Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Jysk iesniedzis prasību Satversmes tiesā par ierobežojumu likumību

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Atbalstāmi. Tikai žēl, ka atbildīgajiem lumpeņiem par to nekas nebūs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Kāpēc lai būtu? Bet tas ir pozitīvi, ka tiesa izskatīs, nākošreiz ierobežojumi būs vēl korektāki, novērsīs juridiskās nianses.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Nu ko, visi "vakcinētie", Moderna 3. deva ir klāt. 6-8 mēnešus pēc pirmās. Baumo, ka uz ceturto jau pardodošot abonementus

www.nbcnews.com/health/health-news/moderna-says-its-covid-vaccine-booster-works-well-against-variants-n1266413

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Pret sākotnējo variantu imunitāte bija pietiekoši, bet pret to Dienvidāfrikas un Brazīlijas bija nokritusies pirms 3. vakcīnas. Un šie pagaidām ir preliminary rezultāti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Nu rekur tepat viens vakseris ar putām uz lūpām kliedza, ka Covid ir viens vienīgs, tāpēc pret to droši var cīnīties ar vakcīnu. Bet tagad sanāk, ka tomēr par īsu? Vainīgas tās "neeksistējošās" variācijas?

Nu jā šie ir preliminary, bet vai ar to iesnu vīrusu beigās nebūs kā ar iesnām "var izārstēt nedēļā laikā, bet neārstejot jāmokas septiņas dienas"? Nu jau preliminary prognozē sanāk uz vakcinēšanos 4x gadā. Drīz būs pusgads, kurā neesam 1x paspējuši. Kādas ir tās cerības uz vakcinēšanās rezultātā sasniegtu pūļa imunitāti?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 5 Atbildēt

Jā, egoist, ir, kam kovid noris viegli, citiem - smagāk. Tikai - arī vieglais slimnieks var pielipināt kāda, kurš pēc tam nonāks slimnīcā.

Iesnas viņam...

Pūļa imunitāti var sasniegt, ja tādi pārgudreļi kā tu ietu, un vakcinētos, domājot ne tikai par sevi, bet arī par citiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 2 Atbildēt

Kāds tam sakars ar egoismu, ja spēju aptvert to, ka pūļa imunitāte ir nesasniedzama ar vakcīnu, kas jālieto 4x gadā un neattur no saslimšanas un pārnēsāšanas?

Arī vakcinētie var pielipinat... To tu savā vienvirziena domāšanā vēl neesi aptvēris. Tāpat, kā to, ka es vakcinešos, ja tas būs vajadzīgs.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

Beidz izplatīt 1/2 patiesības. Kur ir vakcīna, kas jālieto 4 x gadā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 2 Atbildēt

Linku redzēji - Moderna? Cik reizes sanāk, ja trešā deva ir 6-8 mēnešus pēc pirmās? 4x gadā būtu, ja starp 1. un 3. būtu 9 mēneši! Es vēl parēķināju ļoti optimistiski.

Tu, protams, vari turpināt ticēt ilūzijām par pūļa imunitāti, bet ar to nevienam palīdzēt nevari.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

1) kaut kāda tenku lapa, prasa man atslēgt adblock. Neveru vaļā.

2) no virsraksta var saprast, ka piedāvā 3. devu, kas esot iedarbīgāka pret jaunākajiem variantiem. Kur 4. deva, kur ik pa 6 mēn? Optimists...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

1) Vispār NBC news ir diezgan liela ziņu aģentūra, bet vari pameklēt arī citus avotus, ja šis nepatīk - t.sk. Modernas CEO dzīvo video, kur šis paziņojums tiek sniegts vai parakties pašas Modernas lapā - tur ir arī medicīniskos terminis tas izskaidrots.

2) Ja gribas iedziļināties, tad var uzzināt, ka tā trešā deva ir "booster" + jauno variāciju nosegšanai. T.i. Revakcinācija, kas jau ir nepieciešama un papildus pielāgojumi vīrusa mutācijām. Ja tev šķiet, ka tālāka revakcinācija nebūs nepieciešama un vīruss nemutēs, lai veicas savā rozā sapņu pasaulē.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Man liekas šī pētījuma ideja bija, ka Moderna var ātri uztaisīt būsteri pret jauniem variantiem un tas nodrošina imunitāti. Tie 6-8 mēneši pēc pirmām devām iespējams saistīts ar to, ka vienkārši nav kopas, kura būtu senāk vakcinēta.

Pfizer vakcīna nodrošina imunitāti pret visiem variantiem (tiesa pret DA variantu nedaudz zemāks procents).

AstraZeneca arī, pret DA efektivitāte gan zema, bet tāpat novērš letalitāti.

Nav tik pesimistiski, bet revakcinācijai reizi gadā gan jau var morāli briest.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Nu re - vismaz par kaut ko esam vienojušies - revakcinācija būs nepieciešama. No šī punkta jau var turpināt detalizētāku konstruktīvu diskusiju, pat ja par konkrētu revakcinācijas mēnešu skaitu nevaram vienoties.

Vērtēt, vai ir cerības sasniegt un uzturēt pūļa imunitāti, ņemot vērā izmaksas, loģistiku un to, ka apjausma par to, ka šī vakcīna nav vienreizēja, bet regulāra, noteikti (un pamatoti) tiks sabiedrībā uztverta kā valdības meli, vēl vairāk palielinot skepsi pret visu šo procesu.

Jau šobrīd lielu nepamierinātību rada valdības runas par to, ka "atvieglojumi" tiks piešķirti vakcinētajiem, nevis imūnajiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Ir jau zināmi gadījumi, kad pat ar vienu vakcīnas devu vakcinētajiem kāds atnes COVIDu un tie vakcinētie slimo viegli.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 4 Atbildēt

Ir zināmi neskaitāmi gadījumi, kad nevakcinēti cilvēki slimo viegli. Patiesībā absolūtais vairums. Bet tu jau neko neesi par to dzirdējis, vai ne? Par tiem "bezsimptomu" slimajiem ar ne, vai tā?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Ir arī kas saslimst ar Ebolu un nenomirst. Ir par, kas neinficējas vispār.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Pats saprati, ko ar to gribēji pateikt? Vai esi vienā līmenī ar Raimondu, kuram vakcīnu efektivitāti pierāda viens zināmais gadījums, kad vakcinētais slimo veigli?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Vienkārši pieminēju.

Cilvēkiem ir ļoti liels ģenofonds.

Ja notiks apokalipse, nebūs tā, ka visi izmirs.

Vienmēr būs kāds, kuru problēma "neņems".

Tāpēc esmu skeptisks, kad runa par kādu kataklizmu, kura iznīcinās cilvēci.

Mūsu ir pārāk daudz. Mēs apdzīvojam visas klimatiskās zonas, pat tas, kuras fizioloģiski mēs nevaram apdzīvot.

Filozofisks mans personīgais viedoklis.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Redzēs, cik ilgi imunitāte turas pēc 6 kārtīgas devas :-/

Kāda 23 gadus veca Itālijas iedzīvotāja ievietota slimnīcā novērošanai, jo viņa kļūdas rezultātā saņēmusi sešas “Pfizer” Covid-19 vakcīnas devas, ziņo tīmekļa medijs “The Local”.

www.tvnet.lv/7244748/italiete-kludas-rezultata-sanemusi-sesas-covid-19-vakcinas-devas

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Sīkums, Sputņikā ir 10x deva salīdzinot ar rietumu neanalogiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kas tur bija ar to "dabisko" ērču encefalīta imunitātes uzturēšanu?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Man bija viens tāds radinieks, kas vazājās pa visādiem krūmiem, brikšņiem. Makšķernieks, tad tam noteikti bija jau izstrādājusies dabiskā imunitāte uz tām ērcēm.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Man arī ir. Kaut kad pagājušogad veicu analīzes pie gulbja un man esot imunitāte.

Pēdejoreiz potējos pret encifalītu 10 gadus atpakaļ.

Pret covid man arī ir imunitāte starp citu. Tikai tas man neko nedod...

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Lauku ambulance 90.gados: Ieskrien vīrelis : Man iekoda ērce! Ak tā ? Nu, mums jau arī viņas kož. Jūs kaut ko gribat? Ā to špricīti iebakstīt ( gamma globulīnu ). Varam jau, ja tā gribat.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Radinieks, kas tīņu gados ap 2000. gadu gandrīz galus no encefalīta atdeva(bez sekām tas gan nepalika) gribēja nesen nopotēties un vispirms uztaisīja analīzes tak rezultāts joprojām 3x lielāks par referenci.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Sīkums, Sputņikā ir 10x deva salīdzinot ar rietumu neanalogiem.

Nē tā saprati.

Sputņiku vajag potēt 10 reizes, lai sasniegtu pfizer imunitāti.

Ne velti, Krievijā, pēc divām sputnik devām, cilvēki potē astru, lai beidzot izveidojas kādas antivielas.

Bet saprotu, ka antivakseri to neraksta. Jo antivakseri tāpēc ir domāti, lai reklamētu Sputņiku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Pag, tak tieši vakseri kliedza, ka antivielas nav jāskatās, kad "Aizliegtais paņēmiens" mērīja to (ne)eksistenci AZ

Ko nu te pinies savos melos?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Ja tu prasītu man, es tev to pašu teiktu. Antivielas tā nav imunitāte.

Es tev saku faktu, ka pēc Sputņika Krievijā cilvēki potē AZ.

Un citas valstīs, kur piedāvā sputnik, to vai nu nodod atpakaļ, vai sūdzas, par tā kvalitāti.

Bet redzi, tu tikai apstiprini faktu, ka viss antivakserisms turas uz sputnik reklāmas.

Atliek kaut ko sliktu par sputnik uzrakstīt tā visi antivakseri klāt.

Antivaksera definīcija - cilvēks kurš pret vakcināciju ar citu valstu, izņemot Krievijas, vakcīnām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

"Antivaksera definīcija - cilvēks kurš pret vakcināciju ar citu valstu, izņemot Krievijas, vakcīnām."

Brīdi atpakaļ tev antivaksera definīcija bija "PRET vakcīnām", tagad esi kaut kādu ģeogrāfiju piepinis klāt. Un kā tev sanā, ka apstiprinu tavu apsēstību ar Sputņik, lai gan skaidri teicu, ka izvēlēšos Pfizer, ja būs jāvakcinējas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Tā ir precizētā definīcija.

Un es to esmu pieminējis visu laiku, kopš šī foruma tēma izveidota.

Pēdējais bija, kad aicināju tevi, Volx un citus antivakserus vakcinēt ar Sputņiku.

Un Marina, Valentīns, u.c ne jau ASV forumus lasa.

Aplūko Lv antivakseru karti un etnisko sastāvu.

Sakritība? Es nedomāju.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

"Pēdējais bija, kad aicināju tevi, Volx un citus antivakserus vakcinēt ar Sputņiku."

Nu nu... Kādēļ tad aicināji mani, kas ir PAR vakcinēšanos un izvēlas Pfizer, lietot Sputņik un sauc par antivakseri?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šorīt tw Māra Krontāle sūdzējās, ka abi bērni negribot vakcinēties. Kādi Sputņiki, kāda Maskava?

Reku Sputņiks par viņu raksta www.google.com/amp/s/sputniknewslv.com/amp/Latvia/20181025/9780099/Socilie-tkli-par-atbrvoanos-no-krieviem-vai-bs-100-dienu-ieslodzjums.html

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Antivielas ir tas, ko saražo imūnsistēma cīņai ar konkrētu kairinātāju.

Tu dabūji sev vīrusu, indi, nazi mugurā, utt. Imūnsistēma uz to noreaģē un rada antivielas. Ja tev nav vakcīna, vai neesi izslimojis, organismam nav pieredzes un viss antivielu radīšanas process ir ilgs. Un cilvēks pa to laiku var nomirt.

Bet ja tas ir, piemēram, vīruss, un cilvēks ir vakcinēts, organisma imūnsistēma to atpazīst, un antivielas IZSTRADĀ daudz ātrāk.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Jā, jā... "Vakcinēts". Ko turpini stumt savus melus? Arī tā šūnu atmiņa radīt antivielas ir īslaicīga, lai arī garāka par pašu antivielu eksistenci. Šo nepatīkamo patiesību tu centīsies noliegt par katru cenu, jo tā neatbilst taviem politiskajiem mērķiem.

Antivielu klātbūtne, ko nosaka ar IgG u.c. testiem apliecina, ka šī prasme joprojām ir un antivielu ražošana turpinās kaut nelielā apjomā. Ja antivielas ir zem imunitātes robežvērtības, bet joprojām identicējamas, visticamāk būs viegla saslimšana. Ja antivielas ir 0, tad cerības uz šūnu atmiņu arī ir tuvas 0.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Atkal negribu te stumt garu, zinātnisku penteri.

Es taču nerakstiju, ka tas ir uz visu mūžu, lai gan, iespējams, dažiem vīrusiem ir uz visu mūžu. Negribu meklēt. Bet, piemēram, tai pašai tuberkulozei pēc pēc vakcīnas, pēc 30 gadiem ir aptuveni 60 % iespēja retāk saslimt.

Runājot par covid, vēl nav precīzi zināms, bet zināms, ka uz gadu tas nav.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Jā, tieši tā - uz gadu tas nav. Provizoriskie dati līdz šim runāja par "gandrīz gadu", bet tagad jaunākie - ka Modernai jau vajag 3 vakcinācijas 6-8 mēnešu periodā.

Kronavīrusu imunitāte nekad nav bijusi ilga, tapēc jau no paša sākuma lielās cerības uz vakcīnām likās nepamatoti optimistiskas.

"Iespējams, dažiem vīrusiem ir uz visu mūžu" - kas tad nu tas? Kādēļ šāda frāze ja ir labi zināms, kuriem vīrusiem patiešām ir uz mūžu un kuras ir slimības, kas ar vakcināciju ir izskaustas? Kurš īsti te ir "antivakseris"?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Sapratēj iemācies beidzot DNS no RNS atšķirt atkal jau te biji sastāstijis, ka mRNS iekļūst DNS.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Pfizerī jau arī tehnoloģiski ne visi mRNA pavedieni ir derīgi it sevišķi, ja nav uzglabāšanas nosacījumi ievēroti. Tā kā devas maksimumu pa lielam dabūja tikai testēšanas fāzē.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 1 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Muļķibas - katrs gadījums atšķiras. Par encefalītu - pat smaga izslimošana negarantē mūža imunitāti - man konkrēti ir zināms cilvēks, kurš mēnesi nogulēja slimīcā un pāris gadus atpakaļ (~pēc 20 gadiem) imunitāte izbeidzās. Es neesmu (itkā) ne slimojis, ne potējies, bet man antivielas ir. Kur atšķirība? Pieņemu, ka tā, ka tam cilvēkam kopš smagās slimošanas ir paniskas bailes no ērcēm un vispār mežā nerādās. Man 1-2 gadās katru sezonu - t.i. regulāri saņemu svaigu vīrusa devu imunitātes stiprināšanai.

Ērču inficētība ar vīrusu

www.delfi.lv/news/national/politics/sogad-parbaudito-ercu-inficetiba-ar-encefalita-virusu-ir-augstaka-neka-pagajusaja-gada.d?id=24828049

Ērču pārnesto infekcijas slimību monitoringa laikā aprīlī un maijā savāktas 1542 ērces un 1124 ērču nepieaugušās formas - nimfas.

Pieciem procentiem ērču noteikta ērču encefalīta vīrusa klātbūtne.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nu nu... Turpini. Pastāsti, kā tā mana imunitāte ir radusies.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Zajebal jau ar saviem linkiem.

Tagad izstāsti to savu domu gājienu ko ar to gribi pateikt? Kāds sakars likt ērču statistiku?

Pie tam iekal galvā, ka ērces neinficējas, tās ir tikai pārnēsātāji.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: 1-2 gadās katru sezonu - t.i. regulāri saņemu svaigu vīrusa devu imunitātes stiprināšanai.

----------------------------------------------------------------------------

Pieciem procentiem ērču noteikta ērču encefalīta vīrusa klātbūtne.

Ērču inficētība ar vīrusu www.delfi.lv/news/national/politics/sogad-parbaudito-ercu-inficetiba-ar-encefalita-virusu-ir-augstaka-neka-pagajusaja-gada.d?id=24828049

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu ok, maldos par ērcēm. Gaidu tad citu skaidrojumu, no kurienes man tā imunitāte.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, nav jau tā, ka tās ērces vispār nepārnēsātu to vīrusu. Gan jau kādai bija tas vīruss pirms 2, 3 vai 5 gadiem.

Tomēr 5 procenti ir 5 procenti.

Tā kā citiem var gadīties tā, ka viņi vienus 5 gadus katru gadu nolasa par vienai vai divām ērcēm, nevakcinējas, nesaslimst un IZDARA MALDĪGU SECINĀJUMU, KA TAD JAU BAIGI IMŪNIE. Tipa, šīs ir bet slimības nav.

Nu, un tad dabū to inficēto ērci, varbūt pārslimo viegli vai nepamana.

Varbūt arī slimo ne tik viegli.

Nevar neņemt vērā to ērču inficētības procentu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Gadīties var visādi, bet kā iesaki to inficētības procentu ņemt vērā? Kas slikts manam piedāvājumam - uztaisīt antivielu testu un, ja nav, tad vakcinēties?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, kas tad te nesaskan

Bradypus rakstīja: 1-2 gadās katru sezonu - t.i. regulāri saņemu svaigu vīrusa devu imunitātes stiprināšanai.

----------------------------------------------------------------------------

Pieciem procentiem ērču noteikta ērču encefalīta vīrusa klātbūtne.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nav nekas, kam saskanēt. Tie ērču procenti ir reģionāli, kas varētu būt viens skaidrojums. Vai arī kaut kas cits, par ko gaidu versiju no tevis - neesmu ne slimojis, ne vakcinēts, bet imunitāte ir.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Kā tu zini, ka nebiji nekad inficēts?

Ja ērce piesūcās, atsūcās, varēji pat neieraudzīt.

Ne jau visiem ērce nedēļu karājas deguna galā.

Es, kā eksperts, noklausot tavu problēmu, teiktu -ar 90% varbūtību, tev reiz iekoda ērce ar encefalītu. Un paveicās. Biji to laimīgo ,(lielākās daļas) kuriem nekas nav.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kā es zinu to ko es nezinu?

Atkal kaut kādus melus izdomā... Par to jau arī runāju, ka mana imunitāte ir veidojusies no pašu ērču kodumiem. Raimonds atspērās to apstrīdēt. Tad nu gaidu viņa izskaidrojumu, ar kādu maģiju es pie tās tiku. Pieļauju, ka esmu ne vienu vien inficētu ērci sastapis, jo kopš bērnības (kad nevienu nevakcinēja) ar tām kaut kā "draudzējos". Bet paziņa, kurš pirms ~20 gadiem smagi izslimoja un mežā vairs nerādās, ir imunitāti pazaudējis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tās 1-2 ir ērces ko pamani un vēl pārītis kas piesūcas un nokrīt tā kā skaits varētu būt lielāks, un saķert "slimu" ērci ir tāda pat 50/50 varbūtība kā satikt dinozauru vai nu satiksi vai nē.

Encefalīts jau nekas pret to ir pote, bet pret Laimas boreliozi gan nav.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pag, mēs te par vīrusiem, vakcīnām un dabiski veidojošos imunitāti bez saslimšanas runājam. Nejauc iekša baktērijas, kam šajā kontekstā nav nekāda sakara.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Nejaucu tikai pieminu, ka encefalīts nav vienīgais risks un kā reiz nezinot ka ir bijusi ērce varxarī nepamanīt simptomus.

Bet raimondsm nav aprēķinā iekļāvis ka visas ērces jau nepamana un pat ja 0 ērces ir pamanītas, nav teikts ka iespēja ir 0, ka tāda ir bijusi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Pat ja ērcei (5%no visām) ir encefalīts, un tā piesūcas, nenozīmē, ka cilvēks dabūs ērču encefalītu. Var gadīties, ka nekas nebūs. Nevis imunitātes dēļ, bet tāpēc, ka vīruss nenonāk cilvēkā.

...

Kā man apnicis visu zināt!!(R)

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un tās antivielas dabūs bezgrēka ieņemšanas ceļā? Nu jau tu kaut kā strauji uz kreacionismu pārvirzies, lai tik stumtu kaut kādu sūdu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, ja reiz tās antivielas ir, tad vai nu no ērču encefalīta vakcīnas vai arī pirms gada vai diviem vai pieciem tika tā piecprocentu ērce.

Taču ikgadējā veselīga imunizācija ar ikgadējo piecprocentu ērci tiek apšaubīta.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Man nav nekad mūžā bijusi ne vakcīna, ne piefiksēta slimošana. Ir visnotaļ spēcīga specifiskā imunitāte (pagājušā gada analīžu IgG atbilda svaigi vakcinētam rādītājam).

Un cilvēkam kurš ir smagi izslimojis (mēnesis slimnīcā) pirms ~20 gadiem, imunitāte vairs nav vispār.

Kā tad īsti tas strādā?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bet vispār antivakseri ir viens no cilvēces labākajiem izgudrojumiem. Vismaz ir ko lasīt, savādāk mūsu TV un prese galīgi neciešami palikuši

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Nevis izgudrojums, bet degradācija.

Atnāks kāds nāvējošs vīruss un tie muļķi aizies dabiskajā atlasē. Pagaidām dabiskā atlase darbojas uz šo bērniem un pagaidām stipri par maz, jo kolektīvā imunitāte šos vēl glābj. Ne vienmēr, protams. Jo gadījumi, kad vecāki saka -"es nezināju" parādās aizvien biežāk.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Volx rakstīja: Šorīt tw Māra Krontāle sūdzējās, ka abi bērni negribot vakcinēties. Kādi Sputņiki, kāda Maskava?

Reku Sputņiks par viņu raksta www.google.com/amp/s/sputniknewslv.com/amp/Latvia/20181025/9780099/Socilie-tkli-par-atbrvoanos-no-krieviem-vai-bs-100-dienu-ieslodzjums.html

Kad krievi sociālajos tīklos rakstīja rakstus par trampu un demokrātiem ( ietekmēja vēlēšanas), tur arī postus neuzlika Maša un Daša. Tur bija Mērija Viljamsa, utt.

Tas tā, pārdomām.

Es nesaku, ka "krievi nāk". Es rakstu, ka informācijas avoti nāk no .ru, vai .su

Pārsvarā. Ne jau vienmēr.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Un alternatīvu skolu arī organizē RU un SU, vai tomēr tā ir pašu antivaxeru iniciatīva?

t.me/c/1166768184/10408

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 1 Atbildēt

Tas par tām ērcēm, kas inficētas ar ērču encefalīta vīrusu par 5 procentiem ir tāds labs piemērs, kā, neņemot vērā vienu šo pašu faktu, var saveidot veselu kaudzi it kā loģisku stāstu.

Antivielas pret vīrusu ir. Tātad kādu gadu viena no tā ērcēm bija ar to vīrusu. 5 procenti tajā mežā vienu gadu, seši citugadu, trīs vēl citu gadu, gan jau kaut kā viena inficēta patrāpījās.

Taču šis te - 1-2 gadās katru sezonu - t.i. regulāri saņemu svaigu vīrusa devu imunitātes stiprināšanai.

Tas jau ir kaut kas jauns!

Varbūt tiešām katru gadu saņem jaunu, svaigu vīrusa devu!

Varbūt nē.

-----------------------

Nezinot, ignorējot šo te faktu, var saveidot arī šādu jauku stāstiņu - pārvācām uz laukiem, esam tur jau piecus gadus, staigājam pa mežu, pa laukiem, katru gadu nolasam dažas ērces un nekas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nevajag izdomāt to, kas nav teikts - neko neteicu par "vīrusa devu katru gadu".

Vienkāršoti pārrēķinot tavu matemātiku - 5% iespējamība x 2 ērces gadā ir viena inficēta reize 10 gados - prestatā tam, kuram pēc slimošanas pa 20 gadiem imunitāte ir izbeigusies.

Kādu vēl mēģināsi izdomāt problēmu?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Neņemot vērā dažus faktus, var saveidot visādus stāstus.

Piemēram, COVID ierobežojumi ir, vakcinētie arī ir, taču COVID ikdienas skaits īpaši nemazinās.

nepareizs secinājums Tātad, ierobežojumi nedarbojas! nepareizs secinājums

Kurš fakts ir būtisks?

Tagad lipīgais angļu ir 90 procenti.

--------------------

Kļūda ir pamatojumā - katru gadu no ērcēm, no kurām katra divdesmitā ir ar vīrusu, var dabūt spēcinošu imunitāti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Nē, nav tur nekāda kļūda. Imūna cilvēka ekspozīcija ar reālu vīrusu ir tas pats, kas vakcinācija - rada šūnu atmiņu un liek saģenerēt jaunas antivielas. Un pats būtiskākais - imunitāte var izveidoties arī nesaslimstot - t.i. imunitātes šūnas "atceras" vīrusu ar kuru ir cīnījušās, nevis to, vai šim vīrusam ir vai nav izdevies izraisīt slimību - tieši tā jau arī vakcīnas darbojas un tieši tādēļ, dzīvojot sterilos apstākļos, imūnsistēma jūk prātā.

Un šim nav nekāda sakara ar secinājumu, ka ierobežojumi nedarbojas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

'pats būtiskākais' ir tas, ka encefalītu nevienam citam nenodosi, lai gan esi baigais ērce

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Atkal jau mājiens, ka jāvakcinējas, lai citiem nenodotu... Tikai izdevīgi noklusē faktu, ka tieši vakcinētie šobrīd ir lielākie izplatītāji, jo maldīgi domā, ka viņiem nelīp. Bet patiesībā tikai paši ir pasargāti no smagas saslimšanas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Diez vai

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

par šito, lūdzu, pētījumu un pierādījumu bāzi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Parocies vien pats - jau iepriekš iedevu linku uz pētījumu, kuru tu, protams, neesi pat pamanījis.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

nav man ne laika, ne patikas klikšķināt uz visiem taviem linkiem

Bet, nekāda ciknecik nopietna pētījuma vēl nav. Laika un datu par maz.

Bet tu pagrāb ziņu lapas skaļo virsrakstu, un vicini kā svēto grālu.

malacītis

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

"nav man ne laika, ne patikas klikšķināt uz visiem taviem linkiem" - Ko tad prasi, ja tāpat nav laika?

"nekāda ciknecik nopietna pētījuma vēl nav. Laika un datu par maz." - Jā - dati ir provizoriski. Bet tas ir vairāk par neko. Un pretrunā ar tavu uzskatu. Kā sanāk, ka pareizais ir tas viedoklis, kurš tavs? Arī to neapstiprina neviens "ciknecik nopietns pētījums", jo pats saki, ka tāda vēl nav.

"Bet tu pagrāb ziņu lapas skaļo virsrakstu, un vicini kā svēto grālu." - Vari pats tam ticēt, jo negribas aptvert patiesību, bet es ziņu lapu skaļos virsrakstus analizēju tikai kontekstā ar datiem, kā rādītājus politiskajām spēlēm un propagandai.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Kas liedz tiem nevakcinētajiem vakcinēties?

Ja visi tikai aplipinās, bet mirs praktiski neviens, tad kur ir problēma?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Tieši tā - brīvprātīga un brīvi pieejama vakcinācija, atcelti ierobežojumi. Tieši to piedāvāju no paša sākuma.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tas iebildums bija pret apgalvojumu, ka ērces katru gadu saimunizē organismu.

Vispirms jau pret to, ka viņas atkal un atkal katru gadu saimunizē.

Un otrkārt pret to, kā tad šīs to var, ka tikai katra divdesmitā ir ar to vīrusu.

Tur nav loģikas.

Taču uz tādas un līdzīgas bāzes tiek veidoti visādi stāsti. Gan agrāk, gan ir sevišķi tagad.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Nu nu... Pastāsti kā tad man tā imunitāte ir radusies, ja jau ērces nav pie vainas.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Protams, ka no ērces.

Vai no vakcīnas kaut kad.

Taču ne jau aprakstītajā veidā - katru gadu no jauna no piecprocentu inficētas ērces.

Labi jau izskatās tas stāsts. Tāda dabīga imunitāte.

Citāts. 1-2 gadās katru sezonu - t.i. regulāri saņemu svaigu vīrusa devu imunitātes stiprināšanai.

Pilnīgas muļķības.

Bet visādiem veselīgajiem patīk.

Šitā var arī visādus COVIDstāstiņus rakstīt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Nu nu... Stāsti tālāk. Kāda tad nedabiskajā veidā no ērces? Vai tomēr slepenas vakcīnas - nez tā bija piejaukta trīskapeiku gāzētajam ūdenim sīrupa vietā (kādam vispār ir nojausma, kā visi izdzīvoja, dzerot no vienas publiskas glāzes?) vai dzeltenajā kvasa mucā (runā, ka tajās dzīvoja tārpi).

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Nezinu, ko Tu tirgo, bet Tev noteikti ir panākumi.

Šitā iztēlot uzrakstītas muļķības par loģiku ir jāprot.

Diskusiju kultūrā ir par daudz ievazāts sacensības princips un loģika kaut kur fonā ir, bet ne vienmēr tā kaut ko nosaka.

Regulāri katru gadu atjaunināt ērču encefalīta imunitāti ar piecprocentu inficētām ērcēm. Nu ja!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Kur tava spēja atbildēt uz jautājumu? Esi konkrēti sapinies savos iedomātajos melos: es neteicu "Regulāri katru gadu atjaunināt ērču encefalīta imunitāti", un nezini kā tik no tā nost.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 2 Atbildēt

Tā jau ir politiska diskusija.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Kas tieši ir politisks? Tavi murgi par slepenām ērcēm un vakcīnām?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 2 Atbildēt

Liberālā informācijas pārveidošana.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Nu bet tak atbildi beidzot pēc būtības, nevis "liberālā strīda manierē" ar kaut kādām sazvērestības teorijām par slepenām vakcīnām un nedabiskām ērcēm.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

www.tvnet.lv/7244810/karins-skeptisks-par-iespeju-ieviest-jaunus-ierobezojumus

Nu, kas tiem latviešiem kaiš? Kovidu palaida un/vai izmanto, lai caur bailēm kontrolētu pasauli un ieviestu stingrus lokdaunus, bet stulbais Kariņš iet opozīcijā pasaules Kliķei un spītīgi pat vieglus neievieš...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Pī$da$ cietēj, kam vara pieder vispār zini?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Šīrim atkal neveiksmīte...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Trusītis Rodžers vienkārši apzinās ka tautas pacietības mēram ir robeža...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Līdz mūsu "tautas pacietības mēra" robežai, lai kas arī ar to nebūtu domāts, vēl ir ļoooti tālu. Pat valstīs, kurās ir daudz striktāki ierobežojumi un karstasinīgākas tautas, tālāk par miermīlīgiem piketiem neviens īpaši nav gājis... Mūsu tauta, vismaz tās saprātīgā daļa, labi saprot, ka, kaut arī vienmēr varētu vēlēties labāk, mums nepavisam nav tā pati sūdīgākā situācija.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Saprast varbūt saprot, taču ārpus veikaliem "protestē" kā vien var un diezgan daudzi pat necenšas.

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Šobrīd skaidri redzams, ka visa šitā potēšana ir bijusi vajadzīga, lai kliķe nostiprinātu varas pozīcijas. Kā jūs domājat, kāpēc šobrīd tik aktīvi liek visiem vakcinēties? Pareizi, jo tuvojās pašvaldību vēlēšanas! Ar 5G tehnoloģiju iedarbinās iepotēto čipu un pacients, pašam negribot, nobalos par kliķes partiju! Vienīgā iespēja balsot pēc savas gribas ir nepotēt to čipu! Tie, kas saņēmuši vienu poti, arī vēl nav pilnībā manipulējami, jums vēl ir cerība izglābties!

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Jā, man te ienāca informācija, ka tagad arī caur indukcijas plīti programmē smadzenes un DNS.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tad jau, ja platajā galā parāk daudzi sabalsos par Saskaņu, būs skaidrs, ka šie kaut kādā veidā (vsiticamāk, kontrabasa) būs dabūjuši iekšā Sputņiku...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Kur tu biji agrāk man jau iečipēja. Es tik nez kā tagad lai dabū ārā veco PSRS laikā potēto analogo čipu. Kad to iedarbina sāku krieviski lamāties gribu tikt no tā vaļā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Man analogais PSRS čips iedarbojas ja pavairak sadzeros krievu vai krieviem pārdotā LB vodku. Tad lamajos maķ pere maķ.

Kad sadzeros pašbūvētu, tad gribu sist gan sarkanos, gan zili pelēkos.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 3 Atbildēt

Šodienas jaunumi. Vakcinētā medmāsa kopš vakardienas sēž mājās karantīnā ar pozitīvu Covid testu.

Visiem, kam šķiet, ka vakcinācija kaut ko garantē - atbildiet vispirms uz pirmo jautājumu - kādēļ medicīnas iestāde saviem vakcinētajiem darbiniekiem turpina veikt testus un liek ievērot visas ierobežojumu prasības.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

》kādēļ medicīnas iestāde saviem vakcinētajiem darbiniekiem turpina veikt testus un liek ievērot visas ierobežojumu prasības.

Un kāpēc nē? Paātrinātā vakcīnu ieviešana prasa arī papildus novērošanu. Tādi ir nosacījumi. Un neviena vakcīna neko 100% negarantē, arī drošības josta vai spilvens nedod 100% garantiju, bet tāpēc jau to nepārstāj lietot. Katrs organisms savā ziņā ir unikāls. Bet vakcīnas(vismaz rietumu) darbojas kad sasniegta pūļa imunitāte, sk Izraēlas datus.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Laikam neesi pamanījis, ka Izraēla nekur ar savu pūļa imunitāti nav tikusi - t.i. to nav izdevies sasniegt pat Izraēlai. Izraēlas dati tieši pierāda, ka pasaules mērogā uz to ir velti cerēt.

filip Reģ.: 14.01.2019
2 0 Atbildēt

wait, what??

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Vakcīnas tiešie efekti nav tas pats, kas paliekoša pūļa imunitāte - jā, visus savakcinējot un pēc tam regulāri revakcinējot ir iespējams uzīmēt šādu grafiku.

Ir vērts tos pētījumus par Izreālu patiešām palasīt, tad daudz kas paliks skaidrāks. Nav reālistiski pasaules mērogā sasniegt un noturēt šādu īslaicīgas iedarbības vakcinācijas pārklājumu.

Bet ir iespējams kaut kādu izredzēto sabiedrības daļu aizsargāt labāk par citu. Tas, vai tā izredzētā daļa ir seniori visā pasaulē vai visi iedzīvotāji Izraēlā, jau ir cits jautājums.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Dzīvosim redzēsim.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Īstenībā Izraēlas piemērs nav perfekts piemērs.

Viņi tak sapotē ebrejus, bet tur ik dienas braukā cauri palestīnieši vietējie, gazas sektors, arābi no kaimiņiem uc. Tiem visiem potēšana ir vēl zemāka kā mums

filip Reģ.: 14.01.2019
2 0 Atbildēt

vīrusam ir vienalga, vai tu esi ebrejs, palestīnietis vai kāds cits. dati Izraēlā rāda, ka vakcīna darbojas ārkārtīgi labi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Ja mēs runājam par masveida vakcināciju, tad nederēs, ka Gazā vai Jeruzalemes palestīniešu rajonos vispār nevienu nevakcinē.

Kā piemērs varētu kalpot kāda salu valsts un tā nedrīkst būt tūrisma paradīze. Seišeļās tak vēl vairāk sapotēti, bet atvēra tūrismu un vsjo.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Man tie pārējie dati liekas intersantāki par Sputņika 0.

# of infections per 100 000 vaccinations... Pfizer = 555

Un Latvijā viss ir slikti, jo nevakcinētajā sabiedrībā.... 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju: 450.3

Izskatās, ka vakcinēties ar Pfizer ir bīstamāk, kā vienkārši neko nedarīt, dzīvojot Latvijā

Vai tomēr tur meli par visu un tie vakcinētie nemaz nav saslimuši?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nezinu, tur minēts dati no Ungārijas veselības ministrijas. Es tik pieļauju, ka Sputņik am tie dati ir labāki, jo viņa tika iepirkta minimālā apmērā. Atiecīgii vakcinējot masveidā visādus penšus ar Pfizer tur noteikti tie letāli gadījumi būs vairāk. Sputņiku izpotē kādās ministrijās, nobarotIeM ierēdņiem

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Nu pēc paša Sputnik datiem Lancet pētijumā no Sputnik ir mazāk blakņu kā no placebo. Dīvaini.

Bet nu uz priekšu, lai sniedz iekšā EZA citādi šiem trūkst datu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
2 0 Atbildēt

Te pirmās idejas. 1.) vairāk kā puse vakcinēto saņēma ķīnas Sinopharm, kur efektivitāte krietni zemāka 2.) AstrasZeneca vakcīna ražota Indijā (Indijas produktiem vienmēr klibo kvalitātes jautājums), 3.) ja nemaldos, tā tak tūrisma zeme?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Plus vēl interesanti, kāds Covid variants dominē. Ja DA, tad AstrasZenecas vakcīnas efektivitāte būs zema.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Īsāk sakot, var jau vakcinēties, bet rezultāta tāpat nav. Tikai atrunas, ka mums izdosies jo visvakcinētākā valsts pasaulē kaut ko izdarīja nepareizi. Kad MĒS darīsim, tad gan BŪS!

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Kāpēc tik pesimistiski? Vakcinācija + ierobežojumi un gan jau kaut kad beigsies šī lieta.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Protams, ka beigsies. Bils rekur sola ka līdz 2025. tiksim galā. Vai varu uz to skatīties optimistiski? Nē - izglītībā būs nodarīts neatriezenisks ļaunums un daudz kur citur arī.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Kāds optimisms. Apkārt es gan tādu īpaši neredzu, jo ļaudis diezgan pesimistiski un noguruši no šitās izolācijas. Vēl 1 gadiņš šādi un nu jau lielākā daļa būs panīkuši - riska grupa un tur būs pajāt par covida vakcīnu, saslims ar ko citu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 3 Atbildēt

Pats būtiskākais - ja jau savlaicīgi esam rūpējušies par savas imunitātes stiprināšanu (lasi - lai neliptu visādi vīrusi), tad pats stulbākais, ko var izdarīt - sevi atļaut vakcinēt. Un nekādā gadījumā neatzīstu šādu cilvēku apzinātu apsaukāšanu par antivakseriem v.tml. Maksimums, ko esam gatavi darīt, ir veikt testu (ar milzu varbūtību, ka tas būs negatīvs), tādēļ - lūdzu, atfisieties ar savām vakcīnām Paldies.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
3 2 Atbildēt

Covid-19 infekcijas gadījumā stipra imunitāte nelīdz. Tieši smagās formas attīstību nosaka pārlieku spēcīga imūnā atbilde (bradypus jau minēja citokīnu vētra). Tādēļ šajā gadījumā svarīga ir drīzāk pareiza imūnā atbilde.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 3 Atbildēt

Vispār jau nē. Smagā forma var iet divus atšķirīgu ceļus - citokīnu vētras un smagās citu slimību komplikācijas. Viena ir pie stipras imunitātes, otra novājinātam organismam. Un abos gadījumos vajag Covid + specifiskus, iepriekš identificējamus, faktorus. Tadēļ arī uzskatu, ka vajag vakcinēt riska grupu un ļaut pārējai sabiedrības daļai iet dabisko slimošanas ceļu, nevis turpināt graujošo ierobežojumu politiku.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

www.bmj.com/content/372/bmj.n436

Protams mehānisms līdz galam vēl nav skaidrs, bet izskatās, ka tomēr pamatā imūnā reakcija. Ar citām slimībām vienkārši grūtāk panest respiratoro distresu.

Tieši tādēļ klīnikās lieto deksametazonu, kas ir imūnsupresants, kā arī PVO pēta imūnmodulatorus kā terapijas iespēju. Tādēļ, manuprāt, teikt, ka spēcīga imunitāte pasargās no Covid ir nekorekti.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Es arī piekrītu ka var tomēr izvēlēties, ja tas neietekmē citus cilvēkus. Kā arī respektēju godīgu izvēli pārslimot ja nu sanāks. Man jau šķiet ka antivakseri ir tas radikālais gals, kas publiski pauž, ka vakcinētie nomirs, izaugs aste, čips un tā baterija kontrolēs prātu vai vakcinēto starojums kaitēs blakus cilvēkiem. Nezinu man jau baterija jeb 2. pote nav vēl bijusi

Somijā diezgan padārgs tas tests un ja sasummē ģimenes locekļiem. Tāpat ne visur ārzemēs to svaigo testu ir tik viegli dabūt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šodien ZZS izlēmis ar antivaxeriem skaidroties, Saskaņai gribēšana beigusies

Tavars neesot vakcinējies un būšot kategoriski pret bērnu novakcinēšanu, vo!

www.facebook.com/TautaOnline/videos/549320959371908/

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Purnagrāmatā atrasts, sarkastiks teksts:

"Pēdējās dienās varneši manāmi saduguši - nekādi nepildās švakcinēšanas plāns - medijos raksta, ka 5 reizes lēnāks kā šie plānojuši. Sašpricēti vismaz vienreiz 17% iedzīvotāju, bet tas ir tālu līdz Davosas uzliktam mērķim - 70%.

Ko darīt? Uz mirkli iejūtoties valdības eksperta ādā, es teiktu tā - jūs taču sūtat nepareizus signālus un neinteresantus piedāvājumus tiem švakcinētiem. Kāda gan viņiem interese par priekšrocībām, kas nemaz nav nekādas priekšrocības, bet tikai ierastas ikdienas lietas - kaut kādu tur koncertu apmeklēšana vai iespēja pasēdēt bārā kopā ar citiem tādiem pašiem sazāļotiem dundukiem.

Tas viss nav interesanti un tas ir garlaicīgi. Piedāvājiet viņiem pavisam citu un aizraujošu atvieglojumu paketi. Piemēram, iespēju peldēt aiz bojām peldvietās, apmeklēt tualetes bez dzimuma norāžu ievērošanas, iespējas sēdēt pie atvērta loga lidmašīnā un uzpīpēt, nesprādzēties automašīnās, iet pāri ielai zem sarkanās gaismas, dedzināt kūlu, braukt bez ķiveres ar motocikliem vai kāpt Vanšu tiltā.

Nu kaut ko tādu, ko mēs, parastie mirstīgie, nedarām un nedrīkstam darīt. Ja viņiem piedāvātu tādu priekšrocību paketi, tad gan vēļ kāds bariņš saskrietu švakcinēties, vai kā?"

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man šķiet, ka k-ko līdzīgu pirms laika lasīju cehs.lv, tātad, plaģiāts, bet šis jau vairāk ierēc tieši par antivakseriem. Jo adekvātiem cilvēkiem šādas "fīčas" nav vajadzīgas...

msh Reģ.: 16.04.2007
3 4 Atbildēt

Es nezinu vai cilvēki kas iet sadurties tāpat vien, aiz neko darīt, būtu saucami par adekvātiem...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Es nezinu, vai cilvēki, kuri domā, ka tie, kas iet vakcinēties, to dara "aiz neko darīt", būtu saucami par adekvātiem...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 6 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 5 Atbildēt

Нужно быть ёбнутым чтобы вакцинировать детей

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 3 Atbildēt

Jo?

msh Reģ.: 16.04.2007
3 2 Atbildēt

Pārnēsāt pārnēsā bet īpaši neslimo - tātad, kāpēc potēt ar poti kas samazina mirstību un komplikācijas bet nenovērš pārnēsāšanu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 3 Atbildēt

Vel viens "sīkums" - šo vakcīnu ilgtermiņa blaknes nav zināmas. Tieši tādēļ pat ražotājiem un politiķiem ir pieticis prāta bērnus nevakcinēt, lai gan bez bērnu vakcinācijas nekādi pat teorētiski nav iespējams sasniegt pūļa imunitāti, kas tiek piesaukta kā jaunās reliģijas elks. Bet tā var darīt, jo pūļa stulbums ir neizmērojams.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Viena blakne no difterijas potes ir kad vecumdienās saspiežas smadzenes un sāk rakstīt stulbāks fantāzijas.

Kādas tev ilgtermiņa blaknes? No kā?

Stulbs tu esi, vai izliecies?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Jā, politikāņu pamuļķim neatlika nekas cits, kā ad hominem, lai stumtu savu absolūto vakcināciju.

No slimošanas redz varot palikt ilgstošas sekas, bet ar vakcīnu gan nekas tāds nevar gadīties. Laikam esi "piemirsis", ka arī vakcīnu organisms "izslimo", un, piemēram, tas, ka tā vakcīna var nodarīt tūlītēju kaitējumu asinsrites sistēmai mēs zinām - konkrētā vecuma grupā pieaug trobozes risks. Un tieši tāpat - tikai pilnīgs mēsls sava politiskā naratīva vārdā var apgalvot, ka to vakcīnu jāgrūž visiem bērniem, nepārbaudot vai, piemēram, augošā organismā tā nerada tai pašai asinsrites sistēmai, kura bērnam ir attīstībā, paliekošas sekas, kas izpaudīsies kā nāvējoša tromboze pēc 10 vai 20 gadiem, kad vakcinētais bērns sasniegs šo vecumu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/lidz-sim-bernu-slimnica-arsteti-70-berni-ar-akutu-covid-19.a402919/

Var jau, protams, uzskatīt, ka 70 bērni tāds štrunts vien ir...

P.S. Nepropogandēju bērnu vakcinēšanu, tikai apgalvojums, ka bērni "īpaši neslimo", arī nav gluži patiess... Un te nemaz nerunāsim par blaknēm, kuras ilgtermiņā var izraisīt pārslimots C-19... cukura diabēts, piemēram.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 4 Atbildēt

Protams, un atkal jau mēslam ir vienalga, ja ilgtermiņa blaknes izraisa vakcinācija. Galvenais ir šī brīža politiskais uzstādījums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispār jau es tikai uzdevu jautājumu, turklāt speciāli tādiem grūtgalvīšiem kā tu uzrakstīju, ka nepropogandēju bērnu vakcināciju, tikai to, ka jāņem vērā ne tikai blaknes pēc vakcinācijas, bet arī blaknes pēc izslimošanas. Bet ko gan citu var gaidīt no indivīda, kurš tekstu, ka alkoholisms un pašnāvība ir katra cilvēka izvēle, pasniedz kā nāves vēlēšanu tuviniekam sava "politiskā uzstādījuma" vārdā...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Jā, ko gan var gaidīt no cilvēka, kam rūp ikviena dzīvība, nevis tikai politiski "pareizās". Tu vari censties mani nomelnot, bet tava mēsla daba līdīs ārā atkal un atkal.

Tagad jau bērnus esi gatavs upurēt savai politikai, ne tikai alkoholiķus un pašnāvniekus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet Tev jaut tāpat rūp tikai politiski "pareizās" dzīvības. Tāpēc man pat nav tevi jānomelno, visu, ko esmu par tevi rakstījis, esmu varējis arī pamatot ar faktiem... atšķirībā no tevis, kurš tikvien spēja, kā sameklēt vienu no konteksta izrautu postu. Tā ka, atslābsti un proties zaudēt kā vīrs. Šobrīd izskaties pēc apbižotas sniegpārsliņas.

Jā, ko gan var gaidīt no cilvēka, kurš apgalvojumu, ka jāņem vērā arī blaknes no covid, iztulko kā "gatavību upurēt bērnus politikai"... Malacīc, tā turpini, tev labi sanāk...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kretīniskais pretīgais melīgais mēsl - TU esi tas, kas apgalvo ka jāņem vērā ir tikai Covid nāves un blaknes. Un tev ir uzspļaut tiem, kam ir citas problēmas. Šodien pārspēji pats sevi, "nevērtīgajiem" alkoholiķiem un pašnāvniekiem pieskaitot arī "nepareizos" bērnus.

Tadi kā tu arī kalpoja Nacistu eigēnikas "eksperimentiem", nosūtot uz gāzes kamerām gan garīgi slimos, gan bērnus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ieliec vēl kādus 10 lamuvārdus, izskatīsies iespaidīgāk Tas, ka ne uz ko vairāk spējīgs neesi, jau sen ir skaidrs. Un vēl mēģināsi apgalvot, ka tev ar nervu sistēmu viss ir kārtībā?

Bet tad tu beidzot parādīsi vietu, kur esmu apgalvojis, ka "jāņem vērā ir tikai Covid nāves un blaknes"?

Bet tagad jau "tuvinieka nāves vēlēšanai", "bērniem nav jābūt skolā" un citiem izdomājumiem nāk klāt "nepareizie bērni" un gāzes kameras... Ej tu nost!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Jā, ar nervu sistēmu viss ir kārtībā. Nav kārtībā tiem, kam ir vienalga, ka sabiedrībā esksistē tādi mēsli, kā tu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Protams, ka kārtībā. Vairums psihiski nelīdzsvaroto saka, ka viņiem viss ir kārtībā. Tāpat kā vairums alkānu, ka viņi spēj sevi kontrolēt... Un to, ka tev nav pilns rublis, jau esi ne vienu reizi vien pierādījis... šodien īpaši.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kādas tad vēl ilgtermiņa blaknes no potes? Ja tās nav uzreiz tad tādu arī nebūs. Tā jau mūs te biedē par ilgtermiņa blaknēm no mobilo lietošanas, bet kā nav tā nav, taču mazmazbērniem redz būšot.

Tie kas saņēmuši poti nenokļūs paradīzē, vo.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā tad nebūs? Gejs, biorobots... Nemaz nerunāsim par to, kas būs jāpiedzīvo tiem, kuri atrodas blakus šādam potētam...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kādas? To neviens vēl nezin. Bet zin, kādas diemžēl ir no absolūtās ticības antibiotikām vai vistiņu augšanas hormoniem - kam savā laikā akli ticēja tieši tikpat zinātniski.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 3 Atbildēt

Zīdaiņus var, bet bērnus nevar?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Zīdaiņiem liek čipu Ļeņins, šeit, - Bils Geits.

Ļeņinam nebija 5G.

Savādākas potes.

arba Reģ.: 16.12.2002
5 0 Atbildēt

nemaz nezināju, ka iauto lietotāju vidū ir tāds virusologu īpasvars !

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tagad katrs tāds ir, žurnālistu nopelns.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, ar infekcijas slimībām jau katram ir šāda vai tāda pieredze.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

klik.tvnet.lv/7245283/ka-piespiest-cilvekus-vakcineties-neparkapjot-vinu-tiesibas-but-stulbiem?_ga=2.131202447.1491669831.1620313180-1635867396.1548717694

"karaļa" viedoklis. Tikai cilvēks ar tādu intelekta līmeni pat nespēj iedomāties, ka ir iespējama situācija, kad nevakcinēts priekšnieks grib tikt vaļā no vakcinētiem darbiniekiem un un dodot pēdējiem priekšroku kadru izvēle ir lielāka?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Nez, ko lai saka par cilvēku, kurš ir maksājis naudu par to, lai varētu lasīt šo propagandas kanālu un domā, ka citi arī tā ir izdarījuši.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Pat nezinu kurš stulbāks. Tas, kurš tādu izdomā, tas, kurš lasa, maksājot naudu, ai tas, kurš parpublicē iauto.

Es pat nevaru vaļā. Jau no virsraksta viss skaidrs.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu kāds naudu jau maksā, jo par velti neko izlasīt nesanāk.

Rakstu komentēt šī iemesla pēc nesanāks, bet Lūsis taču laikam bija iz cehs.lv un varbūt tāpēc viss nebūtu jāuztver gluži nopietni, taču apgalvot to nevar dēļ nevēlēšanās tērēt savu naudu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kāpēc nevar iedomāties? Tā jau notiek un "karalis" vismaz tviterī par šādiem ierēc... un pamatoti ierēc. www.facebook.com/kasnotieklatvija/videos/212249713636394

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 3 Atbildēt

mjā, bļāviens, te nu tiešām sapulcējušies, un tik pļeperē un pļeperē, pat seši pieci nulle no šejienes aizmucis

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Vakcinētajai medmāsiņai kopš vakardienas nepārejošas galvassāpes un pilnībā pazudusi oža un garša.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

A kur pierādījumi, ka viņa nav no 'tiem daudzajiem medicīnas darbiniekiem, kas vakcīnu špricē spilvenā'?

Kur iespēja, ka bez vakcinācijas viņa jau būtu pie ventilācijas sistēmas vai pat zārkā?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

A kur garantija, ka kaut viens no savakcinētajiem pa īstam dabū to vakcīnu? Varbūt tās visas ir izzagtas un vietā visi saņem krāna ūdeni? Varbūt vēl ļaunāk - strukturēto ūdeni?

Šādi var vāvuļot bez kādas jēgas, bet varbūt nav vērts visu pārvērst par absurdu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nu par pirmo - zinu, ka nemelo.

Par otro - nekur. Turpat, kur tavi, ka bez vakcīnas varbūt izslimotu vispār bez simptomiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

1) vīrusam ir inkubācijas periods

2) vakcīna nevar iedarboties uzreiz

3) vakcīna neglābj cilvēku no aplipšanas

Utt

Jāzin katrs konkrēts gadījums. Tas tev ne āderes, kuras visas vienādas

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

1) un?

2) un?

3) Tieši to jau arī saku - jāparstāj melot, ka vakcīnas aptur Covid saslimšanu un izplatīšanu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Tieši tā jāpārstāj melot, ka drošības siksnas glābj dzīvības, jo dažreiz notiek pretējais. Neviens nezin kādas ir ilgtermiņa sekas no sprādzēšanās.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Parādi resursu, kur rakstīts, ka vakcīnas izglābj no saslimšanas un izplatīšanas.

Izņemot melu-propagandas lapelēs TVNET, Delfu stilā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Ieraksti Googlē "pūļa imunitāte" un dabūsi garu sarakstu. Pūļa imunitāte pēc definīcijas nav iespējama, ja netiek apturēta saslimšana un izplatīšana.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti