8 gadus braucu ar škoda fabia 1.4l benzīnieku,pirku jaunu.Tad ģimenes pieaugums,bļin,ratiem vieta nav,iebāzt jau var bet tad nekam citam vietas nav.Vieni rati laukos otri Rīgā tā bija izeja,labi ka ātri sāka staigāt un pati negribēja sēdēt ratos.Tad sēdeklis ar isofix stiprinājumu tika iegādāts,aiz manis vietas nav jo mans augums 192cm atliek labā puse,sieva aiz manis,žēl viņu palika,vajag citu auto.Sākumā skatījos uz VW Touran,iesēdos,bļin,tie vw saloni tik vienveidīgi un vēl par tādu cenu,nē paldies.Sāku pētīt frančus,cena jau patīkama,Renault nekad nav paticis.C4 Grand Picasso arī kaut kāds kroplīgs un vēl tas spidometrs pa vidu,tad jau varēja viņu novietot cimdu nodalījumā.Apstājos uz Peugeot 5008,glīts auto,salons arī tīri glīts,sāku vākt informāciju par šo auto,palīdzēja krievijas forumi,pat Whatcar pežuli novērtēja augstāk par citroenu.Nācu pie slēdziena-mans.Sāku meklēt plačos jo gribēju savu fabiju atdot kā pirmo iemaksu jo pašam pārdod ir grūti.Piedāvājums ļoti skops,atradu Tukuma placī pa 7200 eur,2011.gada jūnijs,1.6lhdi 82kw,5 sēdvietas,savu atdevu pa 3200eur.Esmu ļoti apmierināts ar auto,braucot pa šoseju dzird tikai vēju,motoru praktiski nedzird,ekonomisks,kompis rāda 5.6l uz 8000 km.Tagad meita sēž savā benķī pa vidu kā karalis.Ir tikai viens mīnuss,ļoti zems priekšējais buferis,jāuzmanās no apmalēm,jau biku saskādēju,krāsa ar visu špakteli noleca nost.Sievas brālis mierināja:"tātad tu neesi pirmais".
>Tagad meita sēž savā benķī pa vidu kā karalis
Kas tam pežõ ir trīs sēdvietas priekšā?
Pežulī otrajā rindā katram benķim ir Isofix stiprinājumi,netupī jeb nemeklē utis.