Kārtot: Augošā secībā

Tēma: mākslīgā āda

ko tu gribi no lauķiem

viņiem vienīgais kalendārs ir no 1998. gada lauku avīzes. tas pats sen izbalējis saulē.

Tēma: Laimē Coltu neko nedarot!!!

nafigators rakstīja: Un ja es pa to gadu ievelku stabā?

tad uzlīmē coltam uzlīmi "es mīlu savu mitsu" un ej mājās.

Tēma: v70 bremzes

lai pērk žiguli

Tēma: TŪNINGS. Audi A6

NOS uzliec !!!

Tēma: kasko ar pašrisku VS kasko bez pašriska

frančus pēc tolmeta cenām drošina

Tēma: rigbors shodien 9%

vispār jau situācija ir ļoti interesanta

un iekāpiens var būt arī sūdā latvijas bankai.

viens no iespējamiem attīstības scenārijiem ir pakāpeniska pāreja uz eiro valūtu norēķinos, jo latu vienkārši nebūs.

algas sāks izmaksāt ērikos, līgumus slēgt tāpat. bankas to visu nodrošina, kartes un kredītus ņem kādā valūtā gribi.

Tēma: Pauze strauji uzberot - Mazda 323F, 1998.g., 1.5 benzīns

nepareizs pārnesums.

ar izvēlēto pārnesumu griezes moments sanāk par mazu.

Tēma: Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

tipone rakstīja: Ir skaidri redzams, ka Latvijā ir tādi šoferi, kuriem ir liels mīkstais uz pārējiem. to sauc vienkārši par pieklājību. Un tas ir paaudžu paaudzēs. Ko vecvecāki nav ieaudzinājuši viņu vecākiem un vecāki nodevuši tālāk. Tagad šie mīkstā licēji māca to pašu saviem bērniem. Cerams, ka nepaspēs iemācīt un paliks kādā grāfī vai kokā.

5 vai 10 minūšu ātrāka ierašānās kādā vietā tevi bagātāku par miljonu nepataisīs. Ja neesi pats savu laiku saplānojis, tad neesi miljonam derīgs.

man vienkārši no rīta nāk miegs

citādi viss ir saplānots

Tēma: kasko ar pašrisku VS kasko bez pašriska

vispār priekš kam orgānu donoriem kasko? lai ir par ko koka mētelīti pasūtīt ?

Tēma: kasko ar pašrisku VS kasko bez pašriska

alisters rakstīja: Stāvvietas naudiņu investējam iekš KASKO bez pašriska un bez bēdu atstājam autiņu vienalga kurā vietā, vienalga kurā diennakts stundā!

P.S. Protams ievērojot ceļa zīmes! Tas par atstāšanu vienalga kurāvietā...

un 10x gadās sipamies ar apdrošinātājiem par urlu nolauztiem spoguļiem, izsistiem stikliem, utml.

Tad jau labāk vispār braukt ar taxi.

Tēma: Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

tas laikam par džekiem rēzeknē. tie ar bembi brauca nolikt puķītes kur čoms bija pirms gada nosities. ietesa upē un noslīka

Tēma: Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

rt rakstīja:

par to ātrumu

uz 170 patiesībā atsevišķus posmus var braukt uz visām A1-A9 šosejām.

plats pārredzams ceļš ~3km uz priekšu. šķērsielu nav, strauju līkumu nav, satiksmes intensitāte nekāda, kapēc nevar uzstiept?

ā, jā, likums!

A10-A15 neder ?

Tēma: Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

nu es katru dienu pie akmens tilta uzbrauktuves no mūkusalas ielas lienu visiem priekšā.

ko man tagad - raudāt ?

Tēma: Krēslu tīrišana

ja regulāri nevar saturēt tad iepērc pamperus vai lētos pārklājus maximā

Tēma: Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

vainīgs vienmēr ir tas, kurš lielāks lohs

Tēma: AUDI 80 PANELIS (VDO) - 16 LS

man kaut kur mētājas 9zinu, kur nav piesiets ) A100 panelis nokaut kāda 89. gada. mošk kādam vajag ?

Tēma: Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

tas ir pēc noteikumiem

kā tur viens dziedāja - "dzīvē viss ir savādāk"

ja tādā mūkusalas vai slāvu aplī visi brauktu pēc noteikumiem, tad vispār būtu zipzec.

Tēma: rigbors shodien 9%

bankas nemaz tā negrib pārlikt visus uz eirām. sāk runāt par riskiem un tā un šitā

Tēma: Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

un hren, ja kraša nebija, tad vispār pēc 3 min. par incidentu vajag aizmirst.

Tēma: Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

mūkusalas aplī nav noteikumu!

kas lielāks, tam taisnība.

tā ir aksioma.

Tēma: Grāmatas.

eMule nokačāju labu grāmatu :

-----------------

Русская Кухня

Азбука «Домашнего терроризма»

----------------

Русская Кухня. Азбука "Домашнего терроризма" / аЛЕКСей БЛАЖенный и БЛАЖенный АвДЕЙ. – Семисраченск: ООО Издательство "Глюки Кирилла и Мефодия", 2003 г. Учредитель: Церковь "Слово истины", Регистрационное свидетельство № 478 Серия ПК от 01.01.2003 г. Редактор Мария Святопездова. – 1 с.: ил. – (Сам себе террорист.ISBN 4-56-006479-В (Центр помощи "Домашним террористам") ISBN 4-054-64974-4 (Издательство "Глюки Кирилла и Мефодия")

Настоящая книга целиком посвящается идее русской национальной террористической кухни. Русский национальный терроризм является поистине общемировым фактором, получившим заслуженное признание во всех развитых, а особенно неразвитых мировых государствах.Несмотря на это, до настоящего времени практически не существовало достоверных письменных первоисточников по данному вопросу. Наше руководство составлено по рецептам самых известных и признанных русских революционеров.Пользуясь этой книгой, вы сами сможете устроить маленькую революцию в своем населенном пункте. Читайте, думайте и воплощайте, и да благословит вас Иисус!

Tēma: izbeidzaas pecka

kam tev tagad pecka? vasara nāk!

pabrauc kādu laiku bez, varbūt pāries.

Tēma: Neraudi, Pēteri!!!

demokrāti hrenovi.

ja man mīž uz galvas, tad es eju un sadodu pa purnu mīzējam.

a jūs te taisaties ierosināt referendumu, kas aizliegs viņam mīzt uz galvas tieši tādā veidā, bet drīkstēs mīzt citādi.

paši sev neliekaties smieklīgi ?

Tēma: megalohatrons

tas sū sertifikāts ir pdfs? hardcopy nemaz nedod ?

muahahā!

Tēma: megalohatrons

viņš uz līzinga paņēma

Lasītākie raksti

Jaunie raksti