Būvdarbi rit pilnā sparā, taču no būvnieku saliktajām ceļa zīmēm, nav saprotams, kuras joslas drīkst izmantot transports Rīgas virzienā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Būvdarbi rit pilnā sparā, taču no būvnieku saliktajām ceļa zīmēm, nav saprotams, kuras joslas drīkst izmantot transports Rīgas virzienā.
Ja cilvēks brauc pa šo ceļu ar noteiktu galamērķi, tad viņam nav problēmu izbraukt. Ja cilvēks izbrauc uz ceļa ar mērķi, kuram stabam šodien piepisties, tad viņam šajā remontposmā gan būs desmitiem opciju.

Mācībnieks nogriežas (pa labi) 2:03, ja? Ā. Jā. Ģēniāli!
Protams, ka problēmu nav. Nav ko čikstēt, jākrīt/ceļos un dziļā Pateicībā/Par! jābučo rokas visiem iesaistītajiem.Noderīgajiem Jūsmotājiem)) viss tas ir pašsaprotams.Īpaši vēl ja tumsā un vai lietū, jā.
Trešajā slēgtās joslas nedēļā Darbi slēgtajā joslā beidzot turpinās, divarpus km attālā tālumā kopš slavenās zīmes "50" iesākuma.Interesanti, ka beidzamajās dienās iedobumā starp slēgto un vidējo joslu varēja novērot garu tādu kā ar notek ūdeni pildītu Grāvi.Cerams, oktoberī tiks atklāts arī peldu Basseins.
Un katru jaunu dienu jauna organizācija.Nupat bija no 3/kreisās gan pa kreisi gan taisni, nu tagad rindas galā izrādās ka tikai pa kreisi.Kad uzkāra to zīmi virs joslām un kopš kura datuma tai varēj sākt "ticēt"- nu kas tad to vairs atceras.Otrā/labējā tur visu laiku pus/gadu bij rotāta ar to pašu taisno bultu, taču pašā taisnākajā vietā pēkšņi vienkārši izbeidzās, ar iespēju iepsist vadstatņos. Protams,ka BEZ nekāda iepriekšēja brīdinājuma.Nu tagad braucējiem ir "jāuzmin", ka situācija mainījusies.
Bet vēl jau nav apskatīta situācija rīgas otrā pusē, kkur pie Juglas.Runā, ka tur "darbus" veicot vēl lielāki lohi, nekā šajā galā.

Eksperimentu zemē jauns eksperiments. Skatāmies visi kā mūsējie spēj tikt galā ar apvidu kur zīmes. Jā viens gan izgāzaS, tas nebija LOHS. Tas bija mclarenS.

Nu diezin vai šoreiz būs Lohs.Ja ne spriežot pēc mašīnas, tad vismaz mācēja aizbēgt un līdz šim brīdim "nav atrasts".Bet tas "traktors" gan izskatās pēc suuda un tā ari nav pateikts- ko īsti tas tur tajā naktī darīja.Ja brauca- tas viens, bet ja stāvēja/strādāja uz joslas? Vismaz apgaismots bija? Tur arī nezcik reižu agrāk tika novērota cūcība ar dažādiem nakts darbiem, kuri sistemātiski netika pienācīgi norobežoti nepilnīgi apzīmēti.

No Depo krustojuma līdz Spicei totāls bardaks! Gaidam kad būs avārija
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
Es braucu tur trešdien. Man nebija nekāda nesapratne, viss bija skaidrs, kur, kā, un kādā ātrumā braukt.
par ko uztraukums?