Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Tīri intereses pēc nofiksēt, cik jaunus tālruņus mēs lietojam!

 
1 2 3 4
atrabotka Reģ.: 24.05.2017
1 0 Atbildēt

iPhone SE

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Huawei P20 Pro - 2 gadi un 4 mēneši. Kalpo labi, pagaidām mainīt neplānoju... Ir svarīga 2 SIM iespēja, jo ir gan darba, gan privātais pieslēgums.

Iepriekšējais Huawei (P9) gāja gandrīz 4 gadus... Ņemot vērā pozitīvo pieredzi (ko nevar teikt par pirms tam esošiem Sony Xperia, I-Phone 4 un kaut kāds LG arī ir bijis), arī nākamo plānoju izvēlēties kādu no šī zīmola telefoniem. Pārbaudīta vērtība.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

-jā, un kapc diez lai viņš nekalpotu, 6/128g..,bez kādām novirzēm,pat pliks stikls viņam praktiski neskrāpējas,lādējas zibenīgi un tam ir ideāli strādājoša home poga (par ko arī ifons esot "atcerējies"). Vienīgi ka sākotnēji sensacionālā kamera ir ne bez trūkumiem.Iekš ss20 tā tomēr ir labāka.Sakarā ar gogles epopeju, domājams daļa hu-entuziastu būs spiesti pāriet uz ss.Kas ir izdomājis x-perijas beidzamos modeļus un noteicis tiem cenu- tas nu nav skaidrs pat atlikušajiem pie daudzmaz pilna prāta esošajiem šis markas cienītājiem.

wons Reģ.: 26.07.2017
1 0 Atbildēt

Iphone 8

aigi Reģ.: 01.08.2005
2 0 Atbildēt

Samsung Galaxy Note 10+ 5G

gunbox Reģ.: 23.12.2016
4 2 Atbildēt

Es esmu lietojis ilgtermiņā Oukitel K6000 Pro, Ulefone Power 5, Xiaomi Mi 9T. Visi vienlīdz labi un kvalitatīvi telefoni. Protams par pēdējo kvalitāte ir latiņu augstāka. Bet ja salīdzina, tad Samsung A70 ir 2x lētākā Oukitel kvalitātē, tātad latiņu zemāk par Xiaomi Mi 9T. Bet nu tik pat jau visus brendotos mobīlos ražo praktiski uz vienas līnijas.

Ja man šodien būtu jāpērk, tad no vidēja gala izvēlētos Mi 9T vai dārgā 2x jaudīgāko Xiaomi Mi 10 ar 5G un bezvadu lādējamo. Tā manuprāt būtu labākā price/performance/quality attiecība šodien pret nepieciešamo.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
5 0 Atbildēt

Ipone 7; 2gadi un daži mēneši. Bača palikusi vājāka un cīnos ar nepietiekamu atmiņu. bet citādāk viss strādā. Sievai ir Samsung S10e. Ieradumu pēc iphone liekas ērtāks, bet milzīgu atšķirību neredzu, abi izdara to, kas jādara.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 9 Atbildēt

Šis ir tā smieklīgā sadaļa par iPhonistiem: pa dienu telefonam tukša baterija, pusi dienu staigāju ar ķieģeli kabatā, bet tā telefons superīgs. Ziemā gan izslēdzas jau no paša rīta. Bet tas jau tāds nieks.

Bija sen iPhons. Tad arī tā bača čakarēja prātu, + appu menedžmentu lai baterija dzīvotu, uz ekrāna nebija iespējams uzlikt.

Bet jā - smuks ķieģelis

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
3 0 Atbildēt

Pa lielam mums nebija izvēles, korporatīvi drošības dēļ tika noteikts iphone un viss, tagad laikam jau var androidus arī ņemt. Nav tik traki ar to baču, bet intensīvi lietojot dienu neizvelk. Neesmu iphone fanbojs, bet nākamo droši vien ieradumu dēļ arī ņemt to pašu iphone, bet ne jau tos, kas ir virs 1K, tad man šķiet nedaudz sick, bet katram savs. Paziņa, kuram darba devējs bija atļāvis paņemt pirms kāda gada iphone pa ~1200EUR, teica viss cool, bet pa savu naudu - never.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 9 Atbildēt

Ok. Tas bija taisnība. 1k ir redzama sarkanā līnija visiem ražotājiem. Arī Samsungam iet grūti tirgot virs. Tas arī saprātīgi manuprāt.

iPhone bača + optimistiskais kontrolieris jaukākos jokus izpilda nokrītot temperatūrai. Siltā laikā ir nepilna diena

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 8 Atbildēt

Iphons kā tāds ir ok telefons, kaut arī savu epopeju beidzis līdz ar 5to versiju. Bet cena, ir dubultā overpraisota un pie tam nepamatoti un tikai vārda dēļ.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
10 4 Atbildēt

Nav tur nekas overpraisots jo noperkot sifonu pa 1k vari rekinaties ka 5+ gadus varesi lietot, tikai bus baterija janomaina. Tikmer bagatie perk katrus 2 gadus jaunu androidu flagmanj kurs "nav overpraisots" jo ir liels rams, daudz mpix un citi ciparini dikti iespaidigi, tas nekas ka sifons ar 2x mazakiem cipariniem tapat testos mierigi tur lidzi vai parspej.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
5 10 Atbildēt

Nečakarē cilvēkiem galvu ar absolūtam muļķībām, ja neesi pats lietojis 5+ gadus.

Pats jaudīgākais sifons tirgū ir atpalicis par 30% jaudā no tā, ko šobrīd tirgo un nekādi gailīšu pastiepēju testi tev nepalīdzēs. Pie tam tā 1k vietā to pašu jaudu un baču, kura iztura pilnu dienu var iegādāties par 300€. Ja tev +700€ neliekas overpraisots, tad tukša runa. Ja tev nav kur naudu likt, pērc Vertu, bet nestāstī cilvēkiem, ka sifons ir ar kaut ko labāks par jebkuru šodienas mobīlo.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
9 3 Atbildēt

Kādreiz tieši pirku 300 eur adroidus kurus pirms tam rūpīgi biju izpētījis kā labākos price/performance variantus. Par šo huiņu vari nemaz nestāstīt, ka tur kaut kas labs var sanākt.

Un 700 eur ir pārāk daudz par ierīci kuru mūsdienu cilvēks katru dienu stundām lieto visdažādākajām vajadzībām? Lol, es sifonā paveicu vairāk nekā laptopā, tāpēc arī nevaru sevi iedomāties baigi ekonomējam uz telefonu. Pasaule ir mainījusies.

PS kolēģis tieši lieto nodrāztu pirmo iphone se un žēli saka ka gribētu mainīt, bet īsti nav iemesla jo strādā ļoti labi. Tas par tiem 5 gadiem. Es saprotu ka nevienu andrīti nav iedomājams lietot vairāk kā 3 gadus, bet sifonam 5 gadi nav nekas neiedomājams - vnk noveco morāli un tas, ka jāmaina bača.

MelnaPiektdiena Reģ.: 20.12.2016
3 11 Atbildēt

Tas saprotams: īstiem čaļiem jāstrādā sifonā!

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
5 7 Atbildēt

Vai tad? Man likās ka īstie čali ir stroikās, ceļu būvē un tie, kas sēž piepirstos ofisos

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 7 Atbildēt

"Nav tur nekas overpraisots jo noperkot sifonu pa 1k vari rekinaties ka 5+ gadus varesi lietot, tikai bus baterija janomaina. Tikmer bagatie perk katrus 2 gadus jaunu androidu flagmanj" - vai tiešām? Cik zinu aizkosto ābolu lietotājus, NEVIENS neraujas darboties 5 gadus ar esošo ābolu, ja tas telefons tiešām tik ilgi velk (par to nezinu). Tā ka arguments, manuprāt, tiešām nevietā.

Un vispār diezgan novērots, ka tieši aizkosto ābolu lietotāji ir ļoti snobiski. Man kā hujaveja lietotājam tiešām ir vienalga, ka kaimiņš lieto nokiju, hujaveju vai aizkosto ābolu, tak viņa lieta. Bet ābollietotāji katrā ziņā pamācīs, ka tieši viņa telefons tādu un citu iemeslu pēc ir labāks par oponenta telefonu.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
7 3 Atbildēt

Icik, tu šo izdomāji pēc tam kad izlasīji manu ATBILDI gunboxam? Izlasi viņa postu vēlreiz pirms pārmet man kaut ko.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 8 Atbildēt

Un kas tur tik īpašs man jāizlasa?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 5 Atbildēt

Fanātisms vienmēr ir komplektā ar rozā brillēm. Nav īpaši lielas jēgas diskutēt ar cilvēku, kuram viens no dzelžiem ir dieva vietā, paša izfantazētu iemeslu dēļ. Es nenolieku iphonistu, jo manā uztverē tāds pats dzelzis kā jebkurš mobīlais, bet fanātus apsmiet ir funy. ;)

Atklāšu tev noslēpumu - ar jebkuru mobīlo, gan pa 200, gan 1200 var izdarīt vienu un to pašu, kas attiecas uz darbam nepieciešamo, ja vien nestrādā spēļu ražošanas industrijā. Un izsaku tev līdzjūtību, ka tik lielu naudu esi sviedis par huiņu. Es pat par 120€ esmu pircis brendu, kurš ir vienā līmenī ar Samsung kvalitāti.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
6 0 Atbildēt

Skaidrs. Un ar otro golfu var izdarit to pasu ko ar s klasi :msh: tikai 2 golfam vel pluss - mazak degvielas tere s klasei tikai minusi - liela, smaga, darga, var nozagt....

Jus esat ar msh esat lidzigi, tikai viens par telefoniem, otrs par masinam, un bezjedzigi runat, pareizi saki

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 5 Atbildēt

Bļāviens! Izpēti tirgu, pirms izgāz savu žulti, vadoties tikai no savas pieredzes. Šobrīd tirgū MB Maybah būs Vertu, tikai ar izplēstu salonu. MB s-klase būs Nubia, kura pāforsējusi ViVo un tajā pašā lauciņā ir ielīdis Asus ar savu ROG. Ipjons ir tajā pašā līmenī kā kaut kāds Audi A6 (ar kaktu kantorī pāršūtu softu ne mūsu regionam), kurš nu jau dala vietu zem saules ar Passat, kas būtu Xiaomi. Attiecīgi Golf varētu būt kaut kāds Oukitel. Tikai interesanti, kādus komentārus tu sagaidi šeit, ja pats nerubī abas tēmas, bet viedoklis ir.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
3 0 Atbildēt

Tas labi ka tu rubi, bet slikti ka nerubi ka sifons nav tikai pliki dzelzi, bet gan dzelzi + ios. Ko tad tu beigas esi izkodis - kuram kinas telefonam krutakie ciparini un burtini specifikacijai un mazakais ciparins pie cenas?

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
9 0 Atbildēt

Ja salidzini senu ifonu tad salidzini to ar senu androidu kurs agrak bija neaprakstams suds, android OS pedejos gados tik ir kaut cik paicis normals, un ari uz 16 gb ram rekina telefonos - ar tadu ramu gruti kaut kam bremzet.

saf Reģ.: 20.07.2006
6 8 Atbildēt

Da nomierinies, ābolfan, esi esi tu kruc pacans, kas mega orientējas tēmā.

Smiekli nāk lasot tās ābolfanu taisnošanās runas.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
8 4 Atbildēt

Moš pats nomierinies ja nevari neko par tēmu uzrakstīt? Visi nodirš ābolfanus bet reāli tieši paši androīdisti nevar pārdzīvot ka kāds pasaka "es lietoju ifonu" nesākot analizēt kāpēc ifons sux un vēl brēc ka ābolisti esot nemierīgi. Katru reizi šitā notiek

msh Reģ.: 16.04.2007
2 5 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Unihertz Atom

Paskatījos ko tas kantoris vēl piedāvā - Unihertz Jelly Pro pat būtu ņemams, vienīgi žēl ka korpuss ir tizls; prasītos pēc plastmasas, nevis trausla stikla. Ja esošais izdomās izbeigties, būs nopietni jāpadomā par ko tādu

Suntazi Reģ.: 08.08.2017
12 1 Atbildēt

iphone 8

Vienalga kas tur uz telefona būtu: ābols vai gurķis, bet nu patīk iekšā kā pārdomāts.

Nav man vajadzīgs ņemties ar bildēm, zvanu toņiem, failiem, tāpēc tikai iphone.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
3 0 Atbildēt

OnePlus Nord 8gb RAM /128gb iekšējās atmiņas variants.

Snapdragon 765G ir ātrs un teicami pilda iekdienas funkcijas. Uz 90Hz AMOLED ekrānu ir nu ļoti patīkami skatīties kaut pirms tam domāju "Ai, kas tur 90Hz vai 120Hz, vai vairāk, tāpat ir ok", bet nop... Pilnīgi cita lietoāja pieredze. Kamera ir pieklājīga. Protams, nav Samsung, Apple vai Huawei flagmaņu līmenis, bet uzņem labus attēlus tāpat.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 7 Atbildēt

Kamerai matricas ražotājs svarīgs - sony vai samsung. Samsung jau kādu brīdi ir nekonkurētspējīga un to var redzētsalīdzinot nakts attēlus - samsung krietni vajāki. Apple fočas viduvējas

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
9 1 Atbildēt

Lielam vairumam sensorus štancē Sony. Svarīgi ir arī kā tiek apstrādāta informācija no šī sensora. Kaut sensors ir viens, bet attēli atšķiras statp dažādiem ražotājiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
4 0 Atbildēt

ja jau visi pielikuši savu pieredzi, tad es pamēģināšu, biju ilglaicīgs Nokia lietotājs, gan darba īptnību, gan vis cita dēļ - jo kalpoja labi, tas ka appi bija pamaz un nepareizā OS - poh, svarīgi bija zvanīt un dažu bildi uztaisīt, tā lai seriālos numurus no dzležiem var salasīt, un kādu shēmu pārfočēt.

Pēcāk pār sēdos uz Samsungiem, jo savajadzējas konkrētus appus darba e-pastiem utml. figņām jau tā skatōjos lai būtu makismāli izturīgs - paņēmu X-cover (2), 1- 1,5 gadi - viss tālāk netur, korpuss nepietiekami izturīgs un iekšā esmu kaut ko samīcījis vai pālauzis - pakustini un slēdzas ārā. Tad Xcover3 - 1 gads un tās pašas problēmas, pa garantiju tiku pie jauna tāda paša, 1.5 gadi un atkal probēmas.

Tagad 2+ Gadi Cat S60 - šitas tur visu ko pret viņu metu, un pat naglu reiz esmu pamanījies iedzīt

Kamera gan šim sūkā, un tā kā ar jamo var zem ūdens fočēt utml. sāku nožēlot ka jamā ir sūdīga ... Bet citādi man ir diezgna minimālas prasības pret telefonu - lai ir izturīgs kā "cirvis", vai izlasīt e-pastu, var šo to nofočēt izlasāmā kvalitāte un lai būtu FLIR ( infra sarkana kamera, to gan var arī atseviški piepirkt, ja nu pēkšņi kāds cits ražotājs kaut ko izteikti manā gaumē uzražo ...).

Tā ka no mana viedokļa Samsung arī var iet pie velna ...

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Xcover totāli mēsli - sievai pa 2 gadi izjuka rokassomiņā nēsājot. Cat var mētāt, var slīcināt, bet viņi nekādi netiek galā ar savām softa problēmām - vairumam tie telefoni šausmīgi gļuko.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man ir 2lietas kas šim CAT gļukoja, WhatsApp, ja tam ir iznacis updeits un es neesmu ilgi to uzlicis. Un WiFi un 4G reizēm (pavisam kādas 3x) nestrādā - tupa nets nestrādā (neesmu gan mēģinajis rakt WTF) palīdz tikai restarts.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 6 Atbildēt

Priekš filmēšanas zem ūdens ir domāti citi aparāti...

WALA Reģ.: 19.06.2002
4 0 Atbildēt

Neba nu es baigais filmetājs, tik atcerējos ka varu to darīt ar šo verķi, tad pamēģinaju, bet tā isti kvalitates dēl nebija vērts ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 6 Atbildēt

Es arī neesmu nekāds īpašais filmētājs, bet man pusotru mēnesi atpakaļ gadījās atrast no jūras izskalotu Osmo Action...

Volx Reģ.: 22.11.2018
6 6 Atbildēt

Auto portāls pārvērties pārvērties par ZIP ar telefoniem, plītīm utt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
4 0 Atbildēt

Gan jau uztaps spec 4 U iplitis.lv, imobsis.lv utml.

Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 6 Atbildēt

Galaxy Z Fold2 5G

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

-sveiciens Svētkos tēmas Autoram (ja vien tas nav kāds ar svešu pseidonīmu ierakstījies;)

alfred0809 Reģ.: 22.09.2020
0 0 Atbildēt

atrabotka rakstīja: iPhone SE

Realme 5 PRo

ak Reģ.: 13.01.2003
2 0 Atbildēt

Samsung Galaxy S8. Viss apmierina, jau 2 gadi, bet viss ok.

ro Reģ.: 14.06.2002
3 0 Atbildēt

Samsung Galaxy S20...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 7 Atbildēt

Gribi mainīt telefonu?

Gaidi – nākamgad 4G telefoniem cena ies uz leju un sāks nāk 5G aparāti arī budžeta segmentā.

Tagad aparātu var mainīt tikai tad, kad spaideris iemeties displejā!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 6 Atbildēt

Un ko tas 5G tev telefonā dos? Vieni staigās folijas cepurītēs, otri ar lepnu 5G uzlīmi uz pieres, bet ne vieniem, ne otriem nav nojēgas, kas tas 5G ir patiesībā - IOT, nevis telefonu progress.

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Nu tu dod, šitā biedēt ar IOT, skaties tūlīt folij-skafandros sāks skraidīt

P.S. moš bizītis jātaisa - sejas maskas ar 5G protection

P.P.S. man te itkā IT un vispār tehniski ( izglītība šķiet radioinženieris) ļoti advancēts kolēģis blakus, bet nu radioviļnus, bezvadu uzlādi, indukcijas virsmas utml. - turas pa gabalu ... t.i. telefonu protams lieto, bet tikai ar austiņām vada galā utml. ;)

Cilvēki ir ļoti dažādi.

Tikko gan ienaca prāta ka viņa gadijums ur mazliet īpašs ar faktu ka senči strādāja ar radioaktīvām vielām, arī Salaspils reaktorā ...

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Līdzigi, man viens bankas darbinieks teica, ka īsti neuzticās banku pakalpojumiem un par labu atzīst tikai skaidru naudu. Tie kas zin oderi, gan jau zin vairāk par citiem..

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Nīls Degrass Taisons forši izteicās, ka uzlikta uz galvas spilvena spiediens uz galvaskausu ir triljons reizes lielāks par pilnmēness iedarbību. Tā kā pēdējais laiks būtu pieņemt kaut kādus mērus pret spilvena ietekmi uz galvu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 10 Atbildēt

Lietot austiņas ar vadu ir tikai loģiski; es varu pabrīnīties par tiem, kas lieto kaut kādas bezvadu austiņas...

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
5 0 Atbildēt

Iedomājies... Baigi ērti ir tās BT austiņas. Nekas nekur nekarājas, nav kam samudžināties kabatā/somā. Iespraud uzlādē un atkarībā no modeļa 20+ h klausies. Un par ir tādas, kam nāk līdzi 3,5mm vads, ja nu izlādējas. Sporta zālē ērti. Mājās arī ērti, ja ierīce stāv vienā istabā un pats kaut uz virtuvi aizej ēst taisīt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 6 Atbildēt

Par samudžināšanos piekrītu, bet tā ir nenozīmīga problēma. "iespraud uzlādē" - lūk, pirmais lielais mīnuss - tu tik iedomājies, es iespraužu austiņas telefonā vai īpodā, un tās darbojas cik tik ilgi vien vajag, bez jebkādas lādēšanas... Nākamais mīnuss - te ir runa par tām, kur ir divi ausīs bāžami tamponi - reāli var vienu austiņu kaut kur padirst... Tālāk, nākamais mīnuss - cena, apvienojumā ar akumulatoru nolietošanos. Sporta zāles un virtuves piemēri man nav saistoši, tur kur vajag klausīties mūziku, tur vads nekādīgi netraucē, vai arī mūzika tiek atskaņota skaļi.Parastajām austiņām saskatu tikai divus mīnusus - 1) vads ar laiku pārlocās 2) izļurkājas ligzda kurā tās austiņas tiek spraustas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 5 Atbildēt

Austiņās mūziku nekad neklausos. Darbam pie datora lietoju ar vadu, klausoties lekcijas/podkāstus, kamēr daru kaut ko fiziski, bezvadu, jo tad vads traucē.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
5 0 Atbildēt

Neredzu problēmu uzlādēt. Savas lādeju pēdējo reiz pirms kāda mēneša. Klausos sporta zālē, šad tad mājās vai izejot pastaigāt. Ausīs liekamos atseviškos "tamponus" nelietoju, bet gan On-Ear tipa austiņas. Manas maksāja 35 EUR un par labām BT austiņām tas ir pat ļoti adekvāts cipars. Kā ju minēju dārgākiem modeļiem nāk arī 3.5 mm audio jack. Tā kā nav problēma pat tad, kad izlādējas. Plus daudzas modernās austiņas nodrošina fast charge un 10-15 minūtes var dot 1,5-2,5 h klausīšanās laiku. Austiņām ar vadu vietu redzu pie labas audio sistēmās mājās.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 4 Atbildēt

Atslēgas vārdi "lādēju pēdējoreiz pirms mēneša", respektīvi tā pati situācija kas ar mašīnām, kur elektriskās kastes slavē tie, kam dienā jānobrauc 5 kilometri - es austiņas lietoju katru darba dienu, gandrīz visu laiku, izņemot pīppauzes, līdz ar to praktiskas dabas jautājumi, tādi kā darbības laiks un ilgmūžība paliek ļoti saistoši; pie viena ar bezvadu tamponiem man ļoti reāls būtu variants, ko nesen redzēju purnagrāmatā, kur viens tirgoja VIENU airpodu, vai kā saucās tās aizkostā ābola ūberaustiņas; otra padirsta - lielās austiņas man nav variants, atrast tādas bezvadu austiņas kas derētu manām ausīm pa virsu + vēl spētu slāpēt apkārtējos trokšņus darba austiņu līmenī [diezgan bieži lietoju kombināciju - mūzikas austiņas ausīs un pa virsu skaņu slāpējošās austiņas] varētu būt problemātiski un/vai dārgi... Tā pati kombinācija tiek lietota arī pļaujot zāli; pļaujot zāli gan prasītos kaut kas bez vadiem, jo vads mēdz visādos zaros iepīties...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 5 Atbildēt

Pirmkārt es neko nebiedēju - ja tev ir bail, iesaku izglītoties. Vēlējos tikai vērst uzmanību uz to, ka telefonā 5G tev neko pamanāmu nedos.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
4 3 Atbildēt

Braucejucis rakstīja: Nav tur nekas overpraisots jo noperkot sifonu pa 1k vari rekinaties ka 5+ gadus varesi lietot, tikai bus baterija janomaina. Tikmer bagatie perk katrus 2 gadus jaunu androidu flagmanj kurs "nav overpraisots" jo ir liels rams, daudz mpix un citi ciparini dikti iespaidigi, tas nekas ka sifons ar 2x mazakiem cipariniem tapat testos mierigi tur lidzi vai parspej.

Ja regulāri maina bateriju tad lielākā daļa telefonu kalpos 5+ gadi!

Man sieva ir aifonu atkarīgā, tāpēc viedoklis ir no pieredzes nevis no "viena tante teica". Sievai ir bijuši 6 aifoni un to kalpošanas ilgums (galvenokārt dēl baterijas) ir max 1.5 gadi. Es uzskatu ja telefons bez uzlādes nespēj nokalpot vienu dienu tad telefons ir jāmaina.

Meitai arī biju nopircis aifon SE, jo bērni ir īpaši atkarīgi uz aifoniem, bet konkrētais modelis tāds mēsls, ka jau pēc 3 mēnešiem nespēja pat pus dienu nokalpot (nakts laikā, to nelietojot, tas izlādējās par 30%). Garantijas remontā pateica, ka ar telefonu viss ir kārtībā tas esot normāli. Maita varēja "laimīga" sataigāt ar aifonu, kas visu laiku bija pieslēgts pie poverbankas . Pēc viena gada mocībām ar aifonu nopirku meitai Samsung, tagad ir laimīga .

Un vēl līdz kuram tur modelim aifoniem bija tā kolosālā īpašība, ka ziemā aukstumā tie nebija lietojami .

msh Reģ.: 16.04.2007
0 7 Atbildēt

Atslēgas vārds - "atkarīgs". Iemāci sievai un bērniem ka var arī darīt kādas lietas reālajā dzīvē, ne tikai dročīt telefonu, un tad nebūs tāds marazms ka aķis regulāri jāmaina. Man kaut kā nav sūdzību par septiņus gadus veca telefona dzimto aķi; aķis, nabags, no telefona smagās dzīves ir ticis mēreni sabuktēts, bet tas kaut kā viņam netraucē, un telefona darbības ilgumi ir +/- tādi, kā pirms 5 gadiem, kad tas telefons nonāca manās rokās - ~2 dienas ja darbā klausos mūziku un 3-4 ja mūziku neklausos.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 6 Atbildēt

Ir skaidri novērojama un turpinās parādība, ka liela daļa skrien pēc viegluma un plānuma. Kvalitatīvu, ietilpīgu bateriju šodien vēl nav izdevies uzražot mazu un vieglu. Tā kā mobīlais priekš pilnvērtīgas darba dienas, tātad kvalitatīvas darba dienas būs smagāks un lielāks. Pie tam nebūs jādomā par vadu darbā, vadu mājās, vadu mašīnā, powerbanku kabatā. Es šobrīd staigāju ar patiešam lielu kluci ar 12000 mAh baču, kuru uz auto paneļa nepiekarināsi, ta teikt, ir savi mīnusi visā un par cik viņam vēl ir bezvadu uzlāde, tad 2x nedēļā uzmetu uz ātrā QI un esmu jau aizmirsis, ko nozīmē staipīties ar vadiem un meklēt rozetes. Šobrīd tāds pluss, ka 6" mobīlajos jau iebāž sakarīgākas bačas, tā kā 2 dienas ja iztura, jau ir pieņemami. Pārējais viss ir mēsls un nav domāts cilvēkam, kurš 90% funkcijas tomēr izmanto.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 7 Atbildēt

Patiess apraksts.Aukstumā jakas kabatā tie bija problemātiski vismaz līdz pat ifon7.Izvelc tu viņu ziemā kkur tur kalna galā no kabatas, ekrāns kā pusaizmidzis, knapi kustās.Droīdam tāda suuda vienkārši nav principā nee..Baterija līdzīgi.Kritiskais tās vecums- 2gadi.Ne to, ka nevarētu turpināt lietot, vnk tas tāds termiņš ,no kura sāk uz nerviem krist.Līdz pat i7 laikiem iOs apdeiti bija tīšām orientēti uz sabotāžu, nudien nezinu, par ko te bij priecāties.Lūdzu,reku,to sen jau visi aimirsuši/piedevuši,- naktī ienācis "jaunaiss" iOs-8, bet no rīta pēkšņi tev vairs neder nedz mašīnas lādētājs, nedz tavs speciāli nopirktas kvalitatīvais vads.Pērc oem meeslu pa kvartu, aptin Galu ar izoleni..Kamera dienā ok,krāsas ok,nu bet pustumsā un tumsā vienkārši bezjēdzīga.Ja pa nakti izlietojas mīnus 30%, tas varētu būt vnk kādi servisi atstāti ieslēgti nonstopā.Jo ifonam vienreiz atvērtas lietotnes paliek aktīvas aizkadrā,tās ir (vismaz ik pa laikam) jānoglauda nost.Daudzi to nezin.Tieši tāpat ar iPadiem,īpaši ja jauno censoņu lietojumā esošajiem.Viss iOss principā ir orientēts uz to, ka Klients ik pa laikam maksās.Itin jo īpaši, ja kāds tiešām izmanto appla produkciju reālam Darbam, nevis priekš foto,lohizklaides un socsaziņas.Nerunājot par specifiskām lietām aka filemaker un tml.Gadu gaitā vecākajiem iOs rodas visvisādas lohnovirzes, ieskaitot pat chrome un mailboxa neatbilstību un rezultātā cilvēks spiests updatot OS.Kas uzreiz pavelk to, ka dažas agrāk iestatītas svarīgas lietas uz tā var vairs nestrādāt- jo jaunākam OSx izrādīsies vajadzīga citas tev svarīgas lietojumprogrammas jaunāka versija.Cik garš tik plats, jāmaksā ir par visu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 6 Atbildēt

Man jau vairāk kā 2 gadus ir xiaomi mi mix 2s (MIX - xiaomi eksperimentālā līnija) un par baču esmu aizmirsis vispār. Nevienu vakaru nav izdevies to nosēdināt zem 15%. 2 gadi jau kāu brīdi apkārt un nekādu tilpuma kritumu nejūtu.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
4 1 Atbildēt

Analogi varu pastāstīt par sievas android LG telefonu pirms pāris gadiem par kuru var pateikt tikai - nav skaidrs kā var tāds sūds eksistēt, jo gļukoja viss un vienmēr. Ja sifons ir 100% overpraisots, tad šis bija 10000% overpraisots jo nedrīkstēja maksāt vairāk par 10 centiem. Pēc tam s9 jau normālāks bija. Bet nu ja spriež pēc tā LG, tad android vispār nav pelnījis vietu uz zemes virsas un var doties pa taisno uz elli - es tagad pareizā stilā kritizēju telefonus, android mīļi?

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Nezinu par LG, pieļauju, ka nav tas uzticamākais ražotājs. Ir pieredze pašam vai ģimenei ar Xiaomi, Samsung, Htc, Huavei, Sony - visām šīm markām nav novērotas nekādas īpašas problēmas (izņemot Samsung Xcover). Bija man vienu laiku Motorola - gļukainākais mēsls, kāds ir iedomājams, beigās izšķaidīju pret sienu. Meita ar Nokia arī diezgan mocās, bet zinu, ka citiem kalpo labi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 4 Atbildēt

Ir kaut viens Nokia, kurš būtu normāls. Viņi ražoja vienus sūdus. Ziņu, ka komunistiski pamuļķi nosaukts to kluci 3310, ja nekļūdos, bet bļa, tas taču reāls mēsls. Tam pat kalkulatora nebija. Varbūt tas bija labs salīdzinājumā ar Siemens c10, kurš bija tajā laikā, labāks par motorollas sūdiem. Un viss. Pēc tam vairs nebija nekā.

Kad piemin podziņu telefonus, vistehnoloģiskākie bija Siemens un Samsung.

Bet ne tie Nokia kluči. Kāpēc domāt, ka tagad, viņi ražo kaut ko normālu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

1610 un 1611 bija labi. Un vēl 2110. Es to bez jokiem. Vēlāk jā - Siemens C35 un M35 bija kudiš pārāki par to 3310. C10 ar nebija slikts aparāts, man diezgan ilgi bija, bez tam tas iznāca trīs gadus pirms 3310.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Acīmredzot, atkarīgs no paša telefona "dzelžiem".Man 1mais androjīds se bija pirms 10g.Tipa kkāda a-versija5.Viņam ne tikai ka nekas negļukoja, bet viņš pat vēl šodien strādā.Kā rezerves truba mētājies mašīnās, mapēs, kastēs,uz asfalta un pludmalē starp akmeņiem kritis- mugura padilusi,bet ekrānam viena nenozīmīga švīka.Kamera hvz cik tur puspixeļu- bet bilde ar pareizām krāsām un pienācīgu attēla dziļumu.Ifons uzpērk ar to, ka tur līdz zināmam brīdim vispār no lietotāja netiek prasīts itin nekas- pat īsti ne saprast, kā viņš strādā.Tur tiek "domāts" lietotāja vietā.Līdzīgi kā Osx galda datoram.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 6 Atbildēt

Par n-gadus atpakaļ LG, Samsung visām Lite versijām, Xiaomi iesākuma mazajām versijām vispār šodien nevar būt pat runa. Tādi paši mēsli bija kā ķīnas noname. Šodienas ražojumus salīdzināt ar vēsturi ir absurds.

Šobrīd tas pats Xiaomi Mi 9; 9T versija ir tiešs konkurents Samsung dārgajam galam. Piedod, fanāt, bet šodien iPhons nav vairāk izskatīšanas latiņā, tā pat kā Samsung dārgais gals. Atliek tik pabāzt šnobeli no mucas un saule uzspīdēs. Tā kā lien vien ārā un izpēti tirgu pirms fano par sifonu.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
9 1 Atbildēt

Diemzel sifons nak komplekta ar nelauztu ios, par kuru ari esmu gatavs maksat to cenu. Nezinu ko man daudz petit, ir baigi liela izvele ar kinas telefoniem ar ios? Ja doma ka sausmigi svarigi ir tas cik gb ram ir telefonam vai cik ghz procim utml, un tapec vajag sedet kimovil saita augam dienam, tad man sis lietas vispar nepish, svarigi ir tikai tas cik labi os satiek ar dzelziem. Svarigs ir rezultats. Seit android principa nevar but prieksa, jo taisa savu androidu prieks miljons dazadam iericem - kas saja gadijuma ir minuss. Ja butu tikai dazi android telefoni un android taisitu tikai siem daziem, android butu kvalitates zina daudz augstaka limeni neka tagad. Tas ir fakts. Tapec man sifona pieja kas ir fundamentali atskiriga patik labak.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
4 0 Atbildēt

LG kaut kā baigi izceļas ar gļukainību.

Android ir labs savā stock izpidījumā vai tuvu tam. Tie, kas man gļukout sākā bija Samsungi, konkrēti Galaxy S un S5. Pirmā gadījumā gan pats piebāzu ar visādu drazu (mans pirmais Smartphone ). S5 sākās zili brīnumi ar baterijas uzlādes neturēšanu un rubīšanos arā pie 15% uzlādes līmeņa un kad ieslēdzas tad jau norkitis līdz 10%. Bet stock Android variācijas (Galaxy Nexus, OnePlus 5 un tagad OnePlus Nord), vienmēr strādāja teicami.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
10 3 Atbildēt

Vai nav pilnīgi pajāt kas ir ražojis telefonu?

Katram savi argumenti tā vai cita ražotāja/modeļa iegādē.

Cena, stils, kamera, negļukainība, spēj spēlēt spēlītes...

Visā pārejā tie ir +/- vienādi. Nearkarīgi no procesora, atmiņas apjoma, baterijas, tīkla operatora gan piezvanīt, gan aplūkot e-pastu, gan aizsūtīt izziņu, bildi var +/- vienādi ātri vai lēni. ~ 0-5 gadus veci (jauni?) telefoni to dara +/- vienādi. Cepiens ir tikai tiem, kam kaut kas jàpierāda vai vajag gūt apliecinājumu/atzinību par savu izvēli no citiem.

Tik pat labi būtu vaicāt - kāda sieva/mīļākā jums ir - blondīne, brunete, rudmate... dabīga vai krāsota...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 5 Atbildēt

Tā jau itkā taisnība... Tikai tā "neatkarīgi no..." daļa parāda tikai to, ka tev vispār viedtālrunis nav vajadzīgs un tev nav nekāda nojausma, ko ar to var darīt. Iegādājies podziņtelefonu ar pieslēgumu bez viesabonēšanas un dzīvo laimīgs.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Savulaik man bija tāda vēlme - iegādāties jaunu podziņtelefonu, jo vecais bija nobeidzies. Bija tikai 1 pieticīga papildvēlme - fočuks. Nekādu super duper nevajadzēja, bet tā, lai var bērnus nofočēt +/- Tak izrādās - tādu nav. Vai nu pērc advancēto telefonu, vai arī tādu, kam ir tikai zvans + sms. Nu tā - reāli nekādu variantu. Paņēmu kaut kādu, kas likās +/- ciešams, bet izrādījās, ka bildes stipri līdzīgas impresionistu darbiem. Telefonu atdevu mammai un pārgāju uz viedo.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 10 Atbildēt

Nu un kur bija problēma nopirkt atsevišķu fočētāju? Man telefona kamera ir diezgan draņķīga, apnika tas joks, nopirku lombardā lietotu 12 mpix ziepjutrauku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 2 Atbildēt

Telefonā kamera ir vienmēr līdzi - gan mirkļu piefiksēšanai, gan kā piezīmju grāmatiņa, gan skeneris. Apzinātām fotosesijām ir gan ziepju trauks, (orientēšanās pasākumiem) gan spoguļkamera (augstas kvalitātes bildēm).

msh Reģ.: 16.04.2007
0 9 Atbildēt

Tieši tā - ja vajadzēs nofočēt kādu negadījumu, derēs jebkāda kamera, abet te galvenais arguments bija - "bērnus", tātad augstas kvalitātes kamerai nav obligāti visu laiku jāsēž kabatā...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Tev bērni ir? Cik zinu nav, tādēļ nesaproti par ko ir runa.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 4 Atbildēt

Nu, kas ir ar tiem bērniem? Ļauj es minēšu - ir runa par apbērnojušamies wannabeoperatoriem, cilvēkiem no tās sugas kas aiziet uz koncertu nevis lai izbaudītu mūziku, bet lai ar savu sūda telefonu to visu filmētu; šajā gadījumā - nevis lai būtu kopā ar bērniem, bet lai tos fočētu un filmētu. Tai sugai nepiederu, fočēju pamatā nedzīvus objektus un pamatā situācijās kur tas netraucē svarīgākām nodarbēm, tāpēc, jā, nesarotu šo wannabeoperatoru iedomāto vajadzību pēc fočika visur - savu bērnu safočēšanā, manuprāt, adekvāts ir tas līmenis, kā tas bija manai muterei ar mani, viens astoņdesmito gadu fotoalbūms ar biezajām lapām ar manu bērnību, un pāris modernāki albūmi ar maniem pusaudža gadiem un jaunību [daļa bilžu jau manis safočēti] - kā noproti, mana mutere ar kabatā iebāžamu ierīci nefočēja, bet vienalga safočēja vairāk nekā pietiekami.

P.N. Pie Osmo Action tiku tieši tāda ne sevišķi gudra cilvēka dēļ - kurš, tā vietā lai vienkārši ietu paplunčāties jūrā kopā ar savu sākumskolas vecuma dēlu, vēl izdomāja ka vajag paņemt līdzi videokameru...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Kas ir? Ir tas, ka labākās bildes, ko saglabāt atmiņām ir jāķer, nevis jāfotografējas salonā. Un to nav jājauc ar vēlmi filmēt visu un vienmēr. Bet izskatās, ka tava skaudība attiecas nav vien uz lielākiem un jaunākiem auto, bet arī telefoniem un bērniem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Skaudība, protams - es skaužu ka iciks lieto nevis ērtu telefonu, kādu viņš pats gribēja, bet lāpstu... Bet nu viss kārtībā, tava citu saukāšana par skauģiem ir tikpat vērā ņemama kā liekrievu šovinistu citu zākāšana par fašistiem; visi kas tev nepatīk jo domā savādāk kā tu, ir "skauģi".

Priekš atmiņām ir domāts tāds orgāns ko sauc par galvu, jo atmiņas glabājas tajā, bet ja kaut kāds notikums ir bijis tāds, ko bez n bildēm nevar atcerēties, acīmredzot tas ir bijis pārāk neievērojams un mazsvarīgs.

Par fotografēšanos salonā sasmējos; tādas bildes man varētu būt, nu, kādas trīs; acīmredzot nespēj iedomāties ka vientuļajai mātei astoņdesmito beigās varēja piederēt savs personīgais fočiks... Bērnības bilžu uzskaitījumā piemirsu ka vēl ir arī divas kastītes ar diapozitīviem.

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 0 Atbildēt

Jā, Bradypus jau paspēja atbildēt.

Bērniem - tak vienalga, ka tik redz, ka 2 rokas un kājas, ja?

AD666 Reģ.: 20.12.2019
5 0 Atbildēt

Nav daudz tādu foķiku uz saules baterijām.

Pāris postus augstāk Tu minēji, ka blootoh austiņu lielākais mīnus ir tas, ka tās jālādē, interesanti, kas ar to foķiku tur? Jeb Tu biji domājis manuālo filminieku?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 7 Atbildēt

Atšķirībā no zilo zobu austiņām, kuras mēdz būt vienreizējas lietošanas un izmetamas pēc akumulatoru darba mūža beigām [skatīt aizkostā ābola austiņas], ziepjutraukus un arī bik nopietnākus fočikus var nopirkt tādus, kuros var bāzt iekšā AAA formāta baterijas vai NiMH aķus...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 3 Atbildēt

Es pirku aliexpress, kaut kādas ķīniešu ap 60 eiro. Iespējams, pat šitās. Bet izdzēstu pirkumu vēsturi, tā ka konkrēti nevaru pateikt. Gadus divus-trīs atpakaļ.

Nekad neesmu pētījis, cik stundas strādā, jo tas ir ilgi...Lādēju ļoti reti, tā ka nezinu kā ir jālieto, lai sapistu akumulatoru. Man jau sen viņas saplīsa ( praktiski neizmantoju futlāri, tā kā nevaru spriest - ražotāja nekvalitāte, vai mana neuzmanība.drīzāk otrais. .) Man viņas desmit vietās salīmētas ar karsto līmi, bet par akumulatoru sūdzēties nevaru. Tā ka nezinu to aaa batereju jēgu. Tā problēma ar akumulatora nolietošanos ir laikam tiem ausu tamponiem, vai lētajām galam.

€ 64,09 27%OFF | EDIFIER W830BT Wireless Headphones Bluetooth v4.1 HIFI Stereo Earphones Deep Bass Wireless Earphone Support aptX codec NFC tech

a.aliexpress.com/_B0KOYL

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Lūk, tas ir optimisms - pirkt nezināma ražotāja austiņas alītī par tādu cenu...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

1) ja es samaksātu 60 eiro par pazīstamu firmu, tad tās būtu sūdīgākas kā šīs, jo daļu naudas es atdotu par mārketingu, brendu.

Labāk nepārmaksāt par reklāmu.

2) kā tie zināmie ražotāji palika par zināmiem? Viņi sākumā arī bija nezināmi.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

To JIAYU G2F 3G jau sen kā nelietoju, pēc pēdējās konkrēti neveiksmīgās traumas pret cietu virsmu plaisa ekrānā un palika kā rezerves aparāts. Vēl joprojām var ieslēgt un viss darbojās. Bet korpus bija ar tādu neslīdošu materiālu kā kādreiz audīwāgeniem durvju kartes rokturu rajonā. Tagad tie modernie stiklotie korpusi, kā zivs kas noņemta no āķa, lika piešauties pie žongliera triku veiklības. Un tā izņemamā, plānā baterija, kas komplektā nāca otra līdz, vispār laba lieta. Varēja iemest kabatā, dodoties uz bezvadu piekļuves rajoniem

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 5 Atbildēt

Man Huawei. Vairāk nekā 2 gadi.

Strādā ideāli, batereja tur lieliski. Godīgi sakot pats pārsteigts. Jo iepriekšējie samsungi bija gan servisos, gan kārās, un vairāk par 2 gadiem Samsung batereja netur. Ātrāk sēžas, pie 10-15 procentiem vispār slēdzas ārā, utt.

Bet šeit, gandrīz kā jauns. Jau gadu bez aizsargstikla (plēves).

Un kamera lieliska. Sevišķi video. Man ir spoguļkamera, kuru tagad izmantoju tikai kā fotoaparātu priekš art fotogrāfijām, un izmantoju tikai ceļojumos, jo Huawei kamera pilnībā pietiek ikdienā.

Žēl, ka nākošajos modeļos nebūs Google. Lai gan, jau interneta forumos ir aprakstīti veidi, kā var izmantot gan pleimarketu, gan citu. Viens radinieks aktīvi izmanto.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 5 Atbildēt

Cīņā Samsung vs Huawei, huaveijs uzvar vienos vārtos.

Objektivitātes dēļ jāpiezīmē, ka man bija (ir) tikai viens huavejs, bet tik un tā, man nebija samsunga ( ieskaitot podziņu telefonus) kurš nekārtos, kurš nebūtu servisā, vai kurām pēc 2 gadiem nebūtu problēmas ar akumulatoru.

Kad huaweju noriskēju nopirkt, pirmā doma bija, ka viņam nav manuālās podziņas - "iziet", un nav pieeja pie akumulatora (to nevar izņemt). Un padomāju, ko vajadzēs darīt, ja telefons uzkārsies. Jo kad samsungs karas, vajag turēt pogu nospiestu, vai vispār, atvienot akumulatoru).

Bet, ne reizi 2 gados.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
3 0 Atbildēt

Kad Tev pēdējo reiz bija samsungs?

Bateriju tiem nevar izņemt jau vairākus gadus. Zinu, ka kādreiz daudziem androidiem bija noverojami gļuki un uzkāršanās.

Es personīgi izmantoju divus viedtālruņus.

Dotajā brīdī samsung note9 (jau gandrīz divi gadi) un iphone 11 pro max (nepilns gads). Un pašlaik plānoju par samsunga maiņu, jo tas vienkārši vaira neizskatās labi. Visus viedtālruņus lietoju bez aizsargstikliņiem un vāciņiem/maciņiem. Teikšu atklāti ne reizi samsungs nav izmetis nekādu gļuku, nu vismaz es neatceros neko tādu, varbūt ir kāda aplikācija kait kad aizvērusies, bet telwfonu esmu izmantojis arī ūdenī, un nekādu problēmu. Baterijas nolietojums varētu būt kādi 20%, joprojām tur labi l, bet var just, ka mazāk nekā tad, kad tas bija jauns.

Proncipā vienmēr telefonus maini ik pēc diviem gadiem, un tad skatos, ko ņemt. Iphons man patīk tādēļ, ka izmantoju arī apple datorus un tad viss tur forši un ātri ir sakonektējams, plus ios man arī kaut kā labāk patīk ikdienas lietošanā.

Pa lielam viens no telefoniem vienmēr ir iphons otrs android, katram ir savi plusi un mīnusi, ja godīgi nevaru pateikt kurš ir labāks.

Bija doma pamēģināt huawei, jo ir nācies "paspaidīt" un šķita ok, bet tagad kopš viņiem ir problēmas ar googli, tad kā variantu vispār neizskatu, zinu ka tur var kaut kā tos google servisus izmantot, bet nu es netaisos meklēt informāciju, lai saprastu, kā to izdarīt, uzskatu, ka tērēt 1000+ eur par viedtālruni un vel domāt, kā uz tā uzlikt aplikācijas, lai tās darbotos ir pilnīgs bezpriģels.

Plus neviens cits ražotājs izņemot samsungu nepiedāvā to irbulīti, man personīgi ļoti patīk, ir ērti veikt piezīmes un labojumus dažādos cad failos utt.

core Reģ.: 03.01.2017
2 1 Atbildēt

msh rakstīja: Skaudība, protams - es skaužu ka iciks lieto nevis ērtu telefonu, kādu viņš pats gribēja, bet lāpstu... Bet nu viss kārtībā, tava citu saukāšana par skauģiem ir tikpat vērā ņemama kā liekrievu šovinistu citu zākāšana par fašistiem; visi kas tev nepatīk jo domā savādāk kā tu, ir "skauģi".

Priekš atmiņām ir domāts tāds orgāns ko sauc par galvu, jo atmiņas glabājas tajā, bet ja kaut kāds notikums ir bijis tāds, ko bez n bildēm nevar atcerēties, acīmredzot tas ir bijis pārāk neievērojams un mazsvarīgs.

Par fotografēšanos salonā sasmējos; tādas bildes man varētu būt, nu, kādas trīs; acīmredzot nespēj iedomāties ka vientuļajai mātei astoņdesmito beigās varēja piederēt savs personīgais fočiks... Bērnības bilžu uzskaitījumā piemirsu ka vēl ir arī divas kastītes ar diapozitīviem.

Un bērniem vēlāk savas atmiņas no galvas caur wifi parādīsi, vai caur vadu? Zābaks, kas zābaks. Ja tev savā pāķa dzīvē neko nevajag, tad nedomā ka citiem arī tā ir.

Un nafig to tavu ziepju trauku staipīt līdz, ja bildes ar viņiem ir sūdīgākas kā ar vidēju telefonu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu re... Skauž, ka citiem būs bērnības bildes, bet tev nav.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Nafig to ziepjutrauku vispār vajag? Un tās spoguļkameras? A ko - tie nofotografētie objekti nav galvā paturami?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Protams. Bet to, ko bail tomēr pēc kāda laika neatcerēties, var ar zīmuli uzzīmēt blociņā. Blociņš vienmēr tiek nēsāts līdzi vienā kabatā ar pagājušā gadsimta podziņtelefonu. Vai somā, ja kabatas jau no tās bagāžas saplīsušas.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

Tos objektus saviem mazbērniem neparādīsi. Ja vien ar objektu ir domāts selfijs pēc katras pjankas mūža garumā.

Redz katrs atceras savādāk. Tiem, kuriem ir izteikta fotogrāfiskā atmiņa, bet grūtības iemācīties dzejolīšus, tie atceras ļoti skaidri cilvēku sejas no bērnības visa mūža garumā. Attiecīgi tie, kuri var vecumdienās noskaitīt skolā mācītu dzejolīti, vajadzīgas bildes, lai atcerētos sejas un notikumus.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ziepjutrauku vajag fotoorientēšanās sacencībās. Spoguļkameru vajag atsevišķām fotosesijām skaistu bilžu uzņemšanai. Protams - var dzīvot kārtīgā proletariāta ikdienā un šādas lietas neuzskatīt par vajadzību.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Tas bija nenopietni domāts - atbilde Msh teiktajam par to, ka fotografēšana vispār ir lieka

gunbox Reģ.: 23.12.2016
3 0 Atbildēt

Ziepjutraukus jau sen ir nomainījuši mobīlie un action cam. Ja jau atdala ziepeni no mobīlā, tad arī spoguleni jādala vismaz 3 klasēs. Da un arī action cam vismaz 3 klasēs - ar gimbalu, sfēriskā un pārējās vienā kopīgā "sūtsuzkociņa". Ziepene ir visidiotiskākais pirkums, ko šodien varētu cilvēks nopirkt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 1 Atbildēt

Iespējams, tā ir, taču lielai daļai, domāju, tie fočuki ir saglabājušies vēl no laika, kad tas nebija nemaz tik neracionāli. Attiecīgi - ja mājās manta ir, kāpēc to nelietot?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Nē, idiotiskākais ir nopirkt lielo lāpstu tikai tāpēc ka vajag fočiku, ja var nopirkt ierīci par daļu no tās cenas, cik maksā lāpsta ar līdzvērtīgu kameru, un šī ierīce kalpos ilgāk par to lāpstu + vēl tā satur savu akumulatoru/s ko tā nedala ar kādu telefonu + šī ierīce ir arī mehāniski izturīgāka par lāpstu.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

Tevi, kā Golf2 īpašnieku ļoti labi saprotu. Tev noteikti racionālāk ir nopirkt modinātāju, taksafonu uz muguras, rakstāmmašīnu, bezjēdzīgu ziepi, kamēr citi nopērk lāpstu un šo visu apvieno. ;)

Mehāniskāki izturīgāku un kvalitatīvāka foto ziepene maksa sākot no 400-500€. Par ko tu runā? Par tiem 100€ vērtajiem mēsliem? Tad labāk vispār nepirkt. Pat lētais Xiaomi mobīlo gals būs bilžu kvalitātē labāks.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nešaubīgi. "Lāpstas" pērk tikai lai zvanīt un fotografētu. Citu funkciju tām nav un īsti džeki izmanto telefonu ar ripu un Smenu ar filmiņu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Man vispār palika interesanti - visi lielie fotogrāfi varētu padalīties kādas datu glabāšanas metodes viņi izmanto lai visas šīs pūles visu visur fočēt beigās nebūtu kaķim zem astes...

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tas ir kas - kārtējais mēģinājums pierādīt, ka fotografēt ir glupi, jo kompis var nosvilt un viss kaķim zem astes? Jā, zinu ļautiņus, kas dzīvo pēc principa "īsti vīri bekapus netaisa" vai arī par to nedomā, tur savas bildes pārnēsājamā HDD, ko bērni vazā visur, kur pagadās un beigās - ai, kaut kas nestrādā un ir 3,14. Tā gadās, bet to nevajadzētu uztvert par paraugu.

Tā kā man visas šīs atmiņas un daļu citu failu pazaudēt galīgi nekārojas, kompim ir papildus HDD. Ikdienā atslēgts (vairāk šifrētājvīrusu dēļ), bet šad tad pieslēdzu un ar softu visu pārkopēju. Pirmsākumos bildes vēl rakstīju CD/DVD, bet nu vairs ne- tagad gan man ir parādījusies pieeja tam, ko mūsdienu ļautiņi sauc par mākoni. Tas man neko nemaksā un vietas ir dafiga, tur arī kopēju. Domāju, ka ja viens variants pieviļ, cits būs OK.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

HDD+mākonī

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Vai tad SSD nav drošāks par HDD ??

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 1 Atbildēt

Nav gan. Ar ko lai viņš būtu drošāks? Tieši pretēji - SSD mirst pēkšņi bez brīdinājuma, un, atšķirībā no beigta HDD, datus izcelt ir praktiski neiespējami.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 2 Atbildēt

viencexperc rakstīja: Man Huawei. Vairāk nekā 2 gadi.

Strādā ideāli, batereja tur lieliski. Godīgi sakot pats pārsteigts. Jo iepriekšējie samsungi bija gan servisos, gan kārās, un vairāk par 2 gadiem Samsung batereja netur. Ātrāk sēžas, pie 10-15 procentiem vispār slēdzas ārā, utt.

Bet šeit, gandrīz kā jauns. Jau gadu bez aizsargstikla (plēves).

Un kamera lieliska. Sevišķi video. Man ir spoguļkamera, kuru tagad izmantoju tikai kā fotoaparātu priekš art fotogrāfijām, un izmantoju tikai ceļojumos, jo Huawei kamera pilnībā pietiek ikdienā.

Žēl, ka nākošajos modeļos nebūs Google. Lai gan, jau interneta forumos ir aprakstīti veidi, kā var izmantot gan pleimarketu, gan citu. Viens radinieks aktīvi izmanto.

Šodienas kvalitāti nav korekti salīdzināt ar to, kura bijusi pirms 2 gadiem, nerunājot nemaz par 5 gadiem. Ķīnas mums mazpazīstamie brendi ir pārspējuši visus Samsungu un iPonu flagmaņus un izspieduši tos no pārcenotās kategorijas, jo tirgojas lētāk par tiem. Nopirkt šobrīd pēdējo Huawei nozīmē pārmaksāt tikai par pēdējo Sony kameru ar absurda FPS iespēju, bet pazaudēt 30% no mobīlā jaudas, ko tirgū piedāvā. Vai faktisks 40Pro+ 50% pārcenojums atspēko mazjaudīgāka cenu? Ļoti šaubos, bet ja patīk tieši tas dizains un podziņu izkārtojums, kāpēc ne?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Aizkostais ābols ir ķīna jau no pašiem pirmsākumiem...

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 2 Atbildēt

Ēplis nav mazpazīstams brends un to, ka tas ir ražots uz vienas līnijas čainā ar noneimiem ir jebkuram tehnoloģijām sekojošam zināms.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
4 4 Atbildēt

Tik turpini malt savu, bet tad varbut precize ka runa tikai par telefonu tehniskajam specifikacijam? Realas pasaules lietosana ir kaut kas pavisam cits. Ios 14 instalacija aiznem ap 2 gb un android 10 aiznem ap 10gb. Sac saprast par ko es runaju? Kina taisa telefonus ar 16gb ramu, bet sifonam tikko iznaca ios 14 kas perfekti darbojas uz iphone 6s - piecgadigas trubas ar 2gb ramu. Andrisa fani baigi priecajas par saviem jaudigajiem telefoniem, kuru jauda pirmkart vajadziga lai andritis vispar normali darbotos.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 3 Atbildēt

Appla lietotāji visos laikos vienmēr ir izcēlušies ar "agresīvu pārliecināšanu", kura satur drusciņ vairāk melu un noklusējumu, nekā droīdlohu jūsmošana.Plus vēl tā mūžīgā "pārākuma apziņa".Tur augstāk pie mana komenta 23.sep mīnusu skaits tieši par to liecina, kaut gan koments satur 99% patiesību no personiskās pieredzes.Te kāds sacīja, ka viņš ilgi lietojot appla datorus- skaidrs ka neba jau tādam ikdienas darbam, kurš attiektos uz ko citu kā arhi/dizains,poligrāfija vai fotovideolietas.Personīgi "patikt" var jebkas, bet attiecībā uz darbu un kantora aprīkojumu nāk jau citādi apsvērumi.

Tas, ka (šodien...) ios14 ok strādā uz "vecākām" ierīcēm, tas ir nekas cits, ka rezultāts tam, par ko viņi nesen dabūja krietni pa galvu un nācās šo/to samaksāt.Jo "pa ceļam" līdz ios14 bija vesels strēķis apzināti ieplānotu lietotāja čakarēšanu.Nemaz nerunājot par situāciju galdadatoru jomā.

Bezjēdzīgs ir arī tas os giga salīdzinājums,vai tas tur aizņem 5 vai 10gb, ja labākā gala droīdierīcēm jau vairākus gadus ir tas 128gb standartā.TAJĀ laikā, kad ujavejam bija šie 128, tad tobrīd "topā" esošais ifons7 par "normālu/līdzīgu" cenu bija nopērkams vien labi ja ar 32gb.Pie kam, kameru iespēju un kvalitātes salīdzinājumā i7 vs p20p ifons zaudēja vienkārši dramatiski.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
3 0 Atbildēt

Nav nekadas parliecinasanas, ir tikai agresiva pretdarbiba gunbox hujexperta viedoklim Protams sifonam ir problemas un gluki bet "overpraisots" nav viens no minusiem ja vien nav kads veids ka var dabut to pasu ios pieredzi letak neka perkot apple telefonu. Labi pienemu ka samsuds ir overpraisots jo visu to pasu un vel vairak var dot xiaomi telefoni...bet nu ta tad ir andrisu fanu iekseja lieta.

Runa ir tiesi par to ka te viens android fans paskatas kinas telefonam ram daudzumu, procesora atrumu un kamerai megapikselus un metas "salidzinat" telefonus absoluti ignorejot tadu lielumu ka "lietotaja pieredze".

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Ne, nu ok, tas ir vnk lietotāju strīds, radikāli atšķirīgs no satiksmes problēmu "apskata" te 1jā lapā ar pašol di un nah un utt.Vnk katrs vēlas kādu "uzslavu" par savas izvēles pareizību ;p

Appla lietotāji ir pa lielam divas nometnes- tiešām speci un tie labticīgie/ikdienas.Vieni "zin", otriem "i nafig nav jāzin".Labticīgais var atļauties "nezināt".Līdz zināmai robežai- kad viņam liekas, ka kļuvis jau par "specu",bet tomēr nākas atzīties ka ne viss tik gludi.

Ko tur tas overpraiss- nu tak lai ņem "vidējo", vai "zemāko no ne-suudiem",tas ir teju par pusvelti..Sams8/9 bij domāts kā advancēts,flagmanis,bet izrādījās ar trūkumiem.Nu tagad s10 labāks,s20 vai jaunais note drošvien ar "cerību" ka nu tik nu būs vēl..Bet pēc pusgada būs jau cits,atklāsies ka atkal tas "labāks" un šitam pa to laiku būs atklājušās novirzes.Appls reku saka, ka nākotnē vispār mobilie tel kā tādi viņam būs pofiga plānā.Ifons12 reku vel hvz kur, kavējas..Uz 20gadus veca lohlietotāju komplektācijas appla e-mac pamēģini piem tagad delfu lapu atvērt ar visu šodienas animāciju un dezinformāciju- viņa tev 5min vērsies,ja vispār atvērsies..Uz tikpat veca winXp tas būs ātrāk...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, shitas ir, katru sarunu jāpārnes uz sadaļu "lohiem par lohiem".Protams, noklusējot principus un sakarības.Zemākās ķīņas kompānijas pacēlās.Jā.Ujavejs līdz gadam 14jam vsp nevienam nebij zināms.Izņemot Lmt, kurš "zināja teikt" par brīnišķīgiem 2,5g bezvadu modemiem un tml.Ujaveja speci tolaik (cītīgi) strādāja slikona pagastā, tad viņi paņēma "bagāžu" un aizsipa (uz nekurieni) "atvaļinājumā".Un paskat cik "veiksmīgi",krānu saīsināja līdz pat 7nm un vel izgudroja 5g..Jā.Un ne vārda arī par to, ka tehnikas progress "kļuvis" pieejams jebkuram interesentam.Atšķirībā no "kādreiz", kad tas bija tikai priekš izredzētajiem.

Reku kādreiz ibm lohi 5MB "čipus" uz paletēm transportēja: www.pingdom.com/blog/the-history-of-computer-data-storage-in-pictures/

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
4 4 Atbildēt

Lietoju Iphone X+ Apple Watch+AirPods.

Labākais telefons, kas līdz šim brīdim ir bijis. Vismaz pagaidām nav velme atgriezties pie gļukainā Android

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti