Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Liec jebkuras, kas atbilst, jo tas VOLVO uzraksts ir samērā dārgs.

miezis Reģ.: 16.01.2003
0 0 Atbildēt

sveicines

850 vagonam priekšējo lukturu slotas kļuvušas vaļīgākas un nevis tīra, bet visu to dranķī (dubļus) vienmērīgi izsmērē pa visiem lukturiem. Jautājums, vai jamos (stiprinājums vai ...) var pievilkt ciešāk vai kāds cits variants?

Jau savlaicīgi pateicos mūsu diženajai volvo tautai

DAGS Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

miezis rakstīja: sveicines

850 vagonam priekšējo lukturu slotas kļuvušas vaļīgākas un nevis tīra, bet visu to dranķī (dubļus) vienmērīgi izsmērē pa visiem lukturiem. Jautājums, vai jamos (stiprinājums vai ...) var pievilkt ciešāk vai kāds cits variants?

Jau savlaicīgi pateicos mūsu diženajai volvo tautai

A tev tas mechānisms ir tīrs,ieeļļots lolots un mīļots?

miezis Reģ.: 16.01.2003
0 0 Atbildēt

DAGS rakstīja:

miezis rakstīja: sveicines

850 vagonam priekšējo lukturu slotas kļuvušas vaļīgākas un nevis tīra, bet visu to dranķī (dubļus) vienmērīgi izsmērē pa visiem lukturiem. Jautājums, vai jamos (stiprinājums vai ...) var pievilkt ciešāk vai kāds cits variants?

Jau savlaicīgi pateicos mūsu diženajai volvo tautai

A tev tas mechānisms ir tīrs,ieeļļots lolots un mīļots?

Nu jau būs gads pagājis kā iegādājos un neko neesmu tur darījis, izņemot nomainījis gumijas.

Bet lieta jau tā ka mehānisms strādā, bet slotas vaļīgas.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

miezis rakstīja: sveicines

850 vagonam priekšējo lukturu slotas kļuvušas vaļīgākas un nevis tīra, bet visu to dranķī (dubļus) vienmērīgi izsmērē pa visiem lukturiem. Jautājums, vai jamos (stiprinājums vai ...) var pievilkt ciešāk vai kāds cits variants?

Jau savlaicīgi pateicos mūsu diženajai volvo tautai

Atsperes atslābušas,var zem tām kaut ko pabāzt apakšā.

GIG Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

GIG rakstīja: Sveicinaati!

S70, 144 Zs probleema taada, ka motors pie slodzes raustaas liidz ~2100 apgriezieniem, peec tam aiziet un viss ir OK. Tukshgaitaa straadaa stabili un nav problm.

Kur mekleet probleemas avotu? Sveces, filtri nesen mainiiti, varbuut svechvadi (tie taadi suudiigaaki izskataas)?

S70

MU 24

Probleema noveersta - izraadaas kopsh auto dzimshanas taalajaa 1997.gadaa nebija mainiits ne sadaliitaaja vaacinjsh, ne rotorinjsh, ne svechvadi....

Tagad Volvo rullee akal!!

S70

MU24

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Te kādreiz kāds piedāvāja, lēti orģinālās rezervesdaļas, kāds nezin kā viņu dabūt rokā?

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt
kasparst Reģ.: 20.03.2006
0 0 Atbildēt

Man radās doma nomainīt volvo s60 (2002.g.) modelim priekšejos lukturus uz jauniem (2005.g.modeļa) dzidrajiem lukturiem, bet man nav īstas pārliecības vai tie derēs, MM tā īsti nevarēja sniegt atbildi uz šo jautājumu, it kā vajadzētu derēt sakot. Varbūt kāds ir saskāries ar šāda veida problēmu, un kur tos varētu dabūt par saprātīgu cenu!!!

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

Nelielas probleemas ar atpakalgaitu. Pirms uzsaaksanas braukt auto noraustaas, briiziem speeciigaak, citreiz vaajaak. Meeginaajaam saprast kaapeec, taada sajuuta, ka bremzes nokiileejusaas un tad strauji atraujas.

Auto: volvo 850 automaats 2.5 benziins

Peec ellas mainjas ieks MMR teicaas, ka buutu jaamaina arii bremzu diski un kluči. Varbuut tur taa vaina?

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

neticu, ka augstaakmineetaa probleema tikai man. Gan jau kaads ieprieks saskaaries. Luudzu padalieties ar pieredzi.

morningrise Reģ.: 29.04.2006
0 0 Atbildēt

Esmu veiksmīgi (vai otrādāk) nomainījis savu740 turbo universālu uz 940 bez turbo universālu (nedaudz nožēloju, jo,turbo tas tomēr ir SPĒKS).Jaunajam gribu nomainīt pakaļas amīšus.Jutos nedaudz nelāgi uzzinājis,ka man stāv kautkādi pašregulējošie ūberkrutie amīši pa 280 Ls gabalā.Ja gribot likt parastos- jāmaina atsperes arī , jo tās esot tievākasCik zinu ir parastās atsperes(kuras teorētiski man vajadzētu) un CARGO atsperes.Kādas atsperes tad ir man?Mīkstinātās?Lūdzu zinošus kadrus apgaismot!

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: Nelielas probleemas ar atpakalgaitu. Pirms uzsaaksanas braukt auto noraustaas, briiziem speeciigaak, citreiz vaajaak. Meeginaajaam saprast kaapeec, taada sajuuta, ka bremzes nokiileejusaas un tad strauji atraujas.

Auto: volvo 850 automaats 2.5 benziins

Peec ellas mainjas ieks MMR teicaas, ka buutu jaamaina arii bremzu diski un kluči. Varbuut tur taa vaina?

Man chomam V 70 R ari ir lidziiga problema ar atpakaljgaitu. Nebiju pat iedomajies, ka pie vainas varetu but bremzes. Noraxtijam to vainu uz automatu.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

negribeetos gan uz to norakstiit. Nez kaapeec citu marku automaatiem taa nav.

sodien atkal saaka nepaarsleegties aatrumi. Liidz 40km tiek un viss, taalaak nelec. Ja tureet liidz 2500 tad uz 50km var braukt, tikko uzspiez vairaak gaazes, taa kaut kas atsleedzas pilniibaa un tahometrs uzlidz liidz 3000.

Kameer aatrums nav zem 40 vairs nevaru pabraukt, tik vien kaa ripot.

Kaut kaada galiiga saize. Visu Salu tiltu centra virzienaa naacaas sitaa vilkties. Nevareeju iedabuut robaa. Apstaasanaas un uzsaaksana nepaliidzeeja.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

morningrise rakstīja: Esmu veiksmīgi (vai otrādāk) nomainījis savu740 turbo universālu uz 940 bez turbo universālu (nedaudz nožēloju, jo,turbo tas tomēr ir SPĒKS).Jaunajam gribu nomainīt pakaļas amīšus.Jutos nedaudz nelāgi uzzinājis,ka man stāv kautkādi pašregulējošie ūberkrutie amīši pa 280 Ls gabalā.Ja gribot likt parastos- jāmaina atsperes arī , jo tās esot tievākasCik zinu ir parastās atsperes(kuras teorētiski man vajadzētu) un CARGO atsperes.Kādas atsperes tad ir man?Mīkstinātās?Lūdzu zinošus kadrus apgaismot!

Liec Cargo, ja tu ņemsi atsperes ārpus MM. Pirms diviem gadiem mainīju 850 aizm. atsperes, sākumā uzliku parastās, amīši beidzās pusgada laikā, un ja mašīnā iekāpa četri cilvēki, pakaļa vilkās pa zemi. Uzliku Cargo un viss štokos.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

morningrise rakstīja: Esmu veiksmīgi (vai otrādāk) nomainījis savu740 turbo universālu uz 940 bez turbo universālu (nedaudz nožēloju, jo,turbo tas tomēr ir SPĒKS).Jaunajam gribu nomainīt pakaļas amīšus.Jutos nedaudz nelāgi uzzinājis,ka man stāv kautkādi pašregulējošie ūberkrutie amīši pa 280 Ls gabalā.Ja gribot likt parastos- jāmaina atsperes arī , jo tās esot tievākasCik zinu ir parastās atsperes(kuras teorētiski man vajadzētu) un CARGO atsperes.Kādas atsperes tad ir man?Mīkstinātās?Lūdzu zinošus kadrus apgaismot!

Uzliku 200-jam universālam Cargo-kraut var nemērā,bet tukšā pakaļa gandrīz lec pa gaisu(ieliku tērauda plāksni ~60kg bagāžā,tad ir OK).

P.S.Amīši Koni sarkanie.

morningrise Reģ.: 29.04.2006
0 0 Atbildēt

Bet vai tas CARGO nav baisi ciets?

morningrise Reģ.: 29.04.2006
0 0 Atbildēt

Šorīt manam 940 2.3i tukšgaitā uz tahometra novērojās bultiņas asa lēkāšana no 800 rpm (kas būtu normāli) līdz 200 rpm(kas būtu totāli nenormāli), pie tam nekādu reālu apgriezienu izmaiņu

nav.Gļučī apgriezienu datčiks?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Īsti neatceros,bet man laikam tādā reizē kaut kur nebija masas.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: negribeetos gan uz to norakstiit. Nez kaapeec citu marku automaatiem taa nav.

sodien atkal saaka nepaarsleegties aatrumi. Liidz 40km tiek un viss, taalaak nelec. Ja tureet liidz 2500 tad uz 50km var braukt, tikko uzspiez vairaak gaazes, taa kaut kas atsleedzas pilniibaa un tahometrs uzlidz liidz 3000.

Kameer aatrums nav zem 40 vairs nevaru pabraukt, tik vien kaa ripot.

Kaut kaada galiiga saize. Visu Salu tiltu centra virzienaa naacaas sitaa vilkties. Nevareeju iedabuut robaa. Apstaasanaas un uzsaaksana nepaliidzeeja.

aisin - warner markas automaatiem taa arii nav - vismaz manam )

par paareejo staastu - ljoti sveetiigi buutu nolasiit kodus, bet kopumaa raadaas ka kautkas kaarbaa ar elektriku / mehaaniku - vai nu kaads klapans iespruudis, vai selenoiids nenostraadaa / etc. ellju sen kaa mainiiji? izskataas veel laba?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ludzu pastastie kas ta pa fiču; 740TD 89g,panelī deg dzeltena lompiņa,a tajā lampiņā pakaļas tilts uzzimets ar tadam nepareizām sliedēm,taka slidens butu,

pust meginaju nedziest,ar galvu pret sturi arīdzam klapejos

nu pirmais Volvo man pa šiem gadiem

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

vai tas lampuks nesignalizē ka nestrādā ABS

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Driizaak pakaljtilta blokjis....ja taads ir...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Driizaak pakaljtilta blokjis....ja taads ir...

a ka viņš piesledzas,ja ir lampuks vajag but ari bloķim

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Bija man TD univerzāls tā gada, bet bloķa esamība šamā modelī nav novērota.

Ja ir 760, tad gan var būt ABS. Manam arī noklājies, bet nepateikšu, kas tajā lampionā deg. Sen nav darbināts.

Godātie kungi CSDD dažkārt nepareizi ieraksta modeļus. Paskaties, ja no iekšpuses pie bremžu diska pieiet vadiņš > ir ABS. Tad tikai neliels autosex un sapratīsi kur kaite.

1. Dubļi/rūsa uz ABS sensora skrejceļa >>> ar drāšu birsti jāizpucē.

2. Bojāts vadiņš, kaut vienam izraisa šo degšanu. Izolācijas lenta rokā un uz priekšu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti