Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

AutoNets,tur taču skaidri rakstīts,ka 1996.g. 940-tais,nevis FWD.

Ozz, OE spilveni(RWD) nenoplīst vibrācijas ietekmē(scantech gan var arī tādā veidā nobeigties),bet gan no zvalstīšanās uz sāniem(piem.,strauji ejot bedrainā pagriezienā un vienlaicīgi vēl berot maksimāli gāzi).

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

spilveni būs jāmaina - tas laikām visticamāk ka fakts - laikām braukšu MM mocīt...

vel var minēt kā bieži vien sanāk tādas situācijas par kuram aprakstīja UUSA....

Vss ir po... - salidzinot ar turbīnu.... un viss kas ar to saistīts.... nesen atklājas ka no turbīnas nav pareiza efekta... nu nedod uzrāvienu i vse...

Aizbraucot uz DizR - šie visu dienu auto noturēja - pēc tam saņemu auto ar paskaidrojumu ka kaut kādi datčiki priekš kalniem domāti noklājas....

Jebkura gadijumā atvienojot vienu trubiņu no degvielas sūkņa un t nobloķejot auto dinamika manāmi uzlabojas ( līdz sotakam -4sek )

Vakar pēc dienas nostāvētas uz saules, auto atkal izrādīja nevēlēšanos normā;li paātrināties.... Atkal nav turbo darbības pazīmes... Un tad man rodas jautājums - ja šie gudrīši teica man ka noglučija datčiks - tad visticamāk datčiks joprojam gluči un ka visticamāk šie pievadus no pašiem dtačikiem neatslēdza....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jebkura gadījumā šo jautājumu es pie viņiem tuvākā laikā noskaidrošu.....

Vienīgi gribētos zināt no citu pieredzes - vai ir raksturīgi 6 cilindru dīzeļie3m kas uz Volvo, kā pie karstās apkārtējas temperatūras manami samazinās turbo efekts - respektīvi auto dinamiskas īpašības....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: jebkura gadījumā šo jautājumu es pie viņiem tuvākā laikā noskaidrošu.....

Vienīgi gribētos zināt no citu pieredzes - vai ir raksturīgi 6 cilindru dīzeļie3m kas uz Volvo, kā pie karstās apkārtējas temperatūras manami samazinās turbo efekts - respektīvi auto dinamiskas īpašības....

It kaa nee...nezinu, man interkuulers...

hvz...reizeem ir taada sajuuta ka nu....nu....nu....veelmazliet....un tas ceeliens otrajaa it kaa apstaajas, bet paarsleedzamies uz 3. un viss kaartiibaa....

Man salonaa manometrs izvilkts....saak celt no kkur pie 2krpm kkaadi 0,2 baari pumpee, bet kad apgriezieni aiziet liidz 4 un vairaak tad ir gadiijies arii 0.9 bar iepuust

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iisteniiibaa jau tas interkuulers arii ir izdomaac, lai padotu atdzeseetu gaisu.Tas esmot effektiivaaks...

la tas LT mators jauns TD naaca kaadi 110 zs, TDIC 124 zs...

tomz Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Tā kā visiem zināms, ka MM uz detaļām liek nenormālo uzcenojumu, gribēju vaicāt, vai kāds ir pasūtījis Volvo detaļas no kādas citas ES valsts?

Vai varat ieteikt kādu Volvo detaļu e-veikalu ES robežās?

p.s. šobrīd parēķinot man pat sanāk lētāk pasūtīt detaļu no ASV nevis pirkt to MM...

p.p.s. jau iepriekš paldies par atbildēm!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: iisteniiibaa jau tas interkuulers arii ir izdomaac, lai padotu atdzeseetu gaisu.Tas esmot effektiivaaks...

la tas LT mators jauns TD naaca kaadi 110 zs, TDIC 124 zs...

tur jau ir prikols ka man D24TIC.... sakrāmējuši pilns ar datčikiem - un reāli neviena gudra cilvēka kuºs šajā lietā rubītu fišķu.... Pa baigo karstumu dzinējs nevelk.... tāda sajūta ka nav turbīnas.... vismaz metodom tika atklājas ka šie datčiki ietekme turbīnas darbu.... citādi jau ir jocīgi - visu izčekoja, viss idealnika - a dinamikas naf..... atsledzot daļēji tos datčikus atgriezas vismaz daļa jaudas... būs laikām vispar tos jano****zē....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

tomz rakstīja: Sveiki!

Tā kā visiem zināms, ka MM uz detaļām liek nenormālo uzcenojumu, gribēju vaicāt, vai kāds ir pasūtījis Volvo detaļas no kādas citas ES valsts?

Vai varat ieteikt kādu Volvo detaļu e-veikalu ES robežās?

p.s. šobrīd parēķinot man pat sanāk lētāk pasūtīt detaļu no ASV nevis pirkt to MM...

p.p.s. jau iepriekš paldies par atbildēm!

cik bija pieredze - tici vai ne - bet no ES mums vismaz atlaides dod..... iekš LT un EST cenas vienādas faktiski... laikām tāda politika.... ne jau MM tos ceņņikus izdoma... ir aizdoms ka centralizēta cenu politika..... vismaz tuvākā apkārtnē...

un ja skatities no Vācijas līmeņa algam - tad nemaz nav tas cenas tik lielas....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Vai kāds nezina- var dabūt Textar bremžu klučus priekš Volvo 940? Ir konkrēta interese....

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

webshop.tecdoc.net/... ;jsessionid=7FCA7A83D32843FDCF51374746FC473D?view=VIndexFramesetJsp

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: webshop.tecdoc.net/... ;jsessionid=7FCA7A83D32843FDCF51374746FC473D?view=VIndexFramesetJsp

bez reģistrācijas nekā....

ja ir - cik maksā pasūtīt?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Te varbūt www.textar.com/...

nekā nav... izņemot info ka Lietuvā kads kantoris ir oficiālais izplatītais....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kārtējo reizi - iekš LT ir tās spēks.... šeit ir viņu pārstāvniecība caur kuru var pasūtīt... eoltas.lv/...

Vienīgi īpaši ātri nebūs.... Zimmermann diski arī ātri neatnāk...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: kārtējo reizi - iekš LT ir tās spēks.... šeit ir viņu pārstāvniecība caur kuru var pasūtīt... eoltas.lv/...

Vienīgi īpaši ātri nebūs.... Zimmermann diski arī ātri neatnāk...

Labu mantu jau var pagaidīt kādu brīdi.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

modena rakstīja: kārtējo reizi - iekš LT ir tās spēks.... šeit ir viņu pārstāvniecība caur kuru var pasūtīt... eoltas.lv/...

Vienīgi īpaši ātri nebūs.... Zimmermann diski arī ātri neatnāk...

Labu mantu jau var pagaidīt kādu brīdi.

nu ja.... tikai vot labus Volvo servisus gan nesagaidīšu... turbo atkal nevelk.... psc vienkarši... jau apsveru nopietnu domu pāriet uz BMW... tur vismaz serviss normālais ir... bez turbo vairs nav tik jautri ar Volvo...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Pārej,pārej uz BMW,ņem 525TDS-tad redzēsi,ko nozīmē remontu dārdzība.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Pārej,pārej uz BMW,ņem 525TDS-tad redzēsi,ko nozīmē remontu dārdzība.

nu remonta dārdzība ir relatīvs jēdziens... ja man vajag tusēt Junmarupē vai Mārupē kamēr auto salabos - tad aiziet dārgais laiks.. ja MM - tad atvainojos - no Latbemā sanāks lētāk remontēties...

un tik vecu motoru es gan neņemšu... skatos uz 530d pusi...

Jebkura gadījumā volviķis paliks braukšanai uz darbu - jo Kalnciema ceļu drīz atkal būs ka nobambardēts....

agriss Reģ.: 17.09.2003
0 0 Atbildēt

Vakar noskatīju Volvo S60 lai nopirktu, bet mulsināja message panelī... ņemot vērā to, ka tas bija fraču valodā, tad uzreiz nezināju ko tas nozīmē... bet nosūtīju īsziņu vienam paziņam no francijas uzzināju, ka tas ir 'labojiet ātrumkārbu'. Paziņojums gan bija dzeltenais nevis sarkanais, līdz ar to joprojām saglabāju cerības auto iegādāties, pēc tam kad auto tiks nočekots servisā... Jūsu viedoklis par message?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

agriss rakstīja: Vakar noskatīju Volvo S60 lai nopirktu, bet mulsināja message panelī... ņemot vērā to, ka tas bija fraču valodā, tad uzreiz nezināju ko tas nozīmē... bet nosūtīju īsziņu vienam paziņam no francijas uzzināju, ka tas ir 'labojiet ātrumkārbu'. Paziņojums gan bija dzeltenais nevis sarkanais, līdz ar to joprojām saglabāju cerības auto iegādāties, pēc tam kad auto tiks nočekots servisā... Jūsu viedoklis par message?

Nezvai 'labojiet ātrumkārbu' varētu būt precīzs tulkojums,gan jau jāpārbauda tā kārba.Visādā ziņā tas ir nopietns signāls,lai pieietu pārbaudei rūpīgāk nekā parasti(ja šāda ziņojuma nebūtu).

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Visticamaak, ka mainiet elji...

agriss Reģ.: 17.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Visticamaak, ka mainiet elji...

pie 134 tk km man liekas ka eļļa vēl nav jāmaina...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

agriss rakstīja: Vakar noskatīju Volvo S60 lai nopirktu, bet mulsināja message panelī... ņemot vērā to, ka tas bija fraču valodā, tad uzreiz nezināju ko tas nozīmē... bet nosūtīju īsziņu vienam paziņam no francijas uzzināju, ka tas ir 'labojiet ātrumkārbu'. Paziņojums gan bija dzeltenais nevis sarkanais, līdz ar to joprojām saglabāju cerības auto iegādāties, pēc tam kad auto tiks nočekots servisā... Jūsu viedoklis par message?

Arii man shadu pazinjojumu pirms kada laika izmeta. Aizbraucu uz MM un tur pateica, ka nojugusies elektriski ta fiicha, kas "ieliek karbu neitralaja" taja bridi, kad nospiesta bremze. Vinji to fiichu nonjema un rezultata tagad, kad nospiesta bremze auto stav, bet karba neparsledzas ieksheji uz N. Itka varot palielinaties vibracija utt, bet nekas tads nav un atlaizot bremzi mashina uzreiz atrak "doma" , ka jasak braukt uz priekshu - automats mazk gulj.

Pie reizes nomainiju arii valodu kompi uz anglju un kopa samaksaju 32 ls.

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Vispirms pārbaudi vai tie 134 ir reāli.

agriss Reģ.: 17.09.2003
0 0 Atbildēt

vol rakstīja: Vispirms pārbaudi vai tie 134 ir reāli.

tas arī mani stipri mulsināja un pārdevēju mudināju atzīties cik tad ir tas reālais nobraukums, jo mani nebiedē teiksim kaut vai pa 100tk vairāk... bet šis neko.... it kā esot reālais. bet nu saiekot visus tos gļukus kopā nolēmu meklēt citu auto...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti