DekstersFF rakstīja: Pie tam zinot, ka Rīgas elektorāts lielā vairumā ir slāvi,slāvu penžas un citi sociālisti, kuriem 'naš Ušakov' ir bezmaz varonis, jo sola ko tik penžas grib dzirdēt.
Tu zini, cik šodien aprunājos ar paziņām, apmēram puse izmantoja šo pakalpojumu un bija apmierināti, tā kā tavi spriedelējumi, maigi izsakoties ir provokatīvi.
Jo to pasākumu izdomāja Ušaks. Būtu tas no Vemjotības, peim. Pulka puses nācis, tu būtu klanījies aiz prieka. Bet nekā-Pulks māk tik neobjektīvi demagoģiju dzīt. Starp citu, cik jau gadus viņš tur domē atsēž? Vismaz jau gadus 8. Kādi rezultāti? Nekādi. Apaļa nulle! Kā visa pārējā Vienotība. Tā vietā, lai kaut ko darītu, visus šos pēdējos gadus Rīgu pamazām pārņem SC. Un pareizi ir. Kamēr letiņi dalīja viens otra mantu un grauza viens otram rīkli. Ja paši nemākam saimniekot, tad lai krievs darbojās. Un nebūsim naivi -SC būs ļoti grūti dabūt nost. Un, ja paskatās kādus kandidātus nākamajām vēlēšanām piedāvā NA, V, Zagleristi, skaidrs, ka tas viss ir bērnudārza līmenī. Tā pati Ēlerte-nu ko viņa māk un pilsētas saimniecības? Viņas māku šeftēties varēja redzēt, kad šī bija ministra amatā. Par padomnieku tika pieņemts krievs no Lindermanim pietuvinātiem cilvjiem. Forši, ne?
Apdullināt tantiņas ar solījumiem nav liels sasniegums, biedri Ušakoff. Pie tam zinot,kas īsti notiek Rīgas silē un kādas rīkles tiek piestumtas...
Pretīgi, smirdīgi, nobaroti purni.
Tā jau ir pataloģija- dari ko darīdams, viss ir slikti. Bez latviešiem uz pasaules vēl ir kāda šāda īdētāju un mūžīgi neapmierināta tautele?
Kas tur Rīgā pirms Ušaka pie siles bija? TB Birks, TP Ārgalis un Bērziņš, Teikmanis, zociķis Bojārs, jaunā laika Aksenoks un kas tur vēl ir bijuši.
Vai kaut viens no viņiem ir izdarījis vismaz pusi no tā, ko Ušaks??? Nē, nav! Tēvzemietis Birks jau vien ir slavens ar savu Zelta Dienvidtiltu, visi tā cēlāji ir kļuvuši par miljonāriem. Un uz Tava rēķina, ja kas. Šie mirlas ir tikai rāvuši sev nāsīs un visiem zināms kādas rīkles tika piestumtas! Tiešām pretīgi, smirdīgi, nobaroti purni...
Tā kā tu vari sēdēt rāms, kritizētāj.