Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Nav vis tiesa Nomik. Domāju ka ratus Edžulis dabūs iekšā savā kupejā, nav jau obligāti nepieciešams vans, pilnīgi pietiktu ar pikapu.

M3 nav pikaps un pat ne universālis. Ja gribēs palikt uzticīgs BMW, tad patiešām būs jādomā par kādu 5... vai 3... universāli.

Protams, ratus var ielocīt arī M3 kupejas salonā, toties tādā gadījumā nav iespējams mašīnā apsēsties visiem trijiem, jo vienu sēdekli (sākumā domājams, ka priekšējo) aizņems bēbis, bet aizmugurē māmiņai vietas faktiski vairs nebūs, jo tur būs ielocīti rati. Bet, kā saka, ne mana cūka, ne mana druva!!! katrs pats mēs esma pietiekoši gudrs, lai zinātu, kā vislabāk un pareizāk rīkoties.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Edzulim būs jāņem kāds modelis ar 'paketi'

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir taču veselam baram lohu jānopērk vesela kaudze JAUNU A3/4/6/8, kuriem pie normālās cenas ir pieskaitīts papildus nemazais cipariņš lai audī varētu ekoloģiski gāzt lemānā, tērējot rupji rēķinot 100l/h soļaras un miljonus tehnikai un to cilvēku algošanai

a hjundajs noņem no savi pircēju pleciem rūpes par lemānistu algošnu

Nu hundajs jau ap wrc ir snaikstījies, paskat jaunai Santai Fē cenu,

ar maz neliksies.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir taču veselam baram lohu jānopērk vesela kaudze JAUNU A3/4/6/8, kuriem pie normālās cenas ir pieskaitīts papildus nemazais cipariņš lai audī varētu ekoloģiski gāzt lemānā, tērējot rupji rēķinot 100l/h soļaras un miljonus tehnikai un to cilvēku algošanai

a hjundajs noņem no savi pircēju pleciem rūpes par lemānistu algošnu

Nu hundajs jau ap wrc ir snaikstījies, paskat jaunai Santai Fē cenu,

ar maz neliksies.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir taču veselam baram lohu jānopērk vesela kaudze JAUNU A3/4/6/8, kuriem pie normālās cenas ir pieskaitīts papildus nemazais cipariņš lai audī varētu ekoloģiski gāzt lemānā, tērējot rupji rēķinot 100l/h soļaras un miljonus tehnikai un to cilvēku algošanai

a hjundajs noņem no savi pircēju pleciem rūpes par lemānistu algošnu

Nu hundajs jau ap wrc ir snaikstījies, paskat jaunai Santai Fē cenu,

ar maz neliksies.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

un reno pircēji maksā par F1 uzturēšanu,citādi jau tam auto vērtības nav.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Draugs paņēma jauno Santa Fear 2.2 dīzelīti. Es jau tikai nobolījos, bet teikt neko neteicu, napig man cilvim bojāt prieku. iedeva pamēģināt, cēla tā neko (apm kā mans 2.5TDI), un gaita arīi patika.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Pirmais rakstīja: ir taču veselam baram lohu jānopērk vesela kaudze JAUNU A3/4/6/8, kuriem pie normālās cenas ir pieskaitīts papildus nemazais cipariņš lai audī varētu ekoloģiski gāzt lemānā, tērējot rupji rēķinot 100l/h soļaras un miljonus tehnikai un to cilvēku algošanai

a hjundajs noņem no savi pircēju pleciem rūpes par lemānistu algošnu

Pirmais,palieku joprojam pie sava-tu esi debīls. Ja vari pateikt,ka Hyundai un Audi ir vienādi labi,tikai Audi maksā vairāk dēļ tā,ka startē Lemānā, tad tu esi debīls joprojām.

beļģ, kas tu dskteris????

tas ko es apgalvoju un apgalvošu ir tas, ka audī ir dārgs... paņem salīdzināmas klases un komplektācijas hundaju un paskaties cenas....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš man vēl izģērbties lai tu precīzāk vari diagnozi noteikt, cirvis joabnais

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

niekalbis rakstīja: gan jau ir arī kaut kādi //M rati

Vot šitais gan ir labs koments

te gan nav māmiņu portāls calis.lv, bet domāju, ka tādus ratus, kurus savā M3 varēsi ielikt, praktsiki atrast nebūs iespējams. Arī tad, ja būs noņemamie riteņi, tad kaut kur jau ratu kulba arī būs jānovieto. Nu tā apmeºām.

Katrā ziņā pieņem apsveikumus arī no manis!!! Būt par tēti tas ir vienkārši superīgi!!!

Atceros, ka čomiem ar E46 kupejām bija sīkie. Apjautājos un saņēmu apstiprinošu atbildi, ka protams ir saliekami rati, kas lien E46 bagažniekā tā kā nemaldini tautu

essss Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

beļģ, kas tu dskteris????

tas ko es apgalvoju un apgalvošu ir tas, ka audī ir dārgs... paņem salīdzināmas klases un komplektācijas hundaju un paskaties cenas....

Ej tak tu ieskrienies,ēzeli! Izdomāji ar,salīdzināt Hjundaju un Audi. Cirvis..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Gan hjundajs, gan audis ir transporta liidzeklji...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

protams,pirmais,Audi ir dārgs. tu,losi,vari braukt ar lētām mašīnām..

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais,es jau tev reiz skaidroju,kā veidojas cena.bet tu jau datoriķis,tev jau suns jābluso,tu neapjēdz tādas lietas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ok, ok.... viss tev ir pats labākais, dārgākais, platākais utttt.... tu esi Pats Gudrākais, tev ir Pati Dārgākā Mašīna un Pats Platākais Dibens

interesanti, kāpēc tu neesi saeimā??? nu vai vismaz rīgas domē?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ok, ok.... viss tev ir pats labākais, dārgākais, platākais utttt.... tu esi Pats Gudrākais, tev ir Pati Dārgākā Mašīna un Pats Platākais Dibens

interesanti, kāpēc tu neesi saeimā??? nu vai vismaz rīgas domē?

btw man vakar piedāvāja balotēties vienas partijas sarakstā un tikt saimā. ghgh, vai nu uzskata mani par duraku vai arī paši ir tādi...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: btw man vakar piedāvāja balotēties vienas partijas sarakstā un tikt saimā. ghgh, vai nu uzskata mani par duraku vai arī paši ir tādi...

Tas, ka piedāvā balotēties un ieliek sarakstā', vēl nenozīmē, ka tiksi ievēlēts LR Saeimā. Bet BMWPower biedru atbalsts tev noteikti būtu - tas ir tiesa. Kā saka - katram savs vēlētājs

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Te bij topiks, kura autors gribēja dalīties pieredzē par vienu jocīgu auto, par kuru, ja nu kadam ievaigās, īpaši sakarīgu infu nedabūsi.

Nu te salīduši speci, kas atkal stāsta par 10 gadīgas mašīnas priekšrocībam. Izveidojiet sev specialo staipāmo topiku un tur savus krānus arī mēriet.

Par diskusijas novirzi - - jauns A4 ir labāks par Matrixu, 10 gadīgs A4.... stipri atkarīgs no konkrēta A4, drīzāk tomēr ka nē.

(man personīgi galīgi vienaldzīgi abi šie auto un markas kopumā)

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

edzulis rakstīja: btw man vakar piedāvāja balotēties vienas partijas sarakstā un tikt saimā. ghgh, vai nu uzskata mani par duraku vai arī paši ir tādi...

Tas, ka piedāvā balotēties un ieliek sarakstā', vēl nenozīmē, ka tiksi ievēlēts LR Saeimā. Bet BMWPower biedru atbalsts tev noteikti būtu - tas ir tiesa. Kā saka - katram savs vēlētājs

tapēc jau rakstu par tiem durakiem. To varētu mēģināt bērnudārzā iestāstīt par to tikšanu saeimā... it īpaši šaubos, ka tā partija vispār dabūs kādu vietu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet ja no lielajaam partijaam piedaavaatu?Ietu?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais, saņēmi manu epastu? sūtīju pirms pāris h...

Neiešu jau maksāt iauto tikai par to lai varētu privāto nosūtīt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Bet ja no lielajaam partijaam piedaavaatu?Ietu?

Protams, ka nē... nejūtos tik apdāvināts

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Te bij topiks, kura autors gribēja dalīties pieredzē par vienu jocīgu auto, par kuru, ja nu kadam ievaigās, īpaši sakarīgu infu nedabūsi.

Nu te salīduši speci, kas atkal stāsta par 10 gadīgas mašīnas priekšrocībam. Izveidojiet sev specialo staipāmo topiku un tur savus krānus arī mēriet.

Par diskusijas novirzi - - jauns A4 ir labāks par Matrixu, 10 gadīgs A4.... stipri atkarīgs no konkrēta A4, drīzāk tomēr ka nē.

(man personīgi galīgi vienaldzīgi abi šie auto un markas kopumā)

Domāju, ka gadu braukts MAtrix pa Latviju ir tik pat labs kā 10gadīgs auto..

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Pirmais rakstīja: ok, ok.... viss tev ir pats labākais, dārgākais, platākais utttt.... tu esi Pats Gudrākais, tev ir Pati Dārgākā Mašīna un Pats Platākais Dibens

interesanti, kāpēc tu neesi saeimā??? nu vai vismaz rīgas domē?

btw man vakar piedāvāja balotēties vienas partijas sarakstā un tikt saimā. ghgh, vai nu uzskata mani par duraku vai arī paši ir tādi...

pirms RD vēlēšanām te viens grūtgalvītis samocītā latviešu valodā stāstīja, ka viņš esot nolēmis cīnīties par autovadītāju tiesībām- pat kaut kādas pāris tēzes bija žēl, niku neatceros.

tikt saeimā- tas nau tā kā nedaudz pašpārliecināti? balotēties un tikt saeimā nav gluži viens un tas pac, un ar bmwpofig atbalstu varētu nepietikt

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

sorry, sapratu, ka piedāvājums bija 'tikt saeimā'

niekalbis rakstīja:

edzulis rakstīja:

Pirmais rakstīja: ok, ok.... viss tev ir pats labākais, dārgākais, platākais utttt.... tu esi Pats Gudrākais, tev ir Pati Dārgākā Mašīna un Pats Platākais Dibens

interesanti, kāpēc tu neesi saeimā??? nu vai vismaz rīgas domē?

btw man vakar piedāvāja balotēties vienas partijas sarakstā un tikt saimā. ghgh, vai nu uzskata mani par duraku vai arī paši ir tādi...

pirms RD vēlēšanām te viens grūtgalvītis samocītā latviešu valodā stāstīja, ka viņš esot nolēmis cīnīties par autovadītāju tiesībām- pat kaut kādas pāris tēzes bija žēl, niku neatceros.

tikt saeimā- tas nau tā kā nedaudz pašpārliecināti? balotēties un tikt saeimā nav gluži viens un tas pac, un ar bmwpofig atbalstu varētu nepietikt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti