Visi komentāri - Ietriecoties ceļa nožogojumā, Rīgā gājis bojā motociklists

Ietriecoties ceļa nožogojumā, Rīgā gājis bojā motociklists 8

 
Nozare.lv | 30.jūnijs 2023 9:58

Vakar Latvijā reģistrēti 149 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 21 cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Vakar pēc plkst.22 Rīgā, Raņķa dambī, motocikla "CBR" vadītājs nobrauca no ielas un ietriecās ceļa nožogojumā. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja motocikla vadītājs. Valsts policija skaidro negadījuma apstākļus.

Ceturtdien deviņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, seši - Latgalē, četri - Kurzemē, bet divi - Zemgalē. Seši no cietušajiem bija velosipēdisti, četri - elektroskrejriteņu vadītāji, bet divi - gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi septiņus vadītājus: trīs - Rīgas reģionā, bet četrus - Zemgalē. Četri aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 253 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 40 autovadītāji, Vidzemē - 86, Latgalē - 55, Zemgalē - 41, bet Kurzemē - 31 autovadītāji. Seši vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 503 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

 
Visi komentāri
 
Vernons 30.jūnijs 2023 12:05
0 1 Atbildēt

CSN ir spēkā pie noteiktiem ātruma limitiem! CSL 19. pants "Pienākumi un tiesības"!

srt 30.jūnijs 2023 12:26
1 0 Atbildēt

Nožogojumam?

Pļurkt 30.jūnijs 2023 13:10
0 0 Atbildēt

Līkumā neierakstīties mierīgi var arī uz 1. roba pukšķinot!

0pis 30.jūnijs 2023 13:12
0 0 Atbildēt

Tavuprāt, ja brauc lēnāk vai ātrāk par limitiem, tad CSN vairs (vai vēl) nav spēkā?

Vernons 30.jūnijs 2023 14:14
0 1 Atbildēt

Tu izlasi CSL 19. pantu "Pienākumi un tiesības" 1., 3. un 4. punkti noteic kārtību un secību, kā darbosies CSN un kā katrs uz ceļa rīkosies! Jautājumu nebūs.

Davidich 1.jūlijs 2023 9:04
1 1 Atbildēt

Ja es kā gājējs lasu šos punktus, tad tev kā autovadītājam ir pienākums stāvēt uz ceļiem un gaidīt kamēr es izpildīšu savas tiesības.

Vernons 1.jūlijs 2023 16:09
0 0 Atbildēt

Tavas tiesības radīsies tikai pēc tam, kad būsi pārliecinājies par Savu drošību! Uz ceļiem stāvēsi Tu, jo citādāk to sauc par pašnāvību!

Vernons 30.jūnijs 2023 12:36
1 0 Atbildēt

Kāds priekšā patraucēja! Mocis brauca, kā vienmēr, kā ātrāk un kur brīva vieta! Aizvērās brīvā vieta! Tālāk dzelži! Atdalīties no moča arī žēl. Uz ko cerēja? Uz punktu 25.3.?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti