Joprojām daudzi cilvēki pērk auto, balstoties uz emocijām. Ja auto tīrs un smuks, pastāv lielāka iespēja, ka tiks pārdots bez īpaši padziļinātas izpētes.
Tagad jau atkal cenas krītas, kopš visai brīvi var dabūt jaunus auto. 2020./2021. lietotajiem cenas gāja augšā, jo nevarēja jaunus dabūt. Arī jaunajiem, starp citu, cenas met lejā. Mupat Peugeot, piemēram, vairākiem modeļiem nolaida.
Nu nez... pirms mēneša man V60 aizgāja 3 dienu laikā. Nebija arī zemākā cena. Tajā sestdienā atbrauca 2 pilsoņi skatīties, pirmais pēc tam atzvanīja un pateica, ka ņem. Es pat neļāvos kaulēties...
Tikai nevajag ar vaimanoloģiju nodarboties. Kad ieviesa OCTu, tad bija fiksēta prēmija 40 lati... Pēc BM ieviešanas dažu labu auto varēja par 10 uz gadu apdrošināt.
Tikai viņš jau nu točno nebūs tas, kurš tur kaut ko varēs patrenkāt. To pajoliņu jau sen vairs neviens par pilnu neņem. Korupcijas apkarotājs, ibio! Ko tad neapkaroja, kad sēdēja parlamentā?
Nu, labi, ar NATO savādāk, Ukrainas tur nav. Bet, nu jā, tas par to esošo frontes līniju, ja ir taisnība, tad iespārda pamatīgi... Great America ļaus krieviem uzvarēt.
Man šķiet, ka nē. BY jau diezgan izvairās no kara UA, kur nu vēl ar NATO. Es domāju, ka lukašs nav tik stulbs, lai nesaprastu, ka šāds izgājiens būtu beigas viņam un nekāds putlers viņu nespētu (un arī negribētu) pasargāt.
www.tvnet.lv/8043594/foto-putina-vizite-ziemelkoreja-diktatori-slave-viens-otru
Nabaga vova... tik izmisis, ka jāziepējas un jālien pakaļā atpalikušākās valsts dižajam vadonim...
Ja pats atzīsti, ka neatbilst tēmai, ko tu te turpini spamot un piesārņot forumu?
Nu nez... es meršiem regulāri jaucu pagrieziena slēdzi ar kruīzu...
Tieši to jau es saku... Piemēram, Kolaboranta sakarā LL labi apzinājās, ka dabūs bietē, ja liks to aplīmēto busu pie viņa mājas. Būsim godīgi, tā Vansoviča (vai kā viņu tur) vietā Lato pats arī būtu panācis procesu par vajāšanu...
Neesmu baigais jurists, bet man šķiet, ka var gan dabūt arī pret sevi. Aizej uz menteni un atzīsties, ka esi pārkāpis tādu un tādu likumu, par ko draud kriminālatbildība, un process būs rokā... Nu, tā tīri teorētiski...
Nu, Lapsa ir skabarga pakaļā daudziem, līdz ar to šis neizbrīna.
Bet būsim godīgi - LL pats vēlas šos kriminālprocesus, jo tie nodrošina lielāku popularitāti viņa grāmatām.
Iepriekšējās paaudzes Octavia un Kodiaq arī tā ir, SEAT Tarraco un Ateca arī... Šāds risinājums vēl ir iepriekšējo paaudžu Pežo (208, 2008, 3008, 5008, 508), Citroen Berlingo/Peugeot Rifter). Ja pareizi atceros, pēdējam Toyota Auris arī tā bija, tikai kloķis labajā pusē.
Problēma, visticamāk, ir tevī :D Man nebija problēmu ne ar elkoņbalstu (ja pareizi atceros, viņam augstumu varēja regulēt), ne ar pagrieziena rādītāju... Bet gandrīz nevienam B segmenta automobilim nav bagāžnieka.
Bet vispār šis bija jāliek vai nu jauno, vai lietoto auto topikā.
Uzsaukšu iauto biedriem (sakarīgajiem, protams) kruīzu :D
Sveiki, GB12,
Es esmu advokāts John Costanzo, nelaiķa Ing. Rihards ...; jūsu valsts pilsonis un bijušais (Noble Oil Services, Inc.) direktors, kura galvenā mītne ir 5617 Clyde Rhyne Dr, Sanford, NC 27330, Amerikas Savienotās Valstis (ASV). 2018. gada 31. janvārī mans klients, viņa sieva un viņa divi bērni iekļuva autoavārijā uz West Stockbridge Expressway un diemžēl zaudēja dzīvību. Viņam bija konts, kura vērtība bija aptuveni 28,7 miljoni dolāru, kas atradās bankā šeit, Amerikas Savienotajās Valstīs. Tagad banka sazinājās ar mani kā viņa privāto advokātu un vienīgo konta parakstītāju, lai uzrādītu saņēmēju vai arī viņi slēdz kontu. Tā kā jums ir tāds pats uzvārds un jūs esat no tās pašas valsts kā viņam, es vēlos uzrādīt jūsu vārdu bankai kā tuvāko radinieku/labuma guvēju. Es nosūtīšu jums visus juridiskos pierādījumus un dokumentus. Visas juridiskās formalitātes kārtos mūsu advokātu birojs. Ļaujiet bankai pārskaitīt naudu jums. Mēs to sadalīsim 50/50 pēc visiem izdevumiem. Tāpēc, ja jūs interesē šis darījums, lūdzu, atsūtiet man savu mobilā tālruņa numuru, pilnu vārdu un privāto e-pasta adresi, lai es varētu jums nosūtīt vairāk informācijas par šo uzņēmumu.
Nemaz nezināju, ka esmu amurikānis...
Braucu 2022.gadā... kaut kādi 25-30 euro kopā bija vienā virzienā.
"Un tiesa, kurā vērsīsies, arī būs cita."
Kura?
Kanibaals rakstīja: Nu jā, ja sūtīsi ierakstītu vēstuli tad būs marka nepieciešama.
www.tiesas.lv/e-pakalpojumi/nodevu_kalkulators/
Izvēlamies "Administratīvais process", pēc tam "pieteikums/pirmā instance". Šis uzrāda, ka jāmaksā valsts nodeva - 30 euro.
Nē, uz Tallinas šosejas pie kaut kāda krustojuma, kur zīme bija 70, man bija 73... Turklāt tas bija tumsā, ap pusnakti. Ja būtu skola, tad ātruma ierobežojums taču būtu 50 vai pat 30... Par to plūsmu piekrītu - kopumā EE tā ir mierīgāka un ap +10, tikai pie radariem igauņi gan sabremzējas 5-10 km/h zem atļautā. Varbūt gan tagad kaut kas ir mainījies, pēdējo reizi uz EE braucu 2020. gadā, konkrētais keiss ar radaru bija 2018.
Bet par to veikalu - man šitādu Cityparks uzlika pie Valdemāra Rimi - arī 15 min pirms slēgšanas, kā dēļ steigā aizmirsu iereģistrēt auto.
Kopš Vācijas ir pagājuši gandrīz 2 gadi... un vēlreiz - ar +10-+20 esmu braucis garām arī policijas ekipāžām gan Vācijā, gan Beļģijā, gan Horvātijā, Austrijā, Čehijā un gan jau vēl kaut kur...