..videoreģistratori..

demo Reģ.: 30.08.2007

Brukāju šurpu-turpu..notiek uz ceļiem šis un tas..avārijas arī nevienmēr ir tik ļoti vieglisaprotamas..ir doma ielikt logā šito mantiņu..ir kādam piredze ko labāk ņemt (firma,modelis un t.t)..

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

1. Nav nekādas \'\'specrotas\'\' , ir vienkārši CP.

2. Par slepkavībām-vienkārša un prasta demagoģija.

1. Tev taisnība - nav, nu jau kādu laiku tā saucas \"Ceļu policijas speciālā nodaļa\" (ej.uz/...

2. Pasaki to tam cilvēkam, kura tuvs cilvēks ir noslepkavots. Pasaki, ka atbalsti visatļautību un policijai nav jāievēro likumi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, es jau tev teicu-ej dirst un pie reizes arī nahuj.

Jo tu esi demagoģiska bāba un pajolis.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Seene, es jau tev teicu-ej dirst un pie reizes arī *******.

Jo tu esi demagoģiska bāba un pajolis.

Jo neesmu gatavs klanīties tavā un CP priekšā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pareizi esi sapratis, malacis. Atbrauc, iedošu konfekti.

Sorry, man diabēts...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pareizi esi sapratis, malacis. Atbrauc, iedošu konfekti.

Sorry, man diabēts...

Nu tad sausiņu, man ir tādi garšīgi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, es jau tev teicu-ej dirst un pie reizes arī *******.

Jo tu esi demagoģiska bāba un pajolis.

Jo neesmu gatavs klanīties tavā un CP priekšā?

Nē, tāpēc ka tu esi vienkārši pamuļķis.

Tu biji tas varonis tajā klipā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, es jau tev teicu-ej dirst un pie reizes arī *******.

Jo tu esi demagoģiska bāba un pajolis.

Jo neesmu gatavs klanīties tavā un CP priekšā?

Nē, tāpēc ka tu esi vienkārši pamuļķis.

Tu biji tas varonis tajā klipā?

Nē, es biju cits varonis citā klipā... Tavuprāt visiem ir jāzina, ko tu esi savā prātiņā iedomājies un par ko jautā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, es jau tev teicu-ej dirst un pie reizes arī *******.

Jo tu esi demagoģiska bāba un pajolis.

Jo neesmu gatavs klanīties tavā un CP priekšā?

Nē, tāpēc ka tu esi vienkārši pamuļķis.

Tu biji tas varonis tajā klipā?

Nē, es biju cits varonis citā klipā... Tavuprāt visiem ir jāzina, ko tu esi savā prātiņā iedomājies un par ko jautā?

Šinī?

www.ir.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Šinī?

www.ir.lv/...

Rupja provokācija, kurai visnotaļ analfabētisks policists pakļāvās.

Diemžēl man ir nācies saskarties ar valodas problēmu no otras puses - policistu, kas nespēj sarunāties valsts valodā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, es jau tev teicu-ej dirst un pie reizes arī *******.

Jo tu esi demagoģiska bāba un pajolis.

Jo neesmu gatavs klanīties tavā un CP priekšā?

Nē, tāpēc ka tu esi vienkārši pamuļķis.

Tu biji tas varonis tajā klipā?

Nē, es biju cits varonis citā klipā... Tavuprāt visiem ir jāzina, ko tu esi savā prātiņā iedomājies un par ko jautā?

Šinī?

www.ir.lv/...

Ne, bia kaut kāds video, kur seeņveidīgs tipāžs kaut ko tur kacāja policijai ilgstoši.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ne jau visiem ir tā laime satikt alkatīgu un atriebīgu ierēdni pagonos (vlkati) un priecājušies būtu par to, nevis nomētātu to vienīgo kam tāda nelaime gadījusies ar organisko mēslojumu...

www.kasjauns.lv/...

Ķuzis \"Dienai\" atzina, ka «ir skaidrs, kādā stāvoklī šobrīd ir policijas materiāltehniskais nodrošinājums, un mēs nekad neesam nolieguši, ka ir policisti, kas izvēlēsies rīkoties pretēji likumā noteiktajam

Un tas kurš noliedz

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ne, bia kaut kāds video, kur seeņveidīgs tipāžs kaut ko tur kacāja policijai ilgstoši.

Būsi kaut ko ne tā sapratis. Es vispār neielaižos nekādās diskusijās ar policistiem.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Visus topikus sačakakarējuši ar savām stulbībām

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Visus topikus sačakakarējuši ar savām stulbībām

Nu kātad savādāk noskaidros kurš reģistrators krutāks?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Visus topikus sačakakarējuši ar savām stulbībām

it kā jau tā īsti nebij ko čakarēt... sviestu ar sviestu samaitāt grūti...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ciks skatos latvijas i-neta veikali mēģina par lielām naudām notirgot vecus reģistratorus.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

HIPPY rakstīja: Visus topikus sačakakarējuši ar savām stulbībām

it kā jau tā īsti nebij ko čakarēt... sviestu ar sviestu samaitāt grūti...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Ciks skatos latvijas i-neta veikali mēģina par lielām naudām notirgot vecus reģistratorus.

Tāpēc,ka tā tāda nacionālā biznesa īpatnība.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ķīnieši optom pārdod to drazu partijās, kuras Latvijā ātri neizpārdot. Tad nu karājas vecie, kamēr izdodas nogrūzt lohiem.

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

Vēlos iegādāties video-reģistratoru cenā līdz 80-90 Ls. Vai varētu ieteikt kādus modeļus no tepat Latvijā nopērkamiem?

P.s. Saites/linki uz internet-veikaliem ar reģistratoru aprakstiem (vēlams - ar zufilmēta video piemēru) arī noderētu.

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

mj_defender rakstīja: Vēlos iegādāties video-reģistratoru cenā līdz 80-90 Ls. Vai varētu ieteikt kādus modeļus no tepat Latvijā nopērkamiem?

P.s. Saites/linki uz internet-veikaliem ar reģistratoru aprakstiem (vēlams - ar zufilmēta video piemēru) arī noderētu.

Izstādē Auto 2013 bija kaut kāds plauktiņš.

Krievijā tas palīdz, bet Latvijā tomēr nav izdzīvošanas jautājums. Ja kas, ir arī aplikācija priekš telefona šai funkcijai!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Lētos ķīnīzerus nav jēga pirkt. Programatūra taisa kļūdas, attēla kvalitāte nekāda plus korpusi netur ļurināšanos pa mūsu ceļiem un nokrīt.

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

Pāris reizes mēģināju Canon EOS tipa "reģistratoru" (skat. bildi fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/... ). Attēla kvalitāte nesalīdzināmi labāka par jebkuru no "specializētām" iekārtām (gan matrica lielāka, gan optika labāka), taču saprotamu iemeslu dēļ šis diemžēl nav variants. Tāpēc jānoskata kkas cits...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Dzirdēju, ka Norvēģijā video reģistratori ir aizliegti, jo tā tiek pārkāptas tiesības uz privātumu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vai tik nebūsi sajaucis ar Austriju. Tur pat nedrīkst no mobilā filmēt , ja tas pie stikla.

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti