Gāzes apkure privātmājai

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Laikam jau sjeit ir bijusjas diskusijas, bet nu tomeer interesee - gaazes apkure privātmaajai - tipa lielais baltais rezervuaars pie maajas un tad pa vadu liidz gaazes apkures katlam...

Kaa tur ir ar gaazes piegaadi - piegaadaatjiem (piegaade pieRiigaa - 30 km no pilseetas), cik maksaa pati gaaze un aptuveni cik izmaksaatu apkure menesii 150 m2 maajai???

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

joprojām neierubījos kāds sakars dzintaram ar Baltijas ledus ezeru un kūdras iegulām? tas dzintars tak ir radies labi senāk.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

vakar pabuuts kolkaa, izrapoti apmeeram 200m un nekadas minjas no dzintara... tik beigtas butes un meduuzas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es savā mūžā neesmu atradis nevienu dzintara gabaliņu jūras krastā

varbūt nav paveicies....

fosforu atradīsi, sīcim uzdāvināsi...

jo ātrāk uzdāvināsi, jo seklākas sekas būs...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

dzīve spiež....

es tokš nemēģinu tavus komentus skaidrot, vai ne atvasinājums no freida?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: es savā mūžā neesmu atradis nevienu dzintara gabaliņu jūras krastā

varbūt nav paveicies....

fosforu atradīsi, sīcim uzdāvināsi...

jo ātrāk uzdāvināsi, jo seklākas sekas būs...

man čomaks (liepaajnieks) galvu saķēra, kad es lielijos kaa blakus pūtvējiņiem dzintaru esmu ievaacis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vencpils dorša varētu pastāstīt kāda ir varbūtība

tobiš cik dzintara var salasīt ja norāpo no ovīšiem līdz kolkai

neesmu rāpojis un neesmu atradis... bet ja ir vēlme ar pakaļu pa priekšu - laipni lūgtum

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tev ir iespēja atbraukt un pārliecināties...

kurus un kāpēc "drāž"...

pieļauju, ka tev būs bonuss...

iegūs par velti...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ieliekot googlā atslēgas vārdus, visi ceļi atved uz šejieni

nu tā jaunsaimnieki guru, padalieties, lūdzu, viedoklī

patreiz kurinu ar elektrību (jonu apkures katls), vēl papildus ar kamīnu, kad mājās, lai taupītu elektrību..

tur pat gar žogu iet gāzes "kabelis".. doma ir pievilkt gāzes apkuri.. ar oficiālajiem dienestiem konsultējoties saprašana radās visai nosacīta.. projekts tāds, projekts šitāds..

varbūt kādam ir pieredze, pie kā vislabāk vērsties, lai tiktu pie tiem projektiem un cik tas prieks reali beigās izmaksā. Tas ir, gāzes trubas pievilkšana tādā statusā, lai varu slēgt katlu un plīti virtuvē..

moš arī mašīnas uzpildes iekārtu kādreiz nakotne

jau iepriekš paldies par spamu

nu vo! es kā čigāns ragavas ziemā, tas ir, pavasarī - šodien palaidu gāzes apkuri atcerējos šo diskusiiju, varu palielīties un padalīties iespaidos

P.S. sen nav būts iauto - sveiciens sieviešu dienā!!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

mašīnas uzpildes iekārtu arī palaidi?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ui nē, tas joprojām nākotnei..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ttā kā principiāls auto gāzes pretinieks neesmu, šādu ideju joprojām apsveru..

neesmu gan nevienu šādu risinājumu dzīvē redzējis un no kāda lietotāja pieredze ar nav dzirdēta..

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kaut ko tādu arī pētīju. Neko neatradu sakarīgu. Tas bij pirms pieciem gadiem. Tagad neesmu skatījis.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jā.. gūglē informācija visai skopa.. tik vien ir radies priekšstats, ka vismaz 1000 par auto iekārtu un vēl tik pat par kompresoru

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pirmais neko nezina ???

un kur mūsu -inžeņjeirs- ? par pakures katleim un merteniem?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

esiet reāli. metānu iekš auto labāk nevajag. 250bar baloni ir ka bumbas ar laika degli. metala sver tonnu, kompozīta maksā kosmosu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

varbūt pa pāris gadiem kaut kas mainīsies tehnoloģijās, tā jau ideja šķiet laba apstākļos, kad benzīna litrs latu, bet kubs gāzes ap 40 santīmiem..

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

da nafig. man visi 3 auto ir uz lpg. problēmu ir apaļa 0. apkuri arī var palaist uz lpg, sūkni ar var nopirkt prieks auto pildīšanas. lpg lielos apmeros ir vel letāka neka tankā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: da nafig. man visi 3 auto ir uz lpg. problēmu ir apaļa 0. apkuri arī var palaist uz lpg, sūkni ar var nopirkt prieks auto pildīšanas. lpg lielos apmeros ir vel letāka neka tankā.

Kāds sakars ar lpg ?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ja grib ekonomiju, tad lpg nav konkurentu. cik noprotu doma saapaa ieriktēt metānu ir tikai dēļ santīmīlēšanas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ja grib ekonomiju, tad lpg nav konkurentu. cik noprotu doma saapaa ieriktēt metānu ir tikai dēļ santīmīlēšanas.

Vēl gan varētu būt,ka dēļ tā, ka interesants process.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: pirmais neko nezina ???

un kur mūsu -inžeņjeirs- ? par pakures katleim un merteniem?

Oi bļin - pajoliņš pamodās!! Laikam PIRMO REIZI pareizajā ne tikai foruma, bet pat sadaļā iesmērēji savu izcilo domu!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Aizmirstiet kompresorus un pumpēšanu ap 4 stundām. kamēr te Jaungada naktī kasīja utis citu kažokos, tikam latviešu bāleliņi jau uzriktēja uzparikti, kas lēnā garā uzpilda savu balonu, un pieripinot ar auto to pārgāž auto sistēmā dažās sekundēs!

Tas ir dabas gāzei - metānam, ne propānam LPG.

Zviedri jau diezgan labu laiku ražo Bifuel Voļvikus, kur viss jau ir paredzēts. Ir pat benzīnbāka veseliem 30 litriem.

Beidziet murgot par drošību! Benzīns ir vismaz 4 reizes nedrošāks! Metānu ar cigareti nav iespējams aizdedzināt nekādā formā! Pat dīzeļi tas pats neuzliesmo.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

mājas kompresors pumpē visu nakti to auto, cik atceros. kādas vel pāris sekundes???? 250bar nevar būt nekas droš. spragst uz urrā

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kādas vel pāris sekundes????

Izlasi vēl reizi, ja par vienu nevari saprast!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jau gadus 10 latvijā tiek piedāvātas iekārtas, kas ļauj izmantot dabasgāzi.... sastāv no kompresora, kas kačā gāzi no pilsētas vada un atbilstošiem baloniem utt uz ķerras....

lētajā variantā kačā pa taisno kerrā, advancētā variantā ir "balons" kurā uzkačā spiedienu un tad pārpūš mašīnā

tāpat pastāv otra lieta -ja tev nav pieejama dabasgāze mājas kurināšanai, izmanto LPG.... mājai pagalmā liels balons, ko uzpilda pēc vajadzības.... apkures katlam speciālas dīzes (prasīt katla ražotājam)... tehniski mucai var piespraust mašīnas pildītāju....

tikai īpaši liela ekonomija tur nesanāk - cenas atšķirība nav jau nemaz tik liela....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti