Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Šodien oficiāli apstiprināts ka viņa augstība Edinburgas Hercogs Princis Filips miris 99 gadu vecumā.

Tagad būs pavisam interesanti kā UK ar Covid ierobežojumiem izrīkosies ....

P.S. Lai vieglas smiltis !

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā. -Kam un vai tas ir izdevīgi? Mēs ar kko mantosim/saņemsim, vai kaa? Deāk komissija tur būs? Beeru birojs? Un/vai?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

ne man vienīgajam tā britu ņemšanās ap viņu monarhiem liekas smieklīga

beigts napoleons ir jāaprok zemē, lai nesmirdētu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Nav īsti pamata smieties - tas ir tāpat kā krieviem - karalis ir slikts ... līdz brīdim, kad karalis (RU gadījumā liekam Putinu taj krēslā) ir sadevis pa pakaļu kādam un izveidojis koloniju Austrālijā, Ķīnā, Indijā ....

Tas viss veido tādu kā "veiksmīgas tautas" identitāti, un tas ļoti lielai tautas masai spēcīgi palīdz dzīvot (no psiholoģijas viedokļa), mums LV to var būt grūti saprast, bet gan jau ka ja labi meklē tad var atrast ko kāds psihologs par to ir teicis ...

darklight Reģ.: 29.10.2013
7 0 Atbildēt

Briti jau var ar saviem monarhiem darīt, ko grib. Tas ko es nesaprotu - kāpēc man atverot jebkuru Latvijas ziņu portālu priekšā un pakaļā ir britu karaliskās ģimenes jaunumi? Es pat neveru vaļā, bet laikam taču tauta lasa, ja nepārtraukti tiek rakstīts, cik reizes Meganai Mārklai šonedēļ vēders izgājis?

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 1 Atbildēt

Gluži manas domas. Saprotu, ka liek rakstus par Kiviču vai Mūrnieci, jo tie ir pašmāju dīvainīši, bet tas ībliskais karaļnams - danunah mums viņus visus?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Notikumu daudzums ir ierobežots, tādēļ jebkas kas ir intersants vienā pasaules daļā tiek pasniegts arī citā pasaules daļā. + Matemātiski ir iespējams, ka būs daudz interesentu šai ziņai + būs daļa kā tu, kas teiks, kurš šito bulšitu lasa, un attiecīgi iegūsi vēl kādu bariņu cilvēku kas izlasa to, tikai tādēl ka darklight teica "what a bullshit" ...

Un gala beigās ziņa sevi atpelnīja ...

P.S. Bet vēsture pierāda ka šis sīkums var nemaz nebūt tāds sīkums kā sākumā izskatās ;)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Šī tēma jau vairāk domāta iauto čata sadaļai...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tiesa, taču būs uzskatāms piemērs (kuram būs vērts pasekot Covid kontekstā), cik lielā mērā Covid ierobežojumi attiecas uz "blue blood" augstmaņiem, un tā ir daļa kas mani interesēs šīs ziņas kontekstā visvairāk ;)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 0 Atbildēt

Ar melno humoru princim viss bija kārtībā:

Gadījumā, ja reinkarnēšos, es vēlētos atgriezties kā nāvējošs vīruss, un dot ieguldījumu pārapdzīvotības risināšanā. " princis Filips 1988.gads. Gaidam atpakaļ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Nu jā, ja būtu nomiris pirms, teiksim 2-3 gadiem, varētu domāt, ka šams reinkarnējās sikspārnī...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 2 Atbildēt

Es taču prognozēju jau sen, bet superlohi neticēja, ka uztura bagātinātājiem kvalitāte klibos:

www.apollo.lv/7220944/krievija-aicina-slovakiju-atgriezt-simtiem-tukstosu-sputnik-v-vakcinu

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kas tur ir, negrib atgriezt?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Drošvien par daudz Novičoka, kā zināms Krievijas laboratorijas ir novecojušas un nespēj veikt precīzas analīzes. Ne velti pat pats Putins ar šito pseidovakcīnu nepotējās.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 1 Atbildēt

ir jau dzirdēts, ka tauriņa spārnu vēziens izraisa cunami otrā pasaules malā

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Visu to murgu nav jēga skatīties, pats labākais 16,55

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Es gan nebūtu atbildējis policistam kāds mans uzvārds vai vārds,filmē šovu bet mīž burkā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Teorētiski tikai. Ja viņiem būtu foto, video pierādījumi kā viņi kublā bez maskām brauc, tad mierīgi var aizturēt administratīvā soda/lietas sastādīšanai. Cik sapratu sods šoreiz izpalika

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

Piedod bet kubls nav sabiedriskais transports,maskas tak uz ielas nav jāvelk.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 2 Atbildēt

Ķīpsalā vairs neesot rindas, var braukt vakcinēties

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Točna.Tiem tur viduseuroppas puskrieviem puslohiem noteikti (visiem/katram) ir taisnība.To jau mēnesi runā, ka jādod krieviem atpakaļ.Krievi teica lai dod, bet nifuja nav atdevuši.Slovāku premejērs pēc skandāla par tā suuda iegādi atkāpās.Čehu jērs savukārt atlaida hanuj zdravministru kopā ar visu ministriju.Cakarā ar tā suuda neiegādi.Nu tak nu zae/baļi jau..

Jāvelk vid/aritmētiskais...:

TT.com/10.apr.Osterreiha)Valdība sagatavo ekonomisko "atgriešanās plānu".Mērķis ir pusmiljons cilvēku gada laikā atgriezties regulārā darbā. Plāns ir sadalīts trīs tematiskos blokos: darbs, apzaļumošana un digitalizācija...Turklāt galvenā uzmanība tiks pievērsta nodokļu atvieglojumiem, īpaši maziem un vidējiem ienākumiem, sacīja Kurcs...federālā valdība vēlas pēc iespējas konkurētspējīgāk pozicionēt Austriju Eiropas Savienībā, lai radītu vairāk stimulu ieguldījumiem Austrijā un ārvalstu uzņēmumu izvietošanai. Tas paredzēts jaunu darba vietu radīšanai....Jā.Jawohl,main priekšniek...

...5dien- 77.736 vakcinēto vienā dienā- neuer Rekord in Österreich...10apr/14:24- Pēc Kurca teiktā, Sputnik sarunas "de facto beidzas"."Iespējams pirkums mums Austrijā",uzsvēra Kurcs sestdien žurnālistu priekšā. Ar miljonu papildu vakcinācijas devu tas būtu "papildu turbo" Austrijas vakcinācijas kampaņai...Arī ÖVP partijas priekšsēdētājs A.Vīgingers aizstāvēja iniciatīvu par Krievijas vakcīnu Sputnik.Lai cīnītos pret pandēmiju, ir svarīgi iegūt katru vakcīnu... Austrija pirms kāda laika ir prasījusi Krievijai, Vācija un Francija tagad sekos tam...Wögingers arī uzsvēra, ka vakcīna ir jāpārbauda.Šeit Austrijai ir jāgaida, bet ne vienmēr jāgaida Eiropas Zāļu aģentūra (EMA),tā var arī veikt testu pati....

..Deputāts Dž.Lekers iesaka: vakcinācija ir brīvprātīga sistēma, lai noteiktu, ka Jūs(sev) norādāt (pēc izvēles/jebkuru) no visām pieejamajām vakcīnām- vienalga,no kura ražotāja....Hmmm..

....Eiropas Zāļu aģentūra (EMA), ir izmeklē iespējamo saikni starp AstraZeneca vakcīnu un ļoti reti Clarkson sindromu . Kā piektdien paziņoja iestāde, pēc vakcinācijas ar Vaxzervia tika saukti pieci šīs retās slimības gadījumi , kā tagad sauc AstraZeneca vakcīnu....Hmmm..

13:05 - Itālija vēlas uzņemt ārzemju tūristus ar vakcinācijas sertifikātu vasaras sezonā....Phe..Tiroles slimnīcās ir samazinājies ar koronavīrusu inficēto pacientu skaits. ..-če za hreņ?? dajoš Šaibu!!

ā,o,,plet..10. aprīlī, 14:11- Tiroles vakcinācijas eksperts: "Ja jūs varat izvēlēties, ne.. AstraZeneca".Mikrobiologs un vakcinācijas eksperts Reinhards Vircners no Med-Uni Insbrukas uzskata, ka sievietēm no 20 līdz 60 gadiem jāgaida mRNS vakcīna....Insbruka - turpinās virpulis ap AstraZeneca vakcīnu. Valsts kontaktpunktos pieaug pieprasījumu skaits par vakcinācijas atcelšanu ar AstraZeneca, norāda krīzes komanda....mums po/uj, dodiet Šaibu!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Čorts,interessanti, laikam jāturpina politlohinformācija.

Buon pomeridžo,izrādās,makkaroni jau vakār kāri rakstīja,reku,kapī/pieste: Tg24,,9. aprīlis,14:27 - Serbija pārtrauc vakcināciju ārzemniekiem (aha,scykas,dabujāt,plet..)..Serbijas premjerministre Ana Brnabiča..preses konferencē atbildot uz jautājumu par (šādas) izvēles iemesliem,aprobežojusies ar apgalvojumu, ka šobrīd valsts vakcinācijas kampaņa ir vērsta uz Serbijas pilsoņu imunizāciju, nesniedzot sīkāku informāciju...Marta pēdējā nedēļas nogalē pēc tiešsaistes rezervācijas aizpildīšanas Serbija bija devusi iespēju kaimiņvalstu (bosnieši, maķedonieši, melnkalnieši, albāņi, kosovāri) (te vēl pietrūkst Samovāri,piez.red.) pilsoņiem bez maksas(maskas?...) vakcinēties Belgradā un Nišā (Serbijas dienvidos)...Mediji vēsta, ka marta beigās (turp) devās vairāk nekā 22 000 ārzemnieku no Balkānu valstīm.......(āāā,oiiii,!!),,,Ārzemniekiem tika dota arī iespēja izvēlēties(!), kuru vakcīnu: AstraZeneca, Moderna, Pfizer, SputinikV un ChineseSinopharm.....Iespēja vakcinēties izraisījusi pieprasījumu uzplaukumu pat ārpus Balkāniem...pilcoņi no Itālijas un citām ES valstīm ieradušies Serbijā...

--eoptvajmeģ, un shitass viss notikas vienkārši tāpat,tāteikt,"par baltu lohVelti"..Hmm,ko diez mums šajos bada laikos dara (par Tavu lohnaudu) subzidētais eirBoltiks? Varbūtt ir laiks kko iekurbulēt? Začem dobru prapadaķ?

*ā,,euronews.com,09.04.2021,10:59 -- Francijas veselības pārvalde "ieteikuse",ka pieaugušajiem, kas jaunāki par 55g un bija saņēmuši (kā pirmo) AstraZeneca devu (tādu tur esot vairāk kā 500tūkstoši..),otrajā devā ir jāsaņem ATŠĶIRĪGA vakcīna, mRNS-veidīgā, Pfizer vai Moderna...Par šo stratēģiju esot "daudz argumentu"...Hmmm...- daudz zĀbakU pa mānu/zēmi staigā...tuutaliņ,laapatiņ...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu ja.

Kā mes kā valsts tikām pie tādas pārvaldes. Ko?

lr1.lsm.lv/lv/lr1/raidijumi/krustpunkta/

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 1 Atbildēt

Tauta mums tomēr ir apzinīga, vakar savām acīm redzēju, kā mūsu nama kāpņu telpā divi jaunieši paši vakcinējās!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tikmēr Tallinā antivaxeri jau 11. dienu protestē www.facebook.com/olga.zaglada

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

*ā, BET, izrādās ka pašam galv/ienaidniekam ir nedaudz cits/viedoklis:10 апреля 2021, 13:08-- Глава центра имени Гамалеи Александр Гинцбург допустил, что вакцинация препаратом «Спутник V» может гарантировать пожизненный иммунитет...«Укололся два раза, ну и живи там – пять-десять лет, дольше. Как я говорю, я свои антитела в завещании оставлю своим потомкам», – добавил он.... -no šitāda teikuma sarosās visi,honoreja tiks izskausta pašā ssaknē.....āa, reku, Последние данные о ситуации с COVID-19 в России и мире: xn--80aesfpebagmfblc0a.xn--p1ai/

*āā', ujj,plet, druzJā,šitass gan ņetu/labi :10 апреля 2021, 07:27-->Бразилия захотела посмотреть на производство «Спутника V» в России...«Будут проинспектированы две фабрики. Сначала с 15 по 21 апреля трое сотрудников Anvisa посетят фабрику, где производится активный компонент вакцины и сама вакцина. Затем с 19 по 23 апреля пройдет инспекция предприятия, ответственного за финальные приготовления и фасовку»...-bezmaz jau velk uz kkādu LV šprotēm līdzīgu situāciju ;P

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Iz šodienas Tēvēneta dzīlēm par lažu vakcīnu iepirkuma procesā

"...šī nu beidzot ir tēma, kurā roku rokā var sadoties gan adekvātie cilvēki, gan tie, kuri uzskata, ka pandēmija ir sazvērestība un kovidnieks tāda gripa vien ir. Jo pirmie vēlas rast izskaidrojumu neizdarībai, kamēr otrie priecāsies par katru “varnesi”, ko sitīs krustā."

Es gan domāju, ka antivakseriem nākamaajās vēlēšanās noteikti jābalso par Vienotību un A/Par. Cik daudz dzīvību viņi izglāba, neiepērkot tās indes un arī tagad sabotējot vakcinācijas procesu... tas taču ir tautas interesēs.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 1 Atbildēt

Tas pat zirgam skaidrs kad pandēmija ir labuma iegūšana no zila gaisa,gluži kā CO2 emisija.Nav nekādas globālās sasilšanas,tikai tīra diršana.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tak par to twiterī vislaik zirgojas

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Un, ja tviterī zirgojas, tad vīrusa nav?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bet, manuprāt, šobrīd bīstamākais antivaxerus LV ir šitas www.facebook.com/100014710185710/posts/1122708048229524/?sfnsn=mo

Cik jau viņš nervus ir pabeidzis vaxeriem. Bija Jelgavas slimnīcā, tad Ģirģenu pa filmēja, SPKC ēdnīcu uzlika uz ausīm, tagad viesojies Saeimā....... Kkāds materiāls top par banketiem utml

Izskatās, ka cilvēki šam ziedo arī, jo ir jau par ko. Visi izmeklējušie žurnālisti, neskaitot Bojāru, var tikai noskatīties un mācīties.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Kaut kāda nervoza vervelēšana, bilde visu laiku kratās, neizturēju ilgāk par 5 min.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vakardienas reida laikā tapa 2 iesniegumi policijā par Juhņēviču un vakcinēšanās centru. Kamēr tūkstošiem cilvēku vāc parakstus un cepjās internetā, tikmēr 2 čaļi rīkojas. Lūk

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Simpsoni tuvojass: Tvnet,10 aprīl, 20:24-- Iecavas novadā kažokzvēru audzētavā...atklāts... Audzētavā ir aptuveni 60 000...Pagaidām nav skaidrs...PVD ir sācis...Gadījumā ja Latvijā...Epidemiologi pauda bažas...var veicināt jaunas tā mutācijas...kas varētu negatīvi ietekmēt potenciālo vakcīnu efektivitāti...Jā...Nē...Jā...Būs..

āa, oiiiojoi,...Uzņēmums 2019.gadā strādājis ar 6,4 miljonu eiro apgrozījumu un 3 miljonu eiro zaudējumiem, turklāt miljonos mērāmi zaudējumi uzņēmumam tiek uzrādīti jau kopš 2015.gada. Uzņēmuma pagājušā gada pārskats vēl nav pieejams...Oi..Hmmm...Phe.Blet.Jopt.Un/vai.Ai.Aijaijai.

*ā,pag- reku,- Производитель- СПбНИИВС ФМБА России...Институт приступил к разработке и исследованиям новых конструкций вакцинных кандидатов с применением новых белков: ДНК...надеется в первом квартале 2021 года завершить...отличие от других вакцин...воздействует не на S-белок, а на другие белковые компоненты вируса и вызывает развитие иммунитета не через активацию антител, а на клеточном уровне. Такой клеточный иммунитет, согласно исследованиям, может сохранятся годами.

Ura!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Kāda pozitīva ziņa ar, kas apliecina, ja nesoļo covidšova pavadā, tas nebūt nenozīmēs visu sliktāko:

m.travelnews.lv/?pid=127653

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Šobrīd ceļot daudz kur pat ir ultradroši, starp citu.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 2 Atbildēt

Ceļot šobrīd ir sliktais tonis.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Ko nozīmē - droši? Man no covida bail nekad nav bijis un tas nebūtu iemesls, kāpēc es neceļotu. Man nav pārliecības, ka šībrīža situācija būs rīt, parīt vai pēc nedēļas. Ko tad, ja pa nedēļu drošajā valstī pēkšņi stastistika sāk kaut ko uzrādīt un izlemj slēgt robežas? Aizliegt kādus pakalpojumus, ar ko esmu rēķinājies, braucot tur izklaidēties? Varbūt man būs jāsēž karantīnā 2 nedēļas. Viss kas var notikt un par to pat nevajadzētu brīnīties.

Man kā cilvēkam, kam šādi pārsteigumi nepatīk, tas nemaz neizklausās forši. Ja cilvēkam patīk negaidīti pārsteigumi u.tml. - iespējams, ka ir vērts kaut kur arī doties. Kā runā, lēti esot

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Šitā kolēģis pirms gada Tenerifē atsēdēja karantīnu... Nācās visu atvaļinājumu pavadīt viesnīcā un buhāt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Prottams.Jo īpaši, ja beidzamo 5gadi esi iestrādājis ar -3mi/gadā.Jā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kumēdiņi. Kāda citiem daļa par katra paša izvēli?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā un nē. No vienas puses, lai jau ir dabiskā atlase - kā pats saki, katra paša izvēle. No otras - jo mazāk vakcinēsies, jo ilgāk arī man būs ierobežojumi (pamatoti vai nē - tas jau ir cits jautājums kontekstā ar to, ko vakar rakstīju). Patiesība laikam ir kaut kur pa vidu.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Ja pieņemam, ka:

1) vakcīnas ir efektīvas;

2) ja savakcinē visus īpaši slimos, gados vecos, aptaukojušos u.c., ko sauc par riska grupu, tad nonākam pie tā, ka nevakcinētā sabiedrības daļa viņus neapdraud, ja arī paši vieglā formā slimo. Domāju, ka šī daļa sabiedrības apzinās gana labi savu veselības stāvokli un visticamāk absolūti lielākajai daļai tas neradīs dižas problēmas.

Tātad tīri idejiski pēc 2. punktā minēto vakcinācijas vajadzētu kristies apmirušo un smagi slimo skaitam un tas būtu kā rādītajs, ka nav pamata visu turēt aiz atslēgas, jo nekas nav sargājams.

Protams, te nu ir 2 priekšnosacījumi:

1) šāds lēmums vadoņiem ir jāpieņem, nevis "a hujzin, varbūt būs sliktāk, pasēžam vēl mēnesi aiz slēgtām durvīm. A ja nu atnāk Simferopoles mutācija, ko?";

2) vakcinācijas plāni, cik nu redzēts, Pavļutam teorijā ir stipri labāki, nekā praksē.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Vislielākais resurss ir pašu patērētāju uzvedības maiņa, kas, diemžēl, laikam tomēr nenotiks.

Un pat ne jau tā, ka vispār nekur neko netusēt, bet, teiksim, pavisam nedaudz padomāt, pirms doties svinēt. No 10 uz 5 svētkiem nemaz nedoties.

Pāris procentu samazinājums dienā un jau nedēļas laikā 10 procenti mazāk ir.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Es varu vispār nekur nedoties un aiztaupīt pasaulei 10 no 10 svinībām/veikala apmeklējumiem/iziešanu ārā vispār, vien rodas jautājums - vai to vajag?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Pieņemsim, ka tiek samazināts ikdienas inficēto skaits par vienu procentu. Tātad, vidēji pilsoņi savus sabiedriski neveselīgos ieradumus ir uzlabojuši par simto daļu. Cits par pusi, cits desmito daļu, cik vispār ar simptomiem vazājas apkārt.

1.01, teiksim, septītajā pakāpē. Nedēļa. 6 procenti. Divas nedēļas - 12 procenti. Kaut kādā pašvaldibā nokrītas tik zemu, ka var sākt tusēt.

Tur diezgan labi skaitļi sanāk. Ja sabiedrība drusku pacenstos.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Centies, Raimond. Tev noteikti labi sanāks, jo šī metode ir jau labi iestaigātā taciņa - ja mēs par x vienībām samazinātu apciemojumu skaitu/samazinātu pārbraucienu skaitu ar benzīna auto/izdzerto alus pudeļu skaitu, ak, kas par aplaimību iestātos.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Es jau saprotu, ka tas ne/iespējamais infekciju samazinājums jāmeklē tajā pilsoņu kategorijā, kuri ir valdības nokaitināti un visādi "protestē" .

Te sanāk tāds paradokss - nīstos COVID ierobežojumus var samazināt, samazinot ikdienas infekciju skaitu un tad ir tā kā jāpacenšas uz 2 no 5 iknedēļas svētkiem neaizbraukt, savukārt motivācija censties ir drusku tā kā nograuta dēļ vakcinācijas biroja izveides, Pfizer neiepirkuma un citiem iedvesmojošiem uz tautas labumu vērstiem veikumiem.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 2 Atbildēt

Mans bijušai klases biedrs arī plātās kad esot potēts/nopotēts,iedirsu zem viņa posta,laikam vairs neesam draugi.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tagad visi ir dikti jūtelīgi, kad runā par šiem jautājumiem. Draudzības nāk un iet.. Man ir ļauži stāstījuši, ka šķietami nevainīga diskusija "Viņķelei bija vai nebija jāpeliek amatā" pēkšņi beidzas ar to, ka divi 20 gadus labi pazīstami cilvēki vairs nerunā viens ar otru.

Jautājums gan - beigsies viss balagāns un kas būs tad? Atsāksies dzīve, uzkurbulētais garīgais tiks nomierināts un vai divi, kas salamājās, vai Pavļuts ir vai nav kompetents, salabs?

Bet par to plātīšanos - tas jau ir aptuveni tāpat kā "es esmu vegāns". Galvenais ir nevis tādam būt, bet par to pavēstīt fb. Tāpat kā daļai it kā ceļotāju. Ceļojums nav būtisks, bet ir būtiski ielikt bildes un gaidīt komentārus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Par to "plātīšanos" - es arī ieliku to rāmi uz pāris nedēļām, bet ne lai "plātītos", bet diezgan daudzi, kuri zināja par to, uzdeva man visādus jautājumus. Un es sapratu, ka vairums no jautājumiem ir radušies pēc kaut kur salasītām muļķībām, no kurām tad ir izveidojušies dažādi aizspriedumi pret vakcināciju, kuriem īstenībā nav nekāda pamata. Es negrasos kādu pārliecināt vakcinēties (kaut arī vairākus esmu pārliecinājis), bet tīri, ja kāds no maniem draugiem/radiem/kolēģiem pārsvarā no apkārtējiem saklausās visus tos murgus, ko izplata dezinformatori un visādi wannabe politiķi, tad lai pretī ir pazīstams cilvēks, kuram ir reāla pieredze ar to, kuram var jebkurā brīdī arī kaut ko pajautāt. Un mani uzklausa, jo, kaut arī esmu par vakcināciju, saprātīgiem ierobežojumiem un uzskatu, ka Covid ir bīstams draņķis, vienlaicīgi no kovida "nemīžu" un pilnīgi noteikti neesmu valdības fans, attiecīgi spēju uz lietām paskatīties objektīvi. Īsāk sakot, es ar to iedrošinu savus draugus/radus, ka tas nav nekas briesmīgs, kā par to stāsta visi tie puskoka lēcēji laši, berņi, gobzemi un pārējie pajoļi, kurii izmanto tos cilvēciņus, lai viņiem spraustu batonus ausīs un vairotu savu popularitāti.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Problēma daudziem kā reiz ir šis "lai gan, bet arī".

Gan valdība nav ideāla, gan pilsoņi, gan mediji, gan arī izslavētie pārvaldes darboņi.

Tas pilsonis ir tā nokaitināts, ka tā protesta forma dažam labam tik vien ir kā kaut ko neievērot.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Viņķelei bija nebija jāpaliek amatā, Pavļuts visu dara pareizi un tamlīdzīgi izteicieni NAV SĪKAS DOMSTARPĪBAS. Tas ir ideoloģisks konflikts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jajā,sisī,jess,jawohl... 11. aprīlis - 10:04 , tg24.sky.it/mondo/2021/04/11/vaccino-astrazeneca-ultimatum-ue

...9. martā Brisele oficiāli lūdza uzņēmumu ar vēstuli "divdesmit dienu laikā novērst būtiskos līguma pārkāpumus", lūdzot "bez turpmākas kavēšanās atgūt devu ražošanas un piegādes uzkrājumu un mazināt radītos zaudējumus". . Termiņš beidzās 8. aprīlī. ...

...šeit ir vēstules saturs...."Pēc detalizētas visas informācijas analīzes - lasāms teksts - mēs esam nonākuši pie secinājuma, ka AstraZeneca ir pārkāpusi un turpina pārkāpt ...."....to nevar attiecināt tikai uz faktu, ka dažas ražošanas partijas ir izrādījušās neizmantojamas....

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nav ar ko un par/ko parunāt.Laikam visi nospr.....

11. aprīlī, 17.45 , www.tt.com/artikel/30789278/bericht-moegliche-lieferprobleme-in-die-eu-bei-johnson-johnson

...Pēc nejaušas 15 miljonu J&J vakcīnas devu piesārņošanas vismaz pagaidām ES varētu palēnināt vakcīnas lietošanu, vēsta "Spiegel". ...spogulīt,spogulīt(c),passtāsti Lohiem..

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kas tad piesāņoja, antivaxeru partizāni?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-nee, "rūpnīcass strādnieki" nejauši sajauca komponentus, kaut/ko ar ne/to salēja kopā. Jā..šaibū,šaibūū !

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Notikumu daudzums ir ierobežots, tādēļ jebkas kas ir intersants vienā pasaules daļā tiek pasniegts arī citā pasaules daļā. + Matemātiski ir iespējams, ka būs daudz interesentu šai ziņai + būs daļa kā tu, kas teiks, kurš šito bulšitu lasa, un attiecīgi iegūsi vēl kādu bariņu cilvēku kas izlasa to, tikai tādēl ka darklight teica "what a bullshit" ...

Un gala beigās ziņa sevi atpelnīja ...

P.S. Bet vēsture pierāda ka šis sīkums var nemaz nebūt tāds sīkums kā sākumā izskatās ;)

Patieso notikumu skaits ir ierobežots. Uzmanības novēršanas plūsma ar pseidonotikumiem ir bezgalīga. Tadēļ tomēr jautājums, kadēļ latvijas proletariāta uzmanību piesaista britu karaļnama nianses, ir sakarīgs. Bet tas nav tikai Latvijas fenomens - ne velti ASV poltikā šobrīd augstu vilni sit karaļnama apbižotās princeses stāsts.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

No šī secinu, ka Brady ir vai nu slikts kontakts ar sievietēm, jeb sen nav nevienu saticis.

Mīlas un privātās dzīves nianses ir ekskluzīvs sieviešu lauciņš. Tā kā tu atvieglojies šajā forumā, tā viņas iedziļinoties Meganas dzīves pavērsienos. Tāpēc bulvārprese apzināti piegādā iespējami daudz ziņu jomā, kurā ir garantēta publika.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nu ja nesaprati jautājuma būtību, vienkāršosim tēmu. Acīmredzot tev nav ne jausmas, cik tālu no "mīlas un privātās dzīves niansēm" ir politizēts Meganas stāsts. Ejam uz tehnisko.

Kapēc Raimis ar putām uz lūpām karo par viena fosilā kurināmā aizstāšanu ar citu (ogles/nafta -> dabasgāze), kur ieguvums patiesībā ir niecīgs, bet neko nezin par to, kas notiek zinātnes virzībā uz nākamo lielo soli enerģētikā?

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Ir tak pilnīgi vienalga cik tas ir politizēts. Kundzītes gados un pajaunas meitenes ierauga virsrakstu "princešu stāsts" un uzreiz šķir vaļā. Līdzīgi uz mums iedarbojas pliks zaķis uz vāka.

Tas ir visparastākais veikalings un tas arī nosaka šīs ziņas nonākšanu uz pirmās lapas. Pieprasījums! Tavām milzu sazvērestībām tur nav nekādas lomas, ietekmes un daļas

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Milzu sazvērestības ir tev. Man jau ir apnicis atkārtot, ko es domāju par sazvērestību teorijām, jo nav jau jēga - jums (kam iedarbojas pliks zaķis uz vāka), sazvērestības teorijas ir vajadzīgas, lai varētu noliegt patiesības, kuras negribas atzīt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tiem, kam ziņu daudzums liekas ierobežots, labāk pastāstiet, kādēļ var sacept propagandas sūdstāstiņus par elektroauto bīdīšanu, bet nav nevienas ziņas par progresu elektroenerģijas ieguvē. Kad jūs esat propogandas mediju telpā redzējuši vispār kaut vienu ziņu par to, kas notiek ITER projektā?

Rekur 8. aprīlī ir jaunums... Kurš par to ir informēts un ja ne, tad kādēļ?

fusionforenergy.europa.eu/news/europe-concludes-contract-for-iter-pre-compression-rings/

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Tāpēc, Mr Viszini, ka ITER desmitais 'pre-compression-ring' lielākajai daļai auditorijas ir neko neizsakošs termins.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Nu tad varbūt pastāsti, kādēļ būtisks progress enerģētikā ir neko neizsakošs termins, bet akmeņogļu elektroauto stumšana - ikdienas tēma? Tieši tā jau ir problēma - sabiedrību neinteresē patiesi svarīgais, bet gan britu karaļnams un Grētas bērnība.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 2 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vot šitā žurnālistu utml. "divkosība" - mūsu AP veiktajā "žurnalistiskajā pētījumā" - pārbaude asinīs atrod kaut kādas antivielas- tad mediķi vai kas nu tur viņi skaitās - atrunājas, ka tam nav nekāda sakara ar imunitāti, muld pa šūnu imunitāti utt utjpr.

A te, va redzies, "rakstītam ticēt" - antivielas asinīs tiek "gradētas" ļoti līdzīgi kā AP pētītajā gadijumā ...

Man gribas atklāti paprasīt visiem iesaistītajiem mediķiem, imunologiem utml.

"KURŠ ^&%%^ no jums visiem PRASTI DRIŠ ?"

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Raimis nespēj atšķirt galveno no sliktākā un to, ko nozīmē marginālās izmaksas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Rekur vēl viens interesants jautājums par vakcinēšanos.

Kā piemērs no pagātnes - tagad labi zinām, ka haotiska antibiotiku lietošana rada rezistentas baktērijas, ar kurām sadzīvojam šodien, jo atgriezt pagājušā gadsimta otrās puses zinātnieku / profesionālo mediķu kļūdas vairs nevaram.

Bet tas netraucē šodien kliegt, ka bez ierunām ir jāklausa profesionāļi, jo "parastie" cilvēki neko nesaprot.

Nedrīkst pat ieminēties, ka mutācijas ir vīrusa dabā un dabiskā evolūcijas gaita nogalina jebkuru nēvējošo mutāciju - diemžēl kopā ar nēsātāju, bet pirms tas ir paguvis šo mutāciju izplatīt. Un nedrīkst pat apsvērt, kas notiek ar šādām, citādi navējošām, mutācijām, ja tās rodas cilvēkā, kurš ir vakcinēts ar vakcīnu, kura nepasargā no saslimšanas, bet atvieglo slīmības gaitu. Vai varētu būt tā, ka šis cilvēks izdzīvo un kļūst par nāvejošas mutācijas izplatītāju? Nē, tā nevarētu būt, jo profesionāļi vienmēr zina, ko dara un vienmēr rēķinās ar ilgtermiņa sekām. Vai ne?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Atbalstu kliegšanu. Pats zinu divus cilvēkus, kas parādoties klepum vai iesāpoties zobam, "uzēd antibiotikas". Kas brīnumaini - abiem augstākā izglītība. Vienam māte vet. medicīnas darbinieks. Attiecīgi IMO dažām sfērām jābūt kontrolētām. Piem indīgu vielu aprite. Arī sprāgstošu.

Vakcinēts cilvēks vīrusu izplatīs ļoti īsu brīdi. Šo brīdi noķert zinātne neprot. Ar Rota vīrusu situācija analoģiska

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kur kliegšanu atbalsti? To, ka jāklausa profesionāļiem, kuri tādu antibiotiku lietošanu iemācīja, tāpat kā tagad to dara ar "zaļām" vakcīnām?

Manā bērnībā tos, kas atteicās antibiotikas lietot maizes vietā, tāpat sauca par tumsoņām, kā tagad "antivakserus".

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Redzi kādreiz ieteica arī radioaktīvo starojumu, bet tad par antibiotikām neko nezināja. Tad, kad ieteica antibiotikas, radiācija jau bija neieteikta. Augam. Radiācijas damage ir ievērojami jaudīgāks kā antibiotiku. Attiecīgi tehniskās analīzes rezultātā varam pieņemt, ka vakcīnu damage būs stipri mazāks kā antibiotiku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

"Radiācijas damage ir ievērojami jaudīgāks kā antibiotiku."

Ir tā kā pētījumi, kas pamato šādu apgalvojumu vai vienkārši tā liekas? Cik man zināms, ir tieši otrādi - radiācija ir "bubulis", kas patiesībā ir radījis mazāku kaitējumu nekā šķiet, bet antibiotikas joprojām ir maizes vietā daudziem, bet radīto kaitējumu tā īsti neviens nav saskaitījis.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Paskaties mūža ilgumu pirms/pēc antibiotikām un pirms/pēc vakcīnām, trolli.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Paskaties mūža ilgumu pirms/pēc fosilo kurināmo izmantošanas! Ne antibiotikas, ne vakcīnas nav devušas tādu pieaugumu, kā tas, ko šobrīd mēģina aizliegt. Un tu savā melnbaltajā pasaulē nespēj apjēgt, ka es runāju par neadekvātu pielietojumu un tā radītajām sekām, nevis saku, ka antibiotikas vai vakcīnas ir vispārēji sliktas un aizliedzamas pavisam.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Nu bet neviens tak nemēģina pretstatīt.

Kas tā par modi pretstatīt slotu tirgošanas aizliegumu pret braukšanu 4. autobusā (klasisks troļļu demagoģijas instruments)?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Kā nemēģina? Fosilie kurināmie ir jāaizliedz, bet vakcīnas un antibiotikas jāpadara par jauno ikdienu, ignorējot trūkumus. Kādēļ tik dažāda pieeja lietām, kas ir devušas nenoliedzamu ieguldījumu sabiedrības labklājībā vienlaikus ar kaut kādām "blaknēm", pret kurām attieksme ir radikāli pretēja?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kurš nu būtu par melnbalto pasauli runājis...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Mazliet info par radiāciju iekš CCCP ;)

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vairāk par slepenību un birokrātiju, nekā radiāciju kā tādu. No radiācijas bīstamības puses, salīdzinoši - dabūja bez kaskas pa galvu ar pasaulē lielāko eksperimentālo vējģeneratora propellera spārnu un izdzīvoja. Tad jau no tā jāsecina, ka tie vējģeneratori vispār nav bīstami.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Video gan diezgan labi, īsi bija paskaidrots kāpēc izdzivoja un ka tas strādā, tiesa visa kā cita taj video tiešām ir pār-pārēm, par to sorry ...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti