Kārtot: Augošā secībā
1 2
JanJan 23.01.2023 8:56

Nu man vispār smadzenes izslēdzās, kad sākas "priHvatizēšana"...

JanJan 25.12.2022 19:47

Kārtējais piemērs, kāpēc ar Krieviju jānogriež visa veida sadarbība ar laiku. Un jābeidz šitais bullshits "ar kaimiņiem taču jāsadzīvo..."

Starpcitu, atceroties apmēram 2000-2010s gadus - mani, kā latvieti regulāri internetā (uz ielas gan to daudz nedzirdēja) sauca par gansu un to darīja krievu jaunieši. Viņiem jau nebija nekādas poņas par ko viņi īsti runā, attiecīgi tad jau vecāki vai citi apkārtējie bija iemācījuši, ka latvietis = nacists.

JanJan 23.12.2022 13:22

Šķiet bija twiterī minēts, ka Prigožins bija izteicies, ka visus tos, kas bēga prom no krievijas šogad (it īpaši pēc mobilizācijas izsludināšanas), vajadzēja aizturēt un vest uz fronti un "viņi visi mirtu kā varoņi". Nu tā teikt, kā vecajos labajos laikos - soda bataljoni WW2. Ja nenošaus ukraiņi, tad FDD virsnieki no muguras šaus.

JanJan 21.12.2022 15:35

Paldies! Nu jā, ar tagadējiem tarifiem ziemā tās izmaksas jau būtu ļoti sālītas... Ja tagad svaigi pārslēgtu jaunu līgumu, tad benzīna mokka degvielas ziņā jau būtu lētāka visticamāk.

JanJan 21.12.2022 15:31

Cik tad ilgi gaidīsi... Daļa jau paņems to auto, kas ir uz vietas un uz to saloni droši vien var tīri ok izbraukt tagad.

Piemēram, Tu varbūt ļoti gribi kādu škodas modeli, bet nu nav un rinda hvz kad vispār būs. Nu tad Tu sašļucis aizej, piemēram, uz kādu franču vai korejiešu salonu un nopērc kaut ko līdzvērtīgu, kas ir pieejams +/- tagad, nevis pēc gada.

JanJan 21.12.2022 15:27

Kāda jēga tam salonam Tev tagad nopārdot auto ar atlaidi, ja auto piegāžu problēmu dēļ, viņi pēc tam sēdēs un garlaikosies, jo nebūs ko pārdot? Ja viņiem būtu pilnas noliktavas un krīzes dēļ neviens nepērk, tad cita runa, tad jau atlaides var arī sagaidīt.

JanJan 21.12.2022 9:40

Tev mājās bija vēl kāds lētais tarifs, ne? Tīri tā domājot cik tad tagad izmaksā "degviela" uz 100km, ņemot vērā, ka elektrības cenas diezgan augstas un CSDD ātrajās uzlādēs ar krietni pacēla cenu.

JanJan 15.12.2022 17:08

Nu es drīzāk domātu, ka debīlisma līmenis procentos nemaz tik ļoti neatšķiras. Piemēram, man apkārt esošie cilvēki ir pārsteigti cik izrādās daudz debīlu cilvēku mums ir apkārt, kas nodarbojas ar visādu pesteļošanu, kosmosa enerģijām un uzskata, ka ķirzakcilvēki valda pār pasauli. Un pat nevar teikt, ka tur izglītības vaina, jo ķip ASV pabeidzis kkādu ghetto skolu esi vnk stulbs - LV tādi paši debīliķi pabeidz universitātes un kā ir debīli, tā ir debīli.

JanJan 15.12.2022 16:39

Oi, bet citur ir pilnīgi tas pats. Iedod kko ar atlaidi vai par brīvu un sākas haoss. Arī visur citur uz iphone tirgošanas sākumu cilvēki iet ar teltīm, arī visur citur uz veikalu atklāšanu, kur pirmajiem piesola atlaides, cilvēki nakšņo pie veikala utt. Arī Vācijā, UK vai ASV piesolot 15 centu atlaidi, cilvēki stundu stāvēs rindā lai ietaupītu tos 5-10 eur/dolārus/mārciņas.

JanJan 14.12.2022 13:05

Šitais tīri labs kanāls, arī pirms kāda laika atradu.

JanJan 25.11.2022 10:13

Nu jā, tur Vācija un Austro-Ungārija tika izvarota visos caurumos. Skaidrs, ka nevar jau tā 1:1 salīdzināt, jo situācija pilnīgi cita. Bet nu tik tiešām liekas, ka Putinam tagad zaudējot, pārmaiņas pašas no sevis nebūs - ies tikai vēl trakāk visā tajā vājprātā, anti-west retorikā, fašismā.

JanJan 25.11.2022 10:08

Ja jau esi tik pārliecināts, tad droši brauc uz csdd un pēc tam noziņo, ko tev ieliek.

JanJan 24.11.2022 20:08

Man joprojām liekas, ka Putins varētu pilnībā zaudēt karu (aiziet prom no Ukrainas teritorijas, tai skaitā Krimas, pilnībā) un viņš tāpat paliks pie varas Krievijā. Putins būs prom, tad, kad viņš fiziski neko nevarēs vadīt.

Vienkārši trīskāršosies fašisma izpausmes, propaganda, naida runa un viss pārējais. Tā teikt - redziet, es taču teicu, ka visi tie rietumu nacisti ir sazvērējušies pret mums. Jā, mēs esam stipri, bet pret mums ir sazvērējusies VISA RIETUMU PASAULE.

Pēc pirmā pasaules kara, kad miera līguma ietvaros un arī pēc tam Vācija burtiski tika iznīcināta un pazemota, atnāca Hitlers un, izmantojot pirmā pasaules kara sekas, uztaisīja vēl nežēlīgāku un asiņaināku karu.

JanJan 15.11.2022 13:47

Tāds diezgan dīvains variants sanāk.

Ukraina jau diez vai kam tādam gribētu piekrist, jo mērķis netiek sasniegts - Krima nav atgūta. Otrkārt, risks atkal vēl konfliktiem/kariem 5-10 gadu laikā. Tāpat Ukraina nekad negribētu piekrist, ka pofig, nevienu netiesājam un izglābjam Putinu...

No Rietumu puses ar dīvains domu gājiens... Pirmkārt, zaudēšana karā nenozīmē, ka Putins būtu prom. Tur visa tā sistēma liekas tik neinerta un cilvēki tik politiski apātiski... Putinam ir 70 gadi, ja nu izrādās, ka baumas par veselības problēmām ir patiesas? Ja viņš pēc 5 gadiem nomirst tur tāpat var būt nezin kas... Un vēl - ir naivi domāt, ka tagad noslēdzot kaut kādu pamieru, ieliekot Krimu hvz kādā dīvainā statusā, būs miers un visi laimīgi. Putins taču neies klanīties, ka Rietumu līderi izglābuši viņu no pilnīga kauna. Tieši pretēji - anti rietumu propoganda un fašisms zels un plauks Krievijā. Es jau vēl tomēr naivi ceru, ka Rietumu diplomāti kaut nedaudz vēstures grāmatas ir virinājuši un atceras kāpēc un kā uzradās Hitlers, kā viņš uzbūvēja savu popularitāti un "kara mašīnu"; kā arī to, kas notika, piemēram, ar Čehslovākiju un pēc tam, kad sabiedroto līderi mīļā miera labad upurēja Čehslovākiju, bet beigās tas bija bezjēdzīgi, jo drusku vēlāk tāpat sākās karš.

JanJan 15.11.2022 10:35

Mēs jau te visi, protams, esam tikai dīvāna eksperti, bet nu tā personīgi liekas kaut kā dīvaini mazliet. Ja krievijas armijai šitādas problēmas ar visu pēc kārtas, vēl nāk ziema, kas viņu slikti apgādātajai armijai būtu pilnīgs pizģets, tad kāpēc kkādu pamieru? Nēnu, protams, asins izliešanas beigšanās jau būtu ļoti laba lieta, bet nu...

Ko domāji ar to "bet tā paliekot uz 7 g piekarinātā stāvoklī." ķipa flote sēdēs Krimas ostās vai ko?

JanJan 02.11.2022 11:28

+1. Piemēram, minētajā Igaunijā nav atsevišķi izdalīta veselības ministrija un satiksmes ministrija. Bet tas jau nenozīmē, ka to neviens nedara. Tās ir milzīgas nozares, kur ir daudz darāmā, nav jau runa par kaut kādu apšaubāmu veidojumu (piemēram, mums taču pirms krīzes bija tur kkādi speciālie ministri un sekretariāti; bija arī integrācijas politikas ministrs un kas tik vēl nē). Vienkārši attiecīgi bloki un departamenti ir citās ministrijās.

JanJan 02.11.2022 10:16

Nu tur droši vien cik cilvēku, tik viedokļu. Ir valstis, kur ir +/- kā pie mums, bet citās atkal ir tik tiešām enerģētikai un klimatam sava ministrija. Kurš modelis labāk? Grūti pateikt.

Bet nu VARAM sfēras arī ir bišķ kašmars - vide, daba un klimats vienā blokā un tad pēkšņi blakus ir pašvaldību bloks un e-lietas. Tāds bišķ WTF salikums... Tik pat labi varētu salikt kultūru ar zemkopību vai satiksmi ar izglītību vienā ministrijā.

Ekonomikas ministrijai jau arī baigi plašs spektrs - vienā galā ir enerģētika, otrā galā ir mājokļu politika (piemēram, viss, kas saistīts ar īres jautājumiem, apsaimniekošanas jautājumiem utml.) un tad vēl citā stūrī vispār ir kkādi fintech startapi utml...

JanJan 02.11.2022 9:44

Pārskrēju pāri, neredzu nekādu sakaru tam grāmatas fragmentam ar jaunas ministrijas izveidi. Lapsa vienkārši grib sev vairāk klikšķus un ažiotāžu. Viņš vienmēr ir bijis glums tips. Es nesaku, ka viņam nav reizēm nav taisnība, noteikti ir, bet tāpat tas viņa teiktais ir jādala ar 2 vismaz.

JanJan 02.11.2022 9:42

Ja nodalītu enerģētiku nost no EM, tad cerība, ka enerģētika LV attīstītos.

Parunājos konkrēti ar paziņu, kas strādā EM šobrīd. Gan esošā ministre, gan arī iepriekšējie ministri, kā arī valsts sekretāram - NEVIENAM no viņiem enerģētika NEINTERESĒ. Viņiem visiem enerģētika un it īpaši tie departamenti, kas ar to strādā, ir kā dadzis pakaļā. Enerģētiķi pat vienu laiku vispār esot bijuši pārcelti kaut kur uz sētas māju pagrabstāvā bez maz vai, viņus tur tik ļoti neieredz un grib no viņiem tikt vaļā.

Visi skraida pakaļ uzņēmējdarbības blokam, grib braukāt pa PR pasākumiem, kā nu mēs uzņēmējus atbalstam utt. Bet vairums lietu, kas saistīts ar enerģētiku, kādus pēdējos 5 gadus vai vairāk atduras pret ministrijas vadību un ministra biroju, kur viss nomirst, jo neviens vadības līmenī NEKO saistībā ar enerģētiku negrib darīt. Man stāstīja, ka EM esot pat gadu gadiem nepārņemtas direktīvas par kurām tūlīt Latvija sāks maksāt soda naudas Eiropai, jo vadība nav ieinteresēta tās pārņemt LV likumdošanā.

JanJan 31.10.2022 16:36

Kasinsh, redzam, ka Tev sāp. Pastāsti tad kādu valdību Tu gribētu redzēt. Kādas partijas, kādi ministri.

JanJan 26.10.2022 20:42

Bradypus, uzmanies, ka Soross naktī Tevi neapciemo.

JanJan 18.10.2022 23:03

Nu rietumukrainā jau tagad pa vasaru un tā bija salīdzinoši mierīgi, ne? Tad jau arī brauca droši vien atpakaļ... Tagad atsākas uzbrukumi no gaisa Kijivai u.c. pilsētām, cilvēkiem atkal bail paliek. Vēl arī, protams, runas par baltkrievu iespējamu iebrukumu.

JanJan 17.10.2022 20:04

"Ierakumos" biju domājis tēlaini... Frontē, nu tas sasaistot ar WW2 referenci.

Apgāde, protams, svarīga. Atsevišķi to nenorādīju, bet nu tas jau iet klāt pie labi apbruņotiem.

JanJan 17.10.2022 16:46

Ja tur būtu miljoni profesionālu un labi apbruņotu karavīru ierakumos, tad karš jau būtu beidzies Krievijai par labu.

No milzu cilvēku masas ierakumos jēgas mazas, ja tā nav apmācīta un ar pienācīgu ekipējumu.

Nēnu labi, mēs jau nezinam, varbūt valdniekam galvā nāk domas, ka 30 gadīgi biroja darbinieki tagad kā patriotiskās filmās ņems rokā karogu un metīsies pāri ierakumiem virsū pretiniekam bez ieročiem kā "vecajos labajos laikos"... Un FSB virsnieki no muguras stāvēs un šaus nost tos, kuri neskries virsū pretiniekam...

Ok, tur pa vidu ir kkādi rezervisti tajos mobilizētajos, bet cik var lasīt, tad tagad jau vnk visus pēc kārtas, kas atbilst vecumam bez maz vai ķer ciet. Vienu dien ar lasīju, kur bija minēts par reālu cilvēku - 28 gadi, strādāja Maskavā, pašvaldībā biroja darbu, septembrī mobilizēts, 10.oktobrī miris frontē. 0 militāra pieredze.

JanJan 17.10.2022 10:36

Nu jā, pirms Kadirova jau tur nemitīgi konflikti. Nedomāju tikai abus čečenijas karus, bet tur arī savstarpēji starp klaniem visu laiku naidošanās notika.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti