Ceļa dakteris un viņa pacients (+ VIDEO) 30

iAuto | 8.decembris 2020 17:01

Vieglā auto vadītājs nepalaiž Ford Ranger, kas mēģina izbraukt no apļa.

 
Visi komentāri
 
Asaris 8.decembris 2020 18:08
22 9 Atbildēt

Visus šitos tirliņus vajadzētu sadzīt malā kokos, kas brauc pa ārējo malu apkārt visam aplim.

cxcc 8.decembris 2020 19:22
7 11 Atbildēt

Palasi tirliņ noteikumus. Pa labo malu drīkst braukt. Tas ir tikai un vienīgi VĒLAMS/REKOMENDĒJOŠU braukt pa apļa iekšmalu.

Reizēm, kad slinkums pārkārtoties, laidīs/nelaifīs vai vienkārši izbaudu braucienu, tad braucu pa ārējo malu. Reizēm arī labā josla ir ātrāka nekā iekšējā mala. Dažreiz un dažos apļos.

iciks 8.decembris 2020 22:40
7 2 Atbildēt

Nebraukt pa labo malu vienmēr ir labais tonis, bez neviens nevar piespiest viņu to nedarīt.

Toties tam idiotam ar pikapu bija jāizdomā, kā viņš tiks ārā. Šeit bija lielisks variants - braukt vēl vienu apli un pārkārtoties laicīgi. Ja nevar 1 apļa laikā, lai brauc 2, ja nevar 2, lai brauc 10, kaut kad jau tiktu.

viencexperc 8.decembris 2020 18:16
9 25 Atbildēt

Tāpēc es VIENMĒR braucu aplim pa ārējo malu, lai nebūtu tādu problēmu. Katru reizi dzīt, meklēt kur iespraukties, cerēt, ka palaidīs, jo ja grib, var nepalaist, kā šis vieglais, turklāt, vainīgs būs pa vidu braucējs, jo priekšroka no labās.

Kam gribas bez maksas nokrāsot auto kreiso pusi, dariet kā vieglais.

s 8.decembris 2020 18:31
29 16 Atbildēt

Tad Tu esi viens no tiem pidariem, ka pa ārējo brauc. Tā jau domāju.

Bet, ja nu tomēr pagadās kāds kurš speciāli nelaiž, var tak otru apli apbraukt, nu nav tik traki. Uz lielajiem apļiem vispār neatceros kad būtu bijis tā, ka nelaiž, problēmais vairāk ir uz mazajiem. Bet tik un tā pa iekšējo nekad nebraucu!

Uzskatu, ka šī problēma rodas dēļ sēnēm, dārzeņiem un visiem citiem lohiem kuri neprot iekļauties plūsmā un novērtēt situāciju. Jābrauc ir pārliecinoši, nevis jātrīc kā puņķim uz drāts...

viencexperc 10.decembris 2020 9:53
3 4 Atbildēt

Tad kurš ir pidars? Tas kurš brauc bez stresa, dzerot kafiju, pa ārējo malu, vai tas, kurš brauc otru reizi pa iekšējo.

s 11.decembris 2020 11:47
2 0 Atbildēt

Saprotu, ka tev joprojām neaiziet.

Izlasi velreiz, ja esi par tupu, lai saprastu!

Protams pidars ir tas kurš brauc pa ārējo dzer kafiju un speciāli kādu nelaiž, tās situācijas jau arī rodas dēļ kompleksainiem, impotentiem pidariem. Cik nav redzēts, kad pat, ja kāds auto zolīdi cenšās pārkārtoties no vienas joslas uz otru, savlaicīgi ieslēdz pagrieziena rādītāju, un viņam tur pietiek vietas, tad tas otrs nedaudz uzspiež, lai tik nebūtu jāpalaiž sev priekšā, es tādas situācijas redzu ļoti bieži, acīm redzot ir diezgan daudz tādu pidaru, kā tu...

P.s.

Nemaz nerunājot par to, ka tādi pidari traucē izbraukt citiem uz apli.

Braucejucis 8.decembris 2020 19:02
27 11 Atbildēt

Objektivi skatoties tu brauc pa arejo malu tapec ka esi cirvis, jo tikai cirvjiem apli izbraukt pa 2. vai 3. joslu rada kaut kadas problemas, un noteikti, ka problemas tev ir ari daudz kur citur, nevis tikai apli, jo cirvjiem ir liktenis but par problemu magnetu

reku 10.decembris 2020 10:19
0 2 Atbildēt

Drīzāk cirvis esi pats.Ar smago transportu braucot ir aklās zonas un kādu izsmērējot kurš tevi nelaiž pats būsi vainīgs.To ir iemācījuse dzīve.Pa otro joslu ir bīstamāk jo jāčeko labā puse.Pa pirmo pašās saknēs tāds drauds atkrīt.

650 8.decembris 2020 21:11
2 0 Atbildēt

Kārtejais no pakaļas izrauktais konteksts,apzināti ar nogrieztu situācijas sākumu.Ja kādam kaut ko nodarīt tīšām un speciāli- apdrirsīsies 99% upuru.Tieši tāds pats jehidnijs pirdars, kā te viensotrs augstāk.Tieši precīzi pirdara definīcija- uzsvērt savas pirdarrīcības kolossālo pareizību un ar to vēl papildus lepoties.Protams, tas vecais kraaģis ar nav neko labāks,- hvz, kur viņš tādā veidā vispār gribēja paspēt ietrāpīt.

Vernons 8.decembris 2020 21:20
4 0 Atbildēt

Var padomāt kad aplis nav apaļš! Nu nelaiž, apbrauc vēlreiz apkārt! Tādu stūrgalvju arī mums gana, bet vainīga ir satiksmes organizācija. "Slapjais sapnis" 0 avāriju, 0 bojā gājušo!

uupis 10.decembris 2020 23:03
0 2 Atbildēt

vernonam vēl dikti ilgi jāmācās CSN!

vernons nemaz nezina ka velosipēdists aplī NEDRIKST braukt pa citu joslu, kā pa malējo!!!

Ej, vernon, pamācies tev no galvas ir jāiekaļ 25.3.!!!

Nja 8.decembris 2020 21:37
6 3 Atbildēt

Pie mums ir cilvēki kas nez kāpēc iedomājas ka obligāti jābrauc pa otru, vēlams visiem garam un tad mest pa nažiem un līst iekšā. Bet vai kāds vispār novērtē to apli? Piemēram, IKEA, aplis, ja vajag taisni, tad nav jēga braukt pa otro, jo tas aplis tik maziņš, ka pārkārtojoties atpakaļ pirmajā tu tāpat izčakarē izbraukšanu, bet izčkararē abām joslām, bet ja brauc pa pirmo, tad otrā josla var paspēt aizbraukt pa priekšu. Situācijas ir dažādas, bet pats svarīgākais aplī būtu negāzēt, jo strauji bremžējošos un lidojošus objektus ir grūti sev ielait priekšā, pašām nebremzējot, bet ja brauc kā cilvēks, atlaid gāzi un viss.

Otrs man patīk sievass mātes, slāvu aplis, intensīva satiksme un visi stāv, aišķērso izbrauktuves, pat tiem kas grib tikt uz pašu malējo joslu un braukt pavisam citur. Egoisms pie stūres ir traucēklis, pārējais vienalga pa kuru joslu, divi pieklājīgi šoferi sapratīsies jebkurā situācijā! Diviem lohiem būs kā video.

... 8.decembris 2020 22:20
1 0 Atbildēt

Abi Juglas ielas apļi - "sievasmātes" un "IKEAs" ir piemērs kā NEVAJAG taisīt apļus. Mazs aplis ar iebraukšanu no 2 joslām automātiski nozīmē, ka 1. joslā braucējam būs grūtības pārkārtoties uz 2. joslu (jo tur jau ir priekšā tas kas iebrauca no 2. joslas) Rezultātā uzlabojumu vietā tikai lielāki korķi...

Nja 8.decembris 2020 22:59
3 3 Atbildēt

Šim gan nepiekrītu, biķernieku iela koš apļa pārbūves ir gandrīz tukša no rītiem. Tas, ka Juglas iela stāv, nav saistīts ar apli, bet ar satiksmes organizāciju kopumā.

Tā māja gan kas ir pie paša apļa bija nojaucama un uzbūvējams normāls aplis, Juglas ielai ir jābūt ar četrām joslām!

Rr19 8.decembris 2020 23:33
4 0 Atbildēt

Saki paldies.ka Juglas ielu noasfaltēja ,bet tu vēl 4 joslas gribi.

... 9.decembris 2020 9:04
2 0 Atbildēt

Par Biķernieku apli tik labi nezinu, bet "sievasmātes" aplis dažkārt vienkārši sasienas mezglā, kur nevar ne iebraukt, ne izbraukt

Latvietis 9.decembris 2020 6:40
4 3 Atbildēt

Mūžīgā problēma, vienmēr būs kāds Lohs pie stūres kas visu apli veiks pa ārējo joslu. Idiotu netrūkst, tāpat kā smadzeņu pelēkās vielas....

Rr19 9.decembris 2020 8:38
3 1 Atbildēt

Visvairāk kaitina, kuri brauc pa apli bez pagrieziena rādītājiem, vai ari, kå iebrauc aplī ar labo, tā zāğē pa visu apli, ja tā var teikt.

ZZZZ 9.decembris 2020 7:49
5 0 Atbildēt

Vienmēr aplī cenšos iebraukt otajā joslā, uzreiz. Kā ravējslēdzēja gadījumā, pat var ar lielāku ātrumu jo laidenāka trajektorija. Laicīgi rādu labo virziena rādītāju un pat tie, kas jau tikko iebraukuši pirmajā palaiž izgriezt ārā. Iespējams viņi novērtē to, ka tika iekšā plūsmā.

Pļurkt 9.decembris 2020 11:21
4 1 Atbildēt

Ja man nav jānogriežas 1. izbrauktuvē, tad VIENMĒR uzreiz lienu 2. joslā. Ārkārtīgi bieži ir tā ka 1 vai pat 2 auto es pa otro apdzenu līdz 3. izbrauktuvei, kamēr pa 1. visi muļļājas ar iebraukšanu un izbraukšanu no apļa!!

Zbb. 9.decembris 2020 8:34
6 0 Atbildēt

Varēja jau bišku piebremzēt un visa problēma.

Kad es mācijos ,tad bija obligāti japārkārtojas,lai dotu citiem iespēju iebraukt aplī,tas arī būtu kūlturāli pret citiem.

Pēc kāda laika jau mācībnieki saka vanskāt apli pa pirmo joslu. Nutad nevajadzētu čakarēt pašiem sevi un mainīt noteikumus.

Esi pieklājīgs ,nu pie sūda noteikumus,brauc situācijā!

... 9.decembris 2020 9:15
0 0 Atbildēt

Tas nav arī mainījies šodien – ja iebraucot aplī nav zīmes "dod ceļu", tad priekšroka ir tiem, kas brauc no labās puses. Taču tādus apļus laikam dzīvē neesmu redzējis.

Tas gan varbūt strādātu tikai situācijā, kad viens galvenais plūsmas virziens un otrs mazāksvarīgs ceļš.

Ja grib uztaisīt normāli, vajag lielākus apļus un pareizi sazīmētas joslas...

Pļurkt 9.decembris 2020 11:18
2 0 Atbildēt

Nevis mācībnieki sāka, bet kārtējo reizi veselu nodaļu izmeta ārā no CSN!

Ja jau nav jāpārkārtojas uz 2. utt joslu, tad droši var un VAJAG visus apļus sašaurināt!

Vienīgais kam nebūtu jāpārkārtojas uz 2. joslu būtu transports ar piekabēm!!

John Bravo 10.decembris 2020 6:55
1 1 Atbildēt

Jā. Džipists būtu piebremzejis un viss būtu kārtībā.

Kā tad.. 9.decembris 2020 10:49
5 4 Atbildēt

Bet man navigācija mašīnā teica lai izbraucu cauri aplim. Es tā arī izdarīju - rezultāts - nolauzts bamperis, divas vagas puķu dobē, piemineklis salonā un četri soda punkti.

Navigators 9.decembris 2020 11:21
4 0 Atbildēt

Sūdīga navigācija, pat vecās navigācijas kurām nebija krāsainu displeju un vienīgās norādes bija bultiņas, nelika braukt "caur" apli pa taisno...

Kaupēns 9.decembris 2020 12:48
1 0 Atbildēt

Tā sanāk,ka vieniem jāievēro labās rokas likums,bet braukt visu laiku pa iekšējo malu nav aizliegts...tas nav normāli

Klasika 9.decembris 2020 18:04
0 0 Atbildēt

Tam kurš nepalaida Rangeru jau tāpat visi spārni mainīti Tā ir ja domā tikai par sevi!

reku 10.decembris 2020 10:12
1 0 Atbildēt

Lūk arī reāls piemērs kas notiek ja nebrauc pa ārmalu-ir problēmas tikt joslā.Es ar braucu bieži pa pirmo joslu bet palaižu kā no kreisās joslas tos kas pārkārtojas kā arī vienu kurš iebrauc aplī no labās.Sinī gadījumā satikās divi muļķi,viens kurš nepalaida priekšā un otrs kurš līda priekšā nepārliecinoties vai laidīs.Ideāls priekšnosacījums avārijai ir divi muļķi

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mitsubishi piesaka Outlander PHEV jauno paaudzi

Japānas autobūves uzņēmums Mitsubishi publicējis pirmos attēlus ar jaunās paaudzes Outlander PHEV, kas savu pirmizrādi piedzīvos vēl līdz šī gada beigām. Lasīt vairāk

 

Ķīnā plūdi, bet Tesla tas neskādē (+ VIDEO) 8

Izskatās, ka elektromobilis ir viens no drošākajiem transportlīdzekļiem, ja runa ir par braukšanu pa dziļu ūdeni un cietu pamatu. Lasīt vairāk

 

"Nissan" finanšu gada pirmajā ceturksnī strādājis ar peļņu

Japānas autobūvnieks "Nissan" šī finanšu gada pirmajā ceturksnī, kas noslēdzās jūnija beigās, strādājis ar 114,5 miljardu jenu (880 miljonu eiro) peļņu salīdzinājumā ar 285,6 miljardu jenu zaudējumiem pagājušā finanšu gada pirmajā ceturksnī, liecina uzņēmuma pārskats. Lasīt vairāk

 

Vasaras braucieni ar elektrisko auto: karstums nav bieds ne pasažieriem, ne baterijai 6

Par vienu no būtiskākajiem elektromobiļu trūkumiem tiek uzskatīta gaisa temperatūras lielā ietekme uz to darbības efektivitāti. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti