Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Saskāros S 80 99 g. 2,5 d aut.ar tādu parādību , tukšgaitā vibrācija pa virsbūvi, rezonē ka prieks. Motora spilveni mainīti, vizuāli nevar pateikt vai ir bliezts vai nav , visas spraugas vienādas, ne no augšas ne no apakšas nevar redzēt prasmīgo roku pēdas. Pārdomas, vai no nepareizas degvielas padeves momenta kaut kas tāds var būt?

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Saskāros S 80 99 g. 2,5 d aut.ar tādu parādību , tukšgaitā vibrācija pa virsbūvi, rezonē ka prieks. Motora spilveni mainīti, vizuāli nevar pateikt vai ir bliezts vai nav , visas spraugas vienādas, ne no augšas ne no apakšas nevar redzēt prasmīgo roku pēdas. Pārdomas, vai no nepareizas degvielas padeves momenta kaut kas tāds var būt?

Aizbrauc lai pieliek pie kompi un paregulē tukšgaitas apgriezienus, vajadzētu līdzēt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Vai kāds zin - vai VOLVO 940 TURBO bendziniekam stūres rejka ar kaut ko atšķiras no parasta bezturbo mazāk jaudīga Volvo 940 stūres rejkas?

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Vai kāds zin - vai VOLVO 940 TURBO bendziniekam stūres rejka ar kaut ko atšķiras no parasta bezturbo mazāk jaudīga Volvo 940 stūres rejkas?

Ir divu ražotāju un vienādas 700/900 bet turbo-neturbo atšķirības nav

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Flint. tev to piekabes āķi vajag?

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: Flint. tev to piekabes āķi vajag?

Jā. Uzraksti ; egils at ldv punkts lv

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds zin/var iemest linku par VLV 850 '96 kur apstāstīts kā:

1. nominīt apgaism. lampeli klimata kontroles panelim (temp. reg. iedaļas izgaismo);

2. par universāla bagāžas vāka turošo amortizatoru maiņu;

Iepriekš pateicos!

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja: Varbūt kāds zin/var iemest linku par VLV 850 '96 kur apstāstīts kā:

1. nominīt apgaism. lampeli klimata kontroles panelim (temp. reg. iedaļas izgaismo);

2. par universāla bagāžas vāka turošo amortizatoru maiņu;

Iepriekš pateicos!

vēlams mail

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

vēlams mail

kaspx.at.delfi.lv

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja: Varbūt kāds zin/var iemest linku par VLV 850 \'96 kur apstāstīts kā:

1. nominīt apgaism. lampeli klimata kontroles panelim (temp. reg. iedaļas izgaismo);

2. par universāla bagāžas vāka turošo amortizatoru maiņu;

Iepriekš pateicos!

www.volvospeed.com/...

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja: Varbūt kāds zin/var iemest linku par VLV 850 '96 kur apstāstīts kā:

1. nominīt apgaism. lampeli klimata kontroles panelim (temp. reg. iedaļas izgaismo);

2. par universāla bagāžas vāka turošo amortizatoru maiņu;

Iepriekš pateicos!

Klimas blokam ar flaķenēm norauj grozāmos puļķus un atskrūvē visas iespējamās skrūves, izvelc to bloku ārā, un viņā iekšā būs spuldzītes, tās ari nomaini .www.rcboat.ru/volvo850/sdelays.htm

Bambalans Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja:

kaspx rakstīja: Varbūt kāds zin/var iemest linku par VLV 850 '96 kur apstāstīts kā:

1. nominīt apgaism. lampeli klimata kontroles panelim (temp. reg. iedaļas izgaismo);

2. par universāla bagāžas vāka turošo amortizatoru maiņu;

Iepriekš pateicos!

Klimas blokam ar flaķenēm norauj grozāmos puļķus un atskrūvē visas iespējamās skrūves, izvelc to bloku ārā, un viņā iekšā būs spuldzītes, tās ari nomaini .www.rcboat.ru/volvo850/sdelays.htm

Tā gluži nav, ja ir koka apdare tad toč nav nevienas skrūves ko "paskrūvēt". Es ar' nesaprotu, kā lai nomaina.

Bambalans Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Ir viens cits jautājums: par Volvo SC-900 radio. Varbūt kāds zin kur var atrast kādu nebūt shēmu, kur varētu redzēt kontaktu apzīmējumus. Lieta tāda, ka "it kā" šim modelim ir paredzēts MUTE režīms, ko var aktivizēt no telefona handsfree, bet man nekādi nav izdevies atrast caur kuru kontakto to var sadarīt.

s70-740d Reģ.: 12.12.2003
0 0 Atbildēt

Bambalans rakstīja: Ir viens cits jautājums: par Volvo SC-900 radio. Varbūt kāds zin kur var atrast kādu nebūt shēmu, kur varētu redzēt kontaktu apzīmējumus. Lieta tāda, ka \"it kā\" šim modelim ir paredzēts MUTE režīms, ko var aktivizēt no telefona handsfree, bet man nekādi nav izdevies atrast caur kuru kontakto to var sadarīt.

www.volvoclub.org.uk/...

varbuut paliidzees....

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

problēma ar 96 gada 850 volvikji 2,5tdi

iestājoties aukstajam laikam, pārstāja lekt, sajūtas tādas ka sākumā tā kā uz diviem vai trim stobriem strādāt līdz pieslēdzas pārējie. Loģiski izsecināju ka kvēlsveces nesilda, šodien nomainīju pēc nomaiņas tika konstatēts ka visas vecās strādā!! (ja kas pa lēto atdošu 5as strādājošas kvēlsveces ).

izksatās ka nepadod strāvu tām. Servisā ar 100% garantiju neizdevās notestēt, jo motors bija uzsilis. Atvienojot kontaktu kas tjipa iet uz kvēlsveču temperatūras datčiku tika konstatēts ka kvēlsvecēm strāva nepienāk.

Tad nu pēc garā ievada pac jautājums, vai ir un kur slēpjas kāds relejs kurš atbild par šīm lietām, vai vispār vaina varētu būt vēlkautkur citur un ja tas ir sarežģīti izdarāms kur meklēt kādu sakarīgu elektriķi?!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kobis rakstīja: problēma ar 96 gada 850 volvikji 2,5tdi

iestājoties aukstajam laikam, pārstāja lekt, sajūtas tādas ka sākumā tā kā uz diviem vai trim stobriem strādāt līdz pieslēdzas pārējie. Loģiski izsecināju ka kvēlsveces nesilda, šodien nomainīju pēc nomaiņas tika konstatēts ka visas vecās strādā!! (ja kas pa lēto atdošu 5as strādājošas kvēlsveces ).

izksatās ka nepadod strāvu tām. Servisā ar 100% garantiju neizdevās notestēt, jo motors bija uzsilis. Atvienojot kontaktu kas tjipa iet uz kvēlsveču temperatūras datčiku tika konstatēts ka kvēlsvecēm strāva nepienāk.

Tad nu pēc garā ievada pac jautājums, vai ir un kur slēpjas kāds relejs kurš atbild par šīm lietām, vai vispār vaina varētu būt vēlkautkur citur un ja tas ir sarežģīti izdarāms kur meklēt kādu sakarīgu elektriķi?!

gadijumā uz tam svecem drošinātaja nav?

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: gadijumā uz tam svecem drošinātaja nav?

itkā atradām 80A drošinātāju (kas vairāk līdzinājas relejam) un tur straava bija tā kā jāmeklē vēl kautkur relejs kurš tad arī man ir pazudis

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kobis rakstīja:

modena rakstīja: gadijumā uz tam svecem drošinātaja nav?

itkā atradām 80A drošinātāju (kas vairāk līdzinājas relejam) un tur straava bija tā kā jāmeklē vēl kautkur relejs kurš tad arī man ir pazudis

dzirdēju ka šīs drošinātajs var korodēt un līdz ar to var zust kontakts.....

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

kobis rakstīja: problēma ar 96 gada 850 volvikji 2,5tdi

iestājoties aukstajam laikam, pārstāja lekt, sajūtas tādas ka sākumā tā kā uz diviem vai trim stobriem strādāt līdz pieslēdzas pārējie. Loģiski izsecināju ka kvēlsveces nesilda, šodien nomainīju pēc nomaiņas tika konstatēts ka visas vecās strādā!! (ja kas pa lēto atdošu 5as strādājošas kvēlsveces ).

izksatās ka nepadod strāvu tām. Servisā ar 100% garantiju neizdevās notestēt, jo motors bija uzsilis. Atvienojot kontaktu kas tjipa iet uz kvēlsveču temperatūras datčiku tika konstatēts ka kvēlsvecēm strāva nepienāk.

Tad nu pēc garā ievada pac jautājums, vai ir un kur slēpjas kāds relejs kurš atbild par šīm lietām, vai vispār vaina varētu būt vēlkautkur citur un ja tas ir sarežģīti izdarāms kur meklēt kādu sakarīgu elektriķi?!

Pamēģini pie Saša Mārupē. Remontē Volvo jau gadiem 29256631

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja:

Pamēģini pie Saša Mārupē. Remontē Volvo jau gadiem 29256631

a cenas un rindas tai mārupē ir pieņemamas??

un protams paldies par telefoniņu

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: dzirdēju ka šīs drošinātajs var korodēt un līdz ar to var zust kontakts.....

paskatīšos kas ar to drošinātāju sīkāk, bet likās ka ar viņu ir viss ok!

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

kobis rakstīja:

kaspx rakstīja:

Pamēģini pie Saša Mārupē. Remontē Volvo jau gadiem 29256631

a cenas un rindas tai mārupē ir pieņemamas??

un protams paldies par telefoniņu

Sen neēsmu bijis tur. Paziņa bija pirms pāris mēn., tika klāt pēc dienas. Serviss ne lēts ne dārgs, visu kvēlsveču maiņa man bij 10Ls, pirms gada. Malējām grūti klāt tikt, kaut kas jāskrūvē nost.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja:

kobis rakstīja:

kaspx rakstīja:

Pamēģini pie Saša Mārupē. Remontē Volvo jau gadiem 29256631

a cenas un rindas tai mārupē ir pieņemamas??

un protams paldies par telefoniņu

Sen neēsmu bijis tur. Paziņa bija pirms pāris mēn., tika klāt pēc dienas. Serviss ne lēts ne dārgs, visu kvēlsveču maiņa man bij 10Ls, pirms gada. Malējām grūti klāt tikt, kaut kas jāskrūvē nost.

Man sava laika 850 Volvo lietaina laika raustijas apgriezieni. Aizvedu pie sashas un shis noteica - par vainas atrashanu 25 Ls + materiali remontam. Vainu mekleja 2,5 dienas un atrada - absubejushi kontakti. Un paprasija tos 25 Ls tikai, kaut arii laika zinja nocakarejas nezeliigi.

kobis Reģ.: 30.09.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Man sava laika 850 Volvo lietaina laika raustijas apgriezieni. Aizvedu pie sashas un shis noteica - par vainas atrashanu 25 Ls + materiali remontam. Vainu mekleja 2,5 dienas un atrada - absubejushi kontakti. Un paprasija tos 25 Ls tikai, kaut arii laika zinja nocakarejas nezeliigi.

skaidrs braukšu pie sašas

vēl viens jautājums, man pamanījās galīgi nobeigties stūres pastiprinātāja sūknis. tad nu jautājums tie ir restaurējami?? ja jā kur labāk (cik tas velk), vai jāpērk jauns (vai ir neorģinālie/atsauksmes) vai lietots (orjentējošās cenas/ kur meklēt)

protams paldies visiem komentētājiem un atvainojos ka apgrūtinu jūs

Bambalans Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

s70-740d www.volvoclub.org.uk/...

varbuut paliidzees....

Nu milzīgs paldies, ja tas ir pareizi tad super. Es te divus vakarus nočakarējos un tā arī nekur neatradu, velreiz visu cieņu!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti