msh un viņa šroti + salieķis

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Nu, tad uz priekšu...

 
1 2 3 4 5 6 ..17
nomiks Reģ.: 30.10.2002
6 1 Atbildēt

Vai zinājāt, ka msh ir VWfana 2.pakāpes brālēns? Es arī biju pārsteigts

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Nekā nebija! Mani radi vairumā nāk no Ziemeļvidzemes un Latgales vidienes. No Kurzemes vispār neviena nav...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
10 0 Atbildēt

Tagad ir

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nedomāju. Jo tad msh brauktu ar jaunu fābiju vai ko tamlīdzīgu.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
9 0 Atbildēt

Nē, brauktu ar vecu fabiju. Garāžā glabātu izjauktu Superb.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Gābešņik, a tu šito piemirsi...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nepiemirsu gan. Vari pats izvēlēties, pie kuras sadaļas to pielikt

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
16 1 Atbildēt

Vai zinājāt, ka msh no trīs sarūsējušiem golfiem, Opel Askona aizmugures un Audi 80 1.6 karb. dzinēja garāžā slepus mēģina uzbūvēt Volvo XC 90?

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
9 0 Atbildēt

Var vairs neslepus. Fans jau zin. Tāpēc arī noliedz radniecību, un ienīst volvo xc90.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
5 0 Atbildēt

Msh, vai no diviem velosipēdiem, mopēda " rīga" un veca ledusskapja tu varētu uztaisīt fanam jaunu fabiju?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

msh un VWfana attiecību jautājums ir interesants. Jo msh jau arī fano par tiem vw. veciem. fans gan ir progresējis un cenšas iet līdzi laikam, tikai niks vien palicis. No tā varam secināt, ka fans ir jaunāks par msh. Jo parasti jau veci perdeļi fano par aizvēsturiskiem lūžņiem.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
8 2 Atbildēt

"Progresējis" tev nozīmē no vw uz škodu? Tas jau regress.

Msh es cienu tāpēc, ka cilvēks māk un saprot kaut ko dzelžos. Ne katrs tā var.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 2 Atbildēt

dzelžos vai lūžņos?

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 1 Atbildēt

msh rakstīja: Gābešņik, a tu šito piemirsi...

Tur, fonā , tie taču ir konteineri metāllūžņiem un visādām roidām, vai ne?

Cik golfi saiet vienā konteinerā?

AnK Reģ.: 06.10.2014
2 1 Atbildēt

Skaidrs ir, ka jaunas mašīnas nevar mērīties ar vecajām ne kvalitātes, ne drošības, nedz arī dinamikas ziņā, nerunājot nemaz par komfortu. Un, bļin, ja nemāki noparkoties bez pīkstuļiem, tad brauc ar taksi.

Tāpēc nesen sāku tādu projektu, es nopirktu Golf MK3 bez dzinēja un dažām citām lietām, mazliet sistu, un tagad vācu detaļas, lai beidzot ģimenei būtu normāls vāģis. Jā, diezgan nākas kavēt darbu, bet nu, labāk tā, nekā maksāt liekēžiem servisā bargu naudu par auto remontiem. Un vakaros ģimene mani vairs nesatiek, jo man tak jāskrūvē tas viss pasākums kopā.

Ceturtdien bija lūzuma punkts.

Sieva: "Nāc, lūdzu. Bērni jāliek gulēt, nolasi meitai pirmsmiega pasaku."

Es: "Tu ko? Neredzi, ka es tūlīt grasos sajūgu mainīt?"

"Nāc!"

"Nē. Sajūgs pirms bērniem!"

"Beidz, mēs jau tevi tā nesatiekam..."

"NĒ! VAI NU TU LIEC MANI MIERĀ VAI ARĪ ES RĪT MUMS PĒRKU JAUNU FĀBIJU!"

Vārdu sakot - tagad varu brīvi skrūvēt kopā savu golfiņu, cik gribu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Vajag pieiet lietām racionāli un praktiski. Noguldi meitu blakus golfam un nolasi, pie viena, parādi, kā sajūgs jāmaina. Meita noplīsīs uzreiz, ka maz neliekas... divi zaķi ar vienu šāvienu, tā teikt...

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Un galu galā - nedomā, ka ja būtu atdevis servisā, jau sen brauktu ar savu golfu, gan darbu nekavētu, gan sieva un meita priecīga, gan nervi vesali.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
2 2 Atbildēt

Ironija nevietā. Kavēt darbu un atstāt novārtā ģimeni nākas arī tad, ja gar/iekš auto gramstās tikai ar zināšanām, pieredzi un pareizajiem instrumentiem bagātie servisu smerdeļi - neatkarīgi no tā, vai atlīdzība ir maza (= Vasja) vai liela (= dīleri). To apliecina n-tie padoma vaicājumu topiki (kurus te mēdz kolektīvi noriet ar bezjēdzīgu mantru "uz normālu servisu"), kuros norādīts X skaits servisu un diagnostikas apmeklējumu ar 0 rezultātu vai pat auto stāvokļa pasliktināšanu.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Janozaurs rakstīja: Msh, vai no diviem velosipēdiem, mopēda " rīga" un veca ledusskapja tu varētu uztaisīt fanam jaunu fabiju?

Ja gala rezultātam dod vārdu "fabija", tad jā...

msh Reģ.: 16.04.2007
11 0 Atbildēt

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
2 2 Atbildēt

777Gotfather rakstīja: Vai zinājāt, ka msh no trīs sarūsējušiem golfiem, Opel Askona aizmugures un Audi 80 1.6 karb. dzinēja garāžā slepus mēģina uzbūvēt Volvo XC 90?

+1 Jautrākais komentārs, ko jebkad esmu lasijis te. Top3 noteikti.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
2 0 Atbildēt

msh ir uz ko tiekties !

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

atlon, tas trīsritenis ir paša metināts? kāds ir svars un vidējais ātrums?

Agaga Reģ.: 25.07.2007
0 0 Atbildēt

Kroplis baigais, labāk nebūtu licis.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Svars - daudz. Ātrums - līdzīgs kā parastam velosipēdam [uz darbu un atpakaļ tik ar viņu esmu braukājis] - karoč slikti. Bet nu tas ir pirmais mēģinājums, mācība ir gūta, materiāli jaunam rāmim ir sagādāti, tik slinkums ķerties klāt lai uzmetinātu. Patlaban braukāju ar parastu velosipēdu; trīsritenis pēdējoreiz tika kustināts pagājušoziem kādu laiciņu, kad iestājās apledojums - tas galu galā ar parastiem lisāriem ledu knapi jūt...

msh Reģ.: 16.04.2007
6 1 Atbildēt

Te viens 3 gadus vecs viģiks; pavizināju brālēna jaunāko dēlu ar kamaniņām

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 4 Atbildēt

Msh, tu esi maigi sakot ļoti dīvains.

Freijers Reģ.: 06.09.2018
5 1 Atbildēt

vietējo provinciālisms visā krāšņumā....

Ja cilvēkam ir lūznis un grib ar to braukt, lai tak brauc, kamēr apnīk vai slikti paliek, kādā kādam būtu gar to daļa - paši uz sevi paskatieties vispirms.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 0 Atbildēt

Palasījos, palasījos un pasmējos, jautri

ledus9 Reģ.: 02.08.2004
7 3 Atbildēt

Manās acīs msh ir pelnījis cieņu, ko nevaru teikt par viņa apņirdzējiem. Msh ir parādījis, ka viņš var radīt. Uz ko ir spējīgi viņa apņirdzēji? Lēti pirkt, dārgi pārdot, ērti iekārtoties neskaitās. Ja skaitītos, tad pasaulē ir arī pietiekami daudz suņu, kaķu kas, vērtējot naudas izteiksmē ir sasnieguši krietni vairāk, kā iAuto foruma biedri.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 7 Atbildēt

Ko tu tur murgo dalbajob. Lai viņš rada kaut kādu pievienoto vērtību. Citādi visu mūžu būs jāspēlējās ar suņa kakām.

DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
1 1 Atbildēt

msh rakstīja: Svars - daudz. Ātrums - līdzīgs kā parastam velosipēdam [uz darbu un atpakaļ tik ar viņu esmu braukājis] - karoč slikti. Bet nu tas ir pirmais mēģinājums, mācība ir gūta, materiāli jaunam rāmim ir sagādāti, tik slinkums ķerties klāt lai uzmetinātu. Patlaban braukāju ar parastu velosipēdu; trīsritenis pēdējoreiz tika kustināts pagājušoziem kādu laiciņu, kad iestājās apledojums - tas galu galā ar parastiem lisāriem ledu knapi jūt...

Interesants agregāts. Labs darbiņš. Rāmis būs no Alumīnija trubiņām? Holandē ir redzēti tamlīdzīgi. Ar vieglu virsbūvi no "drātīm, auduma un plēves" Vai par virsbūvi domāji?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav man ar ko alumīniju metināt un es nejūtu piedūrienu alumīnijam - bik vieglāk, bet ko tas mazākais svars dod? Tikai to ka vieglāk nēsāt - zato rāmis no problemātiska materiāla.

Ja kādreiz tikšu līdz velomobīlim, tad, protams, virsbūve būs no stiklašķiedras.

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Agaga rakstīja: Kroplis baigais, labāk nebūtu licis.

mja, arī par (vēlāk) izcilu un atzītu mākslinieku, dizaineru un arhitektu darbiem reiz (piem. karjeras sākumā) kāds ir teicis ka pēdējais sūds. Nekļūdas tikai tas kurš neko nedara, nemēģina utml.

Cilvēki kuri dara - parasti mācās kā minimums no savām kļūdām, bet tiem kas neko nedara nav nekā cita kā aprunāt citu darbus ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ir vesels lērums cilvēku kas padara savus piemājas projektus par sabiedrībai brīvi izmantojamiem (tipa rasējumi utml.) un uzlabojamiem. Ir piemēram tāda "Opensource Tractor" iniciatīva - arī tipa "kroplis", bet principā saimniecībā izmantojama lieta, jā vajadzīgi daudz uzlabojumi utml., bet no otras puses tu vari uztaisīt savu traktoru ar elektro dzinēju un barot kaut vai no 220 pa taisno ;)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
GK1968 Reģ.: 14.11.2018
2 0 Atbildēt

Tam turbīna. Nav gan msh golfs. Toties M.Schumacher gan savulaik ar tādu esot braucis uz kartinga trasi.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 1 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Šitas nav msh golfs www.tvnet.lv/7041494/atrakais-vw-golf-ii-pasaule

?

Kaut kur bija golfs ar 2 motoriem un 2 kārbām

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
5 3 Atbildēt

Vai varētu visu msh spamu automātiski pārnest uz šo topiku?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Nu ko, jāpaceļ "savs" tofiks...

Kopš piektdienas braucu ar šādu velosipēdu. Kā jau var redzēt, tas ir divritenis ar trīs riteņiem Pitona stūres ģeometrijas dēļ ar pitonu vispirms jāiemācās braukt - es par to biju lietas kursā; man vienkārši apnika mēģinājumi sākt braukt - pirmajā piegājienā vēl vienus ragus pamanījos salocīt - tad nu nospļāvos un nolēmu sadalīt to mācīšanās procesu divās daļās - vispirms iemācīties stūrēt un pēc tam nogriezt liekos riteņus nost un iemācīties balansēt. Domāts, darīts, piektdien varēja jau braukt - neparastās un nepierastās stūrēšanas dēļ bailes parādījās virs 20 kmph un vairāk par 25 kmph mēģināt sasniegt negribējās. Sestdien bišķi pabraukāju, svētdien jau bailes sāka kāpt augšup un pacentos uzgriezt 30 uz taisna ceļa. Šodien braucot uz darbu, kur sanāk braukt kalnā un no kalna, mēģināju izspiest vairāk, bet vairāk kaut kā par 33 kmph neizdevās izspiest - mērlente parādīja ka aizmugures riteņiem slikts savērsums sanācis, tas tika ar pusautomātu izlabots, vakarā sanāca nobraukt kaut kādus 2x13 km pa šoseju, intereses pēc izdevās izspiest 36,6 taisnā un līdzenā gabalā, un pašam braucienam vidējo uz 26; pagaidām bailes parādās pie 37 - nu nekas, vēl ir kur augt. Pagaidām jāpabeidz nepabeigtās lietas - grabažnieks jau ir pielikts, eksperimentāls spogulītis ir pielikts, vajag apgaismojumu, un pabeigt ķebli - un pārtaisīt to kas draņķīgs - piemēram, aizmugures piekare, sastāvoša no diviem golfa stūres pirkstiem un gumijas bukses, ir nepietiekami stingra - laikam būs jāaizvieto tie stūres pirksti ar velosipēda monobloku. Apsveru arī domu mk2 golfa pagalvi aizvietot ar kaut ko mazu no rokas uztaisītu, aerodinamikas nolūkos - tas pagalvis tomēr ir baigi liels... Ikdienas braukāšana uz darbu ir ļoti laba velosipēda dabiskajai evolūcijai - maršruts sastāv no ļoti bedraina un grumbuļaina asfalta, un ir iemesls spiest no velosipēda ārā visu ko var, attiecīgi viss kas vārgs pats krīt nost...

1 2 3 4 5 6 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti