Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

izskruuveeju shodien bardacoku,un konstateeju,ka taa svirinja,kas naak uz motorinja vaarpstas ( gaisa recirkulaacija) ir salauzta.

pa cik no muusa motors pazvaniija,ka detaljas ienaakushaas ( separators kartera ventilaacijai, veel kkaads pulkjis ar cauruminjiem,un bliives),braucu pakalj. pie viena noleemu par salauzto svirinju uzjautaat,kaut un lukaas man,ka cena vinjai buus kosmiska, bet tavu briinuu - nedaudz zem 4 ls. panjeemu, tikko pieliku - taga taa klape virinaas.

buus tik jaapapeeta,kaapeec auksts gaiss naak.

iisteniibaa,kad piljiiju uz laukiem,pa panelja deflektoriem arii veess gaiss naaca,kaut salonaa bija daudzmaz silts.grozot airmix klokji gaisa skanja mainaas,taatad kaukas tur laikam virinaas iexaa..

apsildes klokjis bija staavoklii uz plkst "3", tb itkaa puusshana uz kaajaam un veejstiklu, bet pa centraalajiem deflektoriem tad taksh arii siltam gaisam jaanaak? temp raadiitaajs, kaa graamataa - pa vidu. nesaprotu, mosh uz peckas radiatora visaadi suudi samesti ( gaisa filtra uz salonu man nau, veelaak plaanoju ielikt)....?

buus kaukad jaapaskruuveejas tur un jaanoinspektee....

kriviks Reģ.: 25.01.2006
0 0 Atbildēt

Man Airmix visu laiku stav ciet,bet kamer motors ir auksts, pa centralajiem deflektoriem, tapat ka Tev Draco, nak auksts gaiss.Velak tur kautkas automatiski aizlec ciet un nak tikai siltais gaiss.

Isteniba salona veretu but biss siltaks,

bet ta ka man t` stav bis zem videja ir verts paluret termostatu,vai ari kjerties pie ventilatora sledza sakartosanas.

Par to tad ari jautajums!

No 4-am ta pozicijam man strada 3-s.

Ko ar to darit!?

Ir verts meklet meistaru kurs to sakarto,vai vienkarsak to nomainit!?

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Domāju, ka vaina nav slēdzī, bet gan pretestību blokā, kas pieskrūvēts netālu no ventilatora lai dzesējas.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

A kura roba tef naf? ventilatoram? Ja nav pirmā tad varētu būt ka ventilatora motorīts ķīlē...

kriviks Reģ.: 25.01.2006
0 0 Atbildēt

Man nav 4ta roba.

Ta ka manam ieprieksejam auto bija palikusi tikai divi atrumi,tad sis ar 3s likas gatavais ieguvums.

Tatad lai pameritu to pretestibu bloku,

japarauj ara bardacoks!?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

kriviks rakstīja: Man nav 4ta roba.

Ta ka manam ieprieksejam auto bija palikusi tikai divi atrumi,tad sis ar 3s likas gatavais ieguvums.

Tatad lai pameritu to pretestibu bloku,

japarauj ara bardacoks!?

Pēc atmiņas liekas ka pie ventilatora pretestību nebija, būs jārauj centrālais bloks ārā ar slēdžiem un kručamajiem....

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Manam un vēl dažu citu marku autiņiem bloks ir tūlīt aiz ventilatora tās kārbas korpusā. Volvim parasti tās pretestības nenodeg, bet nobeidzas viens mazs štruntiņš, kā diode vai velns viņu zina kas, neesmu elektroniķis.Viss tas bloks ir padārgs, bet ja kāds var pārlodēt to štruntu, tad ar pāris latiem remonts beidzas.

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds zin kur dabūt vai vēlas notirgot man plastmasas rāmīti kurā ievietojas salona filtrs. Sūtiet ziņu kaspx@inbox.lv vai 9134407, paldies.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja: Varbūt kāds zin kur dabūt vai vēlas notirgot man plastmasas rāmīti kurā ievietojas salona filtrs. Sūtiet ziņu kaspx@inbox.lv vai 9134407, paldies.

Leishu srots Ganiibu dambii; Šmerļa šrots...

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Paldies Arnij! Vai varētu noprecizēt šrota atrašanās vietu Ganību dambī?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

vish taksh jauns iex mm 15 ls maksaa...jebshu shrotaa pa 5 var dabuut?

peec manas pieredzes srotos baigi pleesh...

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

... gluzi kaut kaa dabiski sanaaca , mekleejot sievai mazu automobiliti ar ko bernu uz daarzinju vadaat atkal kluvu par volvo ipasnieku-vienkarsi nespeju citiem auto saskatiit tik daudz labu iipasiibu... Sis ir '99 V70 ar veco kuzovu, taa ka gandriz vienads ar manejo 850. Ta ka V70 topiku neatrodu, tad tepat vien naksu ar jautajumiem. Volvo - laikam taada slimiiba...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja: Paldies Arnij! Vai varētu noprecizēt šrota atrašanās vietu Ganību dambī?

SIA "GOLIS" Ja brauc no centra puses, tad jaagriezj iekshaa pa kreisi aiz taas 7staavu eekas, kur meebeles... Peec~ 150m buus izkaartne

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja: ... gluzi kaut kaa dabiski sanaaca , mekleejot sievai mazu automobiliti ar ko bernu uz daarzinju vadaat atkal kluvu par volvo ipasnieku-vienkarsi nespeju citiem auto saskatiit tik daudz labu iipasiibu... Sis ir '99 V70 ar veco kuzovu, taa ka gandriz vienads ar manejo 850. Ta ka V70 topiku neatrodu, tad tepat vien naksu ar jautajumiem. Volvo - laikam taada slimiiba...

Vairumaa gadiijumu neaarsteejama.

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

lvrisk rakstīja: ... gluzi kaut kaa dabiski sanaaca , mekleejot sievai mazu automobiliti ar ko bernu uz daarzinju vadaat atkal kluvu par volvo ipasnieku-vienkarsi nespeju citiem auto saskatiit tik daudz labu iipasiibu... Sis ir '99 V70 ar veco kuzovu, taa ka gandriz vienads ar manejo 850. Ta ka V70 topiku neatrodu, tad tepat vien naksu ar jautajumiem. Volvo - laikam taada slimiiba...

Vairumaa gadiijumu neaarsteejama.

Nu ļoti lipīga.....

Chumiks Reģ.: 22.08.2005
0 0 Atbildēt

Man volvim ir turbīna. Ta ka dodu gāzi var dzirdēt kā kautkas šņac - it kā vilktu gaisu uz iekšu un ta ka laižu vaļā gāzi, tad tāda skaņa, it kā, kaut kur no balona kāds strauji laistu gaisu ārā. man liekas, ka to skaņu dod turbīna.

Vai tā tam jābūt?

Agrāk nebiju ievērojis, jo muzons mašīnā patstāvīgi nonstopā.

Vai defekts turbīnā var būt iemesls, ka mašīna pāriet uz avārijas režīmu?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

2Chumiks:

ar taadu sajeegu par auto labaak laikam uz servisu aizbraukt, nekaa kautko te taujaat...

es savukaart saveejo no MM servisa atpakalj dabuuju - pirmaa un peedeejaa reize,kad vinju servisaa biju.

ellju mainot ielieshanas korkja gumiju nav nomainiijushi,kaut arii manis pirktaa jaunaa atpakalj atdota netika, paskatiijaas piekari itkaa, bet uz papiira neko neuzrakstiija - nobeera tik mutiski,ka taada tur gumija esot iepliisusi,un kas tur veel.

ieshu nopirkshu lukturiiti,paluureeshos vai elljas separators tieshaam nomainiits, mosh to ar nav mainiijushi....

koroch,iespaidi kautkaa stipri nelabi no vinjiem....

Buus jaaiemeegina Archijs, kaut arii taalu pie vinja jaabrauc...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

separators,raadaas,mainiits gan,un iepl kolektoram pat jauna bliive.

bet nu tas,ka pasham jaazvanaas un jaaintereseejas par remonta gaitu,utt ar diezkas imho nau. un gumija jauna buus jaapasuuta.

btw, ja kaadam ir lieka taa torx skruuve,ar ko stiprinaas priexeejaas durvs fiksators 850tajam, lai durvi neizlauztu, tas gals,kursh ar 1 skruuvi stiprinaas - labpraat to skruuvi nopirktu.

paldies jau ieprieksh...

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Apmeklēju ieteikto GOLIS šrotu Ganību Dambī 24-lit.54. Secinājums: tur pārsvarā ir pusizjaukti auto ar stūri labajā pusē. Atrodas braucot no centra labajā pusē (jānogriežas tur pat kur brauc uz Saab remontu gigantu ALFA motors). Meklēto rāmīti dabūju pa piecīti bet nācās pārtaisīt uz pretējo pusi.

draco - skrūvīti tur arī noteikti dabūsi. Tās tur pajaucot prosta met zemē

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Chumiks rakstīja: Man volvim ir turbīna. Ta ka dodu gāzi var dzirdēt kā kautkas šņac - it kā vilktu gaisu uz iekšu un ta ka laižu vaļā gāzi, tad tāda skaņa, it kā, kaut kur no balona kāds strauji laistu gaisu ārā. man liekas, ka to skaņu dod turbīna.

Vai tā tam jābūt?

Agrāk nebiju ievērojis, jo muzons mašīnā patstāvīgi nonstopā.

Vai defekts turbīnā var būt iemesls, ka mašīna pāriet uz avārijas režīmu?

Apsties vai turpas kas ietu turbiinu naf cauras, pasties veel kaadaa staavoklii un kaads gaisa filtrs staav, ja staav tipa spooorta filtrs tad caur vinju visas turbiinas skanjas vairaak dzirdamas...

Parasti biezhaakais iemesls paarieshanai uz avaarijas rezhiimu ir lambda zonde, vai taas nepareizi meerijumi, kaa arii kaada no deveejiem nobeigshanaas... Nu a nepareiziem lambda zondes meeriijumiem pilniigi iespeejams iemesls vareetu buut turbiinas trubu pliisumi un kas taads...

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: 2Chumiks:

ar taadu sajeegu par auto labaak laikam uz servisu aizbraukt, nekaa kautko te taujaat...

es savukaart saveejo no MM servisa atpakalj dabuuju - pirmaa un peedeejaa reize,kad vinju servisaa biju.

ellju mainot ielieshanas korkja gumiju nav nomainiijushi,kaut arii manis pirktaa jaunaa atpakalj atdota netika, paskatiijaas piekari itkaa, bet uz papiira neko neuzrakstiija - nobeera tik mutiski,ka taada tur gumija esot iepliisusi,un kas tur veel.

ieshu nopirkshu lukturiiti,paluureeshos vai elljas separators tieshaam nomainiits, mosh to ar nav mainiijushi....

koroch,iespaidi kautkaa stipri nelabi no vinjiem....

Buus jaaiemeegina Archijs, kaut arii taalu pie vinja jaabrauc...

Nezinu kaa tev tur,bet man paarsvaraa dariitie darbi ieksh MM ir izveikti normaali, un nomainiitaas detaljas ar esmu atpakalj prasiijis... atrabotku elju gan neprasiiju...vismaz man nevajadzeeja

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nu nezinu, varbuut man prasiibas par augstu - kautkaa biju domaajis,ka shajaa ne leetaakajaa servisaa,un veel offic diilerii, bez veco detalju atpakaljprasiishanas visu kas jaamaina nomainiis...

veel noshokeeja,ka atstaajot auto un atsleegas pretii neko neizdod - pie mums,ja klients suuda printeri pa 20 ls remontaa atstaaj,sajem kviiti,ka ir nodevis pie mums taadu un taadu devaisu. a tur - mashiinu par tuukstoshiem atstaaj,un pretii sanjem tik "mees jums zvaniisim"...

btw, kartera vent tiiriishana atgaazu daudzumu caur elljas ielieshanas korkji vizuaali nesamazinaaja. taapat dafiga daudz naak aaraa. kaadi varianti?

imho 1. - kautko iisti nav iztiiriijushi ?

2. - dzineejs taki meganodilis - neko nepadariisi.

nomeeriija kompresiju - starp 11 un 12 atm - itkaa daudzmaz ok priex taada noskreejiena,imho.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

peec meenesha nostaaveeshanas staavvietaa volvim paraadiijushaas skanjas un megavibraacijas pie bremzeeshanas - laikam ruusa uzbruuk. cerams, nosmirgleesies - paprobeeshu shonedeelj veel pabraukaat un pabremzeet.

bet - pataustot priexeejo br disku atklaaju duezgan iespaidiigu izstraadi - pati diska aarmala juutami biezaaka par vidusdalju, biezums strauji samazinaas netaalu no pashas malas - laikam kolodku darbiibas zonas robezha.

aiz kam iezogas domas par disku nomainju driizumaa. ieksh mm abi priex diski - 104 ls. priex bremzu kluchi - veel 49 ls.

interesee,vai sameerojamas ar orig kvalitaates diski '93 volvim automaatam,estate ar b5252s ar ir dabonami, un ja jaa,kaadaa cenaa? un tas pats par bremzu kluchiem. ja par diskiem, dievs ar vinjiem, veel vareetu to summu izlikt, tad cena par kolodkaam imho ir nereaala vienkaarshi. iespaids, ka vinji taas kolodkas no platiina putekljiem razho,spriezhot peec cenas...

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: peec meenesha nostaaveeshanas staavvietaa volvim paraadiijushaas skanjas un megavibraacijas pie bremzeeshanas - laikam ruusa uzbruuk. cerams, nosmirgleesies - paprobeeshu shonedeelj veel pabraukaat un pabremzeet.

bet - pataustot priexeejo br disku atklaaju duezgan iespaidiigu izstraadi - pati diska aarmala juutami biezaaka par vidusdalju, biezums strauji samazinaas netaalu no pashas malas - laikam kolodku darbiibas zonas robezha.

aiz kam iezogas domas par disku nomainju driizumaa. ieksh mm abi priex diski - 104 ls. priex bremzu kluchi - veel 49 ls.

interesee,vai sameerojamas ar orig kvalitaates diski '93 volvim automaatam,estate ar b5252s ar ir dabonami, un ja jaa,kaadaa cenaa? un tas pats par bremzu kluchiem. ja par diskiem, dievs ar vinjiem, veel vareetu to summu izlikt, tad cena par kolodkaam imho ir nereaala vienkaarshi. iespaids, ka vinji taas kolodkas no platiina putekljiem razho,spriezhot peec cenas...

Diski priekš VOLVO850 iekš APE Motors ap 50LVL par abiem, kolodkas Ferodo ap 20LVL, precīzāk nepateikši , jo jau kādu pusgadu atpakaļ mainīju. Mans arī B5252s estate.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

un kaa kvalitaate? ok? nekaadas blakusparaadiibas un so nav noveerotas?? pa cik un kur mainiiji,ja nav nosleepums?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti