Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

apzvaniijos shodien pa srotiem sita,kas atdala kravas telpu no pasazieru, 850 universaalim,mekleejumos.

atradu tik 2 vietaas, abaas par to sietu gribeeja nereaalu ciparu - 40 ls

mosh kaads zin kur var pasuutiit iztaisiit no blekja analogisku peec noziimes restotu konstrukciju?

vienk man ir neliels suniitis - nufs, kuram,rupucim, patiik paarlekt paari un prieksheejos seedekljos seedeet un visu pieskatiit,kameer saimnieki tankstellee vai veikalaa iegaajushi.

bija man aizdoma ka kaut originaalais neilona siets vinjam vareetu skjist pietiekams skjeerslis,lai taa nedariitu, bet nu 40 ls imho nav nopietni. imho pa taadu pat vai pat mazaaku ciparu var pasuutiit lai uztaisa normaalas restes no trubinjaam / metaala stieniishiem.

help.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: apzvaniijos shodien pa srotiem sita,kas atdala kravas telpu no pasazieru, 850 universaalim,mekleejumos.

atradu tik 2 vietaas, abaas par to sietu gribeeja nereaalu ciparu - 40 ls

mosh kaads zin kur var pasuutiit iztaisiit no blekja analogisku peec noziimes restotu konstrukciju?

vienk man ir neliels suniitis - nufs, kuram,rupucim, patiik paarlekt paari un prieksheejos seedekljos seedeet un visu pieskatiit,kameer saimnieki tankstellee vai veikalaa iegaajushi.

Pazvanies peec reklama.lv vai ss.lv, dazhreiz var dabuut.

bija man aizdoma ka kaut originaalais neilona siets vinjam vareetu skjist pietiekams skjeerslis,lai taa nedariitu, bet nu 40 ls imho nav nopietni. imho pa taadu pat vai pat mazaaku ciparu var pasuutiit lai uztaisa normaalas restes no trubinjaam / metaala stieniishiem.

help.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Misteiks. Bija domaats - Pazvanies peec reklama.lv vai ss.lv.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Rudais rakstīja: Misteiks. Bija domaats - Pazvanies peec reklama.lv vai ss.lv.

jau. rakstiiju taksh.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: apzvaniijos shodien pa srotiem sita,kas atdala kravas telpu no pasazieru, 850 universaalim,mekleejumos.

atradu tik 2 vietaas, abaas par to sietu gribeeja nereaalu ciparu - 40 ls

mosh kaads zin kur var pasuutiit iztaisiit no blekja analogisku peec noziimes restotu konstrukciju?

vienk man ir neliels suniitis - nufs, kuram,rupucim, patiik paarlekt paari un prieksheejos seedekljos seedeet un visu pieskatiit,kameer saimnieki tankstellee vai veikalaa iegaajushi.

bija man aizdoma ka kaut originaalais neilona siets vinjam vareetu skjist pietiekams skjeerslis,lai taa nedariitu, bet nu 40 ls imho nav nopietni. imho pa taadu pat vai pat mazaaku ciparu var pasuutiit lai uztaisa normaalas restes no trubinjaam / metaala stieniishiem.

help.

A tu esi paarliecinaats ka tur taa sieta naf? Cik esmu redzeejis visiem vagoniem aiz vaacinja tas izvelkamais siets ir...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

savam vakar apskatiijos. arii biju sacereejies, takshu nava gan. un srotos ar tik divos no visiem apzvaniitajiem,atteica,ka ir gan sieti. viens rumbula, otrs madonaa - abi grib 40 ls. imho nereaala cena. pa 15 - 20 es laikam veel panjemtu, bet nu nav tak vish no platiinas ar kodolplutonija apvalku,lai 40 ls pa vinju prasiitu...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

sanjeemu mazliet info no volvocars.com

10w40 motorelljas vinji neiesakot, labaak esot liet kautko no 0w30 / 5w30 / 0w40 / 5w40

ar ACEA A3/B3 / B4 jeb A5/B5

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Volvo 850 - GLE 2,5/GLT 2,0/GLT 2,5 (1992-1996 год

Возможная замена

Моторное масло Formula RS SAE 0W-40

GTX Magnatec SAE 5W-40 , GTX Magnatec SAE 10W-40

GTX 3 Protection + SAE 15W-40

Масло для механической КПП Syntrax Universal 2,1 EP 80W-90

Масло для автоматической КПП AMX 7,6 TQ Dexron III

TQ-D

Volvo 850 - GLT 2,0/2,5 (1991-1993 год

Марка продукта Обьем Возможная замена

Моторное масло Formula RS SAE 0W-40

GTX Magnatec SAE 5W-40 4,8 GTX Magnatec SAE 10W-40

GTX 3 Protection + SAE 15W-40

Масло для механической КПП Syntrax Universal 2,1 EP 80W-90

Масло для автоматической КПП AMX 7,6 TQ Dexron III

TQ-D

Volvo 850 - Turbo (1993-1996 год

Марка продукта Обьем Возможная замена

Моторное масло Formula RS SAE 0W-40

GTX Magnatec SAE 5W-40 6,2 GTX Magnatec SAE 10W-40

GTX 3 Protection + SAE 15W-40

Масло для механической КПП Syntrax Universal 2,1 EP 80W-90

Масло для автоматической КПП AMX 7,6 TQ Dexron III

TQ-D

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

A kā ir ar molibdēna piedevām, varbūt ir kāds mēģinājis? Liet vai neliet? Plauktā stāv Liqui Moly piedeva un roka jau sniedzas ... (2,5Tdi motoram)

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

help. gribas pielikt papildraadiitaaju - voltmetru.

vish ir shitaadaa housingaa:

www.biltema.se/...

shodien seedeeju,luureejos - nekaadi nevaru izstukot. baigi augsts panelis.

bija doma uz panelja kreisajaa pusee pie stoikas, jebshu labajaa virs ventilaacijas atvereem, bet pastiijos pa taam atvereem iexaa - izskataas,ka starp vinjaam un paneli uz augshu tur nemaz skjirbas kur vadus izlaizt, nav.

mok kaads ir licis papildraadiitaajus,un kautko deriigu vareet ieteikt?

straavu imho buutu ok njemt no piepiipeetaaja piesleedzoties taaa vadiem kkur apakshaa. droshinaataajs uz 1A man jau tam priboram iepirkts.

saliidzinaajumam uz eskorta tos papilddeveejus daudz vienkaarshaak izvietot:

sten.lv/...

sten.lv/...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: help. gribas pielikt papildraadiitaaju - voltmetru.

vish ir shitaadaa housingaa:

www.biltema.se/...

shodien seedeeju,luureejos - nekaadi nevaru izstukot. baigi augsts panelis.

bija doma uz panelja kreisajaa pusee pie stoikas, jebshu labajaa virs ventilaacijas atvereem, bet pastiijos pa taam atvereem iexaa - izskataas,ka starp vinjaam un paneli uz augshu tur nemaz skjirbas kur vadus izlaizt, nav.

mok kaads ir licis papildraadiitaajus,un kautko deriigu vareet ieteikt?

straavu imho buutu ok njemt no piepiipeetaaja piesleedzoties taaa vadiem kkur apakshaa. droshinaataajs uz 1A man jau tam priboram iepirkts.

saliidzinaajumam uz eskorta tos papilddeveejus daudz vienkaarshaak izvietot:

sten.lv/...

sten.lv/...

Kapec gan nevar izvietot uz viduskonsoles pie rokasbremzes. Neticu, ka tev tur novietoti 4x elektriskie logi un 2x elektriskie spogulji. Manam vecajam 850 tur bija novietotas paris pogas, kas nebija origjinala mashinas instalacija un vadus ka reizi tur vareja pievilkt, pat neko neskruvejot, tikai panelja apaksejo dalju un viduskonsoli ar nevajadzeja celt nost pilniiba.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

var jau tur itkaa izvietot, bet pirmkaart diezgan neeerta vieta - jaaatrauj ckats no celja un jaaskataas pa labi un uz leju,lai to deveeju redzeetu, da i vietinjas tur arii taa so-so.

domaaju mok pie priexeejaa pelnutrauka apakseejaas sieninjas piestiprinaat? tiesa,lai izbraucinaatu pelntrauku liidz galam aaraa, buus jaaatskruuvee taa papildraadiitaaja stiprinaajumskruuve, un vadus iesp taa iisti visus pa iekshu palaist nesanaaks, bet uz doto briidi nekas labaaks praataa nenaak.

papilddeveeju aiz paranoijas gribu uzlikt - tomeer deriigi zinaat,kas bortsisteemaa notiek ar spriegumiem....

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

850 ir 2 din magja vieta ja iekshaa staav 1din magjis tad plauktinju var izraveet un tur iekshaa excelenti lien 3 papildus meerinstrumenti

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: sanjeemu mazliet info no volvocars.com

10w40 motorelljas vinji neiesakot, labaak esot liet kautko no 0w30 / 5w30 / 0w40 / 5w40

ar ACEA A3/B3 / B4 jeb A5/B5

Tavs mators nesajutiis atshkjiriibu ieteiktu liet vai nu sinteetiku 5w-40 vai pussinteetiku 10w-40. tur kur dziivo volvocars.com saits temperatuuras un apstaaklji ir krietni savaadaaki.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Crash rakstīja: 850 ir 2 din magja vieta ja iekshaa staav 1din magjis tad plauktinju var izraveet un tur iekshaa excelenti lien 3 papildus meerinstrumenti

man tur ir 1din magja vieta,un zem vinja kastiite siikumiem / dokjiem.

piemeeriijos uz kastiiti - pat bez apvalka tas meereperaats tur iekshaa nelien, jaagraiza plastmasa. a graiziit negribaas, eerta vieta mobilaa / etc glabaashanai brauciena laikaa tomeer.

nopirku torksu komplektu,riit meegjinaashu kaukur to voltmetru piekrutjiit.

btw,kaa oficiaali meera kompresiju 850 tajam ar fenix 5.2 ?

mana ideja ir pirms meeriishanas,kameer motors silst izvilkt 1. un 2. drosinaataaju un ljaut pastraadaat liidz beidzas degvielas spiediens sisteemaa.

paliek veel aizdedzes sist neitralizeeshana - tai laikam jaanjem nost stekeri no klokjenes un sadalenes deveejiem? vinjiem maz normaali klaat tikt var?

ellju pagaidaam panjeemu valvoline durablend 10w40 - pamazgaashu sisteemu,pastiiishos. peec tam domaaju,mosh valvoline maxi life seeriju ieliet? vinja tipa spec priex motoriem ar lielu noskreejienu izstraadaata.

veel buus jaapamewklee kaukaada ofic autokiimija ieguulushos gredzenu izkustinaashanai, ja taada ir. uzreiz ar petrolejaam / acetoniem / motorellju bail lambdu / katalizatoru nobeigt...

Chumiks Reģ.: 22.08.2005
0 0 Atbildēt

Man ir automātiskā kārba. Šodien piešķiļu mašīnu un man uz mērinstrumentu paneļa sāka mirgot bultiņa uz priekšu, kura parasti nedeg parkingā R vai D un mirgo arī zaļā lampiņa kas pie slēdža kas pārslēdz ekonomisko sporta un ziemas režīmu. Izbraucu it kā nekādu īpasu atšķirību nesajutu. Noslapēju reizes trīs un piešķīlu no jauna bet nekas nemainiījās - tāpat mirgo. Aizbraucu no punkat a uz punktu b atstāju mašīnu uz pusstundu piešķiļu unvairs nemirgo. Vai kāds var izskaidrot kāpēc mirgoja tā bultiņa? Vai tas nozīmē ka man drīz būs kārbai pssec?

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 chumiks

nu to vai buus psec, vai ne paradiis laiks!

bet taa biltinja var daudz ko nozimeet, aizbrauc uz MM lai nolasa kljudas!

manam ex 850 ar aut. karbu bija nobeigusies solenoidi.....

AL

PS: vari shaja topipkaa pamekleet manus stastus par aut. karbu ...

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Neesi nejauši ieslēdzis ziemas režīmu? Es gan nezinu, kā 850-tajam ieslēdzas ziemas režīms, un vai šajā gadījumā tai bultiņai ir jādeg, bet vismaz S70-tajam tā ir.

Chumiks rakstīja: Man ir automātiskā kārba. Šodien piešķiļu mašīnu un man uz mērinstrumentu paneļa sāka mirgot bultiņa uz priekšu, kura parasti nedeg parkingā R vai D un mirgo arī zaļā lampiņa kas pie slēdža kas pārslēdz ekonomisko sporta un ziemas režīmu. Izbraucu it kā nekādu īpasu atšķirību nesajutu. Noslapēju reizes trīs un piešķīlu no jauna bet nekas nemainiījās - tāpat mirgo. Aizbraucu no punkat a uz punktu b atstāju mašīnu uz pusstundu piešķiļu unvairs nemirgo. Vai kāds var izskaidrot kāpēc mirgoja tā bultiņa? Vai tas nozīmē ka man drīz būs kārbai pssec?

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Vai kādam ir viedoklis par tēmu: Lukoil Sintētiskā motoreļļa. Maksā mazliet virs 4 Ls litrā, nopērkama Lukoil bendzīntankos. Nez ir vērts riskēt?

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Lai gan Lukoil ir viena no pasaules vislielākajām naftas kompānijām, un viņu motoreļļas arī ir saņēmušas atbilstības sertifikātus no daudziem pazīstamiem autoražotājiem, piemēram BMW un Porsche. No otras puses... man ir kaut kāda subjektīva neuzticība, motoreļļu ražošana tomēr ir visai specifiska naftas pārstrādes nozare ar savām īpatnībām.

curmis rakstīja: Vai kādam ir viedoklis par tēmu: Lukoil Sintētiskā motoreļļa. Maksā mazliet virs 4 Ls litrā, nopērkama Lukoil bendzīntankos. Nez ir vērts riskēt?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

kaads nav saskaaries ar B5252 motora uzvaariishanu ( volvo 2.5 litru 5katlu 10 vaarstu motors)?

kaadas probleemas peec taa var rasties,ko peec vaariishanas ieteicams izdariit,uttp?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

draco rakstīja: kaads nav saskaaries ar B5252 motora uzvaariishanu ( volvo 2.5 litru 5katlu 10 vaarstu motors)?

kaadas probleemas peec taa var rasties,ko peec vaariishanas ieteicams izdariit,uttp?

Nu, un ko tu gribi darīt? Uzreiz jaukt ārā? Brauc un skaties, kas notiek.

Ja nekas galvai nenotiek, tad jau viss OK - brauka talaak.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

antifriizs kaukaads ruusains izskataas - no turienes arii doma ka vereetu buut.

buus jaanomaina antifriizs ( muusa motoraa mezoniigi 2.5 ls/litraa, bet no otras puses "pilot" produkcija ko pie mums var nopirkt galiig neviesh uzticiibu,un radiatora remonts anyway daargs prieks), un caur diagnostikas sisteemu jaapaarbauda dzeses ventilatora darbiiba. btw 10 vaarstniekam bez kondiskas arii tam dzeses ventilatoram 2 aatrumi iraid?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

da nez,vienk Archijs kautkaa baigi jau nu droshi kaadu laiku atpakalj noteica, ka ja svaigi mainiita ellja jau melna, ta motors visdriizaak ticis vaariits. aiz tam man radaas aizdomas par kompleksu probleemu,kas uzrodas uzvaarot to motoru...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Njaa,raadaas,ka buusi nopircis probleemu...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti