Ventspils novadā automašīna nāvējoši traumējusi gājēju 2

 
Nozare.lv | 17.aprīlis 2014 9:32

Vakar Ventspils novadā vieglā automašīna nāvējoši traumēja kādu 76 gadus vecu vīrieti.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Ventspils-Kuldīga 15.kilometrā automašīna "Hyundai Sonata" notrieca gājēju, 1938.gadā dzimušu vīrieti, kurš pēkšņi izgāja uz ceļa braucamās daļas. Gājējs no gūtajām traumām notikuma vietā nomira.

Savukārt autoceļa Inčukalns-Ropaži-Ikšķile 3.kilometrā sadūrās automašīnas "Fiat" un "Volkswagen". Ceļu satiksmes negadījumā cieta un ar traumām slimnīcā nogādāti "Volkswagen" pasažieri - 2006.gadā dzimis zēns un 2009.gadā dzimis zēns. Avārijā cieta arī "Fiat" vadītājs, kurš pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas no hospitalizācijas atteicās.

Ventspilī, Vasarnīcas un Inženiera ielas krustojumā, automašīna "Renault Megane" notrieca 1940.gadā dzimušu vīrieti, kurš brauca ar velosipēdu. Velosipēdists ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 56 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki un viens cilvēks gājis bojā. Rīgas reģionā vakar reģistrēti 20 negadījumi, kuros cietis viens cilvēks.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja deviņus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu.

 
Visi komentāri
 
LMT 17.aprīlis 2014 10:21
1 6 Atbildēt

Cik ilgi tas turpināsies? Patriekt CSDD vadību!

Vernons 18.aprīlis 2014 16:05
0 0 Atbildēt

Atgādināšu, ka tas notika vēlu vakarā!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 1

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 

Zināmi automobiļi, kas var izturēt 300 000 km 16

ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk

 

18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO) 6

Otrdien, 16. jūnijā, Valsts policijas amatpersonas Aizkraukles novadā pēc pakaļdzīšanās aizturēja 18 gadus vecu motocikla vadītāju, kurš bēgšanas laikā vairākkārt pārkāpa ceļu satiksmes negadījumus. Pret jaunieti uzsākts kriminālprocess un par konstatētajiem administratīvajiem pārkāpumiem piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā. Lasīt vairāk

 

Samazināto akcīzi dīzeļdegvielai saglabās līdz gada beigām 9

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēmusi grozījumus Naftas produktu cenu pieauguma ierobežošanas likumā, kas paredz līdz šā gada beigām saglabāt samazināto akcīzes nodokļa likmi dīzeļdegvielai. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti