Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 6 Atbildēt

Lasīju par Ebolas uzliesmojumiem Āfrikā.

Kad kādā ciemā bija uzliesmojums, to aplenca armija, aptina dzeloņdrātis un uztaisīja izolāciju.

Kurš negribēja izolēties, to ar ložmetēju apšāva.

Bet bija arī interesants fakts, kas raksturo cilvēku stulbību. No citiem ciemiem radinieki līda ( arī uzpērkot) zagt līķus, lai tos apglabātu pēc tradīcijām. Jo pretējā gadījumā tos sadedzinātu.

Un tad bija uzliesmojums arī kaimiņu ciemā.

Kas būtu, ja Ebola būtu nevis Āfrikā, bet komunistiskajā Eiropā? Kur ne dzeloņdrātis, bet pat maskas jau ir cilvēktiesību pārkāpums.

Domāju, ka būtu masveida izmiršana ( vienam no Ebolas paveidiem mirstība bija pat 80%).

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
6 9 Atbildēt

Pat varu iedomāties bradypus, kurš rakstītu - " Ha! 150 saslima, 130 nomira! No gripas gadā mirst 5 miljoni!!!"

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 2 Atbildēt

Ebolai izšķirīga agra diagnostika un dehidrācijas novēršana. Tad mirstība nokrīt zem 20%. Tā kā Āfrikā pirmo ārstēšanu veic šamanis, tad šī fāze tiek regulāri palaista garām.

Savukārt izplatībai izšķirīga ir higiēna. Āfrikā tā nav pirmajā vietā.

Attiecīgi Eiropā nekas nebūtu - veicīgi likvidētu un viss.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 6 Atbildēt

Ā.Vatturekko.Jā.Attapīgajiem, apsviedīgajiem, pietuvinātajiem, nodrošinātajiem un īpašos/pienākumus veicošajiem nekā nebūs.Viss/būs tikai LoHiem ,kuri visu ievēro,no visa ir visu pārmīīzuši un dziļi sirdī sassmēlušies plaši plūstošo badunupat veiksmīgpārcietušo zombijmēdītāju infoplūsmu.Jā.

Gods Lohiem, kuru atbildīgi veiksmīgās darbībass rezultātā pašlaik pimperdemoideoloģisķi akkumulatīvi transmissīvā aktīvā situācija ira passīvi nokritusies līdz tādam līmenim, ka veiksmīgajiem un īpašos pienākumus veicošajiem nupatt pavērusies itin likumīga iespēja.Paldies Lohiem.

Tie tagd lai pagaid, kamēr treknāki apķērīgākā pisloņu daļa klātienē izpasskatīsies vispassaules hokkeju,izveiks savus īpašos īpaši neatliekamos pienākumus un/vai pelnīti passauļos savu īpaššo dsu klātienē arābijass līča plūdmalē.Pa to laiku Lohiem lai veicas vaksācijass % pacelšanā un rokaroku nomazgāšanā pirms kārtējās e-jakulācijas.Jā.

filip Reģ.: 14.01.2019
2 2 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Par tiem periodiem tukša muldēšana. Nav nekādu datu, ka vakcinātie "izslimo" ātrāk, ātkārtoti inficējoties, tikai tas, ka slimības gaita ir vieglāka.

Vēl debilāka muldēšana par tiem "simtiem reižu". Vakcīnu efektivitāte smagas slimības gaitas novēršanā ir visnotaļ pārliecinoši pierādīta - ~96%. 96% samazinājusm ir 25 reizes.

Un vispār pat neesi pamanījis, ka diskusija ir par vakcīnu ietekmi uz izplatīšanu, nevis slimības gaitu.

" Praksē dati liecina, ka tās ir 3-4x, kas nozīmē, ka vakcinātie izplata vīrusu 150%-200% apjomā, salīdzinājumam ar nevakcinētajiem. "

pandēmija, kas ilgst vairāk nekā gadu, un vismaz 4 miljoni mirušu cilvēku ir vakcīnu dēļ? valstīs ar augstu vakcinācijas līmeni mirstības un hospitalizācijas rādītāji palielinās vai samazinās? būsim nopietni, lūdzu.

Nav datu, ka vakcinētie cilvēki vīrusu izplatītu vairāk nekā nevakcinēti. gluži pretēji, vīruss ir virulentākā lielākā daļa, kad cilvēki nav nekādu simptomu. atceries, kā dēļ šī ir pandēmija? ievērojot visus drošības pasākumus, vīruss izplatās, pateicoties inficētās personas spējai izplatīt vīrusu un neparādīt nekādus simptomus, atšķirībā no parastās gripas. tāpēc tas prasa masveida vakcināciju.

es esmu pārsteigts par uzticību cilvēkiem, kuri tic vai izveido savas sazvērestības teorijas par vīrusu, pandēmiju, vakcīnām utt. Psihologiem nākamajos gados būs jāpaveic daudz darba.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 7 Atbildēt

Mirušie ir vīrusa dēļ. Vakcīnas novērš letalitāti. Vienlaikus palielina vīrusa izplatību. "vīruss izplatās, pateicoties inficētās personas spējai izplatīt vīrusu" - tieši tā, un vakcīnas šo "spēju" palielina uz simptomu samazināšanas rēķina - t.i. rada vairāk "bezsimptomu slimos", kas būtu patiesi slimi un ārstētos, ja ne vakcīnas ietekme.

smaidiigais Reģ.: 23.05.2005
5 0 Atbildēt

neapnīk žvankstēt vienu un to pašu?

Vakcinētais, ja slimo - ātrāk izslimo - īsāku laiku ir infekciozs - mazāk aplipina - nenoslogo slimnīcas. tas ir par maz?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 4 Atbildēt

Nē, neapnīk, jo diemžēl tādi kā tu gvelž muļķibas, ka "ātrāk izslimo", lai gan tas ir absolūts izdomājums. Jo vieglāka slimības gaita, jo potenciāli ilgāk var slimot - t.i. neārstēties, bet vazāties apkārt slims, aplipinot citus. Vakcīnām nav tieša ietekme uz slimošanas ilgumu. Un nevajag tur jaukt klāt slimnīcu noslogošanu - jo tā ir saistīta ar smagu slimības gaitu, ko vakcīnas patiešām novērš.

smaidiigais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Datus studijā, ka 'ātrāk izslimo - absolūts izdomājums', un 'jo vieglāka slimības gaita, jo ilgāk slimo'.

PN - kāpēc gan nevajag jaukt klāt slimnīcu noslodzi - tieši tāpēc jau mēs vakcinējamies, lai slimnicu noslodze mazinātos, ne?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 4 Atbildēt

Datus studija tavam apgalvojumam - tu jau esi tas, kurš apgalvo, ka cilvēki bez (vai ar viegliem) simptomiem nevazājas apkārt un rūpīgi ārstējas, ievērojot izolāciju un gultas režīmu.

Kāpēc nejaukt? Tāpēc, ka tieši par to ir diskusija - vai mēs vakcinejamies lai samazinātu letalitāti un slimnīcu noslodzi, vai tomēr turpinām murgot par pūļa imunitātes sasniegšanu. Es no paša sākuma saku, ka ir nepieciešams vakcinēti riska grupu un ar to pietiek, lai atceltu ierobežojumus.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 5 Atbildēt

Nepiekrītu. Liela daļa riska grupas nav sociāli aktīvi, bet slimību pārnes pārsvarā neriska grupas. Tādēļ būtu jāvakcinējas visiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 4 Atbildēt

Jā, nešaubīgi, ir bezgalīgi jāvakcinejas un jāiznīcina ekonomika, jo daļa riska grupas nav sociāli aktīva un paši par sevi nerūpējas. Viņu dēļ ir vērts arī bērniem sabojāt izglītību un garīgo veselību. Pilnīgi adekvāta "cena"...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
4 0 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
2 0 Atbildēt

Skaidra lieta!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 5 Atbildēt

Lai informācijai noticētu Volx, bradypus, sākumā ir jābūt vārdiem: Facebook..., Delfi, Twitter...

Bet vēl labāk, ja uzrakstītu kaut kāds politiķis.

Īstais politiķis. Jo ne visiem jau var ticēt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Katrā ziņā antivaxeri cītīgi strādā un gandrīz katru dienu izlaiž kādu vērtīgu materiālu.

Cepuri nost, TV neko par tādu nereportē www.facebook.com/kaspars.lasis.56/videos/1563242733870435/

Patisons Reģ.: 24.04.2017
5 1 Atbildēt

Nevienu nespiež lidot, ja kas, un spēles noteikumi ir zināmi visiem iepriekš. Testi ir visās pasaules lidostās! Noteikumi pamatā jau nāk no Veselības ministrijas un ne tikai, vai tos var organizēt savādāk, varbūt. Bet ir āķis, ja izlaid ārā brīvdomātājus, tie pēc tam lepni apčakarē sistēmu. Rezultāts? Zinu vienu, kas atbrauca no Zviedrijas patusēt uz LV. Apdāvināja daudzus ar C19, pats, diemžēl, vairs atpakaļ nedevās. Kamēr noliedzēji nesastopas ar personīgu traģēdiju neko daudz tur mainīt nevar. Es šos antivakserus saucu par cilvēkiem ar viedokli, kuru vēstījumu pamatā ir viedoklis. Patiesību tur nevajag meklēt, kur nu vēl par zinātni un pierādījumiem runāt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
5 6 Atbildēt

Tādas vienas patiesības nemaz neeksistē, ja kas.

Un kāpēc tu to patusētāju pieskaiti antivaxeriem? Visticamāk tieši otrādi, jo lielākā daļa vaxeru jau tāpēc vakcinējās, lai patusētu un braukātu apkārt. Vai tad tas kāds jaunatklājums, vajadzīgs zinātnisks pētījums?

Patisons Reģ.: 24.04.2017
2 0 Atbildēt

Pilnīgs noliedzējs, viss ir bizness utt., netaisos ko pārliecināt, zinu, ka noliedzēji netic īsti nekam, kā jau minēju, personīgā pieredze parasti spēj šo to mainīt.. Jā, vienas patiesības nav, esmu saņēmis poti, man ir imunitāte, vēl aizvien nekur netusēju, tikko nevakcinēti draugi pabija Grieķijā, taisīja testus un nečīkstēja. Katram sava izvēle.

filip Reģ.: 14.01.2019
1 0 Atbildēt

vaccinetracker.ecdc.europa.eu/public/extensions/COVID-19/vaccine-tracker.html#target-group-tab

ir diezgan skumji, ka aiz muguras ir tikai Bulgārija. salīdzināt sevi ar kaimiņiem ir praktiski neiespējami. tāpēc mums šodien ir 14 mirušo, Spānija 5 (47 mil.iedzīvotāji) Igaunijā - 0.

un tuvākajā nākotnē nekas nemainīsies, kamēr mums būs ģimenes ārsti, kuri praktiski neizrāda rūpes un atbildību par veciem cilvēkiem.

Uptake of at least 1 dose +80 years old:

Finland: 92%

Sweden: 96%

Iceland: 100%

Spain: 100%

Latvia: 28%

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Marinai šodien bija paredzēta tiesas sēdē. Slimnīca, kas iesniegusi prasību, ieradusies nesagatavota. Tiesa pārcelta uz septembri. Lai arī tiesa ir atklāta, tiesa negribējusi ielaist žurnālistu, aizbildinoties ar Covid.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Gribēju atzīmēt, ka ļoti jau operatīvi viss notiek. Vasara tak priekšā, kurš tad šitādus sīkumus ies skatīt vasarā.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Es šādu ziņu portālu nelasītu, kuram ir least credibility ASV rangā. Bet gan jau to Vuhaņas laboratoriju turpinās kratīt tālāk. Kāds tam sakars ar vakcīnām?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

The Guardian, kas raksta par "influenceru" sacīto gan ir lielisks avots, ko jālasa.

Sakars liels - pirmās vakcīnas radītājs Pfizer pieder tiem pašiem investoriem, kam Uhaņas laboratorija, kas ir aprīkota ar šīs vakcīnas radītāja tehnoloģijam un, kā tagad runā, vēl ASV finansēta... Vai arī nekāds un viss, sākot ar tavu kārtējo rusofobijas propagandu ir buļļa kaka.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Malacis. Bērnudārza līmenī faktčekeru eksāmenu Esi nolicis. GSK teorija ir "sazvērestība", kas parādījās un veiksmīgi tika atspēkota tad, kad parādījās interese par to, kas tā par Uhaņas laboratoriju. Klasiskais "dūmu aizsega" piemērs. Jā tavā linkā ir pilnīga taisnība, šis stāsts nav par GSK - tikai... Tas neatspēko patieso saistību, kura tajā nav pieminēta.

Vēl jau redzēs, ka ar to šajā rakstā "apgāzto" laboratorijas izcelsmi ies. Arvien vairāk zinātnieki apšauba zoonotisko izcelsmi, jo to "vainīgo" dzīvnieku tā arī līdz šai dienai nav izdevies atrast. Ne slapjajos tirgos, ne kur citur. Vienīgais zināmais izplatītājs joprojām ir cilvēks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Hmmmm - daudzmiljardu kantoris, kura mērķis ir izraisīt globālu pandēmiju, uz kuras rēķina nopelnīt miljardus, tik diletantiski nolaiž lažu un neiedomājas paslēpt saisītbu ar Vuhaņas laboratoriju... vai palaist vīrusu vietā, kuras tuvumā nav laboratorijas... tas ir līdzīgi kā ar Kanādas valdības slepenajiem plāniem, kas regulāri Wordā noplūst internetā. Nāk prātā virsraksts gada sākumā iekš cehs.lv - Kovidšovs ir vēsturē sliktāk slēptā afēra...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nu ja tu pieliec klāt šādu mērķi, tad tev sanāk interesanta sazvērestības teorija ar kuru atkal piesegt patieso, kas tiek vērtēts, kā iespējamība - tā laboratorija nolohojās un notika noplūde. Un ASV NIH ar Fauci priekšgalā tagad cenšas piesegt savu pakaļu, slēpjot pēdas, ka ir darbojušies "offshore" (t.i. Ķīnā) ar pētījumiem, kurus bīstamības dēļ nav atļauts veikt "mājās". Fauci jau ir atzinis, ka NIH ir finansējis Uhaņas institūtu. Tikai noliedz, ka jebko ir zinājis par "gain of function" pētījumiem. Tas esot noticis bez viņa ziņas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 1 Atbildēt

Tev tās īpasumattiecības sajukušas vienā putrā. Bet nu nav jau brīnums tādam, kas tic mītiskajiem pasaules varenajiem, kas visu kontrolē tad šis arī liekas ticami.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Labi, ka tev nekas nav putrā un tici tam, ka mēs dzīvojam brīvā un neatkarīgā republikā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

"...sazvērestības teorija ar kuru atkal piesegt patieso, kas tiek vērtēts, kā iespējamība..."

Tad jau visticamāk šī "patiesā" arī ir tikai piesegs kādai vēl patiesākai...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ir mazliet atšķirība starp leģendu, kas pliki apgalvo ka GSK ir Pfizer īpašnieks un oficiālām, uzraugošajām iestādēm iesniegtām un publicētām investīciju fondu atskaitēm un Fauci liecībām kongresā, personiski apliecinot, ka viņa parakstīti dokumenti par grantiem Uhaņas laboratorijai nav viltoti.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Pag, iedod lūdzu normālas izcelsmes linku, kur ir šī informācija par Uhaņas laboratorijas finansēšanu?

Es sapratu, ka finansējums ir bijis citam uzņēmumam tajā reģionā, kas nodarbojies ar pētniecību, bet tam nav sakara ar Uhaņas laboratoriju.

Bet nu Baidens ierosina jaunu izmeklēšanu un tad jau redzēs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

www.youtube.com/watch?v=sKqz9wGiIKY

Baidena ierosinātā "izmeklēšana" ietver aizdomās turamo iekļaušanu izmeklēšanas komisijā. Tādā izpildījumā diez vai kaut kas vairāk par cover-up sanāks ko redzēt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Tāpēc jau saku - nu, kā viņi tā nolohojās, ka jebkurš diletants šamos tik var ātri atmaskot... interesanti, vai "afēras" izpildītāji jau neguļ kaut kur okeāna dibenā? Mazums, vēl kāds liecinieks ar "personīgu apliecinājumu" uzradīsies...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Ļoti vienkārši - nav jau tik viegli tās "pēdas" noslēpt, tapēc visas shēmošanas patiesībā notiek diezgan atklāti. Tieši tāpat, kā, piemēram, visi Ušakova un RS iepirkumi ir publicēti IUB un pieejami jebkuram. Vairāk paļaujas uz varu, kas ļaus palikt nesodītiem, nevis pēdu slēpšanu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, ir tomēr bišku starpība - mazas piejūras valstiņas kaut kādu vietējo funkcionāriņu šiverēšana pa vienu uzņēmumu pašvaldības līmenī vai daudzmiljardu kompānijas apzināti un noteikti diezgan ilgstoši plānota pasaules mēroga sazvērestība, kur uz spēles likta ļoti bagātu un ietekmīgu onkuļu labklājība.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Es domāju,ka ir diezgan lētticīgi domāt, ka var nodrošināt stabilitāti vadībā un procesos pretlikmīgā alkatības bāzētā organizācijas piramīdās. Vēsture liecina, ka pat CIP (kas USA ir gandrīz likumīgi) revolucionāru atbalstīšanas (finansēšanas) pasākumā darbojas max. 10 cilvēki. Jo vairāk nedrīkst - kāds varbūt pārklausās, varbūt pārdomā.

Attiecīgi šīs visas milzu shēmas ir vismaz smieklīgas

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

"Milzu shēmas" nav smieklīgas, smieklīgi ir iedomāties, ka to darbību var noslēpt tā, ka "jebkurš diletants šamos tik nevar ātri atmaskot". Kā tev liekas - vai Google + Facebook + Twitter + Amazon ir uzskatāma par "milzu shēmu" informācijas kontrolē? Kāda šai "alaiansei" ir propagandas un cenzūras "jauda" un vai tev ir noslēpums, ka tā ir iesaistīta ASV demokrātu atbalstā? Un kā tai (piemēram, ar Spriņģītes rociņām) ir visnotaļ konkrēta iespēja cenzēt tieši TEVI, ŠEIT - "mazsvarīgajā" Latvijā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Google + Facebook + Twitter + Amazon IR uzskatāma par "milzu shēmu" informācijas kontrolē!!!! 100%

Šajās organizācijās strādā ļoti daudz cilvēki, kurus vieno tikai komerciālas intereses (alga). Šo baru NEKĀDI nav iespējams piespiest sadoties rokās un veikt pretlikumīgas darbības. Domāju, ka vismaz 10% šādu rīkojumu uzskatītu par lielisku ieroci lai atriebtos nemīlamam bosam vai ciema padomei. Vēl 10% to uzskatītu par nepieņemamu, utt.

Tā cenzura par kuru tu murgo, bija pieejama tikai PSRS, kur tā bija likumīga un attiecīgi neietekmējama no pilsoņu puses.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Cik izdevīgi ignorē šo gigantu personāla politiku, kas jebkurā kaut cik nozīmīgā amatā pieņem tikai "pareizi domājošos". Un iedomājies, ka ir nepieciešams to baru kaut kā "piespiest sadoties rokās". Tiešām domā, ka Spriņģe ar cenzūru nodarbojas piespiedu kārtā? Vai varbūt tomēr ar sajūsmu izmanto iespēju un piešķirto varu, lai cīnītos par idejām, kam patiešām tic?

Tā cenzūra, kura ir iespējama šīm organizācijām, PSRS cenzoriem nerādījās pat sapņos. Viņiem nabadziņiem nācās sūri un grūti svīst rokoties pa dokumentiem un vervējot ziņotājus. Pilns "dosjē" par katru indivīdu, ieskaitot pat precīzu GPS pārvietošanās vēsturi ir pavisam likumīgi pieejams jaunās paaudzes cenzoriem. Un mērogu pavisam skaidri parāda Parler stāsts. Par uzdrošināšanos veidot alternatīvu platformu tiem, kuru viedokļus šis tīkls cenzē, Amazon bez vārda runas atslēdza serverus, izmantojot dominējošo stāvokli mākoņpakalpojumu tirgu. Un jā - tas viss itkā ir likumīgi - kamēr demokrāti nodrošina šīs "likumības" piesegšanu augstākajā politiskajā līmenī.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

"Pareizi domājošie" kādā brīdī var sākt domāt nepareizi, īpaši, ja bosi iekakā dvēselē.

Bet par Spriņģi runājot - var jau būt, ka ne tic, bet vienkārši saņem labu kāpīti par to. Domā, Pļaviņš dikti tic antivakserisma idejām vai tomēr to visu izmanto, lai bīdītu tautās savu sūdūdeni? Tāpat Ļedjajevs ar savu Brīvvalsts tē vē... domā, viņam dikti interesē brīvi cilvēki un viss pārējais, ko šis veidojums sludina? Tāpat Bernis, Lasis, Jeremejevs, "fūres evaņģēlists" un pārējie pajoļi... Nē, nu, mums te iauto viens biedrs tic, ka misis vakcīnrealitāte savu misiju pilda no sirds un rajona un tam nav nekāda sakara ne ar starus aizturošajiem maciņiem, ko viņa tirgo, ne ar ziedojumiem, ko vāc savam projektam...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Lūk kas notiek, kad ""Pareizi domājošie" kādā brīdī var sākt domāt nepareizi, īpaši, ja bosi iekakā dvēselē."

www.cnet.com/news/james-damores-diversity-lawsuit-against-google-comes-to-a-quiet-end/

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Tu atkal murgo.

Personīgi pazīstu 3 cilv no Amazones un 1 no Googles. Sen pazīstu. NAV viņiem tādas personāla politikas, nav! Normāli ambiciozi un saprātīgi latvieši. Nevar šos piespiest tā darboties. Nekur legālā struktūrā nevar nodrošināt stabilu nelegālu darbību. Tā tas darbojas tikai nelegālās struktūrās.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ko tad tie normālie džeki pieļauj to cenzūru, ka tiek veikta, ja jau nav piespiesti? Vai arī tomēr viņi nav amatos, kas to var ietekmēt? Vai arī tomēr atzīst par labu esam, tāpat kā Spriņģe?

Trijātā pat sadevušies rociņās nevarēja apturēt Parler serveru izslēgšanu?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 2 Atbildēt

Kādu cenzūru? Kur pierādījumi?

Es īstenībā esmu pārsteigts ka Brady kultivē šos cilvēkēdāju stāstus. Itkā izglītots kadrs.... Pēdējo reizi cilvēkēdāju stāstus par norvēģiem dzirdēju no viena zemessarga, bet tur viss skaidrs. Tur arī valodiņa un citas jaukas tumsonības izpausmes bija..... Bet Brady? Moš parasts trollis, kas noalgots iauto klikšķiem?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Inga Sprinģe un re:Check ir mans iedomu auglis. Un ASV kongress ir cilvēkēdāju stāsti...

www.judiciary.senate.gov/meetings/breaking-the-news-censorship-suppression-and-the-2020-election

Velti vismaz 5h sava ārkārtēji svarīgā laika, lai uzzinātu, kas notiek pasaulē.

www.npr.org/2021/01/21/956486352/judge-refuses-to-reinstate-parler-after-amazon-shut-it-down?t=1622203884650

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Tā nav cenzūra, beidz putroties.Tad jau ja vēlos nopublicēt adījumu žurnālā rakstu par auto remontu arī varu iet sūdzeties ka rakstu nepieņem un cenzūra. Taisi savu vietni un publicējies, ir tak visādi pietiek un vakcinrealitates lapas tak neaiztiek.

Gribi apķēpāt citiem piederošus žogus ar saukļiem un pukojies ka tie žogus pārkrāso.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tā ir cenzūra - esi palaidis garām "sīkumu", ka šis platformas nedrīkst neko cenzēt, izņemot tieši ar likumu aizliegtu saturu, jo izmanto "brīvas platformas atlaidi" - t.i. redaktoru izdevumi ir pilnībā atbildīgi par publicēto saturu. Ieslēdzot šo atbildību, bankrots sekotu īsā brīdī.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Nu nē taču. Platforma nedrīkst arī sevi apdraudēt arī ar potenciāliem prasījumiem pret to. Šāds absolūta servisa pienākums ir tikai sabiedriskā pakalpojuma sniedzējiem. Un arī tiem ir tiesības atteikt pakalpojumu, kurš potenciāli sabojās tā instrumentus.

Attiecīgi Pearler nopērk savu serveri un publicējas līdz samaņas zudumam. Neviens netraucēs. Tikai paši noslīks grafomānu murgos.

Un nē - tavs piemērs NAV cenzūra.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tas jau ir tas, ko tu nesaproti - platformu aizsargā īpašs izņēmums - platformas nodrošinātājs, atšķirībā no redaktora, neatbild par saturu, kas ir privilēģija, kuru piešķir par brīvas, nediskriminējošas un necenzētas platformas nodrošināšanu. Standarta situācijā platformas turētājs uzņemas pilnu atbildību par saturu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Šajā sakarā rodas pārdomas, ka būtu bijis derīgi ( iespējams, tas ir ticis darīts ) noskaidrot, vai iepriekš minētajai Marinai nav bijis kāds materiāls ieguvums no "savu uzskatu paušanas".

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas tak ir pirmais jautājums, ko operi cenšas sasiet. Tak tam lietuvietim, kas bija atbraucis pastāvēt pie Brīvības pieminekļa, arī uzreiz prasīja - kas aicināja, maksāja. Ar Endziņu cenšas izspēlēt variantu, ka samaksa caur klikšķiem, bet Marinai tak nekā tāda nav. Taka noskaidrot nekas nav izdevies un tāpēc, iespējams, tiesa atliekas. Nav jau neko ko uzrādīt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
6 1 Atbildēt

Tviterī šodien labu repliku lasīju. Ja Endziņš aicina nogalināt ķīniešus, tad tā ir nauda runa, rasu nesaticības kurināšana, bet ja Saeimas deputāts Bikše aicina sagūstīt hokeja komandu un apmainīt pret politieslodzītajiem, tad tas ir joks.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 0 Atbildēt

Bet ir taču starpība. Endziņš oficiāli lohs, neprot izteikties tā, lai nesanāk naida runa.

smaidiigais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Influenceriem un blogeriem Francijā un Vācijā kāda ar Krieviju saistīta sabiedrisko attiecību aģentūra piedāvājusi naudu, lai tie publicētu nepatiesus apgalvojumus, ka "Pfizer"/"BioNTech" Covid-19 vakcīna it kā esot izraisījusi simtiem nāves gadījumu, vēsta laikraksts "The Guardian"

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 4 Atbildēt

Bradypus rakstīja: The Guardian, kas raksta par "influenceru" sacīto gan ir lielisks avots, ko jālasa.

Sakars liels - pirmās vakcīnas radītājs Pfizer pieder tiem pašiem investoriem, kam Uhaņas laboratorija, kas ir aprīkota ar šīs vakcīnas radītāja tehnoloģijam un, kā tagad runā, vēl ASV finansēta... Vai arī nekāds un viss, sākot ar tavu kārtējo rusofobijas propagandu ir buļļa kaka.

Kārtējā sazvērestības teorija.

Pat ja tā ir:

Vismaz 40% Ķīnas laboratoriju, institūtu, lielu korporāciju ir kaut kādas ārzemju ( ASV, Eiropas, Japānas) investīcijas.

Visa Ķīna uzcēlās uz investīcijām. Ja to nebūtu, Ķīna būtu tajā līmenī, kāda bija.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Ja arī tam Pfizeram un Uhaņas laboratorijai ir kopīgi īpašnieki, tad tas nozīmē tikai to, ka Pfizeram ir bijušas iespējas ātrāk tikt pie kādiem datiem, pētījumiem, paša vīrusa. Milzu priekšrocība attiecībā uz konkurentiem, lai gan īslaicīga. Tas arī viss.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Palasiet pagājušgada rakstus.Ko "pirmajā lasījumā" teica Baidens par Pfizer produktu.Viņš to teica praktiski 1x.Jā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 9 Atbildēt

Es domāju, ka baidens teica, ka pfizer sataisīja covid, bet pats nesataisīja vakcīnu. Ļāva visiem sevi apdzīt.

Tāpat, baidens teica, ka piramīdas cēla citplanētieši, zeme ir plakana, bet elektroauto ieviešanu noorganizēja anunaki no planētas Nibiru.

Kam interesē 90-it gadīga marasmātiķa viedoklis, turklāt, Parkinsona slimības sākumstadijā?

650 Reģ.: 25.01.2017
3 3 Atbildēt

Droši varēji neatbildēt.Šis stils ir sen zināms- lohs ir tas, kurš kko jautā.Tāpēc gan jautājuma būtību,gan atbildi kā tādu var pārvērst par h/uj/ņu.

Prottams, ka matemātiķis.Bet "teica" viņš toreiz diezgan "interesanti".Lohi ir sen aizmirsuši vai neuzmanīgi klausījušies.

Un tas jau tā,galīg nekass, ka no "nekkurienes/turienes" konkrēti pienāk un turpinās pienākt direktīvas- ko ēdīsi,ar ko brauksi,ko omulīgi onkuļi durs tavu radinieku dsās un (iespējams,"tagad arī/jā") kurš un kādā nozīmētajā laikā p/sīs tavu sievu vai brīvprātīgi nodos kaimiņu koplietošanai tavu auto.

Lohiem reku liekass, ka pat 1mā jūnija atvieglinājumus viņi ir grūtā cīņā izcīnījuši,ar plikām rokām un puttainām dsām stājoties pret virtuālajiem šķīvjiem un sirreāli distancētajiem tankiem.Jā. ā,plet, Šaibu!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 4 Atbildēt

mans komentārs bija par to, ka baidens ir politiķis. Jeb, populists. Politiķis nav zinātnieks, nav pētnieks.

Lūk, žirinovskis pateica, ka var sagriezt Zemeslodi pa savu orbītu un visa ASV ies bojā.

Kāpēc neviens, ieskaito bradypusy neanalizē šo viņa ideju?

Politiķus klausās idioti, bet vēl lielaki idioti to analize un mēģina kaut ko saprast.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Ok, bet klausīties nenozīmē automātiski ticēt.Baidens savā eiforijas pirmsākumā itin dusmīgi pateica, ka Pifzera vakcīna esot tapusi "nepareizajā laikā".Būšot "labākas". Praktiski vienu reizi viņš to izspļāva.Jautājums, kā viņam tā sagadījās un kāpēc tas tika teikts.Lohs pa lielam nav ne viņš, ne arī Žirinovskis.Katram sava loma.

Kā tā sagadījās, ka sākotnēji bija runa par kādiem tur 10g, lai izstrādātu un izmēģinātu un saražotu.Bet te reku, hops,čiks, pēc pāris mēnešiem tukšā vietā nepareizajā laikā uzrodas kkāds pifzeriks.Merķele pateica 20g pavasarī- sak,Draudziņi,nu ir kā ir,gatavojieties pusotru gadiņu suudus paēst.Paskat ko, nu gandrīz precīzi "laikaziņu" tantei izdevās.Hmm..

Anaalizēt te neko pat nav vajadzības- piem,"mūsējo" Draugu mainīgi izmanīgo nostāju var lieliski paredzēt.Ar aptuveni nedēļas nobīdi šeit lieliski atbalsojas kkur tur Europā "nejauši" izteiktais.Reku,iekš may22 atskanēja eurokomanda "braucam"- tapc jau 1jā jūn mums tagd būs pilnvērtīga Šaiba.Acīgākie Olaines pagassta iezemieši varēja passkaitīt un paanalīzēt- cik gaisakuģu šovakar ap 9-10pm tā nejauši šķērsoja viņu pusaizmigušo gaisatelpu.Jā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 4 Atbildēt

Tramps teica, ka par vēlu tā vakcīna. Jo vajadzēja izstrādāt ātrāk, kamer viņš bija prezis.

Man liekas dīvaini, ka fizer sataisīja tik ātri, bet neviens neievēro, ka sputnik bija vēl ātrāk. Turklāt, ja nemaldos, ar Moderna starpība arī bija tikai dažas nedēļas.

Un vēl dīvaināk liekas tas, ka gripas vakcīnas izstrādā vēl ātrāk, pus gada laikā, un tas ir normāli. Bet covid vakcīnas - ilgi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Palaidi garām, ka Pfizer sataisīja daudz ātrāk, bet FDA "marinēja" un nedeva apstiprinājumu izmantošanai līdz Baidena nākšanai pie varas.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 3 Atbildēt

Tramps tur tajā laikā "teica" pilnīgi dajebko.Baidens pateica konkrēti- Pfizervakcīna ir tapusi "nepareizajā laikā".Būšot "labāka".Skaidrs, ka ar to viņš domāja kko gana Modernu.Šeit pat šajā tēmā kkur vajadzētu būt pat konkrētai atsaucei uz šo izteicienu.

Putnieks nav gluži Rns un iespējams ka krieviem varēja būt sava "bāze", jo arī tur medzinātnieki nav gluži lohi.Turklāt šamiem ir pieredze un senas masveida vakcīnu tradīcijas.Cits labs jautājums, kass tur īsti notika tajā N-sibirskā, kur 19tā g rudenī pus pilsēta apkrita.Dasintezējās, iespējams galaprodukts izrādījās gudrāks par tā radītājiem.Varbūt tā ir skaidra sakarība un tā gadās visur, kur līdzīgi pētījumi "vainagojas" ar likumsakarīgi rezultātu?

Tāpat kā itāļi pavasarī paziņoja, ka viņiem esot "bāze" jau sen un tāpēc Kurcs runāja ar dāņiem un aprīlī brauca pie ž....

Tādā 20tā g ziemā itālijas ziņu aģentūras to vien runāja, ka huihaņiešiem esot nejauši kas passprucis un ka nu tagd suudi/buus.Kādā sakarā līdzīga laboratorija tika bez kādiem paskaidrojumiem likvidēta Asv un kāpēc ir pieminēta tās saistība ar ķīniešu analogu?Kāpēc 19tā g ziemā tika vajāti ar hvz/ko saslimušie ķīniešu laboranti? No kurienes radās tie tur 19tā Milānas uc kanalizācijas testi ar skaidri saskatāmām pēdām? Kas vispār ir gēnu sekvencēšana un kur tad palikuši sākotnēji baši izsludinātie rezultāti "ar LVzinātnieku piedalīsanos"? Progress kaut kāds tur ir, vai kaa?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 11 Atbildēt

Par daudz jautājumus uzdod. Viss, kas tev ir jāzina - striķis, ziepes, 2 metri.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 7 Atbildēt

Skatos tāds samērā mutīgs esi kļuvis..Pataupi 2sev, gadījumam ja no 1jūn vazelīna veikalā vairs netapsi ielaists.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Bet ir taču starpība. Endziņš oficiāli lohs, neprot izteikties tā, lai nesanāk naida runa.

Bikše gan arī lielisks - domāju kur tautai prāts parlamentā iebalsot māksliniekus un basketbolistes?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Viena no saprātīgām idejām vakcinācijas sakarā:

Lai veicinātu vakcinācijas pret Covid-19 pieejamību iedzīvotājiem, Nacionālais veselības dienests (NVD), "Veselības centra 4", "Veselības centru apvienības" un lielāko Latvijas tirdzniecības centru pārstāvji piektdien vienojušies par darbu sākšanu pie plāna vakcinācijas punktus izvietot arī tirdzniecības centros,

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Tipiski - mūsējie tagad "sāks darbu pie plāna", kad Florida, izmantojot tirdzniecības centrus jau sen ir vakcināciju pabeigusi. Gan jau ka arī pašu ideju pamanīsies plānojot sacakaret.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 3 Atbildēt

Kas ar šo?

Bradypus rakstīja: 09.06.2017 Mirušie ir vīrusa dēļ. Vakcīnas novērš letalitāti. Vienlaikus palielina vīrusa izplatību. "vīruss izplatās, pateicoties inficētās personas spējai izplatīt vīrusu" - tieši tā, un vakcīnas šo "spēju" palielina uz simptomu samazināšanas rēķina - t.i. rada vairāk "bezsimptomu slimos", kas būtu patiesi slimi un ārstētos, ja ne vakcīnas ietekme.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Skatos, ka cilvēku prātus ir pārņēmusi lidmašīnas nolaupīšana un nav nekādu jaunu antivax jaunumu

twitter.com/Volx2U/status/1398584299243384840?s=19

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Smieklīgi, ka visas zinātniskās references ir par kaut ko citu un neliecina ne par kādiem draudiem. Teiksim pirmā nav nekāds japāņu pētījums, bet gan Pfizer vakcīnas reģistrācijas dokuments, kur apkopoti vakcīnas farmakonētikas dati.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Nekad neklausieties, ko saka visādi tur populi papipeli politiķi.Neko nekur visp nevajg lassīt.Nee.Vajg ticēt Zinātnei un Pumpim..Jā.Jawohl.Da! Šaibu! www.dailymail.co.uk/news/article-9631895/UK-intelligence-helping-probe-theory-Covid-leaked-Wuhan-lab.html ...Tiek ziņots, ka Lielbritānijas izlūkošanas aģentūras...pēc tam, kad prezidents Džo Baidens pavēlēja...

Jauns sprādzienbīstams pētījums apgalvo, ka...... zinātnieki izveidoja...........izcelsme tiek rūpīgi pārbaudīta, sabrūkot zinātniskajai vienprātībai...pierādījumi liecina par ...bioloģisko ieroču programmas...veselības aizsardzības amatpersonas nonākušas...jo, iespējams, finansēja.....

smaidiigais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

Un? Pat ja vīruss ceļoja sikspārnis - laboratorija - cilvēce, nevis sikspārnis - tirgus - cilvēce, tas tāpat ir jāapkaro.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 3 Atbildēt

Vai derētu pie viena kaut ko darīt arī ar to, lai tas neatkārtotos.

Vai varētu būt problēma ar apkarošanu, ja to organizē tie paši, kas ir atbildīgi par vīrusa izplatīšanos?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Nē. Neko nevajag darīt. Tu taču domā, ka ja no laboratorijas izbēg peles, tās nevajag izķert.

Kur tev pat tajā hipotēzē figurē vārdi - uhanā sataisīta un speciāli izlaida...

Pat ja taisnība, tas nozīmē, ka notika negadījums un "vainīgie" labāk zin, kā to apkarot.

Bet jā, sazvērestības teoriju piekritējam labāk domāt, ka visa pasaule sazvērējās pret komunistu bradypus.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kā tieši praksē taisies realizēt, lai ne nejauši, ne speciāli nekas tāds nekad neatkārtotos? Nu tā uz pirkstiem. Kā tieši taisies visur izkontrolēt, nepieļaut, izslēgt parastākās laboratorijās dajebkādas mutācijas utt? Tā īsi un konkrēti. Vari?

Otrs - pat ja tas notika speciāli un ar tiešu mērķi kaitēt (sev un) citiem, ir idejas kā no valsts, kas tā izdarījusi, šajā gadījumā tieši un konkrēti, piemēram, no Ķīnas, kura to "ir izdarījusi" speciāli dajebko piedzīt? Vai kā piedzīt no valsts kuras privātā laboratorija ko tādu izdara. Vēl labāk - kā piedzīt no Ķīnas par to, ka to rada, piemēram, citas valsts farmācijas koncernam pieerošā, bet Ķīnā esošā farmācijas giganta laboratorija?

Radinieku augšāmcelšana ir tik pat reāla kā kompensācijas saņemšana no tās Ķīnas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tā uz pirkstiem? Sākt ar to, ka pārstāt finansēt apšaubāmus pētījumus komunistu laboratorijās. Par piedzīšanu jautājums sarežģītāks, bet nebūtu slikti par to pārstāt maksāt.

To daļu, kurā WHO piesedza Ķīnas melus un ļāva pandēmijai izplatīties, diezgan vienkārši var arī neatkārtot - vienkārši pārstājot viņos klausīties un atzīstot, ka tas ir Ķīnas komunistu partijai lojāls kantoris.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

Aha, kā tieši taisies reāli nogriezt finansējumu? Nu tā uz pirkstiem?

Nu aizliegsi WHO finansēt to laboratoriju, to izdarīs Ķīnas valsts no savas kabatas, vai laboratorijas īpašnieks - farmācijas gigants.

Nedrīkstēs to finansēt tieši atklāti, valsts ieliks slepenajā militārajā budžetā ar visām izrietošajām (un militāristu interesi), farmācijas gigants nosauks par finansējumu cilmes šūnu pētījumiem vai pretvēža vakcīnas izstrādi, vai darba pie jauna veida "aspirīna".

Kā jau domāju - ir reāls naivums reālu variantu kā sodīt par esošo, vai nepieļaut iespējamo nav.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ tu tik izmisīgi aizstāvi jebkādu vēršanos pret Ķīnas komunistiskās partijas ierobežošanu?

Esi gatavs izplāties viņu rekomendāciju priekšā, bet meklēsi jebkādu iemeslu pat necensties samazināt tās atbalstu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

Tu saproti, ko tev raksta, vai jebkurā tekstā tikai izlasi, ko tur vēlies izlasīt un nepamatoti piesien šādas informācijas nesaturošā teksta autoram to ko pats esi sadomājies?

Es nesaku ka nevajag vērsties pret Ķīnu, es prasu, kā reāli un tiešām iedarbīgi taisies ar to cīnīties? Nu tā uz pirkstiem!

Nu notiks brīnums, pēc 10 gadiem kaut kā "apklusināsi oficiālo Ķīnu", soda naudu un kompensācijas tāpat nepiedzīsi, tā vietā uzzināsi, ka vari doties ceļojumā uz mazu pilsētu Peru augstu aklnos, ceļazīmi apmaksājot no savas kabatas. ... bet tikām kaut kādā Angolā, Rumānijā vai Indijā neizreklamētā laboratorijā (un kaut kur citur Ķīnā, mazāk zināmā un labi/labāk noslepenotā laboratorijā) ir tapuši, pašlaik top vai šī skandāla aizsegā klusiņām taps jauni "pētījumi".

Neizmērojamais naivums ir reāli apbrīnojams, tik pat apbrīnojams, kā reālas spējas kaut ko reāli pasākt, īpaši pret tik "ekonomiski nesvarīgu, atpalikušu un nevarīgu pundurvalsti" kā Ķīna...

Paldies par uzjautrinošu rītu!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Iespējas sasniegt pūļa imunitāti ar pašreizējām vakcīnām ir vēl mazākas, kā tava neticība nelegālu pētījumu ierobežošanai. Bet tas netraucē tevi aizstāvēt Ķīnas caur WHO organizēto rekomendāciju ekonomikas sagraušanai uzturēšanu.

Bet tu tikmer, aizbildinoties ar nespēju apkarot nelegālus pētījumus, saki ka vajag turpināt legāli atbalstīt Ķīnas komunistu plānus.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jajā,prottams,ko nu citu kā nosodījumu +lohatitulu var izpelnīties, ievietojot kādu informāciju par reāli notienkošo.Jo, pateicoties nemitīgajai mēdīšanai un slideno viedokļu nemitīgajai variēšanai, jebkura orientācija telpā un laikā ir zudusi.Vienīhais,kurš lohiem par šo vakar latviski pastāstīja, laikam bija lsm portāls.Pārējiem m'eeēdītājiem un/vai "zinātnes faniem" vēl nav dota komanda.Bet nekas, kā vienmēr, pēc nedēļas,nu gan jau..

Kaut gan, pēc idejas ši ir pirmā un (pagaidām) teju vienīgā ziņa, no kuras,reāli domājot,varētu sasaistīt loģikas ķēdē kādus vairāk par 1gab faktorus.

Prottams, ka "izdarīt" vairs neko nevar.Prottams, ka tapc būtu itin humāni, ja sabiedrība tā arī neuzzinātu, kas un kā un cik rupji ar viņu manipulēja un kādus nekaunīgus batonus stūma un bāza ausī un/vai dsā.Un "kam" tas bija izdevīgi.

Lūk, vēl kāds dažas h vecs raksts: www.ft.com/content/923e0256-7f7e-43ef-b4fe-64c066b8b70b -kas ir tāds financial times- nu prottams ka lohutenku dezportāls.Ne to ,aka mūsu d un lancett un utt.

(c) Kā Baidens nonāca pie Uhaņas laboratorijas noplūdes teorijas....Pārliecība, ka Kovids aizbēga no Ķīnas laboratorijas, vairs netiek noraidīts kā Trampa provokācija..

Lūk cits,mēnesi vecs raksts- no kura (lohiem) acīmredzot bija jāmācās "neticēt nekam"un atgremot tikai oficiāli/apzīmogoto: thebulletin.org/2021/05/the-origin-of-covid-did-people-or-nature-open-pandoras-box-at-wuhan/ (c)...Vēlāk izrādījās, ka Lancet vēstuli ir organizējis un sastādījis Ņujorkas Eko veselības alianses prezidents Pīters Dašaks. Dašaka organizācija finansēja koronavīrusu pētījumus Uhaņas Viroloģijas institūtā. Ja SARS2 vīruss patiešām būtu i(iz..cēlies) no viņa finansētajiem pētījumiem, Dašaks varētu būt vainīgs. Šis akūtais interešu konflikts netika paziņots Lancet lasītājiem.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 1 Atbildēt

Jebkura slimība ir nāvējoša, ja vien to pareizi iegūglē!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 2 Atbildēt

Žēl noskatīties kā 650 un Bradypus paralēlā pasaule pamazām sabrūk, nenāk ne glābējs Sputņiks, nav ne vakcīnu tūrisms pēc Sputņika, vakcinētie arī nemirst kā mušas, ierobežojumi strādā. Lohu protestu ar joprojām nav. Kaut kā švaki ar tām prognozēm sanācis.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Tu ko esi prievite? Ā paga nē. Musoriem ir citas prioritātes

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Kas par melu čupiņu... Un pilnīgi tapat vien... Jo nespēj pārdzīvot patiesības eksistenci.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 3 Atbildēt

Tagad klīst informācija, ka vakcinētie nomirs pēc 2 gadiem. Bet pēc 2 gadiem teiks, ka vakcinētajiem bērni būs slimi.

Nekas nav jauns. Visa jaunā informācija ir aizmirsta vecā.

Tikai 50 gadus atpakaļ nebija SPUTNIK. Vienīgā atšķirība.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šitas ir tāds šakāļu ieradums.Ja nav ko pateikt,vajg vienkārši ienākt kko apmiizt un kaut kam uzdrirst.Savu iedomāto paralēlpassaules teritoriju iezīmēt.Pilnīgi kaut kāds bezsakara murgs, piedēvējot kkam kkādu hyiņu un pašam par sevi tīksminoties.Ej labāk parunājies ar savu dibenplatformbrāli Pļerkt, jums varētu izveidoties totāla sasskaņa.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pļerkts arī regulāri dalās ar savām seksuālajām fantāzijas tur jums vairāk saskan, izlassi.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
2 0 Atbildēt

Esmu saņēmis čipa 2 daļu. Lomkas nebija vispār. Darba kolēģiem dažiem bija tempreratūra un nogurums dienu.

Tagad jau pusmiljons dabūjis kaut kādu poti:

covid19.gov.lv/index.php/covid-19/covid-19-statistika/covid-19-vakcinacijas-statistika

Būs grūti no čipētajiem izvairīties: )

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 4 Atbildēt

Kurš te "prognozēja", ka vakcinēsies labi ja 20%?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Shiirs, bet aplauzīsies kopā ar citiem prognozētājiem.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
10 2 Atbildēt

Paldies tiem, kuri par mani arī vakcinējas Tā arī turpināsim.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nav par cik

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 1 Atbildēt

Nu gan piespamojuši. Ko ta vakcīnas pretiniekiem šobrīd Indija nav kārtējais pierādījums, ka vakcīna ir vajadzīga sākuma posmā, lai ar kritiskajiem var tikt galā? Mēs salīdzinoši esam tikuši vēl sveikā cauri un pat pastiepts līdz tam, ka slimnīcās vietas ir pieticis.

Kurš tur rakstīja " ievērojot visus drošības noteikumus". Kurš tad ievēroja? Katrs 10tais? Pārējiem uzšķaudīt. Ja pirmajā vilnī vēl daudzi baidijās no nezināmā, tad otrajā, kad tiešām būtu jāsamazinās kustībai, Rīgā sastrēgumi atjaunojās un veikalos cilvēku pilns.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Tieši tāpat, kā vakcīnu aizstāvjiem. Arī tie kviec kā aizkauti, ka ierobežojumi jāturpina līdz bezgalībai, noliedzot domu, ka "vakcīna ir vajadzīga sākuma posmā, lai ar kritiskajiem var tikt galā".

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Manuprāt vakcinētajiem ir jānoņem ierobežojumi. Jālaiž veikalos. Nav jau problēma saķeršanā. Tā pat visi saķers... no tā neizbēgt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

Tieši tāpat kā visus pārējos, nešķirojot. Vnk bailīgajiem būs sirdsmiers, vakcīna viņus “pasargā”.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 2 Atbildēt
gunbox Reģ.: 23.12.2016
3 5 Atbildēt

Ha, kurš muļķis tic, ka vismaz puse no tiem 150 ir izlasījuši šo penteri? Varēja vismaz latviešu valodā uzrakstīt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Tipa, loģiski jautājumi?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt

Jautājumi ir pilnīgi loģiski.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Izskatās loģiski.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Haritonova(Reketa karaļa) aizstāvībai arī pazīstami cilvēki rakstīja vēstuli, tad nu gan rādītājs. Tur bija veseli 360 paraksti.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Šonedēļ "liela mēroga vakcinācijas centri" vairāk nestrādā, kā strādā. Potētāji iet atvaļinājumos, jeb noīrētajām hallēm paredzēti citi pasākumi pēc līguma ? Piem. Ķīpsala strādā tikai šodien, ATTA 4. un 5. jūnijā.

www.vm.gov.lv/lv/media/6294/download

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Ha. Man 4.06 bija paredzēta otrā pote Ķīpsalā, tā tad ar to?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nupat pamanīju, ka virsraksts tabulai ir: "Liela mēroga vakcinācijas centru darba laiks 1.vakcīnām no 31.maija līdz 6.jūnijam" . Tātad, pirmajām vakcīnām. Par otrajām nekas nav teikts. Tipiskā paviršā informācija.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nezinu kā pašlaik, bet pirms pāris nedēļām pierakstīties uz vakcināciju Rīgā vispār nebija iespējams. Nācās braukt uz Mārupi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tagad viss cauri. Paniskie savakcinējušies, pārējie baros neraujas. Gaidi Pļūta kviekšanu, ka vakcinācijas plāns nepildās.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 1 Atbildēt

Galvenais lai vakcinētajiem un izslimojušajiem noņem ierobežojumus. Pat tāds tirliņš kā Žigis aizskries pa kluso sapotēties.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ja jau to nav izdarījis... Ceļot un grāmatas rakstīt šamam ta' gribēsies, bet maksāt par testiem diez vai...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti