Satiksmes ierobežojumi rallija "Kurzeme 2015" laikā

Foto: iAuto.lv

Latvijas Valsts Ceļi | 29.augusts 2015 7:51

Rallija Kurzeme laikā, līdz sestdienai ieskaitot, ir paredzami satiksmes ierobežojumi gan Liepājā, gan uz valsts vietējiem un pašvaldību autoceļiem Liepājas apkārtnē.

Sestdien, 29. augustā, laika posmā no plkst. 8 līdz 17 būs ierobežota satiksme atsevišķos ceļu posmos Durbes novadā un Aizputes novadā. Sestdien uz trim stundām no plkst. 8:30 līdz 11:30 būs slēgts reģionālais autoceļš P115 Aizpute–Kalvene pie Mazboju kapiem, kur ceļu šķērsos rallija trase.

Vēršam autovadītāju uzmanību arī uz to, ka, tuvojoties jaunajam mācību gadam un beidzoties atvaļinājumu sezonai, ceļu satiksme kļūst manāmi intensīvāka, pieaug gājēju, tajā skaitā bērnu, pārvietošanās.

Aicinām autovadītājus ņemt vērā šīs sezonālās satiksmes izmaiņas, kā arī ievērot maksimālu piesardzību, braucot skolu, bērnu dārzu un sabiedriskā transporta pieturvietu tuvumā, kur ceļu brauktuvi var šķērsot bērni. Savas un citu drošības dēļ šajās vietās samaziniet braukšanas ātrumu un pievērsiet pastiprinātu uzmanību situācijai uz ceļa.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Citi raksti

Izceltie raksti

Mercedes piesaka modernizēto Mercedes-Maybach GLS 680 (+ FOTO)

Mercedes-Benz modernizējis grezno Mercedes-Maybach GLS 680 apvidus auto, 2027. modeļa gadā sūtot to ar atsvaidzinātu dizainu, jaudīgāku dzinēju un modernizētu salonu. Pasūtīšanai tas kļūs pieejams jūlija beigās. Lasīt vairāk

Kurš maksās miljonu par Luce? – pirmais pilnībā elektriskais Ferrari izsolē

Pirmais pilnībā elektriskais Ferrari tiks pārdots izsolē, un, kā prognozē eksperti, ienesīs tās rīkotājiem vismaz miljonu eiro. Lasīt vairāk

EK piešķir Latvijas lauksaimniekiem 5,5 miljonus; ZM uzskata, ka tas ir netaisnīgi (+ VIDEO) 11

Eiropas Komisija piešķīrusi pusmiljardu eiro lauksaimnieku atbalstam milzīgā degvielas un mēslojuma sadārdzinājuma dēļ, taču Latvijai no tā tiks vien 5,5 miljoni eiro. Lasīt vairāk

Lielais Toyota tramplīns SS15 WRC Delfi Igaunija rallijā 18.07.2026. Vadošo pilotu tālākie lēcieni (+ VIDEO) 2

Spraigajā rallijā ekipāžām arī šādi, īpaši tāli lēcieni, bet Seska ekipāža saglabā septīto pozīciju kopvērtējumā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti