Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

piekopeeju. atveeraas bilde ar dzeltenu universaali uz litokiem un zemprofila gumijas, skats no priekshas un iesaaniski.

deveejus takshu itkaa iexpusee (salonaa) stiprina...?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: piekopeeju. atveeraas bilde ar dzeltenu universaali uz litokiem un zemprofila gumijas, skats no priekshas un iesaaniski.

deveejus takshu itkaa iexpusee (salonaa) stiprina...?

Vobshem nobrauc te liidz lejai tad ieraudziisi

www.ulriknoergaard.dk/...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

tnx,Crash, ieraudziiju.

man gan magjis augshaa, zem vija taa kabata. nu da labi.

btw, par taijotaam nepateikshu, bet mitsubishi galant no paarstraadaata papiira tiek razoti. viens man ar audi100 vienreiz pa slapju brugji no saana pakaljaa ielidoja - kapots "domikom",radiators pushu,uttp. audim ja neieskataas,vispaar nekas pamanaams nebija....

Aicene Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Varu piebilst par līdzīgu gadienu Toyota iebrauca pakaļā Volvim. Rezultāts??? Volvim neliela švīka, i to pašu ja pieliecās stipri varēja ieraudzīt, a Toyotai priekša pilnīgās lupatās, pie kam ātrums nebija liels Tā kā Galvenais , neaiztiec mūs un mēs neaiztiksim tevi A vispār kāpēc Volvjus tik daudz remontē gribi zināt? Tāpēc , ka mēs savas mašīnas apčubinam un ļoti mīlam un nenodzenam , kā viens otrs cits kamēr uz šrotu var tik nodot.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Crash rakstīja:

Galvenais rakstīja: jā, džeki. Šitik garš defektu uzskaitījums, un vēl viens otrs te klāsta cik volvo slavējama mašīna... ieejiet kādā toijotas forumā, tur mašīnu defekti tiek apskatīti ~ 70 % mazāk... nez par ko tas liecina? Nu bet ņematies vien, katram savs

Uzradaas mljin gudriitis, tad nu ar seedi savaa toyotas topikaa taalaak , paskatiisimies kas notiks kad kaadaa krustojumaa tava izslaveetaa tojota satiksies ar Volvo (es te protams nerunaaju par lancruizeri) Un vispaar te runas ir ne tikai par remontiem...

Vienkarshi VOLVO cilveki (normaali) taisa visu liidz pedejai skruuvitei, lampinjai utt. savaam mashinam.

Bet Tev to nesaprast

tomz Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

tatad...

volvo 850 (5252FS)

vai kadam kau kur nemetajas viens ne galvenais vadibas bloks bet tas kas nu motortelpa pie labaas puses spaarna atrodas - konkretak:

nummurs 51

ar sekojosam funkcijam:

ar imobilaizeri

bez ERG

bez gaisa suukna (puls air)

?

a to volvo centra ieminejas ka musu 850 volvo sim vadibas blokam nepatik aukstums... (masina piedarbinama, vakara noliekam stavvieta, no rita negrib skilties)... jauns maksa daudz...

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Visdriizaak kaut kur ir kaads akstais lodeejums, izvelc aaraa atjauc un apskaties...

tomz Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Crash rakstīja: Visdriizaak kaut kur ir kaads akstais lodeejums, izvelc aaraa atjauc un apskaties...

pagaidam nav isti velmes jaukt ara jo risinajums ka parvietoties ir sekojos "vakara panemiet kompiti uz majam - turiet siltuma, pec tam no rita siltu nesat un iesprauziet ieksa" tipa tavo - kamer nav atrasts ar ko mainit - nevaig ari meginat veco labot - kamer kaut nedaudz iet

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Vienkarshi VOLVO cilveki (normaali) taisa visu liidz pedejai skruuvitei, lampinjai utt. savaam mashinam.

Bet Tev to nesaprast

Tieši tapēc gribu sev iegādāties kārtīgu garāžu.

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Čau gāzenieki. Ir interese uzzināt kā uzvedas Volvo gāze pie šitiem mīnusiem.

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Gribēju gāzes topikā, bet nez kā te trāpiju. Piedošanu!!!

s70-740d Reģ.: 12.12.2003
0 0 Atbildēt

Flints rakstīja: Čau gāzenieki. Ir interese uzzināt kā uzvedas Volvo gāze pie šitiem mīnusiem.

Ideaali - tikai pakaljaa virs izpuuteeja bamperis apsarmojis - haa divi nulle ponjimajes'

googoo Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

ai... atkal es te ar saviem jautājumiem

šodien stāvot rindā uz eļļas maiņu, džeks pirms manis ieminas: jā, nu man ta kārbai ar eļļu nomainiet!

es tā ņēmu i azdomājos - bļin - a kas vispār un pēc cik km volviķītim jāmaina?

nu ok - eļļa pēc 10k kilometriem.

kas tālāk?

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt
Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt
googoo Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

lielais paldies

zināsim ko ar savu traktoriņu tagad darīt saprotu, ka ne man vienam auxc volvo rūc kā traktors

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

googoo rakstīja: ai... atkal es te ar saviem jautājumiem

šodien stāvot rindā uz eļļas maiņu, džeks pirms manis ieminas: jā, nu man ta kārbai ar eļļu nomainiet!

es tā ņēmu i azdomājos - bļin - a kas vispār un pēc cik km volviķītim jāmaina?

nu ok - eļļa pēc 10k kilometriem.

kas tālāk?

It kā saka ka nav jāmaina kārbai elja, bet iesaka to izveikt pēc 70-80 kkm. 850 kārbai rakstīs ka Volvo elja jaalej, reāli tās parmetri ir 5w-40 motorelja , bet cilvēki labāk iesaka liet(un arī liets) 75w-80 sintētisko kārbas elju.

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Vakar te T-5-inieks sāka pigorus taisīt - respektīvi turbo boosts pazuda - spied kā gribi, reakcijas no turbīnas nekādas. Un boosta bultiņa panelī arī apstājas smuki pa vidu un tālāk neiet...

Šorīt sāku skatīties - vizuāli neko aizdomīgu neredz, eļļa normā, nekādas lapmas nedeg.. uzsildīju mazliet motoru, izlaidu līkumu.. sākumā tas pats kas vakar - no boost, bet pēc kādiem pāris kilometriem parādījās, kaut gan tāds (pēc izjūtas) ar kārtu švakāks nekā pirms šitas sākās..

Karoče jautājums tāds - man par to ir vērts uztraukties, saķert galvu un gatavoties remontiem, vai arī vienkārši pagaidīt siltāku klimatu (turu uz ielas)??? Kādam ir tā bijis kādreiz???

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

gribeeju par vienu neskaidriibu apjautaaties: kad nopirku,nolasiiju savam pepelacam kljuudu kodus.

no A7 kontakta ( meeraparaatu panelis)

man tika izdots kods 1-2-2 ( peec manaam graamataam "temperatuuras deveejs: paaraak garsh intervaals"

mosh kaads zin paskaidrot,kas taa pa fignju,un ko noziimee? dzineeja temp deveejs,jeb aizborta gaisa temp? un ko noziimee "garsh intervaals"? ko pasaakt?

paldies jau ieprieksh?

PS '93 gads, fenix 5.2, b5252

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

ivka rakstīja: Vakar te T-5-inieks sāka pigorus taisīt - respektīvi turbo boosts pazuda - spied kā gribi, reakcijas no turbīnas nekādas. Un boosta bultiņa panelī arī apstājas smuki pa vidu un tālāk neiet...

Šorīt sāku skatīties - vizuāli neko aizdomīgu neredz, eļļa normā, nekādas lapmas nedeg.. uzsildīju mazliet motoru, izlaidu līkumu.. sākumā tas pats kas vakar - no boost, bet pēc kādiem pāris kilometriem parādījās, kaut gan tāds (pēc izjūtas) ar kārtu švakāks nekā pirms šitas sākās..

Karoče jautājums tāds - man par to ir vērts uztraukties, saķert galvu un gatavoties remontiem, vai arī vienkārši pagaidīt siltāku klimatu (turu uz ielas)??? Kādam ir tā bijis kādreiz???

Nu vajadzeetu kjert galvu gan... . Būtībā ir divas iespējas - vai nu turbīna ir nokjiileejusi , vai nu wastegate iesprūdis un stāv vaļā.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Vēl jau wastegate trubinja ... iespeejams

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Hmm.. Pēdējās pāris dienas viss it kā normāli atkal... Vienīgi pēc sajūtas ir tāds švakāks cēliens.. Bet nu zinam mēs kā ar tām sajūtām.. Nu karoče redzēs - ja atkārtosies, tad nervozēšu Maybe tomēr tā turbo padarīšana nav pilnīgi mehāniska. Gribētos ticēt/cerēt, ka tas dēļ lielajiem mīnusiem un kaut kāda gļuka kaut kur elektronikā.. Tomēr turbīna ir septembrī servisota, un būtu ļoti sāpīgi, ja šamā tagad ņemtu un atliektos..

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Vēl jau wastegate trubinja ... iespeejams

Arnij nejauc, wastegate ar blowoff. wastegate ir tas vaarsyts kas turbiinas paarspiediena gadiijumaa gaazes laizh pa taisno izpuuteejaa, un tur nekaadas trubinjas nafa... viss ir chugunaa . a blowoff vaarsts 850 ir taads īpatneejs, bet domāju ka tur nekas neaizsalst... Ispeejams ka tas nospruugis bija un visas atgaazes skreeja garaam. Tas taads peec izskata parasts vakumnjiks vien ir. Elektronika rubii kompi aaraa tikai paarspiediena gadiijumaa, ja spiediena naf tad nekaa... Varbuut elja bieza, vai dzeses shkjidrums vaajaakiem miinusiem domaac?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: gribeeju par vienu neskaidriibu apjautaaties: kad nopirku,nolasiiju savam pepelacam kljuudu kodus.

no A7 kontakta ( meeraparaatu panelis)

man tika izdots kods 1-2-2 ( peec manaam graamataam "temperatuuras deveejs: paaraak garsh intervaals"

mosh kaads zin paskaidrot,kas taa pa fignju,un ko noziimee? dzineeja temp deveejs,jeb aizborta gaisa temp? un ko noziimee "garsh intervaals"? ko pasaakt?

paldies jau ieprieksh?

PS '93 gads, fenix 5.2, b5252

Tjipa infa no Vadis - signāla impulsa garums ir garāks par 65.25 ms.

iespējamie defekti

signālvada īsais uz masu

signaalvada iisais uz plusus

signālvada pārrāvums

defekts dzinēja vad''ibas sistēmā.

simtomi

temperatūras rādītājs iesprūst uz zemiem raadiitaajiem

periodisks defekts, pie zemiem temperatūras rādītājiem

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Liels paldies.

taatad buus jaarok dzineeja temp deveeja virzienaa,ja kods atkaartosies.

eskortam aizvakar kaukas noklaajaas - no akja vairs nav pielaizams. laikam aukstaas palaisshanas forsunka, jeb termo-time sleedzis....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti