cilvēku neinteresē tādas lietas kā

- cik auto ZS

- kā viņš vadās sānslīdē

- no kādas ādas viņam sēdekļi

- cik kārtas krāsas

Bet viņus interesē

- cik ēd degvielu

- cik maksā apkopes

- cik ir mēneša maksājums

Un galvenais, lai uz servisu nav jābrauc biežāk par 2 rezēm gadā, jo pašiem riebj kautko darīt un servisu cilvēki arī riebj.

Un šie 80 % pasaules iedzīvotāju izvēlas - JAUNUS Getz, Fiat, VW polo, opel u.t.t.

Un teikt , ka viņi ir stulbi ir pilnīgi nepareizi

Man liekas lielākais stulbums - 10 gadīgs subars - bez dizaina, bez salona, bez skaņas izolācijas, dārgs remontā vienvārd sakot mēsls pilnīgs

Perfect!

perfect bus tad kad juus ziema ar saviem bezpiedzinjas suudiem staaveesiet ieputinaati pagalmaa bet es braukshu garaam un par jums visiem njirgaashos. vot tad gan buus perfect!

Dīvaini... ziema bija... sniegs bija... bet ne reizi nestāvēju kupenā!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigant: apsveicu, tu esi gjeeenijs!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Vigant: apsveicu, tu esi gjeeenijs!

Paldies. To arī pats zinu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ... staigat kajam, tur kur var izbraukt, vadat lidzi lapstu utt... superiigi!!! aizbrauc uz mezhu kur nav gajis skjuris un tad parunasim cik tu busi veiksmigs. es pagajusho ziemu ar savu astru jau izbaudiju shitos priekus, man pietika.

Kur tu redzēji, ka rakstīju, ka vadāju līdzi lāpstu? Lāpsta stāv pie mājas, lai no pagalma var izbraukt.

Nu redz mums katram ir dažādas intereses - tev prikolī tas, ka vari pa aizaugušu pļavu līdz dīķim aizbraukt, bet man tas vienkaºši NAV vajadzīgs. VAru paiet arī kādu gabaliņu kājām, tuklāt man personīgi kaitina visi tie, kuriem ar visām varēm ir burtiski pludmalē vai citā peldvietā jānovieto savs auto tā, lai uzreiz varkāpt ūdenī. Jau vakar tādu Jaunolainē pie ezeramanīju. Nepietiek, ka ir aizliedzoša zīme, bet arī ar to ir par maz. Tur vēl arī ir tikai gājēju taciņa gar ezeru, bet tik un tā jābrauc. Žēl, ka nesagaidīju, kā tas ērms brauca atpakaļ, jo tur arī ceļs pilnībā beidzas, bet tā hājēju taciņa jeb citiem arī brauktuve ir tik šaura, ka apgriezties jau no toč nebūs kur.

Ja tev ir tādas prasības pret auto, tad saprotams, kādēļ brauc ar vecu nevis jaunu auto, jo vienkārši jaunu ar tādām pašām "caurejas" īpašībām tu acīmredzot vēl nevari atļauties.

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja: Garantija 5 gadi ?

Jaa.

Vismaz tas veselīgi, ka garantija sakrīt ar oplīzes termiņu.

Un bez nobraukuma ierobežojuma! Tas arī labi...

op-līzim arī mēdzot būt nobraukuma ierobežojums? tev tāds ir? un kas ir par to, ka pārsniedz?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja:

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja: Garantija 5 gadi ?

Jaa.

Vismaz tas veselīgi, ka garantija sakrīt ar oplīzes termiņu.

Un bez nobraukuma ierobežojuma! Tas arī labi...

op-līzim arī mēdzot būt nobraukuma ierobežojums? tev tāds ir? un kas ir par to, ka pārsniedz?

Operatīvajam līzingam: Ir ierobežojums. Ja pārsniedz tad ir dārgi jāmaksā... Man tāds ir, bet es par to neuztraucos.... jo to skatās līguma beigās, bet kad pienāks beigas, tad vienmēr vari to auto izpirkt un visiem ir pie kājas cik nobrauci.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja: op-līzim arī mēdzot būt nobraukuma ierobežojums? tev tāds ir? un kas ir par to, ka pārsniedz?

Tāpēc jau arī ir nobraukuma ierobežojums, lai varētu noteikt, kāda būs auto atlikusī vērtība līzinga perioda beigās. Ir taču starpība veºtībā, vai 3 gados nobraukti 200 000 km vai tikai 60 000 km.

Piemēram manam C3 pēc piecu gadu oepratīvā līzinga beigām atlkikusī vērtība ir paredzēta 30 % no sākotnējās vērtības, bet ar nosacījumu, ka 5 gadu laikā nobraukums nepārsniegs 100 000 km. Liekas, ka tik daudz nebūs nobraukts, jo pēdējā laikā ar C3 braukā mana muterīte nevis es.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

tarantuls rakstīja: op-līzim arī mēdzot būt nobraukuma ierobežojums? tev tāds ir? un kas ir par to, ka pārsniedz?

Tāpēc jau arī ir nobraukuma ierobežojums, lai varētu noteikt, kāda būs auto atlikusī vērtība līzinga perioda beigās. Ir taču starpība veºtībā, vai 3 gados nobraukti 200 000 km vai tikai 60 000 km.

Piemēram manam C3 pēc piecu gadu oepratīvā līzinga beigām atlkikusī vērtība ir paredzēta 30 % no sākotnējās vērtības, bet ar nosacījumu, ka 5 gadu laikā nobraukums nepārsniegs 100 000 km. Liekas, ka tik daudz nebūs nobraukts, jo pēdējā laikā ar C3 braukā mana muterīte nevis es.

Man atlikusī vērtība ir 20% (jeb 3000EUR...) tur nekas būtiski nemainīsies.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

salona apdarē, dizainā, grabēšanas ziņā viņš ne ar ko nav labāks par Getz, man liekas, ka pat sliktāks.

Vienīgais pielietojums - svētdienās pa zemes ceļiem atvilt, bet ar tavējo pat to nevar, viņam dzinēja nav.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: salona apdarē, dizainā, grabēšanas ziņā viņš ne ar ko nav labāks par Getz, man liekas, ka pat sliktāks.

Vienīgais pielietojums - svētdienās pa zemes ceļiem atvilt, bet ar tavējo pat to nevar, viņam dzinēja nav.

tev viss aprobezhojas ar "atvilkt"? un zini, atvilkt ari var labaak, nekaa ar tavu alfu vai kaukadu hjundaju ari bez visa motora.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Lielākai daļai cilvēku neinteresē tādas lietas kā

- cik auto ZS

- kā viņš vadās sānslīdē

- no kādas ādas viņam sēdekļi

- cik kārtas krāsas

Bet viņus interesē

- cik ēd degvielu

- cik maksā apkopes

- cik ir mēneša maksājums

Un galvenais, lai uz servisu nav jābrauc biežāk par 2 rezēm gadā, jo pašiem riebj kautko darīt un servisu cilvēki arī riebj.

Un šie 80 % pasaules iedzīvotāju izvēlas - JAUNUS Getz, Fiat, VW polo, opel u.t.t.

Un teikt , ka viņi ir stulbi ir pilnīgi nepareizi

Man liekas lielākais stulbums - 10 gadīgs subars - bez dizaina, bez salona, bez skaņas izolācijas, dārgs remontā vienvārd sakot mēsls pilnīgs

ir stulbi, par subaru arii nau gudri , bet tur vismaz ir 'smekjis' braukt .

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

arba rakstīja: salona apdarē, dizainā, grabēšanas ziņā viņš ne ar ko nav labāks par Getz, man liekas, ka pat sliktāks.

Vienīgais pielietojums - svētdienās pa zemes ceļiem atvilt, bet ar tavējo pat to nevar, viņam dzinēja nav.

tev viss aprobezhojas ar "atvilkt"? un zini, atvilkt ari var labaak, nekaa ar tavu alfu vai kaukadu hjundaju ari bez visa motora.

nē man tieši neaprobežojas, man patīk lēni mierīgi braukt, bet ar subaru to nevar, viņš grab, klab, put, viņam ir pretīgs dizains gan no iekšas gan no āra, viņš ir derīgs atvilkšanai, tā kā es to, nedaru man viņa nav.

Es nebraucu ar alfu, es par viņu sapņoju

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

runaajot par santiim piiiiiii ... nezinu kaa tur ar benziina nemotors VS diizelja nemotors , bet shodien kaarteejo reizi ieraugot savaa TDI panelii 600km uz ODO un biki zem 1/2 baakas 'smirdoshas' soljarkas esamiibu mani paarnjem patiikamas sajuutas . jo vakar vakaraa ,peec 400km nobraukuma Hondai tika ieliec 50l 'smarzjiiga' E98 kas naudas VS km izteiksmee nemaz nau tik 'pofig necik'. taxshto nevajag te tirzt par benziins VS diizelis . diizelis iekabina benziini vienos vaartos ar zemaaku pateerinju , pat pie vienaadas degvielu cenas un 30% daargaakaam apkopju izmaksaam .

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

shearer rakstīja:

arba rakstīja: salona apdarē, dizainā, grabēšanas ziņā viņš ne ar ko nav labāks par Getz, man liekas, ka pat sliktāks.

Vienīgais pielietojums - svētdienās pa zemes ceļiem atvilt, bet ar tavējo pat to nevar, viņam dzinēja nav.

tev viss aprobezhojas ar "atvilkt"? un zini, atvilkt ari var labaak, nekaa ar tavu alfu vai kaukadu hjundaju ari bez visa motora.

nē man tieši neaprobežojas, man patīk lēni mierīgi braukt, bet ar subaru to nevar, viņš grab, klab, put, viņam ir pretīgs dizains gan no iekšas gan no āra, viņš ir derīgs atvilkšanai, tā kā es to, nedaru man viņa nav.

Es nebraucu ar alfu, es par viņu sapņoju

man shkjiet ka tu neesi braucis ar subaru. nee, to es ne tikai zinu, to var redzet pec taviem komentaariem! nekas tur neput un salona puteklji nenak, taka nevajag te ljalja. salons ir tads pats ka 626 mazdai kuru saka razhot 92.gadaa. grab ka jau visam japanju mashinam. alfam tachu arii grab salons! a ja tev neaprobezhojas viss ar motoru, tad ko tu kladzini visu laiku? aa nee zinu, tev viss aprobezhojas ar taa saukto "dizainu"

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

veci šroti nerullē

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

galvenais, ka auto sniedz baudu vienalga cik tas ēd, cik maksā un ko par to domā iauto spice

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Tu kautkā mašinas labumu nosaki pēc 1. īpašības

- opelis- lētas daļas

- subars - 4x4

- alfa dizains

-Getz korejietis

u.t.t.

Esmu gan braucis, gan vizināts, ideāls uz grants, sniega u.t.t.

Bet visur citur pilnīgi nelietojams, atkārtoju nelietojams, sliktākais no visiem japāņiem - grabēšanas un izskata ziņā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: galvenais, ka auto sniedz baudu vienalga cik tas ēd, cik maksā un ko par to domā iauto spice

Vot šitam es tev pilnīgi piekrītu. Ir tikai viena nianse, ka katram no mums ir savs priekšstats par baudu. Tāpēc arī katrs no mums brauc ar savādākiem drupakiem!

Es, piemēram, respektēju Šīri, ka viņam ir tāds un ne savādāks auto. Kāda starpība ar motoru vai bezmotoru, par dizainu arī katram sava gaume. galvenais, ka Šīris ir apmierināts par savu Subaru. Savukārt es esmu tāpat apmierināts ar Citroen. Attiecīgi Vigants ir apmierināts ar savu Matrix. Ko tur vēl diskutēt?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba:

nee, nenosaku gan. tu taa nosaki. pasaki kas tad ir tajaa alfaa labaaks kas nav subaru. njem piemeram lidzvertiga gadagajuma 155alfu. nu??? kas tur ir labaaks???!!! nevis salidzini 10gadigu subaru ar breru...

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

[Esmu gan braucis, gan vizināts, ideāls uz grants, sniega u.t.t.

Bet visur citur pilnīgi nelietojams, atkārtoju nelietojams, sliktākais no visiem japāņiem - grabēšanas un izskata ziņā.

nenostājoties nevienā pusē, tomēr:

NAV subaru sliktākais no japāņiem ne grabēšanas, ne lietošanas ziņā. Un lietojams ir uz visa veida ceļiem arī asfaltētiem (it sevišķi slapjiem, ar lapām un vinekārši netīriem, Latvijā lielākoties visi ir tādi.

papildus Subaru ir labākā un ilgmūžīgākā piekares, un piedziņas sistēma vieglajiem auto.

Jā dizains nav nekāds īpašais , ko gan nevarētu teikt par jaunajiem modeļiem.

Ja ir kādas konkrētas lietas, kuras tev liek domāt par konkrētas markas (modeļa) nelietojamību, raksti, padiskutēsim.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti