Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vili, zheel, ka tev nebija tas gods braukt pa A9 uz/no Liepaajaa notiekoshajiem BBP un FF pasaakumiem. tu buutu izdariijis pashnaaviibu.

ja godiigi, tas tieshaam bija dragrace visaa trases garumaa un shoreiz no jautriibas tur bija taalu - tieshaam gaidiiju, kad vienreiz buus CP ekipaazhas un dazhus idiotus panjems priekshaa (ne jau aatrumaa bija probleema, tas po, bet dazhi exemplaari tieshaam nejeedz, ko noziimee vaards apdziishana un kaa taa ir jaaveic). sagaidiiju - pie Jelgavas pagrieziena griezhot aaraa mirusho un cietushos...

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: vili, zheel, ka tev nebija tas gods braukt pa A9 uz/no Liepaajaa notiekoshajiem BBP un FF pasaakumiem. tu buutu izdariijis pashnaaviibu.

Nesagaidīsiet pašnāvību no racionāli domājoša un citus cienoša cilvēka ar stabilu psihi, ja jums šādas situācijas ir par grūtu, tas nenozīmē, ka man tā ir, un jā, man tā nav!

Manuprāt, pašnāvnieciskas tieksmes (droši vien mazvērtības kompleksi, utml) piemīt visiem ātruma pārkāpējiem.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

klau, Pilhelm...

es pirms 2 nedēļām visu sestdienu pārvietojos ar ātrumu ap 200 km/h..... visu sestdienu, apmēram 700 Km....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: klau, Pilhelm...

es pirms 2 nedēļām visu sestdienu pārvietojos ar ātrumu ap 200 km/h..... visu sestdienu, apmēram 700 Km....

Cssssst. Šitā nerunā. Sagādāsi vēl kardiologiem pirmdienā darbu....

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: klau, Pilhelm...

es pirms 2 nedēļām visu sestdienu pārvietojos ar ātrumu ap 200 km/h..... visu sestdienu, apmēram 700 Km....

Matemātiķis mļe :

700/24 ~ 30km/h

700/12 ~ 58km/h

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Graberi, kuš.....

ja vajag, varu nosūtīt pat video

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

aizmirsu tikai piemetināt....tas bija Vācijā uz A9 bāņa Berlīne-Minhene

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pilhelmam lai salds kumoss.....

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: klau, Pilhelm...

es pirms 2 nedēļām visu sestdienu pārvietojos ar ātrumu ap 200 km/h..... visu sestdienu, apmēram 700 Km....

Matemātiķis mļe :

700/24 ~ 30km/h

700/12 ~ 58km/h

ļoļiki!

700/200= 3,5 stundas.

antūn , ko darīji pārējā laikā, visu sestdienu

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

da kuš, Morālisti, matemātiķi koperniki neatklātie !!!!!!

tas bija domāts Pilhelmam !!!!!!!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pliners Tells

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Vilhelm ieliec vismaz bildi savā profilā, lai zinu no kā uz ceļiem jābaidās. A to reizēm liekās, ka tu tāds pats ononīmais pasaku tēls kā Harijs Poters vai Sniegbaltīte

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja: Vilhelm ieliec vismaz bildi savā profilā, lai zinu no kā uz ceļiem jābaidās. A to reizēm liekās, ka tu tāds pats ononīmais pasaku tēls kā Harijs Poters vai Sniegbaltīte

te reiz bija foto ar jamo....... valsts ierēdnis, kas tērē valst naudu, rakstot rorumā muļķības

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja: Vilhelm ieliec vismaz bildi savā profilā, lai zinu no kā uz ceļiem jābaidās. A to reizēm liekās, ka tu tāds pats ononīmais pasaku tēls kā Harijs Poters vai Sniegbaltīte

Ja pareizi sapratu, tad vithelms ir tas pats raimis (elektriķis)

Ja tā, tad draugos pameklē Raimonds Meikša (Raimis)

Aizkraukle

Nav manā draugu lokā, tāpēc nevaru tiešo linku iemest

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

pitbullz rakstīja: Vilhelm ieliec vismaz bildi savā profilā, lai zinu no kā uz ceļiem jābaidās. A to reizēm liekās, ka tu tāds pats ononīmais pasaku tēls kā Harijs Poters vai Sniegbaltīte

te reiz bija foto ar jamo....... valsts ierēdnis, kas tērē valst naudu, rakstot rorumā muļķības

Tas bija VWfans

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

pitbullz rakstīja: Vilhelm ieliec vismaz bildi savā profilā, lai zinu no kā uz ceļiem jābaidās. A to reizēm liekās, ka tu tāds pats ononīmais pasaku tēls kā Harijs Poters vai Sniegbaltīte

Ja pareizi sapratu, tad vithelms ir tas pats raimis (elektriķis)

Ja tā, tad draugos pameklē Raimonds Meikša (Raimis)

Aizkraukle

Nav manā draugu lokā, tāpēc nevaru tiešo linku iemest

Paldies par info. Tautai jāzina savi varoņi

Labi vēl, ka Rīgā nedzīvo, bail būtu uz ielas izbraukt...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja: ...bail būtu uz ielas izbraukt...

Baidies tāpatās. Citi varoņi arī dzīvi.

Mamuti nemirst.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Ideots rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja: Parīzē, iedomājieties vien, jāciena arī citi ceļu satiksmes dalībnieki, jāpamana tie un jāpadomā ne tikai par savu trajektoriju.

tieši tur visi tevi kantē, tieši tur katram 2.jam autiņam ir sāni nošvīkāti utt.....

Latvijas autīpašnieku cimperlīgā attieksme pret vāģiem vispār ir atsevišķs stāsts. Pieskaries tik tāda jēlmieša auto sāniem ar durvīm autostāvvietā, uzreiz krīt histērijā par tikko manāmu nospiedumu. Auto ir transportlīdzeklis, nevis muzeja eksponāts! Nu bet uz šosejas acis aizšmiedzis spiež tik uz saviem +20 un ir "baigais varonis".

Klau. Tad jau Tev arii nebuus iebildumu, ja Tavu transporta liidzekli, kuru Tu vadi uz 70km/h, taa mieriigi un praatiigi pastums uz priekshu, liidz vai nu paraadiisies drosha apdziishana, vai arii buus liikums, kuru Tu, iespeejams, neiznjemsi

PS Jeelmieshi tak tik satraucas par shviikaam uz mashiinas.. Ne taa?

Bezduliss Reģ.: 22.06.2007
0 0 Atbildēt

kada veca baba var pa soseju vilkties ar 95 ka normali baruc ap 110, bet man po---- es velku ap 130 menti netiek lidzi ar savu spotta hundaij

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Kā jums liekas, kas ir vainīgs pie lielā avāriju skaita uz Latvijas autoceļiem? Ja palasa iAuto komentārus, tad vainīgi ir ceļi (braucu, braucu un pēkšņi priekšā izleca ceļš), policisti (lika iedzert un mudināja braukt ātrāk) un, protams, lēnie svētdienas braucēji (šitie vispār psihi, nostūma mani no ceļa). Ak, jā. Vēl vainīgi ir tie mudaki, kas uzraksta iAuto tos stulbos rakstus, kas popularizē absurdo teoriju, ka vainīgi esam mēs, lidotāji.

Latvijā vajag gāzt nevis pastāvošo iekārtu, bet pastāvošo cilvēku, tas ir, tevi, muļķi. Jo tu nemīli mūsu valsti. Tu viņu sauc par banānu republiku, tu necieni viņas likumus un tu izsvilp viņas vadītājus. Tu dzer, tu nemāki uzvesties uz ceļa, tu smēķē tur, kur ir aizliegts, tu met atkritumus zemē, tu špiko, tu apcel vājākos, tu necieni policistus, ārstus, ierēdņus un valstsvīrus tu sauc par krāpniekiem, un, pats galvenais, tu nejūties vainīgs.

Latvietis manā izpratnē ir jebkurš pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs, kurš mīl šo valsti. Vai tu esi latvietis? Nē, nekādi “bet” un “ja”. Vai tu mīli Latviju?

/es neesmu augstākrakstīto sacerējis, īsto autoru atradīsiet paši bez grūtībām/

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

6dien mēroju ceļu no Olaines uz Aizputi. Visu ceļu kruīzkontrolei bija nuzstādīts nemainīgs ātrums - 98 km/h. Līdz Aizputei es apdzinu 4 !!! automašīnas, tajā pašā laikā paºējie mani dzina kā stāvošu. Protams, es korekti pavirzījos maksimāli tuvu brauktuves malai, lai apdzinējam ir vieglāk mani apdzīt, īpaši gadījumos, kad pretī diezgan tuvu brauca cits tranporta līdzeklis.

Faktiski jau es arī pārkāpu CSN prasības, bet pēc pārējo uzskatiem timk un tā es noteikti skaitījos satiksmi kavējošs, avārijas situāciju izraisošs u.tml.

Starp citu, nācās secināt, ka Lie'pājas šoseja jau nu galīgi nav paredzēta ļoti ātrai braukšanai.

Viens nepadomīgas braukšanas rezultāts bija redzams Liepājas un Slampes (Tukuma) šosejas krustojumā, kur saduroties vieglajam auto ar MB Vito busiņu, pēdējais vēl pamanījās ielidot kokā (pretējās brauktuves puses grāvī). Paldies Dievam, likās, ka bojā gājušo nebija, lai arī ugunsdzēsēji tur uzdarbojās.

Diemžēl no bojāgājušajiem un smagi cietušajiem neizdevās izvairīties arī šajās brīvdienās - Kuļdīgs rajonā avārijas rezultātā 3 bojāgājušie un 2 cietušie

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Kā jums liekas...........

sāc strādāt, Āksts.........

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Man te arii asini uzdzina:5dienas vakaraa braucam pa jaunciema gatwi uz juglu,man ribaas 2 ali,cieniigaa pie stuures.Vinai gan tiesiibas tikai 2 nedeelas.Braucam normaali-taa uz 80,tur praktiski visu laiku nepaartrauktaa liinija,200 m prieksaa veel cupinja ar masiinaam.Naf kur skriet.Bet aiz mums fuure.Un stumj.pieliimeejies kaa beerza lapa.8E un taa visu celju.cieniigai logjiski ka panika.Un nervi beigti.zheel ka es pie stuures nebiju!8(

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: ....Un stumj.pieliimeejies kaa beerza lapa.8E un taa visu celju.cieniigai logjiski ka panika.Un nervi beigti.zheel ka es pie stuures nebiju!8(

Un nevarēji padomu iedot - lai atlaiž gāzi un fūre pati aizietu garām. Tālāk brauktu bez stresa un mierīgi. Tā tak vecu vecā lieta - kā nokratīt asti. Vai nu samazināt vai palielināt ātrumu. Bet praksē visbiežāk pierādās ka vieglāk asti nokratīt samazinot ātrumu.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Par astēm vēl nepatīkamāki ir tie otrie (saucās tā, par ko šeit dabū sarkanas zvaigznes), kuriem vienmēr tev jābūt priekšā - kruīzē tu pa šosi ar saviem likumīgajiem 105. Tāds tevi apdzen un velkās pa priekšu uz 100. Pēc kāda laika tu viņam aizej garām un turpini braukt. Ticis aizmugurē viņš tev atkal apdzen. Un tā n-tās reizes.

Krāni...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti