Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..260
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Raacens rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Pareizi saprati

IDIOTU BARS!!! ja pārkāpums ir 25.12.2012 un 27.12.2012 es pārdodu mašīnu, tad kāda x pēc pārkāpuma foto būtu jāsaņem jaunajam autosa īpašniekam??? tak CSDD ir dati, ka 25.12.2012 saimnieks esmu es! SĒNE - tu vienkārši esi DURAKS vai izliecies??? kroč anus (burtus gan vietam samaini, lai sanāk dzīvnieciņš)

A kā no bijušā īpašnieka var piedzīt nesamaksāto? Tāpat kā no vadītāja! T.i. nekā - bet auto var uzlikt CSDD liegumu un lai esošais īpašnieks pats piedzen

Lai jau es būtu DURAKS, bet tu esi apdrošinātājs, kas pat nezina par OCTA garantijas fonda eksistenci

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau pēc tautas pieprasījuma CSDD ieviesīs jaunu pakalpojumu - izziņu, ka nav sodu. Cena - 50Ls.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Raacens rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Pareizi saprati

IDIOTU BARS!!! ja pārkāpums ir 25.12.2012 un 27.12.2012 es pārdodu mašīnu, tad kāda x pēc pārkāpuma foto būtu jāsaņem jaunajam autosa īpašniekam??? tak CSDD ir dati, ka 25.12.2012 saimnieks esmu es! SĒNE - tu vienkārši esi DURAKS vai izliecies??? kroč anus (burtus gan vietam samaini, lai sanāk dzīvnieciņš)

A kā no bijušā īpašnieka var piedzīt nesamaksāto? Tāpat kā no vadītāja! T.i. nekā - bet auto var uzlikt CSDD liegumu un lai esošais īpašnieks pats piedzen

Lai jau es būtu DURAKS, bet tu esi apdrošinātājs, kas pat nezina par OCTA garantijas fonda eksistenci

A saderam, ka šo lietu elementāri varēs atrisināt... Cilvēks ierodas Gaujas ielā vai citā attiecīgās teritorijas policijas iecirknī, paziņo, ka attiecīgajā datumā viņa auto jau ir piederējis citam (sliktākā gadījumā paņem no CSDD izziņu, bet, tā kā CP ir iespēja pašiem tikt klāt CSDD bāzei, tad šaubos, vai tas tā būs) un rēķins tiek pārtaisīts uz jauno īpašnieku.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

A saderam, ka šo lietu elementāri varēs atrisināt... Cilvēks ierodas Gaujas ielā vai citā attiecīgās teritorijas policijas iecirknī, paziņo, ka attiecīgajā datumā viņa auto jau ir piederējis citam (sliktākā gadījumā paņem no CSDD izziņu, bet, tā kā CP ir iespēja pašiem tikt klāt CSDD bāzei, tad šaubos, vai tas tā būs) un rēķins tiek pārtaisīts uz jauno īpašnieku.

A saderam, ka mērķis attaisno līdzekļus... Neviens tak netraucē pašlaik sodīt īpašnieku, kurš nekādu pārkāpumu nav izdarījis, bet sodu saņem.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12, tak ne jau par to ir runa. šaubos vai vecais īpašnieks vispār saņems to cedeli. A vot kad vecais piem.braucot uz Bauskas ielu atvilks gar radaru uz +50, interesanti kurš saņems sodu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: GB12, tak ne jau par to ir runa. šaubos vai vecais īpašnieks vispār saņems to cedeli. A vot kad vecais piem.braucot uz Bauskas ielu atvilks gar radaru uz +50, interesanti kurš saņems sodu?

Esmu strādājis CSDD un ļoti labi zinu, ka visu pēc laikiem var noteikt, tā ka, šī nav problēma. Kā jau minēju, iespējams, ka kļūdas pēc sākumā saņems neīstais, bet to ir iespējams noskaidrot. Tā ka, don't worry.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Esmu strādājis CSDD un ļoti labi zinu, ka visu pēc laikiem var noteikt, tā ka, šī nav problēma. Kā jau minēju, iespējams, ka kļūdas pēc sākumā saņems neīstais, bet to ir iespējams noskaidrot. Tā ka, don't worry.

Vai tad kāds satraucas par to, ka nevar? Vai tomēr par to, ka tas netiks darīts?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

sēne satraucas

un tie, kam ir par ko....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja:

Esmu strādājis CSDD un ļoti labi zinu, ka visu pēc laikiem var noteikt, tā ka, šī nav problēma. Kā jau minēju, iespējams, ka kļūdas pēc sākumā saņems neīstais, bet to ir iespējams noskaidrot. Tā ka, don't worry.

Vai tad kāds satraucas par to, ka nevar? Vai tomēr par to, ka tas netiks darīts?

Nemīz, tiks darīts, ja vien pats rēķina saņēmējs nebūs amplis un darīs kaut ko lietas labā. Neviens vien sods jau šādā veidā ir atcelts.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Tad ir vai nav kāds saņēmis to bildi, no jaunajiem ziftiņa aparātiem, un tā godīgi "по делу"?

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Dati no aparāta "pazust" var tikai kaut kur CP->CSDD

Arī šie aparāti filmējot neko neidentificē, to pēčāk dara Dators.

--------------------------------------------------------

Nu taa, pagajuso svetdien jau tumsaa bij jaaabrauc atpakal garaaks gabals no Kurzemes, domajot par radariem bija veelme nokeepaat numurus ar dubliem, aizsegt apskates uzliimi, un braukt bez beedu, tommer attureejos. Bet doma paliek, ja auto sabildee ar nesalasaamiem numuriem un TA uzliimi - ko tad var piedziit?? Vajadzeetu tacu buut kaadai fiicai arii pret saaadu "gudriibu" )

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tāda fīča arī ir - tur tas CSN punkts par to, kādā distancē numuriem jābūt salasāmiem, tb ka jebkurš cepists drīkst tevi par šādu gājienu izdrāzt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: vai tikai sēne nebija sābists

Nesapratu... Tu gribēji teiks, ka domājoši cilvēki brauc ar SAAB vai, ka braukšana ar SAAB iemāca domāt?

Saab iemāca uztvert visu pārāk saasināti....

P.N.

Es zinu, ka vid diršās ne pa tēmu un mazos parādniekus dupsē, bet lielajiem neko nedara.....

Bet pasaki vismaz lietas numuru .... Nu tiesā....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Cik es sapratu, tad tai fotokaarbaa dati glabaajaas liidz briidim kameer tos, kaa staasta, pa nakti aizpumpee uz CP vai CSDD kur tos atshifree un paarbauda.

Taatad dati tajaa kastee ir no pirmaas bildes liidz nosuutiishanai CSDD.

Jautaajums seenem - kaadi iipashi uuberapsargaajoshi pasaakumu nepiecieshami shiim kasteem?

Ko tieshi Vitronics nenodroshina? Kaa tieshi vitronicam tie dati buutu jaasargaa?

Nu man nedalec, goda vaards - nedalec - kaa tieshi ir jaaizpauzhas datu aizsardziibai? Kaadi tehniski vai civilie resursi to nodroshina?

Pagaidaam ir cilveeki kas to kasti panjem, uzstaada, apsargaa, aizved liidz datu nosuutiishanas vietai. KO TEV VEEL VAJAG???

Piemeeram, Savu personas kodu, kas ir daudz sensitiivaaks pats esi izdaliijis pa labi un pa kreisi!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tāda fīča arī ir - tur tas CSN punkts par to, kādā distancē numuriem jābūt salasāmiem, tb ka jebkurš cepists drīkst tevi par šādu gājienu izdrāzt.

Nav tāda punkta. Jau iepriekš rakstīju. Atkal viens, kurš raksta, bet nelasa.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piedod, nepiefiksēju. Turpmāk braukšu ar nomālētiem numuriem...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh, tev nav sirdī iezagusies vēlme braukt atpakaļ uz uk? mums te bez tādiem kā tu būs daudz mierīgāka dzīve un sakārtotāka valsts.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Kaa tieshi vitronicam tie dati buutu jaasargaa?

Tā, lai neviens cits tiem nevarētu tikt klāt. Metodes viņu pašu ziņā.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Raacens rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Pareizi saprati

IDIOTU BARS!!! ja pārkāpums ir 25.12.2012 un 27.12.2012 es pārdodu mašīnu, tad kāda x pēc pārkāpuma foto būtu jāsaņem jaunajam autosa īpašniekam??? tak CSDD ir dati, ka 25.12.2012 saimnieks esmu es! SĒNE - tu vienkārši esi DURAKS vai izliecies??? kroč anus (burtus gan vietam samaini, lai sanāk dzīvnieciņš)

A kā no bijušā īpašnieka var piedzīt nesamaksāto? Tāpat kā no vadītāja! T.i. nekā - bet auto var uzlikt CSDD liegumu un lai esošais īpašnieks pats piedzen

Tu tiešām esi duraks!!!!!!! Ar lielo D!!! Ja 3 dienas pirms pārdošanas tavai mizai uzliek maksas parkingu, gribi pateikt, ka to ari maksās jaunais īpašnieks??? NĒ!!! tas paliks uz tevis!!! un tikko kā pirksi citu auto vai dosies jebkādās darīšanās pa CSDD pēc 30 dienām kā ši cedele ir uzlīmēta - tā automātā dabūsi to maksāt!!! jo viņi nav tiesīgi to iekasēt, kamēr nav beidzies 30 dienu apelācijas termiņš!!! vot tā!

Tāpēc iesaku sākt domāt pirms piesārņot publisko telpu!

un atbildot par garantijas fondu.... nevēlies pats ar to iepazīties, pirms gudri kvekšķēt?

es minēju kā piemēru, kā sodi uz mājām cilvēkus rosinātu darboties un domāt - varbūt piemērs pa ātro nebija tas labākais, bet ideju protams jau Tu neuzķēri - pamanīji tikai to, par ko var uzsākt strīdu - tāds pats kā visi šajā bedrē

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Piedod, nepiefiksēju. Turpmāk braukšu ar nomālētiem numuriem...

251. Aizliegts braukt, ja kaut viena no numura zīmēm nav piestiprināta paredzētajā vietā. Aizliegts numura zīmes aizsegt vai pārklāt ar aizsargmateriāliem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Raacens rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Pareizi saprati

IDIOTU BARS!!! ja pārkāpums ir 25.12.2012 un 27.12.2012 es pārdodu mašīnu, tad kāda x pēc pārkāpuma foto būtu jāsaņem jaunajam autosa īpašniekam??? tak CSDD ir dati, ka 25.12.2012 saimnieks esmu es! SĒNE - tu vienkārši esi DURAKS vai izliecies??? kroč anus (burtus gan vietam samaini, lai sanāk dzīvnieciņš)

A kā no bijušā īpašnieka var piedzīt nesamaksāto? Tāpat kā no vadītāja! T.i. nekā - bet auto var uzlikt CSDD liegumu un lai esošais īpašnieks pats piedzen

Tu tiešām esi duraks!!!!!!! Ar lielo D!!! Ja 3 dienas pirms pārdošanas tavai mizai uzliek maksas parkingu, gribi pateikt, ka to ari maksās jaunais īpašnieks??? NĒ!!! tas paliks uz tevis!!! un tikko kā pirksi citu auto vai dosies jebkādās darīšanās pa CSDD pēc 30 dienām kā ši cedele ir uzlīmēta - tā automātā dabūsi to maksāt!!! jo viņi nav tiesīgi to iekasēt, kamēr nav beidzies 30 dienu apelācijas termiņš!!! vot tā!

Tāpēc iesaku sākt domāt pirms piesārņot publisko telpu!

un atbildot par garantijas fondu.... nevēlies pats ar to iepazīties, pirms gudri kvekšķēt?

es minēju kā piemēru, kā sodi uz mājām cilvēkus rosinātu darboties un domāt - varbūt piemērs pa ātro nebija tas labākais, bet ideju protams jau Tu neuzķēri - pamanīji tikai to, par ko var uzsākt strīdu - tāds pats kā visi šajā bedrē

Kad tiek izrakstīts protokols "maksās parkingam"? 4 mēnešu laikā?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Raacens rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Pareizi saprati

IDIOTU BARS!!! ja pārkāpums ir 25.12.2012 un 27.12.2012 es pārdodu mašīnu, tad kāda x pēc pārkāpuma foto būtu jāsaņem jaunajam autosa īpašniekam??? tak CSDD ir dati, ka 25.12.2012 saimnieks esmu es! SĒNE - tu vienkārši esi DURAKS vai izliecies??? kroč anus (burtus gan vietam samaini, lai sanāk dzīvnieciņš)

A kā no bijušā īpašnieka var piedzīt nesamaksāto? Tāpat kā no vadītāja! T.i. nekā - bet auto var uzlikt CSDD liegumu un lai esošais īpašnieks pats piedzen

Tu tiešām esi duraks!!!!!!! Ar lielo D!!! Ja 3 dienas pirms pārdošanas tavai mizai uzliek maksas parkingu, gribi pateikt, ka to ari maksās jaunais īpašnieks??? NĒ!!! tas paliks uz tevis!!! un tikko kā pirksi citu auto vai dosies jebkādās darīšanās pa CSDD pēc 30 dienām kā ši cedele ir uzlīmēta - tā automātā dabūsi to maksāt!!! jo viņi nav tiesīgi to iekasēt, kamēr nav beidzies 30 dienu apelācijas termiņš!!! vot tā!

Tāpēc iesaku sākt domāt pirms piesārņot publisko telpu!

un atbildot par garantijas fondu.... nevēlies pats ar to iepazīties, pirms gudri kvekšķēt?

es minēju kā piemēru, kā sodi uz mājām cilvēkus rosinātu darboties un domāt - varbūt piemērs pa ātro nebija tas labākais, bet ideju protams jau Tu neuzķēri - pamanīji tikai to, par ko var uzsākt strīdu - tāds pats kā visi šajā bedrē

Kad tiek izrakstīts protokols "maksās parkingam"? 4 mēnešu laikā?

tu lasīt kādrreiz iemācīsies jeb malsies jau nedēļu savā sulā??? Maksas parkings tiek uzlikts tajā pat laikā, kad nofiksē tavu ātrumu!!! atšķirība ir tikai tur, ka plākstri uzliek uz māšīnas jo TĀ STĀV!!! bet ātruma cedeli sūta pa pastu jo miza BRAUC!!!! sajuti atšķirību??? gribēji lai Victroniic lec bulkuvāģī un dzenas pakaļ lai svinīgi pasniegtu foto izdruku??? IDIŅŠ jeibogu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Kad tiek izrakstīts protokols "maksās parkingam"? 4 mēnešu laikā?

tu lasīt kādrreiz iemācīsies jeb malsies jau nedēļu savā sulā??? Maksas parkings tiek uzlikts tajā pat laikā, kad nofiksē tavu ātrumu!!! atšķirība ir tikai tur, ka plākstri uzliek uz māšīnas jo TĀ STĀV!!! bet ātruma cedeli sūta pa pastu jo miza BRAUC!!!! sajuti atšķirību??? gribēji lai Victroniic lec bulkuvāģī un dzenas pakaļ lai svinīgi pasniegtu foto izdruku??? IDIŅŠ jeibogu

Ar apvainojumiem māki mētāties, bet neko citu laikam gan nejēdz. Fotoradars tikai piefiksē pārkāpumu, bet nekādu protokolu nesatāda. Protokols tiek sastādīts un nosūtīts 4 mēnešu laikā. Un pats labi zini, ka piefiksēts tiek tikai auto numurs. Protams, ja esi tik naivs, ka kāds sēdēs un rakstīs protokolus sktoties CSDD vēsturi, nevis aktuālos datus, lai tev veicas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Kad tiek izrakstīts protokols "maksās parkingam"? 4 mēnešu laikā?

tu lasīt kādrreiz iemācīsies jeb malsies jau nedēļu savā sulā??? Maksas parkings tiek uzlikts tajā pat laikā, kad nofiksē tavu ātrumu!!! atšķirība ir tikai tur, ka plākstri uzliek uz māšīnas jo TĀ STĀV!!! bet ātruma cedeli sūta pa pastu jo miza BRAUC!!!! sajuti atšķirību??? gribēji lai Victroniic lec bulkuvāģī un dzenas pakaļ lai svinīgi pasniegtu foto izdruku??? IDIŅŠ jeibogu

Ar apvainojumiem māki mētāties, bet neko citu laikam gan nejēdz. Fotoradars tikai piefiksē pārkāpumu, bet nekādu protokolu nesatāda. Protokols tiek sastādīts un nosūtīts 4 mēnešu laikā. Un pats labi zini, ka piefiksēts tiek tikai auto numurs. Protams, ja esi tik naivs, ka kāds sēdēs un rakstīs protokolus sktoties CSDD vēsturi, nevis aktuālos datus, lai tev veicas.

Lai nu kurš runātu par apvainojumu mētāšanu...

Bet izlasi vēlreiz, ja tev atnāk cedele, ka esi pārsniedzis ātrumu, bet tu zini, ka tas ir uz veco īpašnieku, nav problēma iegūt ziņas no CSDD par laikiem, kad auto tika pārreģistrēts, kas automātiski atrisina problēmu un rēķins tiek piestādīts vecajam īpašniekam. Nu, kas tajā ir tik ļoti nesaprotams?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Lai nu kurš runātu par apvainojumu mētāšanu...

Esi gatavs par saviem vārdiem atbildēt?

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..260
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti