Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 2 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Strīds tur ir nevis par to, ka ierobežojumi ir nevajadzīgi, bet par to, ka tos esot ieviesusi valdība bez parlamenta ziņas, kā paredzēts Beļģijas likumdošanā. Citiem vārdiem sakot - Beļģu opozīcija spodrina sev tēlu. Tiesa ir iedevusi valdībai 30 dienas, lai šie fēleri izlabo.

Ir naivicerēt, ka neizlabos, gan jau steidzamības kārtā izstums caur parlamentu.

Noteikti nē Valdība centās ieviest vēl smagākus ierobežojumus, kas likumsakarīgi neizdevās, un to ideju nācās atcelt. Jau ar tiesas lēmumu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Un neviens tak tev GB12 nevar aizliegt piketēt atsevišķi. Ej stāvi pie Izglītības ministrijas vai kas tev aktuālāks jautājums. Tikai nedomā organizēt kko, iesēdinās. Visam ir jābūt pašu iniciatīvai

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 1 Atbildēt

Ja vajadzēs un uzskatīšu, ka tā kaut ko varēs panākt, tad iešu. Un neizmantošu mazus bērnus, lai panāktu efektu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Vīrieši sēž mājās, sūc aliņu un feisbuklaivā skatās uz savām sievietēm, lepojas un raksta stulbus komentārus, lamājot Kliķi...

Bet, ja nopietni, man šajā sakarā ir cits jautājums (laikam retorisks) - kāpēc šāda veida protestus organizē tikai visādas frontes un kornatovskas, kas jau automātiski diskreditē protesta ideju kā tādu, jo neviens normāls, domājošs cilvēks līdz ar to nevēlas tādā piedlaīties? Ja tamlīdzīgus protestus organizētu kādas normālas organizācijas ar jēdzīgu reputāciju un caurskatāmu darbību, piemēram, kādas bērnu tiesību aizstāvju organizācijas vai vecāku apcienības, varētu akcijām piesaistīt arī adekvātus cilvēkus, kuri neatbalsta situāciju ar skolām...

Pastāsti, lūdzu, KURAS būs tās normālās organizācijas un KURI būs tie normālie organizatori?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Puslatvijas Parazītu Associācija (LV42820216666) ,sadarbībā ar nodibinājumu "Pipeles Gals" (LV99930062021)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Nezinu , nav aktuāli šobrīd, bet vai tiešām nav nopietnu organizāciju, kas aizstāv vecāku/bērnu tiesības? Tad varbūt pēdējais laiks ieinteresētajiem tādu dibināt... bez visiem šiem kornatovskjeremejevveidīgajiem parazītiem?

Kā piemēru varētu minēt citu sfēru. Pirms 12 gadiem iepriekšējā krīzē - laikā, kad bankas sāka ņemt ģimenēm nost mājokļus, aktivizējās parādu piedzinēji, kas par 20 euro parādu mēdza prasīt 100 euro "piedziņas izdevumus", tika dibināta organizācija, kas aizstāvēja kredītņēmēju intereses. Viņi tāpat organizēja dažādas akcijas un protestus, un, kas ir svarīgi, reāli panāca daudzas izmaiņas normatīvajos aktos, par spīti banku lobijam un varnešu neieinteresētībai problēmas risināt.

Nu, labi, pēc tam viens no vadītājiem pamatīgi sasmērējās politikā, bet, nu, tas jau bija pēc tam un ir cits stāsts.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Nu prottams,LVij'ā ir vēl (daudz!)tādas ģimenes vai apvienības vai indivīdumi, kuri (nu pilnigi neko..) nav paspējuši no šīs sērgas izzīst.Ne pat algu par attālināto nekonedarīšanu,ne kompensāciju saņemt,nu itin neko neviens nekur nē.Visi tagd pliki un nabagi.Visus korī tie kāriņpaļuti pa tīro apdalīja.Ne pat kaulu pagrauzt nekam neatmeta.Vispakārt viena plika iznīcība,kā jau "u latiša"- toļka h/uj da duša.Jā..

Pat ja tādi relikti ir, nu tie kāreiz ir tie "zinošie un varošie un ietekmīgie".Pensionāri, vientuļnieki,bezdarb un bezjumt -nieki utt.Viņiem ir nauda,raķetes,armija,polisija,massu infolīdzekļi- nu pilnīg viss nepieciešamais Revolūcijai.Tie nu tagd gāzīs sajmu un tricinās visus krastus.Idejas vārdā taču katrs esam gatavs atteikties,ciest un cerēt.Lai tik "citiem" un "visiem" būtu labāk.Jā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 2 Atbildēt

mjā.... Indijā ir pavisam traki....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
8 1 Atbildēt

Tas visticamāk ir izdomāts, lai uzpūstu statistiku, biedētu cilvēkus un ieviestu ierobežojumus. Nesaprotu, par ko viņi tur satraucas, tāda parasta gripa vien ir...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Vai tad kaut ko vajag uzpūst? Pietiek ar panikas celšanu.

Indijā ir ~700x vairāk iedzīvotāju nekā Latvijā.

Vispārējā mirstība - tikai 300x lielāka - tādad daudz labāk nekā pie mums.

Covid kumulatīvā mirstība - tikai 100 reizes lielāka - tātad kopumā pārapdzīvotā un apšaubāmi higieniskā Indija līdz šim ir 7x labāk "pārcietusi" Covid, nekā Latvija.

Un pēdējo 7 dienu vidējais jauno gadījumu skaits - 573x lielāks kā Latvijā, joprojām sanāk labāks cipars par mūsējo, lai gan ne tik labs kā līdzšinējie rādītāji.

Kopasavilkums - ja izdosies sacelt pietiekamu paniku, iespējams, ka Indijā būs tikpat slikti kā pie mums.

Nav labi, draugi. NAV!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Slimnīcu pieejamība ir 20x sliktāk kā mums tā kā ķepurojas vien paši.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Nu re - un ar visu to labāki rādītāji kā pie mums...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Ja nestestē tad rādijumi ir izcili, kā Zkorejā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav obligāti. Jā, protams, tas cipars kuru izmanto kā bubuli lai baidītu tautu, to iegūst no testiem - bet ir jau arī otrs cipars, mirušie, un ja testus netaisa bet tomēr mirst no kovida, tad jebkurā valstī, kura nav Ziemeļkoreja, parādīsies aizdomīgi liela mirstība no plaušu karsoņa, par ko jebkurā valstī kas nav Ziemeļkoreja kāds sāks ķērkt...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu šis jau strādā arī otrādi, ja vien cilvēki nav par slinku paskatītes. Jebkurā valstī, kura nav Ziemeļkoreja, bet gan ar Covidticīgu varu - parādās aizdomīgi zema mirstība visām citām slimībām izņemot Covid - ar mirušo kopējo skaitu manipulēt nesanāk - PMLP u.c. datu bāzes tādu integritātes pārkāpumu nepieļauj.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Vīrieši sēž mājās, sūc aliņu un feisbuklaivā skatās uz savām sievietēm, lepojas un raksta stulbus komentārus, lamājot Kliķi...

Bet, ja nopietni, man šajā sakarā ir cits jautājums (laikam retorisks) - kāpēc šāda veida protestus organizē tikai visādas frontes un kornatovskas, kas jau automātiski diskreditē protesta ideju kā tādu, jo neviens normāls, domājošs cilvēks līdz ar to nevēlas tādā piedlaīties? Ja tamlīdzīgus protestus organizētu kādas normālas organizācijas ar jēdzīgu reputāciju un caurskatāmu darbību, piemēram, kādas bērnu tiesību aizstāvju organizācijas vai vecāku apcienības, varētu akcijām piesaistīt arī adekvātus cilvēkus, kuri neatbalsta situāciju ar skolām...

Nu, varbūt vara pati sev organizē ērtu opozīciju.

automātiski diskreditē protesta ideju kā tādu

domājošs cilvēks līdz ar to nevēlas tādā piedalīties

lai ne/varētu akcijām piesaistīt arī adekvātus cilvēkus, kuri neatbalsta situāciju ar skolām...

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 1 Atbildēt

Fakts ir uz sejas - puse mācību gada ir praktiski norauta podā, bet nu jau tūlīt maijs - ko nu vairs? Ja 1. septembrī atkal kaut kādu nebūt iemeslu dēļ neatsāksies normāla skola un pulciņi, tad es arī iešu protestēt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Uzmanies - ka nekļūsti par praidistu, kas izmanto bērnus...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 2 Atbildēt

Ja vēl līdz šim varētu likties, ka tajā "podā noraušanā" ir kaut kāda loģika (piemēram, lai pasargātu skolotājus, īpaši, gados vecākus), tad, vismaz skatoties no šīs dienas skatu punkta, septembrī tam vairs nevajadzētu būt aktuāli, jo skolotāji, kas būt vēlējušies, būs savakcinēti, attiecīgi, pasargāti no tā, pret ko šobrīd viņus sargā. A tie, kuri negribēs vakcinēties, paši arī par savu veselību lai atbild, neviens cits pie tā vainīgs nebūs. Līdz ar to, vismaz šobrīd es īsti neredzu jēgu septembrī neļaut atsākt normālu skolu un pulciņus.

P.S. Ja es nolaistos līdz pusija līmenim, tad varētu no vārda "izmanto" izzīst seksuālu izmantošanu un bīdīt naratīvus...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Bet tomēr nevarēji noturēties nepiesaucot to seksuālo izmantošanu... Pirms tam atteicies saukt sava auguma parametrus, jo šeit neesot geju iepazīšanās portāls... Paliek arvien interesantāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 1 Atbildēt

Tikai kariķēju tevi. Kaut kādu secinājumu izzīšana no viena vārda ir tavs sociopāta jājamzirdziņš. Patiesībā pat vārdu nevajag. PIetiek ar iedomu tavā galviņā, kā mēs visi to redzējām saistībā ar "nāves vēlēšanu tavam tuviniekam". Kā Staļins teica - нужен только человел, статья, найдёться.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Kāda puse mācību gada? Ja nemaldos, tad skolā mans bērns pagāja ~2 mēnešus un tad viss. Kopš tā laika tikai mājā. Tā ka tuvāk 75%.

Skolu nevarot, dziesmusvētkus gan varot vēl apdomāt. Par to nudien dusmas.

Šuplinska nesen te izteicās, ka skolās, kur mācības tomēr notiekot, nekāda lielāka inficēšanās nenotiekot, tā ka es joprojām uzskatu, ka tas bija nepārdomāts lēmums. Bērnam izpļakarēts gads. Labi, man bērnam 1. klase, bet tiem, kam kāda 9ā vai 12ā?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

Kariķēt vajag, protams.Vēl gan "būtu labi" ,ja izdvest kādu "personisko nostāju" vismaz pašos tādos kliedzošākajos gadījumos.Nevis izlikties tos neredzam.

Reku, pirms nedēļas hidustaanas drirsasmazgātāju miljoni upē braši peldējās.Uzspļaut und pilnīg paebaķķ viņiem bij uz visu.Un ne Paļuts ne Rinkuļēvičs ne pat neviens ne Kivičšš tos "assi nenosodīja".Jo tas taču ir visLVijas iekārotākais ceļojuma mērķis,garīgās izaugsmes un svētceļojumu objekts.Tagad ko- (nu kā jau jebkurš dalbaijobs būtu iedomājies)-- ujjj, aiiiii, esam sasslimuši, pasaule, kur jūs essat, helppp, pzdaaazcz...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Raimo intervē 4 bērnu māti pēc policijas uzbrukuma

www.facebook.com/TautaOnline/videos/1431853280481911/

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Kā tas "uzbrukums" izpaudās?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Viņa tak stāsta tur un uzdod retorisku jautājumu. Kāpēc viņas bērniem skolās liek vilkt maskas, ja šeit(Saeimā) visi/lielākā daļa staigā bez? Konkrēti esot izraisījusies vārdu apmaiņa ar Urbanoviču, kas pēc tam vēl esot melojis. Pēc tam uzsūtīti policisti un viņa no turienes padzīta.

P. S. Klāt nebiju, aptuvens notikumu izklāsts

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Psc, es uz sitiena tai plakātā trīs gramatikas kļūdas ieraudzīju! Kā nav kauna šādi savu tupumu lepni visai Latvijai demonstrēt? Ko runāja, neklausījos, šaubos, ka cilvēks, kurš raksta "ierobēžojumus", var pateikt jeb ko noderīgu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šito es esmu ievērojis arī Valentīnam. Citreiz liekas, ka viņš kko speciāli kariķē - rēžīms, uzbrūkums, Lātvija

Es arī RU valodā ikreiz apstājos, kad jālieto to mīksto i vai cieto i. Man liekas, ka viņiem ir tā pat ar garumzīmēm, nenāks par ļaunu, ja kkur papildus uzliks

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Krieviem tā ir, ka nesaprot, kur garumzīmes likt, un normāli sadzīvē es nekad par to nepiesienos. Bet stāvēt ar kļūdainu plakātu uz ielas ir laža un izgāšanās.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Jā, Draugi,tiešām nu Indijā nepavisam nav labi.Krematōrijas srādājot virsstundas, BET...Jā.Hmm.Hmmmm.Mmmm. timesofindia.indiatimes.com/business/india-business/air-india-us-nonstop-frequency-to-be-back-to-pre-covid-level-soon/articleshow/82297240.cms

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Pašiem savs viss...NevajagĀ indijŪ

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Jūties atbildīgs planētas priekšā- mirsti no covid.

Nu, izskatās, ka indieši jūtas atbildīgi :-/

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Indieši ir reliģiskāki un viņu reliģija daudz vairāk saistīta ar dabu. Tapēc vienā mierā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Vai tad kaut ko vajag uzpūst? Pietiek ar panikas celšanu.

Indijā ir ~700x vairāk iedzīvotāju nekā Latvijā.

Vispārējā mirstība - tikai 300x lielāka - tādad daudz labāk nekā pie mums.

Covid kumulatīvā mirstība - tikai 100 reizes lielāka - tātad kopumā pārapdzīvotā un apšaubāmi higieniskā Indija līdz šim ir 7x labāk "pārcietusi" Covid, nekā Latvija.

Un pēdējo 7 dienu vidējais jauno gadījumu skaits - 573x lielāks kā Latvijā, joprojām sanāk labāks cipars par mūsējo, lai gan ne tik labs kā līdzšinējie rādītāji.

Kopasavilkums - ja izdosies sacelt pietiekamu paniku, iespējams, ka Indijā būs tikpat slikti kā pie mums.

Nav labi, draugi. NAV!

Bradypus, kas ir tava pamatnodarbošanās?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Kāda tam ir nozīme?

Klasiskais jautājums, kad nav ko teikt par tēmu un vajag apspriest kāda personību. Tu, visticamāk, pat nestādies priekšā, cik tevis uzdotais jautājums ir klišejisks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Kurš nu to būtu teicis...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Ir atsķirība - uzskatīt tevi par mēslu tavas nostājas dēļ vai tieši otrādi - vērtēt tavus uzskatus tavas personības dēļ. Pats vēl nesen brīnījies par tev nesaprotamo "paradoksu", ka spēju tev normāli atbildēt par tēmu, kas neskar to, kurā tu esi mēsls, kā personība.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Ņemot vērā to, ka tava mēsla leģenda ir tevis paša izdomāta (klasiska sociopātijas pazīme), nekā jau diži atšķirīga tur nav. Bet, ja uzskati, ka ir, tad tas vēl vairāk izgaismo tavu divkosību, jo, kā mēs pārliecinājāmies, tu apgalvoji, ka tas ir personīgi tieši pret mani, jo es esot tavam radiniekam it kā nāvi vēlējis. Izrādījās, ka tomēr tā nav (tu jau gan to zināji, bet, nu, kāda starpība, naratīvu bīdīt jau vajag) un savu radinieku piesmēji tu pats sava "naratīva" bīdīšanai. Iemesls tavam naidam ir, pirmkārt, dēļ tā, ka man ir atšķirīgs viedoklis, un/vai otrkārt, uz to, ka es uzskatāmi, ar konkrētiem pierādījumiem (nevis, kā tu, ar tukšu muldēšanu) izgaismoju tavus melus un lietu, ko pats dari, pārmešanu citiem...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"kā mēs pārliecinājāmies" principā nozīmē, ka tu pats izdomāju kaut ko, kam tavuprāt bija jābūt konkrētā tevis iedomātā vietā, pasludināji ka tur tā nav un ar to esi pierādījis to, ko vēlējies.

Ja būtu spēkā tevis minētie iemesli, tad tas nebūtu tieši par tevi, bet arī par citiem, kam ir atšķirīgs viedoklis.

Nez, kādēļ tev ir tik svarīgi pasludināt mani par "sociopātu", nevis nospļauties uz manu viedokli. Vai ne tādēļ, ka tu labi zini, ka man ir taisnība un tev ir nepieciešams kaut kā izmisīgi pierādīt pretējo...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

""kā mēs pārliecinājāmies" principā nozīmē, ka tu pats izdomāju kaut ko, kam tavuprāt bija jābūt konkrētā tevis iedomātā vietā, pasludināji ka tur tā nav un ar to esi pierādījis to, ko vēlējies." (c)

Vispār jau nē. Izejas datus ņēmu no tā, ko pats biji rakstījis - ka "novēlējums" bija PIRMS tā cilvēka bērēm. Tuvinieks nomira 25.lpp. un 26. tu pazudi meklēt sevi... Turklāt tev joprojām ir ļauts parādīt konkrētu pareizo vietu, kur tad esmu to nāvi vēlējis. Interesanti, ka to nedari, īpaši jau ņemt vērā to, kā tev pašam patīk prasīt atsauces no citiem...

"Ja būtu spēkā tevis minētie iemesli, tad tas nebūtu tieši par tevi, bet arī par citiem, kam ir atšķirīgs viedoklis." (c)

Nu, tātad iemesls ir otrais. Vai arī vienkārši tups un akls naids.

"Nez, kādēļ tev ir tik svarīgi pasludināt mani par "sociopātu", nevis nospļauties uz manu viedokli. Vai ne tādēļ, ka tu labi zini, ka man ir taisnība un tev ir nepieciešams kaut kā izmisīgi pierādīt pretējo..." (c)

Par ko konkrēti tev ir taisnība? Līdz šim tu esi vienīgi melojis. Bet tāpat vari uzdot sev jautājumu - kāpēc tev ir tik svarīgi meklēt ar mani kašķi, ka bāzies par pudeles korķi teju katrā manā postā, nevis "vienkārši nospļauties"? Iepriekš sludināji, ka tas ir personīgi, izrādījās, ka tomēr nav. Arī kaut kā kopš 25.lpp. atklāšanas vairs neuzstāj uz to, ka esmu to nāvi kādam vēlējis. Vienkārši, neaiztiec mani un es neaiztikšu tevi (nu, labi, šī saruna bija izņēmums, vienkārši pārāk ironiski bija, centīšos laboties). Ja līdīsi virsū man, es maukšu pretī un atgādināšu tev, kāds melis un divkosis tu esi.

Bet par sociopātu ne es izdomāju. Izlasi pats pazīmes medicine.lv/raksti/izplatitu-psihisko-saslimsanu-simptomi un pasaki vēl, ka vairums neattiecas uz tevi - patoloģiska melošana, vainas apziņas trūkums, manipulēšana, impulsivitāte, apkārtējo uztveršana kā palīglīdzekli sava mērķa sasniegšanai utt...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

gari... un feini nobeidzi ar savas personības raksturojumu: patoloģiska melošana, vainas apziņas trūkums, manipulēšana, impulsivitāte, apkārtējo uztveršana kā palīglīdzekli sava mērķa sasniegšanai utt...

Vari neskaitīt savu 25. lappuses mantru. Nav runa par vienu konkrēti izteiktu frāzi no tavas puses - to tu pats esi izdomājis. Ir runa par mēslu, kuram ir vienaldzīgi no covid ierobežojumiem mirstoši, ja politisko interešu dēļ ir svarīgi rūpēties tikai par no covid mirstošajiem - pārliecība ko tu paudi ilgstoši un turpini. Un cilvēku, kurš nomira dēļ hroniskas kaites, kombinācijā ar covid ierobežojumu radītajām komplikācijām - tavā ieskatā pelnīti un pamatoti, jo nebija pienācīgi rūpējies par sevi, gatavojoties "covid sezonai".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Skaitīšu gan... katru reizi, kad meklēsi kašķi, atgādināšu par tavu dubulto morāli. Katru reizi, kad melosi, atgādināšu, kāds pats esi patoloģisks melis. Kad sauksi kādu par mēslu, atgādināšu, kāds pats esi mēsls. Kad pieminēsi "politisko naratīvu", atgādināšu, kā piesmēji sev tuvu cilvēku sava naratīva vārdā (jādomā, ka lepojies ar to, kad aizej uz kapiem).

Bet tad pēkšņi nav vairs runa par "vienu konkrētu frāzi" pirms bērēm un tavu radinieku? Varbūt pats beidzot tiec skaidrībā, par ko tad ir runa... Citādi izklausies pēc bābas, kura arī tad, kad viņai ir labi, tāpat atrod kādu kašķīti, pinkšķīti vai skandāliņu... Kā jau teicu, tev ir iespēja uzrādīt konkrētas vietas, kur visu teicis, ka tas ir "pelnīti un pamatoti". Jo vispār jau, tieši otrādi, 25.lpp. es tev rakstīju, ka, ja tāds gadījums ir bijis, tad to nedrīkst tā atstāt un ir jācīnās par taisnīgumu. Hmmm, ņemot vērā to, kā tu centies mani pazemot un "atmaskot", brīnums, kā neesi to vēl uzrādījis...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tāds nu tu esi - patoloģisks melis.

Nekad un nekur, izņemot tavās iedomās, nav bijusi runa par "vienu konkrētu frāzi".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Laikam esi aizmirsis, ko pats rakstīji - ka tas ir personīgi, jo es esmu vēlējis nāvi tavam tuviniekam. Parādīt vietu, kur to rakstīji, tāpat kā parādīju 25.lpp.? Pārējo piekabināji pēc tam, kad nevarēji pierādīt savu apgalvojumu, lai nostiprinātu leģendu un notušētu muldēšanu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tas joprojām ir personīgi un to esmu atkārtojis vairākkārt. Tikai tu esi izdomājis un turpini melot par "vienu konkrētu frāzi".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tas, ka tu kaut ko atkārto, vēl nepadara to par bijušu. Līdz šim personīgo naidu tu spiedi uz to vienu konkrēto it kā "nāves vēlēšanu tavam tuviniekam" pirms bērēm. Tagad apgalvosi, ka neesi to teicis? Bet, nu, pastāsti, kas tad vēl... ar atsaucēm, vēlams, ja tu esi spējīgs uz to...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā - tu vēlēji nāvi visiem, kas varētu mirt no ierobežojumiem. Tapat, kā nacistu pakalpiņi arī diezgan lielai daļai nevērtīgās sabiedrības. Man tuvinieks nomira - tādēļ personīgi. Ko vēl neesi sapratis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Konkrētu atsauci, lūdzu, kur esmu "vēlējis nāvi visiem, kas varētu mirt no ierobežojumiem"... Jo mana retorika bija tieši - ierobežojumi ir vajadzīgi, lai mūsu tā jau vājā veselības aprūpes sistēma varētu palīdzēt visiem - gan kovidniekiem, gan pārējiem. Bet pēc tavas loģikas tagad sanāk, ka tu esi vēlējis nāvi kovid slimniekiem, tobiš, kovidniekus uzskati par otrās šķiras līķiem, kā pats izsakies. Turklāt ierobežojumus aizstāvēja ne tikai es, bet Eidis, Kanibāls un citi. Kāpēc klūpi virsū tikai man?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Respektējot tavu centību par "25. lappusi", atradu vienu piemēru, ko tu domā par tiem, kas nav pelnījuši glābšanu. Un nē - es neatsaucos uz šo vienu piemēru, bet tā ir tikai ilustrācija tavai nostājai, kuru demonstrē konsekventi. T.sk. jaunāko - bērns nedrīkst protestēt pret to, ka paliek bez izglītības un māte, kuru tas satrauc, ir pielīdzināma praidistiem, kas izmanto bērnus.

imgur.com/a/ms4jDw9

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Interesanti, kāpēc neiekopēji visu manu postu, bet tikai to daļu, kas tev ir pietiekami ērta, lai "bīdītu savu naratīvu"? Īpaši to daļu, kur es pat rakstu, ka piekrītu tev par savlaicīgu medicīniskās palīdzības nesniegšanu, kā tas bija tava tuvinieka gadījumā, un kur kritizēju arī valdības neizdarību? Turklāt tavs tuvinieks pašnāvību neizdarīja un arī alkoholiķis nebija, vismaz, kovid ierobežojumu dēļ, vai ne tā? Pričom tad tur "personīgi", turklāt "pirms bērēm"?

Bet nice try, tikai atkal jau izrauts no konteksta, kam tad nu piedomāji klāt pārējo. Lai kādi arī nebūtu mūsu uzskati par ierobežojumu korelāciju ar alkoholismu un pašnāvībām, tās ir viedokļu atšķirības un es nevienam no viņiem nāvi nevēlu un neesmu vēlējis, tomēr uskatu, ka tā primāri ir paša atbildība (nu, un tuvinieku, protams, cik nu tas ir iespējams), un viņiem ir iespēja arī pandēmijas un ierobežojumu laikā meklēt palīdzību. Un manam uzskatam par šo nav nekāda sakara ar kovidu vai ierobežojumiem.

Bet par to "pielīdzināma praidistiem" atkal ir tava interpretācija. Nē, nu, protams, var jau paskatīties, kas ir domāts ar jēdzienu "pielīdzināma", bet, ja izlasītu tālāk, saprastu, ka tikpat "pielīdzināma" arī vegāniem un kredītņēmējiem, jo, neatkarīgi no protesta veida, es neatbalstu to iesaistīšanā mazus bērnus. Tam nav nekāda sakara ar kovidu, valdības atbalstīšanu vai tml. Tam bērnam tajā laikā bija jāzūmo stundās vai jābauda bērnība, un viņa intereses ir jāaizstāv vecākiem. Esi padomājis, kādu emocionālo traumu tā māte var bērnam nodarīt, ja šī iemesla dēļ vienaudži par viņu un māti smiesies?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Iekopēju to daļu, kas attiecas. Principā var teikt ka izdarīja pašnāvību - ne tiešā veidā, bet principā nonākot depresijā pēc sievas nāves un piebeidzot jau iepriekš cietušo kuņģi ar neēšanu vienaldzības dēļ - beigas, nekontrolējama kuņģa asiņošana - ātrie tikai plātīja rokas un fiksēja faktu. Principā bija vajadzīga vai nu psihiatriskā hospitalizācija (diemžēl Tvaika ielā šādu pacientu uzņemšana tika atcelta par godu Covid) vai sabiedrība - vasaru ar draugu atbalstu izdevās pārdzīvot diezgan labi, bet sākoties drūmajam rudens laikam, kas tika apvienots ar policijas brīdinājumiem draugiem un radiem (par brīnumu, ne uz reiz 2000K sodiem) par aizliegtu viesošanos, diemžēl atbalstītāju (nelegālo, kas bija gatavi uz sodu) palika par maz...

Par bērnu - tikai mēsls var pateikt, ka "Tam bērnam tajā laikā bija jāzūmo stundās", nevis jābūt skolā. Un tikai mēsls var neiedomāties, kāda emocionālā trauma ir tiem bērniem, kas ievēro noteiktos ierobežojumus un dzīvo izolācijā no vienaudžiem un vecvecākiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

"Principā var teikt, ka izdarīja pašnāvību, bet neizdarīja pašnāvību". Pievelc aiz ausīm "pašnāvību", lai turpinātu uzturēt naratīvu. Malacis! Bet ar šo tikai parādīji, ka tālākais tomēr attiecas gan. Bet par drūmo rudens laiku un policijas brīdinājumiem - tajā laikā bija atļauts apmeklēt cilvēkus, kuri dzīvo vieni un kuriem nepieciešama palīdzība. Zinu, jo man mamma dzīvo viena, un speciāli pētīju normatīvos aktus. Tas bija pilnīgi legāli. Tā ka, vari pats sev uzdot jautājumu, kurš ir vainīgs pie tava tuvinieka nāves... Turklāt Tvaika ielu atvēra, ja nemaldos, jau jūnijā. Akūtus pacientus ņēma arī pirms tam. Atkal jautājums, ko jau uzdevu - ja tavējo nepaņēma, vai tas nav darbs Veselības inspekcijai?

Bet par bērnu - atkal jau no konteksta izrauj. Skolā viņš nevar būt, jo klātienes mācības nav atļautas un neko nemainīs tas, vai viņš stāves vai nestāvēs ar plakātu rokā, vairojot Jeremejeva (vai kas tur to pasākumu organizē) veidojuma popularitāti... Varu iedomāties, kāda trauma tā ir. Noteikti mazāka kā tā, ja skolā jāpiedzīvo izsmiešana vecāku politiskās vai, piemēram, reliģiskās (nu, vai citas) nostājas dēļ... un vēlreiz, ja tev nepieleca - bērna intereses ir jāaizstāv un par tiesībām iet skolā ir jācīnās viņa vecākiem/aizbildņiem. Tur bija mana komenta sāls, nevis tavos izdomājumos par pielīdzināšanu praidistiem vai ka es neuzskatītu, ka bērniem jābūt skolā. Pieleca beidzot?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Protams, tev ir nebeidzami attaisnojumu cilvēka nāvei, ja vien tev tas ir izdevīgi. Ja jau visu pētīji, tad pasaki arī līdz galam, ko drīkstēja - apmeklēt drīkstēja ierobežots cilvēku loks tikai tiešajai aprūpei. Ar to ir par maz, lai tiktu galā ar depresiju. Bet tev jau vienalga...

Arī par par to, ko šis ieslodzījums nodara bērniem, vienalga.

Galvenais lai visi ievēro tavas likumīgās varas režīmu un nerunā pretī.

Tieši tāpēc pieleca jau sen. Mēsls. Režīma pakalpiņš un noderīgais idiots.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Tieši tu meklē attaisnojumus, lai notušētu savu un pārējo tuvinieku neizdarību, un nevēlēšanos rūpēties par cilvēku, kuram ir grūtības - "Tvaika iela neņēma pretī", "kovid ierobežojumi vainīgi", "necīnīšos par taisnību, jo dārgi" un pārējās atrunas. Drīkstēja satikties no 2 mājsaimniecībām, ja vienā no tām cilvēks dzīvo viens un viņam ir vajadzīga aprūpe. Jebkurā gadījumā, šis būtu iemesls, lai, ja arī policija uzrastos un mēģinātu sodīt, pēc tam sodu apstrīdēt. Turklāt kas liedza ar šo cilvēku nodibināt vienu mājsaimniecību, t.i., kādam viņu paņemt pie sevis, vai iet uz maiņām padzīvot pie šī cilvēka? Ak jā, ērtāk taču ir novelt atbildību uz Tvaika ielu un izdomāt neesošus ierobežojumus... un, protams, anonīmi stūķēt leģendu, ka GB12 viņam ir vēlējis nāvi, kā gan bez tā.

Nekas tev nav pielecis. Turpini vien malt savu un vainot pie savas neizdarības un vienaldzības citus. Vari lamāt mani par mēslu, cik uziet. Ne jau mani tu tādā veidā pazemo, bet pats sevi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Jā, Tvaika iela neņēma, jo nedrīkstēja, pretī tajā šaurajā "logā", kad cilvēkam bija nervu sabrukums un viņš bija gatavs ārstēties. Pēc zāļu kursa (kuru pat nepabidza) akūtā fāze pārgāja un iestājās dziļa vienaldzība - tieši tā, kā ārsts brīdināja un teica, ka ir maz cerību bez profesionālas ārstēšanas stacionārā. Palīdzēt cilvēkam, kurš nevēlas ir ārkārtīgi sarežģīti. Tev nav ne jausmas, kā uz tevi skatās bāriņtiesa, kad saki, ka gribi iespundēt trakonamā pret paša gribu vientuļu pensionāru, kam pieder māja. Tev nav ne jausmas, kāda ir sajūta tad, kad policija uzstāda ultimātu - tūlīt bez ierunām braukt mājās ar brīdinājumu tur vairs nerādīties vai rokudzelžos uz izolatoru un 2000Eur sodu. Palikšana netiek piedāvāta - jo cilvēks pasaka, ka viņam viss ir kārtībā, nekāda aprūpe nav nepieciešama un principā priecātos, ja policija palīdzētu tikt vaļā no uzmācīgajiem viesiem. Tev nav ne jausmas, kā ir braukt tumsā, atstāt mašīnu sķērsielā un zagties gar krūmiem, cerībā, ka tautas modrā acs nepamanīs un atkal neizsauks policiju, kura nākamreiz diez vai iztiks ar brīdinājumu.

Protams, tu zini labāk. Attaisnojumi, vienaldzība un izdomāti ierobežojumi. Ak jā - tas mēsls, kurš vienmēr sauca policiju arī palika anonīms - un lepns par izpildīto ziņotāja pienākumu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

"Rokudzelžos uz izoltatoru"... kā tad!! Nez kāpēc man praktiski vienmēr komunikācija ar policiju ir korekta... arī kad pārkāpju kaut ko. Varbūt vaina tomēr ir tevī... Ja ar viņiem komunicē tāpat kā šeit, nav brīnums, ka visur tev kāds uzglūn un "uzstāda ultimātus". Normālus cilvēkus arī mājsēdes laikā "uz izolatoru neveda" un 2000 euro nelika, ja bija iemesls atrasties ārpus mājas. Jebkurā gadījumā, ja tiešām būtu bijusi vēlme par cilvēku rūpēties, tad tu neizdomātu visādas stulbas atrunas par ļaunajiem policistiem un 2000... Anyway, ja man tādā situācijā būtu nonācis tuvs un dārgs cilvēks, man būtu pajāt uz visām policijām un es izdomātu, kā par viņu parūpētos, nevis meklētu iemeslus novelt no sevis atbildību.

Bet tagad jau stukaču sāksi zīst ārā? Nu ja, ko var gribēt no sociopāta, kurš viedokli, ka alkoholisms ir paša izvēle un ierobežojumi strādā, uztver kā nāves vēlēšanu tuviniekam, un viedokli, ka bērnus nevajag vazāt pa protesta akcijām, traktē kā pielīdzināšanu praidistiem...

Viss, es off. Pārāk daudz laika esmu tev veltījis. Vari ļurināt tālāk pats ar sevi...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Protams, tev vienmēr policija ir laipna, jo tu nerunā pretī. Es jau nenoliedzu - ne man rokudzelžus uzlika, ne sodu uzrakstīja. Tikai izskaidroja, kas notiks, ja nekavējoties nepakļaušos un neizvākšos. Interesanti, kā izpaustos tas tavs "pajāt uz visām policijām" brīdī, kad tev ir skaidrs policijas rīkojums un tā neizpilde ir nepakļaušanās policijas darbinieku likumīgajām prasībām.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Runāju gan pretī. Tikai, atšķirībā no tevis, korektā tonī, nevis cenšoties pazemot otru cilvēku un parādīt savu pārākumu. Jau esmu rakstījis, kā, piemēram, izvērtās viens vakars pirms pāris gadiem, kad policija apturēja mani par pārsniegtu ātrumu brīdī, kad apdzinu piecu mašīnu kolonnu...

A par pārējo - ņemot vērā, cik tu jau te esi melojis, kāpēc lai es ticētu tavai nākamai leģendai par ļauno policiju, kas neļauj rūpēties par slimu tuvinieku?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Laikam jau pretēji taviem meliem būšu runājis pietiekami korektā tonī, ja reiz vienkārši pieskatīja, lai dodos prom un sodu neuzlika. Tikai izskaidroja, kas notiks, ja turpināšu runāt pretī.

Kāpēc lai ticētu "leģendai"? Netici man, tici mēdijiem www.apollo.lv/7182722/valsts-policija-visbiezak-pulcesanas-ierobezojumus-ignore-jauniesi

Policija kontrolē pulcēšanos proaktīvi, kur nu vēl tad, ja tiek saņemtas kaimiņu sūdzības par konkrētu adresi.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Nozīme tam, lai saprastu, cik ticama ir tava epidemioloģisko rādītāju analīze augstāk. Cilvēki studē gadiem šo nozari. Tu savirpuļo ciparus un izdari nekorektus secinājumus. Tāda bija tā doma. Pietam, tālāk panesās diskusija par taviem secinājumiem, kas tālāk droši vien tiks stāstīta čomiem kā patiesība.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Es neaicinu nevienu ticēt, ja vēl neesi sapratis. Vērtē pats un izdari secinājumus - ja tavā ieskatā analīze vai secinājumi ir nepareiza - norādi uz kļūdām. Ja gribi akli ticēt - klausi Pavļutu.

Ja tev labāk paliek - analītika ir mans lauciņš un man maksā naudu par to, lai es šauras nozares speciālistiem norādītu uz viņu domāšanas kļūdām, kas rodas tieši no pārāk labas konkrētas nozares pārzināšanas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kad Lasis parādās, tā notikumi eskalējas. Tūlīt jau visa Saskaņas frakcija būs izskrējusi ārā

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Lasis... Jums tur ir parlaments vai kaut kāds jūras līcis?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Kamēr.Tikmēr.Kur divi, tur arī trešais.Gan jau sasstiķēsim. Kukubek,mekumek.Šmek.Hmmm.Jā. tg24.sky.it/salute-e-benessere/2021/04/29/covid-vaccini-terza-dose-richiamo#05

darklight Reģ.: 29.10.2013
7 1 Atbildēt

Brady un GB! Jums neapnīk? Nu reāli sāk piegriezties lasīt tos palagus, kuru vienīgais saturs ir noskaidrot, kurš tad ir mēsls un kurš nav. Abas jūsu pozīcijas ir saprotamas, bet patiesība, kā jau parasti, ir kaut kur pa vidu. Tak nomierinieties abi reiz!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Varbūt nelasi? Tu esi mazohists?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 0 Atbildēt

Teica cilvēks, kuram interesē GB12 svars un garums

Krotow Reģ.: 09.09.2008
4 1 Atbildēt

Tas būs tas zārcinieks, kurš iAuto komentāros meklē klientus.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Pēdējā laika tendence - no saslimušajiem ir lielāks procents smagi slimojušo.

Bērniem, kas it kā "viegli" izstaigājuši to COVIDu, pēc laba laika parādās šādas tādas sekas.

google - COVID sekas bērniem

lr1.lsm.lv/lv/raksts/labriit/arste-berniem-sekas-covid-19-atveselosanas-perioda-var-but-smaga.a139183/

jauns.lv/raksts/zinas/423146-latvijas-zinatnieki-izpetijusi-kadas-sekas-covid-19-izslimosana-atstaj-uz-berniem

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Atkal jau manipulē ar viedokli.

Parastais Džo to notiekti uztvers kā vīrusa "niknuma" pieaugumu. Un neiedomāsies, ka varētu būt saistība ar metodiku - t.i. pieaugošu tādu cilvēku īpatsvaru, kas pie vieglas saslimšanas neskrien nodot testus, bet - kā tas vienmēr ir bijis ar gripu - iztiek ar pašārstēšanos un netiek reģistrēti. Attiecīgi jā - starp reģistrētajiem smago procents pieaug, jo vieglie netiek reģistrēti.

Sekas bērniem. Arī no gripas šādas sekas ir pieredzētas - dažiem, tāpat kā Covid. Un arī esošie ierobežojumi apgrūtina mācīšanos - visiem, bez izņēmuma.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 3 Atbildēt

Raimi, atslābsti. Tu esi papisis. Saeima jau lēma, ka pietiks māžoties. Naudas arī vairs valsts kasē nav. 7. maijā ver vaļā āra kafūžus un ar 1. jūniju likvidē vakcinacijas biroju kā tādu.

Pietiks vaidēt un zombēt visus, vecais kraķi. Ārā pavasaris, putniņi čivina. Ej paravēe dārzu, iestādi kartofānu. Pietiks klepot un birdināt savas vaimanas visur. Mēs nemirsim, tici man. Vilciens ir aizgājis...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Reālists manī saka, ka Valstsgribis MK spiediena rezultātā vēl "7.maiju" var arī atmest atpakaļ otrreizējai caurūkošanai.

P.S. Esmu par terašu atvēršanu... ja nu kādam atkal ienāk prātā kaut ko nejēdzīgu izzīst...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Pagpag,vel jau līdz 6/30 pāris nedeļas ir.Vajg passpēt. IzSadalīt.Vēl var un kamēr var un kotikvien var.Ieguvumus nofiksēt.Bet tos 16mljrdus gan jau Lohi pec tam nokārtos.Jā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Terases var būt tikai terases un terases var būt kārtīga tusiņu vieta. Kā nu kurā gadījumā tur sanāks.

Rezultātus jau pēc tam manīs.

Tāpat tagad varēs vakcinēties visi, kas grib, pēc dažām nedēļām tiem būs imunitāte, tāpat tiem pārslimojušajiem jau arī kā nu kuram un cik ilga ir tā imunitāte.

Tad nu tie visi faktori, plus patērētāju centība kaut ko vismaz daļēji ievērot, tie faktori tur summēsies, reizināsies un kaut kāds rezultāts jau sanāks.

www.youtube.com/watch?v=X31g5TB-MRo

par vīrusiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

GB12, nu pasaki vēl ka tu neesi sistēmas padauza.

Nav tā ka kafūžu atvēršana ir galīgā pretrunā ar īsteni ticošā klepotāja "veselo saprātu"? Un tu to atbalsti?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 4 Atbildēt

Ja tu nebūtu Gobzema padauza, tad pamanītu, ka es neatbalstu visu "sistēmā" notiekošo...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 5 Atbildēt

Nu un ko sistēmas pretinieki ir panākuši? Nu tā pa lielam. Panāca komendantstundu, paldies, panāca vēl stingrākus ierobežojumus par ko arī paldies. Kad 80% būs novakcinēti tad arī manīsim( 20% būs nevakcinētie nevis kā esi iedomājies). Nu ja vakcīnām tas efekts būs īslaicīgs un nākošā mutācijai tas nelīdzēs tad gan varam ķerties pie "veselā saprāta" raut visu vaļā un ļaut "dabisko" atlasi. Spāņu gripa paplosijās un norima varam cerēt uz ko līdzīgu. Tiem, kas bāreņi un tuvinieku nav jau par ko uztraukties.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 1 Atbildēt

Varbūt tev vajadzētu novēlēt lai tu nepiedzīvo to ka kļūsti par bāreni?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Bet kā izskaidrot šo pāķu uzvedību, kam pofig ka vecie nomirs tas esot dabiski, bet diez ko līdz brīdim kad pašiem tuvinieks saslimst tad pēkšņi sauc ātros nevis ļauj nomirt un tad vēl ārsti sliktie, ka neizglābj. Laikam nav tuvinieku, nav šādu problēmu.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tas ir vienkārši kkāds pisepezdecs.Te bārstīt lohgudrības, bet savstarpēji koleģiāli praktiski neapspriest burtiski nevienu šobrīd svarīgu un acīmredzamu jautājumu.Fufelis pilnīgs.Vel tik marks,engels un tas zoopizdofiils ļēņins nav te pieminEts.Reku aprīlis jau cauri,bet baļķa nesēju vietā joprojām vieni drirsēji.

Visi lohi,ministrus,prezidentus un abu tipu vakserus ieskaitot.Tajā pat laikā, ne vārda par kaut kādu "analīzi" sakarā ar gaisā virmojošajiem aizkadra notikumiem.Plet, katrs lohs tagd māk uzrakstīt fakcīnass formulu, bet piem neviens neapspriež kaut vai tā paša K-viča kaut vai kādas pāris/tris beidzamās intervijas.Par KO un ap KO tur runa.Kur nu vēl TO, ko pašlaik raksta krievu masslīdzekļi.Debilam jābūt, lai vismaz "priekš sevis" neizdarītu kaut kādus secinājumus.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-ej tak "tu" ar drirst ar visiem "saviem" drirsass kassāmajiem matteriāliem!.. ;p

Reku "manā" Brazīlijā arī vakar atcēla, bet šodien nekavējoties pa jaunu sāka izskatīt.Tāpat kā "tavus" eurolohus nupat pa 4x nedēļā sipa ar sensācijām par zeneku un ar visu pārējo.Tas taču labi, ka lohiem visur pieder pārliecinošs skaitliskais vairākums.Dānijass atkritumiem pie mums vienmēr silta vietiņa atrādīsies.Bikses nost un šaibu dsā.Jā.

ps- tā arī neviens puregēn inženieris šeit nav uzrakstījis recenziju ne par pifzera aizvakar izgudrotajām tabletēm, ne par šodien izziņoto igauņu aerosolu (kuru drošvien kāds arī iekšķīģi izmēģinās), ne par aizvakar onansēto krievijas ZA piena maisījumu (ko kāreiz LVijas lohi varētu O-laimespļavā no LVijas govīm izražot un visu patieso labumu nekavējoties izvest A-virzienā..)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Sapņo tālāk, ka Latvijā kā tipa ES valstī varēs "pienu" ražot piedēvējot tam ārstnieciskas īpašības. Lai krievlohi vispirms piereģistrē savus analogov ņet izstrādājumus.

Nu un saceltā ažiotāža pa Zenecu ir tieši tā ažiotāža bez medicīniskas cēloņsakarības. Letiņi tāpat pamanās trombozēties arī bez vakcīnām. Šāda ņemšanās ar vakcīnām kaut kā iepriekš nav pieredzēta, ieskatījos savā potēšanas pasē ar ko tik neesmu šaibots, gan Pfizer gan citi ražotāji tur figurē. Nez ko tāda ažiotāža šoreiz visi viens par otru lielāki superlohi medicīnā.

Brazīļi arī laikam brīnās kā pēc "taviem" Lancet datiem sanāk ka placebo grupai ir vairāk blaknes nekā tiem kas šaibu dabūjuši...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

-"man" jau stingri tā liekass, ka superlohi kāreiz ir tie, kuri vispār medicīnisko jautājumu kā tādu šobrīd (mēģina) izvirzīt "priekšplānā".Pfizera tablete šobrīd ir tādā pat statusā, kā krievu piens.Ja krievu za presidents ir tiešām ir lohs,šaubu nav, ka mūsdienu galv. ģēnijs ir goga pumpis.Kā viens cits krievs teica- labāk jau bandīts, nekā galējais dalbajiobs..

Reku krievs vakar "piereģistrējis" līgumu par 50milj devu piegādi turkam.Plus vēl sarunājis "kopdarbu" ražošanā turpat uz vietas pie turka.Kapc "tavi" meeedītāji "man" par to neziņo?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Turki vispār iet uz īso. Valstī ievieš stingru lokdaunu, neviens nekur nevarēs braukt, bet tiko ziņas parādījās par tūristiem. Veselai virknei valstu tajā skaitā Latvijai PCR testi nevajadzēs ierodoties Turcijā.

Ar vienu roku visus vietējos sabāž pa mājām, visu aizliedz un te pievilināt tūristus sabrauks vesela čupa inficēto.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Nu jaja, probbelēma tīri medicīniska.Sākumā krievi atcēla savus tūristus.Turks apvainojās un pēc 3d atcēla vispār visu un uzlika "uz" visiem.Tagd reku tos krievu lohus evakuē,70k jau esot lidz šodienai izvesti, bet kopā tur tusē pāri pa 100k oficiālo krievu tūristu, tas vēl ir neskaitot ind un neofic.Bet gan jau uz jūniju "sultānu vienošanās" tiks panākta un (lohi) atkal varēs pļunčāties pa pilno.

Nākamaiss būs, ka viņš tiešām raks to grāvi.Jo viņam ir pilnīgi pie dsas,kas kam tur izžūs un kurā virzienā kas pārstās vai sāks tecēt.Savus tos plānotos 60miljardus viņš garām nelaidīs.

Šodn bij info, aka "indijass celms" esot izplatījies jau 17 valstīs.Tv rāda, ka populārākais pārvadājumu pr-mets ir maisi ar līķiem un nolupuši pussarūsējuši skābekļa baloni cilvēka augumā.Itāļi pateica ka nevienu indieti vairs neielaidīšot.Bet reku india.times com dižojās, ka neviens avioreiss uz Asv neesot atcelts.Pagāšnedēļas Gang-bangs arīdzan tā arī nav ne publiski nedz starptautiski/assi nosodīts.Jā.Nē.Varbūt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 3 Atbildēt

Nu, tūrisms ir viens no Turcijas ekonomikas galvenajiem dzinējspēkiem. It kā, ja ar C-19 saslimst tūrists, medicīniskie izdevumi ir viņa ceļojumu apdrošinātāja problēma (šodien kāreiz taisīju 2 polises - apdrošināšanu ar Covid segumu prasot, lai vispār tiktu valstī iekšā). Tikai... nu, labi, maksāt par tūrista ārstēšanu nevajadzēs, bet, ja slimnīcas būs pilnas un nebūs kur tos tūristus likt, ko tad?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

》Plus vēl sarunājis "kopdarbu" ražošanā turpat uz vietas pie turka.Kapc "tavi" meeedītāji "man" par to neziņo?

Nu varbūt tāpēc neziņo, ka jau aplauzās ar Zenecu, un nu jau zinm ka noslēgt līgumi nav tas pats kas piegādāt. Ar krieviem slēgt līgumus ir tikai papīra smērēšana. Kā tur neloham Putinam gāja ar Suņhuj SuperJet? Ar taču bija līgumi saslēgti, bet čus. Palika lohos. Tā ir kad mute skrien ratiem pa priekšu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kādā sakarā tu te katrreiz pie jebkuras manas replikas par krieviem spraud šādu birku? Vai tiešām vismaz daļēji nav redzams tas, kas pašlaik aizkadrā notiek? Pirms gada jau bija skaidrs, ka krievs par katru cenu meklē (un atradīs!) iespēju to (un gan jau vēl kaut/ko!) RAŽOT ārpus savas teritorijas.Izlassi 3x to beidzamo teikumu, varbūt tomēr kādas "radošas pārdomas" uznāks.

Neskaitot kaut kādas tur tipa reitera uc lohaģentūru ziņas par šiem "plāniem", lūk no pašiem turkiem (ne no manis): www.dailysabah.com/turkey/turkish-firm-to-produce-russias-sputnik-v-covid-19-vaccine/news

Ja arī tas par maz- lūk kādā "izteiksmē" par to runā pats Galvenaiss turks:

www.hurriyetdailynews.com/erdogan-says-turkey-has-enough-covid-19-vaccine-for-now-164373

-tāteikt,hehe,Lohus abās pusēs drusku papurinājām, bet par svarīgākām lietām "sazvanīsimies personīgi".Tur būs jau pavisam cits bazaars,abpusēji saskaņots pa "jēdzieniem"..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Un kas tad tajā aizkadrā notiek? Tikai aktīva darba imitācija. Nepietiek to sūdu saražot tas sūds kādam vēl arī jāiesmērē. Nē nu var jau ponta pēc ražot ražošanas pēc un daiļāt par pašizmaksu. Tāpēc iemetu salīdzinājumu un birku ka rezultāta var arī nebūt.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 1 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Raimi, atslābsti. Tu esi papisis. Saeima jau lēma, ka pietiks māžoties. Naudas arī vairs valsts kasē nav. 7. maijā ver vaļā āra kafūžus un ar 1. jūniju likvidē vakcinacijas biroju kā tādu.

Pietiks vaidēt un zombēt visus, vecais kraķi. Ārā pavasaris, putniņi čivina. Ej paravēe dārzu, iestādi kartofānu. Pietiks klepot un birdināt savas vaimanas visur. Mēs nemirsim, tici man. Vilciens ir aizgājis...

šitas labs, nu vienreiz kaut kas labs

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 1 Atbildēt

650 rakstīja: Jā, Draugi,tiešām nu Indijā nepavisam nav labi.Krematōrijas srādājot virsstundas, BET...Jā.Hmm.Hmmmm.Mmmm. timesofindia.indiatimes.com/business/india-business/air-india-us-nonstop-frequency-to-be-back-to-pre-covid-level-soon/articleshow/82297240.cms

labrīt seši pieci nulle! kādas krematorijas indijā? attopies! tur visus dedzina žagaru un koku kaudzēs!

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 1 Atbildēt

lūk , laba doma:

Šis vīruss tiešām uzskatāms par pārbaudi visai cilvēcei, jo katram uzdod ļoti tiešu jautājumu – vai tu tikai gaidīsi jaunas zāles un labākas vakcīnas, vai tomēr mēģināsi vairāk apzināties nepieciešamību mācīties būt veselam, veidot veselumu ar visu, kas apkārt. Mākslīgā vidē un mākslīgiem līdzekļiem paslēpties no dabā esoša vīrusa ir grūti.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

》būt veselam, veidot veselumu ar visu, kas apkārt. Mākslīgā vidē un mākslīgiem līdzekļiem paslēpties no dabā esoša vīrusa ir grūti.

Čota nonāc pretrunās. Dzīvot pilsētās ir mākslīgi un mazgāties ar ziepēm ir mākslīgi, kā arī saslimt un ārstēties ar antibiotikām ir mākslīgi. Dabīgi ir saslimt un nomirt tas lūk ir dabiski, bet tad gan vairs dabiski negribās.

Būt veselam tas tāda vēlmju domāšana sportisti arī slimo, cilvēki agrāk dabiski dzīvojot mira kā mušas, sevišķi bērni. Ar ko tas izskaidrojams? Varbūt ar to ka veselības un superimunitātes teorija ir vien šarlatānu izgudrojums. Nekā veselīgāka kā saņemt vakcīnu nav, dabiski izstrādājas imunitāte un var neslimot. Nu vēl veselīgi ir nesaslimt, bet tad ak vai jāslēpjas no dabiskiem vīrusiem un baktērijām.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 1 Atbildēt

vēl citāts:

Arī tāpēc, ka šī krīze nav pēdējā. Jau kopš 2000. gada pasaulē bija zināms par jauna veida pandēmiju rašanās iespējām uz Zemes – par to brīdināja amerikāņu ekstranese Silvija Brauna savās pareģojumu grāmatās un intervijās televīzijā. Norādīja gan uz 2000. gadu, gan par tās atkārtošanos pēc desmit gadiem. Tāpēc jau tagad būtu jādomā, kā šo iespējamo apdraudējumu vērst mazāk postošu. Kā? Tāpat kā šī pārbaudījuma laikā – harmonizējot sevi, dzīvojot zaļā, nesabojātā dabā, fiziski kustoties, rūpējoties par imunitātes stiprināšanu ar dabas līdzekļiem, nodrošinot organismu ar vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem bagātu pārtiku, neaizmirstot garšaugus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 2 Atbildēt

Ekstrasense... Šis laiks perfekti izgaismo, kādi visi tie ekstrasensi un zīlnieki patiesībā ir šarlatāni. Kur viņa bija 2018., 2019.gadā? Kaut kā jau būtu bijis "jāredz", kas par bardaku sāksies 2020-ajā...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 2 Atbildēt

un vēl:

Un mazāk spiest uz aizliegumiem, jo daudzi no tiem ož pēc plāna prāta. Obligātā divu metru distance nozīmē, ka cilvēki nezina fiziku. Siltais gaiss, ko izelpojam, momentā ceļas augšā, nevis sastindzis blīvējas apkārt. Lai noķertu vīrusu ārpus telpām, vajadzīgs vismaz sabučoties. Tā vietā, lai satrauktos par sejas maskām un distancēšanos, veikalos un transporta līdzekļos, vajadzētu rūpēties par ventilāciju.

dubis Reģ.: 21.10.2019
3 0 Atbildēt

Jā un nē, šķaudot siltais gaiss sākumā iegūst lielu horizontālo paātrinājumu, pilieni gravitācijas ietekmē tiecas nosēsties, vieglā frakcija pacelties. Bet pēc šķaudīšanas tas viss notiek to pašu 1-2m prom no šķaudītāja. Līdzīgi arī žāvājoties. Līdzīgi arī runājot, ar piebildi, vairāk tiem cilvēkiem kam ir tieksme izdalīt vairāk siekalu kā citiem runājot, tā saucamā spļaudīšanās runājot. Par klepošanu tas pats. Tātad ja cilvēks vesels ne viņam ne apkārtējiem masku nevajag, bet ja cilvēks slims un atver muti, liela iespēja pa taisno cita cilvēka mutē un acīs nogādāt vīrusu. Šī arī ir fizika.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Siltais gaiss, ko izelpojam, momentā ceļas augšā, - Momentā jau nu neceļas. Ja veikalā ir 18 grādu un izelpotā gaisa temperatūra 36, tad starpība ir tikai 18C. Tas gaiss tev varbūt celsies ar ātrumu 5 cm/sekundē max. Un ātrāk sajauksies ar apkārtējo, nekā paspēs pacelties.

Lielveikalos un transporta līdzekļos ventilācija ir, tikai jautājums, vai tā vēsā laikā nestrādā ar daļēju recirkulāciju.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jaj'ā,tā turpinam.Komentējam fiziku,ezotēriku un/vai homeopātiju.Bet acīmredzamas nepārprotamas lietas izliekamies neredzam.SilvijaBraunass pareģojumus zin visi, aber iepazīties ar pasaules ek.foruma pamatnostādnēm nav atradis par vajadzīgu teju tikpat kā neviens.Reku dr.Klauss kopš 70jiem aktīvi darbojas, bet gandrīz neviens "klausīgais" nav par tādu lohu ne dzirdējis nē.Jā.

Kādass 4x jau jautāju- KO (nu tā reāli.,cilvēciski,čomiski parunājot..)domā darīt "nepotētie", ja tiem radīsies vajadzība izbraukt ārrpusē.Klusums.Jo- katrs ir sevī "gudrs", katrs vēlas/cer (kādu citu) app/ist.Kā vienmēr.Dažiem te acīmredzami ir arī "koje/kāda" info- bet vai ta viņi (ar lohiem..) tagd nu padalīsies ar pašu šīs info būtību.Protams nee, pietiek izstādīt pašu faktu, ka "man ir".Šis ir tāds samērā labs variants- viss notiek kulttūrāli, nav jāsaka "jūs esat lohi". ;p

Ā, jā,reku reidi notiek.Pag.Tikai nejautājiet, KĀ varēja sagadīties, ka šo te hostbordeļu (mums) ir tik daudz un teju visi nekam ne na/uj neatbilstoši.Un (līdz šim) neviens nav ticis pat ne aizslēgts ne apturēts,nē, ne/uja neko nee.Turklāt, interesanti, ka gada laikā arī NeviensLohs nav tajos sasslimis (nearko nekadnē..).Jā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 2 Atbildēt

Elementāri - veikšu testu. Un braukšu/lidošu tāpat.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Aizmirsu, baltie tak visur lido, kur tik grib.Po/ujā un bez jebkādiem jautājumiem.Bet Lohi brauc ar auto.Vienatnē brauksi? Cik tālu? Pāri cik robežām? Pa darbu vai tomēr "atpūsties"? Cik ilgi vienā valstī veiktais tests būs "derīgs" kādā citā? Cik maksās itāļu vai austriešu teritorijā testa veikšana "atpakaļceļam"?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Interesants komentārs. Par ko man uzbrūc? Tu vaicāji, es atbildēju. Pilnīgi nekonkrēti utt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Es vispārēji piekassos.Jo stipri izskatāss,ka Lohi/regulārie (kas citkārt sastāda 4/5 no visa braucēju kopskaita),bez "potes passes" vairs nebrauks grupā vairāk par 1gab, un ne tālāk par marjampimpoli un ne ilgāk kā uz 3d.Und "mēs" vel padomāsim,vai viņus pieņemt atpakaļ un atjaunot sabiedrībā un darbā.Kā jau parassti- cieņā joprojām ir un paliek meli,dezinformācija un demagoģija.Jā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Šorīt vienā sarunā dzirdēju, ka Zviedrijā tests maksājot ap 130 euro, UK - 200 poundi... nezinu, cik tur taisības gan... Sālīti, ja ar ģimeni brauc kaut kur.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jajā.Apm uz to velk.Es ar kko dzirdēju,tipa itālijā/austrijā no 40-50 līdz pat 140-150.Kā un kur,atkarībā no garastāvokļa,lokācijas vietas,diennakts laika un nedēļas dienas..Īsāk sakot, tikpat kā nekas,nu kas tas ir tādai labi situētai 4cilv ģimenei/kompānijai.Precīzi tik,lai radītu vienlīdzību starp "atpūtu" un vienkāršu garastāvokļa bojāšanu pie katra staba un uz katra stūra.Laiks pierasst.

Tāda pat nelietība un demagoģija, ka izziņot poti pec brīva prāta un deklamēt ka pret nepotētiem nav nu itin nekādas diskriminācijas.Vecs triks- kad visi vienlīdzīgi un katrs ir svarīgs, bet daļa tomēr ir vienlīdzīgāki un svarīgāki par citiem vienlīdzīgi svarīgajiem.Tu nebūt neesi mazsvarīgs, vienkārši tev pienākass tava daļa, atkarībā no tava svarīguma.

Jebkurš suuds ir svarīgs- jo savureiz tajā gadās iekāpt.Nav vispār skaidrs, kurš un kas ir svarīgāks- vai tas,kuram gadījies iekāpt, vai kurš (pagaidām) vēl nav iekāpis, vai tomēr svarīgāks ir pats suuds.Vai tas, kurš to suudu tur nolicis.Bet varbūt tas,kurš lika to/tur nolikt.Huvz..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti