Kur var pārbaudīt no Vācijas vesta auto

DyingBride Reģ.: 19.06.2004

Man piedāvā iegādāties 2004 gada auto par saprātīgu cenu, bet ir pamatotas aizdomas par to, ka mašīna ir bijusi pamatīgi sista, apdrošinātāju norakstīta, pēc tam sataisīta un atdzīta uz LV.

Gribētos pēc šasijas numura pārbaudīt auto vēsturi Vācijā. Vai kāds zina, kā to var izdarīt?

 
1 2 3 4 5 6 7
Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Ja ir pamatotas aizdomas,tad ko tur vēl baudīt?? Jebkurš kaut cik saprātīgs cilvēks pateiks pēc apskates- ir bijusi sista vai nav. Man nesagādā problēmas mazliet aplūkojot auto to pateikt-bija sists vai ne....

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Lēti un labi -nesavienojami jēdzieni. To atceries.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sētas vidū, sasauc apkārt vietējos specus un ar 0.7L padusē, izspriest, vai ir sista vai nē!!!

Ja nopietni, neesi aizdomājies, ka varētu aizbraukt uz autorizēto servisu?? Piem. Auto Rīga, Domenikss utt..???????

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Deks, bet pēc bildēm arī pateiksi vai autiņš ir bījis sists, jeb nav?

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Deks, bet pēc bildēm arī pateiksi vai autiņš ir bījis sists, jeb nav?

Nē, to es nevarēšu gan. Ir tāds iauto 'lietotājs' Pirmais, Tas gan to var izdarīt.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Deks, bet pēc bildēm arī pateiksi vai autiņš ir bījis sists, jeb nav?

Nē, to es nevarēšu gan. Ir tāds iauto 'lietotājs' Pirmais, Tas gan to var izdarīt.

Sori par oftopiku.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu tā vienkārši uz aci nemaz arī nevar pateikt, jo viss ļoti čotka sataisīts un es neteikšu, ka lēts.. Varbūt mazliet lētāks.

Uz autorizēto servisu, protams, dzīšu, bet gribējās arī noskaidrot varbūt šādu ceļu, jo kā jau mēs zinām, tad tiem Rumbulas tirgoņiem ir gali gan apskatēs, gan servisos. Mazliet neuzticība.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

DyingBride rakstīja: Nu tā vienkārši uz aci nemaz arī nevar pateikt, jo viss ļoti čotka sataisīts

Nu tātad ir dauzīts!!!!

Ja jau redzi, ka taisīts.

Nu tātad sūdīgi saremontēts!!!!

Ja jau redzi, ka taisīts.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu neredz, ka taisīts. Ir pāris aizdomīgas fīčas, piemēram, ka šim eksemplāram nav lietus sensors kaut gan komplektācijā tāds ir paredzēts un ka vienkārši tāpat nestrādā parkošanās sensori un servisu grāmatiņa pazuduse. utt. Un ir vēl kāda lieta - lai es dabūtu drošības naudu atpakaļ man nepieciešami pierādījumi. Un tomēr varbūt kāds var atbildēt uz manu pirmo jautājumu, nevis filozofēt? Un dauzīts vai nedauzīts arī kaut kā neder, jo ja ir vienkārši bukte bijusi, tad tam nav nozīmes, bet ja mašina ir bijusi norakstīta, tad tādu es negribu.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Nu neredz, ka taisīts. Ir pāris aizdomīgas fīčas, piemēram, ka šim eksemplāram nav lietus sensors kaut gan komplektācijā tāds ir paredzēts un ka vienkārši tāpat nestrādā parkošanās sensori un servisu grāmatiņa pazuduse. utt. Un ir vēl kāda lieta - lai es dabūtu drošības naudu atpakaļ man nepieciešami pierādījumi. Un tomēr varbūt kāds var atbildēt uz manu pirmo jautājumu, nevis filozofēt? Un dauzīts vai nedauzīts arī kaut kā neder, jo ja ir vienkārši bukte bijusi, tad tam nav nozīmes, bet ja mašina ir bijusi norakstīta, tad tādu es negribu.

aha, benzīnu arī aizmirsa pieliet, tapēc tagad nevar piešķilt

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Joki šoreiz nelīdzēs - janevari palīdzēt, tad nemaz nemēģini

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Nu neredz, ka taisīts. Ir pāris aizdomīgas fīčas, piemēram, ka šim eksemplāram nav lietus sensors kaut gan komplektācijā tāds ir paredzēts un ka vienkārši tāpat nestrādā parkošanās sensori un servisu grāmatiņa pazuduse. utt. Un ir vēl kāda lieta - lai es dabūtu drošības naudu atpakaļ man nepieciešami pierādījumi. Un tomēr varbūt kāds var atbildēt uz manu pirmo jautājumu, nevis filozofēt? Un dauzīts vai nedauzīts arī kaut kā neder, jo ja ir vienkārši bukte bijusi, tad tam nav nozīmes, bet ja mašina ir bijusi norakstīta, tad tādu es negribu.

Nu bet reku pats uzrakstīji kas nav un kas nestrādā,uz ši pamata arī no auto atsakies.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Uz tā pamata man nolaida cenu. Un es neesmu viņš. Es, protams, arī muļķe pa ātru pasteidzos un iemaksāju drošības naudu. Bet ja nopietni, vai tiešām nevien nezina, kā varētu iegūt informāciju par auto tb, kas ar jamo noticies iekš vācijas?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

IR ražotāji, kuriem ir kopēja datu bāze, par katru remontu, kas izarīts eiropā, var saņemt info, kā ir par klopēšanu nezinu, tas var oficiālajā servisā arī neparādīties

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Uz tā pamata man nolaida cenu. Un es neesmu viņš. Es, protams, arī muļķe pa ātru pasteidzos un iemaksāju drošības naudu. Bet ja nopietni, vai tiešām nevien nezina, kā varētu iegūt informāciju par auto tb, kas ar jamo noticies iekš vācijas?

Piedod,Ruņčuk.Niks ar Tev tāds bēdīgs.Atliek vien paņemt tā auto šasijas numuru un doties pie dīlera,sameklēt cilvēku kas noparbojas ar avāriju kalkulācijām,viņš caur datu bāzi var uzzināt daudz ko par to auto.Vienīgi par skaistām līgavas acīm to neviens nedarīs,nedomāju par maksu bet vispār-tas nav legāli.Un 2004.gada auto tikk tikai beigusies garantija,tākā svaigs. Un vari arī te ielikt to šas numuru,kāds jau gan ko uzodīs.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Paldies, protams

Nu es it kā zvanīju uz Toyota servisu un gribēju noskaidrot, vai mašīnai ir garantija, bet man teica, ka viņi bez servisa grāmatiņas neko nevar pateikt. Atbildot uz jautājumu - Toyota Corolla hečbeks ar Linea Sol komplektāciju 2004.g.

VIN: JTDKZ20E700063375

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

nu bet taču! vajadzēja sākt ar auto marku un modeli, NAV vienotas datubāzes visām pasaules mašīnām, kas ražotas 2004 gadā.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: nu bet taču! vajadzēja sākt ar auto marku un modeli, NAV vienotas datubāzes visām pasaules mašīnām, kas ražotas 2004 gadā.

Nu un tagad es varu arī uzzināt kaut ko vairāk? Man jau liekas, ka vajadzētu būt DB mašīnām, kas ir brauktas Vācijā.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

n bet tā kā servisa grāmatiņa ir pakāsta, tad noteikti ka ir bijuši garantijas līguma pārkāpumi

Nu es arī tāpat domāju, bet tas diemžēl nav pierādījums. Ja vien varētu pierādīt, ka tā mašīna ir bijusi norakstīta. Tip no apdrošinātāju puses vai kaut kā tā. ..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Nu neredz, ka taisīts. Ir pāris aizdomīgas fīčas, piemēram, ka šim eksemplāram nav lietus sensors kaut gan komplektācijā tāds ir paredzēts un ka vienkārši tāpat nestrādā parkošanās sensori un servisu grāmatiņa pazuduse. utt. Un ir vēl kāda lieta - lai es dabūtu drošības naudu atpakaļ man nepieciešami pierādījumi. Un tomēr varbūt kāds var atbildēt uz manu pirmo jautājumu, nevis filozofēt? Un dauzīts vai nedauzīts arī kaut kā neder, jo ja ir vienkārši bukte bijusi, tad tam nav nozīmes, bet ja mašina ir bijusi norakstīta, tad tādu es negribu.

nu lai deksis man at......, bet varžukrāsas a4 arī tak bija savulaik norakstīts

un kas no tā - vēl tak ripo... puspasaules tak vizinās ar šķiltiem pepelaciem... galvenais tak normāli sataisīt...

p.n.

a no lietus sensora, piemēram, var "tikt vaļā" ar neliela akmentiņa palīdzību.... komplektā ar nepietiekamu resursu daudzumu lai saliktu atpakaļ "kā bija"

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Te jau meitene pukst par iemaksāto drošibas naudu.

Tik viegli nemaz nedod atpakaļ.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

EA!

Vai tad ir jēga ņemt nedaudz zemāku no tirgus cenas, un tagad mocīties neziņā, kas un kā ???

varbūt ir vērts paņemt nedaudz dārgāku par vidējo tirgus cenus, bet toties ar garantiju un viss čiki briki ?

Kā jau iepriekš rakstīju: es muļķe iemaksāju drošības naudu un lai viņu dabūtu apakaļ man nepieciešami pierādījumi, bet ja auto nav biis sists, tad es, protams, viņu gribu pirkt.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Paldies, protams

Nu es it kā zvanīju uz Toyota servisu un gribēju noskaidrot, vai mašīnai ir garantija, bet man teica, ka viņi bez servisa grāmatiņas neko nevar pateikt. Atbildot uz jautājumu - Toyota Corolla hečbeks ar Linea Sol komplektāciju 2004.g.

VIN: JTDKZ20E700063375

Lohi tie servismeņi,ņormālos kantoros pietiek ar vin-a pēdējiem cik tur cipariem.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

DyingBride rakstīja: Paldies, protams

Nu es it kā zvanīju uz Toyota servisu un gribēju noskaidrot, vai mašīnai ir garantija, bet man teica, ka viņi bez servisa grāmatiņas neko nevar pateikt. Atbildot uz jautājumu - Toyota Corolla hečbeks ar Linea Sol komplektāciju 2004.g.

VIN: JTDKZ20E700063375

Lohi tie servismeņi,ņormālos kantoros pietiek ar vin-a pēdējiem cik tur cipariem.

Nebija pamatojuma ķēpāties, ja man pazvanītu kautkāds sievišķis un prasītu pēkšņi informāciju par kautkādu mašīnu, es arī teiktu, ka neko nezinu.

Vajag ar to konkrēto mašīnu aizbraukt uz to konkrēto servisu, pie reizes uztaisīt diagnostiku un paprasīt (pieprasīt) vēsturi pēc VIN koda.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

t.i. nevis servisu, bet pie dīlera Latvijā.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti