ES fondu atbalsts Torņkalna transporta mezgla izveidei paredzēts 7 miljonu eiro apmērā

Foto: iAuto.lv

Satiksmes Ministrija | 4.aprīlis 2017 14:27

Lai izveidotu efektīvāku sabiedriskā transporta sistēmu Rīgā, transporta mezgla izbūvei Torņkalna apkaimē paredzēti 7 miljoni eiro Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansējuma.

To paredz valdības sēdē, otrdien, 4.aprīlī, apstiprinātie noteikumi „Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 6.1.3. specifiskā atbalsta mērķa „Nodrošināt nepieciešamo infrastruktūru uz Rīgas maģistrālajiem pārvadiem un novērst maģistrālo ielu fragmentāro raksturu" 6.1.3.2.pasākuma „Multimodāla transporta mezgla izbūve Torņakalna apkaimē".

Pasākuma ietvaros atbalstāmās darbības ir sabiedriskā transporta pārsēšanās centra izbūve Daugavas kreisajā krastā, tai skaitā Rīgas pilsētas infrastruktūras izbūve, pārbūve un atjaunošana, nodrošinot multimodāla transporta mezgla izveidi.

Īstenojot projektu, paredzēts izveidot multimodālu transporta mezglu, kas veicinās efektīvāku sabiedriskā transporta sistēmas attīstību, uzlabojot savstarpējo savienojamību starp transporta tīkliem un teritorijām, kā arī izveidojot sabiedriskā transporta pārsēšanās centru Daugavas kreisajā krastā, lai pasažieri varētu sasniegt dažādas apkaimes, neizmantojot pilsētas centru.

Pasākumam plānotais kopējais attiecināmais finansējums ir 8,35 miljoni eiro. Savukārt līdz 2018.gada 31.decembrim pieejamais KF līdzfinansējums paredzēts 6.65 miljonu eiro apmērā.
Projektu iesniegumu atlasi organizēs Centrālā finanšu un līgumu aģentūra.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Citi raksti

Izceltie raksti

Mums to vajag? – vadītāja guļ, Tesla brauc autonomā režīmā (+ VIDEO) 1

Kanādā uzņemtais video, kurā redzams Tesla automobilis ar ieslēgtu vadītāja palīgsistēmu, kamēr autovadītāja šķietami guļ pie stūres, jau atkal izraisījis plašas diskusijas par mūsdienu braukšanas palīgsistēmu drošību un to pareizu izmantošanu. Lasīt vairāk

Lēnām, bet virzās: kas notiek ar Rail Baltica būvi Igaunijā un Latvijā (+ VIDEO)

Spriežot pēc tehnikas vienību iesaistes, uz ātru projekta virzību nav ko cerēt, tomēr darbs notiek un Rail Baltica aprises palēnām iezīmējas gan Igaunijā (straujāk), gan arī Latvijā (gausāk). Lasīt vairāk

Turcijā izgatavots pēdējais Fiat Tipo/Egea eksemplārs 5

Tiešā pēcteča Fiat Tipo/Egea nebūs, tā vietā pircējiem tiks piedāvāts krosovers Grizzly un modeļi, ko apvienos tā saime. Lasīt vairāk

3 automobiļu sadursme uz Dienvidu gaisa pārvada. Metāllūžņu vedējs kā pirmais un aiz tā rindiņā (+ VIDEO) 13

Uz Dienvidu tilta saskrējušies trīs transportlīdzekļi - divas vieglās automašīnas un neliels kravinieks ar metāllūžņiem. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti