Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Jau sen sācies ērču aktivitātes laiks. Esiet modri un izmantojiet repelentus. Runāju ar meža veci. Šogad liela aktivitāte un novēroti atsevišķi iecirkņi kur šie mošķi ir kolonijām. Viņš domā, ka tas saistīts ar meža dzīvnieku populācijas palielināšanos. Tā ka suņi un kaķi ir mūsu palīgi piemājas zālājos. Tie piesaista šos mikroskopiskos parazītus.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
5 4 Atbildēt

tā ir. ar suņiem pilsēta pilna, malu malās visādi - no buldogiem līdz krančiem. un visi tiek kakināti un čurināti pa parkiem un ielām. tiek apmīzti ēku stūri un automašinas - riepas un buferi.....ko vajag darīt? pacelt suņu nodokli divkārt!

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Vai arī iemācīt suņus kakināties un čurināties atejas podā

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

"Lieta grozās ap ES Veselības komisāri Stellu Kyriakides, kura parakstījusi Eiropas vakcīnu neizdevīgos un manipulatīvos līgumus. Par to ziņo žurnālists Miklos Omolnar savā video."

Tas video rakstam nav pievienots un man neizdevās atrast nekādu grieķu žurnālistu Miklos Omolnar. Ja tev izdodas , pievieno saiti.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Visticamāk iet runa par Ungāru žurnālistu Ómolnár Miklós

Te ir viens raksts Ungāru presē par vakcīnu iepirkumiem ripost.hu/politik/brusszel-letagadja-a-vakcina-szerzodeseket-omolnar-miklos-megszerezte-a-dokumentumokat-2807168/

Vasiļevskis noteikti kkur sērfo visādos antivaxeru saitos un kkur pazūd tulkojumā. Kā krievi saka načitanijs maļčiks, tikai prasās nedaudz rūpības, faktu pārbaudes. Bet tā jau neko, lai informē mūsu zemniecību tālāk.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

O jā. Ne tikai ir kā tāds, bet ir viens no galvenajiem Ungārijas valdību atbalstošiem žurnālistiem, kuram pašam arī pieder daži tabloīdi, riposte tieši un citi pastarpināti.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Un? Neko par viņu nezinu, pastāsti kas man jādomā?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

Kas jādomā ? Es tak neteikšu citam cilvēkam, kas viņam jādomā ;) Domā, ko gribi. Ir diezgan daudz par viņu, bet es pats neizlasīju pietiekami, lai nāktu pie noteikta slēdziena:

hu.wikipedia.org/wiki/%C3%93moln%C3%A1r_Mikl%C3%B3s

tabloīds:

ripost.hu/

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Kad ir runa par politiku, wikipēdija ir ļoti neobjektīvs avots...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 7 Atbildēt

Tradīcijass jāturpina.Par jebkuru netradicionaalu info pienākass treknss mīnuss. Badacietējiem nepieklājass lassīt passaulē notiekošo.Shitie fakkie pimpmissidenti appmeloja godīgu amatperssonu. Prassās pēc tāda kārtīga Soda.Lai nākamreiz....Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Soda ar viskiju iet labi

650 Reģ.: 25.01.2017
1 4 Atbildēt

Jajāa, es tak saku.Tas tur tavs Miklais Obmolnārs drošvien drirš aka zariņ gos no nekasnejaunssa,pat vairāk/kā..Turklāt arī pievienoto video "neviens nevar atrasst".Tātad, tā nav.Nu ka nav, tad arī tiesas nav.Plus vel, viņš nav grieķis bet gan hungārs.Tie reku huzaari brauc ar ikarussiem und dur dsās sputnieku, tapc tie ir mūsu naidinieki.Viņi ir uzpirkuši Puttaino.Vai otrādi.Tu tātad esi piesaucis mūsu/ideoloģijai svešu info. pestisracok.hu/omolnar-miklos-szerint-megvesztegethettek-a-vakcinagyartok-az-eu-biztost-video/

ā,oiii, nu tu passkat ko, reku viņš jau visu ziemu tādā pat garā melo: www.borsonline.hu/aktualis/brusszel-letagadja-a-vakcina-szerzodeseket-omolnar-miklos-megszerezte-a-dokumentumokat/225841

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ooo, tu atradi. Būs jāņem tevi darbā............ pagaidām uz pusslodzi. Vaxeri tādi gurdeni, tur nevajag lielu piepūli

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

Vaxeri tādi gurdeni, tur nevajag lielu piepūli.

Nuja, antivakseriem vairāk jāstrādā, lai kaut ko dabūtu gatavu:

Itālijas policija apcietinājusi divus antivakserus par brīvdabas vakcinācijas centra apmētāšanu ar molotova kokteiļiem. Vainīgie Paolo Pluda, 52, and Nicola Zanardelli, 51.

Saskaņā ar ANSA, abi vīrieši identificēti kā anti-vaxxers. Neilgi pirms uzbrukuma Pluda vietnē Facebook bija ierakstījis: “Ja mēs vēlamies iznīcināt ienaidnieku, mums jāizmanto tas pats ierocis‘ bailes ’, un viņu bailes ir mūsu vienotība. Citu risinājumu nav, ”

www.politico.eu/article/italy-police-arrest-coronavirus-vaccination-hub-bomb-brescia/

650 Reģ.: 25.01.2017
2 3 Atbildēt

Vispriecīgāk būtu,ja jo ātrāk pienāktu tas brīdis, kad tos visus "par Savu veselību rūpējošos" gudrdrirsējus paņemtu aiz škvarkass un bez liekiem jautājumiem iedurtu 2kāršu devu gan viņiem, gan viņu kinderiem.

Savādāk sociāli psihiska netaisnība- antivaksētājiem piedēvē galējo idiotu vai pat noziedznieku "profīlus", bet vaksinieki itin mierīgi sēž un štuko, kā tagd labāk viņi viens otru un cits citu appi/sīs.Daļa viltīgo gudrinieku klusībā pat izmanto tos nabaga antivaksētājus, lai beigās (uz viņu rēkina)izrādītos "gudrāki" par viņiem un par visiem.

Kurš tur vispār nekasstrēsies, bet visur brauks, kurš pat tagad brauc un sauļo drirsu āfrikāss un madīvāss (kamēr citiLohi .lv "ievēro" piessardzību un/vai izrāda vismaz kaut/kādu pislonisko briedumu/atbildību..),kurš sargās "sevi", kurš "savus bērnus" un kurš tur vēl kaut/ko personiski gudru būs sadomājis, lai tik atšķirtos no "pelēkās massas".

Nupat paziņots, ka var pieteikties jebkurš un uz jebko.Vai kovida topikā varam pārrunāt, uz ko/kurš domā ka (viņam) tas derētu "labāk" -nu nē, te taču ir epiddemagogu un visādu kluso aprēķinātāju saiets.

Pifzers un Usa-s galv epiddeologs jau reku mēnesi uzstājīgi kā runā- vajgot vakcinēt bērnus.Atsauce tika ievietota.Vai kāds to komentēja- nu nee, nu ko ta tādus neapstiprinātus faktuss, nu va ta te kādi lohi vai ko..Šodien reku to beidzoot at-referējuši arī LVijas badacietēji.Jo nevar tak vislaik tukšu drirst,ik pa laikam "jāpapauž" arī kāds ofic viedoklis.Ko par to saka visu veidu vakseri- nee, viņi to (pagaidām/vēl) nav dzirdējuši.Jāpasskatās.Jāpadomā.Jāizsver.Par,pret,varbūt,na/uj,utt..Visspār vajadzētu to mazgadīgos baciļainos kā kaķus uz k-sstrāciju saķert un jo ātrāk.Izziņot "1mo skolasdienu" un sētu apkārt, turēt kamēr visi nebūs "piereģisstrēti"... miessīgās Mātes un viņu partneri lai gaida aiz sētas,kamēr saņems atpakaļ katrs savus gatavos produktus.Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 3 Atbildēt

Pacieties, tiks arī bērniem un grūtniecēm. Ja der židiem derēs arī latviešiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

Prottams, miskasstniekiem derēs pilnīgi jebkas.Sākot ar šaibu mutē un dāņu atkritumiem otrā sensitīvajā galā.Drošvien kkur tā ap jāņudienu arī jaņonsona ziepjūdens būs klāt, līgottāji varēs ar to kaut klizmu taisīt.

ps,- reku nupat ziņots, ka pēc dažām dienām bundestāgā lems par par ķermeniski karantīnisko ierobežojumu oficiālu atcelšanu vācijas 2x-izvaksētajiem,tā ka latviski/domājošie vazelīna distribūtori droši var sākt ausīties.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

650 intelekta pārbaude, jautājums visu lohu loham, kāpēc grūtnieces nerekomendē vakcinēt reizē ar pārējiem?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Berimōr, kas tur uz ielas tā trokšņo ??

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 3 Atbildēt

Intelekta tests nenokārtots.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

Uzbrukums Mitriķei t.me/mainampasauli/5767

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Tas ir prikolam vai nopietni? Man patīk, kad ziņām liek referencē kaut kādus kreisos portālus....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Informācija jaunpienācējiem - Volx ir dezinformatoru vēstnieks iauto... lai tauta zina, kas tajā galā notiek.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Kārtējais uzbrukums antivaxeriem. Ko gribēja, nav zināms.

P. S. Telegram nav kreisais portāls, bet viena no lielākajām soc. vietnēm pasaulē

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Es jau ne par Telegram, bet par ziņu atsaucēm tajā telegram kanālā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Mainīt pasauli arī ir vadošais antivaxeru kanāls.

Vaxeriem tāds ir Rebaltica

Krotow Reģ.: 09.09.2008
3 0 Atbildēt

Bļaustīga alternatīvi apdāvināto grupa.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Jajā, nu tik būs.. 3 May 2021_Brussels ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_21_2121 ...Komisija ierosina dalībvalstīm atcelt...Dalībvalstīm būtu jāatļauj...cilvēkiem, kuri vismaz 14 dienas pirms ierašanās ir saņēmuši...Komisija ierosina grozīt kritērijus, lai ņemtu vērā pierādījumus par vakcinācijas kampaņu pozitīvo ietekmi...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Volx atkal nav uzdevumu augstumos... www.facebook.com/zalaisvalentins/posts/3788329807929032

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Valentīns, acīmredzot, seko cītīgi Gobzemam. Šams deva mājienu, ka Valentīna antivaxeri ir margināļi. Valentīns to iztulkojis kā viņam adresētu uzbraucienu, intelekta trūkumu. Tas jau nav pirmo reizi, Valentīns regulāri noliek Gobzemu un sauc par kabatas opozīciju.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Kašķis starp divām sektām. Kur vienas sektas vadonis noliek otru, sakot ka viņa sekta nav īsteni pareizā. Un tas pats atpakaļ. Labi, ka viņiem nav ieroču. Karsto austrumnieku izpildījumā būtu arī smuka kaudzīte ar līķiem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Geitsu pāris šķiras t.me/mainampasauli/5775

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Bils laikam saņēma pats savu geja poti

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Gobzems arī. Sakritība? Nedomāju.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Es tev ieteiktu vairāk interesēties par meitenēm. Piemēram Liene Candy ir atraktīvs zaķis. Citādi liekas, ka tu esi riktīgi zils

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Liene Candy? Tad jau labāk būt riktīgi zilam nevis ar to tukšpauri.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 3 Atbildēt

Mierīgāk draudziņ. Lienīte nav vainīga ka tev patīk stumt spalvainā purkšķī, atdziesti un beidz heitot, viss būs labi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Vēl viens klāt ar savām seksuālajām fantāzijām it kā nepietiktu jau ar norūpējušos 650. Paturi nu vien savas fantāzijas pie sevis. Tev geju radars salūzis, tā jau vari ar kādu zilu nejauši liftā braukt reizē un lifti mēdz iesprūst, sekas neparedzamas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 2 Atbildēt

Nesapratu. Tev patīk Aldis. Tev besī Lienīte.

Ko tu man piesipies zilīt? Man patīk Lienīte nevis Aldis. Atšķiribu jūti?

tāpēc atjebis no manis purkšķa cienītāj

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Nu nestāsti, ka tev Aldis nepatīk tu tak esi viņa elektorāts. Bet nu tik informēts purkšķu tēmās ka pilnīgi aizdomīgi, nesēdi skapī.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Tas Zaebaals laikam būs kādus ekskrimentus pārēdies pa "sv''ēētkiem"..nu pizgec šakālis, diez kāds viņš dzīvē izstās ;p

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 3 Atbildēt

Braucu vakcīntūrismā uz kaimiņpagastu. Atā! may the fourth be with me.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Serbijas prezidents Aleksandrs Vučičs trešdien paziņoja, ka iedzīvotājiem, kuri līdz maija beigām saņems Covid-19 vakcīnas poti, tiks maksāta nauda. "Visi tie, kas līdz 31.maijam būs saņēmuši vakcīnu, dabūs 3000 dināru (25 eiro)," vietējiem medijiem paziņoja Vučičs.

www.tvnet.lv/7240912/serbija-iedzivotajiem-par-vakcinesanos-maksas-naudu

www.france24.com/en/live-news/20210505-serbia-to-offer-cash-to-those-who-get-covid-vaccine

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Oho, un kur viņi tās 3000 Dināras liks? (paskatieties vārda dienu sarakstā)

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 4 Atbildēt

Aizvien vairāk parādās informācija, ka antivakserus vajadzētu tiesāt un tādu melu propagandu atdzīt par noziegumu, līdzvērtīgu kā naida kurināšanu, rasismu un nacismu.

Lieta tāda, ka neviens agrāk neņēma nopietni internetā publicētas sazvērestības teorijas un tāda līmeņa propagandu, bet tagad tas parāda, ka tas ietekmē daudz cilvēku dzīvības.

Vācijā, Lielbritānijā, Dānijā, ASV. Ķēdes reakcija sākusies.

Gan jau veselais saprāts ņems virsroku un tas tiks pieņemts ātrāk. Tikai lai paspēj sakopēt šo pamuļķu - bandītu IP adreses, kamēr tie nav noslēpušies.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 1 Atbildēt

Jā, godātais kungs, tas patiešām ir īstais virziens, kurā stūrēt.

Tāda vecmodīga lieta kā vārda brīvība nudien būtu izskaužama. Cilvēkiem nevajag iespēju domāt vai izpausties. Danunah, bauriem labāk zināt savu vietu.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Ai ai ai. Interesanti, es kā antivakseris konkrēti ietekmēju konkrēti tavu drošību?

Tā ietekme gan jau ka izpaužas kā senā un jaukā filmā kas saucās "Šausmas gobu ielā" kurā vakseri pat nosnausties nespēja, jo kā tikko atslābinājās, tā antivakseris klāt.

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 1 Atbildēt

Idiotu jau it kā nevar sodīt par to, ka idiots. Bet apzinātai melu izplatīšanai un cilvēku dezinformēšanai nav nekāda sakara ar vārda brīvību, tas ir noziegums. Tādu Valentīnu un vēl jo vairāk to bijušo feldšerieni Marinu vajadzētu ņemt priekšā pēc pilnas programmas.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 2 Atbildēt

Ja vēlies noslēpt patieso iemeslu un diskreditēt/degradēt iedziļināšanos problēmā- apber šo vienu ar kaudzi bezjēdzīgiem, muļķīgiem, un citādi neadekvātiem iemesliem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 1 Atbildēt

Nosauc kaut vienu antivakseru "iedziļināšanos problēmā", kuri nav meli un no pirksta izzīsts izdomājums.

Vismaz vienu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 5 Atbildēt

Tipisks musora viedoklis.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Tad jāsāk ar "vaxeru" meliem - jo tie ir izteikti no varas pozīcijām, tātad vainu pastiprinošos apstākļos.

Ā, nē, piedodiet. Varu nesoda, cietumā ir jāliek opozīcija.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Kurā vietā vakseri melo? Lūdzu piemērus.

Zinu, ka neko neatradīsi, tāpēc vismaz vienu. Visticamāko.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Ir kāds sodīts par "Covid nedrīkst salīdzināt ar gripu"? Vai tomēr šis melīgais naratīvs ir plūstoši pazudis, kad tomēr zinātne (salīdzināšana) neizbēgami ir ņēmusi virsroku pār propagandu (aklu ticību).

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Un konkrēti par ko vajag sodīt?

Ja es pateikšu, ka suni nedrīkst salīdzināt ar kaķi. Kurā vietā es teicu ko nepatiesu?

Kovids un gripa ir dažādas lietas. Dažādi vīrusi, dažādas komplikācijas, dažādi plaušu karsoņi.

Kad saslimst ar gripu, nevienam oža nepazūd, neviens nedzer zāles, kas neļauj asinīm salipt.

Tad kāpēc tu necepies par naratīvu, ka tuberkulozi nesalīdzina ar bakām?

Covid un gripa ir DAŽĀDAS slimības. Tie nav meli. Tas ir fakts.

Ja tu ceptos, kāpēc nesalīdzina covid ar pirmo SARS infekciju, tad varētu piekrist....bet, ak jā. Salīdzina. Un uzskata, ka nākotnē būs arī citi SARS vīrusi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tagad zinātnieki salīdzina. Kādēļ salīdzina? Tadēļ, ka abas ir respiratorās slīmības ar ļoti daudz kopīgo - sākot ar izplatības vektoru un beidzot ar slimības un komplikāciju gaitu. Kadēļ jāsalīdzina tieši ar gripu - tādēļ, ka tā ir sabiedrībā pazīstamākā un saprotamākā, kā tuvākais epidemioloģiskais piemērs. Kadēļ jāaizliedz salīdzināt? Lai varētu stumt politiski motivētu propagandu.

Suni un kaķi ne vien drīkst salīdzināt, bet gan tā ir viena no izplatītitākajām salīdzināšanas tēmām, jo abi cīnās par populārākā mājdzīvnieka tiktulu. Un tas, ka tie tiek salīdzināti kā mājdzīvnieki, nekādi nenoliedz faktu, ka tie pārstāv dažādas sugas. Tas pats ar vīrusiem - salīdzināt divu populārāko endēmisko vīrusu grupas to izpausmju kontekstā ir pamatoti un tas nekādi nenoliedz, ka tās ir dažādas "sugas".

Aizliegums salīdzināt ir aizliegums jautājumu vērtēt analītiski un zinātniski, bet meli, kuru mērķis ir panākt aku ticību varas propagandai.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Problēma ir tā, ka tie nav zinātnieki vai vismaz pilsoņi ar sekmīgu atzīmi bioloģijā, kas salīdzina COVIDu ar gripu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Problēma (tava) ir tava spēja uzrakstīt absolūtu muļķibu blakus linkam uz zinātnisku pētījumu, kas salīdzina Covid ar gripu Kaut kā citā vietā iebakstot, tu nebūtu tik kliedzoši izgāzies.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Ar varu ir savādāk tā, kā autists, maļ savu maļamo. Argumentus nedzird, nepatīkamo noklusē, toties pozitīvo ( kas citreiz pat nav tieši saistīts) izbazūnē ar salūtiem un prēmijām. Piedevām visa tā darbības imitācija, kad iedarbīgi, bet skarbi mēri tiek aizstāti ar kautko " lai būtu" tas ir kā cietumsodu aizstāt ar dziesmām un rotaļām. Un galvenais lai varas pārstāvim būtu spožas epoletes un nopietna seja.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Tu salīdzini dažādas lietas.

Vienā pusē politika, valsts līdzekļu izšķērdēšana, otrā meli par vakcināciju. Tu saki, ka esi pret valsts līdzekļu izzagšanu, tāpēc esi par meliem par vakcīnām.

Dīvainā loģika.

Man nepatīk, ka policists ņem kukuļus, tāpēc es palīdzēšu zagļu bandai un stāvēšu dežūrā....

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nē, tu vēlies aizstāvēt savu varas propagandu.

Es esmu pret meliem. Bet opozīcijas melu apjoms ir tikai indikators varas meliem. Dabā valda līdzsvars - un šī līdzsvara vardarbīga izjaukšana pie laba gala nevar novest. Ar varas līdzekļiem aizliedzot opozīcijas melus var tikai pavērt plašāk durvis varas meliem.

Man nepatīk, ka policists ņem kukuļus, jo zinu, ka tas noved pie zagļu rīcības brīvības, bet zagšana gan nenoved pie kukuļņēmēju policistu vairošanās. Tikai tavā slimajā fantāzijā iebildumu pret negodīgiem policistiem automātiski nozīmē atbalstu zagļu bandai.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 3 Atbildēt

Iciks, taaneko:

Tava māte saslima ar vēzi. Ārsts saka tavai mātei: "paveicās, ka vēzi atradām sākumā stadijā. Vēl nav metastāžu, tāpēc varam pat veiksmīgi izārstēt".

Es atnāku pie viņas un sāku stāstīt, ka tas ārsts ir sērijveida slepkava, kurš apzāļo pacientus, izdrāž tos un tad noslepkavo. Sāku rādīt līķu bildes, kuras izrāvu no kaut kādas mākslas filmas. Tava māte atsakās ārstēties un nomirst.

Tu arī uzskati, ka man ir vārda brīvība?

Cilvēks var ticēt, ka piramīdas būvēja citplanētieši, vai amerikāņi nebija uz Mēness, bet ja tie meli ietekmē citu cilvēku dzīvības ( visbiežāk savu bērnu), tad tas ir pielīdzināms tam punktam ka " novešana līdz pašnāvībai".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 4 Atbildēt

Un ko tad, ja tas "vēzis sākuma stadijā" nav īsts un ārsts patiešām ir sērijveida slepkava? Ko tad, ja liedzot vārda brīvību opozīcijai, tu atdod māti sērijveida slepkavas rokās, kas viņu nogalina?

Tavs piemērs ir tieši tik jēls, lai pierādītu, cik jēls ir tavs cenzūras ieviešanas aicinājums.

Saprātīgiem cilvēkiem ir skaidrs, ka akla ticība (tava piemēra gadījumā - ticība ārstam) nav labākais risinājums: jauns.lv/raksts/zinas/128295-tiesa-sak-izskatit-sokejoso-siguldas-medmasas-lietu-video

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 1 Atbildēt

Ja ir, tad es neradītu foto no mākslas filmas.

...

Iet runa nevis par faktiem, bet faktu izdomājumiem. Tas ir dažādas lietas.

Tāpat, kā neviens jau neraksta pirms savām fantāzijām -"es tā domāju...", ,"pierādījumu nav, bet tā varētu būt", utt

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Tu tikko izdomāji "faktus" kaut kādam savam naratīvam. Kādēļ tas ir pareizi, bet citiem to jāaizliedz?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Zeme ir lodveida vai plakana?

Kur ir fakti, kur izdomāti fakti?

Tu man pārmeta par izdomātiem faktiem, bet kad es uzdevu konkrētu jautājumu - nosauc kaut vienu faktu par to, ka vakcinācija ir slikta, piemini to, ka kaut kas izveidoja kantori.

Kad uzradās Marina, nekāda kantora nebija.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Ir pilnīgi iespējams, ka zeme agrāk bija plakana un tikai procesā kļuva lodveida (simulācijas teorija, kuru atbalsta, piemēram, tādi cilvēki, kā Elons Masks un Nīls deGrass Taisons).

Fakts - gripu un Covid izraisa divu lielāko endēmisko respiratoro vīrusu grupu vīrusi. Izdomāts fakts - tos nedrīkst salīdzināt.

"ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI" - fakts, kura pieminēšana ir obligāta medikamentu reklāmās. Izdomāts fakts - jebkura vakcīna jebkurā brīdī ir laba, tai nevar būt kontrindikāciju un vakcīnu absolūto labumu nedrīkst apšaubīt.

Kādēļ Marinu gribi tieši piesaistīt "kantorim"?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 2 Atbildēt

Nezinu kur tu izravi faktu, ka kaut kas saka, ka jebkura vakcīna jebkurā brīdī ir laba, tai nevar būt kontrindikāciju un vakcīnu absolūto labumu nedrīkst apšaubīt.".

Tā nu nekur neviens normāls cilvēks nesaka. Pat tieši otrādi - ir portāli, kur reģistrējas katra komplikācija saistīta ar vakcīnām, piemēram: vaers.hhs.gov/index.html

Tas tieši otrādi, antivakseri nepublicē savus nāves gadījumus, invaliditātes, sterilizācijas, kuras saistītas ar to, ka cilvēks nomira nevajcinējies.

Tāpēc tavs kārtējais antivakseru "fakts" ir kārtējie meli.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Kur izrāvu? Varnešu aicinājumā skriet visus vakcinēties uz publiskajiem vakcinacijas punktiem, kur netiek ņemtas vērā kontrindikācijas.

Tikko kā reiz saņēmu savas ģimenes ārstes slēdzienu. Sievai AZ vakcīna ir kategoriski nepieļaujama hronisku asinsrites problēmu dēļ, vēlams Pfizer, man principā var jebkuru, bet abiem obligāta antivielu pārbaude. Vakcīna pa virsu antivielām, ja tādas ir, vērtējama kā noziedzīga nolaidība un riskēšana ar neadekvāti augstu komplikāciju risku. Iespēja, ka antivielas ir - kopumā sabiedrībā milzīga, ņemot vērā ievērojamo bezsimptomu slimošanas īpatsvaru. Un mūsu ģimenei obligāta, jo skaitāmies izslimojuši.

Man šis skaidrojums liekas ticamāks par Pļūta. Un viņa realizēto vakcinēšanas politiku es uzskatu par tīšu, melos bāzētu, noziedzīgu nodarījumu pret sabiedrību, nevis vienkārši nolaidību.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka faktus neviens neizdomā.

Ja grupa zinātnieku izmantojot zinātniskās metodes, izslēdzot nejaušību, sakritību pat tādu zinātniski nepieradītu lietu kā placebo, kaut ko pierāda, publicē zinātniskā žurnālā, to nevar apstrīdēt viens cilvēks, ar vienīgo argumentiem - "tā nav, jo es nedomaju, ka tā ir" un "tur noteikti ir kāda kļūda".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tu pats pirmais sāki kaut ko runāt par izdomātiem faktiem.

Un tagad ieslēdz atpakaļgaitu, ka faktus neizdomā.

OK - precizēšu. Aizliegums salīdzināt gripu un covid ir fakts. Šī aizlieguma saturs ir nezinātniski meli.

Bet zinātne ir pilna ar kļūdām - ir jābūt ļoti tālu no zinātnes, lai ticētu, ka tā ir nemaldīga - tieši otrādi - jauni atkājumi nepārtraukti apgāž novecojušus priekšstatus un zinātnē (lai vai cik tas paradoksāli neizklausītos) vienmēr vairākums kļūdās. Vairākumam "taisnība" ir tikai politikā.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Ņemot vērā to, cik ļoti retos gadījumos vēzis nav vēzis un cik bieži ārsti ir sērijveida slepkavas, tas būtu diezgan dīvaini.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vēzis nav vēzis ļoti bieži - t.i. sākotnējais skrīnings tikai parāda nepieciešamību pēc padziļinātas izpētes.

Un tu notiekti būsi pārsteigts uzzinot, cik bieži sērijveida slepkavas ir ārsti - starp ārstiem proporcionāli ir vairāk sērijveida slepkavu, nekā vidēji sabiedrībā. Bet lai to izprastu, ir jāsaprot kā kombinējas kopas un kas ir vienojošais faktors cilvēka izvēlē kļūt par ārstu un/vai sērijveida slepkavu.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Piemērā bija minēts, ka vēzis ir sākotnējā stadijā un ir nepieciešams nozīmēt terapiju. Tātad ir veikta biopsija. Biopsija nav nekāds skrīnings. Biopsijas rezultātu ticamība ir ļoti augsta.

Respektīvi, nonākot kontaktā ar medmāsām vai ārstiem, tu automātiski uzskati, ka viņi varētu būt slepkavas, un apšaubi visu? Grūti tā dzīvot, ko lai saka..

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Kur tu biji, kad mana māte garlaicīgi mira, būtu viņai vismaz kādu izklaidi sagādājis.

Man kā asiociālam elementam mierīgi vari nebīdīt savus humānisma pilnos piemērus. Man vairāk patīk uztvert šo vīrusu kā cilvēka sugas evolūciju veicinošu faktoru. Diemžēl pat palaižot pašplūsmā nekāda dižā mirstība nesanāks. Kopā ar netiešajiem pat 20% nesanāktu. Bet evolūcijai par labu nāktu kādi 80%. Vai spēj iedomāties, kādas iespējas pavērtos izdzīvojušajiem?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Tu noej no tēmas.

Es arī uzskatu, ka var iedzīvotāju skaitu uz Zemes, samazināt vismaz par 2 miljardiem.

Bet tāpēc es neceļu pieminekli cilvēkam, kurš kaut ko sadūra, sagrieza vai nošāva.

Te ir runa par noziegumu.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tu te paņem 1 emocionālu piemēru un tagad uzreiz - re, ja tādu cilvēku neieliks ķurķī, cik daudz kaitējuma tas gan nodarīs.

Tā vietā, lai bāztu ķurķos šādus ļaudis, pretējai pusei būtu jāpadomā par to, kādus PĀRLIECINOŠUS pretargumentus likt lietā, lai ļautiņiem paskaidrotu, ka odu terapija vēzi neārstē un ka ķīniešu ogas par 199,99 potenci neceļ.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Bet kurš to darīs?

To darīt par valsts budžeta līdzekļiem? Kādā veidā?

Jo tā taču visa informācija ir pieejama. Tikai tajos resursos to neviens nelasa un patiesība vienmēr ir neinteresanta.

Kam interesanti lasīt par potenci 15 000 publikācijas 200 valodās, ja var izlasīt interesantu sensacionālu rakstu par ķīniešu superogām, kuras ēdot Ļeņins izdārza 150 sievietes...

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Ir tāda lieta kā kritiskā domāšana. Izlasi netā rakstu un padomā, vai tā tiešām var būt, nevis uzreiz pārpublicē twitterī ar saukli "kaut kas tāds iespējams vien Latvijā!". Cilvēkam tomēr būtu jābūt spējīgam pieņemt pašam arī kādu lēmumu. Vienmēr tie nebūs pareizi, taču ir jābūt šādai iespējai. Ja pastāv viens pareizais viedoklis, tad iespēja domāt un analizēt atkrīt kā nevajadzīgas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 2 Atbildēt

Ir lieta, kā bizness. Kad tu parpublicē, vai izdomā kaut ko interesantu, tev uzrodas sekotāji. Vairāk sekotāji, vairāk naudas.

Bet tā ir krāpšana. Ja es tirgoju preci, kura nedara to, ko es reklamēju, mani tiesās par krāpšanu. Bet internetā krāpj ar vārdiem. Par to jau ir runa.

Tāpēc šī tēma ir pacelta jauna līmenī, un drīzumā tas tiks sakārtots.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Ja krāpj bizness, kura vienīgais "ierocis" ir cerība kādu apmuļķot, tad tas ir slikti un aizliedzami.

Ja krāpj vara, kurai ir reāli ieroči ar ko padarīt savu krāpšanu par obligātu, tad tas ir labi un ir nepieciešams vēl ierobežot konkurenci krāpšanā, lai tā kļūtu absolūta.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 3 Atbildēt

Visi vakseri ir tik nožēlojami ņuņņas un čīkstuļi. Katru dienu klausīties no visām pusēm skanošajā īdēšanā :" mums nav kur paēst, mums nav kur aiziet, es nemāku izklaidēties, man pietūkst emociju" Nožēlojamie lopi, kuri pieraduši dzīvot saimnieka noteiktā dzīves ciklā.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 3 Atbildēt

Vēl visi tie:" māte nomirs, slimnīcā cīnās par izdzīvošanu, aiaiai, vaivaivai". Vai te kāds tic ka tikai vīruss liedz iespēju dzīvot mūžīgi? Vajag iemācīties dzīvot lai ir jēga, tad arī nebūs bail aiziet jebkurā mirklī.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Par to, kas ir nožēlojamāki ņuņņas un čīkstuļi - vakseri vai antivakseri - te vēl ilgi varētu diskutēt... aļa valdība slikta, mediji nopirkti, maskas neļauj nabadziņiem elpot, ar vakcīnām mūs grib atņemt brīvību, ierobežojumi vispār... un tieši tevis piesauktos "mums nav kur aiziet", "es nemāku izklaidēties" un visu pārējo šņagu kāreiz vairāk izvērš tieši kovid noliedzēji un antivakseri... palasi kaut ko vai šo pašu topiku... viens intelektuālis te pāris lappuses atpakaļ īdēja, ka nevarot uz operu aiziet, sievieti uz randiņu aizvest utt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Tādam vecam impotentam kā tev ir vienalga vai sievieti var kaut kur aizvest vai nevar, jo spiežot rīta kluci tāpat labāk notiet.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Citāts iz TVneta...

"Pandēmijas laiks un sociālā izolācija iezīmējusi kādu lietu, kuru pirms tam neviens nevarēja prognozēt, – cilvēki ir kļuvuši daudz ļaunāki un agresīvāki. Tas pamanāms gan uz ielas, gan īpaši izteikti – internetā. Šķiet, anonīma ieknābšana vai verbāls uzbrukums daudziem kļuvis par vienīgo iespēju atbrīvoties no aizvainojuma un spriedzes, ko radījusi nerealizēta seksualitāte."

Nav jābūt psihologam ar grādu, lai saprastu, ka cilvēkam, kurš argumentos sāk piesaukt oponenta locekļa izmērus un/vai potenci, pašam ar tām spējām ir kā ir (līdzīgi kā tiem, kas staigā apkārt lielīdamies, cik sievietēm pārgājuši pāri), un tādā veidā viņš vienkārši savu trūkumu mēģina projicēt uz citiem, saucot viņus par impotentiem. Būtībā, Šīrs jau kuro mēnesi iauto forumā kliedz sāpi par savu neizdevušos intīmo dzīvi. Tikai... nu, neinteresē, Šīri, te nevienu tas... nu, vismaz normālus cilvēkus neinteresē.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Netaisnojies impotent un tavu palagu pat neizlasiju, ej uz h¥!u

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Protams, ka "neizlasīji"...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Afišu stabi, radio reklāmas, pamācības lielveikalos, uznirstošie logi un rakstu par tēmu īpatsvars ziņu lapās un tu pretstati ko?!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tu pats pirmais sāki kaut ko runāt par izdomātiem faktiem.

Un tagad ieslēdz atpakaļgaitu, ka faktus neizdomā.

OK - precizēšu. Aizliegums salīdzināt gripu un covid ir fakts. Šī aizlieguma saturs ir nezinātniski meli.

Bet zinātne ir pilna ar kļūdām - ir jābūt ļoti tālu no zinātnes, lai ticētu, ka tā ir nemaldīga - tieši otrādi - jauni atkājumi nepārtraukti apgāž novecojušus priekšstatus un zinātnē (lai vai cik tas paradoksāli neizklausītos) vienmēr vairākums kļūdās. Vairākumam "taisnība" ir tikai politikā.

Faktus izdomā nevis zinātne, bet sazvērestības teorijas piekritēji, antivakseri un citi, kuri neparzin konkrēto situāciju.

Un jauni atklājumi 99%gadijumu papildina esošos, nevis apgāž.

Kā tas notiek:

Zinātnieki uzzin, ka Zeme lodveida

Tad uzzin, ka nevis lodveida, bet nedaudz saspiesta polos

Tad, ka iekšā ir kodols, apkārt mantija

Tad, ka starp mantiju un kodolu ir vēl viens slānis, utt

Bet sazvērestības teorijas piekritēji fakts ir piemeram, ka ja zeme būtu lodveida, lidmašīna lidojot aizlidotu no Zemes. Tā būtu jākoriģē (jābrauc uz leju visu laiku).

Bet paši neko nezin par lidmašīnu pilotēšanu, elementāriem fizikas likumiem un gaisa sastāvu dažādos augstumos virs Zemes.

Vai cits fakts - ka nav tiešo reisu no ASV uz Jaunzēlandi. Bet tādi ir.

Tie ir izdomāti fakti, kuri neatbilst ne tikai ar īstenību, bet pat ar elementāro fiziku, ko māca skolā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Tev taisnība. Par vienu pusi. To jau neviens nenoliedz. Tikai tu "aizmirsti", ka tieši tāpat "faktus" izdomā otra puse. Tu vēlies apklusināt tikai vienu - to, kurai nav vara, tādējādi izjaucot līdzsvaru un atbalstot vēl lielāku varas melu eskalāciju.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Zinātne faktus neizdomā. Ja tu ko izdomā, tev to vajag PIERADĪT.

Patiešām dīvaini, ka varas melus, politiķu solījumus liec vienā līmenī ar zinātni...

Kad šķēle teica, ka ir "treknie gadi" tas netika publicēts zinātniskā žurnālā.

Politiķi NAV zinātnieki.

Sākumā domāju, ka tu joko...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Politiķi jau kliedz, ka viņi pārstāv zinātni. Un tu piesauc "vairākuma" viedokli zinātnē. Es tieši norādu uz to, ka tā NAV zinātne, bet "vaxeru" propaganda, kas ir tikpat melīga, kā opozīcijas, kuru tu vēlies apklusināt, atbalstot valdošā režīma melus.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Ja viņi kliegtu, ka ir pret vakcināciju, tad nevarētu teikt, ka pārstāv zinātni.

Dīvaina tev loģika.

Tev nepatīk tavs kaimiņš. Viņš saka, ka Zeme ir lodveida. Tad tu teiksim, ka - plakana. Lai nedomāju kā kaimiņš kurš tev nepatīk.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vienmēr var teikt, ka pārstāv zinātni - tu atkal "piemirsi", ka zinātnē vienmēr ir opozīcija. Attiecīgi varas propaganda var izvēlēties sev vajadzīgo zinātnes hipotēzi un vēl piešķirt grantus tās stiprināšanai.

Un tu mēģini par "plakanzemi" padarīt jebkuru, kas saka, ka tā nav lodveida. Arī mani - kas zin, ka tā ir elipsoīds un lodveida propagandas stūmējs - tāds, kā tu - ir melis. Jā - melis, jo atšķirībā no "plakanzemja", kurš tam patiesi tic savam priekšstatam, tu labi zini, ka tev nav taisnība, bet apzināti melo.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Vēl ir termins - ģeoīds.

Bet es domāju, ka tu saprati, ko es gribēju teikt un saprati, kur biji kļūdījies. Un tagad mēģini iziet no situācijas.

Es te nerunāju par argumentētu pretteoriju.

Ja tu saki, ka 2+2 ir 4, es sāku, ka nav 4, jo eksistē arī kļūda, tā ir diskusija.

Bet ja tu saki, ka 2+2 ir 4. Bet es saku, ka 5. Jo man liekas, ka 5, tā nav diskusija. Tas ir faktu izdomājums.

Vēlreiz:

Nosauc vienu faktu, kas ir patiess, pret vakcināciju. Tie visi ir meli, safabricējums, nesaprašana, izraušana no konteksta.

Nu jā, tev fakts skaitās, ka politiķis pateica. Tu esi pret viņu, viņš par vakcināciju, tāpēc vakcinācija ir slikta

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tu neko neesi sapratis. Tu joprojām turpini ticēt varas propagandas taisnībai un aicini cenzēt opozīciju.

"Nosauc vienu faktu, kas ir patiess, pret vakcināciju." - ir zināmas individuālas kontrindikācijas konkrētām vakcīnām (piemēram AZ kombinācijā ar asinsrites problēmām) vai jebkurai vakcīnai (eksistējošas antivielas pēc izslimošanas), kas netiek pārbaudītas varas stumtā vakcinācijas procesa ietvarā - noziedzīgi apdraudot vakcinējamo personu veselību un dzīvību. Un tas nav "politiķis pateica", bet reāls, notiekošs process.

"Tu esi pret viņu, viņš par vakcināciju, tāpēc vakcinācija ir slikta" - nē es esmu pret noziedzīgu pseidozinātni politiķu izpildījumā. "Antivaxeri" ir vienlīdz melīgi kā "Vaxeri", bet patiesība ir pa vidu - "ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI".

Es nepagalvoju, ka "vakcinācija ir slikta". Es apgalvoju, ka "masveida vakcinācija, neizvērtējot individuālas kontrindikācijas" ir noziedzīga. Principā tikpat labi varētu veidot dzīvās rindas ar pierakstu uz bezrecepšu AZT...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Es ticu nevis propogandai bet pierādītiem faktiem. Un aicinu cenzēt nevis opozīciju, bet apzinātus melus.

Turklāt, aicinu nevis es, bet tas process jau sācies daudzās pasaules valstīs. Un tas ir ļoti labi.

Un vakcinācijas jēga ir tikai tad, kad tā ir masveida. Ja tā nebūs masveida, radīsies jaunas mutācijas, un vakcīnas tik un tā nepalīdzēs. Vai visi, vai neviens. Nu, vēl ir variants kā loterija kā gripai - katru gadu citas, uzminēji, vai nē. Bet gripa tik strauji neizplatās. Atkal nākas salīdzināt.

P.s.

Vakseri nemelo, antivakseri melo. Dažādas pozīcijas.

Blakusparādības neviens NESLĒPJ.

Un blaknes ir visur. Pat aizejot uz sporta zāli var dabūt traumu. Mājās, dzerot tēju var apdedzināties.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tu aicini cenzēt tikai opozīcijas melus, bet jāsāk ir ar varas apzinātajiem meliem - opozīcijas meli paši iznīks, ja nebūs varas melu.

"vakcinācijas jēga ir tikai tad, kad tā ir masveida" - meli. Šis nekādi nestrādā uz īstermiņa vakcīnām, kam ir nepieciešama regulāra revakcinācija. Ja gripu būtu iespējams izskaust ar masveida vakcināciju, tad tas sen jau būtu izdarīts. Vai arī tu nemēģini tagad stumt kaut kādu vakseru sazvērestības teoriju, ka tas speciāli netiek darīts? Aizliegums salīdzināt ar gripu labi sasaucas ar politiski stumto masveida vakcināciju. Un tu tā arī nespēj pateikt, kādēļ ir pieļaujama masveida vakcinācija (nepārbaudīta vakcīna, kā bezrecepšu medimanemts), nevis izvērtēta un ārsta parakstīta diagnosticēta vakcinācija ar pareizo vakcīnu, nevis to, kura gadījās.

"Vakseri nemelo, antivakseri melo." Antivakseri melo. Līdzsvarā ar vakseru meliem. Vakseri melo, ka tikai antivakseri melo.

"Turklāt, aicinu nevis es, bet tas process jau sācies daudzās pasaules valstīs. Un tas ir ļoti labi." Jā - lēciens totalitārismā ir sācies ļoti daudzās pasaules valstīs. Tu to atblasti. Un tas ir ļoti slikti.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Experts te atkal sacēlis vētru

Jānāk palīgā 650, tas te visādus interesantus rakstiņus kopē. Tad lūk, manā radarā nonācis izraēliešu sūdzību raksts par viltotajiem testiem! Nu, komiski. Divas valstis, kas visvairāk pasaulē savakcinējuši savus iedzīvotājus tagad apmainās ar sūdzībām, ka kas nav OK ar testiem. Bet varbūt ar vakcīnām nav kkas OK? Kā jau te viens spīkers minēja par lopiem, tad tagad tak viss stāstiņš par brīvo ceļošanu ir zem jautājuma zīmes. Kā redzam nepietiek ar vakcinēšanos, Seišeļās ievieš stingrākus ierobežojumus, izraēliešu lopus met karantīnā www.google.com/amp/s/www.haaretz.com/amp/israel-news/.premium-israelis-stuck-in-seychelles-quarantine-over-false-covid-tests-1.9776376

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

P.s.

NEKUR nebija rakstīts, izņemot muļķu politiķu un latviešu ( kuri pat aplikāciju nosauca " apturi covid", gribot kaut ko apturēt), ka covids beigsies.

Tas būs visu laiku, iespējams, var kļūt vājāks, var kļūt stiprāks, bet jau nekur nepazudīs.

Vakcinācija dos mazāku līķu skaitu, mazāku skaitu saslimušo, un lielu varbūtību, tikt vaļā no maskām.

Dati Izraēlā, parāda, ka tur covids vairs nav liela problēma, lai gan tur jau iet vaļā daudzi masu pasākumi.

P.s.

Žīdostānā vakcinēta tikai minimums, kas vajadzīgs priekš kolektīvās imunitātes. 75procenti, tas ir tikai četri no pieciem. Ja kompānija ar 20 cilvēkiem tusē, četri būs nevakcinēti...

P.s.s.

Ja tu nemāki.lasīt angļu valodā, iztulko. Kaut vai ar gūgle transeiteri.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Un vai zini, kas vēl dos "mazāku līķu skaitu, mazāku skaitu saslimušo"? Nekā nedarīšana. Jo tāda ir jebkura vīrusa evolūcija, kļūstot par endēmisko. Pieskaitīt šo procesu vakcīnām ir meli. Kādēļ šis tiek noklusēts? Kādēļ netiek rēķināts salīdzinājums un tauta informāta par to, cik liels ir vakcīnu radītais ieguvums, bet tā vietā patiesība tiek noklusēta? Kādēļ tieši demokrātijas kvēlākie aizstāvji uzskata, ka tauta ir jātur neziņā, jo tā ir dumja un ir nepieciešams varas lēmums?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Neviens neko nenoklusē*. Ja tu neesi izlasījis, ja tas neizkrīt pornhabā, malā, blakus locekļu palielināšanas reklāmām, tas nenozīmē, ka to nekur neraksta.

Nekā nedarīšana paralizētu visu medicīnu kopumā. Un līķu skaits būtu lielāks, jo pieskaitīts klāt arī citi slimie, kuri nedabūtu aprūpi.

Saprati, ka uz slimnīcu cilvēki iet ne tikai covid dēļ. Agrāk nebija covid, bet slimnīcās darba bija pietiekoši.

*

Vienīgie, kas noklusē, tie ir paši antivakseri, kuri nepublicē informāciju, cik nomira nevakcinēti no vakcinejamām slimībām. Ar kādām blaknēm ir palikuši izslimojušie.

Bet katru vienu gadījumu, kad kāds cieš no komplikācijām, tie uzreiz izliek kā korogu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

"Nekā nedarīšana paralizētu visu medicīnu kopumā." - propaganda, nevis fakts.

"līķu skaits būtu lielāks, jo pieskaitīts klāt arī citi slimie, kuri nedabūtu aprūpi." - aprūpi cilvēki nedabū arī dēļ ierobežojumiem.

"katru vienu gadījumu, kad kāds cieš no komplikācijām, tie uzreiz izliek kā korogu." - precīzi atbilst vaxeru propagandas naratīvam.

"cik nomira nevakcinēti no vakcinejamām slimībām" - Vaxeri par to melo vienā laidā, sakot, ka nedrīkst salīdzināt ar visnotaļ līdzīgo gripu (īslaicīga vakcīnu imunitāte, ļoti augsts vakcinēto īpatsvars starp mirušajiem), bet paši salīdzina ar, piemēram, bakām (mūža imunitāte), kam praktiski nav nekā kopīga ar Covid.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Latvijā ar visiem ierobežojumiem 200 cilvēki pārpludina slimnīcas, cik cilvēki ietu ārstēties, ja strādātu kafejnīcas, koncerti, skolas, utt.

Pareizi, slimo arī viegla formā. Tikai vieglo formu bieži tik un tā pavada temperatūra, vājums, galvassāpes. Un tāds cilvēks tik un tā uz darbu neies. Un interesanti būtu redzēt, kā itin visur regulāri mainītos darba grafiks, bērni atnāk uz skolu, bet nav 4 skolotāju un nav kas aizvieto, slimnīcas nav brīvu vietu...utt.

Jautri. Tik un tā būtu kā tagad, ka nekas nestrādātu, bet ar lielāku haosu un bardaku.

Slimnīcas strādā pacientiem, kuriem medicīna vajadzīga. Reimatologi, u.c. speciālisti strādā un pieņem pacientus. Un pieņems, ja dabūsi no WALA ar āmuru pa galvu. Vai strādātu, ja 300 slimo vietā, būtu 3000, protams, var tikai minēt. Bet neviens negrib to pārbaudīt.

Kas tev skaitās vakseri - medicīnas darbinieki, zinātnieki vai politiķi.

Jo man vakseri skaitās zinātnieki. Politiķus es vispār neuztvertu nopietni, un pat nezinu, ko viņi muld.

Un atkal salīdzini ar gripu. Gripas vakcīnai ir NEPILNĪGA EFEKTIVITĀTE. Gripas vīrusu mainās, ceļo pa pasauli. Ziemā Ziemeļu puslodē. Tad, pavasarī viņš nomierinās, sākās Dienvidu puslodē, un jau cits, jo tur pienāk ziema.

Lūdzu, paskaidro, kas kopīgs ar covid, izņemot klepu un temperatūru.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Kas kopīgs? Ļoti daudz kas, kā jau divām lielākajām respiratoro vīrusu grupām, kas ir mūsu endēmiskajā apritē, Sākot jau ar to NEPILNĪGO EFEKTIVITĀTI. Tev līdzīgie meļi piesauc bakas u.c. ar vakcīnām izskaustās slimības, lai pamatotou Covid vakcināciju, lai gan labi zina, ka Covid vakcīnas tieši nepilnīgumā pārspēj gripas vakcīnas.

Ak jā - vai zini, ko es šodien uzzināju, ko publikai nestāsta? Izrādās, inficēto skaita pieaugums, kuru Pļūts&Co piesauc, ir tieši starp vakcinētajiem - t.i. izrādās, ka tieši tie kļūst par asimptomātiskiem izplatītājiem, jo vakcīnas rezultātā pārstāj ievērot piesardzību un dzīvo ilūzijā, ka viņiem nekas nelīp. Testa grupai (kas ir piekrituši uz regulāriem testiem pēc vakcinēšanās) šobrīd uzrādās daudz augstāka inficēšanās, nekā vidēji populācijā. Draugi, nav labi - tas ir viss, ko var teikt par šādu statistiku kopā ar valdības realizēto politiku. Informācija no ārsta, kas aicina vakcinēties, tikai pēc tam, kad būs izvērtējis kontrindikācijas un izvēlējies piemērotāko vakcīnu - kā izrādās, vienīgā, kas nav pieejama izvēlei (un visticamāk arī nebūs), ir J&J.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

J&J tā ir tā pati, kas sputnik un astra. Tikai kvalitatīvāka.

Nezinu, kādus pavļutus, marinas tu lasi, bet es neredzēju ka kaut kur salīdzina ar bakām.

Salīdzina ar SARS un jau pat gada sākumā visi ( es te nerakstu par pavlutiem, pat nezinu kas tas tāds ir) rakstīja, ka nav zināms, kāda būs efektivitāte, uz cik ilgu laiku. Bija daudzas hipotēzes, bet viennozīmīgi visi uzskatīja, ka tikai vakcīnas varētu to visu piebremzēt. Jo cita, EFEKTIVĀKA VEIDA NAV. Protams, ka strādā arī pie zāļu izstrādes, bet zāļu efektivitāte ir vēl zemāka.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

"J&J tā ir tā pati, kas sputnik un astra. Tikai kvalitatīvāka."

Meli vai vienkārši izplati kaut kur dzirdētu puspatiesību? Kopīgais - tās visas ir adenovīrusa vakcīnas. Atšķirīgais - J&J ir vienreizējā un tas ir panākts ar augstāku koncentrāciju, attiecīgi eksponenciāli palielinot komplikāciju risku, jo faktiski pašas vakcīnas agresivitāte pārsniedz pieļaujamo robežu blakņu riskam.

"Nezinu, kādus pavļutus, marinas tu lasi, bet es neredzēju ka kaut kur salīdzina ar bakām."

Tas ir klasiskais vakseru sauklis - ja tu atļaujies apšaubīt konkrētas vakcīnas labumu, tad tu esi antivakseris un uzskati, ka arī baku u.tml. vakcīnas ir sliktas.

"Bija daudzas hipotēzes, bet viennozīmīgi visi uzskatīja, ka tikai vakcīnas varētu to visu piebremzēt. "

Tagad, kad ir zināms vairāk, nav noslēpums, ka vakcīnas samazina letalitāti, bet ne inficēšanās/izplatīšanas iespēja. Zinatniski būtu atzīt iepriekšejā uzskata maldīgumu un attiecīgi vakcinēt riska grupas, nevis dzīties pēc neiespējamas kolektīvās imunitātes.

"viennozīmīgi visi uzskatīja" ne tuvu visi - tieši tādēļ vajadzēja pasludināt par antivakseriem, kuri jau no paša sākuma teica, ka tieši šāda būs vakcīnu iedarbība - nepilnīga un īstermiņa. Kā tas ierasts ar respiratoro slimību imunitāti. Vakseri tagad ir "pārsteigti", ka daba nepievīla - un nekā jauna, izņemot lielāku agresivitāti, šajā vīrusā nav.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

J&J

Es par darbības principu.

Adenovīrusu vakcīnas.

Tās izstradāja ASV, jau gadus 50 atpakaļ. Ar tām vakcīnām ASV vakcinē karavīrus, kuri dien ārpus ASV. Un lai gan PWO tās nesertificē, ASV karavīrus turpina potēt, jo efekts ir.

Tagad šo pašu vakcīnu darbību izmanto sputnik, astra un j&j. Un šo metodi sauc adenovīrisa vektors.

Tagad, tu piemini resperatorās slimības, pieminot gripu.

Bet ir citas slimības, kaut vai šis pats adenovīruss, garais klepus, pret kuru vakcīna labi pasargā.

Riska grupas.

Tu laikam nezini, ko nozīmē - "nepilnīga imunitāte". Vēlreiz atkārtošos - gripai nav viens vīruss. Gripai ir daudz vīrusi. Vīrusu kokteilis. Bet kovid tikai viens. Un gripas vakcīna ir pret dažiem vīrusiem, rupji runājot, lai neizplūstu lekcijā, vari inficēties ar to, pret kuru tev nav vakcīna. Tāpēc vakcīnai ir nepilnīga imunitāte.

Kovid tāda problēma nav aktuāla.

Un kā tu vari minēt par efektivitāti, ka vakseri pārsteigti, utt, ja tikai viena valsts sasniegusi kolektīvo imunitāti. Tur viss veras vaļā un saslimušo skaits daži desmiti ( protams, ka ne nulle, kā domā antivakseri. Nulles vairs nekad nebūs). Tie daži desmiti būtu jau normāla lieta, lai varētu visu atgriezt vecajās sliedēs. Protams, ka vēl par agru pavisam "noņemt maskas". Bet teikt, ka nekas nesanāca, nu gan nevar.

Un desmito reizi rakstu - vakcīnām ir jēga, ja tās ir visiem. Ja vakcinēsies riska grupa, katru gadu būs jātaisa jaunas vakcīnas, jo ar tādu izplatības tempu, jaunas mutācijas rodas daudz straujāk un līdz ar to, tām cena būs daudz augstāka, kā ir gripas vakcīnām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

"Un gripas vakcīna ir pret dažiem vīrusiem, rupji runājot, lai neizplūstu lekcijā, vari inficēties ar to, pret kuru tev nav vakcīna. Tāpēc vakcīnai ir nepilnīga imunitāte. Kovid tāda problēma nav aktuāla."

Puspatiesība. Pat mazāk par pusi... "Nepilnīgā efektivitāte", kā pareizi norādi, ietver mutāciju problēmu. Un melo, ka ka Covid ši problēma nav aktuāla - tieši otrādi, bet pagaidām gan ir paveicies un visas zināmās mutācijas tās vakcīnas vismaz daļēji ķer.

Nākama "nepilnīgā efektivitāte" par kuru tu melo - imunitāte ir pārejoša, tas jau ir zināms un katru gadu, ja ne biežāk (un izskatās, ka tomēr biežāk, jo Covid ir īsāka imunitāte kopā ar mazāk izteiktu sezonalitāti) būs nepieciešama revakcinācija un, ļoti iespējams, vakcīnu pielāgošana, tāpat, kā tas notiek ar gripas vakcīnām.

Un trešā būtiskā "nepilnīgā efektivitāte" - kuru tu noklusē. Covid vakcīna nepasargā no saslimšanas un vīrusa izplatīšanas, bet tikai ievērojami atvieglo slimības gaitu un samazina nāves risku. Par kolektīvo imunitāti var runāt tikai tām vakcīnām, kas pasargā no saslimšanas.

Nav starpība, kuro reizi raksti, meli no tā par patiesību nekļūst. "vakcīnām ir jēga, ja tās ir visiem" ir spēkā tikai pie nosacījumiem, kuri neizpildās Covid vakcīnu gadījumā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Sputnik uztura bagātinātājam ir divas potes, jo katrā atšķirīgi adenovīrusi un pret vienu jau var būt imunitāte tad lai palielinātu efektivitāti špricē vēl.

Jannsen ir viena pote, ne jau dēļ lielākas koncentrācijas, dēļ mārketinga, ražotājs netiecās pēc maksimālās efektivitātes, bet gan pieejamības.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Visiem "uztura bagātinātājiem" ir divas potes. Sauc to, kā vēlies, bet dēļ tā, kas ir sabāzts vienā J&J potē, šī pote visticamāk tiks atzīta par neadekvāti bīstamu. Pašlaik ir "uz paklājiņa" - un prognozējami atzinums būs izmantošanas aizliegums vai vismaz negatīva rekomendācija (t.i. faktiski aizliegums to iekļaut valsts kompensējamo medikamentu sarakstā).

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kur tu tādas muļķības rāvi. Kā reiz tiek izskatīts, ka arī Jannsen varētu pielietot divās devās pēc tava teiktā sanāk būs 4x doza. Kā tad.

Citas ir pasaulē atzītas vakcīnas, neatzītās ir uztura bagātinātāju līmenī.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Expert, tas raksts ir par lopiem, kas noticējuši vaxeru propagandai par vakcinēšanos un drošu ceļošanu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

No kļūdām mācās. Nākošo reizi Seišelu salas nesalaidīs dēlī, žīdi ceļos, bet antivakseri lies žulti internetā, izolācijā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Antivaxeri, starp citu, jau tagad domā kā izvairīties no vakcinētajiem. Bet vēlreiz - šeit žulti lej vaxeri, kurus tur izolācijā. Šai rakstā vispār nekas nav par antivaxeriem. Savakcinēti izraēlieši aizbraukuši uz teorētiski drošāko valsti pasaulē(62% vakcinēto) un šos iemet karantīnā.

Varu vēl vienu rakstu iekopēt no Honkongas, tur arī atļāva iebraukt, atgriezties no UK vakcinētiem personāžiem, bet 21 diena karantīnā neskatoties ne uz ko. Tur bija pārtraukti reisi ar UK, tagad atjaunoja.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

》Antivaxeri, starp citu, jau tagad domā kā izvairīties no vakcinētajiem

Kā viņiem tie traucē? Kā reiz vakcinētajiem būtu jāizvairās no infekciju perēkļiem antivaxeriem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas jau ir abpusējs process. Tieši tā pat vaxeri tak pieraksta visādas baumas nevakcinētajiem.

Antivaxeri raksta šādi : In reality, the contradictions arising from vaccination campaigns have yielded inconsistent results worldwide and with all brands.

On the one hand, adverse reactions are very high, the worst of which is death, which has already caused tens of thousands of deaths.

On the other hand, vaccination does not prevent vaccinated people from remaining susceptible to re-infection, and they could become a threat to those around them.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Direct or indirect exposure during pregnancy, lactation, or occupational exposure. When a pregnant woman touches the skin or inhales the air of a vaccinated person or when her partner touches the skin or inhales the air of a vaccinated person and then has contact with her, they are considered “exposed” and at risk.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Tiem, kas covid salīdzina ar gripu:

Covid īstā nosaukuma sākumā ir četri burti :

SARS

Attapīgākie atcerēsies, ka jau reiz bija viens draudošs SARS vīruss. Pat uzradās anekdote: "Un atnāk pavaSARS". Bet vēl gudrākie zin, ka pēdējo 10 gadu laikā bija nevis viens, bet divi SARS vīrusi, šitais ir trešais. Un negribu tagad meklēt informāciju par pirmo, bet otro izraisīja kamieļi. Arī dzīvnieku-cilvēka vīrusu mutācija.

Un abus apspieda sekojoši - izolācija, slimo apsekošana, karantīna. Viss. SARS pazuda.

Tāpēc tādu lēmumu pieņēma par covid. Neviens neskaitījās uz gripu. Jo šis ir SARS, nevis gripa. Arī cerēja, ka darbosies, sevišķi bija redzams, ka Ķīnā izplatību ierobežoja.

Tas, ja tie lēmumi izrādījās neefektīvi, un sāka eksperimentēt, tas jau cits stāsts.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 3 Atbildēt

Tiem, kas bīda salīdzināšanas (t.i. zinātniskas pieejas) aizliegumu.

Domājošie neaizmirsīs, ka Covid (SARS-CoV-2) pieder koronavīrusiem, otrai lielākajai respiratoro vīrusu grupai. SARS parādās dažu atsevišķu celmu nosaukumos. SARS piesaukšana ir puspatiesība ar kuru tiek mēģināts noklusēt koronavīrusu kopējo skaitu un ārkārtīgi plašo izplatību.

Tieši tāpat - neaizmirsīs, ka vispārējā izpratnē saslimstība ar koronavīrusiem ir daudz izplatītāka (klasiski saukta par "iesnām") un vieglākas formas, nekā saslimstība ar gripas vīrusiem.

Politisku mērķu vadīti, politiķi pieņēma lēmumu šo konkrēto koronavīrusa eksemplāru, kurš ir izrādījies visnotaļ agresīvs - nosaukt par "jaunu" un cīnīties kā pret kaut ko nezināmu. Noliegt, ka tā izplatības vektors ir tāds pat, kā jebkuram respiratorajam vīrusam, simptomi (izņemot pavisam smagās formas) praktiski neatšķirami no gripas un letalitāte pēc tā paša komplikāciju, nevis tiešā principa.

Politiķi izvēlējās pseidozinātniski pielietot PCR tetēšanas metodi kā vienīgo un absolūto diagnosticēšanas patiesību. Metodei nav ne vainas kā tādai - problēma ir metodikā, jo tā nespēj kvantificēt "viral load", kam ir izšķiroša nozīme covid kontekstā. Un tādi noderīgie idioti kā tu piesauc, ka PCR metode ir derīga onkoloģijā... Jā, protams, ka ir. TUR.

Uz gripu skatījās visi saprātīgie - kas neticēja "nedrīkst salīdzināt" propagandai. Arī tie, kas zināja un joprojām zin, ka citokīnu vētra nav nekas jauns - tā bija viens no galvenajiem "spāņu gripas" augstās mirstības iemesliem. Arī to, ka "dzīvnieku-cilvēka vīrusu mutācija" ir visai bieži dzirdēta tādos vārdu salikumos kā "putnu gripa" un "cūku gripa".

Lēmumi izrādījās efektīvi. Politiski. Tāpēc sāka eksperimentēt ar to, cik tauta ir gatava pakļauties. Un tas nav cits stāsts - tieši tas pats, kas joprojām ir procesā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Tas ne es tev ieliku mīnusu.

Es neko neieliku, bet mīnusu gan neesi pelnījis.

Ja nebūtu frāzes-"mēģināt noklusēt"... kas ir tipiska sazvērestības teorijas galvenais arguments.

Ar tādu frāzi sākas jebkura sazvērestības teorija.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

"Ar tādu frāzi sākas jebkura sazvērestības teorija."

Tieši tā - ja varai ir nepieciešams kaut ko noklusēt, tad ļoti efektīva metode ir radīt atbilstošu sazvērestības teoriju, kas degradē diskusiju attiecīgajā jomā.

Savukārt ar uzskatu "vara nekad neko nenoklusē" sākas pakļaušanās totalitārismam.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ekstrasensi un āderes arī eksistē, bet mītiskā vispasaules vara to mēģina noklusēt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Malacis, sēdies, 5! Par pareizu propagandas pielietošanu. Āderes starp citu, eksistē, tāpat kā eksistē cilvēki, kas spēj uz zemes sajust to, ko "redz" satelīti vai citas iekātas un to pat neviens nemēģina noklusēt - tikai tēma nav pārāk publiska, jo tur nav nekādas politiskās intereses.

Protams ir kaut kāds "āderu bizness", kas orientējas uz lētticīgo apjāšanu un pārdod nez kādas "fen šui" (vai "hren hui") shēmas. Bet tas nemaina faktu, ka bērnībā pazinu rīkstnieku, kas nemaldīgi pateica, kur jārok aku - t.i. spēja sajust seklo gruntsūdeņu plūsmas - to pašu, ko zinātniski toerētiski var paveikt ar labu metāla detektoru vai ultraskaņas skaneri. Tikai mūsdienās tas nevienam vairs nav aktuāli, jo akas ļoti reti spēj dot patiešām tīru ūdeni, tas pamatā ir ar lielu virsūdeņu piejaukumu - mūsdienās bez 10+ metru spices neviens ūdeni neņem un nav gadījies dzirdēt, ka kāds rīkstnieks būtu "redzējis" ūdeni dziļāk par 5-10m.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Atkal laid luni.

'Āderes', jeb slāņi, kas vairāk satur ūdeni, ir Latvijā (gandrīz) visur. Ja 'rīkstniekam' neveicas, tas teic, ka ūdens ir dziļāk.

Ja 'nav gadījies dzirdēt', ka rīkstnieks redz ūdeni dziļāk par 5-10 m, kāda uhja dēļ senči raka (un pat cirtās caur dolomītu) manas bijušās mājas 14 metrus?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 4 Atbildēt

Nu man nav gadījies dzirdēt. Varbūt bija arī tādi, kas spēja sajust 14m caur dolomītu. Nestrīdēšos par metriem - mans komentārs bija par to, ka āderes ir un tāpat cilvēki spēj tās sajust - gan apzināti (rīkstnieki), gan nepazināti (sūdīgi jūtas, guļot uz āderes).

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

āderes ir diskutabls jautājums, bet lohi toč eksistē un tepat forumā ganās.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

Nu atzīsti, pēc tavas terminoloģijas tas ir - apzināti meloji!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nav ko atzīt. Ja tu nesaproti, ko nozīmē "nav gadījies dzirdēt", tad tā ir tava problēma. Ja to pašu rakstīšu rīt - tad gad jau tie būs meli - tikko gadījās dzirdēt no tevis, ka var 14m cauri dolomītam, kas paplašina to, ko biju dzirdējis iepriekš.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Bradypus, ar tevi nesanāk konstruktīvas diskusijas. Es tikko augstāk ieliku linku uz diezgan svaigu franču pētījumu, kur salīdzināta gripas un Covid-19 hospitalizācija, mirstība u.c. Covid-19 letalitāte ir daudz augstāka un izplatība ātrāka.

Tu jau sevi diskreditēji augstāk ar frāzi, ka Covid-19 gadījumā labākais ir neko nedarīt. Tā ir tumsonība un egoisms. Saprotu vēlmi būt gudrākam par pārējiem un domāt, ka tev ir vairāk informācijas nekā pārējiem. Kruti.

Interesantas idejas ir izskanējušas no tevis arī iepriekš. Putins nav tik slikts, Tramps domāja par tautu, Ušakovs arī bija labs...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

"Es tikko augstāk ieliku linku uz diezgan svaigu franču pētījumu, kur salīdzināta gripas un Covid-19 hospitalizācija, mirstība" - nu re, ieliki atsauci uz pētījumu, kur covid ir salīdzināts ar gripu. Es te tā kā iebilstu pret salīdzināšanas aizliegumu. Paldies par atbalstu.

"Tu jau sevi diskreditēji augstāk ar frāzi, ka Covid-19 gadījumā labākais ir neko nedarīt." - Klaji meli, nekad neesmu teicis, ka "labākais ir neko nedarīt".

"Putins nav tik slikts" - tukša frāze, kas neko neizsaka, jo "tik slikts" nav izmērāms rādītājs, ja nav konkrēta atsauce pret ko to sliktumu jāsalīdzina. "Tramps domāja par tautu" - nu jā, par Baidenu vairāk noteikti, nu un?. "Ušakovs arī bija labs" - atkal meli, nekad to neesmu apgalvojis.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
3 0 Atbildēt

Vienkārši uzdzen dusmas, kad runā muļķības. Tādas domas no tevis izskan iepriekšējos komentāros.

Covid vakcīna gan mazina saslimšanas risku, gan novērš smagās formas attīstību, kā arī mazina vīrusa transmisiju sabiedrībā.

Es saprotu cilvēkus, kas nevakcinējas saprotamu argumentu dēļ. Piem., godīgi pasaka, ka bail no iespējamajām blaknēm (lai arī riski ir niecīgi). Piekrītu, ka ir tiesības nevakcinēties. Bet nevajadzētu aicināt nevakcinēties citus ar aplamiem apgalvojumiem.

Es diemžēl esmu gan medicīnas, gan farmācijas lauciņā un nevaru piekrist nevienam tavam apgalvojumam atftiecībā uz Covid un vakcīnām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Tu neesi pat pamanījis tādu "sīkumu", ka es nevienu neaicinu nevakcinēties.

Un tas, ka esi "Gan medicīnas, gan farmācijas" lauciņā, kontekstā ar taviem uzskatiem, nozīme tikai to, ka esi sistēmas skruvīte. Mediķu domas ne tuvu nav viennozīmīgas un attiecīgi nav pat teorētiski iespējams, ka manas domas sakrīt ar visu mediķu domām.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Nevis sistēmas skrūvite, bet cilvēks, kurš ir studējis medicīnu, tāpēc zin nedaudz vairāk par tevi.

Bet ja reiz tu tici āderēm, tad skaidrs.

Medicīnai tālu līdz āderoloģijai.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Un kā tas izskaidro šī medicīnu studējušā cilvēka viedokļa atšķirības no citiem medicīnu studējušajiem? Kuram jātic man, kā medicīnu nestudējušam? Kā ieteiksi izvēlēties? Nu pastāsti man pareizo metodi un pastāsti kādēļ tu esi kompetentāks par mani šīs metodes izvēlē.

Tu vari neticēt āderēm, bet ticēt maģijai - kaut kā tie senie cilvēki tika pie akām vietās, kur nav savādāka izskaidrojuma. Kā tavuprāt turas ūdens līmenis akā pie mājas, kas ir uz paugura, kuram visapkārt zeme ir zemāka par ūdens līmeni šajā akā? Maģija vai tomēr pazemes "caurule" no augstākas vietas kaut kur tālāk, kuru kādam bija jāspēj atrast? Šāda aka nepakļaujas klasiskajam gruntsūdens "rezervuāra" zīmejumam, ko āderu noliedzēji zīmē.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Ja gribi lasīt medicīnisko literatūru, tad ieteiktu skatīties review un meta-analīzes zinātniskajās datubāzēs (piem. Pubmer, Wiley, Sciencedirect), kur informācija jau ir apkopota. Tāpat vadlīnijas ir vērtīgi palasīt.

Man jau liekas, ka šobrīd medicīnas lauciņā pa lielam visiem ir vienots viedoklis attiecībā uz Covid-19.

Ieteiktu arī vairāk uzticēties savas jomas profesionāļiem. Piem., nesen bija laba intervija par vakcīnām žurnālā Ir ar infektologu/epidemiologu, kas pie mums atgriezies no ārzemēm.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"Man jau liekas, ka šobrīd medicīnas lauciņā pa lielam visiem ir vienots viedoklis attiecībā uz Covid-19."

Tavā infoburbulī varbūt. Tā kā es skatos no malas, tad redzu, ka nebūt nav vienots viedoklis. Tavs viedoklis, lūk tikko nonāca konfliktā ar WHO viedokli. Kurš no jums ir tas "profesionālis", kuram jātic?

"Ieteiktu arī vairāk uzticēties savas jomas profesionāļiem."

Mana profesija ir konsultēt jomas profesionāļus, kas dēļ šaura skatījuma ir iebraukuši savstarpējās pretrunās un nespēj saprast, kurš kļūdās.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

gruntsūdens līmeņi nav nekāda maģija, bet parasta fizika

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu tad pastāsti man ar parastu fiziku, kā bez āderes ir iespējams pakalnā dabūt ūdens līmeni, kas ir augstāks par apkārtējo teritoriju...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Pats meklē

(C) Bradypus

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un ko man būtu jāmeklē? Es zinu, kāds izskatās tas ģeoloģiskais veidojums un man nav problēmu, ka tautas valodā tiek lietots vārds "ādere". Tev gan derētu saprast, ko īsti tu noliedz - šādu veidojumu eksistenci, tautas valodas lietošanu vai vienkārši jebko, ko esmu uzrakstījis es.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

Es neko nenoliedzu.

Norādu uz tavām kārtējām aplamībām.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Ļoti nepateicīga lieta, te kko ievietot tipa "kas passaulē notiek".Tam teicējam uzreiz birka piekārta, mīnusi seko vienkārši par pašas info atsauces ievietošanu.Per neveselīgu interesi.Reku piem Volx saka, ka viņam esot info par sūdzībrakstu viltus testu sakarā.Ko tagad- viņš vakseris, vai anti, vai blēdis/melis, vai kā? Vai tomēr "mums" (lo....) nepieklājas šādu info zināt? Varbūt vispār pasaule ir pūkaini gluda?

Lūk- "citi" ko saka šodien: tg24.sky.it/mondo/2021/05/06/covid-indonesia-tamponi-nasali-riusati --Covid Indonesia, deguna (testu materiāli) mazgāti un atkārtoti izmantoti lidostā: 5 aresti...10 000 pasažieriem lidojumos, kas izlido no Kuala...lidostas, koronavīruss ir pārbaudīts ar jau lietotiem...sistemātiska Krāpšana, kas nopelnījusi autoriem tūkstošiem dolāru....turpinājās vismaz četrus mēnešus... ??

Kad d-prortāls "mums to teiks"? Vai rudenī, kad lapas birst un ka nebūs (vairs)kur (un ko) drirst? Varbūt "mums" jābūt vnk po/uj un tā ir dezinfo?

Te liku atsauces- reku passaules galv USinfomagogs daktars F pirms 2ned sacija- pussaudži esot jādur.Palaidnieki kādi tādi,cykas, rokas nevīžo mazgāt,puņķus ēd,utt.Da ko tas pamuļķis.Jā.Tagad ko te šodien mūsu badacietēji referē? Ko kanādiešu fiflologi sacīja aizvakār? Kas te tāda pa centību pēkšņi!?

Bija atsauce pirms mēneša pusotra- kanclers Kurcs 4dien aiz nekujdarīt brauc pie ēberejiem.Da fufelis, mazums kur/kas brauc. Ko mūsējie- āa, jaa, draudziņi vakar modušies- būs jaunās paaudzes suslas, ko ražos austrijas/izraēliešu/dāņu konsorcijs.Jā.Tu reko- dāņi izmet miljons porciju asstru na/h misskastē, aber (izrādās,aizkadrā) ka nu ne bez pamatojuma.

Čehi reku "pirka" putnieku.Bij skandāls valdībā, cits citu stuma un gāza.Ko vakar? Ā, jā reku, izrādās,politiski čomiski krieviska saruna, vieni pievērs aci uz pirotehniķu izdarībām, otri lai dod kompensācijā savas ampulass. Bravo! Deiznformācija, baumas, suuds?

Zaļas passes- da ko, fuflo tas viss.Da ko tagad tie antipisti darīs? Pareis- ja nevajg braukt,tikties,krogos drāzties- po/uj.Kādam nevajag visp neko nē.Tapc tie "citi" (kam kko vajag) ir Lohi.OK, ejam katrs ar savu atejasspapīra strēmeli, pie katra staba rādam.Vakarā izmazgājam- lai neizseko.

Bij atsauce- pats krievu ZA (za, ne kkāda pirdobirioja!() presidents teica piena dzērienu taisīšot.Nu tak lohs/končennijs.Bet KO šodien- ā, jā, d-portāls raksta, ka europa reku testēs bērnudārzniekus ar cukurvates starniecību.Ok.Tas ir jau Nopietni, tie tak nemelo.Gardi gan!Vane, cien.L...?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

DDD tev vajag iet kādā Dadzī strādāt, rakstīt nenopietni par nopietnām tēmām

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 3 Atbildēt

Es reiz rakstīju, ka sliņķis ir sakarīgs čoms. Bet acīmredzot, vienīgā lieta, kur šis kaut ko zin, ir komunisma kaitīgums. Viss.

Te viņam valdība visu slēpj, te viņam āderes rēgojas, domāju, ka drīz uzrakstīs kaut ko par ekstrasensiem, citplanētiešiem un vispasaules plūdiem...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Bradypus rakstīja: "Un gripas vakcīna ir pret dažiem vīrusiem, rupji runājot, lai neizplūstu lekcijā, vari inficēties ar to, pret kuru tev nav vakcīna. Tāpēc vakcīnai ir nepilnīga imunitāte. Kovid tāda problēma nav aktuāla."

Puspatiesība. Pat mazāk par pusi... "Nepilnīgā efektivitāte", kā pareizi norādi, ietver mutāciju problēmu. Un melo, ka ka Covid ši problēma nav aktuāla - tieši otrādi, bet pagaidām gan ir paveicies un visas zināmās mutācijas tās vakcīnas vismaz daļēji ķer.

Nākama "nepilnīgā efektivitāte" par kuru tu melo - imunitāte ir pārejoša, tas jau ir zināms un katru gadu, ja ne biežāk (un izskatās, ka tomēr biežāk, jo Covid ir īsāka imunitāte kopā ar mazāk izteiktu sezonalitāti) būs nepieciešama revakcinācija un, ļoti iespējams, vakcīnu pielāgošana, tāpat, kā tas notiek ar gripas vakcīnām.

Un trešā būtiskā "nepilnīgā efektivitāte" - kuru tu noklusē. Covid vakcīna nepasargā no saslimšanas un vīrusa izplatīšanas, bet tikai ievērojami atvieglo slimības gaitu un samazina nāves risku. Par kolektīvo imunitāti var runāt tikai tām vakcīnām, kas pasargā no saslimšanas.

Nav starpība, kuro reizi raksti, meli no tā par patiesību nekļūst. "vakcīnām ir jēga, ja tās ir visiem" ir spēkā tikai pie nosacījumiem, kuri neizpildās Covid vakcīnu gadījumā.

Mutāciju "problēma" ir visiem vīrusiem, cilvēkam un citām dzīvām būtnēm. Gripa nav vienīgā kura mutē, un ne jau tādēļ tai potei ir nepilna efektivitāte.

Gripai ir 4 vīrusu grupas. A,B, C, D.

cilvēks slimo ar A un B.

Tālāk: A grupas vīrusi iedalās 29 ( !!!) apakštipos ( nevis vīrusos) Lai gan teorētiski, to ir 198 ( dabā 131).

Tālāk, katrā apakštipā ir grupas un apakšgrupas.

Un ja saproti, katrā grupā ir nevis pa vienam vīrusam... Tad pieliec klāt mutāciju, un pamēģini uzminēt, kāds vīruss nākošgad būs.

Par laimi, daudzi marķieri sakrīt. Un viena vakcīna palīdz pret daudziem vīrusiem.

...

Ak jā, vēl cilvēki dažreiz slimo ar C grupas vīrusiem. Un nepierakstīju par B grupas, kura dalās divās līnijās, utt

Nevar uztaisīt vakcīnu pret miljons vīrusiem. Tāpēc tā ir NEPILNĪGAS imunitātes. Jo tā cenšas nosegt maksimāli lielu daļu vīrusu marķieru, prognozējot kādi varētu būt, to ģēnus saliekot pavairāk.

Tagad vēlreiz, cik covidsm ir tipu?

Un es nemeloju. Pagaidām vakcīnas nosedz visus variantus bez problēmām.

... pagaidām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Rekur medicīnā neko nesaprotošie WHO saka, ka Covid vakcīnas pārklāj variatus tikai tādēļ, ka ir ļoti "vispārīgas". Kādēļ tad šo metodi, ja tik laba, nepielieto gripai, bet ļauj cilvēkiem slimot, gatavojot vakcīnas tikai konkrētiem variantiem?

www.who.int/news-room/feature-stories/detail/the-effects-of-virus-variants-on-covid-19-vaccines

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Izlasi vēlreiz komentāru. Covid to variantu ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi, gripai - tūkstoši.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kurā brīdī miljoni kļuva par tūkstošiem?

"Nevar uztaisīt vakcīnu pret miljons vīrusiem."

Vienkārši kaut ko gvelz, jo skaitīt nemāki un par skaitļu un to kārtu nozīmīgumu nav nekādas nojēgas?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 1 Atbildēt

Psc kāds vispār lasa šitā plānprātina palagus, izņemot viņu pašu, jo vinš to sūdu pārlasa kā minimums 3x un tad grabstot bikšuprieksu tīksminās...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Normāli būtu, ja šajā tēmā katrs ieliktu vismaz pa kādai reāli izlasītai jaunākajai ziņai.Ja gadās šaubīga- priekš tam ir atsauce.Ka pats neizdomāja un ka nebīda kaut kādu sev izdevīgu fufeli.Būtu vismaz ko palasīt.Kamēr "citi" lohportāli pēc mēneša atmodīsies.Be nee.Viss pārvērties par lohu saietu.

Reku vispassaules vakcīnu kongress šodien esot paziņojis (pagaidām) "labāko".Kur info? Holandē šodien jezga ap likuma grozījumu- tagad arī jaunāki par 16g varēšot mainīt dzimumu.Ārsta izziņu nekādu tam ne na/uj nekam nevienam nevajgot.Gaidām turpinājumu- varbūt uz rudens pusi parādīsies kārotā frāze "tagad arī L......".Jā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

Un kas dzimuma maiņai kopīga ar kovid?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Kopīgs ir tas, ka Lohiem vajadzētu padomāt par to, kā massu meedītājos kultivētie uzskati (apzināti,ar nodomu, ilgstoši,kāda vadīti, iespējams apmaksāti un/vai ideoloģiski smalki izstrādāti) no baumu līmeņa tā "nemanot" pāriet uz skaudru realitāti.

Tā kā konkrēti Tavs personīgais "pienesums" šim "info"forumam un konkrēti šai saturīgajai lohtēmai ir apaļa nulle, nedomāju,ka man būtu iemeesls konkrēti ar Tevi te iesaistīties kādā tālākā diskusijā.

Daži no sarunass dalībniekiem Ir te tādi šakalēni, kuri te ik pa brīdim ielien, lai nokostu to savu infogaļas gabalu un /vai vienkārši uzdrirstu kādam no sarunas uzturētājiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

godātais / ā 650., tavi palagi, kasss pilni ar nez kādiem lohhhh - asss - u.c. prātojumiem, nerada diz kādu interesi klikšķināt uz saitēm, ko tu piedāvā, līdz ar to vismaz es tos pārlūkoju 'pa diagonāli', ja ne mazāk.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 1 Atbildēt

Problēma ir tā, ka tie nav zinātnieki vai vismaz pilsoņi ar sekmīgu atzīmi bioloģijā, kas salīdzina COVIDu ar gripu.

Viņiem gripa ir kaut kas nenopietns, kas mainās un pret ko nav vakcīnas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Man tev ir slikta ziņa demences māktais klepotāj, pret tavu slimību pote tiešām nav pieejama.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nu tā, lai nevarētu palaist garām tavu kārtējo marasmu.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka Raimonds bija domājis par cilvēkiem, kas Covid nopietnību pielīdzina gripai. Un manis ieliktā linka pētījumā ir absolūti skaidrs, ka Covid ir nāvējošāks. Pietam tie ir Francijas dati. Indijas uzliesmojums gan jau tieši/netieši ietekmēs arī mūs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nē, nevajag neko pieļaut. Raimonds u.c. runā par to, ka nedrīkst "salīdzināt" - t.i. gripu ir aizliegts izmantot kā mērījumu "etalonu", klasificējot jebkuru mēģinājumu saīdzināt kā antivakseri.

Ja konkrēti par mani - pašos pirmsākumos mans provizoriskais vērtējums (~10x) bija absolūtā konfliktā ar "jomas profesionāļu" histērisko kviekšanu par "nesalīdzināmo" un "tūkstošiem reižu". Tagad izrādās - tas ir tajā pat decimālajā kārtā, par kuru es nekļūdījos un pat labāks par manu pesimistisko novērtējumu par kuru tiku saukts par "noliedzēju".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

taaneko rakstīja: Afišu stabi, radio reklāmas, pamācības lielveikalos, uznirstošie logi un rakstu par tēmu īpatsvars ziņu lapās un tu pretstati ko?!

Ja "ziņu lapās" par šo nerakstītu, tad antivakseri (un pārējie kovid noliedzēji) sāktu bļaut mantras - ko mĒdiji mums noklusē... Turklāt antivakseru lapās tas 'īpatsvars" ir daudz lielāks.

Bet pēc tevis rakstītā diezgan redzams, ka mēs vienkārši uztveram lietas tā kā gribam uztvert. Tu "pamācības lielveikalos" un "radio reklāmas" uztver kā ņuņņāšanu, es - kā aicinājumu uzvesties atbildīgi, lai ātrāk no tiem sūdiem tiktu ārā. Man kāreiz ir sajūta, ka tieši antivakseri un kovid noliedzēji ir tie, kas visu laiku ņuņņā un šajos sūdos grib dzīvot vēl ilgi. Adekvātie cilvēki domā, kā no tā visa ātrāk tikt ārā un arī paši mēģina kaut ko darīt, ne tikai tupi žēlojas un čīkst...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 0 Atbildēt

Tie nav "aicinājumi"

Pamācības radio ir ieinteresēto personu jeb valdības nopelns. Par nodokļu maksātāju naudu. Radiocilvēki arī grib pelnīt, pašsaprotami ka viņi piekrīt reklāmas pircēja nosacījumiem.

Savukārt veikalniekiem ratiņu un groziņu skaitīšana, kā arī pārējā klaunāde tiek uzspiesta ar policejiskām metodēm. Nepakļausies - naudassods. Viņiem izdevīgāk ir pakļauties un strādāt ar minimāliem zaudējumiem, nekā atvadīties no biznesa.

Tikai pajolis kurš barojas no valsts budžeta šo visu uztver kā "pamācību". Normāliem cilvēkiem tās ir represijas vārda tiešā nozīmē.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Un vēl jau paliek tāds sīkums, kā Orvela aprakstītais dzīvesveids, kurā eskistē tikai darbs patiesības ministrijā un "brīvais laiks" pie propagandas TV. Veikalnieki vēl kaut kā izdzīvos un "lupatbodēm" nemaz nenāk par ļaunu samazināt apjomu, bet kultūras un izklaides joma, kas faktiski nošķir "normālu cilvēku" no kārtīga nodokļu verga - t.i. iespēja dzīvot, nevis eksistēt, no represijām cieš vēl vairāk.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

Orvela aprakstītais, jeb tomēr izfantazētais?

Ja jau tev Orvels ir nevis fantasts, bet reālists, tad pārējie jautājumi, šķiet, ir lieki.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Laikam jau nezini, ka Orvela "fantāziju" avots ir viņa izpratne par pasauli, kāda tā kļūs, ja viņa sākotnējie komunistu domubiedri tiks pie varas. Orvels rakstīja savu vīziju par sociālisma Eiropu, kuru bija gatavs celt, pirms aptvēra ilgtermiņa sekas, ko papildināja ar elementiem, ko varēja noskatīties no Staļina versijas.

Ja nespēj saskatīt Orvela vīzijas īstenošanos sabiedrībā, uz kuru šobrīd strauji ejam, tad neko darīt. Būs tev grūti saprast, kas ir antiutopijas žanrs literatūrā - un ar ko tas atšķiras no fantasy vai sci-fi. Tev jau droši vien liekas, ka Herberta Velsa "Laika mašīna" arī ir tikai fantastika par ceļošanu laikā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Ja nosauc kaut ko par antiutopiju nevis zinātnisko fantastiku (jeb smalkāk skan sci-fi?), tad maniās būtība, jeb drīkst teikt, ka Orvels ir piedzīvojis to, ko apraksta? Protams, ka viņš mūs brīdina, un ne jau no demokrātijas, bet no autokrātijas un totalitārisma.

Es uzskatu, ka labākās zāles pret autokrātiju un totalitārismu ir tieši demokrātija - jo plašāka, jo labāk.

Man šķiet dīvaini, ka tā arī neesi atbildējis uz jautājumu - ko likt demokrātijas vietā, vai kā rīkoties, ja uzskati, ka demokrātija pārvērtīsies par totalitārismu un/vai autokrātiju.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Tagad sev pretrunās nonāc.

Pats taču fano par to, lai tā visi dzīvotu mūžīgi. Bez vakcīnām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Mūžīgi kā? Un kādēļ bez vakcīnām?

Atkal vienkārši tupi kaut ko gvelz?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mēs te nerunājam par "ratiņu, groziņu" skaitīšanu, bet par to, kas skan mikrofonos, un tā interpretācijām kā ņuņņāšanu. Un, ja saki, ka tam visam, ko lielveikali skandē mikrofonos, pamats ir policejiskas metodes un naudassods par nepakļaušanos, vai vari nosaukt normatīvos aktus, kas uzliek veikaliem par pienākumu to visu skandināt? Kam tur jāskan? Cik bieži? Un kāds tieši ir sods, ja neskanēs?

Indivīdam, kurš argumentos par kovid piesauc oponenta dzimumorgānu izmērus un fukcionalitāti, jau nu vajadzētu būt pēdējam, kurš izsakās par to, kas ir "normāliem cilvēkiem". Jo vairāk tādam, kuram nav dota spēja ar pirmo reizi saprast, ka oponents "nebarojas no valsts budžeta".

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Oponentam varbūt ir vnk paveicies- viņš pārstāv kādu tādu jomu, kur būtu vienkārši vajadzīgs, lai visi apkārtējie "stāv klusu" un netraucē viņa ienākumu avotu.Ja tu būtu ēstuves vai vingrotuves "īpašnieks" vai kādas tml izpostītas jomas darbonis, nedomāju ka tu te tik pārliecinoši zinātniski pļūtītu.Vienai daļai te būtu ļoti rekomendējams atgriezties pie realitātes un kādureiz sajust gāzes degļa spirgto elpu savas aizmugurējās ieejas tuvumā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

... kas attiecīgi liek uzdot jautājumu, cik "ēstuves vai vingrotuves īpašnieka" viedoklis par kovid un ierobežojumiem ir uzskatāms par objektīvu...

P.S. Arī mani ienākumi kopš kovid sākuma ir būtiski samazinājušies, plus, ir liegta liela daļa no hobijiem un arī kādām haltūrām... bet es neīdu un, par spīti tam visam, tomēr spēju uz lietām paskatīties kaut cik objektīvi, un cenšos darīt visu, kas no manis atkarīgs, lai no šiem sūdiem ātrāk tiekam ārā. Nerunāsim par to, ka "gāzes degļa spirgto elpu savas aizmugurējās ieejas tuvumā" pamatīgi izjutu iepriekšējās krīzes laikā un patiesībā sekas tam izjūtu vēl šodien. Tā ka, īsti šis nebūs par mani.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Visvieglāk varoņViedokli paust ir tiem, kuriem nav ko zaudēt.Tādiem, kuriem "viedokļa paušana" vai atklātā tekstā demagoģijas izplatīšana ir kļuvusi par nodarbi vai pat par tiešu vai netiešu ienākumu avotu. Jo mazāk mantu- jo vieglāk nomainīt dzīvesvietu.Ar puspliku dsu ir viegli būt gan par,gan pret, gan anti, gan vienkārši "jaunam".

Zaudējumi ir bijuši nospiedoši lielākajai daļai.Bet nav iespējams noliegt to, ka vienai "citai" daļai tieši uz šīs vispārējās kladzināšanas,žvaukstēšanas un žēlabu fona neticamā kārtā ir izdevies gūt vērāņemamus ienākumus un "patiesi labus" ieguvumus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

To pašu jau var teikt arī par pretējo pusi. Gobzems, piemēram, jau sen būtu politiskā miskastē izmestams un ne tuvu nebūtu tik populārs, ja vien ne kovids.

Bet jā, zaudējumi ir bijuši nospiedoši lielākajai daļai. Bet lielākā daļa nav kļuvuši par īdētājiem vai žultainiem ībļiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Īpaši valsts aparāta dīkdieņiem. Pazīstu vienu tādu personīgi, kurš kopš pagājušā gada marta nevienu dienu vēl nav bijis darbā un "strādā no mājām", paralēli remontējot savu mantojumā iegūto īpašumu. Nu es arī tā gribētu, jaukt betonu gan klienta gan savam objektam vienlaicīgi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ne tikai neesmu "valsts aparāta dīkdienis", bet arī no mājām nestrādāju... nu, labi, neskaitīsim 10 dienas pirmā viļņa sākumā un vienu dienu nesen pēc otrās potes, kad bija neliela temperatūra...

Turpini vien, tev sanāk

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Radinieks ēstuves īpašnieks par pagājušo gadu vien dīkstāves pabalstos saņēmis 10k naudiņas. Nav daudz nav maz, bet to nevar saukt par izpostīšanu, jo turpina knosīties tāpat kā iepriekš, bēres mazāk nepaliek un galdi jāklāj.

Uzņēmējdarbība ir nemitīga izdzīvošana mainīgos apstākļos, pat milzu kompānijas bankrotē, ja nespēj pielāgoties(Kodak, Nokia) pat lēni mainīgā tirgū. Konkurence saucās.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti