Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
taaneko Reģ.: 30.07.2008
4 2 Atbildēt

re cik elementāri un nepiespiesti

divi raksteļi par nostāju

www.tvnet.lv/7281168/griekijas-jauniesi-pec-vakcinesanas-sanems-150-izklaidem

un

klik.tvnet.lv/7281123/vakcinpretinieki-ka-teroristi-sanemusi-visu-valsti-par-saviem-kilniekiem?_ga=2.184997033.1652372565.1624905971-1252506502.1521377731

Es gribu ta pamuļķa Toma Lūša (raksta autora) sievieti seksam, viņa māti telpu uzkopšanai un viņa mājdzīvnieku, laba pavāra sagatavotu- pusdienās. tad es vakcinēsos. Un lai pats Toms Lūsis man viņus atved. Naudu man nevajag- tas man pietiek.

cik talu jūs vakcinēties kārie savā stulbumā un aprobežotībā aiziesiet?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 1 Atbildēt

Un kā ar procentuālo attiecību? Kurš tad īsti ir valsts? Potējies mazākums vai nepotējies vairākums?

Cik ļoti svarīgs sev liekas Toms Lūsis.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Ej dirst! Nē nu nopietni!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 1 Atbildēt

Rekur Tomiņa kvēlākais pielūdzējs.

Nedaudz par Tomiņu.

Tomiņš ir zināms arī kā autora vienai citai saitei pirms cehs.lv, kura rupji sakot tika nahujizēta, jo tur varēja lasīt deģenerata murgojumus par fekālijām, anālo seksu utt. Bet tas bija sen un tā vairs nav taisnība.

Tagad Tomiņš ir tvnet viedokļa līderis. perkama kuce. Jeb mauka, kuru drāž delfi īpašnieki, kuriem valdība maksā

Tomiņš internetā sevi pasniedz kā nopietnu, skarbu vīru ar biezu bārdu, kurš pahā ogļu raktuvēs, kaut gan dzīvē zem šī imidža slēpjas bāls skinnyfat hipsteris ar tievām roķelēm un uz elkoņiem uzberztām tulznām.

Starp citu tomiņš cītīgi lasa un pat komentē arī iauto un bmwpower. Neprasiet kā es to zinu.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Tad jau atsauksies un pievedīs prasīto ( kā savu personisko sniegumu nācijas glābšanā)

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Bļe, nu ko tu man stāsti? It kā es Lūsi nezinātu? Un man pohuj, kam viņš patīk un kam nepatīk. Viens idiņš vienkārši te domā, ka var visus saukāt par stulbiem un aprobežotiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

"cik talu jūs vakcinēties kārie savā stulbumā un aprobežotībā aiziesiet?"

Nesaistīti ar Lūsi - tieši šis pats jautājums būtu jāuzdod arī antivakseriem.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

.....kā sauksi tā atsauksies......

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Oho "tomiņš cītīgi lasa un pat komentē"

Vai tad tas būs pats 650-tais? Zemjostas tēmās aktuālas

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Tu ko, galīg jau prātu papisis esi??

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Nezinu par iauto, bet poweri lasa un info saviem murgojumiem bieži vien smeļās no izskanējušās info diskusijas forumā, konkrētus piemērus no galvas vairs neatceros. Tam mēslam sāku pastiprināti pievērst uzmanību kad viņš kļuva par tvnet viedokla līderi.

Pilnīgs lohs un demagogs. Tādēļ pie viņa nožēlojamās vaimanas vienmēr ir zem sadaļas "viedoklis", lai viņu nevar izpist. Kaut gan vajadzētu, tā lai beidz dzejot saturu ar ānusu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

"...tomiņš cītīgi lasa un pat komentē arī iauto un bmwpower. Neprasiet kā es to zinu..."

"...Nezinu par iauto, bet poweri lasa..."

"...konkrētus piemērus no galvas vairs neatceros..."

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Tu doma man ir laiks tagad browzēt tomina izkarnijumus un meklēt hvz cik vecās diskusijās pierādijumus manis teiktajam? Negribi netici, bet tā ir.

Bet vēl labāk butu ja tu atpistos ar savu klauna viedokli

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

"Negribi netici, bet tā ir."

Ļoti spēcīgs arguments. Cieti! Tu mani pārliecināji

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Tadu idiņu vaxeri kā tevi diez cai iespējams parliecinat. Zvani tominam un norullējaties abi perdakā. Bučas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 1 Atbildēt

Atkal jau "perdaka" tēma... tiešām tev tā patīk publiski atklāt savas gultas neveiksmītes?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Vispār jau runa ir par tevi un tominu gej

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Nuuuu, redzot cik bieži tu šo tēmu cilā, diez vai... No otras puses, ņemot vērā, ka blakus tēmā tu jau sāc runāt par seksu ar suņiem...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

GB12 par ko brīnies, Shiirs tak lasīja tos Toma lapas rakstus, tā kā ja tēma neinteresētu nebūtu to atejas lapu lasījis. Lasīja un šausminājās nevis dročīja, kā tad K.B.J.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

A tas šīra pieminētais moralpain bija inčīga lapa. Bija tur kaudzēm drazas, bet pa vidu tādas pērles... Kaut ko jau arhīvā, manuprāt vēl var atrast. Es arī tur reiz vienu stāstiņu nopublicēju

P.S. Stāsti par fekālijām nekad nav šķituši aizraujoši

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

nemuldi es nerunaju par moralpain bet par nemirst.lv

moralpain nekada gadijuma nav maza tomiņa ideja un vari netelo krutu ka esi tur smirdējis, jo tu esi prasts lohs kuram patik anonimi caur savu ānusu ražot pēc fekālijām smirdošu kontentu un pasam 10x parlasot tiksiminaties par savu izdirsto sudučupu, tas ari viss. ar to ari tevi apsveicu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Ā, par nemirst biju piemirsis, tas bija vēlāk, bet arī bija tīri labs. Kas tev ir ar tām fekālijām? Māte bērnībā sodīja, bāžot galvu pieliktā podā?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Nesagrozi faktus, ne jau es lielos ar to ka piedalījos to sūdu ģenerēšanā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Augstvērtigā kontenta ģenerators ierunājās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pārbaude vakcinācijas centrā t.me/aldisgobzems/2286

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka Aldis iet Laša pēdās. Tam tik tur bija sulīgāks materiāls ar pašu Juhņēviču, iesniegumu policijā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Taču vajag kādu pakazuhu, jo neviens viņu vairs par pilnu neņem. Sāka ar Dāvida zvaigzni, tagad šis, turklāt dienā, kad viņa politisko veidojumu pamet vienīgais redzamais politiķis, kuram ir atbalsts no tautas puses. Uzmanība pievērsta. AG ir par mīkstu, lai brauktu virsū tiem, kuri šos lēmumus pieņem, tā vienā šams iet un nes smadzenes vienkāršiem izpildītājiem. Bet, nu, viņa kartupeļi priecājas un šo par varoni tur...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Aldis ir kā mūžīgais atom reaktors, nekad neatstāj nevienu vienaldzīgu. Itkā parastā vizīte vakcinācijas centrā, bet kā visi cepjās

Piemēram, ja kkāds Urbanovičs vai Bikše to pašu darītu, tad to pat neviens nepamanītu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Tā nebija parasta vizīte - viņš gāja speciāli, lai meklētu kašķi, iepriekš par to paziņojot tviterī. Viņam pakaļ staigāja filmētājs un viņš tur apzināti centās sev uzmanību pievērst. Ja to darītu Urbanovičs vai Bikše, tāpat pamanītu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Nebija nekāds filmētājs. Viņš nolika telefonu uz galda un teica, ka māsiņu nefilmēs.

Deputāts ierodas parastā pārbaudē kā strādā valsts orgāni/iestādes un pārliecinās par trūkumiem, nepilnībām. Kas tur neparasts?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Kur tādas pārbaudes ir paredzētas? Ja strādātu VIDā arī varētu visur vilkt ārā apliecību un teikt pārbaude? Darba laikā deputātam jāstrādā nevis jāvazājas apkārt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Acīm redzot neesi informēts par to, kā ir organizēts deputātu darba laiks. Un nepatīk, ja izgaismo tev tīkamo varas shēmu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Man liekas, ka Šīrim būs taisnība. Tipisks ierēdņa jautājums, tjip načaļņiks nav devis atļauju, paredzējis tādas pārbaudes. No sākuma jāsaprot kā strādā parlamentārā sistēma

Pozīcijas deputāti ieceļ, izveido, vada šīs valsts iestādes, bet opozīcijas kritizē, pārbauda, izgaismo nepilnības tieši tajās pašās iestādēs. Savādāk nemaz nemēdz būt, ja neņem pa piemēru Lukašenko utml. demokrātijas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, vēl paredzētas ir tikšanās ar vēlētājiem. Tur arī uzklausa un pēc tam lpaceļ parlamentā sasāpējošos jautājumus. Teorētiski kāds vēlētājs pa sūdzās par vakcinācijas centrā darbu, Gobzems pārbauda, fiks~ un ziņo parlamentam.

Nu, tas tā pa smuko, uz papīra būtu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Es domāt, ka īstais laiks tēmu slēgt.Jo šodn ir ilgi gaidītais jun/30.Kovids zin, ka viņam no rītdienass ir no mums jāatp/sās.Ne laika ne naudas vairs nav,pietiek reiz dr/st.Jā.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 8 Atbildēt

Es domāju, ka tev arī laiks dzīvi slēgt. Jo tava diršana ir neciešama, un tu arī varētu atp1st1es.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
7 5 Atbildēt

Ej dirst zālespļāvēj

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 7 Atbildēt

Tev arī labs vakars.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Lukašenko ielūdz uz potēm, 5 dienu bezvīza twitter.com/tutby/status/1410632476075204610?s=19

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Tad jau bomžu vakcīnu potēs, jo 5 dienās divas potes nesanāks. Bet kaut kā te dažu prognozētie milzu vakcīnu tūrismi neliepildās, nav jau vairs vakcīnu trūkums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Atkal jādara Volx darbs... Marina ziņo twitter.com/shmaramagda/status/1411035698908512270/photo/1

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Slovākija pārdevusi atpakaļ Krievijai lielāko daļu iepriekš iegādāto vakcīnu pret koronavīrusu. Runa ir par 160 tūkstošiem devu no kopumā 200 tūkstošiem, pavēstījusi valsts Veselības ministrija.Tikai nedaudz vairāk nekā 15 tūkstoši Slovākijas pilsoņu izteica vēlmi vakcinēties ar „Sputnik V”. Tikmēr vakcīnu iegāde izraisīja valdības krīzi un premjerministra atkāpšanos.

www.tvnet.lv/7285097/slovakija-pardod-atpakal-krievijai-lielu-dalu-agrak-iegadato-vakcinu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
9 3 Atbildēt

Kas pilnīgi fascinē, ir mūsu valdības pilnīga pārliecība par krasu situācijas pasliktināšanos. Vienreiz Cipule jau aptirsās ar savu prognozi par 3k pacientu slimnīcās. Jebaķ viņus, goda vārds Nost ar maskām, kā daudz kur citur - tas vispirms. Beigt šķirot cilvēkus pēc potes esamības vai neesamības (piemērs no kaimiņiem igauņiem). Tie 9k testu dienā ar 0,5% inficētajiem jau kļūst par apsmieklu visiem ierobežojumiem. Uzskatu, ka šobrīd tiem nav jābūt vairs vispār.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Kas ir labāk - prognozēt vairāk, ņemot vērā citu valstu ieberzienus, un "aptirsties" vai prognizēt mazāk un sabraukt auzās, kas faktiski notika rudenī? Un 3 reizes varam minēt, kurš būtu pirmais bļāvējs par to, ka "mūsu valdība" nav spējīga prognozēt izplatību? Reku, tava Gobzema mīļotiā RU prognozēja, ka sputņiks apēdīs kovidu brokastīs, tagad šamie "aptirsās" un iet uz piespiedu vakcināciju...

P.S. "Piemērus" ir jēga ņemt tikai no tām valstīm, kur ir līdzīgs savakcinēto iedzīvotāju procents.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Nedrīkst kļūdīties ne par procentpunkti. Ja kļūdās tad apdirsās, ja sanāca labāk tad tā nejaušīna. Nu nevar taču būt ka varnešiem kaut kas arī sanāk, tas taču dīvānopozīcijai ir nepieļaujami.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 2 Atbildēt

Ne gluži. Kļūdīties ir cilvēciski. Vien reizi iekrītot, kādēļ jāatkārto tas pats vēlreiz? To nesaprotu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 8 Atbildēt

Nāks rudentiņis

Būs barga ziema

Grib mūsu tautiņa

COVIDu pieveikt

650 Reģ.: 25.01.2017
1 4 Atbildēt

Rudenī kad Lietus Līst,

Krūmi slapji,nau kur Mīzst.

Nau ko domāt kā būs Ziemā,

Labāk iemērc Pmpi pienā..

Jā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

twitter.com/KPitkevica/status/1411790435966754816/photo/1

Un tāpētf ef fāku domātf, kāpētf man fāk ivkvift vobi!!

Vabvīt vifiem!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Bradypus arī kādu pārīti bērnu ir apracis, kuri no maskām nosmaka vai aizrijās savos vēmekļos vai [izdomā vēl kādu šausminošu gadījumu]

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kamēr mēs par stabiņiem... www.youtube.com/watch?v=ovU4e8Cfreg

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 4 Atbildēt

Ja kaut kas tiek specifiski meklēts - tas parasti tiek arī atrasts, un tam ar patiesību tieša sakara var arī nebūt, un šāda tipa "izmeklēšanai" ir tāda pati jēga kā izmeklēšanai pret Trampu kamēr viņš sēdēja ASV prezidenta krēslā. Kad nu ir nomests, tad nu var plašāk runāt par nodokļu krāpšanām utml.

Es vienkārši neticu tādai lietai, ka laboratorija ir augsti kvalificēta lai radītu konkrētu vīrusu, taču reizē arī tik stulba, ka to laida tautā bez "antivielas". Un tas arī viss - loģika saka, ka šis ir pilnīgs bulšits, un laika bezjēdzīga tērēšana.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"augsti kvalificēta lai radītu konkrētu vīrusu, taču reizē arī tik stulba, ka to laida tautā bez "antivielas""

Tiešām tik neiespējami, ka amerikāņu tehnoloģijas ķīniešu izpildījumā var radīt šādu rezultātu? Esi kādreiz dzirdējis kaut ko par mērkaķi ar granātu? Un kā tava loģika izskaidro bez vēsts pazudušo vīrusa nesējdzīvnieku vienlaikus ar dabisku vīrusa parādīšanos simtiem kilometru no tā potenciālās dabiskās izplatības vietas, bet tieši blakus laborarijai?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 3 Atbildēt

Izkaidrot - tieši ar to pašu - meklēja tur kur domā ka ir izcēlies, taču nekur nav teikts ka tas izcēlās tieši tur, vai migrēja strap sugām tieši tur. Tā vienkārši bija vieta kurā pirmoreiz nopietni pievērsa tam uzmanību, vai nu tāpēc ka kāds vērīgs, vai tāpēc ka bija laborotorija un iespēja kaut ko arī izpētīt.

Tāpat arī zinot kā Ķīnai patīk paturēt dažus noslēpumus par noslēpumiem - tad vieta var būt pat apzināti nepareizi norādīta, lai amerikāņiem "jautrāka izmeklēšana" ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kāda ir Ķīnas interese un izdevīgums radīt iespaidu, ka Ķīnas valdības eksperimenti ir vainīgi pie šīs pandēmijas un tā nav dabiska?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 3 Atbildēt

Viņiem patiesība tas viss ir pie pakalas, tacu pacakaret ASV prātu gan vienmer grib un gribējuši dēl tā kā ASV pati, īpaši Trampa laikā pret Ķīnu ir izturējusies ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tad vismaz to, ka Baidenu ģimene ir Ķīnai draudzīga, tu nemēģini noliegt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 3 Atbildēt

Atklāti sakot man nupat ir vienalga - man tik ļoti ir apnikusi ši diskusija par Covid, tavu iedomāto komunisma būvniecību utml. ka es koncentrējos uz interesantākām lietām.

Man liekas ka Baidenu ģimene daudz jēdzīgāk māk izmantot biznesa saites, bet ko darīja Tramps, izņemot savu spalvu spodrināšanu, man ir diezgan grūti saprast ... manā skatījumā viņa darbiem nebija vispār nekādas jēgas izņemot kaut kāda sajukuma un iekšēju problēmu radīšanu ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vienalga nozīmē, ka vairs nespēj atrast argumentus savu ideju aizstāvībai, tapēc vienkārši jāpasludina komunisma celtniecība par "izdomātu"... Kur palika tava iepriekšējā nostāja, ka tā ir pareizā un labā pieeja ļaunā kapitālisma apkarošanā?

Un noteikti piekrītu, ka "Baidenu ģimene daudz jēdzīgāk māk izmantot biznesa saites" - tāda neslēpta korupcija patiešām ir jāmāk "pārdot" tautai.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 3 Atbildēt

Mani apmierina ari tava izteikta versija par argumentu trūkumu, jo manu dzives skatijumu tavu argumentu.esamiba nekadi nemainīs, un nedomaju ka ir jēga mēģinat kādu (piem. tevi) parliecinat par manu "taisnibu" , tā tapat ir stipri atkarīga no skatu punkta ! Līdz ar ko kad būs laiks un.vēlme gan jau kur padiskutēsim, bet šobrīd man ir citas lietas prātā. ;)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Briesmīgāks organisms = jaudīgs lokdauns, precīzāk izolēti slimie, ātrāka epidēmijas norise un beigas.

IMO šie pravieši ir kkādi vaimanologi un pilnīgi ignorē cilvēces learning curve. Tak ar C19 jau redzams, ka saprātīgā cilvēces daļa gluži labi prot stādāt ar epidēmijām

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 2 Atbildēt

www.delfi.lv/news/national/politics/ministrijas-piedava-stingrakas-prasibas-pret-covid-19-nevakcinetajiem-uzrunas-ar-kampanam.d?id=53363391

Idiotu valdība, goda vārds Uzsveru, ierobežojumi ir jāatceļ vispār un visiem bez izņēmuma. Gluži kā visā pārējā Eiropā. Pilnīgi nevienu nešķirojot. Atkal - identiski kā citur Eiropā. Nu, kā var garīgi slimi vadoņi tik ilgi turēties pie varas, ibio

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Vispār jau "visā pārējā Eiropā" nav gluži tā, ka nebūtu ierobežojumu. Tie joprojām ir daudzās valstīs, un arī tiek šķiroti vakcinētie no nevakcinētajiem. Jēziņ, kādā informatīvajā telpā tu dzīvo?

Bet tas, ka tu te kaut ko "uzsvērsi", tāpat neko nemainīs. Stājies, piemēram, Gobzema partijā un izdari kaut ko, nevis slēpies aiz citu mugurām un īdi internetā.

A par "garīgi slimajiem vadoņiem" - kāpēc lai viņi nenoturētos, īpaši laikā, kad īsti ko likt vietā, nav. Bet man tiešām būtu interesanti uzzināt, par ko pats balsoji pēdējs vēlēšanās, bet vari neabildēt...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nav gan tā. Igaunijas piemērs - nešķiro nevienu un maskas nevajag iekštelpās. Un daudz kur ir tā. Beidzot.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pag, tu rakstīji "visā pārējā Eiropā".

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tu tak saproti - jo jaudīgāka med sistēma, jo vairāk var atļauties. Mums NAV jaudīga med sistēma. Par Igauniju nezinu. Toties zinu, ka 80% Igaunijas pārākumu stāstu ir tukša lielīšanās un datu manipulācijas. EE ierobežojumu trūkums visdrīzāk ir tāpēc, ka FI noņemti ierobežojumi. Un FI IR jaudīga med sistēma. Tāpat kā SE.

Tāpēc liktu savu 5īti uz kādiem 60% ka jau Oktobrī brālīgajai FI un LV būs jāsniedz piekusušajime EE mediķiem draudzīga roka.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Šajos Igaunijas, Zviedrijas u.c. valstu piesaukšanas piemēros mani fascinē kas cits - mēs gribam dzīves līmeni un brīvību kā Skandināvijā, algas kā Vācijā, bet uzvedamies kā prasti sovoki un gaidam, ka to brīvību un labklājību kāds mums atnesīs un tāpat ar karotīti mutē ielies...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Jap. Stilīgi, ka minēto valstu piesaucēji ir tie paši, kas Mana balss parakstās pret jauno soc nodokļa regulējumu un par pensiju palielināšanu. Kā to var savilkt, nesaprotu

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Kumulatīvā incidence mums ir starp augstākajām ES teritorijā, savukārt, vakcinācijas īpatsvars zemākajā galā. Tādēļ arī tāda piesardzība.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sekoju FB ceļotāju grupām. Tad zināšanai, cilvēki izbraukā visu Eiropu krustu šķērsu, no Latvijas līdz pat Spānijai, vispār nulle pārbaužu, nevienam neesi interesants. Tiesa, ar auto ir pilnīga brīvība. Vienīgā pārbaude - iebraucot LV Nezinām, no kā tiekam sargāti gan, ja Eiropā situācija ir LABĀKA.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Lidostā Rīga vairs nekādu pārbaužu kopš jūnija vidus vairs nav.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Arī piekrītu ka ierobežojumi jāatceļ, jo ar vakcīnu pieejamību nav vairs problēmu, lai tagad pārbauda bļāvēji cik stipra ir viņu dabiskā imunitāte pret "mākslīgo" fake vīrusu. Sekas paredzamas, bet ko darīt.

Bet nav arī problēmu valkāt maskas(tas gan nav arī ierobežojums, jo bez apģērba veikalā arī neielaiž). Ne no tām maskām ģībstu kā te daži panikas cēlāji biedēja un bezsakara tabulas lika, ne arī saslimstu ja vienreizlietojamo masku otreiz uzvelku.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 1 Atbildēt

Es arī lasu ceļotāju aprakstus un daudzi diemžēl pārkāpj noteikumus, paši nemaz nezinot prasības konkrētā valstī.

Ja paskatamies sejas masku lietošanas prasības, tad Itālijā un Spānijā tikai nupat atcēla sejas masku lietošanu ārtelpās, iekštelpās joprojām jālieto publiskās vietās.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 3 Atbildēt

Ko tu tur muldi čirkainais. Es biju spānija un portugālē aprīli, neviens nekādas maskas tur ārā nelietoja un jau tad mierigi vareja iedzert aļāku un paest gliemezus āra terasēs restūžos.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Jā jā. Īpaši Portugālē.

Un Spānijā ļaužu pilnās vietās visi nēsāja. Tāpat kā IT vēl jūnijā.

Restorānos ēda bez protams, bet tas arī viss. Sportoja bez un tas ir legāli. Redzēju, ka pat auto daži braukāja ar

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es jau rakstīju - redzēju Polijā polici, kurš stāvēja krūmos ar radaru, uzlicis masku...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Un es redzēju Latvijā polici, kas masku nevalkā telpā. Ko no tā var secināt? Varbūt to, ka Polijas policim ir kauns stāvēt krūmos un viņš izmanto iespēju paslēpt seju, bet Latvijas policis ir lepns par sava pārākuma un nesodāmības izrādīšanu?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Abiem augšējiem furaškām: go tu nuhaj plīz

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Skandināvijā tāpat pa zaķi sab trans var braukāt. Nekādu pārbaužu, nekādu kontroļu, nevienam neesi interesants. Bet kad kontrole uzrodas, tad noķertajiem jāškiras no ļooooooti konkrētas naudas summas.

Piem IT tā vijolniece jau noskaidroja kā strādā - 6 mēn cietumu ar II piegājienu dabūja.

Tā, ka ja tīk gamblot, uz priekšu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
7 2 Atbildēt

Eu pamuļķi. Būs loterija. Vajadzēja tagad vakcinēties, moš 100pakas varējat iecelt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Fak...

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Varena ideja tā loterija. Kādu, kas slinkuma pēc nevakcinējas, gan jau pasauks uz vakcinācijas klubu izdarīt lietu, bet principiālus negribētājus nez vai tas pārliecinās.

Toties ja līdz šim bija 2 karojošās puses (vakcinētie un nevakcinētie), tad tagad sāksies kašķis arī vakcinēto starpā. Tie, kas paspēja pirmie un tie, kas varēs laimēt lielo naudu. Domāju, ka tādi bailīgākie, kas pirmie skrēja, īpaši neko nenožēlos, taču pietiek arī tādu, kas novakcinējās mīļa miera labad, tāpēc, ka draugi arī tā dara, vai varbūt lai aizbrauktu uz valsti x. Kāda daļa noteikti būs sarūgtināta, ka nedabūs lielo naudu... Es to bez ironijas. Loterijas biļešu pircēju netrūkst.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Es sapratu, ka varēs piedalīties arī tie, kas iepriekš vakcinējās.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu ja tā, tad šāda kašķa gan jau nebūs.

Par lielo ieguvumu ir zināmas šaubas gan, bet nu gan jau Pavļuts zina labāk.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

"Pavļuts zina labāk."

Precīzs mūsdienu demokrātijas raksturojums - cilvēki ir muļķi un nezina neko, nespēj pieņemt nevienu pareizu lēmumu paši. Vienīgais ko tie zina un ir kalificēti izdarīt - ievēlēt tos, kas "zina labāk".

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Man liekas, ka es zinu. Citā biznesā bija nepieciešama ļoti maza naudas summa, lai piepirktu lietotājus. LV cilvēki diemžēl ir vienkārši pērkami un visdrīzāk aptvere augs diezgan jaudīgi

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Varena ideja tā loterija. Kādu, kas slinkuma pēc nevakcinējas, gan jau pasauks uz vakcinācijas klubu izdarīt lietu,--

Manā izpratnē vakcinācija ir pakalpojums, kas klientam jāpiedāvā viņam ērtā veidā.

Jautājums. Nu, piemēram, kāpēc vakcinēšanas organizatori nav nodrošinājuši vakcinēšanas pakalpojumu pie vienas no visdzīvākajām maģistrālēm, Jūrmalas šosejas ? Tur diezgan tukšu šķūņu un pustukšu autosalonu, ko varētu noīrēt. Kaut kādu vakcinēšanas autobusu varētu novietot arī blakus caurlaižu automātiem. Pieprasījums būtu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Bradypus arī kādu pārīti bērnu ir apracis, kuri no maskām nosmaka vai aizrijās savos vēmekļos vai [izdomā vēl kādu šausminošu gadījumu]

Nu vienkārši nav miera sadomāt kaut kādus melus? Kāds vispār mērķis šādam paziņojumam?

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Es gan arī atceros šādus uzsaukumus un pareģojumus no Brady puses

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu nu... Kur tad ir tādi "uzsaukumi un pareģojumi"? Jeb jūsu slimajā uztverē tas ir līdzvērtīgi tam, ka esmu teicis un neesmu savas domas mainījis - maska pasliktina elpojamā gaisa kvalitāti, kam ilgtermiņā ir nozīme uz kopējo sabiedrības veselību.

Vai pareizi saprotu, ka ir nepieciešams to pārvērst kaut kādos radikālos "uzsaukumos un pareģojumos", jo patiesību tiešā veidā noliegt nesanāk?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Es vēl atceros Bradypusa liktās tabulas ar CO2 saturu un pie kāda satura pieklauvē nāve. Tas tipa saistībà un kaut kā it kā attiecas uz maskàm, lai gan īsti nekā. Pameklēšu un pacitēšu tos tavus tekstus, pats atsaucies.

Še tev pretī "tabula", izdzerot 5L ūdens vienā piegājienā arī iestājas nāve. Nost ar ūdeni.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pamuļķi, ja būtu izlasījis kontekstu, tad redzētu, ka tabula ir no standarta talpu ventilācijas standartiem ar skaidrojumu kā pa gradācijām co2 koncentrācija ietekmē cilvēka organismu slikti ventilētā telpā. Nespēja saprast ka gradācijas tabulā ir ievietojami visi līmeņi, t.sk. letāla koncentrācija, kaut ko liecina par tavu spriestspēju, nevis to, ka ventilācijas eksperti vai es, salīdzinot elpošanu maskā ar elpošanu slikti ventilētā telpā, runā par dažādām vidus gradācijām un to ietekmi, nevis apgalvo, ka nevedinatā telpā vai maska iestājas nāve.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Tas ir tipiski furašku stilā. Izzist no pirksta un pasniegt kā faktu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ne nu izzīst nevis no pirksta, bet kaut kā cita par kaut kādām furaškām nemaz nav Shiira stilā un vèl pasniegt ka faktu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

1. Jau iepriekš rakstīju, ka esmu par visu ierobežojumu atcelšanu. Šobrīd, kad visiem ir iespēja sevi pasargāt, no tiem tiešām nav jēgas, arī nauda un gultas slimnīcās, kas šodien tiek atdotas kovidniekiem, būtu jānovirza citu veselības aprūpes problēmu risināšanai - māsu un to palīgu algas, citu hronisku slimību ārstēšana utt. Bet par antivakseriem lai Čārlijs Darvins parūpējas. Tā ir viņu brīva izvēle, viņi paši ļoti labi apzinās, uz ko iet, taču nav aJtas un domā ar savu galvu. Bet ir skaidrs, ka to nepieļaus valdība. Un mediķi arī nē. Un tīri cilvēcīgi tas ir saprotams.

2. Par obligāto vakcināciju. Uzskatu, ka tai būtu jābūt kopumā brīvprātīgai, izņēmums varētu būt atsevišķas profesijas. Nav arī tā, ka mani dikti uztrauc obligātā. Nav forši, bet, nu, ja savādāk nevar... Tiem, kas piesauc diskrimināciju šajā sakarā, varētu jau uzdot jautājumu, vai par diskrimināciju tad varētu uzskatīt arī neļaušanu braukt ar auto bez vadītāja apliecības vai aizlegumu dienēt armijā cilvēkam ar neatbilstošu fizisko sagatavotību? Tas, kas šajā ziņā gan ir stulbi, ka jau pašā sākumā netika pateikts, ka tomēr varētu pienākt brīdis, ka pie mazas aptveres un kādiem citiem apstākļiem to varētu noteikt kā obligātu pasākumu. Tika visu laiku teikts, ka tā būs brīvprātīga. Tas ir tas, kas šajā visā nav pareizi.

Bet man būtu jautājums vakcīnu un ierobežojumu pretiniekiem - ja uz vakcīnām vajadzētu gaidīt tos 5-10 gadus, kamēr tās viņuprāt pietiekami "pārbaudīs", lai neuzskatītu par eksperimentālām, un ierobežojumi ir jāatceļ un tos nedrīkst ieviest, kā tikt galā ar kovidu, lai tas nepieaugtu pagājušā gada beigu līmenī un vēl vairāk, ņemot vērā Deltas izplatību? Lai sīči varētu brīvi apmeklēt skolas un pulciņus, lai nebūtu jāstopē ekonomika un nebūtu jāievieš lokdauni? Nu kā konkrēti? Tie, kuri uzskata, ka pret kovid nav jācīnās, jo tas tāds sūda gripenieks vien ir, kartupeļi vai žultaini vēmekļi, kuriem vienīgie argumenti ir oponenta seksuālās orientācijas piesaukšana var neatbildēt. Var jau arī atbildēt, netaisos nevienam neko te aizliegt, bet jautājums ir domāts adekvātajiem noliedzējiem...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 4 Atbildēt

1. Nē, mēsl - iepriekš tu rakstīji, ka ierobežojumi ir labi un vajadzīgi, jo jāglābj tikai kovidnieki, pārējās dzīvības nav svarīgas. "Bet ir skaidrs, ka to nepieļaus valdība. Un mediķi arī nē. Un tīri cilvēcīgi tas ir saprotams." Nez kādēļ visās citās jomās, kur mirstība ir lielāka par kovidu, gan valdība to pieļauj, gan mediķi, gan tev tas ir "cilvēciski saprotams". Tada nu ir tava mēsla "cilvēciskā saprašana" - atkal ir vērtīgie un nevērtīgie mirušie - ja vara un sistēmas mediķi šķiro cilvēkus, tu to atbalsti.

2. Izdevīgi savas mīļās varas naratīva atbalstam jauc orgānus un salīdzini neobligātu tiesību saņemšanas nosacījumus, ievērojot pārbaudītas procedūras ar nepieciešamību piekrist pakļauties medicīniskam ekperimentam, lai netiktu ierobežotas pamattiesības.

3. Ar tādu pat varas atbalsta mērķi jauc orgānus un savieno vienā frāzē "vakcīnu un ierobežojumu pretiniekiem". Un kārtējo reizi savā mesla dabā faktiski pasaki, ka "tāds sūda gripenieks" nav pietiekams iemesls, lai pret to cīnītos un glābtu no tā mirstošos. Tavā pasaulē tikai Covid ir pietiekams iemels, lai glābtu dzīvības, ieviestu ierobežojumus un pārveidotu sabiedrības dzīvi līdz nepazīšanai, tā kā tas ir izdevīgi varai.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kā jau minēju, jautājums bija adekvātiem cilvēkiem. Sociopāti, paranoiķi un vēmekļi šajā grupā neiebilst. Bet:

1. "Ierobežojumi ir labi un vajadzīgi" es rakstīju laikā, kad nebija vakcīnu vai visiem vēl nebija iespēju vakcinēties, un ierobežojumi bija vienīgais līdzeklis, kā cīnīties pret C-19 izplatību. Arī šajā tekstā tika uzsvērts "tagad, kad ir pieejamas vakcīnas ikvienam gribētājam". A par pārējām slimībām un visu pārējo tu tā arī neesi uzrādījis vietu par tiem "vērtīgajiem un nevērtīgajiem" mirušajiem, tikai izrāvis no konteksta kaut kādas frāzes. Pat nemēģināšu vēlreiz prasīt, lai uzrādi, kur esmu ko tādu apgalvojis. Un šajā visā pats smieklīgākais ir tavi pārmetumi Eidim par "slimu uztveri"... Tev ir daudz slimāka uztvere par visiem iauto jūzeriem kopā, pat ieskaitot tādus tīrradņus kā šīrs...

2. Tu dari tieši to pašu - tieši tāpat bīdi savus naratīvus atbilstoši saviem varas nīšanas principiem. Turklāt melo par "mīļo varu", nāves vēlēšanām tuviniekiem un visu pārējo, lai šos naratīvus bīdītu. Nav jau vērts vēlreiz atkārtot, lai varbūt, pirms pārmet kādas lietas, paskaties pats uz sevi;

3. Ar tādu pat meļa, paranoiķa un sociopāta tieksmi jauc orgānus un savieno vienā frāzē "vakcīnu un ierobežojumu atbalstītājus" un "mīļo varu". Un tavā pasaulē Covid nav iemesls, lai glābtu dzīvības. Un neesi pat spējīgs pamanīt, ka tieši es esmu par to, lai sabiedrības dzīve netiktu pārvērsta un visi pēc iespējas ātrāk atgrieztos normālā ikdienā.

Bet kas tad nu, ka tik ilgu turētjies, bet atkal tā pēc "mēsla" sailgojies, ka tik garu penteri veltīji - sievu atkal sagribējās iekaustīt un tvaiku nolaist vajag?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Es turējos? Laikam "nepamanīji", ka pats "turējies" un kādu brīdi spēji iztikt bez cilvēki šķirošanas naratīva. Bet atkal nepārvaramā mēsla daba prasīja savu un vajadzēja kautr ko iekakāt par covid upuru pārākumu pār citiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Un? Kāda tev starpība, ko es te daru? Bet tava nepārvaramā sociopāta, paranoiķa, sieviešu sitēja un kašķa meklētāja daba prasīja savu un vajadzēja kaut ko iekakāt par lietām, kuras pats savā slimajā uztverē esi izdomājis.

Ak, jā - es ne reizi šajā topikā neesmu ieminējies par to, ka Ziemeļkorejā cilvēki mirst no bada vai Āfrikā ir ūdens trūkums. Baigais mēsls, ka nerunāju kovid tēmā par to, vai ne?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā, nešaubīgi. Iebilšana pret totalitārisma ideju publisku sludināšanu "nepārvaramā sociopāta, paranoiķa, sieviešu sitēja un kašķa meklētāja daba".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, nešaubīgi, patoloģisku melošanu savu naratīvu bīdīšanas vārdā, neesošu lietu izdomāšana, nāves vēlēšana oponentam valstoties uz izdomājumiem, rakstītā pārfrāzēšanu pēc savas slimās uztveres sauc par "iebilšanu"...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

1. Nav runa par cilvēcību. Prasība sniegt palīdzību VISIEM paredzēta Satversmē. Tā, ka atteikumam ir diezgan smagas sekas.

2. Es domāju, ka ļoti labs salīdzinājums ir medicīnisko grāmatiņu obščepitā. Man noteikti negribētos lai tārpi manus salātus gatavojoša pavāra vēderā, būtu viņa paša izvēle.

Tā antivaxeru retorika pamatā balstās uz "esmu veselīgs un mani tā gripa nebaida" tur nekā nav par taviem sīčiem, vecākiem un tavu vajadzību iegriezties slimnīcā tad kad tev vajag, ne tad, kad tur ir 1 brīva vieta (parasti stipri par vēlu).

Problēma saskatīt kopējo bildi ir ārkārtīgi raksturīga sovokam un to ļoti var novērot gan autosatiksmē, gan lielveikalu parkingos, gan lētticīgā krišanā marketinga valgos. Par pēdējo: gadījās paskatīties RU televīzijā reklāmas. Jāatzīst, ka mēs tomēr jau esam auguši. Tur ir stipri stulbāka kontingenta reklāmas kā šeit

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

1. Kas par saukļiem... paskaidro, kādēļ tā satversmē un cilvēcībā ierakstītā prasība sniegt palīdzību visiem netiek īstenota citu veselības problēmu gadījumā, bet ir pēkšņi un izcelti aktuāla tieši Covid gadījumā? Tam atteikumam patiešām ir smagas sekas - mirstība daudzu slimību ietekmē ir neattaisnojami liela - tikai diemžēl tās smagās sekas - t.i. nāve, iestājas pacientiem, nevis atteicējiem.

2. Vai saņemot "medicīnisko grāmatiņu obščepitā" cilvēkam ir jāpiedalās medicīniskā eksperimentā, riskējot ar nezināmām blaknēm? Vai tu ēd tikai "obščepitā" vai tomēr kādreiz arī mājās/ciemos, kur nevienam nav "medicīniskā grāmatiņa". Gan jau izrādīsies, ka pavisam antisanitāros apstākļos ceptu gaļu ar esi ēdis...

3. "Problēma saskatīt kopējo bildi ir ārkārtīgi raksturīga sovokam" - tipiska orgānu jaukšana. Kopējā bildē ietilpst arī samērīgums starp indivīda brīvību un sabiedrības interesēm. Un tieši "sovokam" kopējā bildē ir tikai bezgalīgs sociālisms, kurā indivīdam ir 0 vērtība.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

1. Nu nu? Kādus faktus lūdzu? Un kāpēc nav uz tiesu šādi fakti? Iet runa par netaliekamo.... Garos kursos šo klauzulu var apiet.

2. Nu man tak vienalga kā viņš tos tārpus dabon ārā. Tie, kuriem tārpu zāles šķiet ekperimentālas, obš'čepitā nestrādā. Šī loģika darbojas arī c19 vakcinācijā - nedzen ārā tārpus un nerādies apdraudējuma vietā.

Ciemos afektētā publikas daļa ir ievērojami mazāka kā publiskā vietā. Darbojas tieši tas pats, ko minēju iepriekš - nerādies publikā un dari ko gribi.

3. Incanti, ka attiecībā uz CSN tu neko neiebilsti. CSN ir tipisks personīgās brīvības ierobežošana kopējā labuma vārdā. Skaitās samērīgs. Tāpat kā laulības institūts. Un spēkā tas pats: pa savu kartupeļu laiku ar Belarusu tu vari gāzēt cik uziet, braukāt bez tiesībām un pa pretējo joslu apdzīt lēnus strazdus. Nevienam nebūs iebildumu. Bet Mazpisānu centrā tava brīvība tiks ierobežota.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

1. Nu tak paskaties mirstības statistiku tajā pat SPKC datu bāzē. Covid nekādi nav sasniedzis pirmo vietu tajā. Kas ir neatliekamā? ĀMP. Nevienam covid pacientam tā nav vajadzīga - covid neprogresē tik strauji, lai nevarētu lēnā garā nokļūt līdz slimnīcai. Kardioloģijā gan hronisku problēmu saasinājumi prasa reakcijas laiku pāris minūtēs vai pat sekundēs - un preizi saki, uz tiesu neviens par upuriem, kas nav izglābti neiet.

2. Atkal jauc orgānus. Covid var izslimot/nesaslimt, tāpat ar tārpiem. Tavā "obščepitā" sanitārā grāmatiņa nekādi nenorāda, ka tas pavārs tārpus nav dabūjis PĒC pārbaudes. Un veiksmīgi izvairījies no atbildes, vai tiešām ēd tikai "obščepitā" un nekad nepārbaudītu cilvēku gatavotu pārtiku.

3. Interesanti, ka tagad mēģini melot, ka "attiecibā uz CSN es neko neiebilstu" - lai gan labi zini, ka esmu iebildis daudz un arī mūsu CSN uzskatu par pārāk sarežģītu birokrātijas paraugu. Tāpat laulības institūts ir tik sačakarēts, ka faktiski cilvēki izvēlas bez tā iztikt. Bet tev līdzīgie turpina aizstāvēt nebeidzamu varas un birokrātijas pieaugumu, nespējot saprast, ka svarīgi ir saglabāt veselo saprātu un palikt līdzsvarā starp anarhiju un totalitārismu. Pamēģini saprast atšķirību starp indivīda brīvības un sabiedrības interešu līdzsvaru pretstatā tevis sludinātajam sabiedrības interešu absolūtajam pārākumam.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Oi nu sākās:

1. Kāds sakars ar datu bāzi? Valstij ir jāsniedz med palīdzība, kur neatliekamā ir vienīgā, kas nav apejam. C19 un C19 izraisītos hron slim saasinājumos diezgan regulāri vajag neatliekamo.

Tiesā samērā regulāri (bet ne bieži) uzrodas šādi keisi. Un dakteri atraujas. Tāpēc nesniegt neatliekamo nevar. Garos procesus kkā var izmuldēt.

2. Tev kā pieaugušam cilvēkam VAJADZĒTU saprast samērīgu ieguldījumu / ieguvumu principu. San grāmatiņa un C19 vakcīna šim atbilst.

3. CSN kā tādi ierobežo tavu iespēju brīvi pārvietoties. Jebkurš punkts tevi ierobežo. Līdz ar to brīvību nekādi nav iespējams absolutizēt. Nesanāks.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Jā sākas gan... Visu esi apgriezis otrādi.

1. tad nu tagad skaidro, kadēļ arī tev neatliekamā palīdzība, kas ir sniegta vai nesniegta dēļ C19 izraisīta saasinājuma ir nozīmīgāka par citu iemeslu izraisītiem hronisku slimību saasinājumiem.

2. Jā, es kā pieaudzis cilvēks saprotu SAMĒRĪBU. Un redzu milzu atšķirību starp sanitāro grāmatiņu, kuras iegūšana ir nepieciešama tikai specifiskos gadījumos, veicot pārbaudītas un drošas procedūras un vispārēju vakcināciju, kas kvalificējama kā dalība medicīniskā eksperimentā, kur īpaši atrunāta un parakstīta tiek šī procesa organizētāju atbildības par sekām neuzņemšanās, kas "nez kādēļ" nav nepieciešama saņemot tavu "san grāmatiņu".

3. Pats tikko jau runāji par samērību un tagad mēģini "absolutizēt" manus uzskatus. Nē - tieši es runāju par samērību, bet tu absolutizē sabiedrības intereses, noliedzot indivīda intereses. To sauc par totalitārismu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Eu pastāsti man uz ko tad es eju ja nevakcinēšos?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Tu personīgi droši vien ne uz ko. Ja nu vienīgi ar ļoti sadrāztu labo roku nepārtraukti skatoties porno. Jo ja tavējo nebūs maz, rudenī būs ciet skolas, krogi, veikali, un viss pārējais. Visi turpināsim dzīvot tikpat skaisti kā pagājušo gadu. T.i. nīkt dzīvoklī un tavā gadījumā pornolapās

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, un ja to kas nepotējas būs maz, tad tā nebūs, lai arī potētie vienalga izplata kovidu un slimo? Dīvaina tā tava loģika...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Nu bet tieši tā strādā pūļa imunitāte. Tev dīvaini jautājumi....

To vīrusu tak nav ne mazāko izredžu nolikvidēt pavisam, jo tas ir pārāk virāls. Līdz ar to vienīgā metode ir pūļa imunitāte (vakcinējoties vai slimojot) un secīga regulāra aplipšana, kas nodrošinās imunitātes atjaunošanu. Viss. Šajā brīdī C19 seku ziņā sāk atbilst parastam adenovīrusam (iesnas un vieglas kakla sāpes) ar kuru neviens pat neapsver nekādus karus. Kamēr pūļa imunitāte nav, būs jāaizsargā veselības aprūpes sistēma no mazspējas ar visiem instrumentiem - lokdovniem un citiem ierobežojumiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Galīgi neesi sapratis, kas ir pūļa imunitāte un tad jau kļūst arī skaidrs, kādēļ nespēj pieņemt domu, ka tā nav sasniedzama.

Pūļa imunitāte nozīmē vīrusa izskaušanu. Tas, ko apraksti, ir vīrusa nonākšana endēmiskajā apritē - ko es prognozēju no pašiem C19 pirmsākumiem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Labi. Es ar imunitāti saprotu to pašu, ko tu ar endēmisko apriti. Man liekas, ka tas, ko nosauci par pūļa imunitāti ir izskaušana

herd immunity

Learn to pronounce

noun

resistance to the spread of an infectious disease within a population that is based on pre-existing immunity of a high proportion of individuals as a result of previous infection or vaccination.

"the level of vaccination needed to achieve herd immunity varies by disease"

Ne vārda par izskaušanu. Tev vajadzētu piekoriģēt vārdnīcu un nomainīt apgalvojumu uz "ir sasniedzama". Un tas ir tieši tas, ko apgalvoju iepriekš

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Es sirsnīgi nobrīnos, ka starp tiem kaut/cik domājošajiem joprojām atrodas tādi, kuri joprojām uzsver tieši Medicīnisko šīs akcijass sasstāvdaļu.

Brīva izvēle ir jāciena.Jā.Bet daļai to brīvās izvēles piekritēju ir uz mēles nepiedodami cinisks formulējums attiecībā uz saviem oponentiem.Tādu meeli vaig labāk dziļāk starp attiecīgiem vaigiem iebāzt, lai gudrā galva mazāk kratās.

Taisni jābrīnās, kādam būt jābūt dalbaijobam, lai ietiepīgi nesaredzētu kopsakarības personisko un sabiedrības brīvību izskaušanā tieši konkrēti kovid epopejass laikā.

Sākot no stabiņiem/drirsā un beidzot ar uzspļaušanu privātīpašumam un visu šo massveida demagoģiski psihiskās ietekmēšanass kampaņu.Jebkurš liekēdis, kuram ir kaut mazākā iespēja šobrīd ietekmēt kādu jomu, ir nesalīdzināmi augstākā hierarhijā un/vai uz krietni "zaļāka" zara,nekā tas, kurš kko te ar savām/rokām cenšas nopelnīt vai saglābt.Ja tā padomāt- nu pilnīg galīg abdirsties var, cik Daudz viņu tādu šobrīd ir...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Pag. CSN personīgās brīvības upurēšanu kopējā ieguvuma vārdā tu uzskati par normālu? Tad kāpēc tu uzskati, ka tavas personīgās brīvības vārdā drīkst apturēt biznesus un noraut bērniem sociālās prasmes? Un sekas abām neierobežotām brīvībām ir aptuveni vienādas - tava turpmākā dzīve.

Un nepin iekšā stabiņus - stabiņi ir ievērojami vecāks projekts, kas plānveidīgi apgrūtina privātā transporta satiksmi. To sāka jau Ušakova laikā un turpinās līdz 2037 laikam. Ja nepatīk, tad jāpārvācas uz Mazpisāniem - tur šādu plānu nav.

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Tu,plet,pacient, nolaid tvaiku unt izlasi 3x un padomā/domu un lieki nebārsties te ar tupiem apgalvojumiem.Man tavi tie stabiņi hanuj neinteresee un es (tavā) obannajā rīgas centrā bez īpašas vajadzībass ne kāju ne riteni nesperu.Man pie mana kantora ir gana liela individuālā stāvvieta un tas nav centrā.Un man hanuj/nevaig tur katru dienu braukt un tavu to suudagaisu smerdināt.Un uz plūd/mali arīdzan es eju kājām.Tā ka luuudzu at/pi.Jā.

Tikai atklātā textā dalbaijobs var nesaredzēt, no kurass vietas aug kājas stabiņiem un tml "uzlabojumiem" tā saucamajā "visu labā".

Es vienkārši izsiptu ar kok pa mugur visus tos te "īpaši gudros" ar visām viņu īpašajām vajadzībām savus īpašos kinderus vest no savām kūdrasspurvu pažobelēm uz centra skolām un nodarbībām un no turienes pat pārvadāt savu drirsu uz centrā dislocētajiem kantoriem.Boikotēt dajebko, kas atrodass 3km rādiusā ap Mildu ! Plet lai tas jaunais/citais ušskakovs uztaisa tur trolejbussa aBgriešanās pointu, kā pirms gadiem 50.Būs okk un iespējamajiem grossbritānijass tūr-pavalstniekiiem mazāk iespēju urineet uz mūsu simbolu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kanibals

Arī piekrītu ka ierobežojumi jāatceļ, jo ar vakcīnu pieejamību nav vairs problēmu,

.

Tāpat domāju .

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ierobežojumi arī strādā, jo vakcīna tāpat nav panaceja kā to "varneši" vēlētos.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

To saka bomārs, kuram iet tik sūdigi dzīvē, ka uz pabalstina sēdēt ir izdevīgāk.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs ir uzmetējs un krāpnieks, jo taču godīgi Latvijā pie naudas tikt nevarot un arī valdībā taču vieni zagļi. Pārējiem paliek tikai bomžu statuss.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Par bazaru atbildi ķiplociņ?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tā taču tava paša pāķa loģika nevis bazars. Ar šādu dedukciju nonāci līdz furaškām.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Kurš var pateikt kuri bija tie, kas labprātīgi piekrita eksperimentēt ar savu veselību un piedalītie vakcīnas izmēģināšanā Kurā trušu zemē tas notika?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

who.int (Pasaules veselības organizācija) lapās var atrast to info, kaut kādā šīs tēmas lapā, es pat kaut ko uz to pusi liekas biju iemetis ;)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Britos tuvojas pilnīgi visu ierobežojumu atcelšana. Vaxeri piesaista troļļu armijas twitter.com/Nodusgordius/status/1412810089661075456?s=19

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Noteikti meli un fake news. Troļļu armijas ir tikai Putinam, kuru pārstāv antivakseri. Vakseri ir zinātnes pielūdzēji un patiesības cīnītāji.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ tie nevarētu būt Kremļa troļļi, kas grib destabilizēt politisko situāciju?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Varētu. Kādēļ gan nevarētu būt patiesība, ka vienīgais varaskārais melis pasaulē ir Putins?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, pie mums Latvijā troļļu-pornoaktieru pavēlnieks ir ex iekšlietu ministrs Ģirģens.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti