SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nedēļu pabiju komandējumā Anglijā - Kembridžā un Norvičā. Saabu papilnam.. sākot no 96 un OG 900 līdz jaunajiem 9-5 un 9-3.. sport combi gan nevienu neredzēju.. braucot atpakaļ sanāca četras stundas Amsterdamā.. saabu bija daudz.. bet nu pilseta, ja neskaita arhitektūru, vienkārsi miskaste... brr.. speciāli uz turieni nekad nebrauktu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

klau, varbūt kāds zin kā beidzās filma "brīnišķīgais prāts" vakar pa tv rādīja.. nevarēju sagaidīt beigas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: klau, varbūt kāds zin kā beidzās filma "brīnišķīgais prāts" vakar pa tv rādīja.. nevarēju sagaidīt beigas..

labi beidzās - es citreiz redzēju

viņš palika strādāt Universitātē un saņ'mea arī Nobela prēmiju. Iemācījās sadzīvot ar saviem šizofrēnijas tēliem..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

un tā visa spiegosana patiešām bija iztēle kas tad šim visu to avīšu pētīšanas laiku maksāja algu un smukā sieva ar nekur nepazuda?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: un tā visa spiegosana patiešām bija iztēle kas tad šim visu to avīšu pētīšanas laiku maksāja algu un smukā sieva ar nekur nepazuda?

sieva viņu mīlēja...

un prēmijas pasniegšanas brīdī viņš teica viņai paldies un es raudāju

man liekas, ka n visur pasaulē cilvēki ir atkarīgi no "algas" ir tak visādi ienākumi no investīcijām, aprošināšana, mantojumi...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jā filma patiesām bija interesanta un prata "aizkustināt".. ļoti jauka pārmaiņa vispārejā tv repertuārā, salīdzinot ar arnolda vai vannā dammes vakariem..

par algu.. laikam spriezu pēc sevis, kas notiktu, ja pēkšņi es mestos meklēt sazvērastības un man par to neviens nemaksātu..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

piesakies darbā pie Emša un meklē uz nebēdu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nē nē.. labāk daru savu patreizejo šizīgo darbu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

varbūt kāds ir pamanījis likumsakarības tanī jaunajā numuru nomaiņās sistēmā.. man piemēram telefongrāmata daži numuri paši no sevis!!! ir samainījusies ar divnieku priekša citi atkal palika ka bija bez 2...

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: varbūt kāds ir pamanījis likumsakarības tanī jaunajā numuru nomaiņās sistēmā.. man piemēram telefongrāmata daži numuri paši no sevis!!! ir samainījusies ar divnieku priekša citi atkal palika ka bija bez 2...

sakariiba taada, ka nomainiijaas lmt un lmt tiiklu lietojosho firmelju numuri, savukaart paareejie, ala zive sako.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

malači lmt.. tad nu ceru, ka arī zive tapat darīs jo man nav nekāda prieka visiem Nr divniekus likt..

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nedēļu pabiju komandējumā Anglijā - Kembridžā un Norvičā. Saabu papilnam.. sākot no 96 un OG 900 līdz jaunajiem 9-5 un 9-3.. sport combi gan nevienu neredzēju.. braucot atpakaļ sanāca četras stundas Amsterdamā.. saabu bija daudz.. bet nu pilseta, ja neskaita arhitektūru, vienkārsi miskaste... brr.. speciāli uz turieni nekad nebrauktu..

bet tur ir pilnigs bezpredjels, un tas ir forshi,vajadzeja Tev ietuset Amsterdamā naktī,tad ir labais,šeit es domāju sarkano lukturu kvartālu.Tumšākās ielās var arī norauties.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Riktīgs sviests ir atstāt aizslēgtu auto ar atslēgu aidzedzes slēdzenē...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Riktīgs sviests ir atstāt aizslēgtu auto ar atslēgu aidzedzes slēdzenē...

apsveicu ar vecuma marasma iestaashanos tagad Tava dziive buus jautru, negaidiitu un idiotisku paarsteigumu pilna, un Tu nebeigsi par sevi briiniities

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Marasmatikjis esi tu, bet manam 96tajam vienkarsi atslega attiecaas iznjemties

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Marasmatikjis esi tu, bet manam 96tajam vienkarsi atslega attiecaas iznjemties

ar ko tad Tu viņu aizslēdzi, ja atslēga palika grīdā? Ar piekaramo, vai

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:

turbopiile rakstīja: Amsterdamā..

bet tur ir pilnigs bezpredjels, un tas ir forshi,vajadzeja Tev ietuset Amsterdamā naktī,tad ir labais,šeit es domāju sarkano lukturu kvartālu.Tumšākās ielās var arī norauties.

nu nezinu.. tas kā reiz bija piektdienas vakars un pievakare, kad varēja apmēram nojaust kāda būs nakts.. varbūt biju pārak noguris, lai tas jandāliņs aizratu.. a norauties, man šķiet tur var jebkurā vieta.. reiz stāvēju uz centrālās ielas, pīpēju maliņā, kad sāka iet virsū viens sadzēries "afroholandietis".. kas šim uznācis bij nezinu, bet nu tad arī sapratu, ka jāuzmanās visās vietās.. bet nu kopumā publika dzīvespriecīga un laipna.. viens onkulītis parāva aiz kapuces, sāk runāt - "ārzemnieks?" nu jā.. "nu tad klausies, ej pa šo ielu vienu min, tad pagriezies pa kreisi un tur būs mazas durvis, ej iekšā un tur būs BAIGI LABI!!!" pateicu paldies, bet neaizgāju..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

llxx rakstīja:

turbopiile rakstīja: Amsterdamā..

bet tur ir pilnigs bezpredjels, un tas ir forshi,vajadzeja Tev ietuset Amsterdamā naktī,tad ir labais,šeit es domāju sarkano lukturu kvartālu.Tumšākās ielās var arī norauties.

.. viens onkulītis parāva aiz kapuces, sāk runāt - "ārzemnieks?" nu jā.. "nu tad klausies, ej pa šo ielu vienu min, tad pagriezies pa kreisi un tur būs mazas durvis, ej iekšā un tur būs BAIGI LABI!!!" pateicu paldies, bet neaizgāju..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ir viena kopīga iezīme KatramGadam:

-TA ir jāiet, tad, kad nav laika.

-šķūneriem TA iziet ar katru gadu kļūst arvien grūtāk, galvenokārt tāpēc, ka nav laika

Nokasīju plēves, iecerētās 1/2h vietā patērējot 2/1h, jo biju aizmirsis tehnoloģiju (izņemamais naža asmenis+CIF+logu škidrums), tagad auto izskatās izģērbts! Tas nav uz ilgu!

Hrenona uguņu nomaiņai vairs nesanāca laika, bet no rīta viena puse atkal atteicās darboties, mancerēt, ka ne spuldze, bet relejs, jo šī nav pirmā reize,: ir cerība, ka atkal darbosies.

Vēl jāparedz nauda un laiks iespējamiem remontiem, TA, OCTA, Kasko un logu plēvju atjaunošanai,- affigetj, cik tas auto prasīgs, sāku labāk izprast Pilna servisa līzinga nozīmi!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ucul, kads Tev iisti ir e-pasts.. suutu taapat kaa Tev darba maajaslapa, neiet...

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paldies! es jau vakar izmēgināju otro variantu un sanāca..

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

viss ir saņemts

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Nu Vai Saab Kluba komanda ir gatava iauto rallijam un kārtējai sagrāvei ( komandu vērtējumā ) no NSNF VIP rallija komandas

Sviest, par šito textuālo caureju atrausies ar sarūsējušu izpūtēja uzgali! Mēs esam tik gatavi kā nekad, Arnijam ir vienkārši neticams un neslēpšu, burtisks kaujas krāsojums , tā kā jums, spazmeriem un mūžīgajiem protestu iesniedzējiem, šoreiz tiešām nav nekādu izredžu! Padodieties?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Nu Vai Saab Kluba komanda ir gatava iauto rallijam un kārtējai sagrāvei ( komandu vērtējumā ) no NSNF VIP rallija komandas

Sviest, par šito textuālo caureju atrausies ar sarūsējušu izpūtēja uzgali! Mēs esam tik gatavi kā nekad, Arnijam ir vienkārši neticams un neslēpšu, burtisks kaujas krāsojums , tā kā jums, spazmeriem un mūžīgajiem protestu iesniedzējiem, šoreiz tiešām nav nekādu izredžu! Padodieties?

He, he, he....

nu Tu tiešam iepostēji pareizajā topikā..

Nu riktīgu sviestu dzen!!!

Ja Jums izdosies pielaist un nenoslāpēt ( sacensību laikā )savus aizvēsturiskos "vrakus" ar itāļu dizainu...

tad trase gan jau parādīss

kurā rallija komandā ir īstie Rallisti, a kurā tādi, nu svētdienas sēņotāji...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti