Krievijas iebrukums Ukrainā!

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Aktuālā diskusija. Kas var notik un kāpēc?

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

viencexperc rakstīja: a kas - turcija un Ķīna?

Ķīnas miera priekšlikumā pirmais punkts ir par ukrainas teritorijas pilnīgu saglabāšanu.

Žurnaļugiem nepatika, ka ķīnas miera plānā nebija neviena punkta, ka vajag tiesāt kara noziegumus.

Tas bija vienīgais punkts, kā dēļ radās cepiens.

Bet turkiem krievi visu ko dāvina, lai turki aizmirst par savām interesēm karabahā, Sīrijā un Lībijā.

Es nesaucu turciju un ķīnu par necivilizētām. viņu klusēšana ir klusēšana lai nošņāptu sev kādu labumu. Krievija vēl nav mirusi. Un nenomirs. Bet gāze pēc kara būs ļoti labs resurss. Arī kara laikā.

Ķīnas miera plāns nemaz tik slikts nebija, kā cenšas nomelnot.

Pirmais punkts - ukrainas teritorija paliek savās robežās.

Tad punkti par to, ka noņemt sankcijas, beigt karot, utt.

Tas taču loģiski. Ja ukrainai atgriež viņas teritoriju - beigt karot un sākt civilizēti runāt.

Kam vajadzēja būt tajā plānā? Ukrainai aiziet līdz Maskavai?

Vienīgais, kas bija strīdīgs moments bija par to, ka plānā nebija punkta, ka vajag tiesāt kara noziedziniekus ( uz ko uzstāj ukraina).

Tomēr, es negribu liekuļot. Es vienmēr esmu teicis, ka karā NAV civilo. Un negribu darīt izņēmumu ukraiņu dēļ.

Otrkārt, krievu tehnikai precizitāte ir ļoti zema un pat ja tā gribēs, tā nevarēs precīzi nekur trāpīt lai neskartu "civilos".

Treškārt, kā ar Drēzdenes bombardēšanu? Kā ar Hirosimu? Kā ar Pērlhārboras civilajiem? Karā ir upuri. Bija un būs vienmēr.

Bet kara laika tiesā ar pistoli pie deniņiem. Tā tas bija, ir un būs. Pamuļķi diskutēs ka tas nav karš. Tā ir specoperācija. Ka karā ir "savi likumi" bet specoperācija tas nav karš... Bet gribu apbēdināt. De jure - tas ir karš.

Specoperācija - tas ir termins iekšējai lietošanai.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"gāze pēc kara būs ļoti labs resurss"

Tieši tā. Un Ķīnai nekas nevar būt labāks, kā investēt tās ieguves infrastruktūrā neatkarīgā Burjatijā. Amerikāņi ir parādījuši, ka iekarot daudz efektīvāk var nevis ar tankiem, bet investīcijām.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

bet krievijā investēt nevar?

Kur garantija, ka neatkarīgā burjatija negribēs pievienot sev neatkarīgo čukčuzemi? Un nekaros ne ar vienu? Kur garantija, ka to burjatiju krievi gribēs atkal pievienot un iesūtīs tur savu armiju un visas investīcijas aizies pa dirsu?

Kas vadīs to burjatiju?

Ļoti daudz jautājumu.

Ar krieviju viss skaidrs. Pa lēto tirgo un viss. Ja vajag baikala ūdeni, samaksā un būs tev baikāla ūdens. Bet burjatija gribēs, lai tai izzāģē visus mežus?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Var, protams, investēt Krievijā, bet afigenna līkums trubai jāmet caur Maskavu un vēl neprognozējams cars jasponsorē. Un par kādu krievu armiju tu runā? Jau tagad krievu vieta burjati karo. Un palīdzēt draudzīgajai kaimiņvalstij ķīnas miera uzturēšanas spēki varēs pēc augstākajiem NATO standartiem - kur problēma ierakstīt 5. pantu neatkarīgās Burjatijas un Ķīnas aizsardzības aliansē?

Apsēsts tu ar savu krievatkarību esi mēģinot to brūkošo impēriju par katru cenu pasniegt kā noderigu un saglabājamu veidojumu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

1) Lasot memuārus, ko rakstīja vērmahta karavīri, viņi pat 1945.gada sākumā rakstīja tādā veidā:

"kad, beidzot, mēs pielietosim super ieroci? Nu jau pēdējais laiks. Ko ģenerāļi gaida? "

2) Tāpat, kurskas kauja tika sataisīta tāda, lai krievi noasiņotu, jo viņu armija jau beidzās un krievi uz kursku atvilka visas pēdējās rezerves. "Viss. PSRS pēc kurkas kaujas karot vairs nevarēs."

3) Krievi gaida dolāra sabrukšanu un ASV bankrotu jau 3 paaudzes

www.tiktok.com/@daugavpilchanin/video/7160898830139968773

...

Vai tev nešķiet, ka tu fantazē tāpat, kā šajos trīs punktos?

Tu gribi, lai krievija sabrūk, kļūtu daudz bagātas valstis ar ietekmi Eiropā, un visiem mūsu krieviem būtu ar ko lepoties.

Bet tas

1) Mums nekas labs nebūs.

2) Visdrīzāk, sanāks vilšanās, kad nekas tāds nenotiks. Un sabojāti nervi

p.s.

Lai no Burjatijas Tautas Republikas nogādātu gāzi uz Eiropu, gāzes vads šķērsos citas tautas republikas, kurām vajadzēs samaksāt par tranzītu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Debils murgojums, bet visdebilākā daļa - "Lai no Burjatijas nogādātu gāzi Eiropā". Kopš kura laika Ķīna ir Eiropā?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 3 Atbildēt

Salīdzināsim, kurš no mums ir krievmīlis:

Lai salīdzina neatkarīgi eksperti:

Bradipussi: - "krievija ir varena, stipra valsts, no kuras visa Eiropa baidās

Es "Krievija ir spējīga karot tikai ar saviem draugiem, kuri bruņoti ar tādiem pašiem sūdiem

Bradipussi - Krievijai jānomaina cars! Krievija kļūs stipra, bagāta valsts. Viņu klausīs Eiropā un krievija būs gan G7 gan ANO

Es "Krievijas punduris ir labs prezidents, kurš aiztrieca krieviju izolācijā un ES neklausās, ko tas bļuznī par krievvalodīgo problēmām citās valstīs.

Bradipussi - "Somiju vajag NATO!" Somija nebija NATO pat pēc kara ar PSRS, bet somija no pundura nobijās. Putins krutāks par Staļinu

Es. - Somija un zviedrija glorificē krieviju. Tādiem komunistiem nevajag NATO. Un vispār, NATO mūsdienās nav vajadzīgs

Bradipussi - Krievi donbasa dēļ nobloķēja "Mistral" desantkuģu iepirkšanu. Nebūtu Donbasa ar ASV atbalstu, krieviem būtu moderni kuģi priekš kara.

Es. Punduris ir labākais, ko krievija ir pelnījusi.

Bradipussi - Zeņit - čempion!

Es - Pundura dēļ krievus izdzina no starptautiskā sporta un cerams, ka vini tur neatgriezīsies vēl desmit gadus

bradipussi - Kaut ātrāk karš beigtos! Lai krievi varētu beidzot pārgrupēties un uzbrukt kaut kam vājākam.

Es - kaut tur karš ietu vēl 10 gadus un būtu 10 miljoni gruz 200

bradipussi - ukraiņi ir latviešu lielākie draugi.

es - ukraiņi 1991. gadā palika kopā ar krieviem. Krieviem palīdzēja izveidot Piedņestru Moldovā ( kā tagad Baltkrievi) un Krievija ar Ukrainu apvienojās vienā aliansē pret pūstošajiem rietumiem. Gan militārā sadarbībā, gan ekonomiskajā - ( NVS)

....

Kurš ir krievu mīlis?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Jā kur viens tavs apgalvojums par mani nebūtu pavisam klaji meli, būtu ko novērtēt

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Kur ir meli?

Es izmantoju tavu reālo teikto, bet pieliku tam sekas un analīzi.

Jo tas taču loģiski - ja tu gribi lai karš ātri beidzas, tad tu gribi lai krievi saglabā savu armiju.

Ja tu gribi lai krievijā bandītu zagli nomaina cilvēks, kurš nezags, tad tu gribi, lai Krievija kļūtu bagāta, lai vairāk naudas paliek Krievijas infrastruktūrai un attīstībai.

Utt.

Vienīgais, ko sameloju, bija par zeņit. Jo tu tā neteici. Bet spriežot par to, ka gribi lai Krievija atgriežas sportā, tie nav meli.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Pilnīgi visu sameloji. Izņemot punktā par zeņit, kur neesmu teicis neko, visos pārējos esmu teicis tieši pretējo.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Tu vēl punduri - zagli un bandītu salīdzini ar Hitleru.

Cik zinu, Hitlers nesūtīja karot armiju ar 50 gadus veciem sūdiem. Hitlers radīja ceļus, infrastruktūru, VW un citas labas lietas.

Punduris radīja tikai sev pili.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Jā, salīdzinu, politiskās sistēmas un slepkavošanas kontekstā. Ne valsts vadības spēju spēju un izpildījuma kvalitātes. To tev nācās piedomāt klāt.

Kā palika ar pārējiem meliem par mani? Klasiski - pierādījums, ka man ir taisnība, jo atspēkot ne ar ko citu, kā meliem, nespēj?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Melīts citus par melīšiem sauc, tepat tēmā - 17.02.2022 22:23

Un anālītiķa prognozes - 22.02.2022 8:18

Krievijas aizstāvis un sarastu garuma mērītājs - 15.02.2022 12:40

Sajūsmināšanās par Krimas specoperāciju - 16.02.2022 14:15

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Citātus jau drošības pēc neieliki, jo labi saproti, ka tajos ne tuvu nav teikts tas, ko tev gribētos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Nav ko piesārņot tēmu, lai lasa rusofīla komentārus kontekstā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Pašam neliekas absurdi saukt par rusofīlu mani, kas aktuālo diskusiju ir izraisījis ar viedokli, ka krievija ir sagraujama pilnībā, nevis glābjama un pārmetumiem, tiem, kas to krieviju grib glābt?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 3 Atbildēt

Krima bez neviena šāviena un izcilas operācijas slavinātāj! Šodien gada diena tās pirmajam upurim kuru spīdzināja un nošāva - Reşat Amet

Tu taču galīgi netver laukumu. Tas ka Krievijai tas izdevās ir tikai Ukrainas nopelns, lai izvairītos no vēl vairāk upuriem, jo nekā izcila tur nebija. Palasi šo tēmu no sākuma kā esi kažoku pārmetis uz otru pusi un kādas bija tavas prognozes un risinājumi. Paskaties vai zem gultas tev ļaunie amerikāņi nav noslēpušies.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Palasi vien pats no sākuma. Vienīgais, kas ir apmetis kažoku uz otru pusi ir "Putina sejas glābēji", kurus es (izpelnoties par to tavas u.c. vientiešu viedokli kā Putina atbalstītājs, kuru tu te tagad stum) atļāvos kritizēt jau tad, saucot par līdzvainīgiem Putina rīcībā.

Bet vari arī nelasīt, jo tev ir bezcerīgi saprast jebko kopsakarībās un ilgtermiņā. Nekas cits tev neatliek, kā kaut ko tupi muldēt par slavināšanu, jo nekādi negribas atzīt, ka diskusija jau bija patiesībā par milzīgo notikumu atšķirību Krimā un Donbasā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

>ka diskusija jau bija patiesībā par milzīgo notikumu atšķirību Krimā un Donbasā.

Jā nu ļoti liela atšķirība, tik vien, ka vienā gadījumā armija jau bija izvietota no kā arī atšķīrās rezultāts.

imzz Reģ.: 27.02.2015
5 0 Atbildēt

Hm. Tā kā IAUTO jau ir vienai personai veltīts topiks "msh un viņa šroti", ierosinu izveidot vienu jaunu grafomānijas cienītājiem ar nosaukumu "Bradypus un viņa diskusijas"

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-izdzēst nah/uj, zae balla jau

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Diez vai tas tā strādās, msh šroti ir konkrēts objekts tēmai. Mans viedoklis, savukārt, dažiem grafomāniem izraisa nepārvaramu tieksmi melot jebkurā tēmā.

Bet tā visādi citādi - priekšlikumu ieviest infoburbuļa AI, kas sniegpārsliņas norobežo no netīkamiem viedokļiem ir jāizsaka sadaļā "iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Meli nav viedoklis. Cik var to atgādināt.

100. Ikvienam ir tiesības uz melošanu, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt melus, paust savus melīgos uzskatus. Melu cenzūra ir aizliegta.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nezinu, kādēļ tas vispār ir jāatgādina. Vienīgais, kas šo kaismīgi apstrīd ir Wala.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Izdomājumus un melus saukt par viedokli ir tavs naratīvs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nē, tie ir tavi meli

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-abus Jūs derētu na/uj no šejienes, uztaistiet atsevišķi kādu savu orālo apakšnodaļu un dodiet vaļā kaut visu dienu

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Aizej tak uztaisi savu privāto blogu ar aizliegtiem komentāriem un varēsi netraucēti rakstīt, cik vien vēlies.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pirmie video no Brjanskas guberņas, kur "Ruskij dobrovolcheskij korpus" attīra zemi no putinistiem

t.me/UaOnlii/47449?single

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Pirms 13min... Krievijai būtu oficiāli jāpiesaka karš Ukrainai pēc "diversantu" uzbrukuma Brjanskas apgabalam, sacīja Valsts domes Aizsardzības komitejas depuputāts V.Ssoboļevs.Brjanskas apgabalā notikušo komentēja arī Vāgnera dibinātājs, uzņēmējs Jevgeņijs P. "Sarkanās līnijas? Šķiet, ka mums ir beigusies sarkanā krāsa, un sarkanā vietā - brūna... Č-vadītājs Ramzans izteicās radiKālāk, aicinot "pēc iespējas skarbāk un pat nežēlīgāk" reaģēt. “Šaujiet, lai nogalinātu. Tikt galā ne tikai ar viņiem, bet arī saukt pie atbildības viņu ģimenes, kuras var dzīvot Krievijā. Nekādas flirtēšanas ar teroristiem,” sacīja K-dirovs....Arī prezidents Vladimirs incidentu pierobežas reģionā nosauca par "teroristu uzbrukumu" un draudēja "daspiest" Ukrainu.Un 3jā martā viņš rīkos Drošības padomes opuperatīvo sēdi. Vienlaikus presessekretārs Dmitrijs neizslēdza "speciālās militārās operācijas" statusa maiņu saistībā/ar!

19:17, 02.03.23...Visā Ukrainā izplatās Krievijas subkultūra PMC (čvk) Redan, kuras dalībnieki ģērbjas melnās drēbēs un rīko masu kautiņus sabiedriskās vietās. Šodien policija brīdināja par līdzīgu agresīvu pusaudžu rīcību uzreiz vairākās pilsētās... -gaidām, gaidām..

Slavenais holandiešu Zemestrīču prognozētājs tuvākajās dienās sola balli,tā būšot vismaz uz 8,5 krievu tālajos austrumos.Šveicē pirms dažām d pēkšņi nomirusi krieva nācijas galv.akušiere,un tikusi strauji nokremēta jau nākamajā dienā...Kijivas apgabalā kādam saimniekam kaimiņu suņi nokoduši 25 aitas.

Pasaulē strauji izplatās Caurejas superbaktērija. Glābiņa nav,pētnieki drššanas starplaikos drudžaini pēta vakcīnas radīšanas iespēju.

MMX Reģ.: 03.03.2022
2 0 Atbildēt

Par to ČVK Redan - esmu mazliet pārsteigts, ka pie mums tādi mazgadīgie darboņi nav parādījušies, itkā jau telegram kanāli dzīvo pāri robežām. No otras puses Krievijā un Ukrainā, kur veči frontē vai slēpjas ir mazāks risks norauties pa muti, nekā Rīgā kaut kādā alfā darba dienas vidū. Vai arī mūsu gopņiki vienkārši ir kulturālāki un pa dienu klapē klaviatūras taustiņus nevis garāmgājējus.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Nav jau arī dzirdēts ka akcija "Zilais valis", kas aicināja pusaudžus izdarīt pašnāvību un savulaik Krievijā bija kļuvis par sērgu, radītu problēmas pie mums. Gan jau valodas barjera un dažādu sociālo portālu lietošana to ietekmēja. Taču sliecos domāt, ka mūsu jaunatnei kritiskā domāšana piemīt vairāk un tā mazāk pavelkas uz visādu sviestu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 2 Atbildēt

Tipisks gopņika komentārs.

Tādas subkultūras ir bijušas un būs vienmēr. Tas ir kā protests pret pieaugušo pasauli, kas nav taisnīga. Tāpēc jaunieši izdomā savu pasauli. Hipiji kas tad bija? Tieši tas pats - Vjetnamas karšs, miera kustība, narkotikas = sava ideālā pasaule.

Es gan to anime neesmu skatījies, bet tur ir zirnekļu grupējums un katram ir savs numurs. Nr4 lai varētu iefiltrēties grupējumā un tik klāt vadonim nogalina īsto Nr4. Tāpēc tiek valkāti melni hūdiji ar zirnekli Nr4.

Var saskatīt tādu politisko zemtekstu ar šodienas Krievijas politisko situāciju.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Nu es cik esmu to jautājumu pētījis, tad vienīgais, kas saista to pasākumu ar konkrēto anime ir tetovējumi, viss pārējais ir pilnīgi garām (sensenos laikos apts to anime nedaudz skatījos, jo tā anime ir veca kā zeme).

Par to, ka tas viss ir protesta kustība šaubu nav, jautājums tik par izpausmes veidu - kautiņi lielveikalos diezin vai ir labākā metode, kā protestēt pret varu. Šeit laikam vairāk stāsts par to, ka jaunieši ir atdalījušies no tās varas, dzīvo interneta plašumos un vienā brīdī tas viss sāk līst ārā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Te, manuprāt, viss izskaidrots.

Vienkārši lielie onkuļi krīt panikā, jo tas ir kkas nekontrolējams, nesaprotams. Mēs tak visu gribam salikt pa plauktiņiem un kontrolēt

youtu.be/GBSQconS1uA

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tas tur varlamovs ir aptuveni tāds pat lētais trubādirsējs, kā vesela varza citu viņam līdzīgo.Analīzes vietā vnk tāda uzspēlēta grimašu mēdīšana un pustukša muldēšana.

Arī LV lohi un bijušie patriotiskās audzināšanas korifeji ir veiksmīgi "aizmirsuši", ar kādu degsmi viņi savulaik jaunajai paaudzei mācīja krievam dsu laizīt.

Ok, ejam tālāk: 2023.g.3.marts. .. На базе «ЧВК Вагнер Центра» в Петербурге заработал молодежный клуб «Вагнеренок» для участников в возрасте 16–25 лет... paperpaper.ru/v-peterburge-poyavilsya-vagnerenok/

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu es jau otro nedēļu te draudu/par!,taču laikam adbildīgās personas nelasa.LV inter nets arī dzan darbojas ar aizturi.Bet nu gan jau,mūsdienu jaunātne ir relatīvi apķērīga, vnk drusciņ jāuzgaida.

Atslodzeij nupat iegāju viszvērinātākajā gandonportālā.Kā tur iet.Kas tur ir (būs).

2 cмарта 2023 21:50 ..Мед ведев назвал Мак.рона, Ш.ольца и Б.айдена пособниками украинских террористов,,указал на связь боевиков в Брянской области с Западом (s Zapadlom). ...Напавших на Климовский район Брянской области выдавили на украинскую территорию (во избежание жертв среди мирного населения и нанесения ущерба), где по ним нанесли артиллерийский удар, сообщили в Центре общественных связей ФСБ. Ura!. ... Pionieri atdzimst: Мальчик, получивший ранение при нападении на брянский поселок и выведший других детей из опасного места, получит награду от властей региона, заявил губернатор...Спасшего других детей мальчика в Брянской области наградят медалью «За отвагу»...-ne tikai ka melnie, arī srakanie pionieri atdzimst..

Tamēr ne-gandoni ziņo citu ko, re ko: 2 časa na/zad: Мед ведев пригрозил ударить по Польше в случае помощи Украине с истребителями.«Если же представить, что поставленные в будущем натовские самолеты будут обслуживаться их военными на территории какой-нибудь оборзевшей Польши, <…> это будет прямое вступление атлантистов в войну против России со всеми вытекающими последствиями», — заявил он. - vo gan Don, a?

Plkst.21:30 atkal noticis sprādziens в подмосковной Коломне, деталей случившегося пока нет... iepriekš 28 febrālī под Коломной, в 75 километрах от Москвы,упал беспилотник, в котором на следующий день сотрудники ФСБ обнаружили взрывчатое вещество....Pēc izdevuma Shot teiktā, tas, kas nokrita netālu no Kolomnas, izrādījās Ukrainas ražotāja Ukrjet uzbrukuma drons UJ-22 Airborne. Tā maksimālais lidojuma diapazons ir 800 km, augstums - 50m. Ātrums - apmēram 130-140 km/h. Šāds drons varētu pārvarēt (atlikušo..?) attālumu no Gubastovas līdz Maskavas centram aptuveni 40 minūtēs. UJ-22 var pārvadāt 15-20 kg kravas- 30 F1 granātas vai 4 patronas no RPG-7....avoti vēsta, ka drons, iespējams, pēkšņi zaudēja augstumu, aizķērās kokos un sabojāja spārnu, un (tikai) tāpēc nokrita. Izdevuma sarunu biedri uzskata, ka tam (vienkārši)beigusies degviela. Vot vam *UJ.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Šitas paliek arvien intersantāk, "bezpiloty diversijas" itkā notiek, kādi pat kaut kur nokrīt, bet propagandonu ziņās neviena drona propellers pat nav redzams, ne ar lielīgu un lepnu "pio.nieri" ne bez ...

Kā tas tā sagadās, ka neviens nav paspējis palielīties .. vai varbūt tos dronus nevar tautai rādīt ... atpazīs vel pašas Krievijas bruņojumu .... vai varbūt to tur nemaz nav, jo nez vai ļēpauši citādi spētu nosargāt savu "kāšu" noslēpumus ???

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Iespējams, savulaik populārais Rjazaņas cukurs tagad tiks pārdēvēts par brjanskAss.

Vienīgi ka būtu uzmanīgāk jāpavērtē to tur pusaudžu čvk.Jo šis ir tāds drusku nopietnāk plānots starptautiskais projekts, nekā tiktoka aicinājumi izlekt pa logu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

Protams kā jau noderīgais idiots iesaki pievērst subkultūrai uzmanību pirms tā izplatījusies, lai jaunieši, kas nav ar to zināmi sāk interesēties un iestāties tajā. Malacis turpini tādā garā tiksi pie godīgi nopelnītiem rubļiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

-aizej tak 1reiz padrirsst, gaiļveidīgais kakajebaalais kretīn

Ne jau katrā pirderoīdo assu saietā drīkst apspriest jaunākās ziņas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Ziņnesis, kas sagroza ziņas, jā ļoti noderīgs.

Paldies par padomu kā reiz uz poda sēžot rakstu tev šis rindas dārgais ziņnesi.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Konkrēti, kuras ziņas te ir sagrozītas?? -pamato vismaz kaut 1reiz savējo diršššanu! Konkrēti, nocitē- kas tieši ir sagrozīts?

Tipisks šakāļu paradums- viens ievieto ziņu (vienalga, vai ziņošanas vai uzjautrināšanās nolūkā), taču cits šakālis pielien nakts aizsegā un saraksta no savas dsas izzīstus piedēvējumus un apgalvojumus.

No tevis te nav ienācies praktiski neviens kaut pat daļēji interesants ieraksts! Tu vnk ierodies uz gatavu un katrreiz sāc stumt šito visu suudu atkal un atkal no jauna.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Izskatās 650 būs jau šī baktērija ķērusi:

"Pasaulē strauji izplatās Caurejas superbaktērija. Glābiņa nav,pētnieki drššanas starplaikos drudžaini pēta vakcīnas radīšanas iespēju."

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

BTW ja skatas uz krievu medijiem, tad vispār rodas sajūta, ka visai pasaulei ar steigu jāaizgūst Ukrainas militārās tehnoloģijas, te notriekts drons var pašsalaboties ienaidnieka teritorijā, un uzbrukt atkartoti citā vietā, te kāda bruņu tehnikas vienība ...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Krievu ziņās jau pirmo Leopardu sagūstījuši un 100 Himars sabombardējuši.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
3 0 Atbildēt

jā jā sagūstījuši tikai bildes klāt no Sīrijas

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Par tiem Himars varētu būt patiesība tādā ziņā, ka čehi ražo piepūšamās Himars imitācijas. Tā, ka to Himars līdzīgo objektu var būt daudz.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Krievu diversantu grupa ziņojuma raksta, ka esot himarsu atradusi un sašāvuši, Taču tas nokviecās un aizlidoja.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pēc Rezņika intervijas Bild t.me/agentUAl/28598

Var noprast, ka ukraiņiem dos A10 thunderbolt, kā galveno lidmašīnu un pārējie modeļi, piemēram britu Typhoon, tik būs uz pirkstiem saskaitāmi un pildīs atbalsta lomu.

Kāpēc A10, jo viņš pilda tieši vajadzīgo lomu - close air sport un jau ilgu laiku amerikāņi štuko ar ko viņu aizstāt. Arī apmācības uz viņa ir daudz īsākas pilotiem, kas pārsēžas no PSRS ražotajām lidmašīnām.

www.hotcars.com/a-10-thunderbolt/

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Typhoon varētu būt visai derīgi kā spārnoto raķešu Storm Shadow palaišanas platforma. Poļi ar slovākiem sākotnēji mēģinājuši pārtaisīt Mig šo raķešu palaišanai, bet neesot bijuši apmierināti ar rezultātu un atmetuši šo ideju. Švecs pirms kāda laika stāstīja, ka 4 Eiropas ražojuma iznīcinātāji tieši būšot paredzēti minēto spārnoto raķešu palaišanai, to viņš zinot no "pārbaudītiem avotiem".

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Te tas iepriekš tika rakstīts- tā raķete ir vairāk kā ceturtdaļgadsimtu vecs ne-amerikāņu izgudrojums un Čekists diez vai bija šīs info pirmavots en.wikipedia.org/wiki/Storm_Shadow

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Tas jaunais, ko pateica čekists bija 2 fakti: 1. Poļiem un/vai slovākiem nav izdevies pielāgot padomju tipa lidmašīnas šo raķešu palaišanai. 2. Tieši tāpēc ukraiņiem iedošot 4 Eurofighter Typhoon iznīcinātājus, jo cits variants nav iespējams, ja grib raķetes izmantot. ( Eiropas ražojuma iznīcinātājus tieši tāpēc, ka raķetes arī ir britu/franču, lai būtu vienota, pārbaudīta sistēma )

No sevis piebildīšu, ka "nez kāpēc" ukraiņi nemēģina nogremdēt kādu krievu Melnās jūras kara flotes kuģi no tiem, kuri bruņoti ar Kalibr raķetēm, izmantojot iznīcinātājus ar pretkuģu raķetēm. Izskaidrojums varētu būt, ka arī Harpoon tipa smagās pretkuģu raķetes nevar uzkabināt ne MIG ne SU. ( jeb arī briti nepiekrīt haltūras variantiem )

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu jā, tas šturmšādows ir eiropas produkts un to piekarināt citiem lidaparātiem īsti nav izdevies.Vienīgi interesanti, ka šis 27g vecais "izgudrojums" tagad nu spēs samainīt kājām gaisā visu šito te "mūsdienu" kara gaitu.

Par tām pretkuģu raķetēm kaut kur pavīdēja varianti, ka tās drīzāk varētu izvietot uz kādām pārvietojamajām sauszemes palaišanas iekārtām.

Tāpat reiz kkur lasīju, ka ābrama tanks (vai vismaz kāda tā modifikācija) varot darboties ar pilnīgi jebkādu degvielu- avioturbo,benzīnu,dd.Tvertne 2 tonnas, patēriņš virs/ap 400 uz simtu, sanāk kādus zem 500km varbūt tas var nobraukt.Kur un kas un kā to pēc tam uzpildīs,nu hvz.

PS,- krieva dome nupat rekomendējusi privātajam biznesam iepirkt un uzstādīt pretgaisa aizsardzības sistēmas savos rūpnieciskajos objektos.Tas neesot nemaz tik dārgi...Vienlaikus atzīstot, ka oficiālās valsts mēroga pga sistēmas nespēj nopeilēt visus ukraiņu palaistos dronus- tie, cykas, lidojot zemu un līkumojot ap reljefu.Turklāt, viņi arī labi zinot, kur atrodas krieva pga ierīces.

Vakar kaut kāds nezināmas izcelsmes dorns atkal esot iepsisis Belgorodass apgabalā pa transņefķa naftas bāzē esošo cisternu 3000 l tilpumā- tā gan izrādījusies tukša, taču esot izsists cohums viena kvadrātmetra platībā.

Protams,vēl ir retoriskais jautājums/par- no kurienes ķīniešiem tikdaudz nekaunības un kā vispār var pastāvēt iespēja, ka tos letālos ieročus viņi krievam tomēr varētu iedot.Kas šis īsti ir- pasaules mēroga diplomātija, vai tomēr terorizma atbalstīšana.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Daudzām raķetēm ir cienījams vecums, piem. daudzinātie Tomahawk'i ASV bruņojumā no 1983.g, ATACMS no 1991.g. bet tiek modernizētas, un modernizācija pamatā skar tēmēšanas sistēmas, jo pārējais neko daudz nav jāmaina.

Pretkuģu Harpoon distance, savukārt, nav pietiekama, lai aizsniegtu Novorosijskas apkaimi no Ukrainas teritorijas. Tur būs pāri 600 km. Bet pat no gaisa palaižamo šo raķesu sniedzamība ir tikai 220 km. Bet tas nav viss: kuģis ir kustīgs mērķis, un to radarā jāredz, uz to nevar šaut pēc GPS. Un neviens uz zemes novietots radars neredzēs šķērsām pāri Melnajai jūrai. Uz zemes novietotas sistēmas paredzētas vairāk krasta apsardzei, desanta novēršanai. Tātad, raķetes jāpieved mērķim tuvāk un mērķis radarā jāredz. Kara flotes ukraiņiem nav, atliek aviācija.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Satelītu neviens nav atcēlis, atkarībā no plānojamā lidojuma ilguma, var palaist 4-5 raķetes atkariba no mērķa izmēra ar nelielu "izsējumu" ...

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

Nu, ja raķetes palaistas ar "izsējumu", tad vēl var trāpīt civiliem kuģiem vai objektiem krastā. Karakuģu grupa tālu okeānā ir viena lieta, bet mazāki kuģi krasta tuvumā prasa labāku izlūkošanu. Ideāli , saprotams, būtu, ja amerikāņi piekoriģētu ukraiņu raķetes.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kur tu taisies kaujas gatavībā esoša militāra kuģa tuvumā kara apstākļos atrast civilo "laivu", tikai ja nu vienīgi speciāli tās saliek kā "aizsegu" vai kā WW2 laikā kad militāristi kravas kuģus no zemūdenēm utml. mēgināja sargāt ???

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Lavrovs Deli: "Karš pret mums tika uzsākts, izmantojot ukraiņu tautu, mēs cenšamies to apturēt,"

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Klātesošajiem gāzes krāna Zīdējiem visai iepriecinoša info: ... 3.xujaрта 2023,18:21 - Источник сообщил, что убит один из создателей вакцины «Спутник Z» Андрей Б... Андрей работал старшим научным сотрудником в Научно-исследовательском центре эпидемиологии и микробиологии имени Гoнoмалеи,являлся соавтором патента на вакцину и был в числе тех ученых, которые получили от президента Владимира награду за создание препарата- медаль ордена «Zа заслуги перед Отечеством» II степени.

Уточняется, что ученого задушил ремнем в его квартире молодой человек, который был в гостях.Он признал вину в убийстве,ранее привлекался к уголовной ответственности по тяжкой статье.Решается вопрос о его аресте...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

Slikta ziņa Sputņika V reklamētajiem. Sputņiks izglābšot pasauli tā te mums daži labi zināmie blakus tēmā apgalvoja.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Tu savu to sarkaZmu droši iebāz sev/ā.Kopā ar saviem tiem apmelotāja lētajiem gandongājieniem.Nav pat vērts tev piedāvāt tavu sūuda apgalvojumu ar kādu citātu apstiprināt.To,ka tas suuds kko "izglābs", te neviens nav cieti galvojis, taču aizkadrā ieinteresētajiem LV bāleliņiem plāni gan bija samerā trekni.

Interesanti, ka neviens no "tiem" nav nedz konkrēti nosaukts ne arī (kur nu vēl) nokaunināts.Tā ka droši gaidām nākamo "iespēju".Puse valsts šeit vienalga krietni uzvārījās uz otras puses nelaimi.Daži mazāk veiksmīgie vēl mēģina kko izcelt uz sekām un kompensācijām.

Gluži kā ar gāzes krāna sukātājiem- šitātds te iztrūkums bija, lohi ārā prātā krita, nebij ar ko kurināt un par/ko elpot.Bet šodien passkat tik ko- kādi skaisti pussimta miljoniņi pa šo laiku izrādās treknajos tajos 12x pieaugušajos kontiņos ieripojuši.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

20.00 pie Feigina būs intervija ar Brjanskas partizānu

www.youtube.com/live/ve0O1CM5yE0?feature=share

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Krievijā tikmēr jau sāk dalīt zemes.

Prigožins organizē buntavniekus Pīterā. Katram normālam čalim tagad būs savs ČVK

t.me/agentUAl/28733?single

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Prigožins nesen bija uzņēmis video, kur stāstīja, ka vāgnerieši esot piesaistījuši Bahmutai visu ukraiņu armiju, un, ja viņi atkāpšoties no Bahmutas, visa fronte sabrukšot. Tāpēc esot ļoti svarīgi dot vāgneriešiem bojepripasus.

Nesen armija, savukārt, vāgneriešiem paskaidroja, ka tagad viņi saņemot šāviņus tāpat kā visi, nevis priviliģētā kārtā. Varbūt tā ir, bet iespējams, ģenerāļi tiešām cūko vāgneriešus ar piegādēm, jo pēdējie žēlojas intensīvi.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

No malas tas izskatās kā Kremļa vēlme ar ukraiņu rokām banāli iztīrīt Krievijas cietumus. Lai nav jāmaksā par ieslodzīto uzturēšanu un pēc kara ir mazāk to, kuriem var ienākt prātā doties ekspropriēt Rubļovkas biezās mājas. Tāpēc Prigožinam ļauj vervēt visus pēc kārtas.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Tas jau ir noiets etaps. Attiecībā uz Prigožinu. Tagad zekus vervē armija, un zekiem tā liekas pieņemamāk, jo armijā vismaz teorētiski likumus ievēro tiktāl, ka ar kuvaldu pa galvu nedod. Prigožins tagad esot pievērsies sporta klubiem, cerībā tur savervēt interesentus.

Bet, jo mazāk vāgneriešu paliks, jo mazāka būs Prigožina nozīme.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Prigožina pēdējais pīkstiens esot trakonamu apciemošana, aplasot "viegli slimos". Ja ta ir taisnība tad Bahmutā karos arī napoleoni. Nez, līdz sieviešu cietumiem un bērnu namiem arī aizdomāsies?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Neslikti fragmenti no Prigožina:

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pirgožins protams ir zirgā, jo viņam ir vienvirziena čvk,-vai nu uz priekšu, vai nu pzc.Youtupa xperti tik muld, taču cita info pienāk arvien pretrunīgāka.Nupat- ukraiņi esot sākuši spēku atvilkšanu no Bahmutas.Pentagona vadība saka, ka Bahmutai neesot stratēģiskas vērtības...Zalužnijs Zelenskim to esot priekšstatījis jau pirms pāris ned, taču šis neesot piekritis- kā rezultātā ukraiņi zaudējuši iniciatīvu lielākam pretuzbrukumam.To raksta "ārzemju" resursi.

Turks kā f16 iegādes alternatīvu sācis "izskatīt" cita starpā arī krievu(??) ražotos lidaparātus...Ķīna joprojām nav pateikusi, vai kādam ko dos, vai tomēr nedos.

Par reanimācijas lidmašīnu kā pirmais laikam ka paziņoja jūtupa Šeiteļmans- vairākas st pirms citiem.Ko īsti tā pārveda- tālāku ziņu nav, visi muldētāji par to klusē.Ja nu vienīgi interesi rada tieši "mūsējā" laipnība gaisa telpas atvēlēšanā.Kā gan tas vedamais varētu būt K-dirovs, ja nupat teikts, ka viņš 1kārt vispār neesot uz vietas un sen jau dzīvojoties pa arābiju un ka vispār pati ierašanās msk viņam sola galvu/cilpā.No otras puses- ko tur nupat darīja viņa dēls un kādā sakarā citkārt nepieejamais P viņu šitik pompozi un laipni pieņēma.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bahmut@ notiek rot@cija, tur tiek pārsviestas spec vienības, kas specializējušās ielu kauj@s. Krievi tagad nāk pilsētā iekšā un vairs nav kā šautuvē uz klaja lauka.

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Par Bahmutu sākumā nesapratu to ukraiņu militārās vadības šodienas sapulci par vēlmi tur palikt, bet laikam jau plāns ir lēnā garā atkāpties no Bahmutas nodarot pēc iespējas lielākus zaudējumus krievu spēkiem. Tarass Berezovecs arī tā pilnīgi mierīgi izturās pret šo situāciju, tātad kaut kādi plāni jau ir, jo visi pārējie analītiķi kliedz, ka viss slikti un ka steidzami vajadzētu atkāpties.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ielu cīņās priekšrocību vairs nav nevienai pusei, tā kā tas arī ir brīdis, kad ukraiņiem būs jāatkāpjas. Zaudēt ukraiņiem specvienības ielu kaujās būtu kritiski, no otras puses tajās arī tiek ierauti krievi kuri arī spiesti tās zaudēt, kas vēlāk var neļaut ko tādu atkārtot. No otras puses ukraiņiem iespēja apmācīt rezervistus tā teikt caur uguni.

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Ielu cīņas tur tādas nosacītas, cik saprotu no video, kas klejo apkārt, tad ukraiņi plaši izmanto dronus, artilēriju un visādas diversiju taktikas, lai vienkārši dzēstu to dzīvo spēku, pirms situācija nonāk līdz atklātam tuvas distances konfliktam. Process efektīvs, bet pamatā notiek caur Bahmutas kā pilsētas nodzēšanu no kartes. Šobrīd galvenā problēma gan ir aplenkums, jo viens ir aizsargāties pilsētā, kaut kas pavisam cits tikt aplenktiem tur vai aplenktiem vispār.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Aģents par Bahmutu

t.me/agentUAl/28763

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Bahmuta

garenprofils:

šķērsprofils:

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bahmutas dēmons ziņo

В нас є гарні новини, в нас є звільнені сотні метрів від підарів, але поки тсссс.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Prigožina kgs aicina apstāties 650to un citus expertus

"Кстати, спасибо за вопрос, очень своевременно. У меня огромная просьба ко всем глубокоуважаемым журналистам. Давайте перестанем бежать впереди паровоза и рассказывать, что мы взяли Бахмут, и что будет после него"

Евгений Пригожин призвал не спешить с планами о том, куда передвинется фронт после взятия Бахмута. "Ведь в невесёлой истории про неубитого медведя говорится, что не будем делить шкуру, но никто не рассказывает о последствиях того, когда эту шкуру пытаются снять с ещё живого медведя", - добавил он.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Ko ta viņš/par "mani" uztraucās, es tikai viņam uzcitēju, ko citi cienījamie komentorātori viņa virzienā saka.Piem, vakar viņi teic, ka Pr-kgs esot tā kā drusciņ nomiizis un sūtot Ze-kgam mājienus.Ka (ja) būs iespēja palikt dzīvam, iespējams pie kādiem nepārvaramiem blakus apsstākļiem viņš/viņam varētu bezmaz vai padoties gūstā.

Bet šodien labā ziņa ir tā, ka cienījams Čehijas ražotājs Inflactech sācis izgatavot piepūšamos Himarsus.Dabīgā izmērā/krāsā.Esot samērā liels pieprassījums. Kā arī turpat Čehijā pagāšnakt no aizslēgta staļļa esot nozagts misteram K-dirovam piederošs Zirgs (16g vecs,18k eur vērtībā).Kur ir pats Zirga saimnieks, to gan šobrīd zin tikai atsevišķi (labi informēti) LV portāli.

Kā arī, kamēr Lohi aktīvi apsprieda mikroshēmu ieguves shēmass no lietotiem atejpodiem, tamēr šodien tiek ziņots,ka visas krieva noliktavas šobrīd esot stāvgrūdām pārpildītas ar veļassmašīnām un tamlīdzīgām civilajā mājsaimniecībā pielietojamām elektroprecēm.Kuras (izrādās) tālredzīgi ir sagādātas abnormālā daudzumā un šobrīd tās vairs reti kurš pērk.Slinkums citēt- tas rakstīts tādā visnotaļ labi informētā ne-gandon portālā.Un akurāt š.g. martā krievu tirgu "pametīšot" titulētais Moment līmes ražotājs.Samērā tā savlaicīgi, vane, ko? Jā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ā.Jā.Tiek ziņots,ka Pr-kgs rītdien (šodien) Pr-burgā rīkošot portesta ākciju.Sieviešdienas lielo soc revolūciju, tāteikt.Tur viss esot slikti un gubernātors lohs, kuŗš "z-bal jau".Drošvien ka jaundibinātie "vāgņerjonki" arī ņems dalību.

Un vakar tika ziņota vēl kāda iepriecinoša ziņa: (c) «Вагнер» начал набирать пациентов психоневрологических диспансеров...теперь для поступления на службу в «Вагнер» не нужны справки от психиатра и нарколога, а также флюрограмма.. (tas bij Citāts, ja nu kādam kādi iebildumi un/vai ciešāki sakari ar tml rehabil iestādēm).

Kā arī,nupat izskatās, ka kādam gribētos ieslēgt tā saucamo "zadņij hod".Pievērst un/vai novērst tā saucamo "uzmanību"...BBC News rus služba: Западные СМИ: взрывы на "Северном потоке" могла устроить про.... BBC News UK služba: www.bbc.com/news/world-europe-64877979 ...Ze ŅūJork Vremja: www.nytimes.com/2023/03/07/us/politics/nord-stream-pipeline-sabotage-ukraine.html ... WashČekists: www.youtube.com/watch?v=cNf05zxJnPs

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja vien video parādītais ir Nordstream caurule, tad tā pilnigi noteikti nav saspridzināta no ārpuses ...

t.i. ap cauruli aplikta sprāgstviela, saspiestu trubu, šitas izsktās pēc vai nu "vakuma tipa" (sorry nezinu kā šito ieroci pareizi sauc, ko pret kuģiem izmanto) bumbas kas apkārt rada vakuumu, un attiecīgi spiediens no iekšpuses to cauruli sarauj gabalos, vai ari to vispirms "caurdur" , un tad uzrauj gaisa, kā ar kumulativajiem lādiņiem ...

Tas vairāk atgadina labi bruņotu un zinošu "viriņu" darbu neka pāris "jahtu nomnieku" ...

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Baidos, ka neviens no mums nav demolēšanas eksperts, piemēram, desas vai lentas veida lādiņi, kas aptver koku vai stabu, ir paredzēti to gāšanai, kaut gan varētu šķist, ka šāda lādiņa sprādziens tikai neveiksmīgi mēģinās stabu "saspiest".

Katrā ziņā darbs profesionāls.

Bet bez kādiem pierādījumiem mēģināt to uzkārt ukraiņiem ir tīrs propagandas pasākums.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez, man jau nu šķiet ka spēka iedarbības virzienu var ar prastu "fizikas zināšanas" metodi noteikt. Un sprādziena viļņa ātrumu, izplatību utml. ja dikti gribas var i-netā ar atrast ...

Tā ka jā, es vai tu mājas demolēšanai vajadzīgos aprēķinus diezin vai spétu izdarit, bet "rezultātu novērtet" IMO ir pat ļoti musu spēkos ...

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Aprēķinus izdarīt nav nekādas vajadzības, labi cilvēki tos jau sen ietvēruši instrukcijās. Te tev būs ASV armijas spridzinātāja rokasgrāmata:

www.bits.de/NRANEU/others/amd-us-archive/fm5-250%2892%29.pdf

Bet, attiecībā uz fiziku, nav grūti iedomāties, ka riņķveida lādiņš veido uz centru vērstu kumulatīvu efektu, kurš pēc tam nāk atpakaļ, uz ārpusi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Labs, vienigi to video gan es sāku ļoti pat apšaubīt ...

caurules diametrs, sieniņu biezums utt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Spridzināja jau paši krievi, kā pēdējo mēģinājumu ieriebt Vācijai. Aizgriezt krānu dārgi maksātu. Pagājušo reizi tas beidzās ar 300milj euro pārmaksu Naftogaz no Gazprom, jo Gazprom nenodrošināja pietiekošu gāzes apjomu tranzītam stāstot pasakas, ka it kā Ukraina gāzi zogot.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pirms stundass; ... Bahmutas pilsēta, kuru Krievijas armija cenšas ieņemt jau pusgadu, varētu tikt ieņemta tuvākajās dienās. NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs par!/to runāja pirms ES aizsardzības ministru sanāksmes Stokholmā, citē The Guardian...

...Eiropas tiesa atcēlusi sankcijas pret VPMC dibinātāja Jevgeņija P māti Violetu P. Aģentūra atzina, ka viņu ģimenes saites nav pietiekamas, lai noteiktu ierobežojumus...

Pat ja P-ns ir atbildīgs par iebrukumu Ukrainā, saikne starp viņu un viņa māti ir balstīta tikai uz viņu ģimenes attiecībām, un tāpēc "nav pietiekama, lai attaisnotu viņas iekļaušanu sarakstos", teikts lēmuma skaidrojumā... .

PS,- Немецкие издания ARD, SWR и Die Zeit выяснили, что яхта, на которой организаторы подрыва «Северных потоков» прибыли к ниткам, была арендована у компании, принадлежащей ... 8mar_2023_13:18... thetruestory.news/stories/935efd66-bd06-11ed-82d1-011f6c75402a?utm_source=widget_moscowtimes&utm_medium=widget&utm_campaign=widget_top

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: >ka diskusija jau bija patiesībā par milzīgo notikumu atšķirību Krimā un Donbasā.

Jā nu ļoti liela atšķirība, tik vien, ka vienā gadījumā armija jau bija izvietota no kā arī atšķīrās rezultāts.

Nu jā... tas jau ir "tik vien". Vienā vietā armiju izvietoja, otrā ne, bet atšķirības jau nekādas.

Kādus tik intelektuālus mežģus tev nenākas izdomāt, lai savu absurdo loģiku padarītu vēl absurdāku.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Atšķirības tiešām nekādas, abās uzdarbojās nevienam nezināmie zaļie cilvēciņi. Par ko tur vēl brīnīties pēc 24.feb tā kā jau nu vajadzēja būt skaidrs kāpēc atšķirība. Visa atšķirība, ka Krimā neuzsāka ATO operāciju līdz ar to Donbasā rezultāts cits. Tur nu nav nekāda Krievijas nopelna, bet gan Ukrainas izvēle.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ok, tavs viedoklis skaidrs, Ukraiņi pie visa vainīgi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Protams, ka vainīgi. Draudzējoties ar Krieviju cita rezultāta nemaz nav, Baltktievija kā piemērs. Krievija saprot tikai spēku, piekāpšanās tikai dod ieganstu turpināt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Par/ko ir šis raksts un kāpēc "šie" šitie te raksti šitā te no visām pusēm tik uzbāzīgi rakstās tieši beidzamo pāris d laikā.Kam tas ir (vai kam nav) izdevīgi.Par ko tie liecina un/vai uz ko tie aicina (vai ne uz ko neaicina).Hm.Phe. neatkariga.nra.lv/pasaule/407814-baidens-strostejis-baltijas-liderus-par-parlieku-agresivu-retoriku?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pareiza piezīme, es ar izlasīju un ar īsti nesapratu priekš kam tas ir rakstīts. Bet tviterī jau var sameklēt dzirdīgas ausis. Tas apstiprinot, ka esot ASV un Krievijas dogovorņaks. Zarahovičs manā lentē iepostēja, tas tāds kaismīgs trampists.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 3 Atbildēt

Tas liecina par to ka biedrs 650 pārlieku aizraujas ar Lemberga atejas pāršķirstīšanu.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nu un Tev priekš kam tagad šis te "secinājums"? Ir padomā kādi "atceļoši" citāti no kādiem citiem (ne-atejass) avotiem? Varbūt pamats iesniegt dezinformācijas pieteikumu? Vai papētīt,no kurienes tad tā Ateja šo textu izvilka?? Par šāda teksta publikāciju (vai pārpublikāciju) brīvi pieejamā LV resursā varbūt kādas Sankcijas pienāktos??

Skaidrojumus/par nordstrīma spirdzināšanu vakar lasīji/dzirdēji (citos avotos)? Kur apkopojums un/vai Viedoklis?

Ķīnas kaŗa zinātņu Akadēmija šodn ziņo- karš beigšoties 2023g vasarā.Uz ko tas norāda?

Jā,un (tomēr avioreanimācijā nepabijušais) K-dirovs šodn esot "novērtējis" savu (apssankcionēto) no Čehijas staļļa nopzizģīto Zirgu.Tas "maksājot" nevis 18k eur (kā agrāk ziņots),bet gan gana apaļus 10 milj.. ;p

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-skat no plkst.16:40... ;P

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vakar šis kungs (neatceros šajā pašā vai citā video) izteica vēl vienu interesantu domu, kas līdz šim nebija dzirdēta - un tā noteikti visiem krievmīļiem un sejas glābējiem ir ārkārtīgi drūma. Viņš uzskata, ka visticamāk sabruks ne vien Krievijas federācija, bet pat Krievija un ne vien ģeogrāfiski, bet pat kā etnoss.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Vienīgi ka tur pārāk daudz lohu un grūti būs panākt,lai jēdziens "krievs" viņiem lepnuma vietā tadītu viņos to Kauna sajūtu.Gan jau arī paši strostētāji to savu pozīciju "lietass labad" drīzvien pamīkstinās.Hāga diezko nevelk,šodien reku rekomendē atsākt krieva naftas pārvadājumus, "ukoraiņu" jahta arī jau noskaidrota,utttt.. Jājāsit/saujā,jālīgst Mieru,pietiek na/uj karot...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Krievu partizāni šonakt paviesojušies Kurskas guberņā, nomīnējuši kko

t.me/c/1307866449/36029

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tā ir privāta grupa.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Izkonkurēs Prigožinu ?

Kremlis, iespējams, mēģina izveidot jaunu Krievijas valdības kontrolētu bruņotu formējumu kā brīvprātīgo vienību ar Krievijas valstij piederošās enerģētikas kompānijas Gazprom starpniecību. Kāds ievērojams krievu militārais blogeris paziņoja, ka Gazprom meitas uzņēmums Gazprom Neft veido brīvprātīgo formējumu,un aktīvi izvieto "neprecizētus elementus" ( vervētājus ?) okupētajā Doņeckas apgabalā, Blogeris apgalvoja, ka Gazprom Neft vervēšanas kampaņa izraisīja interesi Doņeckas pilsētā, jo uzņēmums piedāvā 400 000 rubļu (aptuveni 5260 USD) algu mēnesī un papildu kompensāciju par piemaksām par sniegumu. Milblogeris piebilda, ka šī piedāvātā alga divas reizes pārsniedz Vāgnera grupas piedāvāto summu, norādot, ka brīvprātīgais Gazprom Neft formācijā ar prēmijām var nopelnīt līdz 600 000 rubļu (apmēram 7890 USD) mēnesī. Gazprom Neft, iespējams, mēģina konkurēt ar Vāgneru par darbiniekiem no Doņeckas apgabala, ņemot vērā, ka Vāgners šajā reģionā veic arī savu vervēšanas kampaņu. citāts no

www.understandingwar.org/backgrounder/russian-offensive-campaign-assessment-march-8-2023

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Un vēl viens bataljons:

Krievijas varas iestādes, visticamāk, izveidos brīvprātīgos militāros formējumus Krievijas valstij piederošo enerģētikas uzņēmumu pakļautībā, lai sadalītu atbildību par vienību vadīšanu, atvieglotu valsts budžeta un reģionālo budžetu slogu un izmantotu šo vienību finanšu resursus. BBC 9. martā ziņoja, ka Krievijas Nodokļu dienests ( Федеральная налоговая служба ) Zaporožjē bāzēto Sudoplatovas brīvprātīgo bataljonu ierakstījis Krievijas juridisko personu reģistrā, padarot bataljonu par valsts vienotu uzņēmumu.BBC piebilda, ka Krievijas Nodokļu dienests bataljonu reģistrējis ar to pašu adresi ar valsts uzņēmumiem Tavria-Energo un Valsts graudu operatoru ( OZK )

www.understandingwar.org/backgrounder/russian-offensive-campaign-assessment-march-9-2023

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tagad sāksies īstā jautrība. Katram oligarham sava bruņota banda un tad viņas visas kausies sav starpa par varu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kaut nu ātrāk sāktu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Te pirms mēneša bija uzskaitījums,cik daudz privāto čvk jau veidojas un ka tās domātas 1kārt privāto interešu un īpašumu aizstāvībai,kad krievija bruks un kad to iespējams pa jaunam no nulles sāks "dalīt". Kaut nu ātrāk..

Krotow Reģ.: 09.09.2008
2 0 Atbildēt

Rubļovkas villas bliezīs viena pa otru ar atombumbām.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Laba intervija ar Portņikovu

youtu.be/zyHocB9I6qM

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Road Rage krievu iznīcinātāju izpildījumā. Tika cauri sveikā jo eskalācija šmeskalācija. Lai gan būtu tikai godīgi iebraukt nekauņam pakaļā, lai nomazgājas.

www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/14.03.2023-krievijas-kara-lidmasinas-virs-melnas-juras-nogazusas-asv-militaro-dronu.a500806/

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

ČVK Vagner dots uzdevums likvidēt Itālijas aizsardzības ministru Gvido Krosetto.

Apsolītā atlīdzība - 15 miljoni $

t.me/agentUAl/29366

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Nedi rs.Aizsardzības ministrs GvidoK 23.jā martā sacīja, ka nejūtas apdraudēts un ir pārliecināts/par.. www.agenzianova.com/news/il-ministro-crosetto-sul-gruppo-wagner-non-mi-sento-minacciato-sono-certo-che-non-ci-siano-taglie-su-di-me/

Ps, kā arī,neviens nav pārliecīnāts/par, ka krievs tiešām uzlēja degvielu amerikāņu dornam.Tāpat kā dalās viedokļi par/to, vai krievu pailots bija filigrāni profesionāls vai tomēr nolaidīgi pašpārliecināts (neievēroja Distanci).Visi metās dornu izcelt, taču krievs pirmais paziņoja/par, tas šodn esot uziets 850m dziļumā.Nav vienprātības,vai tiešām izcelts vai tikai vēl konstatēts.Nekur nav nekā, tikai visi viskauko drirš.Neviens neko negrib.Nee.Nē.No! Nui na/uj!

Oi,o, jā.. tsn.ua/ru/ato/rossiyane-utverzhdayut-chto-nashli-sbityy-imi-amerikanskiy-bespilotnik-mq-9-reaper-2287114.html

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Ps, kā arī,neviens nav pārliecīnāts/par, ka krievs tiešām uzlēja degvielu amerikāņu dornam.

Bet tā kā mēgināja uzliet.

"Krievijas lidmašīna Su-27 aizķēra ( struck ) ASV gaisa spēku izlūkošanas, novērošanas un izlūkošanas bezpilota lidaparāta MQ-9 propelleri, kā rezultātā ASV spēki šorīt ( 14.marts ) agri novirzīja to uz starptautiskiem ūdeņiem Melnajā jūrā, ziņo ASV gaisa spēku ģenerālis Džeimss. B. Hekers, ASV gaisa spēku Eiropā un Āfrikas gaisa spēku komandieris.."Vairākas reizes pirms sadursmes Su-27 nolēja ( dumped ) degvielu un lidoja priekšā MQ-9 neapdomīgi, videi kaitīgi un neprofesionāli. Pentagona mājas lapas informācija.

www.defense.gov/News/News-Stories/Article/Article/3329229/russian-fighter-strikes-us-unmanned-aircraft/

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Ja pašus ukraiņus palasīt, nu tad tur jau trešo dienu lej ūdeni un/vai cits no cita miiž.Huivezē, kas īsti noticis.Vai vispār kas noticis.Vai visp Jēga celt Brēku.Avarbūt (mums,visiem) vnk j;abūt ir p0/uj.Amerikāni nodzēsa dornam Atmiņu.Taču nenodzēsa superīgo motoru un/vai nenodīrāja pārējās (auGstā techno) sasstāva daļas.Tagd krievs to suudu izzvejo un sākas viss no jauna.Mikro shēmu ne uja nav.Bet intels reku pa 700milj us dollar tās ir krievam "pārdevis" 22jā gadā.Jā.Veļass maš visas izpirktas,vienīgi ka patlaban visi Skladi pārpildīti.Zin kā, ziema aiz/loga, patlaban neviens neko nemazgā.Uj tu viņu sazini...Kriebs irānis un/vai ķinietis satiekas un saka- davaj tagd uzrīkosim manoeuvrus.Jūrā.Tepat.Arābijass jūrā.Jā. Medvēģevs draud itāļu defensministeru nokaut.Bet tas ne uja neko nejūtas apdaraudēts. ;p Nee.Nekas vispābā nekur nava noticis. Vakar reku viena suuda banka pa ppelēm, šodien jau otra, mums po/uj ;)

Nupat : tsn.ua/ru/exclusive/kak-obezyany-s-granatoy-chto-na-samom-dele-proizoshlo-s-amerikanskim-bespilotnikom-nad-chernym-morem-obyasnenie-eksperta-2287171.html

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kāds saprata ko gaisa jaucējs te saklabināja? Izskatās ka saēdies makaronu burtiņu zupu un izvēmis uz klaviatūras

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 1 Atbildēt

Nesen arī amerikāņi publicēja video no drona:

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

-to viņi jau sen publizcēja.2d draudēja un veselu trešo d publicēja.Krievam vnk izlija degviela.Tupais dorns iebrauca mākonī un noslāpa na/uj nost.neviens nava Vainīgs.Visi ira Nevainīgi.Tā gadījās.Jā.

MMX Reģ.: 03.03.2022
2 0 Atbildēt

Amerikāņi jau par šo runā, ka krieviem turpmāk tā vairāk vajadzētu piedomāt par degvielas nesaturēšanu, nākamajā reizē drona tuvumā var lidināties arī visādi citādi putni. Pierādīt ka tur kaut kāds F-22 pilnā kaujas režīmā ar novāktiem atstatrotājiem (tobiš kaujas režīma stealth) kaut ko ir notriecis jaunu diezin vai izdosies. Lidoja krievi, bakstīja dronu, pēkšņi abi nokrita. A pierādi ka tā nav putnu gripa vai NLO.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 1 Atbildēt

Konkrētā piemērā bija minēts F35 kaut kur "netālu". Bezkauņām tas būtu pavisam ups gadījums jo tos saskatīt viņi nav spējīgi.

MMX Reģ.: 03.03.2022
2 0 Atbildēt

Kaut kādu laiku atpakaļ izraēļi F35 testēja uz Sīriju (laikam) un tur tieši bija no sērijas, ka pretgaisa aizsardzība ne sūda neredzēja, kaut kādas noliktavas aizgāja pa gaisu un ja nebūtu paši izraēļi pateikuši ka uzbruka tad būtu pilnīgs "aaa kto eto sģelal???". Principā ja pretgaisa aizsardzība nenofiksē ielidošanas un izlidošanas virzienus, tad jebkurš uzbrukums principā ir pielīdzināms NLO uzbrukumam.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 1 Atbildēt

41 sek redzama arī bojātā propellera lāpstiņa. Protams, var teikt, ka drons jau izlidojis ar tādu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti