Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Jā, es arī pilnīgi piekrītu augstāk rakstītajam, ka sodi par ātruma pārsniegšanu jāpalielina un jāpiemēro jau pie +5 km/h no atļautā pārsniegšanas. Pēc trešā šāda pārkāpuma tiesības jāatņem un transporta līdzeklis jākonfiscē un uzreiz jārealizē, par iegūto naudu jāuzlabo ceļi. Tikai tā varēs izglābt tos desmitus dzīvību, kurus katru gadu izdzēš slepkavīgie ātruma pārsniedzēji uz Latvijas ceļiem.

Neesi stulbs auns/aita, nepakļaujies stulbeņu bara instinktam! Brauc ar Tavas Tēvzemes Ceļu satiksmes noteikumos noteikto ātrumu. Cieni sevi, nevis okupantus, kuri "bazarē" un nogalina nevainīgus cilvēkus - mums pēc tam vēl jāmaksā par šo kvazi-saprātīgo pseidoprasmīgo "braucēju" izraisīto ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanu.

taa arii neesi neko sapratis.

aazis.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

[...] paga paga paga - ir tāds jēdziens kā soda samērīgums [...]

Jums taisnība. Transporta līdzekļa konfiscēšana būtu jāpiemēro jau pie OTRĀ pārkāpuma -- nav vērts riskēt ar cilvēku dzīvībām steidzīga idiota dēļ -- lai pastaigā ar kājiņām.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

subaru rakstīja:

[...] paga paga paga - ir tāds jēdziens kā soda samērīgums [...]

Jums taisnība. Transporta līdzekļa konfiscēšana būtu jāpiemēro jau pie OTRĀ pārkāpuma -- nav vērts riskēt ar cilvēku dzīvībām steidzīga idiota dēļ -- lai pastaigā ar kājiņām.

nu tad var arī sodīt ar nāvessodu jau pēc pirmā pārkāpuma

un vispirms tevi'- līdzko pārkāpsi ātruma ierobežojumu par vismaz 5 km/h ?

ko par to saki ?

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

ko par to saki ?

Es saku, ka Jums jāiemācās sākt teikumu ar lielo burtu, nelikt tuksnes pirms pieturzīmēm un jāpārtrauc slimīgi fantazēt par citu cilvēku sakropļošanu un nogalināšanu (starp citu, tipiska ātrumpārkāpēja pazīme).

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

subaru rakstīja:

[...] paga paga paga - ir tāds jēdziens kā soda samērīgums [...]

Jums taisnība. Transporta līdzekļa konfiscēšana būtu jāpiemēro jau pie OTRĀ pārkāpuma -- nav vērts riskēt ar cilvēku dzīvībām steidzīga idiota dēļ -- lai pastaigā ar kājiņām.

Frāze "riskēt ar cilvēku dzīvībām" tiek pieminēta visur un nevietā. Pārāk skaļa. Kas patiešām ir risks, to šīs frāzes lietotāji, visdrīzāk, nemaz nenojauš. Tad, kad bailēm ir tās lielās acis savienojumā ar mazvērtības kompleksu, nosisties un milzīgu risku izciest var, ejot kājām pa līdzenu pļavu, kur neviens nebrauc

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Tad, kad bailēm ir tās lielās acis savienojumā ar mazvērtības kompleksu, nosisties un milzīgu risku izciest var, ejot kājām pa līdzenu pļavu, kur neviens nebrauc

Sekojiet lūdzu pats savam padomam: ejiet uz pļavu, taisiet lielās acis, staipiet savu bailīgi mazo kompleksu un beigu beigās nositieties -- tad vismaz nebūs jālasa Jūsu dīvainie vāvuļojumi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Visdivainakie vavuļojumi ir no vilhelma tizla

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

subaru rakstīja:

ko par to saki ?

Es saku, ka Jums jāiemācās sākt teikumu ar lielo burtu, nelikt tuksnes pirms pieturzīmēm un jāpārtrauc slimīgi fantazēt par citu cilvēku sakropļošanu un nogalināšanu (starp citu, tipiska ātrumpārkāpēja pazīme).

Atbildēšana uz jautājumu ne pēc būtības arī neliela daunisma pazīme. Tā ir nespēja uztvert jautājumu.

vilhelms_tills rakstīja:

Sekojiet lūdzu pats savam padomam: ejiet uz pļavu, taisiet lielās acis, staipiet savu bailīgi mazo kompleksu un beigu beigās nositieties -- tad vismaz nebūs jālasa Jūsu dīvainie vāvuļojumi.

Un divas defises pēc kārtas latviešu valodā nekad nelieto. Iekal arī šo savā stulbajā paurī!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

subaru rakstīja:

ko par to saki ?

Es saku, ka Jums jāiemācās sākt teikumu ar lielo burtu, nelikt tuksnes pirms pieturzīmēm un jāpārtrauc slimīgi fantazēt par citu cilvēku sakropļošanu un nogalināšanu (starp citu, tipiska ātrumpārkāpēja pazīme).

A par nogalināšanu - nu atņemsi tiesības, konfiscēsi mašīnu - nu un - paņems citu mašīnu un brauks bez tiesībām - un joprojām apdraudēs citus. Ja nogalinās, tad neapdraudēs - tā kā loģiski.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Nu lūk — (ievēro, pedanta kungs, nevis divas defises, bet domuzīme, forši, vai ne?) subaru acīmredzami progresē, sācis rakstīt normāli lasāmus teikumus un pat citu kļūdas pamana.

Lai arī Jūsu, subaru, uzskati par nāvessodu kā tādu ir fundamentāli nepareizi, tomēr acīmredzama ir kaut kādas saprāta dzirksts esamība, kas ar laiku novedīs pie Jūsu nenobriedušā prātiņa (spriežu pēc Jūsu rakstītajiem tekstiem un aitiskās pakļaušanās maniem ieteikumiem par gramatiku) attīstības līdz tādam līmenim, kad spēsiet saprast lietas, ne tikai ar aizžmiegtām acīm spiest uz gāzes pedāli, lai tik nokļūtu savā vietā x par par dažām minūtēm ātrāk.

Vēlreiz atkārtošu: visi, kuri nelikumīgi pārsniedz CSN noteikto ātrumu, ir bezatbildīgi muļķi un savu laiku saplānot nespējoši nejēgas, kuru dēļ iet bojā gan paši (veiksmīgākajā variantā), gan citi (par to gan žēl).

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vēlreiz atkārtošu: visi, kuri nelikumīgi pārsniedz CSN noteikto ātrumu, ir bezatbildīgi muļķi un savu laiku saplānot nespējoši nejēgas, kuru dēļ iet bojā gan paši (veiksmīgākajā variantā), gan citi (par to gan žēl).

Te nu gan ir salti meli. Visi, kas pārsniedz ātrumu neiet bojā. Ātruma ierobežojumi ir uzstādīti ar viszemāko robežu, ņemot vērā vistizlāko Vilhelmu Tizlu braukšanas spējas.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

ak rakstīja:

Visi, kas pārsniedz ātrumu neiet bojā.

Žēl, vai ne?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

subaru rakstīja:

[...] paga paga paga - ir tāds jēdziens kā soda samērīgums [...]

Jums taisnība. Transporta līdzekļa konfiscēšana būtu jāpiemēro jau pie OTRĀ pārkāpuma -- nav vērts riskēt ar cilvēku dzīvībām steidzīga idiota dēļ -- lai pastaigā ar kājiņām.

Un kā Tu piedāvā risināt šādus jautājumus konfiskācijas gadījumā:

1)Vadītājs brauc ar citas fiziskas personas īpašumā esošu transportlīdzekli, kura pārkāpumam nav pat tuvumā?

2)Ko darīt ar valsts pārvaldes iestādes mašīnu, kuras vadītājs pārsniedzis ātrumu?

3)Vadītājs brauc ar juridiskas personas īpašumā esošu transportlīdzekli - operatīvais līdzings, darba auto, noma?

4) Ko darīt ja auto jākonfiscē citas valsts pilsonim, kurš brauc ar cita citas valsts pilsoņa auto? Lai atbildēt interesantāk, pieņemsim, ka šī cita valsts ir Eiropas Padomes dalībvalsts un tai ir saistoša Eiropas cilvēktiesību deklarācija?

5) Vai tiešām Latviijā izmantotie radari ir nekļūdīgi? Tie tiešām nepārāda lielākā blakus esošā objekta ātrumu?

6) Vai visi policisti ir godīgi un tas neveicinās korupciju?

Manuprāt, reālākais iespējamais risinājums ir līdzīgs kā pašlaik dzērušajiem šoferiem - auto novieto stāvlaukumā, ja ilgstoši to neizņem, tas tiek pārdots izsolē.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

...

Lai arī Jūsu, subaru, uzskati par nāvessodu kā tādu ir fundamentāli nepareizi, tomēr acīmredzama ir kaut kādas saprāta dzirksts esamība, kas ar laiku novedīs pie Jūsu nenobriedušā prātiņa (spriežu pēc Jūsu rakstītajiem tekstiem un aitiskās pakļaušanās maniem ieteikumiem par gramatiku) attīstības līdz tādam līmenim, kad spēsiet saprast lietas, ne tikai ar aizžmiegtām acīm spiest uz gāzes pedāli, lai tik nokļūtu savā vietā x par par dažām minūtēm ātrāk.

...

Redzi, tizlais nūģi. Tavas fantāzijas par jebkuru tēmui ir aplamas, jo man nemaz nav automašīnas, kurai "ar aizžmiegtām acīm spiest uz gāzes pedāli". Tā ka tavi spriedumi galīgi ir nevietā

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: jo man nemaz nav automašīnas

Tas daudz ko izskaidro

Negribu nevilšus apvainot, bet vai autovadītāja apliecība Jums ir?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

subaru rakstīja: jo man nemaz nav automašīnas

Tas daudz ko izskaidro

Negribu nevilšus apvainot, bet vai autovadītāja apliecība Jums ir?

protams

un tikai tagad nesāc ar tekstiem, ka es ar mācību mašīnai mācēju tikai "ar aizžmiegtām acīm spiest uz gāzes pedāli".

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Bet nu man līdzīgi kā Tev ir bail no automašīnām un paniskas bailes no ātruma. Tapēc braukāju ar sabiedrisko transportu un nečakarēju citiem satiksmi.

Iesaku Tev darīt to pašu ! Ērti! Nav jāstraucas ne par ko - iekāp, apsēdies un brauc. Lasi grāmatas, vēro dabu utt.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Uz mūsdienu Latvijas ceļiem braukt ar atļauto ātrumu prasa lielāku drosmi un stingru mugurkaulu, nekā auniska pakļaušanās bara vēlmei braukt ātrāk. Bieži vien visādi neadekvāti dīvaiņi-apdaudzīti-ātrumpārkāpēji mēģina apdzīt.

Bet mani tas "nekrata", mana pašapziņa sver 16 tonnas, un es zinu, ka man ir taisnība. Es nekad netraucēju apdzīt—ļauju katram pašam izlemt savu likteni.

Es izmainu Latvijas satiksmi ar savu pozitīvo piemēru, un neatkāpjos kā ņuņņa grūtību priekšā, bet cīnos un uzvaru.

Tikai idioti un kompleksu mocīti gara nabadziņi pārsniedz ātrumu, un tieši par tādiem es tos arī uzskatu, un piedodu tiem, kā nesaprātīgiem gara invalīdiem. Godīgi sakot, pēdējā laikā īpaši tos pat neievēroju—man ir svarīgākas un interesantākas lietas, ko darīt.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es domāju, ka tas ir kārtējais feik profils, lai kaitinātu ļaudis.. ticu, ka var būt tāds principiāls noteikumu ievērotājs, neticu, ka tam pamatā var būt šāda tizla argumentācija..

P.S. viens jau mineja par tiem +5 NETICU, cienītais, ka nekad neesi pārkāpis +5..

lai veicas..

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Skaidrs pierādījums tam, ka liels ātrums ne vienmēr ir iemesls krešam

avarija.blogspot.com/...

salokties var arī unanētāji.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Es parasti vispar nebraucu zem 150 un ar moci zem 200 ari.Tas ir cieņu aizkaroši vilkties miksto atruma.Uz 90 braucu tikai tad kad esmu piedzeries lai menti neaptur.Un tad ir baigi stulba sajuta ka visi apdzen.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Es parasti vispar nebraucu zem 150 un ar moci zem 200 ari.Tas ir cieņu aizkaroši vilkties miksto atruma.Uz 90 braucu tikai tad kad esmu piedzeries lai menti neaptur.Un tad ir baigi stulba sajuta ka visi apdzen.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Nu lūk, katrs pats var izlemt, vai pievienoties darbīgiem, saprātīgiem un racionāliem ātruma ievērotājiem (kā es), vai arī pajoliņiem un histēriskiem meļiem (ātruma pārsniegšanas atbalstītāji tieši tā arī izskatās šajā diskusijā, ikviens par to var pārliecināties, palasot viņu tekstus, kuru par domām neviens domājošs cilvēks nesauks).

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un tu sevi noteikti uzskati par domajošu???....Tu tak esi memesdeliņš kam no it visa ir bail.Droši no zirnekļiem un pelem ari baidies

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tupā ātruma ievērošanā nav nekā racionāla.. racināli ir novērtēt situāciju un braukt ar +n vai tieši otrādi -n no atļāuta atruma, ja tas ir nepieciešams..

un ko Tu, cienītais, dari, ja Tev priekšā velkas kāds uz 85 vai arī kāds smirdīgs kamazss, stājies malā?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti