Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

imzz rakstīja:

...

Pagaidām izskatās, ka organizācija ir tāda: pieraksties un dodies. Vai arī senioram: dodies bez pierakstīšanās.

Bet vai ir un cik gara rinda, iepriekš nevar zināt, un kāda vakcīna tiek lietota, iepriekš nedrīkst zināt.

Un šāda informācijas skopība informācijas tehnoloģiju laikmetā.

Nesapratu (?!?!), visu ko gribēju par vakcīnu uzzināt uzzināju pirms pierakstījos uz to - varbūt dzīvajā rindā tā nav, bet man īsti nav/nebija pretenziju pret vakcinācijas procesu ...

Tas gan nemaina faktu par to Covid atvieglojumu "pieejamību" vakcinētiem/slimojušiem stulbings manī neizraisa sajūsmu....

P.S. un tas pats bija manai sievai, tik ar citu vakcīnu AFAIK ...

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Manuprāt, tikai pēdējā laikā parādās informācija, kādas konkrēti vakcīnas izmanto masu vakcinācijas centros. Piemēram, J&J potē vai potēs Centrāltirgū. Jādomā, ar cerību vieglāk aizsniegt bomžu auditoriju. ( Ar J&J bija paredzēts potēt bezpajumtniekus )

Protams, tie, kuru vakcināciju organizē darba vietas vai pie ģ.ā bija informēti.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nē mēs publiski pieejamā variantā izmantojot to vakcinēšanas lapu, pārāk mazi mums ar sievu tie ofisi, klāt neviens nebrauks. Es Mārupes novada domē, sieva - iekš Ķīpenes.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Lūk elementārs pamatlīmeņa piemērs, ka kāds tajā visā melo.

Nevajag milzu sazvērestību.

i.imgur.com/4TFLlIt.png

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Izlasi kārtīgi Rebaltic tekstu. Neieskaita pie jauniem gadījumiem tos, kas atkārtoti taisa testu un atkal pozitīvs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nu tad tālāk. Kādēļ dažāda uzskaites metodoloģija pozitīvajiem un negatīvajiem testiem? Kā no tiem cipariem rēķina % pozitīvo? Kā uzskaita pozitīvs - izveseļojie - atkal pozitīvs? Kā unikālu vai tomēr ne?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Primāri jāzin jauno unikālo gadījumu skaits, lai varētu rēķināt incidenci (saslimstību) kaut kādā laika periodā. Es ar šiem datiem nestrādāju, bet pieļauju, ka ja persona saslimst atkārtoti, to arī pieskaitīs pie jauniem gadījumiem.

Visticamāk tā arī rēķina, no visiem dienas testiem unikālo pozitīvo īpatsvars.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Tātad unikālos pret neunikālajiem? Interesanta matemātika sanāk.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

atkal tu gaisu jauc ar meliem.

Malacītis.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Lūdzu izskaidrojiet.Kass te tagd notiek.Izskatās, ka drosmīgā lohprognose pamazām piepildās- izslimojušajiem tiek piešķirts vienāds Varoņstatuss ar izvaksētajiem.Jā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Precīzāk - PCR pozitīvajiem. Saukt viņus visus par "izslimojušajiem" ir diezgan maldinoši.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Hmmm.. nu diezgan gan.Bezmaz kkur/agrāk dzirdēts.Tipa aka pietiek.gan lv com un/vai tml utt ;p

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Lūk elementārs pamatlīmeņa piemērs, ka kāds tajā visā melo.

Nevajag milzu sazvērestību.

i.imgur.com/4TFLlIt.png

Varbūt pietiek ar sazvērestības teorijām?

Iedidu tev jaunu sazvērestības teoriju:

Antivakserus finansē farmaceitiskās kompānijas, lai varētu pelnīt uz covid ārstēšanu, jo viena vakcīna ir lētāka nekā ārstēšana.

Astra pote - 3 dolāri, bet tikai D vitamīns virs 4 EUR. ( www.e-menessaptieka.lv/vitamini-un-mineralvielas/vitamini/d-vitamins?gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAjwy42FBhB2EiwAJY0yQnsZPlc8KQD-KdFl4kbXFWN0kQQjs0DGdVKmB3nCqLG99v1NUTzSzBoCKfMQAvD_BwE )

Nemaz nerunājot par pārējo - biopiedevas, aspirīns, antibiotikas, preperāti, vitamīni, utt

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Pierēķini klāt vakcinācijas birojus, pētījumus, jaunus amatus, testus.

Cik tur tūkstoši tagad vakcinēti 100?

Cik iztērēts bez pašu vakcīnu pašizmaksas, kādi 100 miljoni? Nesanāk pārāk žirna?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Kurai farmaceitiskajsi kompānijai pieder vakcinācijas birojs, jauni amati?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Bet cik izmaksā covid zāles.

Piemēram, slavenais Remdevisir* ( veclury) izmaksā cik? Tikai nulles kārtīgi saskaiti

( www.bioworld.com/articles/500053-icer-adjusts-veklury-price-models-again)

troscilucium, Baricitinib ( 2 mg - 17 dolāri), jau minētais d vitamīns, antibiotikas, utt.

Lūk palasi, ko rekomendē izmantot covid slimniekiem. Tad parēķini, cik tas maksā.

www.mayoclinic.org/coronavirus-drugs/expert-answers/faq-20485627

*

Speciāli tev iztulkoju:

Jūnijā Gileads no Foster City, Kalifornijā, ASV valdības programmām par Veklury cenu 390 USD par flakonu vai 2340 USD par piecu dienu ārstēšanas kursu ar cenrādi 520 USD par flakonu vai 3120 USD par piecu dienu kursu, komerciālajiem maksātājiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Antivakseris saslims, nopirks veclury par 3120 USD ( demokrāts vietā nopirks ko lētāku, piemēram aspirīnu) , tad vēl, obligāti - hormonus par 20 USD, d vitamīnu par 5 USD, imunitāti stiprinošus līdzekļus ( biopiedevas) par 50 USD.

Bet vakseris nopirks vakcīnu par 15 USD un pusgadu - gadu neslimos....

Sazvērestības teorija!!!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Man Covid ārstēšana izmaksāja precīzi 0, līdz ar to vakcīna ir bezgalīgi dārgāka, neatkarīgi no cenas.

P.S. Ja jau nespēj problēmu savos ciparos atrast, tad likšu tikpat adekvāts pretī ;)

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 1 Atbildēt

Tagad nulle. Pēc 10 gadiem, būsi riska grupā. Vai pēc pus gada, ja kaut kas notiks ar veselību.

...vai pēc mēneša..

Un tad, kā jau antivakseris, pirksi zāles.

P.s.

Ja reiz tu ciparos nespēj atrast problēmu, tad skaidroju tavi jauno sazvērestības teoriju:

Covid neviens speciāli neizgudroja.

Tas radās. Farmaceiti priecājās, bet tad, valdības, PVO u.c piepisās, lai uztaisa vakcīnas. Uztaisīja. Bet covid beigas, nav izdevīgi. Tāpēc sāka finansēt antivakserus.

Lūk tā notika. Antivakseri neļaus beigties. Pirms dārgas zāles, vīruss mutēs un varēs taisīt jaunas vakcīnas reizi 4 mēnešos.

Tas ir daudz reālāk, nekā tavi marasmi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 5 Atbildēt

Bet tava un Volx sazvērestības teorija tāda:

Radās covid. Un visi nolēma nopelnīt no vakcīnām. Nekas, ka zāles dārgākas un 1000 amerikāņi viņiem vairāk atnes naudu, kā miljons indiešu...

Vai vēl precīzāk - laboratorijā uztaisīja covid, bet vakcīnu nesataisīja. Pagaidīja, lai krievi pirmie uztaisa.

.

Jūs pat tik stulbi, ka pat sazvērestības teorijas nemākat izdomāt daudz maz ticamas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Tu esi slims ar sazvērestības teorijām. Tas arī viss. To, kādēļ neviens vīruss nekad visā evolūcijas gaitā nav iznīcinājis nevienu sugu, tu neesi spējīgs saprast. Tādēļ jāizdomā sazvērestības teorijas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Tu tur fano par sazvērestības teorijām, tāpēc pametu vismaz labu ideju. Jo tu ar saviem antivakseriem pat tās nevarat izdomāt daudzmaz ticamas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nav apnicis tik prasti melot? Es ne pēc vienas no tavām definīcijām, kuras nu jau ir vairākas, neatbilstu antivaksera kvalifikācijai, un absolūti neticu sazvērestības teorijām, tomēr tu turpini piesaukt to kā mantru, lai stumtu kaut kādas savas sazvērestības teorijas.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Nav tik viennozīmīgi:

pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20172660/

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā, noteikti teorija, kas ir izdomāta, jo nekas labāks neienāca prātā, ir vērtējama kā pierādījums, neskatoties uz to, ka principā pati par sevi ir izņēmums no "lietu kārtības" evolūcijā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šis nav taisnība. Pat jaunajos laikos vīruss iznīcināja pilnīgi visu papaiju (liekas. slinkums meklēt). Tagad pieejama tikai ĢMO versija. Parastā pilnībā iznīka

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu tad nepaslinko un pameklē. Nekādi nav runa par visu, ir runa par augstu ĢMO īpatsvaru (70-80%) ASV rūpnieciskajā audzēšanā (Havaju salās). Tā jau tie vakseri melo par ĢMO.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kā ta nav - www.nbcnews.com/id/wbna27556747

Šobrīd arī līdzīga situācija attīstās Tasmānijas velniem -https://en.m.wikipedia.org/wiki/Devil_facial_tumour_disease

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Volx teica; "žirna" -nu pag, nu reku jau arī Rādio šodn saka ko līdzīgu,kāds tur uz to nelaimi atkal esot kko iznopelnījis un taa.. xperc, tev pašam jau ir kabatā EUR-1/VAX ,vane?

Ja savulaik būtu bijis cilvēcīgāks skaidrojums, drošvien piekritēju būtu vēl vairāk.Nevis ierastais "es priekšnieks/tu lohs".Vai visiem piekritējiem pamatā ir tikai nāves bailes, vai tomēr vēl kas cits viņus uz to bīda?

Un tā arī nav skaidrojuma- ko domā darīt tie,kuri nepiekrīt.Kādas ir patiesās izredzes un uz ko īsti te tiek cerēts?? Tā arī ir izcila cūcība- nolikt izslimojušo "augstāk" gan par veselo, gan par izvaksēto.Un vēl kladzināt, ka veselajiem būtu jājūtas līdzvainīgiem par to,ka tieši viņu ķermeņos aug mutanti un jaunie celmi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 3 Atbildēt

Viencexperts,

Kārtējais demences saasinājums? Ir jādomā par ārstēšanu. Griezies lūdzu steidzīgi pie speciālista.

rpnc.lv/psihiatriska-palidziba/stacionara-arstnieciba/

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

Viencexperc - tikai nepārpūlies ....

Visiem kuri uzskata ka antivakseri ir idioti ( vai vispār ka kāds ar citādu viedokli ir idiots) utml. iesaku šo video par pētniecības un "statistiskās kļūdas" vērtēšanu utml.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jauki, kāds kurš pat nenoskatījās video ir ielicis -1 !

(laiks kurā šo video var noskatīties ir savas rezies 10 garāks nekā tas -1 parādījās !!!)

Nu ko "varoni" - atzīsies godīgi, kurš tas bija ?

P.S. man godīgi sakot pohuj, tikai interesanti kāda jēga bija likt -1 ????

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Es tas biju.

1) kas tas par Keksu? Vadošais infektologs? Profesors? Zinātnieku grupa? Neizskatās.

2) pasaki man labāku veidu, kā tikt vaļā no ierobežojumiem?

Ir divi piemēri - Austrālijas variants un Žīdu zemes. Un abi ir pretrunā ar tavu, Baltkrievijas variantu.

...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

1) tev vajag autoritāti, nevis skaidrojumu. Tev par nelaimi patiesība nav atkarīga no tā, kāds diploms ir tās paudējam.

2) Kā tikt vaļā no ierobežojumiem? Atcelt. Kā to izdarīja Florida un Teksasa. Ak jā - tev noteikti nepatiks, ka nebūt nav saucami par antivakseriem, jo prioritāri savakcinēja riska grupu, lai varētu laist vaļā ierobežojumus.

Kurš ir tas Baltkrievijas varinats, kuru mēģini kādam piemelot?

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Šo video varēju ielikt arī pie ekoloģijas temata ar piebildi, kā mēs iegūstam "pareizus" datus par globālo sasilšanu, un tur tad droši būtu ar "kāru aci" noskatījies .. un pat vēl piekritis ...

P.S. un te uz līdzenas vietas esi nodemonstrējis kā pareizi izvēloties ( šoreiz izvēlētā vieta relatīvi nejauša) tēmturi ir iespējams panākt dažādu attieksmi pret publikāciju ...

P.P.S. Lai būtu skaidrs ka video ar Covid nav sakara, tad paskaties uz publicēšanas datumu 2016. gadā ;)

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Tev patīk Kariņš?

Viņš dirsu slauka ar papīru. Tātad, tā, kā tev Kariņš nepatīk, dirsu neslauki ar papīru, bet, gan, ar dvieli.

Tāda tava loģika.

To sūda video par nevaru vaļā. Tā skaidrs, kas tur būs. Kā skaita, neskaita covid inficētos.

Tikai muļķis domā, ka visu var saskaitīt, apkopot, lai neviens netiktu apdalits.

Bet kāda saistība ar vakcīnām? Kāpēc tad nevajag izmantot VIENĪGO metodi, kura DARBOJAS pret vīrusiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Paldies par godīgu atbildi, jautājumu vairāk nav ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kurš tad saka, ka nevajag?

Tikai tā, kā vajag un kā darbojas, nevis politiski.

Un sūda video never vaļā, jo tas vēl vairāk sagraus tavas aklās ticības pamatus - tur nav nekā par Covid.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Neviens nezin precīzi, cik katrā valstī ir cilvēku, izņemot Vanuatu republiku, Vatikānu un vēl atsevišķas valstis, bet jūs gribat, lai saskaita "pareizi" visus inficētos.

Un jautājums - kas ir pareizi? Kā? Un katra valsts skaita dažādi.

Ja es braucu ar velosipēdu, mani notriec auto, un es sasitu pirkstu. Kur mani likt - pie velo negadījuma, auto negadījumā vai abos gadījumos? Un skaitās, ka es esmu cietis?

Vienalga kā skaitīsi, uzrādīsies miljons, kurš teiks, ka nepareizi saskaitīji.

...

Bet tāpēc jau nevajag apgalvot, ka man nevajadzēja uzģērbt ķiveri un neskatīties zīmes.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Ko tu te tagad murgo? Kāds te sakars precīzai iedzīvotāju skaitīšanai?

Izklausās, ka vienīgais tavs mēŗķis ir pārliecināt visus, ka pareizi ir Covid pozitīvu slīkoni pieskaitīt Covid upuriem. Laika apstākļi gan izskatās, ka nedos Pļūtam iespēju šito pīķi pieskaitīt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

viencexperc rakstīja: Es tas biju.

1) kas tas par Keksu? Vadošais infektologs? Profesors? Zinātnieku grupa? Neizskatās.

2) pasaki man labāku veidu, kā tikt vaļā no ierobežojumiem?

Ir divi piemēri - Austrālijas variants un Žīdu zemes. Un abi ir pretrunā ar tavu, Baltkrievijas variantu.

...

Tātad:

1) te nav svarīgi kas ir šis cilvēks, te ir svarīgi tas ko viņš pasaka, ka faktiski tu nekad neuzzināsi svarīgas pētījuma detaļas, kuras var viegli parādīt ka secinājumi ir nepareizi.

Respektīvi tas ir mans aicinājums drusku domāt līdz ko jūs lasat, kur utml. Ja kaut kas izklausās pēc "buļļa sūda" , tad ir vērts iedziļināties un papētīt vai tevi prasti nečakarē ...

2) ierobežojumi ir mākslīgi radīti, tātad kā "vējš pūtīs" tā arī "dzīvosim" (ceru šis koncepts būs izprotams).

3) Un tagad paskaties pats uz sevi - "lielākais kapitālists ciemā" - priecājas par sociālisma "uzvaru" pasaulē, kad valdība un partija "padomā par to kā visiem būs labāk".

Un pat ne saņemties un tautu izglītot, bet tieši "sadzīt koncentrācijas nometnēs" un tad ar "burkānu pievilināt".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Mani sajūsmaina pretējais - ka "lielākajam sociālistam ciemā" tomēr tas režīms nepatīk

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jā kaut kā tā ... katram savs krusts ... ;)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

"te nav svarīgi kas ir šis cilvēks, te ir svarīgi tas ko viņš pasaka"

Vispār jau, ir gan svarīgi. Avota izvērtēšana ir viens no kritiskās domāšanas pamata stūrakmeņiem, vai ne tā? Es gan ne par konkrēto video, neesmu noskatījies vēl.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu, tavā teiktajā, pilnīgi noteikti arī ir jēga, tāpat kā tu nesāksi runāt ar meiteni, uz kuru riebjas paskatīties tāpat ar cilvēka viedokli, ja tev viņš kaut kāda iemesla pēc absolūti riebjas, tu viņā neklausīsies, izņemot ja nezināsi ka tas ir tieši viņš ...

P.S. Te gan vairāk pēc fakta ir tas ko es zinu tāpat par statistiku, un tā kā viņa viedoklis sakrīt ar manu "pieredzi", tad arī iemetu kā ilustrāciju. Protams tāpat jāņem vērā ka šāda tipa informācija vienmēr pārāk daudz "liec kociņu", bet nu ilustratīvi der, vismaz tiem cilvēkiem kas sevi nedēvē par ... ekspertiem ... un mēdz lietot smadzenes ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Cilvēks, kas pasaka "2+2=4" NAV šīs patiesības avots. Cilvēks, kas pasaka, ka "labāk būtu, ja 2+2 būtu 5" ir viedokļa avots. Ir jāatšķir viedoklis (kas vērtējams kontekstā ar tā paudēju) no faktiem (nav atkarīgi no to paudēja).

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

1) svarīgi ko pasaka, BET kāpēc uzreiz jākļūst par antivakseri? Kāda starpība 1.2 miljoni, vai 0.9.

Covid ir jauna slimība, un ja mēs negribam no tās uztaisīt gripu, Laima slimību, tad to vajag ātri un ar visām iespējamām metodēm censties piežmiegt.

2) lielākā daļa ierobežojumi ir marasms. Es uzreiz teicu, ka vajag Austrālijas vai Ķīnas variantu.

Ja 2020.gada pavasarī uztaisītu pilnīgi blokādi, pietiktu viens mēnesis, un Lv covid nebūtu.

Un pēc tam, ieceļojošo 100 procenti karantīnā uz sava rēķina, viesnīcā.

Bet atkārtošos, - kāpēc jākļūst antivakserim? Kāds sakars potēm ar Saeimas stulbeņu likumiem?

3) vakcīnas izgudroja kapitālisti.

Visus covid cīņas veidus - maskas, slimnīcas, antiseptiķus, izgudroja kapitālisti.

Vienīgais komunistiskais ir tas, ka vakcīnas nav iespējams pirkt. Partija aizliedz tas pašam pirkt.

Bet tie ierobežojumi nu gan nav komunistiski.

Tad jau, tavuprāt, ja būs zemestrīce, kapitālistiskā valstī, partija neteiks " atstājiet mājas", neliks armiju sargāt no marodieriem, kara laikā nerādīs kur bumbu patversme?

Tu domā, ka kapitālismā neviens nemaksā nodokļus?

Komunistiem ir tik izskalotas smadzenes, ka viņi pat nezin, kas ir kapitālisms un sociālisms.

Sociālisms ir plašs sociālo un ekonomisko iekārtu kopums, kuru mērķis ir !!!!!!!! EKONOMIKA !!!!!!, kas kalpo sabiedrībai, demokrātiska

(!!!!!!!) ražošanas līdzekļu(!!!!!!!)

pārvalde un taisnīga (atbilstoši ieguldījumam) (!!!!!!!) labumu sadale (!!!!!!!!!) .

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Ierobežojums - ka aizliedz tirgot zeķes, tas jau ir komunistisks. Un tev, ka komunistam par to ir jāpriecājas, ka partija ietekmē biznesu.

Bet tas nav nekāds uzvaras gājiens.

Uzvaras gājieni - medicīna, antiseptiķi, vakcīnas - tie ir kapitālistiski.

Austrālija arī neizmantoja komunistisku metodi . Neiedarbojas uz privāto biznesu. Ieviesa ārkārtas situāciju, blokādi, un viss.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

Ar tevi vienkārši nav jēgas diskutēt - tu vienmēr raksti savus piedomātus "faktus" par to ko es itkā būtu teicis...

Piem: Tu domā, ka kapitālismā neviens nemaksā nodokļus?

Nu neesmu es šādām lietām pat līdzīgas tēzes izvirzījis.

Tas ko esmu teicis ir ABLV un offšoru kontekstā - ka ASV ofšorus izmanto daudz un plaši, tikai pie mums tas kopš kaut kāda laika "skaitās slikti", un tieši tāpat ASV ofšorus izmanto absolūti legālās nodokļu optimizācijas shēmās.

Nodokļu optimizācija !== nodokļu nemaksāšana.

P.S. sorry visiem citiem par offtopicu.

P.P.S. Tā ka experc piedod, es eju darīt jēdzīgākas lietas ...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Kur tad kapitālismā nodokļi tērējas?

Tas taču ir pretrunā ar tavām idejām,jo tu domā, ka viss kur valsts maksā, ir komunisms.

Tāpēc tas ir labs, jo lūk, bez komunisma nebūtu pensiju un izglītības...

Bet tā tas nav.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Škiet neesi pareizo topiku izvēlējies lai šo turinātu !

.. Bet paturpini, palika intresanti, vai spēj salikt kopā kā tad kapitālistiska pensiju sistēma strādā ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Nekā. Kapitālismā pensija nav un nevar būt. Ir katram pašam savs dzīves laikā uzkrātais kapitāls.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Trešais pensiju līmenis.

Bet arī pirmo neizdomāja komunisti.

Ja tu uzkrāj savu kapitālu, ko garantē valsts.

Kur ir komunisms?

Komunisms ir minimālā pensija.

Komunisti visur piepin komunismu.

Tad jau feodālisms arī bija komunisms. Feodālis garantēja vasalim, ka viņam neatņems zemes gabalu, ja viņš kalpos feodālim. Arī komunisms. .. jūsuprāt. Bet ne katra cilvēka un valsts attiecībs ir komunisms.

Galīgi idioti.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Atvainojos jau ieriekš visiem par beztēmu ...

Kur nu vēl tālāk nolaisties, visur kur tavi kapitālisma "pamati" sabrūk pat neuzcelti, tu pēkšņi sociālismu sāc saukt par komunismu ...

Gribētu saprast kas tad tavā prātā ir tā definīcija kas raksturo komunismu ????

P.S. tīrs kapitālisms būtu cilvēku tiešas investīcijas tajās pašās akcijās, bet pensiju 3. līmeņa "pārvaldītāja maiņa" - nav tīrs kapitālisms, tā kā tas (diezgan pamatoti) satur zināmus iegriežojošus noteikumus, lai maksimāli sociāli aizsargātu cilvēkus "pašus no sevis".

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Tā viš ir, ka kaut kas te kārtībā nav galīgi. Man ir gana dārga BALTA vip lux dzīvības apdrošināšanas polise ar max segumu kirdik gadījumā. Pilnīgi uz visu, izņemot Covid Jo, tā ir kā force majoure sitācija, pielīdzināmai karam u.tml. Es esmu pret potēm, jo esmu "lieliskā tehniskā stāvoklī" utt. Ja mani piespiedīs potēties obligāti, reāli piegriežot visu iespējamo, tad gribu drošību kirdik gadījumā. Tas esot tik droši, ka vispār tikai retais nomirst. Ok, tad lai valsts garantē manai ģimenei max aizsardzību. Tēriņi valstij nebūs lieli, tikai daži nomirst. BALTA savukārt atsakās jebko garantēt arī manas potes gadījumā. Kaut kā sanāk stulbi, ne? Neprasiet man neko (mierīgi pastāvam līdzās kopā), es neprasīšu jums neko. Nav laika pļāpām, es off darbam tagad.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 2 Atbildēt

Balta nepiedāvā dzīvības apdrošināšanu. Kāds tevi tur reāli čakarē ar to "dārgo polisi". Sāksim ar to...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Vienīgais, kurš te kādu čakarē, esi tu.

www.balta.lv/lv/uznemumiem/darbinieku-veselibas-apdrosinasana

mefisto Reģ.: 22.05.2017
4 0 Atbildēt

Veselības apdrošināšana nav gluži tas pats kas dzīvības apdrošināšana.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Un tagad izlasi pats, ko esi ielicis. Dzīvības un veselības apdrošināšana ir divas dažādas lietas.

Var jau saprast vēlmi par katru cenu kaut ko stulbu ierakstīt, bet nevajag jau pilnīgas glupības nest. Bet, nu jā, nav jau pirmā reize.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Nebūs vis tiesa. Man jau kuro gadu BALTA ir pirkta tieši tāda polise, kas iekļauj nāves risku, arī visas kritiskās saslimšanas utt. Tā saucas "Nelaimes gadījumu apdrošināšana". Segums - 100k eur nāves gadījumā. Šodien atklājās nianse - piem., vēža gadījumā viss ok, ģimene saņemtu izmaksu, taču, ja ARĪ konstatē COVID - force majoure un nekā

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Patiesība gan varētu būt drusku citādāka - tas ka apdrošināšanas kompānijas nespēj uz šo brīdi kvantificēt riskus (jo to pareizi nespēj arī WHO un valdības), un par to paprasīt atbilstošu naudas summu + pareizi pārapdrošināt risku. Līdz ar ko šādu jautājumu būtu pareizi aizstiept līdz tiesai, jo šobrīd valstī nenotiek nekas tāds kas atbilstu nepārvaramai varai. Tas ka daudziem to tā ir ērti nosaukt - "fine", bet likumīgu pamatu es tam īsti neredzu. Un visticamāk paies gadi 2 -5 un apdrošināšanas sabiedrības labāk par pārējiem spēs kvantificēt riskus, tiesa lai kvatificētu, viņiem būtu jāsāk uzskaitīt apdrošināšanas gadījumi ar Covid un to vislabāk darīt izmaksājot atbilstošas prēmijas, nevis tās atsakot - būs daudz precīzāka statistika.

Varbūt valsts spētu kādu jēdzīgu intervenci tajā izdarīt ???

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Tā nav dzīvības apdrošināšana. Visticamāk, tā ir nelaimes gadījumu polise. Un vēlreiz jāuzsver - tās ir divas dažādas apdrošināšanas.

Kas attiecas uz Covid, domāju, ka, ja nav, tad drīzumā to ieviesīs. Jo Balta kā pirmie to ieviesa arī ceļojumu apdrošināšanā kā segumu (un ne tikai medicīnas pakalpojumus, bet arī visas atcelšanas, viesnīcas utt.). Turklāt vispār jau viņi piedāvā Covid -19 segumu pie NG apdrošināšanas. Tur gan laikam atsevišķa polise jāpērk un tieši nāves risks nav iekļauts... slinkums pētīt, pagaidām neviens nav interesējies...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Starp citu, intereses pēc papētīju. Tevi tiešām laikam čakarē vai kaut ko pats neesi sapratis. VIP LUX NG polisē ir 100 000 euro nāves limits, bet ar piebildi -

"Nāve

Ja TRAUMAS {nevis slimības - aut.} rezultātā iestāsies klienta nāve, mēs izmaksāsim Labuma guvējam atlīdzību pilnas riska apdrošinājuma summas apmērā."

Ejam tālāk pie kirtiskajām saslimšanām - ja vien tev nav kaut kāds krutais līgums un atsevišķi nosacījumi, tad šim riskam ir 3000 euro limits un tas tiek izteikts šādi -

"Kritiskās saslimšanas A

Izmaksāsim vienreizēju kompensāciju riska "Kritiskās saslimšanas" apdrošinājuma summas apmērā {300 euro - aut.}, ja Jūs saslimsiet ar kādu no Kritiskām saslimšanām: vēzis; insults; miokarda infarkts; Alcheimera slimība; hroniska nieru mazspēja; multiplā skleroze; I tipa cukura diabēts; aklums; ekstremitāšu paralīze, zaudēšana; aplastiskā anēmija. Riskam tiek piemērots Nogaidīšanas periods: 90 dienas (tas nozīmē, ka šajā laikā diagnosticētas vai klīniski izpaudušās slimības netiek uzskatītas par Apdrošināšanas gadījumu. Tomēr Nogaidīšanas periods netiek piemērots, ja Apdrošināšanas līgums tiek atjaunots bez pārtraukuma – pie nosacījuma, ka arī iepriekšējā līgumā ir bijis iekļauts risks “Kritiskās saslimšanas”), kā arī Izdzīvošanas periods: 25 dienas."

No šī izriet, ka tev par vēzi nemaksās nekādus 100 tūkstošus.

Un vēl viņiem ir tāds risks kā "bīstamās saslimšanas", Izteikts šādi

"Bīstamās saslimšanas

Izmaksāsim vienreizēju kompensāciju riska "Bīstamas saslimšanas" apdrošinājuma summas apmērā, ja Jūs saslimsiet ar kādu no Bīstamām saslimšanām: difterija; gāzes gangrēna; holēra; jersinioze; leptospiroze; malārija; meningokoku infekcija; stingumkrampji; trakumsērga; trihineloze. Riskam tiek piemērots Nogaidīšanas periods: 20 dienas - tas nozīmē, ka šajā laikā diagnosticētas vai klīniski izpaudušās slimības netiek uzskatītas par Apdrošināšanas gadījumu."

Arī nemaksā nāves gadījumā. Vēl ir atsevišķs apakšpunkts - bīstamās saskimšanas Covid. Tur līdzīgi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

WALA rakstīja: Atvainojos jau ieriekš visiem par beztēmu ...

Kur nu vēl tālāk nolaisties, visur kur tavi kapitālisma "pamati" sabrūk pat neuzcelti, tu pēkšņi sociālismu sāc saukt par komunismu ...

Gribētu saprast kas tad tavā prātā ir tā definīcija kas raksturo komunismu ????

P.S. tīrs kapitālisms būtu cilvēku tiešas investīcijas tajās pašās akcijās, bet pensiju 3. līmeņa "pārvaldītāja maiņa" - nav tīrs kapitālisms, tā kā tas (diezgan pamatoti) satur zināmus iegriežojošus noteikumus, lai maksimāli sociāli aizsargātu cilvēkus "pašus no sevis".

Komunisms - VISI kopīgi visu izdala

Sociālisms - kāda partija pati visiem izdala.

Vienīgā atšķirība.

Komunisms tā ir utopija. Sociālisms reāls.

Pieminu komunismu, jo katrs sociālists sapņo par komunismu. Un komunisms tas ir ideāls uz kuru tiekties.

Bet man viņi visi vienā maisā bāžami.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Visādi komunisti un apdrošinātāji apsēduši Covid topiku.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pat nesatricināmo Vali satracinājuši

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ne gluži satracinājuši, sakrita izlasitais tēmā ar konkrēto video tēmu kurai relativi nejauši uzkāpu ...

Tikai ilustrēju kā "patiesība" spēj būt relatīva ...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Maģisskais dātums ir klāt."Mēs to ilgi gaidījām".Restorāni, viesnīcas un fitnesa centri beidzot atkal ir atvērti.Uutt.Uutjp... Šaib..,sorrī, Šnicel,Šniccel !! www.tt.com/artikel/30791992/oeffnungen-in-tirol-freude-ueber-schnitzel-kaffee-und-hantel

,,(c)Pirms ēdiena pasniegšanas tiek ieskenēts QR kods un reģistrācija ir pabeigta....hmm,hrjumhrjum, :ņamņammm:

ps,- mūsu/vietējie antipissēji beidzot varētu saņemties un savass tupās drirššānas vietā izskaidrot tālākās "perspektīvas".Viens te kkur pļūtīja, ka viņš esot vesels tā kā rutkis dsā.Ok.Man tikai nav skaidrs, kapc kādiem pārējiem mazāksvarīgajiem būtu par viņu jāuzņemās kāda "kopadbildība".Citi visilohi.lv "kopējā labuma labad" krās valstiskā/presstiža procentus, bāžot sev dsā lietussargus un fakinējot savus pubertāti/aizsniegušos radiniekus, aber lūk "veselīgie" gudrinieki tik turpinās kalt inidividuālos plānus visas passaules appišššanai.Jā..dajoš Šaibu,pletj !

..āāā, draugi- 2021. gada 20. maijs - 13:15 Tg24 : ES: parakstīts līgums ar Pfizer par...Tādējādi laikā no 2021. gada beigām līdz 2023. gadam visu ES dalībvalstu vārdā tiek rezervēti vēl 1,8 miljardi devu... tg24.sky.it/cronaca/2021/05/20/covid-oggi-bollettino-20-maggio ... ,,,,, ā,,i(Oksforda),,pedāvāt koronavīrusa vakcīnu bērniem, kuriem ir „gandrīz nullei nopietnu slimību risks”, ir „morāli nepareizi”, savukārt nabadzīgākajām valstīm joprojām nav devu, lai to piedāvātu gados vecākiem cilvēkiem. Skaidrs noraidījums, par kuru plaši ziņo britu mediji.. paldiess, brittumeeēdiji;p

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ko ASV FDA pilnīgi oficiāli saka ka nedrīkst vērtēt COVID imunitāti veicot antivielu testu, jo nav pietiekamu pētījumu šajā jomā:

www.fda.gov/medical-devices/safety-communications/antibody-testing-not-currently-recommended-assess-immunity-after-covid-19-vaccination-fda-safety

Un te arī mūsējie par to raksta:

www.delfi.lv/campus/raksti/asv-nerekomende-antivielu-testus-ka-merauklu-imunitatei-pret-covid-19?id=53216397

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Un kāda ir alternatīva? Ak jā - 14 dienas pēc pozitīva PCR testa jebkurš ir uzskatāms par līdzvērtīgu vakcinētam

Abos gadījumos nekas īsti nav zināms par imunitātes veidošanos, bet "zaļo karti" un privilēģijas par to piešķirsim. Galvenais - nemaz nemēģināt testēt vai tā imunitāte ir, bet maukt dzīvē uz pilnu klapi!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Pirms FDA par to jau rakstīja 25 gadus atpakaļ, un jebkurš izglītots imunulogs to pateiks.

Antivielas nav imunitāte. Antivielas ir tas, ko taisa imunitāte. Pēc vakcīnas, izslimošanas, organisms tās saražo. Bet tad beidz. Bet imunitātes atmiņa glabājas daudz ilgāk. Un vienīgais veids kā to nomērīt, ir saslimt. Un tad apskatīties cik ātri izveidojas jaunas antivielas.

...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Kapēc tad neizglītotie mediķi encefalītam mēra antivielas un veic revakcināciju, ja ir zem notiektā līmeņa?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Pirmkārt, neviens nemēra.

Vakcinācija notiek pēc grafika.

Pirmās divas - gada laikā, tālāk, pēc diviem ( neatceros, varu kļūdīties) bet faktiski, pietiek revakcinēties pat pēc 5 -7 gadiem.

Otrkārt. Iespējams (!!!) ja mēra, lai gan nezinu, kurš tāds idiots.

Tad tādēļ, lai nesaslimtu nemaz. Jo kad organismā tas ir, vīruss tiek uzveikts uzreiz. Tas pat nepaspēj sākt vairoties.

Ja antivielu nav, bet atmiņa ir, antivielas organisms pats izveidos, bet paies kāds laiks. Piemēram diena. Vai divas. Vai dažas stundas. Atkarībā no organisma. Bet encefalīts darbojas uz smadzenēm, tāpēc, varētu būt, ka ārsts tā cenšas pasargāt slimnieku.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Treškārt.

Domāju, ka runa iet par ģimenes ārstu.

Bet ģimenes ārsts nav speciālists visās jomās, turklāt, tas ir menedžeris. Viņš pats nezin, bet zin, kurš zin.

Un ir kontakts ar pacientu. Viņam tomēr nedaudz svarīgi sevi parādīt, un izpatikt pacientam. Un ja viņš zin, ka tagad visi mērā antivielas, ka viņš var teikt, ka nevajag. Gribi, mēri. Ja tev patīk.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Un no tā arī radās antivakseru vienīgais normālais arguments, ka pēc vakcīnas var saslimt.

Tu, inficējies, imunitāte atpazīst, un ātri izveido jaunas antivielas. Un tu uzvari slimību. Ātri, ar minimāliem simptomiem.

Bet ja imunitātei informācijas nav, tu saslimsti, organisms sāk iepazīt vīrusu, meklēt veidus, kā to RNS vai DNS sašķelt utt. Ilgs process. Bet tajā laikā slimība attīstās, pārņem orgānus. Ja vēl ir kādas problēmas, vāja imunitāte, cilvēks var pat nomirt.

Tāpēc, vīrusu saslimšanās ( ne tikai. Arī pēc čūsku kodieniem) galvenais ir cilvēku noturēt dzīvu Max ilgi, lai organisms pats varētu to apkarot. Imunitāte ir ļoti stipra. Pati atrod antivielas pret jebkuru vīrusu. Tikai jautājums, vai paspēs, kamēr organisms nenomirst.

Bet, ja organismā ir antivielas, vīruss tiek uzveikts uzreiz, un cilvēks pat nepaspēj saslimt.

Protams, ka antivielas ir labi, bet ne to dēļ vispār vakcinē.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Sanāk, ka apstiprini manis teikto - antivielu klātbūtne uzreiz pasargā no saslimšanas, bet "šūnu atmiņa" ļauj ātrāk/vienkāršāk izveseļoties. Un ļaut vazāties apkārt slimajiem (un vieglā formā slimie - vakcinētie būs pirmie, kas vazāsies riņķi bez piesardzības) nav gluži prātīgi.

Kopsavilkumā - pierādīji, ka man ir taisnība - tās vakcīnas atvieglo slimības gaitu, bet neierobežo izplatīšanu / mutācijas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Nu ja. Tā ir.

Varbūt tāpēc tieši covid laikā to tā visi mēra.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Bet te ir arī tāda lieta, ka:

Vīruss nonāk organismā. Tas iekļūst šūnā. Uztaisa, lai šūnas organoīdi to pavairo, un caur membranu nāk uz citu šūnu. Un tā vairojas. Paralēli, organisma aizsargmehānismu iznicina inficētas šūnas. Imunitāte paspēj izveidot antivielas, var jau būt, ka saražotais vīruss nepaspēj aplipinās citus cilvēkus. Jo lai kāds aplipina citu, tam vīrusam jābūt daudz un kaut kā jāizkļūst no organisma ārā ar klepu, siekalām, utt

Es jau nezinu jaunākos pētījumus, - kas ātrāk notiek - izveidojas antivielas, vai organisms aplipina citus organismus.

Bet es ticu zinātnei. Ja viņi zin, tad laikam zin pareizāk, nekā kaut kāds Vasīlijs

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Tu tici tai propagandai, kam gribi ticēt. Es analizēju datus un neticu nevienam.

Zinātne ir visai neprecīza nozare, kas patiesībā darbojas ar hipotēzēm un izvēlas labākās, kā šodienas "patiesību".

"Ticēt zinātnei" ir ateisma reliģijas doktrīna, kas nepieciešama komunisma cēlājiem, lai varētu novērst ticīgos no klasiskajām, ar komunismu nesavietojamajām, reliģijām.

Zinātne nesader ar ticību, zinātne ir skepticisma un pētniecības joma un progress tajā ir iespējams tikai apšaubot pastāvošo lietu kārtību - t.i. uzskatot, ka līdzšinejais priekšstats par kaut ko ir bijis nepareizs vai nepilnīgs.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Tu pats tici tam, ka nekam netici?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tavā jautājumā slēpjas nerisināms loģikas paradokss -

Ja tu tici ka nekam netici, tātad tu jau vismaz vienai lietai tici ( tam ka nekam netici).

Un ja tu nekam netici, tad sanāk ka netici arī pats sev ...

Līdz ar ko būtu tikai loģiski pieļaut, ka kaut kam tu tici jebkurā gadijumā ... vai tās būtu paša zināšanas ( kuru pamat aksiomām tāpat kāda dzīves posmā ir bijis vienkārši jānotic, līdz vēlāk tās ir ļoti ticams ir izdevies izprast ...)

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nē, tas "slēpjas" tikai to iedomās, kam ir nepieciešama ticība un kas nespēj iedomāties, kā atšķiras ticība no augstas varbutības iespējamības iekļaušanas secinājuma izdarīšanā.

Un jā - es neticu arī sev. Tajā nav nekā paradoksāla.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Eksistē gradācijas, jeb "pustoņi".

Patiesība un ticība - zināšanas - modelēšana - hipotēze - pieņēmumi - viedoklis - muļķība

Tad lūk, zinātne ir viss, izņemot abas malējās. Zinātne nepieņem ne absolūto patiesību, piemēram, Dieva eksistenci, un pēdējo - kad cilvēks zinot ka tā nav, speciāli melo - piemēram, zīlnieki, astrologi, tie, kuri speciāli rediģē bildes, izdomājot sazvērestības teorijas...utt.

Zinātne nav tikai hipotēzes. Tur ir visas stadijas.

Piemēram, priekšmeti krīt, jo ...

Aristotelis teica - tie tiecas uz savu īsto vietu zemes centru.

Ņūtons teica, - jo uz tiem darbojas Zemes pievilkšanās spēks

Einšteins teica - jo tie virzās pa ģeodēziski šķību laika telpu.

Bet mūsdienās ar kvantu fizikas attīstību, jau sāka vēl savādāk.

Kurš saka taisnību, kur ir patiesība?

Būtībā, rezultāts ir tas pats. Ķermeni krīt. Atšķiras tikai tas veids, kā to izskaidro.

Un tas ir ne tikai hipotēzes. Teorijas, modelēšanas, utt.

Un tas, ka raksti, ka netici nevienam, ir labi, bet zem vārdiem "ticu zinātnei" es domāju to visu procesu.

Piemēram:

Es nebrīnos, ka kāds raksta, ka covid var izveidot kolektīvo imunitāti, es nebrīnos, ka kāds raksta ka nevar. Katrai hipotēzei ir savi argumenti. Attiecībā uz šo, vienīgais veids kā to pārbaudīt, ir - to izdarīt.

Mēs nevaram būt pārliecināti, ka tas nesanāks.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Tu saki, ka nevienam netici, bet tajā pašā laikā tici tiem, kuri saka, ka nesanāks izveidot covid kolektīvo imunitāti.

Ne reizi neuzrakstīji, ka netici, ka nevar izveidot. Varbūt var izveidot.

))

Hāā!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es kaut ko palaidu garām ??? Es gribētu redzēt to vietu, kurā kāds (to ko TU apgalvo) ir teicis ???

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nu jā - neuzrakstīju, ka ticu, jo neticu. Un tu pat nespēj iedomāties, ka tas vienkārši ir mans, datu analīzē balstīts, viedoklis, nevis ticība kādam. Atkal demonstrē, ka esi tik ticīgs, ka pat nespēj iedomāties, kā ir dzīvot bez ticības.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Vienīgais, ko es 'demonstrē' ir tavas pretrunas

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"Attiecībā uz šo, vienīgais veids kā to pārbaudīt, ir - to izdarīt.

Mēs nevaram būt pārliecināti, ka tas nesanāks."

Nē, tieši ar to atšķiras zinatniskais process no politiska eksperimenta - zinātniski atbildi uz šo jautājumu var atrast klīniskajos pētījumos.

Jā, mēs nevaram būt pārliecināti, ka nesanāks, bet ar ārkārtīgi augstu varbūtību varam apgalvot, ka nesanāks. Attiecīgi tā niecīgā iespējamība, ka "sanāks", nekādi neattaisno zināmo kaitējumu, kas sabiedrībai ar šo eksperimantu tiek nodarīts, nemaz nerunājot par vēl nepazinātajiem kaitējumiem, par kuru neeksistenci tieši tāpat "nevaram būt pārliecināti".

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Redzi, tu balsties uz savu personisko viedokli, kam nav nekāda sakara ar objektīvu informāciju.

Un kur tā augsta varbūtība? Augsta varbūtība ir vīrusiem, kuri ir izveidojuši daudz variantu, piemēram, Laima slimība, gripa.

Covid pagaidām neko daudz variantu nav:

www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/cases-updates/variant-surveillance/variant-info.html

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tu balsties uz savu pasaules uzskatu, ka viedoklis netiek veidots, balstoties uz objektīvu informāciju, bet gan aklu ticību.

Un spēj Laima slimības izraisītāju nosaukt par "vīrusu, kas ir izveidojis daudz variantus". Bet savā piemērā nespēj pat pamanīt, ka ierobežots skaits "variants of concern" ne tuvu nav tas cipars, cik vispār ir varianti vīrusam. Tā vienkāršoti jau tad par gripu arī var pateikt, ka "nav daudz variantu, tikai A un B". Tikai "piemirsti" vienu - SARS-COV2 ir salīdzināms ar, piemēram, A/H1N1 gripu - t.i. tas pats par sevi jau ir konkrēts, specifisks variants. Gripa vispārīgā nozīmē ir līdzvērtīga koronavīrusiem vispārīgā nozīmē.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 2 Atbildēt

Visparīgā nozīmē tos var salīdzināt.

Nevispārīgā, lumpeniskā nozīmē veido asociāciju, ka gripa, tāpat, ka COVID nekas nav un tik dzen ikdienas ciparus.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 2 Atbildēt

Eu nabagu brauciet uz Portugāli atpūsties, tur viss vaļā. Neviena klepotāja, barčikos normāli var iesmelt, viss notiek.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Jā.Lai iesprauž starpp vaigiem sanitāro grāmatiņu un peld uz turieni brassā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Es tulit otrreiz gāzīšu uz turieni, jau biju ap lieldienām, jau tad bija viss labi. Bet bija ciet bāri, terasēs varēja smelt.

Klepotāju divanperdēju haļava beigusies.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 1 Atbildēt

Es «Просто хуею» no apkārt dzirdētā. Hokeja hallē nevarot laist ar negatīvu testu, varot būt maldinošs. Tomēr visā pasaulē uztaisīt mega ierobežojumus utt. precīzi tādu testu rezultātā - nekādu bažu par pareizību. Potētie var būt inficēti. Tos laist hallē varot. Jptvm

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

NU ja paskatīsies ko teica piem. Bradypus - ka tagad atkal laižam pamatīgu sviestu, tikai jau citā virzienā ...

Vienīgais kā šito dīvaino "brīvlaišanu" var iztulkot - eksperiments ar cilvjiem, lai ātrāk savāktu datus par to kā vīruss izplatās izslimojušo un vakcinēto starpā, kādas ir sekas un letalitāte šādam "jokam" ....

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Tak vēlēšanas nāk. Populisma gonka un viss.

Kur idiotisko 10 dienas atsēdēšanu pēc ārzemēm neaizvāc, jo tieši skar maz vēlētāju. Bet tūrismu pilnībā sagrauj.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Slimā medmāsiņa pirmdien dodas uz darbu. Viņai ierobežojumi beidzās 10 dienas pēc pozitīvā testa, ja vairs nav simptomu. Vīram, kas skaitās kontaktpersona un nav un nebija nekādu simptomu, jāsēž pašizolācijā 14 dienas.

filip Reģ.: 14.01.2019
2 1 Atbildēt

Zinātniskais secinājums: nav nepieciešamas vakcīnas! Skaidrs?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Zinātnisks secinājums no šī fakta ir izdarāms tikai politoloģijas nozarē. Tam nav nekāda sakara ar vakcīnām un epidemioloģiju.

filip Reģ.: 14.01.2019
3 0 Atbildēt

Super!

kādu zinātnisku secinājumu var teikt par to, ka ar kovīdiem saistīti nāves gadījumi u.k. un Izraēla praktiski ir 0, un cilvēki dzīvo normāli, nevalkājot sejas maskas? mēs runājam par vairāk nekā 60 miljoniem vakcinētu cilvēku

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

To, kas ir atkārtots jau neskaitāmas reizes - ar visnotaļ augstu ticamību zināmās vakcīnas (vidēji ap 96%) novērš letalitati un atvieglo slimības gaitu.

"Dzīvot normāli un nevalkāt sejas maskas" ir pilnīgi ar šo nesaistīts, politisks lēmums.

Tas, kas nav līdz galam zināms, ir šo vakcīnu iedarbības noturība un spēja pasargāt no saslimšanas/izplatīšanas. Provizoriski šie dati izskatās bēdīgi - revakcinācija vairākas reizes gadā un visnotaļ vāja aizsardzība pret saslimšanu/izplatīšanu.

filip Reģ.: 14.01.2019
1 1 Atbildēt

The distinction is important because many people do not realize that vaccines primarily prevent the disease but not necessarily infection. That means not all vaccines block fully vaccinated people from transmitting the pathogen to others.

Vaccine 101

Es tagad ceru, ka jūs saprotat kāpēc ir jāvakcinējas, jā?

Un provizoriski, dati izskatās ārkārtīgi pozitīvi.

1. In April, Public Health England reported the results of a large study of COVID-19 transmission involving more than 365,000 households with a mix of vaccinated and unvaccinated members.

It found immunisation with either the Pfizer or AstraZeneca vaccine reduced the chance of onward virus transmission by 40–60%. This means that if someone became infected after being vaccinated, they were only around half as likely to pass their infection on to others compared to infected people who were not vaccinated.

2.One study from Israel, which leads the world in coronavirus vaccinations, gives some clues about what is behind this reduced transmission. Researchers identified nearly 5000 cases of breakthrough infection in previously vaccinated people, and determined how much virus was present in their nose swabs. Compared to unvaccinated people, the amount of virus detected was significantly lower in those who got vaccinated.

More virus in the nose has been linked to greater infectiousness and increased risks of onward transmission.

These studies show vaccination is likely to substantially reduce virus transmission by reducing the pool of people who become infected, and reducing virus levels in the nose in people with breakthrough infections.

utt.

Par ko mēs vispār strīdamies ?! Cilvēki, ejiet potēties!

Pfizer, Moderna, Astra, Johnson, Sputnik, Sinopharm utt. - vienalga!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Nu redz - labi demostrē šauru skatījumu, nespēju ieraudzīt kopsakarības. No plika imunoloģijas viedokļa "immunisation with either the Pfizer or AstraZeneca vaccine reduced the chance of onward virus transmission by 40–60%." ir patiesība - bet tie ir klīniskā pētījuma dati izolētu apstākļu vidē un nav pielikts klāt socializācijas koeficients. Nevakcinētais būs slims un lielakajā daļā gadījumu ierobežos savu vazāšanos apkārt un ārstēsies. Vakcinātais - jutīsies labi un droši vazāsies apkārt. Attiecīgi, lai atsvērtu tavu koeficientu, vakcinētajam ir jāsatiek tikai 2x vairāk cilvēki, nekā nevakcinātajam. Praksē dati liecina, ka tās ir 3-4x, kas nozīmē, ka vakcinātie izplata vīrusu 150%-200% apjomā, salīdzinājumam ar nevakcinētajiem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Vakcinētajiem un nevakcinētajiem atšķiras lipīguma periodi - vakcinētais uzreiz ielec straujas atveseļošanas periodā. Tajā pašā, kur nevakcinētais slimais jūtas ievērojami labāk. Līdz ar to izvazāšanas iespējas ir aptuveni vienādas. Slimojušais vienīgi ir informēts, ka saķēris (un arī ne vienmēr) un būdams atbildīgs (arī ne vienmēr) uzturas izolācijā.

Attiecīgi vistcamāk riski ir +/- vienādi, bet slimnīcu noslodze no vakcinētajiem ir simtiem reižu mazāka

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Par tiem periodiem tukša muldēšana. Nav nekādu datu, ka vakcinātie "izslimo" ātrāk, ātkārtoti inficējoties, tikai tas, ka slimības gaita ir vieglāka.

Vēl debilāka muldēšana par tiem "simtiem reižu". Vakcīnu efektivitāte smagas slimības gaitas novēršanā ir visnotaļ pārliecinoši pierādīta - ~96%. 96% samazinājusm ir 25 reizes.

Un vispār pat neesi pamanījis, ka diskusija ir par vakcīnu ietekmi uz izplatīšanu, nevis slimības gaitu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Tas sākas skolā, kad stundās ir tik daudz visu ko citu darīt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 4 Atbildēt

Jā, tieši tā - ir cilvēki, kam koncentrēšanās uz šauru specifiku nav viņu spēju robeža un kas spēj skatīties plašākās kopsakarībās.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
3 0 Atbildēt

Lai skatītos uz kopsakarībām, jābūt kaut kādām pamatzināšanām. Ja šo pamatzināšanu nav un cilvēkam liekas, ka viņš var ģenerēt kopsakarības, te rodas arī visas konspirāciju teorijas un citas aplamības.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Tikai daļēji. Konspirāciju teorijas tomēr ļoti bieži un mērķtiecīgi rodas kā "dūmu aizsegs" darbībām, kuras to veicēji vēlas noslēpt no sabiedrības vai kādu citu mērķu ietekmē.

Konkrēts piemērs - ļoti izplatītā "žīdi valda pasauli" teorija ir ļoti cieši saistīta ar "ciānas gudro protokoliem", kas ir īsts dokuments, tikai tā autors ir nevis "ciānas gudrie", bet antisemītisma propagandas veidotāji.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Un kam izdevīgs antivakserisms? Lai cilvēki nevakcinētos.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Tu jau pats piedāvāji iespējamību - piemēram, farmācijas kompānijām, terapeitisko medikamentu un uztura bagātinātāju tirgus veicināšanai.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Homeopātiem izdevīgi var pārdot ūdeni par zāļu cenu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Ja būtu jāizvēlas starp arābiem un žīdiem, es noteikti izvēlētos žīdus. Tomēr, žīdi pilnīgi noteikti valda Volstrītu un Holivudu, kā arī daudzus ietekmīgus masu informācijas līdzekļus, kuri ietekmē sabiedrisko domu. Termins "antisemīts" gandrīz atbilda ( tagad gan "rasists it kā stiprāks ) apzīmējumam "ķeceris" viduslaiku katoļu valstīs, proti , draudēja ar tūlītējām nepatikšanām.

Bet žīdi vēsturē sastrādājuši arī lielas lietas, galvenokārt jau atbildīgi par boļševiku apvērsumu Krievijā. Rietumos viņu iesaiste noteikti maz zināma, jo daudziem bija pieņemti krievu uzvārdi. Piem Jurovskis, kurš personiski nošāva caru Nikolaju II in deva pavēli nogalināt cara ģimeni.

Yakov Mikhailovich Yurovsky (Russian: Я́ков Миха́йлович Юро́вский; 19 June [O.S. 7 June] 1878[n 1] – 2 August 1938) was a Russian Old Bolshevik and a Soviet Revolutionary. He was best known as the chief executioner of Emperor Nicholas II of Russia, his family, and four retainers on the night of 17 July 1918. The Yurovsky family were Jewish.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Tipa, eksakto mācību pamatvielu var nezināt?

Tad jau nav brīnums, ka valdība no saviem pilsoņiem nevar panākt sadarbību.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kapēc nezināt? Tieši otrādi! Zināt to un vēl spēt salikt kopā ar citiem lielās bildes elementiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Bradypus kā var neticot zinātnei pārliecināties, ka iedzerot paracetamolu tas neatstās sekas mazmazbērniem?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nekā. Man diemžēl nav atbildes, kā ticīgam cilvēkam paskaidrot dzīvi bez ticības. Bet varbūt arī nevajag.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Interesants video kā komunisti cīnās ar Covid youtu.be/LAoP-Cmtwhg

Tagad ārzemniekiem grūti laiki pienākuši - atsaka vīzu pagarināšanu, deportē kreisos speciālistus. Taka ziemošanas viena valsts atkrīt, tā izskatās

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 6 Atbildēt

Klepotāji, kā jums patīk? Jums mīž uz galvas un stāsta ka lietus līst. Biļetes tā arī uz hoķi nevar nopirkt bet pīzdaboli no valdošās elites sēž tribīnēs un bauda spēli. Raimi tu esi bijis pie ārsta beidzot dalbajob?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
2 4 Atbildēt

Un? Manis pēc lai viņi tur sēž. Vispār tagad hoķis ir normāli skatāms, jo fonā nav to skatītāju aurošanas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 7 Atbildēt

Protams nožēlojamais nūģi neveiksminiek. Tu paskaties uz sevi spogulī sūdagabal. tev nav pašam sevis žēl?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 1 Atbildēt

Teica kadrs, kurš banots vairākas reizes citos forumos.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Lohiem jābūt ir vienalga,- vai lietus līst ,vai galvā mīst ,vai dsā līst

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 3 Atbildēt

Kam interesants tas trešā līmeņa turnīrs.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 0 Atbildēt

Katrs cilvēks ir kaut kam noderīgs. Pat sliktākajā gadījumā viņš tomēr turpina izelpot ogļskābo gāzi, kas ir nepieciešama augiem!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 3 Atbildēt

Viens no koronavīrusa simptomiem ir halucinācijas. Cilvēks redz vīzijas, murgo, ka drīz viss būs labi, ja sapotēs pēc iespējas vairāk cilvēku.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

Kamēr nesak skraidīt apkārt ar šļircēm un nemēģina visus vakcinēt, lai tik turpina (ap)halucinēties tālāk. Visiem pārējiem lai visi "sūdi" iet ar lielu līkumu un ir brīva izvēle to darīt vai ne, jo daudziem potētajiem blaknes kaut ari tikai īsu brīdi bet nav patikamas ... Sieva ar pamocījas un man gulēt kadu brīdi neļāva ...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Tieši tāpēc arī ir tas process obligāti brīvprātīgs.

Atceros, kad bija mēris, cilvēki,tā vietā lai izolētos, skraidīja uz baznīcu dievu lūgt. Beigās es ar feodāli pieņēmām likumu aizliegt iet uz baznīcu. Arī cilvēki pretojās, gāja slepeni.

Ko tu muļķiem padarīsi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Muļķiem patiešām vajag likt mieru ... bezjēdzīgs laika patēriņš un ieguvumu neatkarigi vai dzivs vai miris mulķis ==0 !

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Muļķu dēļ cieš normāli cilvēki.

Vēl viens variants - tos apšaut.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Viens no koronavīrusa simptomiem ir halucinācijas. Cilvēks redz vīzijas, murgo, ka drīz viss būs labi, ja sapotēs pēc iespējas vairāk cilvēku.

Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) piektdien ierosinājis 50 miljardu ASV dolāru lielu plānu pandēmijas izbeigšanai ar mērķi līdz 2021.gada beigām vakcinēt pret jauno koronavīrusu vismaz 40% pasaules iedzīvotāju. ;)

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Viela pārdomām. No ļoti nopietna Latvijas uzņēmuma darbinieka saņēmu oficiālas darba devēja izziņas paraugu, kā pilnīgi legāli ignorēt jebkuras pašizolācijas prasību - saskaņā ar MK rīkojuma Nr. 360 punktu 55.1. Tātad, darba laikā vienmēr pildu darba pienākumus, manas filiāles ir Igaunijā un Zviedrijā, bet darba sfēra - pilnīgi visa Eiropas Savienība. Katru darbadienu Es drīkstu braukt, lidot utt. pilnīgi jebkad un jebkur. Nekādas izolācijas pēc tā (izņemot pēc darba laika un brīvdienās). Ar oficiāli noformētu Covidpass, protams. Superīgi. Tas liek domāt, ka tā ir politiska pandēmija. Ar papīru cilvēks nav bīstams, bet bez papīra - ir...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mazliet nesapratu, kas tieši tajā rīkojumā rakstīts. Un MK not. 360 punkts 55.1. ir šāds (ja runājam par 55 prim)

55.1 Šo noteikumu 55. punktā minētā persona var atstāt uzturēšanās vietu, lietojot medicīnisko sejas masku, lai dotos uz savu mītnes zemi vai mainītu uzturēšanās vietu. Pirms uzturēšanās vietas atstāšanas, lai dotos uz savu mītnes zemi, vai pirms uzturēšanās vietas maiņas persona par to informē Veselības inspekciju.

Tur ir runa par kontaktpersonām. Kāds sakars ar izolāciju pēc ceļošanas vai kaut kādām darba devēja izziņām? Turklāt Covidpass plāno ieviest tikai jūlijā. Nesapratu tavu domu. Paskaidrosi?

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 1 Atbildēt

Man ar ir tads pats elektronisks dokuments, ka jebkados laikos varu atrasties jebkurā man nepieciešama vietā veicot darba pienākumus. Pants XZ kāds, bet fakts ir ka nezinu ko Kasinsh dara,bet man var but nepieciešamiba mainīt dzelžus ļoti daudzās kompānijās uz vietas,vai tas butu LV vai dazos gadījumos Baltijā, un ja situācija butu ja klients pats nespēj vai nereti arī nedrīkst mainit daļas, tad man ir jābrauc un tas jādara, un atbildiba gulstas tikai uzmani un uzņēmuma vadītāju ... par to ko un kā es ieveroju utml.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Bet tad jau sanāk, ka stāsts ir nevis tik ļoti par "politisku pandēmiju" un ka "ar papīru" cilvēks nebūtu bīstams, cik par to, ka likumdevēji vnk nāk pretī strādājošajiem, kuriem ir regulāri jāpārvietojas darba specifikas dēļ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jā tas būtu atbilstošāks apzimejums tam kāds tam mērķis, tacu vienmer var gadities tāda nodarbošanas, ar kuru to var iztulkot dažādi ...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es ne tik precīzi par pašu punktu, bet tas ir fakts, pašizolācijas klasiskajā izpratnē man vairs pēc Tallinas nebūs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet tu jau pats rakstīji - tikai komlektā ar Covidpass. Ja pieņemam, ka ar Covidpass brīvi ceļot bez PI ievērošanas varēs vakcinētie, pārslimojušie vai tie, kuri varēs uzrādīt negatīvu testu. Tad kas tajā visā savādāks, tobiš, ko tā darba devēja izziņa dod?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Man liekas Kasiņš pavisam nesaprot sistēmu.

Visu laiku var neizolēties, ja darba darīšanās. Tas izolācijas sviests vienmēr attiecies uz dīkdieņiem ceļotājiem. Bet var gadīties specifiski pierādīt, ka tiešām esi darba darīšanās. Un te redz var ielidot, jo var nākties loģiski pierādīt šo.

Bet jā - business first princips jau iepriekš bija

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Precīzi to arī rakstīju

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Bet tā bija jau pagājušo gadu. Tur nekas nav mainījies jau ļoti sen

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Točno tā bija? Pat nepiefiksēju. Bet tad sanāk, ka Kasiņš pēc Igaunijas komandējuma velti atsēdēja pašizolācijā?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vecīt, pat 3 reizes

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tas nav velti - tāpat ir zinami priekšraksti atgriežoties no konkretām valstīm, bet nu ievero gan kā nu kuram ienāk pratā, nezinu gan vai vienkārši 2K sods pie pakaļas, vai ari ir kāda juridiska "pakaļas piesegsana" ...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti