Hm, būs man ar jāpabrauc ar to sitibī, citādi nav viedokļa ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Hm, būs man ar jāpabrauc ar to sitibī, citādi nav viedokļa ![]()
Vajag aktīvāk balsot par komentāriem: atbalsti, pievienojies vai patīk komentārs- nospied pogu zaļais īkšķis uz augšu. Nepatīk komentārs - nospied sarkano pogu īkšķis uz leju. Redaktors uzreiz redz, kurš komentārs saņēmis daudz negatīvos īkšķus, nu, tātad ir pamats dzēst vai pat uzlikt banu.
Ā un vēl, 1 formula brauks ar ideālu sintētisko degvielu, fisilajai - fui! ![]()
Nu ko, 1 formula pāriet uz divtaktu dzinējiem. Nu tad čau četrtaktniekiem? Autobūves nākotne ir divtaktnieki plus elektromotori?
Vot tādi iecerētie kašaloti kā bmw x8 un audi q9 - tie būs ar milzīgu ekoloģisko pēdu, tur no zaļā transporta būs vēl tālāk. Milzu kastes, pārbāzti ar krutajāmm viedierīcēm, kurus varēs nestūrēt, bet salikt kājas uz palodzes un garlaikotā balsī komandēt- man pa labi, man pa kreisi, atver logu, iedo piešķilt cigāru, pacel glāzi ar alu (tpu, sulu) utt utt. Beigas visam labajam....
ha ha, gaidam Toyota Yaris GR Supra: trīscilindru turbo motors ar 268 ZS, visu riteņu piedziņa
www.roadandtrack.com/new-cars/future-cars/a30469781/toyota-yaris-gr-supra/
nu riktīgi smieklīgs spridzeklis! varēs ātri aizbraukt pa šaurām ieliņām uz veikalu pēc piena!
VIDEO: Rīgā atrod starptautiskā meklēšanā izsludinātu ekskluzīvu "Porsche"
Ekrānuzņēmums no video/Degpunktā
Zagtāko automašīnu topa galvgalī joprojām ir “BMW”, “Volkswagen” un “Audi” markas spēkrati, taču profesionāli zagļi regulāri tīko pēc lielākas peļņas un aizdzīšanai noskata arī ekskluzīvus auto. Vienu šādu spēkratu, kas ar Norvēģijas numurzīmi pēkšņi uzradās Rīgas centrā, aizturēja vietējie policisti, vēsta raidījums "Degpunktā".
Ik dienas galvaspilsētas policisti saņem desmitiem dažādu sūdzību par nevietā novietotiem spēkratiem. Dažkārt šādos šķietami ikdienišķos izsaukumos gadās arī pa kādam pārsteigumam.
Nesen Rīgas pašvaldības policija saņēmusi izsaukumu uz kādu pagalmu, kur elektroauto stāvvietā novietota automašīna “Porsche”, kas nav elektriskā automašīna.
Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un pārbaudīja automašīnas datus.
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis raidījumam “Degpunktā” atklāj, - izrādījies, ka salīdzinoši ekskluzīvais transportlīdzeklis ir reģistrēts Norvēģijā. Pārbaudot datus, atklājies, ka automašīna “Porsche” atrodas starptautiskā meklēšanā
nesaprotu tos autovadītājus, kas stāv ielas malā, kaut ko gaida, bet ieslēgtas pilnas tuvās gaismas. nu ja nebrauc, tad stāvēšanas - gaidīšanas laikā var pārslēgties uz gabarītugunīm?
žēl ka nav divvietīgu(vienvietīgu) hibrīdauto, kad braucu viens, visu laiku kaitina tā otrā sēdekļu rinda un bagāžnieks , ko jāvadā līdzi - milzīgs liekais svars ![]()
interesanti, kas tehnoloģiski traucē parasto metāla vadu vietā lietot optiskos, piemēram, lai darbinātu auto gabarītugunis, pagrieziena rādītājus un tuvās tālās ugunis? optiskie vadi nerūsē, nav enerģijas zudumu, vajag tikai kādu nelielu kastīti konstruktīvi drošā vietā, kas pārveido elektrību gaismā
tagad jau policija ķer šitos spīdinātājus, pakāpeniski tiks izķerti, anulē tehnisko apskati, liek sodus, viss notiek, tik nesaprotu, ar kuru galu domā tie, kas tos nelegālos ksenonus pērk, vai tad nezina, ka būs ziepes
nu tā benzīna motoru gazifikācija ir apšaubāma lieta.....
Dreiliņu iedzīvotāji pauž bažas: netālu no IKEA varētu atgriezties milzīgie sastrēgumi
vakar pamanīju pirmo izvietoto elektrosamokatu - tad sezona jau sākas?
šodien pilnmēness ![]()
nez, vai optiskie vadi iztur tādu ikdienas locīšanu?
nav par iauto tēmu, bet šitas ir patiešām iespaidīgi:
trīs mājas tālāk to platformu, bļe...
ei tu, vācies uz reklāmas sadaļu, ko tu te lien
ha ha paklāju noma
nu tad jau pavisam slikti, ja lien te, iauto
Nu ko, šodien puteņa diena? Jābrauc ar sabiedrisko ![]()
un ja vē piepumpē kā nākas pareizi riepas ar 2 atmosfērām ![]()
vācijā vienu tālbraucēju šoferi sodījuši ar diviem gadiem cietumā, video apskatāms delfi, par bīstamu apdzīšanu
Vācijas tiesa noraida prasību aizliegt BMW un "Mercedes-Benz" pārdot jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem
Nevienam no Praulienas pagastā bojāgājušajiem autovadītājiem nav bijis autovadītāja tiesību; jaunas liecības (JAUNS VIDEO)
24
Nu cik nav redzēts, pusaudži baksta telefonu un tantiņas braši soļo pa gājēju pāreju kad tuvojas automašīna, katru reizi pie sevis noskurinos, paspēs nobremzēt vai nē?