Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

modena rakstīja: kaut ka neticas ka divas šļaukas šiem jāmaina 2 stundas.....

te vari paskatīties:

www.autodealer.ru/...

paldies par linku... skaidrs ir tas - ka pie šiem laikām tikai pēc specifiskām detaļam braukšu.....

pirms braukšanas intereses pēc zvaniju uz Zviedriju - bet tur pie trubas sēž tupas aitas kuras neko jēdzīgu nespēja pateikt.... Būs kādu vakaru jāraksta meilu.... jēgas laikām nebūs - bet cerība mirst pēdēja....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

modena rakstīja: precizēju - darbs MM bija ap 40-45Ls....

Mjā,Rīgā jau nu tomēr ir izvēles iespējas-ja darbs nav saistīts ar specifisku elektroniku utt.,jāizvēlas laikam 'nedīlerserviss'....

nu iepriekš bija zināma slikta pieredze ar Autostaru - līdz ar to nolēmu pie šiem griesties..... pirms tam atšūva ar bremžu diskiem.... šie pārkārsā.... šie ka argumentu minēja ka neliku pie viņiem + šļaukas tipo sliktas bija..... tagad ar draugu paši liksim Zimmermanu... domāju kā lētāk un daudz labāk būs par ATE oriģināliem ...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Un vispār kādām ir info par Lietuvas oficiāļiem? Cik šie ir alkatīgi? Varbūt ir jēga pie šiem braukt?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: volvo.infoauto.ee/...

www.volvocars.lt/...

nu šito es jau uzraku - domāju zvanīt... bet jau pavēlu bija.... par lietuviešiem gan ta neteiktu - pagaidām viss bija normāli....

Par estu cenam gan stipri šaubos - vel svaigas atmiņas par to ka gadu atpakaļ šiem ap latu par kafiju Statoila samaksāju.... Pie tam leiši daudz maz jēdzīgi krieviski runā.... bet ar ikauņiem mēģināt risināt jautājumus angliski man neliekas pārliecinoši labi.... bet krieviski - tad točno kaut ko ne tā sataisīs....

Leiši gan nav pilnīgi dauņi - šiem krievu valoda=nauda... ta ka es uz ziemeļiem skeptiskāk skatos.... pietika šodien ar zviedru Volvo pārstāvjiem parunāt.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

tipo dileri ka grib ta var darīt.... jeb ja būtu precizāk atbildes bija līdzīgas:

- neko nezinam - bet visdrīzāk laikām ka jau dīleram....

Kaut ka negribas ticēt ka viņiem nav kopējo vadlīniju darbām ar klientiem.... nez kāpēc aizmugurējo gultņu nomaiņa ir normēta - un uz 40Ls gultņa cenu + iet 20Ls par nomaiņu.... tipo ta zviedri šiem raksta... bet par sūda trubiņu 23Ls gabalā darbs iznāk 22Ls...

Es visu varētu saprast..... ja vien LATBEMA šie ceņņiki priekš septīta bembuka nebūtu normēti un pie tam lētāki....

Ja pēc ceņņikiem leišu bračkas būs ar mazāku uzcenojumu ( MM uzcenojums laikām ir ap 60%) - tad domāšu par nākamo Volvo iegadi... ja nē - tad nah... labāk pirkšu bembuku....

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

PIVS rakstīja: Man ir 850 TDI, bet gļukojās turbīna, vai arī kas cits- rezultātā min grīdā, taču ātrumu uzņem lēni kā tāds desu vāģis. Taču periodiski ar turbīnu viss ir ok... Esot iespējams, ka degvielas filtrs jāmaina, bet kas to zin???

[addsig]

Man tā bija Audim ar 2,3 motoru. Reizēm nobraucu malā, noslāpēju, pēc tam aiziet. Vienā brīdī atkal aizkrīt un iet kā "desu vāģis"

Man bija degvielas filtrs pie vainas.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaadam nav gadijumaa lieki 4 volvo kalpaki uz R15? Piedavajumus suutit uz andis_ur@inbox.lv" target="_new">sandis_ur@inbox.lv

Paldies

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

modena rakstīja: Un vispār kādām ir info par Lietuvas oficiāļiem? Cik šie ir alkatīgi? Varbūt ir jēga pie šiem braukt?

nez, es drīzāk pie estiņiem vilktu... leiši liekas blēži...

ka nenomaina ko vajag un ko nevajag...

Nu,veči-to es nesaprotu!Braukt mainīt bremžu šļaukas vai diskus uz citu valsti,kas nav pāris km attālumā.Vēl varētu būt,ka ļoti labu cenu gadījumā ar kādu grūti dziedināmu specifisku kaiti tālu doties pie meistariem,bet citādi-nē.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Nu bet krietns bāleliņš tak kaimiņieni neprec, bet brauc ziemeļmeitas lūkoties!

Tas tiesa!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

Gnoms rakstīja:

modena rakstīja: Un vispār kādām ir info par Lietuvas oficiāļiem? Cik šie ir alkatīgi? Varbūt ir jēga pie šiem braukt?

nez, es drīzāk pie estiņiem vilktu... leiši liekas blēži...

ka nenomaina ko vajag un ko nevajag...

Nu,veči-to es nesaprotu!Braukt mainīt bremžu šļaukas vai diskus uz citu valsti,kas nav pāris km attālumā.Vēl varētu būt,ka ļoti labu cenu gadījumā ar kādu grūti dziedināmu specifisku kaiti tālu doties pie meistariem,bet citādi-nē.

Davaj bez bla bla...

Šauļos norma stunda maksā 130 litus... kas ir gandrīz tik pat daudz cik pie mums.... vinīgi pie mums tas sūda šļaukas maksā nomainīt 43Ls... tur 140litus = reāli 28.50Ls... līdz Šauļiem max 100 km.... turp atpakaļ sanāk 10 lati.... kā var redzēt tikai uz šļauku nomaiņu ekonomija vismaz 5 Ls...

Atļaušos atgadināt kā vietājas cenas ņemtas ar 20% atlaidi.... tobiš jaunākiem Volvo uz turieni teoretiski ir daudz izdevigāk braukt....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Klaipedā norma-stunda maksā 120 litus.... rīt vel uzzināšu par cenam rezerves daļām.... principā varētu pa ceļam uz Nīdu ieplānot nelielu remontu.... vismaz ir izredzes ka ceļš uz kurortu atmaksāsies

Real Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Esmu pārmeties no SAABistiem uz VOLVOistiem (V-40)... Ja ne labāk, tad vismaz citādāk... ) Un uzreiz lūdzu padomus:

1. Aktuālākā lieta - šodien Tehniskājā apskatē konstatēja, ka pazudušas visas bremžu gaismas (nu, nevarēja tak visas lampiņas reizē izdegt t. sk. tās papildlukturī uz aizmugurējā stikla), panelī par tēmu neko nerāda, drošinātājs (motortelpā) vesels. Ko vēl var pats izdarīt vai arī - kur ir kāds sakarīgs specs, izņemot lielos servisus?

2. Bagāžniekā (pie rezerves riteņa) bagātīgi uzkrājas ūdens, vizuāli nevaru nofiksēt - no kurienes. Vai kādam ir pieredze, kur ir vājā vieta, kā meklēt?

3. Panelī visu laiku deg "slīdošais auto". Vai tas nozīmē, ka pretslīdēšanas sistēma visu laiku strādā, vai, ka ir nokārusies? (vispār jau vienalga, bet kārtībai jābūt - gribas zinaat )

4. Iedarbinot iedegas servisa lampiņa, bet pēc kāda brīža nodziest. It kā nekādas problēmas nejūtu... Kā noskaidrot - vai kaut kas nopietns, vai vienkārši pienācis laiks kārtējai apskatei?

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

4 punkts. Taa lampinja briidina, ka pienaacis laiks veikt ellas mainjas un filtru mainjas, nekas biistams.

3 punkts. varbuut tev ir poga kas vinju iesleedz vai izsleedz, pameklee. par v 40 neko daudz nezinu. Ja pogas nav, tad kaut kas nav labi.

2 punkts. paskaties bagaaznieka durvju gumijas, varbuut gar taam tiek ieksaa. Pameegini pats aplaistiit aizmuguri, no saakuma vienu saanu, tad otru, tad durvis un peec katra procesa skaties vai ir uudens, vismaz samazinaasi mekleesanas vietu.

1 punkts. nezinu.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Pamanīts šāds exemplārs. Vai spec projekts?

www.iauto.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Klaipedā norma-stunda maksā 120 litus.... rīt vel uzzināšu par cenam rezerves daļām.... principā varētu pa ceļam uz Nīdu ieplānot nelielu remontu.... vismaz ir izredzes ka ceļš uz kurortu atmaksāsies

Koroče laikam zviedri taisa pa'\si savu bezpreģelu - vai arī kopīga cenu politika... priekšējais disks maksā tik pat daudz..... labāk nopirkšuZimmermann - kurš ir trīs reizes lētāks...

Vienīgi bija neierasti dzirdēt no ofic dilera- ka šīs ir gatavs iedot kodu, līdz ar to novirzīt uz neoficiāla diska iepirkšanu...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Real rakstīja: Esmu pārmeties no SAABistiem uz VOLVOistiem (V-40)... Ja ne labāk, tad vismaz citādāk... ) Un uzreiz lūdzu padomus:

1. Aktuālākā lieta - šodien Tehniskājā apskatē konstatēja, ka pazudušas visas bremžu gaismas (nu, nevarēja tak visas lampiņas reizē izdegt t. sk. tās papildlukturī uz aizmugurējā stikla), panelī par tēmu neko nerāda, drošinātājs (motortelpā) vesels. Ko vēl var pats izdarīt vai arī - kur ir kāds sakarīgs specs, izņemot lielos servisus?

2. Bagāžniekā (pie rezerves riteņa) bagātīgi uzkrājas ūdens, vizuāli nevaru nofiksēt - no kurienes. Vai kādam ir pieredze, kur ir vājā vieta, kā meklēt?

3. Panelī visu laiku deg "slīdošais auto". Vai tas nozīmē, ka pretslīdēšanas sistēma visu laiku strādā, vai, ka ir nokārusies? (vispār jau vienalga, bet kārtībai jābūt - gribas zinaat )

4. Iedarbinot iedegas servisa lampiņa, bet pēc kāda brīža nodziest. It kā nekādas problēmas nejūtu... Kā noskaidrot - vai kaut kas nopietns, vai vienkārši pienācis laiks kārtējai apskatei?

Vai gadījuma nav piekābes āķā?

jebkura gadījumā:

1- nočeko visus drošinātajus... bija gadijums ka izdega pavisam cits drošinātajs - bet ar gabarītiem sanāca cirks....

2 -vismaz vecajiem tur bija speciāla gumija ar caurumu.... ļoti iespējams kā pa vienu tiek iekšā ūdens - bet to ar caurumu vajag iztīrīt lai ūdens ietu prom....

ar pārējiem punktiem nebija saskarsmes....

Real Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

=> Andreass, modena

Paldies!

Apmēram skaidrs, ka ar elektrību nebūs garlaicīgi... Vēl man ieteica ielīst pie bremžu pedāļa - tur esot kontaktiņi... Pat ar manu ne pārāk kuplo barojumu tur grūti ielīst... Nu bet pamēģināšu vēl arī to...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Pamanīts šāds exemplārs. Vai spec projekts?

www.iauto.lv/...

Laikam nelielā sērijā tādi bija kaut kur ražoti www.volvoklubs.lv/...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Klaipedā norma-stunda maksā 120 litus.... rīt vel uzzināšu par cenam rezerves daļām.... principā varētu pa ceļam uz Nīdu ieplānot nelielu remontu.... vismaz ir izredzes ka ceļš uz kurortu atmaksāsies

Modena,Tev nekad nav gadījies tā,ka ieplānota sīka remontiņa laikā atklājas kāda lielāka vaina,kas nav nemaz tik viegli novēršama?Bet nu kāda vaina padzīvoties kaut kur jaukās ārzemēs,servisa tuvumā,kopā ar ģimeni?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

modena rakstīja: Klaipedā norma-stunda maksā 120 litus.... rīt vel uzzināšu par cenam rezerves daļām.... principā varētu pa ceļam uz Nīdu ieplānot nelielu remontu.... vismaz ir izredzes ka ceļš uz kurortu atmaksāsies

Modena,Tev nekad nav gadījies tā,ka ieplānota sīka remontiņa laikā atklājas kāda lielāka vaina,kas nav nemaz tik viegli novēršama?Bet nu kāda vaina padzīvoties kaut kur jaukās ārzemēs,servisa tuvumā,kopā ar ģimeni?

Tici vai ne - bet manam volviķim vel nevienu reizi nebija tā, kā paliktu uz ceļa.... vienīga šaize bija ar kartera ventilāciju, izdzina eļļu caur izpūtēju - bet nu principā to varēja atrisināt stundas laikā, nerunājot jau par elementāram lietam ko servisa piemirsa izdarīt ( iztīrīt turbīnas drenāžu un pagaidīt 15 minūtes kāmēr es atvedīšu jauno melnu ventilācijas bunduli..).... vienīgi pats gribēju pārliecināties par turbīnas tehnisko stāvokli...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un vispār vislielāka problēma ar ko biju saskaries - nebija motora galvas blīve.... mūsu banānu valstī vajadzēja vismaz nedēļu gaidīt pēc pasūtījuma.... aizbraucos uz Šauļiem problēma tika atrisināta 4 stundu laikā... tā ka uz LT pusi skatos daudz optimiskāk.. jebkura gadījumā iebraukšu uz vietas parunāt....

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Man,paldies Dievam un Volvo,arī vēl uz ceļa nav nācies palikt,bet stāsts jau nav par to...Lai veicas!

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Vakar izkāpju no auto,skatos, nav diksm vidus vāciņš ( pašā centrā, ar Vilvo uzrakstu). Domāju, nospēruši .

Pieliecos, skatos, nekā, izskrūvējusies pusass skrūve un nospiedusi vāciņu un pati skrūve izkritusi ar.

Kaut ko tādu nebiju redzējis agrāk.

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Jā, V 70 2000.gads.

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

PAvisam citāds jautājums ....

Varbūt kāds ir saskāries ar aizmugurējo atsperu problēmu S40????

Laikam "nogurušas" un bišķi iesēdušās - ja vēl kāds jāved tad pavisam nepatīk.

Jaunas - labā ciparā ap 70 ls

Lietotas - nezinu vai būs jēga...

Ko ieteiksit ?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti