SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu tā jau ir.. visi pērk kūkas veikalos, tapēc hermaņiem bij jāno sprāgst..

lai gan tāpat nezinu tādus.. laikam pirms es sāku kūkas ēst visi jau bija nosprāguši.. zinu tikai tējas sēni..

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Tā nu tas ir, ka ja jūti, kas sen neesi maksājis CP, jau laicīgi jāsagatavo $$ atlikums, jo vienā jaukā brīdī agrāk vai vēlāk tas neizbēgami notiks. Sen jau teicu, ka mums nav bezmaksas ceļu! Tas ir tāpat kā ar nodokļiem,- tie ir jāmaksā, savādāk mēs dzīvotu vēl sliktāk.

Tu vakar mēģināji no manis aizbēgt, gan pa Brīvības ielu, gan pāri Zemitana tiltam brauci pa sliedēm, gan pa Biķernieku ielu visādi tur gorījies. Apsveicu, tas Tev tomēr izdevās pie Delzceļnieku slimnīcas, kad pabrauci visiem garām un nostājies Pole position pie luksafora man vietiņu neatstājot.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja:

Tu vakar mēģināji no manis aizbēgt, gan pa Brīvības ielu, gan pāri Zemitana tiltam brauci pa sliedēm, gan pa Biķernieku ielu visādi tur gorījies. Apsveicu, tas Tev tomēr izdevās pie Delzceļnieku slimnīcas, kad pabrauci visiem garām un nostājies Pole position pie luksafora man vietiņu neatstājot.

Vispār man bija tādas sajūta, ka man kāds seko. Acīmredzot domāts Gaisa tilts. Redzēji, kā mežā vienam nabagam nepaveicās, man jau labu laiku "pīkstēja", kad ieradzīju, ka tie kamikadzes ar diskogaismām veic apgriešanos kad abos virzienos brauc auto straumēm, rādās, ka CPisti tagad sāks medīt motociklistus un spietot ātrumu arī mežā, ne tikai uz Eizenšteina ielas. Hmm, ar ko Tu brauci? Man vispār šķiet, ka Tu mani novēro , jo nekad nevaru paredzēt, kur un ar kādu auto Tevi sastapšu, kaimiņ Man vakar padevās braukšana, jo izdevās mājās nokļūt 25 minūtēs, kas priekš esošās nenormālās situācijas uz ielām, ir baigi labs rezultāts, bez sastrēguma rekords ir 15 min, bet tad ir pamatīgi jāiesvīst. Viendien smiekls parāva - es tovakar dikti "gorījos" pa joslām uz Brīvības ielas un ar vienu acs kaktiņu vislaik piefiksēju vienu opeli ar milzīgu dīvānu uz jumta - pilnīgi bez "izpildīšanās" viņam gāja tikpat ātri, cik man

Nezinīt, tā kūka tak saucās "Pāvesta kūka". Līdz šim brīdim nesaprotu, kāpēc visa pasaule nav noidējusies un kā tā mīkla tur vislaik ir "lietojama", jo nepārtraukti katram nākošajam cepējam pielejot pienu, loģiski būtu, ka tā jau sen būtu sabojājusies ! Bet taisnību labad, kad sieva izcepa, ēdu un bija garda!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja:

Yukki rakstīja: Tā nu tas ir, ka ja jūti, kas sen neesi maksājis CP, jau laicīgi jāsagatavo $$ atlikums, jo vienā jaukā brīdī agrāk vai vēlāk tas neizbēgami notiks. Sen jau teicu, ka mums nav bezmaksas ceļu! Tas ir tāpat kā ar nodokļiem,- tie ir jāmaksā, savādāk mēs dzīvotu vēl sliktāk.

Tu vakar mēģināji no manis aizbēgt, gan pa Brīvības ielu, gan pāri Zemitana tiltam brauci pa sliedēm, gan pa Biķernieku ielu visādi tur gorījies. Apsveicu, tas Tev tomēr izdevās pie Delzceļnieku slimnīcas, kad pabrauci visiem garām un nostājies Pole position pie luksafora man vietiņu neatstājot.

Es tadus pole pozishionisus certu lauka lai triecaas purns purna ar pretim braucosajiem!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Kredok, izdzēs, lūdzu, to manu OG pārdošanas topiku..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

audiks rakstīja:

Nezinīt, tā kūka tak saucās "Pāvesta kūka". Līdz šim brīdim nesaprotu, kāpēc visa pasaule nav noidējusies un kā tā mīkla tur vislaik ir "lietojama", jo nepārtraukti katram nākošajam cepējam pielejot pienu, loģiski būtu, ka tā jau sen būtu sabojājusies ! Bet taisnību labad, kad sieva izcepa, ēdu un bija garda!

Hermanis ir dzīvniex Tu tak arī dzer pienu, bet vai tāpēc esi sabojājies

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Es tadus pole pozishionisus certu lauka lai triecaas purns purna ar pretim braucosajiem!

Čehu Gaļas izCirtējs Man nevienam nekas nav jāpierāda, tāpēc es tādus "izcirtējus" laižu, lai cērtas un neskrienu vis kādam purnā, bet iekārtojos uzreiz aiz "cirtēja", lai mirkli vēlāk to mierīgi apdzītu vai apsteigtu (labo pusi tādi cirtēji parasti atstāj brīvu, jo tas ir zem viņu goda braukt pa labo joslu, bet uz Tevi tas neattiecas)

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Yu - Liecies miera! NP! MDF!

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

to Yukki.

Ar Tevi gan reti skrienu, jo Tev gaisa tilts ir kā saldais ēdiens. Tu parasti pa sliedēm brauc, a man tās mirongalvas nu galīgi nepatīk. Parasti pa viņām braucot, man liekas auto tūlīt sasdusmosis un pateiks visu ko pa mani domā, tapēc tajā vietā cenšos nebraukt pa sliedēm. Pēdējā laikā Biķernieku mežs un Mežciems kopumā no CP puses tiek novērots ļoti cieši. Pats esmu nodokļus maksājis uz Eizenšteina ielas un pat vienu reizi man mēģināja piesiet ka esmu veicis aizbēgšanu. Es gan teicu ka dzīvoju Mežciemā un ja būtu jāmūk, tad to nedarītu tādā veidā.

Es Tevi visu laiku novēroju hi-hi;-P. Darbdienās man ir tāds dampis ko sauc par Ford Focus Variant. Priekš pilsētas kā projektu vadītājam ideāls auto. Man iepriekš sanāca 1.5gadus diendienā darba lietās braukāju ar savu 9K. Svētdiena un svētku dienās pagājušo svētdien tika apmainīts pret 9-5 Griffin u. Tagad mūsu stāvietā ir 2 gb. 9-5AERO SU32 lidmašīnās, 1 zaļš 9000CSE Cesna, un mans retais MiG 29.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Yu - un vispār! Weekendā gatavo mumbvedēja/metēja nosēšanās joslu!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

audik, Gaisa tiltam, ja saudzīgi pareizi visu izdara un kāds neaizņem pussliedi (autobusi), tad braukšana pa sliedēm mazāk kaitē ritošajai nekā bruģis. Pats to daru 50/50, jo sliedes tomēr arī ļoti labi slīd. Mani sētā sveicināja viens melns Volvo S80 un tā kā seju neredzēju, tad padomāju, ka tas arī esi Tu Stāvvietas otrs aero kaimiņš arī ir pazīstams kadrs, kam vēl 9000 OG sētsvidū mētājas. Nesen redzēju, kā CPisti paņēma kaimiņu

pie iebraukšanas stāvvietā - Ls 40/2p (dēļ idiotiski aizliegtā kreisā pagrieziena pār dubultajai līnijai), viņi pat stāvvietā iebrauca, par ko es nolamāju sargus, ka laiž iekšā visādus bez caurlaidēm, pats domāju, ka iebrauktu un fiksi izkāpjot, izliktos, ka tas nav mans auto, jo nav arī uz mana vārda

Kredok, nepārspīlē, viss notiks klusi un zolīdi, nekādus uzlidojumus!

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, Tu gan vakar no rīta ar aizsalušiem logiem izbraucot no stāvietas pabrauci garām un es padomāju, ja viņš mani neredz un i štrunts, bet ko viņš saskatīs uz ceļa?!?!?!

Tam kaimiņam lieku auto balkus jau apmēram 4 gadus. Un parasti nodomāju, varbūt varētu vēl kāds nostāties blakus lai būtu interesantāk. To veco laikam viņš mēģina pārdot, patiesībā nezinu, bet kā viņš mētājas ar sāpošu labo aizmugurējo potīti, nu galīgi nesmuki izskatās.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Kredok, nepārspīlē, viss notiks klusi un zolīdi, nekādus uzlidojumus!

Pareizi! Es vienkārši - klusi un liegi SA-GRU-ZĪ-ŠOS!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pilnīgi muļķīga avārija Ogrē.. kā izrādās šinī vietā dome bija apsolījusi spoguli..

www.ogrenet.lv/...

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu spogulis tur nav vajadzīgs, kaut gan izbraukšanu nedaudz atvieglotu, bet vēl labāk, ja novāktu arī stop zīmi. Avārijas sekas redzēju. Cik sapratu viens taisīja kreiso no dzelzceļa puses un nepalaida taini braucošo, ja tā tad nekāds spogulis tur nepalīdzēs. Vienīgais ko dotu spogulis ir izgriešana no upes uz kalna, bet tur problēmas rodas tikai tad, kad bijusi ciet pārbrauktuve, citā laikā tam nav īpašas jēgas. Vismaz man tur nav problēmu izbraukt ne vienā virzienā. Bet risinājms tam visam ir tunelis zem dzelzceļa, kas tur jau simts gadu ir ieplānots, tāpēc arī tas līkums uz pārbrauktuvi, lai taisni varētu izrakt tuneli. Taču tādu greznumu vēl vismaz 20 gadus neredzēt.

Pēc avārijas bija lielākais sastrēgums Ogres vēsturē, jo brīva bija tikai viena josla no dzelzceļa puses, pa kuru mēģināja braukt gan no dzelzceļa, gan no lusafora, gan no upes prospekta. Pie tam tiko bija aizgājis vilciens, kas katru vakar jau tāpat izveido rindu līdz Nestei.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man tur sagadījās braukt pa kalna prospektu gan turp, gan atpakaļ.. pusvakaru nosēdēju.. bet no upes uz kalna kreizais pagrieziens ir tomēr visai čābīgs.. tā kā uz tuneli varam necerēt, tad lai vismaz spoguli uzliek..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

1.pabriesmigs sviests: www.tvnet.lv/... Hmm, Volvo S40 skita droshs auto, bet ka taa njem un tas aizdegas un sadeg 2cilveki

2.sviests: \"vecajam\" auto panemu BTA Kasko bedres. Lidz ar to Reds var uz nakosho posmu taisit ari bedrainu posmu Noteikumus gan neizlasiju, bet isumaa pakaplpojuma izklasts shitads: www.bta.lv/... Pec tam atcerejos, ka 12 gadu laikaa gan nevienam auto diskus vai ritosho nevienaa bedree neesmu sadauzijis, lidz ar to pakalpojums pamataa diezgan bezjedzigs

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Atbraucu pustrijos no garaazjas un Stelpe pashaa augshaa Vot sviests!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

btw ja sasit disku vai piekari bedree ir taksh instituucijas no kuraam naudu taapat piedziit. vinji aciimredzot to zin un grib veel varku uztaisiit

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

www.autonet.lv/... --> reku jaunais 3-5

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Atbraucu pustrijos no garaazjas un Stelpe pashaa augshaa Vot sviests!

ko Tu tur teici tajā parakstā? Esi pērkona bēdubrālis

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Arnijs rakstīja: Atbraucu pustrijos no garaazjas un Stelpe pashaa augshaa Vot sviests!

ko Tu tur teici tajā parakstā? Esi pērkona bēdubrālis

..............

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Arnijs rakstīja: Atbraucu pustrijos no garaazjas un Stelpe pashaa augshaa Vot sviests!

ko Tu tur teici tajā parakstā? Esi pērkona bēdubrālis

..............

OK! neesi

labi, ka tā!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vai kāds vēl atceras šausmoni Galdnieku? spameri ar zāģi, kurš savulaik pietaisīja SAABiskā saaba topiku - manu mīļāko no visiem šai zonā?

Nu re - pēc 3 gadiem pēkšņi šis briesmonis - atkal šķērso manu virtuālo ceļu

mīļi

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ziniet kā gudrās modernās mācību skolās tagad sauc tos, kas pērk premium klases auto?

Car fetišists

Pārsvarā runā par German Car Fetishists, domājot BMW un Mercedes, bet šķiet uz SAAB tas arī attiecināms pilnībā.

Tagad modē ir Toyotafication, t.i. kvalitāte atmetot visu lieko, tā lūk.

P.s. Francijā SAABu nav. Neviena paša, tā kā nemaz nemeklējiet!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti