Latgalē automašīna nāvējoši notriec sievieti 8

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 24.decembris 2016 11:11

Aizvadītā diennakts bija raksturīga ar vairākiem nelaimes gadījumiem, kad automašīnas notriekušas gājējus, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Šorīt ap puspieciem Līvānos, Stacijas ielā 13, pagaidām nenoskaidrots automašīnas vadītājs notrieca gājēju, aptuveni 60 gadus vecu sievieti, kura mirusi notikuma vietā. Autovadītājs negadījuma vietu atstājis, savukārt sievieti uz ceļa atraduši garāmbraucēji.

Savukārt piektdien Balvos, 1983.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "VW Vento" uzbrauca gājējam, 1941.gadā dzimušam vīrietim, kurš pēc negadījuma nogādāts slimnīcā.

Tikmēr Ludzā vakar 1978.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Mitsubishi Space Wagon" uzbrauca gājējai, 1942.gadā dzimušai sievietei, kura šķērsoja ielu pa gājēju pāreju. Pēc negadījuma sieviete nogādāta slimnīcā.

Līdzīgs negadījums notika vakar arī Rīgā, Kalnciema ielā, kur pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca gājējam, 1975.gadā dzimušam vīrietim, kurš no hospitalizācijas atteicās.

Kopumā vakar valstī reģistrēti 95 ceļu satiksmes negadījumi. Viens cilvēks gājis bojā, cietuši 16 cilvēki.

Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā noformēti 14 administratīvā pārkāpuma protokoli, informēja Valsts policijā.

Rīgas reģionā noformēti seši pārkāpuma protokoli, Kurzemes reģionā četri, Zemgales reģionā - trīs, bet Latgales reģionā - viens.

Savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti 203 pārkāpuma protokoli, no tiem 52 Rīgas reģionā, 50 Vidzemes reģionā, 45 Zemgales reģionā, 44 Kurzemes reģionā un 12 Latgales reģionā.

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
rt 24.decembris 2016 19:21
6 1 Atbildēt

Tīri teorētiski un arī praktiski gājējam nav jāzin ceļu satiksmes noteikumi, jo nav institūcijas kas tos māca un izsniedz gājēja apliecību.

rt 24.decembris 2016 19:09
5 1 Atbildēt

Kurš/kas tad galu galā notrieca - automašīna (virsrakstā) vai automašīnas vadītājs (tekstā)?

rt 24.decembris 2016 19:18
3 2 Atbildēt

Par savu - abiem, par cita - autovdītājam.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Pietiks miljardiem elektroautomobiļu - ASV atrod lielākos litija krājumus pasaulē 14

ASV vulkanologi atklājuši, iespējams, lielākās litija iegulas pasaulē. Saskaņā ar sākotnējām aplēsēm, to pietiktu vairākiem miljardiem elektroautomobiļu. Lasīt vairāk

 

12 km - Atklāts Rīgā garākais veloceļš (+ VIDEO) 2

Šodien Rīgā atklāts jauns veloceļš, kas savieno Imantu un Daugavgrīvu. Tas ir garākais Rīgā un stiepjas 12 kilometru garumā. Tā veidošanā ņemta vērā satiksmes dalībnieku drošība – ir gājēju pārejas, automašīnu iebrauktuves nešķērso veloceļu un tas nemaina savu līmeni. Lasīt vairāk

 

Tavs Auto TV tests: Volkswagen ID.3 (+ VIDEO) 1

Ieraudzījis pasauli nu jau vairāk nekā pirms 4 gadiem (2019.gada Frankfurtes motoršovā), ID.3 bija pirmais šīs kompānijas modelis, kurš aizsāka patiesu elektrifikācijas gājienu Volkswagen grupas rūpnīcu gaiteņos. Lasīt vairāk

 

Atkārtoti aizkrāso ceļa zīmes uzrakstu latgaliski (+ VIDEO) 7

Apzināta vēršanās pret valsts vērtībām ar mērķi sašķelt sabiedrību – tā vēl nenoskaidrota vandālisma motīvu raksturo Balvu novada iedzīvotāji. Jau otro reizi šeit robežjoslas ceļa zīmes uzraksts latgaliešu valodā aizkrāsots. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti