Aicinām salabot brauktuvi 11. novembra krastmalā - iAuto

Aicinām salabot brauktuvi 11. novembra krastmalā

 
LAMB | 7.janvāris 2016 7:37

2016. gads ir atnācis ar īpašu prieka vēsti nevalstiskajām organizācijām, jo ātrums, ar kādu pēc LAMB izteiktās kritikas par sniega pārpilnām autostāvvietām Rīgā, tās tika attīrītas, ir pielīdzināms Latvijas rekordam.  Jau nākamā naktī pēc LAMB publikācijas, kurā tika pausts autovadītāju sašutums par netīrītajām autostāvvietām un auto novietošanas grūtībām vismaz Rīgas centrālajā daļā, pašvaldības atbildīgie dienesti ar patiesu degsmi ķērās pie darba. Un lūk, šobrīd jau gandrīz visas autostāvvietas ielu malās ir izmantojamas, to pamatfunkcijai. Laikam jau pilsētas tēvi saprata, ka netīrās stāvvietas ne tikai rada sarežģījumus autovadītājiem, bet arī stipri bremzē pilsētas ieņēmumus no maksas par stāvvietu izmantošanu.

Tomēr, kas palicis aizvadītajā gadā, lai tur arī paliek, jauns gads nāk ar jauniem, iepriecinošiem vēstījumiem gan autovadītājiem, gan sabiedrībai kopumā – ceram, ka turpmāk nevalstisko organizāciju izteiktās bažas, gan par ceļu satiksmi, un infrastruktūru, gan citiem iedzīvotājus satraucošiem jautājumiem tiks ņemti vērā nekavējoties.

Turpinot šo pozitīvo janvāra sākuma vērtējumu, aicinām pēc iespējas ātrāk salabot brauktuvi 11. novembra krastmalā starp Akmens tiltu un 13. janvāra ielu. Šobrīd nestrādājošais luksofors vietā, kur automašīnas pēc nobraukšanas no Akmens tilta apgriežas braukšanai pretējā virzienā, rada sarežģījumus un apdraud satiksmes drošību, it īpaši apgrūtinot manevru tiem autovadītājiem, kuriem pēc apgriešanās strauji ir jānokļūst labajā ielas pusē, lai nogrieztos uz Vecrīgu. Arī tuvāk 13. janvāra ielai esošā būvbedre, lai arī ir ieskauta ar sētu, tomēr stipri samazina ielas platumu un tādejādi var izraisīt satiksmes negadījumu, tādēļ darbi ir jāpabeidz pēc iespējas ātrāk.

Turpināsim janvāra sākumā uzsāktos labos darbus, lai aša reakcija uz sabiedrības, šajā gadījumā, autovadītāju, satraukumu, kļūst par Rīgas tradīciju!

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

29 995 eiro: Bestune B70 – “Ķīnas Passat” tagad arī Vācijā

Vācijas tirgū kļuvis pieejams FAW grupas zīmola Bestune ražotais iekšdedzes motoru sedans B70, kas pēc izmēriem un arī sava izskata līdzinās Volkswagen Passat – savulaik ļoti iecienītam modelim, kas šobrīd nopērkams vairs tikai universāļa modifikācijā. Lasīt vairāk

 

Šodien dzeltenais brīdinājums, bet vai bija pamatoti to izsūtīt un modināt cilvēkus (+ VIDEO) 16

Visā valstī autoceļi sniegoti un apledo, bet sinoptiķi brīdina, ka piedzīvosim, iespējams stiprāko snigšanu šoziem. Lasīt vairāk

 

Rīgā turpinās intensīva ielu un ietvju tīrīšana; iedzīvotāji aicināti rēķināties ar palēninātu satiksmi 1

Piektdien, 13. februārī, visas dienas garumā Rīgā turpinās ielu brauktuvju un ietvju tīrīšanu, darbos iesaistot 112 tehnikas vienības. Ņemot vērā laikapstākļu ietekmi uz satiksmi, autovadītāji pārvietojas piesardzīgāk. Lasīt vairāk

 

Jauns dīzeļdzinējs Opel Zafira un Vivaro 4

Opel paplašinājis Zafira motoru piedāvājumu, ieviešot jaunizstrādātu 2,2 litru turbodīzeļdzinēju. Līdzās jau zināmajam pilnībā elektriskajam Zafira Electric, tagad klientiem ir pieejams arī modelis ar tradicionālo iekšdedzes motoru piedziņu, tādējādi paplašinot izvēles iespējas daudzpusīgo ģimenes un mikroautobusu segmentā. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti