DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..25
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Entropijas princips pamatā nozīmē, ka jebkurā izolētā sistēmā entropija (nekārtība) tiecas palielināties, bet nekad - samazināties.

Tas tā kā būtu pareizāk

Vienkāršos vārdos - viss pamazām iet uz galu.

Daļēji var piekrist tavai definīcijai. Bet pēc tās entropija ir lielums, par kuru noteiktā laika vienībā "viss iet uz galu". tas ir, par cik vienā gadā samazinās slēgtās sistēmas kopējais gudrības daudzums.

palasi vairāk latviešu vikipēdiju

entropija NAV lielums laika vienībā

entropija ir kopējais "uz gala iešanas" daudzums

neatgriezeniskos procesos, šis "uz galu iēsanas" daudzums, jeb entropija noslēgtā sistēmā pieaug.... pieaug līdz brīdim, kamēr vairs nav brīvas enerģijas un sistēma pārstāj funkcionēt..... piemērs šim ir malkas pagales krāsnī, tās izdeg un uguns nodziest

bet kā jau teicu - Raimonda Paula dziesmā ir īsi pierādīts, ka process ir atgriezenisks

p.n.

tava kārta nākt klajā ar jauniem faktiem - tikai neej dekstera vai citu sābistu pēdās - lūdzu diskutē argumentējot savus izteikumus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: A kas jums teica ka sistēma ir noslēgta?

es taču teicu, ka manuprāt cilvēki nepārņem gudrību no kaķiem un arī sadedzinot 1 klases mācību grāmatas gudrība nemazinās

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: Pirmais, tu necērt kas ir entropija.

pļā, nu tu jau tagad paliec kā Vadonis.... tikai daudz drist proti, bet savu viedokli argumentēt vienkārši nespēj

moš tomēr noskaidro kas tā entropija tāda ir

zemāk manas pārdomas:

entropija NAV process

entropija ir lielums, un pēc definīcijas noslēgtā sistēmā atgriezeniska procesa rezultātā entropija nemainās...

tas ko es pagalvoju, kā savu pieņēmumu -

1) ka sistēma ir noslēgta (cilvēces gudrība nenāk klāt piemēram no kaķiem un nepazūd, piemēram sadegot mācību grāmatām)

2) process ir atgriezenisks, šo es savukārt izsecināju no laimoņa Vāczemnieka teksta dziesmā "Viss nāk un aiziet tālumā.

Un sākas viss no gala."

p.n.

tu savukārt varētu man oponēt uz sniegt savu redzējumu, kas tad īsti entropija ir pēc tavām domām

Es pievienojos aninīmiķim.

Tu tiešām nezini kas ir entropija.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

varbuut kaadam ir pieejama vakardienas Ventas Balss tur bija intersanta intervija ar VeA pasniedzēju Dmitriju Smirnovu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: Pirmais, tu necērt kas ir entropija.

pļā, nu tu jau tagad paliec kā Vadonis.... tikai daudz drist proti, bet savu viedokli argumentēt vienkārši nespēj

moš tomēr noskaidro kas tā entropija tāda ir

zemāk manas pārdomas:

entropija NAV process

entropija ir lielums, un pēc definīcijas noslēgtā sistēmā atgriezeniska procesa rezultātā entropija nemainās...

tas ko es pagalvoju, kā savu pieņēmumu -

1) ka sistēma ir noslēgta (cilvēces gudrība nenāk klāt piemēram no kaķiem un nepazūd, piemēram sadegot mācību grāmatām)

2) process ir atgriezenisks, šo es savukārt izsecināju no laimoņa Vāczemnieka teksta dziesmā "Viss nāk un aiziet tālumā.

Un sākas viss no gala."

p.n.

tu savukārt varētu man oponēt uz sniegt savu redzējumu, kas tad īsti entropija ir pēc tavām domām

Es pievienojos aninīmiķim.

Tu tiešām nezini kas ir entropija.

es taču palūdzu neoperēt ar Vadoņa tekstiem

pastāsti kas pēc tavām domā ir entropija un mēģini pierādīt ka noslēgtā sistēmā entropija varētu arī pieaugt atgriezenisku procesu rezultātā

vēlreiz atkārtoju - entropija nav process, pamēģini pierādīt pretējo

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kas notiktu ar entropiju, ja Pirmais tiktu utilizēts?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pastāsti kas pēc tavām domā ir entropija

Vispār jau entropijai ir definīcija, kas ir stipri neatkarīga no manām domām. Ja kādreiz saņemsies sameklēt entropijas definīciju, paskaties pie viena arī ko nozīmē definīcija.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja nu kāds vēl nezin,paziņoju- Pirmais zin visu!!

Ar viņu nevajag strīdēties, viņš zin,kā ir pareizi un kā vispār IR.

nu nevajag te ar demagoģiju nodarboties

labāk pastāsti, kas pēc tavām domām ir entropija

svešvārds jau baigi smukais tikai neviens nekad entropiju dabā nav taustījis

katram ir savs viedoklītis par to, kas tā entropija tāda ir, bet savu viedoklīti vairums nemaz nespēj pastāstīt pārējiem, kur nu vēl argumentēti pamatot

tāpēc klajā nāk ar šitādiem teketiņiem kā tu līdz šim esi darījis

tāpat kā raimondsm - driš savu drišamo, bet uz konkrētiem jautājumiem atbildēt nespēj

tātad vēlreiz atkārtošu - kāds no jums pierādīt, ka atgriezenisku procesu rezultātā noslēgtas sistēmas entropija pieaug un vismaz nobela prēmija jums ir garantēta

1) visiem (izņemot deksteru) ir zināms, ka noslēgtā sistēmā atgriezenisku procesu rezultātā entropija nemainās

2) es savu apgalvojumu balstīju uz to, ka

a) sistēma ir noslēgta un pamatoju kāpēc es tā domāju

b) process ir atgriezenisks un arī pamatoju savu teikto

tālākais jau ir secinājumi

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ir aizdomas, ka Pirmajam noslēgtā sistēma beidzas ar palātas durvīm. Un durvju rokturis nebūt nav viņa pusē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pastāsti kas pēc tavām domā ir entropija

Vispār jau entropijai ir definīcija, kas ir stipri neatkarīga no manām domām. Ja kādreiz saņemsies sameklēt entropijas definīciju, paskaties pie viena arī ko nozīmē definīcija.

definīcija pēc definīcijas ir vienošanās kādu lietu vai parādību saukt kādā vārdā....

un entropija fizikā pēc definīcijas ir "lielums, kas raksturo kāda ķermeņa vai sistēmas stāvokli; visos procesos, kas notiek slēgtā sistēmā, entropija vai nu pieaug (neapgriezeniski procesi), vai paliek nemainīga (apgriezeniski procesi)."

kā redzi, jau definīcijā ir ietverts teksts par to, ka entropija nemainās atgriezenisku procesu gadījumā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu tad, kā teiktu raimondsm - jūsu kārta argumentēt savus viedoklīšus

Vadonis drīkst TO nedarīt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jūs entropisti kāds sakars tam visam ar DEVALVĀCIJU?!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

devalvācijai piemīt praktiski visas entropijas pazīmes

pēc Pirmā gan devalvācija vispār nav iespējama

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Lasiet paši en.wikipedia.org/...

Cik nu atminos no teorētiskās fizikas (sen tas bija), tad izskatās, ka taisnība vairāk ir Pirmajam, nu vismaz par to, ka slēgtā sistēmā atgriezeniskos procesos tā ir nemainīga.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: devalvācijai piemīt praktiski visas entropijas pazīmes

pēc Pirmā gan devalvācija vispār nav iespējama

tas katra paša ziņā

pamēģiniet paši salikt kopā 2 faktus

1) lats ir ar likuma spēku piesaistīs eiro

2) gada rigibors ir ~13%, gada eiribors ~2%

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Lasiet paši en.wikipedia.org/...

Cik nu atminos no teorētiskās fizikas (sen tas bija), tad izskatās, ka taisnība vairāk ir Pirmajam, nu vismaz par to, ka slēgtā sistēmā atgriezeniskos procesos tā ir nemainīga.

beidz, nedrīkst graut Vadoņa autoritāti

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

definīcija pēc definīcijas ir vienošanās kādu lietu vai parādību saukt kādā vārdā....

Jēziņ, cik klasītes tu esi beidzis?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Pirmais rakstīja:

definīcija pēc definīcijas ir vienošanās kādu lietu vai parādību saukt kādā vārdā....

Jēziņ, cik klasītes tu esi beidzis?

tu gadījumā neesi deksters klons??? līdz šim tikai Vadonim bija tāds paradums - diskusijā, kad pietrīka argumentu, jamais tā vietā lai ķertos pie lietas un un izskaidrotu lietu būtību, uzreiz metās pie personīgiem apvainojumiem

ja definīcija nav vienošanās saukt konkrētu lietu konkrētā vārdā, tad kas tas ir???

kāpēc tu saki "nazis" bet nesaki "ass ciets priekšmets ar kuru griež maizi"

vai kāpēc ja tev saka "atnes nazi" tu neskrien uz šķūnīti pēc malkas?

davaj, pierādi, ka esi gudrāks par piektlasnieku - dod savu definīcijas definīciju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir labi, ja cilvēks lieto svešvārdus, bet vēl labāk ir ja viņš saprot to nozīmi

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ja definīcija nav vienošanās saukt konkrētu lietu konkrētā vārdā, tad kas tas ir???

kāpēc tu saki "nazis" bet nesaki "ass ciets priekšmets ar kuru griež maizi"

vai kāpēc ja tev saka "atnes nazi" tu neskrien uz šķūnīti pēc malkas?

Definīcija ir kaut kā apraksts, paskaidrojums. Tā pavisam noteikti nav vienošanās kaut ko saukt konkrētā vārdā kā tu to vēlējies te pasniegt. Naža definīcija ir - ciets, ass metāla priekšmets ko izmanto griešanai. Nevis otrādi, jo ciets, ass metāla priekšmets var būt arī izkapts, mačete, skalpelis vai lāpsta.

Es ceru saprati, ka definēt var nazi nevis cietu, asu priekšmetu.

davaj, pierādi, ka esi gudrāks par piektlasnieku - dod savu definīcijas definīciju

Nepareizs uzstādījums. Es nevaru dot savu definīciju, jo definīcijai nav mana vai tava interpretācija.

Izskatās, ka tu te tagad niekojies ar nelineāro loģiku.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Definīcija ir aprakstošs jēdziena izpratnes formulējums, kas šo jēdzienu atšķir no blakusjēdzieniem.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

definīcija -as, s.

1. Jēdziena satura, priekšmeta būtisko pazīmju īss formulējums.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: definīcija -as, s.

1. Jēdziena satura, priekšmeta būtisko pazīmju īss formulējums.

tas ir termins

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bet !! Ja nu Pirmais nemaz nav pirmais ??

to jau noskaidrojaam... ka ne iisti pirmais...taapat arii ne treshais un ne otrais... bet sukucis IR

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

ooPIS rakstīja: definīcija -as, s.

1. Jēdziena satura, priekšmeta būtisko pazīmju īss formulējums.

tas ir termins

nebuus tiesa

termins -a, v.

1. Vārds vai vārdu savienojums, kas apzīmē noteiktu jēdzienu (piemēram, kādā zinātnes, tehnikas, mākslas nozarē) un kam ir specializēta nozīme, lietošanas joma.

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti