jautaajums!

900 Reģ.: 08.03.2003

vai kaads vareetu ieteik jeedziigu alumiinija trubu nonjeemeeju un metinaataaju, vienvaard sakot: meistaru?

Paldies![addsig]

 
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ZZ mani izprovocēja - tāpēc lūdzu:

es jau tikai tāpat - gribēju Tevi noskūpstīt,

bet TU ? .. aizskrēji projām sliedēs kā neprātīga

es negribu neko ļaunu, esmu balts savā domā

Tu izbijies manas acis. es nesapratu.. ko?

paklau! kas Tu esi? tur - prom? vai Tu

mani dzirdi? tur sliedes neredz! paliec!

tālu aiziet nav veselīgi!

nāc atpakļ! nāc tuvāk! notici! lūdzu!

es Tevi noskūpstīšu un Tu varēsi atkal iet.

paklau! kā tu jūties?

ps. ziedojiet manai Lvalodas učenei jo nemāku salikt komatus..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

salti balti meli!

bet vispār jau.. Ziedonis!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nez, es vinu ari par Ziedoni nosaucu un ieteicu parrakstit Epifanijas, jo tas ir tadi pasi murgi

MAKSLA ...

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ai - durnie!

man sen sen atteica viena meitene un pēc tam drusku raudāju. spilvenā un vispār man ir noriebies tas sarkanais telefons no kā nekam nevar piezvanīt! (vai negribas piezvanīt ja nav "ķosis")

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nē tie nav murgi, bet klaji meli dzejiskā formā! jo zinu, ka nekāda vaļā palaišana gan nenotix

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Kas par sarkano telefonu ?

Par to laisanu vala, tiesa, diezvai laidis

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

tas ir mātes sindroms

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Dig, nupat pieleca, ka tava dzeja atsit nedaudz NSRD gabalu "Fridriksons". Tur ar bija jautajums "ka tu juties", bet atbilde bija "jutos es neka, man nav tada laika, laika sagaidit "

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

no laika gala visiem ir skaudis brīvais domājiens. domā jau visi - pat alus tad kad zeme tuvojas ātri murmuļi!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: tas ir mātes sindroms

nē - tā ir lēta, bet droša kontracepcija

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Dig, nupat pieleca, ka tava dzeja atsit nedaudz NSRD gabalu "Fridriksons". Tur ar bija jautajums "ka tu juties", bet atbilde bija "jutos es neka, man nav tada laika, laika sagaidit "

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ZZ: baidos samelot - bet :

labrīt putra kur tu biji vai tu atceries ka biji - varbūt tas tev tikai šķiet. visu mūžu vāries vāries - cerībā ka kādreiz pāries. Pāries pāri katla malai, pāri slirxnim ielas galam pāri upei pāri jūrai pāri pasausītei kurai savas salas nemaz nav.!

un tad iedomājies dumu visu katla atlikumu - nedomā par to kas būs nedomā par to kas bijis - iedomājies biezu sienu un pie sienas abus mūs.. tūūūru tuūūru

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Vel jau bija: ciku caku caura tumba, kapec gan tik caura tu, kur tu nemi caura tumba tadu lielu caurumu, caaauuura gan, caaauuura gan ...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ko nozīmē, ka turpceļā un Jelgavu salonā nepūšas siltais gaiss ne pie kādām pogu kombinācijām, bet atpakaļceļā pūšas uz nebēdu

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Nez - tad barauc tikkai atpaļgaitā......

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:ko nozīmē, ka turpceļā un Jelgavu salonā nepūšas siltais gaiss ne pie kādām pogu kombinācijām, bet atpakaļceļā pūšas uz nebēdu

Tosola līmenis> iespējams...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

OK, kur lej tosolu? Man ir viena lieka pudele - radiniece uzdāvināja, jo viņai kāds bija uzdāvinājis, bet viņai nav auto. bet kur jālej? un kur tad viņš būtu palicis? sarāvies aukstumā?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

un braucot atpakaļ atkal izpleties..

a motora temperatūra normāla?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstījaK, kur lej tosolu? Man ir viena lieka pudele - radiniece uzdāvināja, jo viņai kāds bija uzdāvinājis, bet viņai nav auto. bet kur jālej? un kur tad viņš būtu palicis? sarāvies aukstumā?

Nu tosols kā šķirne Tev diez vai derēs... Pārsvarā visiem auto ir Polar antifrīzi vai kas cits tmldz. Vārdusakot - kvalitatīvs dzesēšanas šķidrums Būtībā jau viena no reālākajām pazīmēm, ja piepeši nesilda, bet pēc tam sāk sildīt, ir dzeses škidruma iztrūkums. Skaties motortelpā pasažiera pusē balts plastmasas trauks ar skrūvējamu korķi un apstiprinošu uzrakstu coolant

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Nez: ja ko nezinu - ir tak serviss un An2 utt....

Arī auto evakuācija iespējama - varbūūūūt...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:un braucot atpakaļ atkal izpleties..

a motora temperatūra normāla?

jā, tā bultiņa turējās kur nākas! Vispār jau bija arī aķis izlādējies un pēc tam ar krokodiļiem dzīvību iepūtām un var jau būt ka visur viss iet pa īso un tāpēc gļuko.. Rīt pie dienasgaismas ielūkošos zem coolant vāciņa. Un šķidrums ir labu labais - firmennijs no servisa, kas kartera vāku metināja un skrūvēja - tad jau ģeldēs!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Arnijs rakstījakaties motortelpā pasažiera pusē balts plastmasas trauks ar skrūvējamu korķi un apstiprinošu uzrakstu coolant

tikai, netaisi vaļā uzreiz pēc braukšanas... ir visai reāla iespēja kārtīgi applaucēties...

Tur jau Warnings lieliem burtiem priekšā Kaut gan.... vai var visam ticēt, kas raxtīc

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Paldies!

PS interesanti, kāds izskatās noliedzošs uzraksts coolant

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tad ja uz vāciņa ir rakstīts "logu mazgājamais šķidrums"..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstījaaldies!

PS interesanti, kāds izskatās noliedzošs uzraksts coolant

Anticoolant

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti