SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Jptrste, īstenie un patiesie pseidorallisti sēž tādos aparātos: foto.inbox.lv/... , un ar visādiem tur citzemju iebraucējiem nebrāļojas! Par tīru SAAB rasi!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Jptrste, īstenie un patiesie pseidorallisti sēž tādos aparātos: foto.inbox.lv/... , un ar visādiem tur citzemju iebraucējiem nebrāļojas! Par tīru SAAB rasi!

es jau arī par "rases tīrību" bet tur jau tā bēda, ka tā tika sacūkota tieši sākot no tā modeļa ražošanas, ar kuriem Jūsu "knapi pirmspēdējā rallija komanda" taisās startēt...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mja...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ka braukt ar auto, kam ir blokjis, toch ir i bauda i droshaak un ...aatraak

Bizenāj, kas ir bloķis :

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

diferenciaalja blokjeetaajs, praksee tas ir taa, kaizspoleejot vienam ratam blokjis speeku paarnes uz otru, tobish nu neljauj izspoleet tikai vienam ritenim.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

man laikam tāds naff

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: diferenciaalja blokjeetaajs, praksee tas ir taa, kaizspoleejot vienam ratam blokjis speeku paarnes uz otru, tobish nu neljauj izspoleet tikai vienam ritenim.

Tagad spolē abi un vismaz riepas dilstvienmērīgi Vecais, apsveicu ar upgreide, lai šoreiz tas gruzīns nepieviļ tik ātri kā iepriekšējās reizes!

Johaidij, vakar gandrīz iznīcināju melno - biju piepacēlis līdz kādam simtam, jo vajadzēja apsteigt skaistuli jauno MB 500 SL vai kā tas saucas, kas taisījās aizņemt vienīgo brīvo joslu vēl līdz zaļā signāla beigām, bet tad pēkšņi minēto joslu izdomāja aizņemt viens lohs no 1.joslas, kas ierāpās brīvajā un tā vietā, lai uz zaļo brauktu pāri, izdomāja nebraukt! Affigetj, šitā šķiet mūžā nebiju bremzējis, labi, ka tomēr labas riepas un perfektas bremzes un asfalts sauss un tīrs, bet ABS vienalga krakšķēja kā negudrs un panelī kautkādas signāllampas un skaņas signāli brēkāja, līdz šim tādu lietu nebiju novērojis !? Apstājos ļooti tuvu tā āža bamperim, kājas aukstas, labi arī, ka MB mani neiespieda no muguras! Jābrauc lēnāk.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kaut kā Yukki pēdējais teikums nepārliecina

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu, uzmanīgāk točna! Godīgi sakot, es ar melno tā paātrāk pārvietojos tikai kādu laiciņu pēc tam, kad esmu atvizinājies ar veco. Tad tās izjūtas ir stipri atškirīgas un tad melnais provocē. Kad kādu laiku brauc ar melno, tad nemaz tā skriešana nav prātā.

Vakar praksē pierādījās, ka 9-5 "ar kulbu" tomēr var iebāzt skapi (~170x100), bet 9000 NG tas kautkā negribēja ielīst Vāks gan palika nedaudz vaļā, jo skapis plats, bet labāk tā, nekā skapis uz auto jumta, kur jau atrodas gulta

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Nu, uzmanīgāk točna! Godīgi sakot, es ar melno tā paātrāk pārvietojos tikai kādu laiciņu pēc tam, kad esmu atvizinājies ar veco. Tad tās izjūtas ir stipri atškirīgas un tad melnais provocē. Kad kādu laiku brauc ar melno, tad nemaz tā skriešana nav prātā.

Vakar praksē pierādījās, ka 9-5 "ar kulbu" tomēr var iebāzt skapi (~170x100), bet 9000 NG tas kautkā negribēja ielīst Vāks gan palika nedaudz vaļā, jo skapis plats, bet labāk tā, nekā skapis uz auto jumta, kur jau atrodas gulta

Šausmas!!

No labi labi - es te arī nesen gāzes plīti uz laukiem vedu. Bet tad nu saaps TĀ apvainojās, ka ... ... 2 remontkantori 2 nedēļas nesaprata, kas par lietu

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Vakar praksē pierādījās, ka 9-5 "ar kulbu" tomēr var iebāzt skapi (~170x100), bet 9000 NG tas kautkā negribēja ielīst Vāks gan palika nedaudz vaļā, jo skapis plats, bet labāk tā, nekā skapis uz auto jumta, kur jau atrodas gulta

Divatā esmu vedis vannu 170 x 70 otrajā golfā, un tā, ka vāks ciet! Pamēģiniet

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Ka pareizi ir jatira sporta gaisa filtri ?

ZZ Tev ir sporta gaisa filtrs??? Priekš kam Tev tāds, ko, a?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

SPG, protams..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

ZingZeng rakstīja: Ka pareizi ir jatira sporta gaisa filtri ?

ZZ Tev ir sporta gaisa filtrs??? Priekš kam Tev tāds, ko, a?

a viņam Dakters ieteica uzlabot sportisko formu!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Dekster, visas tās rupjības, ko rakstīji man i-pastā, droši varēji paturēt sev, šķiet, ka nebiju pelnījis to debīlo apvainojumu un arī lamuvārdu gūzmu. Man tiešām šķiet, ka ar galvu Tev kautkas pašreiz nav kārtībā. Es nediskutēju ar garīgi nestabiliem cilvēkiem.

Piedod, ka sanāca publiski, bet i-pastu neabonēju.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

".. i kuda mir katjetsa.."

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Showakar ljoti neierasti beidzaas SAAB kluba valdes seede. Taa notika neoficiaalaa gaisotnee Kakjaseeklja dambii(tur kur Autodizains ) Seshi SAABi tika novietoti ielas malaa. Nedaudz peec 20.00 piestaaj pashvaldiibas piiraadzinju buss. Shie izveljas araa un baigaa kaifaa saak focheet mashiinas. Kko pieraxta...Saakumaa 4 vai 5 izniicinoshiem skatieniem apveltiiti cilveeki izejam aaraa..Prasam kas pa vainu...Izraadaas mashiinas ir novietotas zalajaa zonaa... (heh...18 gadus blakus dziivoju un pat nezinaaju)...Uz ielas nav atrodamas nekaadas ziimes, kas aizliegtu apstaaties vai staaveet...bordjuuras sheit nekad nav eksisteejushas...Mashiinas wienmeer tiek sheit atstaatas...vinjiem po - galvenais naudu iekaast...shakaalji taadi...rezultaataa izraxtiija sodu 3 no 6 saabiem...

Parasti neuzdroshinamies mashiinas likt tuvaak brauktuves malai...tad kad naak fuures 2 joslaas un veel kaads vieglais pa vidu...tad ir taa kaa ir...

notikumu gaitu var apluukot:

foto.inbox.lv/...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ha.... CSN nereglamentee apstaashanaas attaalumu no brauktuves malas (iesaka gan, ka vajadzeetu kaadus 20cm, bet nekur tas noteikts nav), toties reglamentee celju nodaliijuma zemes joslu, kas min. gadiijumaa taa sauktajiem 5 kategorijas celjiem ir 19m (1 kat - attieciigi 50m, 2aas - 31m, 3aas - 27m, 4aas - 22m) taa kaa visi mees tur staaveejaam celjam piederoshajaa zemes joslaa. Cita lieta, ka ir noteikts, ka jaastaav paraleeli brautuvei, kas shajaa gadiijumaa tieshaam buutu diskuteejams...... Bet staasts jau ir par staaveeshanu zaalaajaa un shajaa gadiijumaa, policistu kungi- ar jums var pastriideeties

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Ha ha ha!!! ui piiraadzinji...

Shodien demonstratiivi izdziisim no garaazhas to "balto dzhipu ar zalajaam sviitraam" un piebrauksim perpendikulaari celjam visdziljaakajaa zaalee...

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Kā varēja noteikt mašīnas gadu pēc šasijas numura... HELP!!!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja: Kā varēja noteikt mašīnas gadu pēc šasijas numura... HELP!!!

pēc rūsas biezuma var...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja: Kā varēja noteikt mašīnas gadu pēc šasijas numura... HELP!!!

www.iauto.lv/...

te būs

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

hahaha Saabers bija liecinieks muusu akrobaatiskajiem gaajieniem shodien

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

*** Kur palicis topix Es tevi redzu!? Akls esmu vai kā?!

Īsāk sakot vakar redzēju Bad_MF atkal jau sarkanajā, pa Valdeķu ielu braukājot, vēlu vakarā.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

hmm, "es Tevi redzu", topik, ES TEVI NEREDZU!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti