Atgriežoties no svētkiem, jārēķinās ar palēninātu satiksmi - iAuto

Atgriežoties no svētkiem, jārēķinās ar palēninātu satiksmi

 

Foto: iAuto.lv

Latvijas Valsts Ceļi | 26.jūnijs 2016 16:03

Atgriežoties Rīgā un citās lielākajās pilsētās pēc garajām brīvdienām, autovadītājiem jārēķinās ar palēninātu satiksmi un arī sastrēgumiem. Īpaši tas attiecas uz Pierīgu. Lai izvairītos no sastrēgumiem, aicinām autobraucējus plānot savu izbraukumu vēlāk vakarpusē vai arī agri no rīta.

Lai arī svētku laikā būvdarbi uz valsts autoceļiem bija pārtraukti, taču daudzviet šai sakarā ir mainīta satiksmes organizācija. Ceļu remontdarbu vietās ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un ceļā pavadītais laiks līdz ar to būs garāks. Remontdarbu vietas kļūst grūtāk izbraucamas tieši intensīvas satiksmes apstākļos, tāpēc aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju šajās vietās – ceļu satiksmes negadījums remontposmos var pilnībā bloķēt satiksmi, jo brauktuves šādās vietās lielākoties ir šauras un praktiski nav iespēju šos posmus apbraukt.

Ņemot vērā svētku brīvdienas, ceļu remontdarbu posmos valsts ceļu tīklā ir samazināti satiksmes ierobežojumi un vairumā remontposmu uz visvairāk noslogotajiem ceļiem kā vienīgais satiksmes apgrūtinājums ir palicis ātruma ierobežojums 70 km/h.

Būvdarbu posmā uz autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85) ir palikuši četri luksoforu posmi.

Ātruma ierobežojums 50 km/h ir saglabāts uz Valmieras ceļa (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam, pie Rīgas HES tilta (A5), uz Klaipēdas ceļa (A11) tiltiem pār Paurupi un Līgupi un uz autoceļa P73 Valles apkārtnē.

Ķeguma HES tilts svētku dienās ir atvērts satiksmei.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

PAPILDINĀTS; Uz jaunās Bauskas šosejas notikusi 8 auto sadursme, bojāgājušo nav (+ VIDEO) 43

Svētdienas rītā smaga ceļu satiksmes negadījuma dēļ ir bloķēta satiksme pa Ķekavas apvedceļu abos virzienos, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi". Lasīt vairāk

 

Latviju pārklājis dziļākais sniegs kopš 2013. gada; Austrumvidzemē ceļi iztīrīti (+ FOTO) 4

Pēc piektdienas sniegputeņa Latviju klāj dziļākā sniega sega kopš 2013. gada pavasara, tā sinoptiķi, un, kā var redzēt iAuto.lv aculiecinieku iesūtītajos attēlos, Austrumvidzemē tam bija gatavi. Lasīt vairāk

 

Eksperti: sankcijas nedarbojas, kur un kad Krievija uzbruks, ko darīt - Domnīcas “Atlantic Council” analītiķi pēta iespējamos Krievijas iebrukuma scenārijus (+ VIDEO) 2

Pieci scenāriji, kur Krievija varētu iebrukt, lai nostiprinātos Baltijas un Ziemeļvalstu teritorijā, un kā laikus tam sagatavoties – šādu pētījumu izstrādājuši ietekmīgās domnīcas “Atlantic Council” analītiķi Vašingtonā. Lasīt vairāk

 

Vairāk spēļu, mūzikas un noderīgu funkciju: Škoda kļūst interesantāka un drošāka (+ FOTO) 15

Čehijas autoražotājs Škoda ir paplašinājis pilnībā elektrisko modeļu Enyaq (ar programmatūras versiju 4.0 un jaunāku) un Elroq informācijas un izklaides sistēmu, papildinot to ar jaunām izklaides iespējām. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti