Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kaspx rakstīja:

kobis rakstīja: problēma ar 96 gada 850 volvikji 2,5tdi

iestājoties aukstajam laikam, pārstāja lekt, sajūtas tādas ka sākumā tā kā uz diviem vai trim stobriem strādāt līdz pieslēdzas pārējie. Loģiski izsecināju ka kvēlsveces nesilda, šodien nomainīju pēc nomaiņas tika konstatēts ka visas vecās strādā!! (ja kas pa lēto atdošu 5as strādājošas kvēlsveces ).

izksatās ka nepadod strāvu tām. Servisā ar 100% garantiju neizdevās notestēt, jo motors bija uzsilis. Atvienojot kontaktu kas tjipa iet uz kvēlsveču temperatūras datčiku tika konstatēts ka kvēlsvecēm strāva nepienāk.

Tad nu pēc garā ievada pac jautājums, vai ir un kur slēpjas kāds relejs kurš atbild par šīm lietām, vai vispār vaina varētu būt vēlkautkur citur un ja tas ir sarežģīti izdarāms kur meklēt kādu sakarīgu elektriķi?!

Pamēģini pie Saša Mārupē. Remontē Volvo jau gadiem 29256631

man gan nespēja atrast kāpēc pasažieru pusē daudz vājāk ventilātors pūš uz logu....

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

V70 99 gads, automats. Ne no saa ne no ta pec paris dienu stavesanas pagalma pie minus 5 sala pilniba pazuda strava, ne signalizacija, neviena lampina nestrada. akumulators jauns un viss ok. pagriezot aizdedzes atslegu klusums un tumsa panelii. ko lai apskatos?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

modena rakstīja: ....

man gan nespēja atrast kāpēc pasažieru pusē daudz vājāk ventilātors pūš uz logu....

vīrieti iegādājies....

lai reizēm trubas izpucē...

ka jau kadreiz rakstiju - šī paradība bija ka rezultāts ielikt salona filtru..... un ja jau Saša tads specs - ko tad viņš tik vienkaršo iemeslu neatklāja?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja: V70 99 gads, automats. Ne no saa ne no ta pec paris dienu stavesanas pagalma pie minus 5 sala pilniba pazuda strava, ne signalizacija, neviena lampina nestrada. akumulators jauns un viss ok. pagriezot aizdedzes atslegu klusums un tumsa panelii. ko lai apskatos?

gadijumā pirms "Ne no saa ne no ta" mašīnu nemazgāji?

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

Nee, masina bij stavejusi ara vairakas dienas, bet mitruma te netrukst un lietus bij gaazis uz nebeedu, taa ka var buut, ka kaut kur sagaajis uz iiso, bet kur mekleet? kad vaidzeja atkal braukt bij ap -5 un nedega pat signalizaacijas diode tik beigta bij

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

laikam visi sleepo.... joprojam par to stravas truukumu V70 ... ir kaadas idejas?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja: laikam visi sleepo.... joprojam par to stravas truukumu V70 ... ir kaadas idejas?

Ir....atvieno akji, un iestum uz paaris dienaam siltaa garaazhaa

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

ok, paldies ... izklausas baigi netipiski 'ziemelnieku automobilim' bet meginasu jo otrs auto vel ripo. biju gan cerejis sagaidiit kaut ko - tipa- taads un taads drosinaataajs jaapaskataas ...

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

aa veel pie viena - automaatam ar neiesleegtu aizdedzi nevar no parking reziima dabuut araa, vismaz man nesanaaca... sanaak ka jaagaida pavasaris?

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja: Nee, masina bij stavejusi ara vairakas dienas, bet mitruma te netrukst un lietus bij gaazis uz nebeedu, taa ka var buut, ka kaut kur sagaajis uz iiso, bet kur mekleet? kad vaidzeja atkal braukt bij ap -5 un nedega pat signalizaacijas diode tik beigta bij

Vai nebija palikusi kāda salona lampiņa degot, ja nē, tad meklē kur ir strāvas noplūde. To dara tā ka aķim noņem vienu klemmi un ķēdē ieliek ampērmetru, ja strāva kas plūst ir lielāka kā 0,02A(ja pareizi atceros), tad vajag ņemt ārā pa vienam drošinātājus un skatīties izņemot kuru noplūde zudīs, tajā ķēdē tad ari vaina jāmeklē .

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

stulbi, es atrodos sobriid bergenaa, norge un nekaadi iipasie instrumenti ieskaitot ampermetru nav. vizuaali visus drosinatajus apskatiiju, izskataas veseli. kaut gan preciizi pirms gada Stavangeraa vel dzivoju un vecajam volvim ar volvolistes aktivistu paliidziibu un atsutitam detalaam, konsulteejoties nomainiiju sajuugu, tiesa tad bij viens letins ar strumiem paliigaa... naaksies laikam tagad iegaadaaties ampeermetrinu, jo uz servisu te ir naaves smaka

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

vel jautajums, vinam ir 2 kastiites ar drosinaataajiem, 'galvenie' taadi lielaaki un tad parastie visaadaam lampinaam uc. kurus tad baudiit? drosi vien ka visus?

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

elektribas nav joprojam. mattherson forumaa speci ari ieteica ar kontrollampinu parbaudit vadus kas no akumulatora iet uz 'centralo elektribas sadali' - vienigi nesapratu kas ta par sadali, tie ir tie galvenie drosinaataaji? vel viens no padomiem bij aizdedzes atsleegu pagriezt uz II un cakaret akumulatora vadus, tada veida varot dabut atpakal, ja ir bijis islaicigs iisais. diemzel nesanaaca to visu pameeginaat, jo pie sala un araa tumsaa neko taadu nevaru izpildiit, jaagaida sestdiena.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja: stulbi, es atrodos sobriid bergenaa, norge un nekaadi iipasie instrumenti ieskaitot ampermetru nav. vizuaali visus drosinatajus apskatiiju, izskataas veseli. kaut gan preciizi pirms gada Stavangeraa vel dzivoju un vecajam volvim ar volvolistes aktivistu paliidziibu un atsutitam detalaam, konsulteejoties nomainiiju sajuugu, tiesa tad bij viens letins ar strumiem paliigaa... naaksies laikam tagad iegaadaaties ampeermetrinu, jo uz servisu te ir naaves smaka

Gandrīz jebkurā testerī ir ampērmetrs, un nopirkt to var gandrīz jebkurā veikalā kas tirgo ar elektrību saistītus materiālus.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja: vel jautajums, vinam ir 2 kastiites ar drosinaataajiem, 'galvenie' taadi lielaaki un tad parastie visaadaam lampinaam uc. kurus tad baudiit? drosi vien ka visus?

Gan jau ka visus, tik tev viņi nav jābauda tik pa vienam jāvelk ārā un jāliiek atpakaļ pa starpai skatoties vai strāvas noplūde nezūd. Sākumā gan tev jāuzlādē, vai arī jānopērk jauns aķis. Vīņš taču ir miris? Pārbaudi ar visparastāko vada gabalu saliekot uz īso, ja nenodzirkstī un nesāk karst vads tad aķis tukšs.

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja:

lvrisk rakstīja: vel jautajums, vinam ir 2 kastiites ar drosinaataajiem, 'galvenie' taadi lielaaki un tad parastie visaadaam lampinaam uc. kurus tad baudiit? drosi vien ka visus?

Gan jau ka visus, tik tev viņi nav jābauda tik pa vienam jāvelk ārā un jāliiek atpakaļ pa starpai skatoties vai strāvas noplūde nezūd. Sākumā gan tev jāuzlādē, vai arī jānopērk jauns aķis. Vīņš taču ir miris? Pārbaudi ar visparastāko vada gabalu saliekot uz īso, ja nenodzirkstī un nesāk karst vads tad aķis tukšs.

aki jau uzladeju un pat speciali nopirku testa lampinu. ampermetru gan nepirku, jo taapat nesaprotu kas man tur jaanolasa buutu, lampina starp citu taada/ vienaa galaa spaile otraa taads kaa ziimuliitis, kad sito parikto pieliku akim, iedegaal lampina. tagad cik saprotu jaaliek viens gals pie + otrs tur kur grib baudiit?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

es dabiski atvainojos,bet iebaz to testa lampiņu sev ,nu pats zini kurvelreiz atvainojos

ja ta saprašana par auto nav pusprofesionalā limenī tad labak dodies uz servisu

99% akumulatoru ized radioaporats vai 1%ģenerators,dabiski var but aridzam bagažnieka lampiņa,

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: es dabiski atvainojos,bet iebaz to testa lampiņu sev ,nu pats zini kurvelreiz atvainojos

ja ta saprašana par auto nav pusprofesionalā limenī tad labak dodies uz servisu

99% akumulatoru ized radioaporats vai 1%ģenerators,dabiski var but aridzam bagažnieka lampiņa,

jauki, ka ir ari tadi laudis ka tu, atbrauc pats uz norvegiju uz autoservisu, kur 'darbs' servisa maksa no 1000NOK =80 Ls stunda , ta jau labaak iebaazisu sev kur tu saki. ka jau ieprieks mineju, par elektribu nav sapratnes, bet laikam jau arodskolas limena elektribu kaut kaa nebuut izkodiisu

lvrisk Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

lvrisk rakstīja:

tetis rakstīja: es dabiski atvainojos,bet iebaz to testa lampiņu sev ,nu pats zini kurvelreiz atvainojos

ja ta saprašana par auto nav pusprofesionalā limenī tad labak dodies uz servisu

99% akumulatoru ized radioaporats vai 1%ģenerators,dabiski var but aridzam bagažnieka lampiņa,

Viss izraadiijaas gana prasti - ar to pasu testa lampinu konstateju ka nav masas, bij korodeejis vads kur vins pienaak pie kuzova. Nopuceju to. Tas bij viens moments - otrs: akumulators, kuru biju tikko uzladejis, un ampermetrs raadija, ka ir pilns izradijas ka momenta iztuksojas. to konstateju pagriezot aizdedzi uz II un visas lampinas 2 sek laika izdzisa. Ieprieks kimerejoties gar akumulatoru nebiju redzejis, ka tur vispaar paraadiijas kaut kaads stroms. Proba bij taa, ka divas ieprieksejas reizes uzskatiju, ka akis ir kaartiiba. Tagad tiku pie jauna akisa un viss rullee.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

a tur Norge tik slikti maksaa , nevari atljauties uz servisu aizbraukt ?? na xyn tad vispaar tur bij braukt ?? un veel ar auto

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

nu taupa to naudiņu,uz kartupelišiem un speķiti

es uz servisu nebraucu,man dzives veids tads, esmu autodakters,tapec padoms bija tads

tevis konstatetie defekti tik pekšņi neuznak,šai slimibai ir gari priekšsimtoni, to ka tu viņus nemaniji liecina ka tu esi vienkarš standarta lietotajs,

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

nu par to norvrģiju runajot,ka ta tur ta dzive latvju baleliņiem esmu dzirdejis ka tur esot liels ceļa nodoklis ko dabiski musu taupigie tautieši negrib maksat,

vel ir dzirdets ka norveģijā ta samaksa par tevis padarito esot daudz lielaka nekā īruzemē

jeb tomer darbojas lotviešu princips: pec iespejas vairak noplest no citiem,bet citiem nemaksat neko par darbu,pakalpojumiem

ka ta galu galā tur ir

andis100 Reģ.: 21.09.2006
0 0 Atbildēt

cik maksā lietots stūres pastiprinātājs un automātiskā kārba 850

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Sory ne pa temu A kur kads sakarigs Volvo shrots ir? man te visadus sikumus vajag 960 tajam. Paldies!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Smerlja ielaa....kantora ielaa...

a vispaar- www.scantechsweden.com/...

Un tad peec kodiem mekleet, ja jaunas....ibo tad redzeesi, kas der no 940 un citaam kasteem....savaadaak \"pod kļučevim slovom 960\" Tevi aizsuutiis dikti taalu...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti