Šogad tiks uzbūvēts jauns tilts pār Vircavu

 

Foto: Publicitātes attēls

Satiksmes informācijas centrs | 29.jūnijs 2016 7:06

Autoceļa Jelgava – Staļģene – Code (P94) trešajā kilometrā, Jelgavas novada Mežciemā patlaban tiek būvēts jauns tilts pār Vircavu. Šodien būvdarbus Mežciemā apsekoja satiksmes ministrs Uldis Augulis un VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) vadība.

Jaunais tilts tiek būvēts blakus vēsturiskajam vecajam tiltam pār Vircavu, kuram ir transporta satiksmei neatbilstošs platums un nestspēja, tādēļ šis tilts autotransportam vairāk netiks izmantots, bet tiks renovēts un atvēlēts gājējiem.

"Ceļu un tiltu remontdarbi reģionos vienmēr ir ļoti gaidīti. Ir zināms, ka tieši vietējie un daļēji arī reģionālie ceļi ir vissliktākajā stāvoklī, jo to remontdarbiem akūti pietrūkst līdzekļu, kas liek aktīvi strādāt pie jauna valsts ceļu tīkla finansēšanas modeļa," apsekojot būvdarbus uzsvēra satiksmes ministrs Uldis Augulis.

"Pēc jauna tilta būvniecības Mežciema un tā apkārtnes iedzīvotāju mobilitāte ievērojami uzlabosies, un tas būs ievērojams ieguldījums uzņēmējdarbības attīstībā. Līdz šim uz tilta jau ilgstoši bija ieviesti masas ierobežojumi, un to nevarēja izmantot kravas transporta satiksmei, tagad situācija mainīsies," atzīmēja ministrs.

Jaunais tilts būs 40 metrus garš, un līdz ar tā būvniecību arī tiks iztaisnots asais līkums uz ceļa. Jaunā tilta konstrukcijas ir jau iebetonētas un tiek uzstādīti izolācijas materiāli. Tuvākajās dienās būvnieki plāno uzsākt arī jauno pievedceļu būvniecību.

Projekta kopējās izmaksas ir 1,175 milj. eiro (ar PVN), būvdarbus nodrošina SIA Rīgas tilti. Plānots, ka tilta būvniecība tiks pabeigta šogad rudenī.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Cenas Latvijas benzīntankos šokē 9.06.2026 (+ FOTO) 10

Cenas Latvijas degvielas uzpildes stacijās 9. jūnijā, pārsteidza ne vienu vien. Par laimi, tas bija "šoks" pozitīvā nozīmē. Lasīt vairāk

 

Koalīcija vienojas līdz gada beigām saglabāt samazinātu akcīzi dīzeļdegvielai 24

Koalīcijas partijas vienojušās samazinātās akcīzes nodokļa likmes dīzeļdegvielai saglabāt līdz šā gada beigām, pirmdien pēc valdību veidojošo koalīcijas partiju sanāksmes aģentūrai LETA teica finanšu ministrs Māris Kučinskis. Lasīt vairāk

 

Ko pērk Vācijā – 2026. gada maijs 5

2026. gada maijā Eiropas lielākajā automobiļu noieta tirgū Vācijā reģistrēti gandrīz 240 000 jaunu automobiļu. Kas bija līderi, kādiem automobiļiem vācu pircējs devis priekšroku, Top-10. Lasīt vairāk

 

Aizsardzības ministrs Raivis Melnis par NBS spējām aizstāvēt Latvijas gaisa telpu pret droniem (+ VIDEO) 6

Aizsardzības ministrs Raivis Melnis pastāsta par pirmajiem darbiem, kas tiks veikti, lai uzlabotu valsts Bruņoto spēku iespējas aizsargāties pret droniem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti