- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
anoagask rakstīja: kur eiropā bez virzienu fiziskas nodalīšanas ir aļauts 110? IMHO nekur, jo frontālā sadursme pie 110 ir game over. Pie tam plūsma jau tagad iet 100-105 pa 1+1 šosejām
Ja reiz ir diskusijas par to, vai pilsētā vajadzētu atļaut 30 km/h vai 50 km/h, jo ir dramatiska situācija attiecībā uz izdzīvošanas iespējām, tad 90 vai 110 - nu nav tur nekas diži labāks... Pats es dižais ceļotājs neesmu, bet nu cilvēki man par šādiem ceļiem ir stāstījuši, vien kur - vai nu atceros. Ka tik ne Francijā. Ātrgaitas ceļa zilā zīme, 110 km/h, mezglu jautājums sakārtots. Droši vien arī līknes ir diezgan OK un attiecīgi redzamība - vajadzētu nebūt problēmām ar apdzīšanu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
kasinsh79 rakstīja: Sen nav topiks kustināts, lai iet.
Nupat veicu 3.apkopi savam Passat B8. Sanācis nobraukt jau 72tkm. Garantijas vairs nav (bija 24 mēn. vai 80tkm, atkarībā no tā, kas ātrāk). Šoreiz mainīta eļļa, bremžu šķidrums, dzesēšanas šķidrums, sveces, logu tīrītāju slotiņas u.c. Apkope sanāca padārga, kopā ar auto mazgāšanu Moller Krasta servisā atstāju 479 eur. Vairāki man ir prasījuši, vai tad nevar lētākā vietā, ja reiz garantijas vairs nav - mums būtisks pilnīgs apkopju caurspīdīgums no A-Z (kad atdošu auto atpakaļ uzņēmumam Warszawa), un kad Polijas dīlerim būs skaidra visa auto vēsture utt. Kas patiesi priecē? Pilnīgi nekādu defektu līdz šim brīdim
Laužu stereotipus par vācu autobūves "vājo" kvalitāti. Nekas prātu un nervus nečakarē, nekādu elektronikas kļūdu, tikai braukt. Joprojām perfekta oriģinālā piekare, joprojām oriģinālās bremzes utt. Salonā aizvien klusums, bez blakus trokšņiem no paneļa vai apdarē. Solīds auto, nekā piebilstama.
No degvielas ekonomijas viedokļa pat neprasās dīzelis (identisks kā man tagad ir arī kolēģei - tikai dīzelis), pilsētā iekļaujos vidēji 8,5l mix (ok, varbūt mazliet vairāk smagos sastrēgumos, bet tādus reāli vairs neizbaudu ikdienā), ārpus pilsētas - ap 6l (vai mazāk, ja braucu mierīgi, piemēram, uz tālo Igaunijas galu). Principā, ir normāli ar vienu bāku nobraukt 850-1200km (atkarībā no maršruta). Cienījami.
Dzinējs 1,8Tsi 180zs neprasa ne pilītes eļļas (atkal mīts). Jaudas ikdienas satiksmē pietiek atliku likām, arī retajās reizēs uz bāņa neemu palicis jaņos, traucē vienīgi veselais saprāts komplektā ar iespējamo CP ķērienu. Braucu tālāk ![]()
Tev gan jau tas čeks ir - cik tāds dīleris par slotiņu maiņu prasa?
Tēma: Citybee pieredze
msh rakstīja: Mani fascinē šajos abos postos izteiktā doma, vecmāmiņu "gudrība". Ja ir divi braucēji, viens pa bruģi dročī uz 30 un zemāk, un viens normāli brauc, labākajā gadījumā mašīnas tiek plēstas vienādi, sliktākajā - tas ir dročītājs, kas savējo plēš vairāk, jo tas ir viņš, kurš, skaitīdams katru akmentiņu, savai piekarei liek darboties vairāk, kamēr tas, kurš brauc normāli, liek vairāk darboties riepu gumijai, bet piekarei - mazāk.
Ja bruģis būtu tik vien kā blakus salikti akmeņi, kas kopumā taisa grubuļainu un netīkamu segumu, tad vēl varētu pieciest. Diemžēl man tas bruģis ir ar n-tajiem iesēdumiem, tramvaja sliedēm u.t.t. Brīnišķīgs, kaut arī mazliet dramatisks piemērs nāk prātā - kaut kāda ieliņa no Ulmaņa gatves uz Stradiņa slimnīcu pirms dažiem gadiem. Pasen tur neesmu braucis, varbūt tagad ir labāk, bet toreiz bija konkrēti nikni iesēdumi un atļaušos domāt, ka nekāda riepu gumija neko nespētu dot.
Tēma: Citybee pieredze
Tēma: Anti Vernona kampaņa.
Vernons rakstīja: Uupim un citādi domājošiem! CSL 19. panta 3. punkts un CSN 15. punkts! Manā jaunībā tā arī bija rakstīts: "Gājējam aizliegts iziet uz brauktuves, ja tuvojas..." Nekas jau nemainās lietas būtībā, tikai uupim un palaidniex līdzīgie raksta CSN ar vienu mērķi, gājēja stulbumu uzvelt braucējam. Viss baltiem diegiem šūts!
Ir diezgan pretrunīgas lietas kaut vai tajos pašos CSN - autovadītājam jādod ceļš gājējam, kas iet pa pārēju, tajā pašā laikā gājējam jāpārliecinās, ka tiek laists. Autobusam ir priekšroka izbraucot no pieturas apdzīvotās vietās, taču tam arī jāpārliecinās, vai tiek laists.
Tēma: Sos
Conqueror rakstīja: Starp lielākajām Latvijas pilsētām plāno veidot ātrgaitas autoceļus. Lielākie tuvākās desmitgades ceļu attīstības projekti varētu būt Rīgas apvedceļa pārbūve atbilstoši ātrgaitas ceļu standartiem, veidojot to ar atdalītām brauktuvēm un divlīmeņu pārvadiem, un autoceļu no Rīgas apvedceļa uz Jēkabpili un Tukumu pārbūve par četru joslu ceļiem. "Via Baltica" tiks attīstīts par galveno tranzīta artēriju savienojumam ar Rietumeiropu un Skandināviju.
Klausies tās ministra fantāzijas vairāk. Es redzēju prezentāciju un būtībā katru gadu, lai sasniegtu mērķus, vajag realizēt kādus 50 km šādu ceļu. Pagaidām īsti neredzu, ka tas faktiski notiktu.
Pie kam, ja atmiņa neviļ, tajā prezentācijā VIA Baltica Latvijā beidzās pie Bauskas.
40. gads ir pietiekami tālu, pilnīgi noteikti, ka mūsu ministrs līdz tam laikam būs nomainījies ![]()
Tēma: Administratīvais arests
Visiem, kas ir saņēmusi Jūrmalas domes sodus no LMT luksofora kameras Majoros šis būtu jāzina (+ DOKUMENTS)
9
Kur beidzas ātruma ierobežojums 30 km/h uz Meža prospekta abos virzienos? 1.DAĻA - Viedokļi? (+ VIDEO)
18
Vai kartē ar Nr.1 ir atzīmēts krustojums Latvijas ceļu satiksmes noteikumu izpratnē? 2.DAĻA (+ FOTO)
4
Ministrs: Šodien atsāksies otra nokritušā drona meklēšana, pārgrupēsim personālu un mainīsim taktiku (+ VIDEO)
1
Karavīrs Ukrainā pastāsta galvenās lietas par dronu nozīmīgumu karā pret iebrucējiem no Krievijas (+ VIDEO)
Vai kartē ar Nr.1 ir atzīmēts krustojums Latvijas ceļu satiksmes noteikumu izpratnē? 2.DAĻA (+ FOTO)
4