Seene
Ja būda ir pārvietojama, tobiš nav kapitāla celtne, nav vajadzīgi nekādi prodžekti un saskaņošanas - statuss tāds
pat, kā , teiksim, celtnieku vagoniņam. Un stacionāro FR uzstādīšana lielākoties arī ne ar vienu nav jāsaskaņo.
Ir, ir jāsaskaņo - pirmkārt ar LVC vai jebkuru citu ceļa īpašnieku, kuru apsaimniekojamajā teritorijā tie atradīsies un kuru apkalpojošajai tehnikai būs jārēķinās ar šādiem traucēkļiem. Otrkārt ar zemes īpašnieku - ceļa servitūts nedod tiesības šajā teritorijā būvēties bez atsevišķas atļaujas. Un tad vēl tiem ir nepieciešama elektrība - tur katru projektu ar Latvenergo jāsaskaņo u.t.t.
=======================
Ar saskaņošanu nebija domāts zemes īpašnieks, teiksim LVC vai cits zemes īpašnieks (privātais), bet saskaņošana
"vispārējā kārtībā". Elektrība pa lielam tiem stacionārajiem FR nav vajadzīga - cik esmu papētījis braukājot Rietumos, normāla konfigurācija ir AKB + ļoti bieži Saules baterijas, kuras saulainā laikā papildus palādē AKB. Kur tas nav iespējams, AKB tiek nomainītas pret uzlādētām, kad tukšas.
Ar LVC rudenī vispār neko nebija iespējams sarunāt, jo visi tur un SM dzīvoja gaidās, ka nu tik atkal mainīsies valdība un atkal būs tīrīšanas utt.. Pie mums nez kāpēc ir iegājies, ka, mainoties kārtējai varas / siles partijai,
"kadri" tiek mainīti až līdz autostāvvietas sargam, lai vietās būtu "īstie"
rezultātā nopietni profesionāļi sen
ir izēsti no vietām vai aizgājuši paši. Vienīgais, kurš zināja "tolku" profesionālos un pieredzējušos darbiniekos,
bija Krištopans. Visi citi vālēja / vālē "šofera dēlu" profilā.